Sklep Dobrarada - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-17, 06:03   #2161
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Sklep Dobrarada

Tak, dopóki nie włożysz łapki do lampy możesz ozdabiać, sypać brokat, przyklejać cyrkonie itp.
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 10:30   #2162
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez monchita Pokaż wiadomość
Tak, dopóki nie włożysz łapki do lampy możesz ozdabiać, sypać brokat, przyklejać cyrkonie itp.
monchita, zwykłego bezbarwnego lakieru uv nie wkłada się do lampki. Nie wymaga utwardzania.

Carmen, popatrz na ten lakier http://dobrarada.com.pl/p9952,lakier...e-uv-15ml.html nie wiem tylko czy można położyć go np. dwiema warstwami, każdą osobno utwardzając (pierwsza warstwa na którą nakładasz ozdoby, druga którą je pokrywasz). Wnioskuję, że chodzi Ci o zdobienie naturalnych paznokci.
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 11:25   #2163
Carmen10210
Rozeznanie
 
Avatar Carmen10210
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 572
Dot.: Sklep Dobrarada

Bardzo dziękuje za tak szybką odp. właśnie o ten lakier mi chodziło i o naturalne pazurki

Edytowane przez Carmen10210
Czas edycji: 2010-11-17 o 18:20
Carmen10210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 11:32   #2164
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Sklep Dobrarada

To i ja się podzielę opinią po pierwszych i nie ostatnich zakupach Oceny w skali 1 - 6

* Lampa UV tunelowa + 4 żarówki 9 Watt (biała) z wysuwanym spodem EURO - SUPER! lekka, piękna- biała i prosta, bezszelestna. Pokochałam ją od pierwszego użycia Ocena 6

* Zestaw 4 żeli UV silikonowych typu Easy-Off "SO EASY" i-nails (4 x 5ml) - tutaj też zestawik świetny - kolory idealnie takie jak potrzebuję, jakość świetna... mam zastrzeżenia jedynie do białego żelu, który faktycznie schnie ok 10 minut pomimo najcieńszej z możliwych warstwy. Zrobiłam eksperyment i zmieszałam w proporcjach 1/3 żelu snow white i 2/3 żelu z allepaznokcie białego - szybciej wyschło, ale żel jakoś dziwnie mi migrował wzwyż paznokcia Będę kombinować dalej Ocena ogólna 4 przez ten biały żel...

* Sonda precyzyjna SS (spot swirl) - dłutko kulkowe kolorowy Twist - SZARY MELANŻ ! - tez super, nakładałam nią ozdoby i nakładałam biały żel. Taka jakiej potrzebowałam. Estetycznie wykonana. Ocena 6.

* Waciki bezpyłowe 12-warstwowe w rolce 500 sztuk - dobre, ale następnym razem skuszę się na wiskozowe bo czytałam, ze są wytrzymalsze Ocena 5+.

* Pędzel płaski do żelu UV nylonowy #6 POP-NAILS - trochę miałam inne wyobrażenie o nim, ale że dopiero zaczynam przygodę z żelami to... Ocena 4+ bo rozpadł mi się na 2 części od razu, ale już skleiłam i jest OK. Następnym razem zainwestuję w jakiś lepszy jakościowo, ten wzięłam na próbę i czuję, że to jeszcze nie to.

* Cyrkonie Swarovski ss3 mikro Crystal F (50 szt. słoiczek) i Swarovski 1 Crystal (ss5) - cudne, świetnie wykonane i błyszczące, czyli takie jakie miały być. Na pewno kupię więcej 6

Oczywiście dostałam piękne gratisy za które dziękuję ;D

Mam jeszcze pytanie odnośnie tego żelu - lepiej się utwardza?
http://www.dobrarada.com.pl/p17362,f...-easy-off.html

No i proszę też o polecenie jakiegoś pędzla do żelu dla początkującej

Edytowane przez BabciaGienia
Czas edycji: 2010-11-17 o 14:04
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 13:58   #2165
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Sklep Dobrarada

Ja z tańszych i niezawodnych pędzli do żelu mogę ci polecić fioletowy czy też różowy melanż #4.
mam go od ponad roku i jestem w nim zakochana
Wypróbowałabym jeszcze go w wersji kompakt ale mam jeszcze pędzelek kursowy- rozmiar 6 który jak dla mnie jest za duży więc go nie używam.
Włosie w melanżu jest w stanie idealnym-niezniszczalnym o ile zadbasz by odkładać go płasko nasączonego żelem- nie wycieraj go co użycie cleanerem. No i nic się w nim nie rozkleja Polecam!

http://www.dobrarada.com.pl/p13296,p...on-4-tuba.html
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 06:02   #2166
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez adzia'90 Pokaż wiadomość
monchita, zwykłego bezbarwnego lakieru uv nie wkłada się do lampki. Nie wymaga utwardzania.

Carmen, popatrz na ten lakier http://dobrarada.com.pl/p9952,lakier...e-uv-15ml.html nie wiem tylko czy można położyć go np. dwiema warstwami, każdą osobno utwardzając (pierwsza warstwa na którą nakładasz ozdoby, druga którą je pokrywasz). Wnioskuję, że chodzi Ci o zdobienie naturalnych paznokci.
Przecież to jest lakier UV i w opisie jest napisane, że 'wysycha' w lampie ;p
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 16:22   #2167
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez monchita Pokaż wiadomość
Przecież to jest lakier UV i w opisie jest napisane, że 'wysycha' w lampie ;p
Ten do którego podałam linka wymaga lampki, ale Carmen nie pisała o jaki jej chodzi, a z reguły nie wymagają one utwardzania
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 19:08   #2168
Carmen10210
Rozeznanie
 
Avatar Carmen10210
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 572
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez adzia'90 Pokaż wiadomość
Ten do którego podałam linka wymaga lampki, ale Carmen nie pisała o jaki jej chodzi, a z reguły nie wymagają one utwardzania
Racja nie napisałam że chodzi mi o ten lakier przy następnym pyt. dodam linka .Jeszcze raz dziękuje za pomoc
Carmen10210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 20:39   #2169
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sklep Dobrarada

........
Dziewczyny możecie mi pomóc? chodzi mi o ten efekt na fotkach..co tam jest wstawione to błyszczące wygląfające troche jak muszla? to jakas folia? nie używałam wczesniej tego rodzaju ozdób.Czy DR ma coś takiego ?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 12:13   #2170
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Sklep Dobrarada

http://www.dobrarada.com.pl/p10791,f...lososiowa.html
Bardzo proszę
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 12:31   #2171
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez monchita Pokaż wiadomość
......
dzięki brałam też pod uwagę muszlę kruszoną w paskach...Asto chyba ma taką,albo coś podobnego...heh znowu zamieszałam...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 13:35   #2172
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Sklep Dobrarada

kochana to jest to samo producenci mają różne nazwy.
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 13:41   #2173
czarno_biala87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
GG do czarno_biala87
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość

PS: A wiecie,ze dostaje sie gratis ozdobe jak sie przy zamowieniu napisze w uwagach,ze jest sie aktywnym uzytkownikiem naszego forum wizaz podforum paznokcie :P

A ja zrobiłam literówkę we własnym loginie w uwagach, myślicie że mimo wszystko dostanę jakiś gratisik?
Zrobiłam kropkę zamiast podkreślnika ;/

Zamówiłam biały żel na próbę (poprzedni easy off to była porażka, wcale nie utwardzał się w lampie), ciekawe czy ten będzie ok.
czarno_biala87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 14:57   #2174
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Sklep Dobrarada

Ooo to jak dostaniesz to proszę o krótką recenzję, bo ja też szukam czegoś co się sprawdzi z żeli silikonowych.
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 20:16   #2175
czarno_biala87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
GG do czarno_biala87
Dot.: Sklep Dobrarada

A mam silikonowe, cały zestaw - hot pink, beige, cover peach, snow white (ten jest do kitu, nie utwardza się). Covery bardzo fajne, polecam. Już przy drugiej warstwie jest fajny kolorek, dobrze się trzymają.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Droga Dobra Rado, nie dostałam maila po złożeniu zamówienia, możliwe że wpisałam swojego maila z tą literówką i nie otrzymałaś wcale zamówienia? Bardzo proszę o wiadomość to zrobię zakupy jeszcze raz..
czarno_biala87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 07:35   #2176
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez czarno_biala87 Pokaż wiadomość
A mam silikonowe, cały zestaw - hot pink, beige, cover peach, snow white (ten jest do kitu, nie utwardza się). Covery bardzo fajne, polecam. Już przy drugiej warstwie jest fajny kolorek, dobrze się trzymają.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Droga Dobra Rado, nie dostałam maila po złożeniu zamówienia, możliwe że wpisałam swojego maila z tą literówką i nie otrzymałaś wcale zamówienia? Bardzo proszę o wiadomość to zrobię zakupy jeszcze raz..
a nie lepiej bedzie jak zadzwonisz bezposrednio do sklepu DR, albo napiszesz na nich maila na skrzynke firmowa? - odpowiedz bedzie szybsza...
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 11:51   #2177
Annca
Przyczajenie
 
Avatar Annca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 22
Dot.: Sklep Dobrarada

Witam was wszystkie
nigdy nie używałam żeli DR ale mam ochotę spróbować i tak się zaczęłam zastanawiać czy kłaść pod nie mogę primer z IBD lub z NSI? nie "pogryzie" to się? czy lepiej bonder? nigdy nie pracowałam z bonderem przy robieniu żelków zawsze z primerem. Będę wdzięczna za odp.
Annca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 13:21   #2178
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Annca Pokaż wiadomość
Witam was wszystkie
nigdy nie używałam żeli DR ale mam ochotę spróbować i tak się zaczęłam zastanawiać czy kłaść pod nie mogę primer z IBD lub z NSI? nie "pogryzie" to się? czy lepiej bonder? nigdy nie pracowałam z bonderem przy robieniu żelków zawsze z primerem. Będę wdzięczna za odp.
.......
możesz stosowac taki primer jaki lubisz
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 15:41   #2179
Annca
Przyczajenie
 
Avatar Annca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 22
Dot.: Sklep Dobrarada

dzięki jakaś nieprzytomna byłam zadając to pytanie... źle je sformułowałam... chodziło mi konkretnie o żele trzyfazowe... ja pracuję na jednofazówkach... podobno nie ma różnicy czy pod żel budujący dam primer czy bonder... chciałam się dowiedzieć jak żele DR zareagują na primer zamiast bondera.... czy nic się nie stanie chodzi mi o zapowietrzenia...
będę wdzięczna jak ktoś mi napisze dokładnie jak się pracuje z trzyfazowymi żelami, czy taka oto kolejność jest ok:
1. primer lub bonder
2. żel budujący
3. żel nawierzchniowy

oczywiście pominęłam piłowanie i odtłuszczanie bo chodzi mi jedynie o schemat
i jeszcze jedno pytanie: czy żele trzyfazowe są mocniejsze od jednofazówek? czy nie ma różnicy, a po prostu zależy to od firmy, wiadomo wyższa półka lepsze jakościowo żele
ja obecnie pracuję na ibd xtreme clear i nie mam do niego zastrzeżeń ale jest drogi
pozdrawiam
Annca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 16:10   #2180
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Annca Pokaż wiadomość
dzięki jakaś nieprzytomna byłam zadając to pytanie... źle je sformułowałam... chodziło mi konkretnie o żele trzyfazowe... ja pracuję na jednofazówkach... podobno nie ma różnicy czy pod żel budujący dam primer czy bonder... chciałam się dowiedzieć jak żele DR zareagują na primer zamiast bondera.... czy nic się nie stanie chodzi mi o zapowietrzenia...
będę wdzięczna jak ktoś mi napisze dokładnie jak się pracuje z trzyfazowymi żelami, czy taka oto kolejność jest ok:
1. primer lub bonder
2. żel budujący
3. żel nawierzchniowy

oczywiście pominęłam piłowanie i odtłuszczanie bo chodzi mi jedynie o schemat
i jeszcze jedno pytanie: czy żele trzyfazowe są mocniejsze od jednofazówek? czy nie ma różnicy, a po prostu zależy to od firmy, wiadomo wyższa półka lepsze jakościowo żele
ja obecnie pracuję na ibd xtreme clear i nie mam do niego zastrzeżeń ale jest drogi
pozdrawiam
.....
primer
bonder
budulec
nabłyszczacz
....
zamiast specjalnego bondera możesz użyć cienkiej warstwy jednofazówki....primer jako taki nie stanowi sam w sobie takiej warstwy''łączącej'' pozostałe żele z płytką jak właśnie typowy bonder.
Co do wytrzymałości żeli to moim zdaniem zależy od marki i ich jakości... osobiście do budowania szkietelu nie lubię jednofazówek bo ich cienka warstwa jest dla mnie;;za miękka'' łatwiej mi budować na typowym budulcu. Też pracuje na żelach IBD,które właściwie są przecież 3-fazowe...ja stosuje bonder pod te żele,ale czytałam,ze dziewczyny dają tylko primer i też się trzyma.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 17:12   #2181
Annca
Przyczajenie
 
Avatar Annca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 22
Dot.: Sklep Dobrarada

dziękuję ci bardzo dark01
Annca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 20:54   #2182
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Sklep Dobrarada

To ja jeszcze zapytam o biały żel silikonowy- który najlepiej się utwardza? Jeśli któraś z Was może polecić będę wdzięczna. Szykuję na dniach zamówienie i tym razem muszę już mieć taki, którym uda mi się zrobić normalnie frencha :P
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 12:33   #2183
Annca
Przyczajenie
 
Avatar Annca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 22
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
To ja jeszcze zapytam o biały żel silikonowy- który najlepiej się utwardza? Jeśli któraś z Was może polecić będę wdzięczna. Szykuję na dniach zamówienie i tym razem muszę już mieć taki, którym uda mi się zrobić normalnie frencha :P
wiesz ja do frencha używam białego żelu z Ra Nails i super się spisuje jak dla mnie jeśli ci chodzi konkretnie o żele DR to nie pomogę gdyż dopiero co zaczynam ich używać.
Annca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 12:45   #2184
buczaka
Raczkowanie
 
Avatar buczaka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: Sklep Dobrarada

Ja sie wlasnie zabieram za moja przygode z zelami. Jestem swiezo po kursie i na poczatek zamawiam zestaw startowy z Dobrej Rady. Mam nadzieje ze mi sie bedzie dobrze na tym uczylo , mam taka nadzieje po przeczytaniu wielu dobrych opini
__________________
buczaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 19:31   #2185
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez mooonia018 Pokaż wiadomość
WITAM! Ja polecam żele nowej firmy NAILA, które nie dawno weszła na rynek! Sprzedają na allegro żele, akryle i inne akcesoria do paznokci. Mają naprawdę nie drogie i dobre rzeczy!
Polecam
hmm czyżby reklama? cenowo jak DR więc nie widze potrzeby zmieniać na Naila.. a tym bardziej że DR ma sprawdzonei dobre produkty i jak za ta cene sa ok ..
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 07:08   #2186
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

[QUOTE=mooonia018;23556301]WITAM! Ja polecam żele nowej firmy NAILA, które nie dawno weszła na rynek! Sprzedają na allegro żele, akryle i inne akcesoria do paznokci. Mają naprawdę nie drogie i dobre rzeczy!
Polecam[/QUOTE

hmmm... a swoja droga jaki trzeba miec tupet i jakim brakiem kultury trzeba sie wykazac aby na watku DR, gdzie na palcach mozna zliczyc zle opinie o ich produktach - reklamowac zele jakiejs firmy "Krzak"??
Wez dziewczyno zastanow sie i jak juz tak bardzo chcesz dostac bana za reklame nieoplacona to wrzuc swoj post np do watku "jaki zel wybrac"...
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 15:18   #2187
Carmen10210
Rozeznanie
 
Avatar Carmen10210
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 572
Dot.: Sklep Dobrarada

Mam pytanko czy tej foli perlmutowej można używać na naturalne pazurki i czy ja też mogę wpisać że jestem forumowiczką żeby dostać gratisa czy nie za bardzo ( dopiero co odkryłam to forum ) ??
Carmen10210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 15:45   #2188
buczaka
Raczkowanie
 
Avatar buczaka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Carmen10210 Pokaż wiadomość
Mam pytanko czy tej foli perlmutowej można używać na naturalne pazurki i czy ja też mogę wpisać że jestem forumowiczką żeby dostać gratisa czy nie za bardzo ( dopiero co odkryłam to forum ) ??

Tez sie zastanawiam jak to wyglada. Ja jestem na forum od 2 lat zarejestrowana a nie udzielalam sie w podforum paznokcie (tylko jeden post zeby nie bylo) i wczoraj zlozylam pierwsze swoje zamowienie i zobaczymy co z tego bedzie zreszta przy moim zamowieniu powinnam dostac sporo gratisow
__________________
buczaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 17:25   #2189
Annca
Przyczajenie
 
Avatar Annca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 22
Dot.: Sklep Dobrarada

w sklepie DR po lewej stronie jest szczegółowa informacja dotycząca gratisów
Annca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 18:37   #2190
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Sklep Dobrarada

dziewczyny jak nie piszecie tu stale na Paznokciach to raczej nie dostaniecie gratisu z tego tytułu. Bo nie jesteście aktywnymi forumkami tego forum- jeden post to trochę mało.
Taśmy perlmutowej można używać do naturalnych paznokci jak wiekszości ozdób- jest naprawdę piękna
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 23:08:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.