Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-25, 20:12   #3931
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

mam pytanie. można gdzieś internetowo w zaufanym sklepie(polskim) dostać paint poty?
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 20:13   #3932
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Jak nie ma przedsprzedazy to zle... jak jest to zle ze w srodku tygodnia... jakby byl event w sobote to znowu byloby zle bo 'costam'... wam sie nigdy nie dogodzi
To nie tak .
Super, że jest przedsprzedaż, ale jeśli już ona jest, to apetyt rośnie i chciałoby się skorzystać z okazji, to chyba naturalne . Dla tych, co mają 100 km lub więcej do Wrocławia, środek tygodnia jest jednak dość obiektywnym utrudnieniem. Ostatnio też była przedsprzedaż, tylko w weekend -nie mogłam być, bo byłam na urlopie, ale żadnych pretensji nie miałam, bo niby o co i do kogo. Ale nie będę ukrywać, że na przyszłość za zdecydowanie lepsze rozwiązanie uważam przedsprzedaż w sobotę lub niedzielę.
Poza tym uwagi na temat środowej przedsprzedaży to nie jest w kategorii szczególnej pretensji, tylko raczej pobożnego życzenia na przyszłość. Zresztą wiesz, punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 20:36   #3933
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Eeeeej, Dziewczyny i po co się kłócić o te dni przedsprzedaży MAC i tak ma w nosie nasze opinie i nie uwzględnia ich przy planowaniu przedpremier, więc pozostaje podkulić ogonek i zaakceptować
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 21:13   #3934
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ola, Kasia wiem że środek tygodnia to utrudnienie ale każdy inny termin może być 'utrudnieniem' dla kogoś. Pamiętam że kiedyś przy okazji dyskusji 'co by mogło być w Polsce' dość często padał postulat przedsprzedaży i teraz wina leży tylko po stronie kalendarza bo każdy termin przedsprzedaży wypadłby w tygodniu. Ja wcale nie piszę tego złośliwie wobec żadnej z was bo akurat same wiecie że obie z was lubię i mam nadzieję że tego jako złośliwość nie odbieracie
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 21:22   #3935
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

[QUOTE=kasiaj85;29613414]to ja się wypowiem, a co. czuję się zdyskryminowana przez MACa do potęgi entej, i na pewno ludzie którzy w tyg pracują i nie pochodzą z dużych "MACowych" miast czują się podobnie, nie rozpaczam, pojadę sobie w sobotę, nie zrozumcie mnie źle. ale straszliwie mnie irytuje robienie przedsprzedaży w środku tygodnia... sorry, zakładają że tylko ludzi z Wro czy Waw na nich stać czy jak? bo ja nie rozumiem, niech mi to ktoś mądrzejszy ode mnie wyjaśni źle mi trochę z tym, po prostu bo jestem lojalna wobec tej marki od tak dawna a tu doopa... :/

QUOTE]

Kasia ,ale oni wlasnie dlatego zrobili przedpremiere wieczorkiem..
Zeby mozna bylo z pracy wrocic.
A w weekend nie mogli zrobic przedpremiery, bo wtedy wypada premiera

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Jak nie ma przedsprzedazy to zle... jak jest to zle ze w srodku tygodnia... jakby byl event w sobote to znowu byloby zle bo 'costam'... wam sie nigdy nie dogodzi
Niestety tak jest, niewiem dlaczegoNajpierw bylo rozgoryczenie, ze ktos wczesniej sobie cos kupil, teraz zrobili otwarta przedpremiere i dalej jest zle
Dziewczyny, dajcie spokoj.
Jak ja byl nie mogla isc na przedpremierowe zakupy, to poprostu bym nie poszla.
Poszla bym wtedy, kiedy mialabym czas.
I nie pisalabym , ze czuje sie dyskryminowana..
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 21:22   #3936
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
to ja się wypowiem, a co. czuję się zdyskryminowana przez MACa do potęgi entej, i na pewno ludzie którzy w tyg pracują i nie pochodzą z dużych "MACowych" miast czują się podobnie, nie rozpaczam, pojadę sobie w sobotę, nie zrozumcie mnie źle. ale straszliwie mnie irytuje robienie przedsprzedaży w środku tygodnia... sorry, zakładają że tylko ludzi z Wro czy Waw na nich stać czy jak? bo ja nie rozumiem, niech mi to ktoś mądrzejszy ode mnie wyjaśni źle mi trochę z tym, po prostu bo jestem lojalna wobec tej marki od tak dawna a tu doopa... :/

wczoraj stało się coś dziwnego.... byłam na imprezie i przed wyjściem zrobiłam sobie (z trudem, bo nie przepadam za tym produktem i jego pędzelkiem) czarnym Liquidlastem kreski... i mi się kurde odbił! Liquidlast?? zdarzyło się Wam kiedyś? miałam powiekę zaimpregnowaną bazą, cieniami itp... także była dość sucha... a tu taki zonk...
Nie denerwujcie się, Kasiu i Olu Gdyby coś zostało wykupione, wiecie że macie tu pomocne dusze

A mi się czarny chromaline odbił Moje durne powieki

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-09-25 o 21:26
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 21:53   #3937
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez warzywniak Pokaż wiadomość
mam pytanie. można gdzieś internetowo w zaufanym sklepie(polskim) dostać paint poty?
Kochana napewno czasem mozna cos dostac na Allegro, na Ebay, reszte sklepow znajdziesz w pierwszym poscie.
Albo mozesz zapytac jakiejs Wizazanki, czy przy okazji zakupow w MACu ,nie moglaby i Tobie czegos kupic
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-25, 21:53   #3938
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Eeeeej, Dziewczyny i po co się kłócić o te dni przedsprzedaży MAC i tak ma w nosie nasze opinie i nie uwzględnia ich przy planowaniu przedpremier, więc pozostaje podkulić ogonek i zaakceptować
heh no niestety masz rację chyba. A ja się broń Boże nie kłócę. wyraziłam tylko swoją opinię, nie napisałam, że jestem wściekła, zła itp. Napisałam tylko że mi przykro...

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Ola, Kasia wiem że środek tygodnia to utrudnienie ale każdy inny termin może być 'utrudnieniem' dla kogoś. Pamiętam że kiedyś przy okazji dyskusji 'co by mogło być w Polsce' dość często padał postulat przedsprzedaży i teraz wina leży tylko po stronie kalendarza bo każdy termin przedsprzedaży wypadłby w tygodniu. Ja wcale nie piszę tego złośliwie wobec żadnej z was bo akurat same wiecie że obie z was lubię i mam nadzieję że tego jako złośliwość nie odbieracie
przecież ja wiem Kochana i wcale, ale to wcale nie zamierzałam być złośliwa i nie odebrałam tego co napisałaś jako zlośliwość... zresztą, gadałyśmy o tym i nie chciałam żeby to zabrzmiało jak marudzenie - bo samą mnie wkurzał pewien rodzaj hym defetyzmu jaki posiała w sieci pierwsza przedsprzedaż... ja po prostu tylko nie wierzę, że nie dało się tego zorganizować w jakiś inny sposób, bardziej przystępny dla dojezdnych i tyle... Nie traktuję MACa jak świętej krowy (no, może troszkę... ) dlatego uważam, że mam prawo wyrazić swoją opinię na temat polityki, która mi nie do końca się podoba, w związku z tym punktem siedzenia o którym wspomniała Ola... po prostu mój punkt siedzenia jest troszeczkę dalej od MACa niż Wrocławianek, czy Warszawianek... i jest mi najnormalniej w świecie przykro... ale racja, zostawmy ten temat bo to nie ma sensu, te z nas które mają blisko nie zrozumieją tych, dla których wyprawa do MACa to większy wydatek czasowy i finansowy.

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Kasia ,ale oni wlasnie dlatego zrobili przedpremiere wieczorkiem..
Zeby mozna bylo z pracy wrocic.
A w weekend nie mogli zrobic przedpremiery, bo wtedy wypada premiera

Niestety tak jest, niewiem dlaczegoNajpierw bylo rozgoryczenie, ze ktos wczesniej sobie cos kupil, teraz zrobili otwarta przedpremiere i dalej jest zle
Dziewczyny, dajcie spokoj.
Jak ja byl nie mogla isc na przedpremierowe zakupy, to poprostu bym nie poszla.
Poszla bym wtedy, kiedy mialabym czas.
I nie pisalabym , ze czuje sie dyskryminowana..
dorciu, to proszę Cię przeczytaj co napisałam wyżej bo mam wrażenie, że nie do końca doczytałaś. pojadę w sobotę, tragedii z tego nie robię, po prostu napisałam to co czuję i sądziłam, że mam do tego prawo, zwłaszcza tu na forum... ale tutaj też się sporo pozmieniało od jakiegoś czasu, więc już eot
a co do godziny - rozumiem to, wiesz, w sumie dobrze że nie zrobili np w poniedziałek o 11.30 rano bo by pewnie nastąpił wysyp L4 wśród macomaniaczek

żeby było jasne: cieszę się że już w środę uslyszymy pierwsze opinie, ja na pewno zamierzam o kilka szczegółów dopytać te z Was którym uda się zapolować na przedsprzedaży. Nie winię ani nie mam pretensji do osób które zostały zaproszone i skorzystają oraz do "naszych dziewczyn" w macu. zdaję sobie sprawę że to od nich nie zależy. Marzy mi sie tylko żeby Alshaya zauważyła, że ich klientki to nie tylko mieszkanki trzech polskich miast... ale to pewnie nieprędko się zmieni...

tiniaczku ja nie wiem co jest grane z tym liquidlastem bo mi przeważnie nawet fluidline'y się hardkorowo trzymają....
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 22:02   #3939
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
A mi się czarny chromaline odbił Moje durne powieki
Hę?! Ze jak, ze sie odbił?? Weź, nie mów, w zyciu bym nie pomyślała, ze tak sie da
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 22:10   #3940
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
tiniaczku ja nie wiem co jest grane z tym liquidlastem bo mi przeważnie nawet fluidline'y się hardkorowo trzymają....
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Hę?! Ze jak, ze sie odbił?? Weź, nie mów, w zyciu bym nie pomyślała, ze tak sie da
Da się, da... Moje powieki są specjalnej troski, niestety
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 22:16   #3941
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Question Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Jak nie ma przedsprzedazy to zle... jak jest to zle ze w srodku tygodnia... jakby byl event w sobote to znowu byloby zle bo 'costam'... wam sie nigdy nie dogodzi

Winyl lakiery MACa są fajnie - przede wszstkim są bardzo trwałe. Ale ten Revlon co wrzuciłaś w załączniku piękny

Nevado - swatche kusicielskie... przeglądałam Twoje i Temptaliowe i sama nie wiem już czego chce
Ehh jak mogłaś mi to powiedzieć? Liczyłam na "niiee, lakieryMACa są beznadziejne, niewarto " :P.
Muszę powiedzieć, że na żywo ten revlon jeszcze piękniejszy
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-25, 23:11   #3942
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Da się, da... Moje powieki są specjalnej troski, niestety
Eee, no nie mogut uwierzyć
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 23:18   #3943
siulkaKa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Witajcie MACoholiczki
Przygode z forum dopiero zaczynam ale mam do was pytanie dotyczące pudru MAC studio fix. Otóż natknęłam sie na użytkownika allegro martasklep1, który oferuje rzekomo te pudry w atrakcyjnych cenach. Czy możecie zajrzec i ocenic na ile wiarygodne są te kosmetyki. Oto link http://allegro.pl/puder-w-kamieniu-f...801218427.html
Z góry dzięki i pozdrawiam!


Powtórzyłam tego posta w watku o podróbkach bo to chyba właściwsze miejsce..

Edytowane przez siulkaKa
Czas edycji: 2011-09-26 o 10:08 Powód: Do innego wątku
siulkaKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 05:11   #3944
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wg mnie pomysł z przedsprzedażą w środku tygodnia jest poroniony - ja wprawdzie zamierzam dotrzeć, choć odległość do Wro mam niemałą i nie powiem, że nie jest to dla mnie komplikacja w związku z pracą i innymi obowiązkami, ale liczę na to, że jest to pierwsza i ostatnia przedsprzedaż organizowana poza weekendem.



Event jako taki ma być prawdopodobnie 1.10.2011r., a przedsprzedaż tylko na imienne zaproszenie, niestety. Musisz chyba zadzwonić do MAC'a i osobiście dowiedzieć się co i jak.

Dzięki za odpowiedź. Podczas ostatnich zakupów w macu dowiedziałam się tylko że eventy odbywają się w pierwszą sobotę miesiąca, dlatego zdziwiło mnie to iż piszecie o spotkaniu środowym.

Jeszcze jedno pytanko i z góry przepraszam jeśli to nie ten wątek, czy produkty do wymiany na forum też tu można wykazać czy w osobnym wątku?? Posiadam cien PRO LONGWEAR HOT PAPRIKA - użyty może z 3 razy, a poszukuję LIQUIDLINER AVENUE - bo przegapiłam.
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 06:19   #3945
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ufff Nevado, bo nie wiedziałam, jak odbierzesz moją poprawkę A wszystko przez moja naddokładność, która każe mi sprostowywać, jak cos uważa ze jest nie tak
A jeśli to przy świetle sklepowym to wszystko jasne, bo owo światło mnie kompletnie rozbraja - wszystko w nim wychodzi nie takie, jak jest w rzeczywistości.
Ale jesli pójdziesz na kurs, to wtedy ja się będe mogła przy Tobie schować
Rozumiem Cię doskonale Ja również bardzo się staram, co mimo wszystko chyba widać W końcu nie każdy MACowy wariat spędza 9h w samochodzie po to tylko aby zrobić zdjęcia i skromne zakupy nowej kolekcji


Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość

Nevado - swatche kusicielskie... przeglądałam Twoje i Temptaliowe i sama nie wiem już czego chce
Cieszę się

Teraz z niecierpliwością czekam na Wasze wrażenia z testów nowych kolekcji. Najbardziej będę zazdrościć posiadaczkom Quadu Angel Flame. Ja niestety tym razem nie mogłam sobie na niego pozwolić... Natomiast jeśli komuś się znudzi czy coś to mogę odstąpić swój Parlor Smoke lub jakieś inne fajne MACzki
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 07:10   #3946
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ale żeście na smarowały, musze nadrobić

Będę w środę w macu jakby ktoś chciał to służe pomocą bo potrzebuje faktur

OlaM i HolaOla - wysłąłem w sobote listy, przepraszam ze tak póżno ale praca mnie zżera :/
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 08:23   #3947
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Eeeeej, Dziewczyny i po co się kłócić o te dni przedsprzedaży MAC i tak ma w nosie nasze opinie i nie uwzględnia ich przy planowaniu przedpremier, więc pozostaje podkulić ogonek i zaakceptować
Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Ola, Kasia wiem że środek tygodnia to utrudnienie ale każdy inny termin może być 'utrudnieniem' dla kogoś. Pamiętam że kiedyś przy okazji dyskusji 'co by mogło być w Polsce' dość często padał postulat przedsprzedaży i teraz wina leży tylko po stronie kalendarza bo każdy termin przedsprzedaży wypadłby w tygodniu. Ja wcale nie piszę tego złośliwie wobec żadnej z was bo akurat same wiecie że obie z was lubię i mam nadzieję że tego jako złośliwość nie odbieracie
Jestem jak najbardziej daleka od kłótni, bo za bardzo lubię MAC'oholiczki z wątku, żeby wywoływać tu spory .
Brand - Twoich uwag też nie odbieram jako złośliwości - szanuję prawo każdego do wyrażenia tego, co myśli .
Podobnie jak Kasia chciałam tylko wyrazić swoje zdanie i poniekąd wytłumaczyć brak entuzjazmu dla przedsprzedaży w środku tygodnia, żeby nie wyszło, że jestem jakąś straszną malkontentką i marudzę całkowicie bez powodu .

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Nie denerwujcie się, Kasiu i Olu Gdyby coś zostało wykupione, wiecie że macie tu pomocne dusze
Ja się nie denerwuję - w końcu w środę będę i już się doczekać nie mogę . Trochę musiałam się nagimnastykować, żeby poprzekładać zawodowe plany (nie zdradziłam tylko powodów, bo raczej ze zrozumieniem bym się nie spotkała ).
No i dziękuję za przypomnienie, że można tu liczyć na pomoc Dziewczyn (i Rodzynka też)- to prawda, że wiele tu pomocnych dusz .

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość

Jeszcze jedno pytanko i z góry przepraszam jeśli to nie ten wątek, czy produkty do wymiany na forum też tu można wykazać czy w osobnym wątku?? Posiadam cien PRO LONGWEAR HOT PAPRIKA - użyty może z 3 razy, a poszukuję LIQUIDLINER AVENUE - bo przegapiłam.
Przyznam, że dokładnie wszystkich Wizażowych zasad nie znam, więc się jednoznacznie na ten temat nie mogę wypowiedzieć, ale z obserwacji wiem, że czasem Dziewczyny piszą o tym, czego by się pozbyły - może ktoś chętny odezwie się na PW.

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
OlaM i HolaOla - wysłąłem w sobote listy, przepraszam ze tak póżno ale praca mnie zżera :/
No to czekam z niecierpliwością .
W międzyczasie z Ebay'a dotarły do mnie Stunner - dołączam do zachwytów na jego temat - jest cudny nawet dla chłodnych odcieni skóry , no i Indian Ink, na który wcześniej polowałam bez rezultatu.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 08:44   #3948
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Ale żeście na smarowały, musze nadrobić

Będę w środę w macu jakby ktoś chciał to służe pomocą bo potrzebuje faktur

OlaM i HolaOla - wysłąłem w sobote listy, przepraszam ze tak póżno ale praca mnie zżera :/
dziekuje , własnie paczkonos dostarczył, cała i zdrowa.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 10:30   #3949
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Kasia
Czasem kobieta musi sie wygadac

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez siulkaKa Pokaż wiadomość
Witajcie MACoholiczki
Przygode z forum dopiero zaczynam ale mam do was pytanie dotyczące pudru MAC studio fix. Otóż natknęłam sie na użytkownika allegro martasklep1, który oferuje rzekomo te pudry w atrakcyjnych cenach. Czy możecie zajrzec i ocenic na ile wiarygodne są te kosmetyki. Oto link http://allegro.pl/puder-w-kamieniu-f...801218427.html
Z góry dzięki i pozdrawiam!


Powtórzyłam tego posta w watku o podróbkach bo to chyba właściwsze miejsce..
Podrobka.
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 11:22   #3950
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Jak to wygląda w macu z zaproszeniami na makijaż, trzeba kupić 3 różne produkty czy mogą być powiedzmy 3 błyszczyki?
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 11:38   #3951
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;29631301]Jak to wygląda w macu z zaproszeniami na makijaż, trzeba kupić 3 różne produkty czy mogą być powiedzmy 3 błyszczyki?[/QUOTE]

Obojętne jakie produkty. Z tym, ze nie zawsze daja zaproszenie przy kupnie 3 produktów. W sumie nie wiadomo od czego to tak naprawde zalezy - chyba od widzi mi się sprzedawcy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 11:49   #3952
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;29631301]Jak to wygląda w macu z zaproszeniami na makijaż, trzeba kupić 3 różne produkty czy mogą być powiedzmy 3 błyszczyki?[/QUOTE]

Teraz we Wroc, jest tak że najpierw zapisujesz się na makijaż i jak po wykonaniu makijażu zakupisz trzy dowolne produkty - mogą być błyszczyki, cokolwiek, to za ten makijaż nie płacisz. Zaproszeń już nie dają po zakupie.
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 12:25   #3953
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Eee, no nie mogut uwierzyć
Też nie mogłam, dam mu jeszcze szansę, zaimpregnuję pancernie powiekę i obaczymy

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-09-26 o 13:02
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 12:26   #3954
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Te nie mogłam, dam mu jeszcze szansę, zaimpregnuję pancernie powiekę i obaczymy
Daj mu koniecznie szansę i zdaj relację
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 15:34   #3955
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Kasia
Czasem kobieta musi sie wygadac
Dorciu no właśnie o to mi chodziło tylko ) jak się wyżalisz od razu lżej.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 17:43   #3956
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez siulkaKa Pokaż wiadomość
Witajcie MACoholiczki
Przygode z forum dopiero zaczynam ale mam do was pytanie dotyczące pudru MAC studio fix. Otóż natknęłam sie na użytkownika allegro martasklep1, który oferuje rzekomo te pudry w atrakcyjnych cenach. Czy możecie zajrzec i ocenic na ile wiarygodne są te kosmetyki. Oto link http://allegro.pl/puder-w-kamieniu-f...801218427.html
Z góry dzięki i pozdrawiam!


Powtórzyłam tego posta w watku o podróbkach bo to chyba właściwsze miejsce..
Ohydna podróbka, a fee a ja czekam na wypłatę i robię napad ma salon MAC-a
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 19:39   #3957
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Daj mu koniecznie szansę i zdaj relację
Ok
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 20:40   #3958
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny, możecie mi polecić jakąś ładną brzoskwinię najlepiej matową- do palety?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 20:49   #3959
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;29643998]Dziewczyny, możecie mi polecić jakąś ładną brzoskwinię najlepiej matową- do palety?[/QUOTE]
ja polecam Cantaloupe )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 21:09   #3960
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja polecam Cantaloupe )

On nie jest przypadkiem pro? Jest ciemniejszy/intensywniejszy od przykładowo Bamboo?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.