Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-01, 16:09   #3241
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
No te 13,50 za przesyłkę priorytetową to dużo... ale podoba mi się, że dali opcję kuriera i to w takiej cenie, a nie np. za 25 zł
Wystarczy wziąć parę cięższych rzeczy (np. hydrolaty) i już jest 16 zł za priorytet, czyli o 5 zł więcej niż wcześniej. Mi kurier zupełnie nie odpowiada, nie mam możliwości odbioru przesyłki w dogodnym momencie, zresztą dostałam od kurierów tyle uszkodzonych przedmiotów, że unikam ich, gdy tylko mogę. A teraz chciałam wziąć zlewki.

Napisałam do sklepu w sprawie cen przesyłek i oleju jojoba, dam znać, jak się czegoś dowiem.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 18:48   #3242
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Wystarczy wziąć parę cięższych rzeczy (np. hydrolaty) i już jest 16 zł za priorytet, czyli o 5 zł więcej niż wcześniej. Mi kurier zupełnie nie odpowiada, nie mam możliwości odbioru przesyłki w dogodnym momencie, zresztą dostałam od kurierów tyle uszkodzonych przedmiotów, że unikam ich, gdy tylko mogę. A teraz chciałam wziąć zlewki.

Napisałam do sklepu w sprawie cen przesyłek i oleju jojoba, dam znać, jak się czegoś dowiem.
Faktycznie. Też im maila naskrobie, tylko nie wiem czy to ma sens. Wysłałam im w grudniu 2 maile z pytaniem kiedy będzie jojoba i cisza, zero odpowiedzi. Szczerze to odechciało mi się tego zamówienia i chyba na mazidłach się zaopatrzę skoro to wszystko tak wygląda Na dodatek zlikwidowali opcję zapisania koszyka... Zacznę coś czytać w necie i pach koszyk znowu pusty.
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 20:19   #3243
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Na dodatek zlikwidowali opcję zapisania koszyka... Zacznę coś czytać w necie i pach koszyk znowu pusty.
Trzeba założyć konto i zalogować się, wtedy raz wybrane produkty będą w koszyku zawsze po zalogowaniu.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 11:55   #3244
potfolek_88
Przyczajenie
 
Avatar potfolek_88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

A ja tam jestem zadowolona zrobiłam spore zakupy i nawet szybko doszło dostawałam e-maile ze stanem mojego zmowienia takze nie mam na co narzekać I niedługo znowu zamierzam zaszaleć Napewno osobiście ich sklep odpowiada mi o wiele bardziej niż np BU. Przynajmniej nie trzeba tyle czekac na zamowienie
potfolek_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 15:56   #3245
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

może mi pomożecie, planuję zamówienie z zsk glinek bo już mi się pokończyły, ale do rzeczy - co polecacie na bardzo wysuszoną skórę na łydkach? balsam nawilżający którego używam (drogeryjny z kwasem hialuronowym, masłem shea urea i wit a e i f) który do tej pory dobrze sobie radził i nawilżał całe ciało, to z nawilżeniem łydek już sobie nie radzi szukam czegoś co by też zatrzymało wodę w skórze , nie wiem co wybrać czy kwas hialurnowy czy jakiś olej
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 15:59   #3246
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
może mi pomożecie, planuję zamówienie z zsk glinek bo już mi się pokończyły, ale do rzeczy - co polecacie na bardzo wysuszoną skórę na łydkach? balsam nawilżający którego używam (drogeryjny z kwasem hialuronowym, masłem shea urea i wit a e i f) który do tej pory dobrze sobie radził i nawilżał całe ciało, to z nawilżeniem łydek już sobie nie radzi szukam czegoś co by też zatrzymało wodę w skórze , nie wiem co wybrać czy kwas hialurnowy czy jakiś olej
Sam w sobie kwas hialuronowy nie pomoże. Potrzebuje dodatkowych składników, np oleju aby działał nawilżająco. Chyba składnikiem najlepiej zatrzymującym wodę w skórze jest mocznik, ale to musiałabyś coś ukręcić z nim.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 16:16   #3247
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

ok, dzięki. a mogę gdzieś znaleźć jakieś proste przepisy? na zsk bardziej zaawansowane są
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-02, 16:26   #3248
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
ok, dzięki. a mogę gdzieś znaleźć jakieś proste przepisy? na zsk bardziej zaawansowane są
Nie mam w tym temacie doświadczenia, więc niestety musisz poczekać na kogoś bardziej w temacie zorientowanego.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 17:03   #3249
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Błyskawicznie otrzymałam od Pani Kasi odpowiedź w sprawie oleju jojoba. Pozwolę sobie zacytować:
Cytat:
Olej jojoba ostatnio strasznie zdrożał na rynku. Niestety nie mamy zapasów starego oleju (staramy się jak najczęściej kupować oleje a nie je magazynować). Niedługo w ofercie pojawi się olej rafinowany. Oleju złotego i water clear na razie nie będzie.
Ceny przesyłek pocztowych są naliczane przez system ściśle wg wagi produktów i cennika Poczty Polskiej + VAT, stąd takie a nie inne kwoty. Dzięki temu możliwe było wprowadzenie najtańszych przesyłek dla małych zamówień.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-01-02 o 18:58
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 18:08   #3250
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dobrze wiedzieć, nie no z tą przesyłką to raczej wiadomo było. Poczta Polska mimo bardzo słabej moim zdaniem jakości usług się ceni
O ile się nie zamawia hydrolatów, czy innych rzeczy w dużych pojemnościach to 8,50 wychodzi za list polecony, więc fajnie całkiem.
Namówiłam mamę na zamówienie, więc Jojobę muszę sobie darować, bo nie ma czasu
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 18:58   #3251
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, nie no z tą przesyłką to raczej wiadomo było. Poczta Polska mimo bardzo słabej moim zdaniem jakości usług się ceni
No tak, tylko zauważ, że większość sklepów internetowych ma przesyłki tańsze, firmy biorą część kosztów na siebie, żeby zachęcić klientów do większych zakupów, najczęściej stawki nie zwiększają się z kolejnym kilogramem.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-02, 19:06   #3252
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
No tak, tylko zauważ, że większość sklepów internetowych ma przesyłki tańsze, firmy biorą część kosztów na siebie, żeby zachęcić klientów do większych zakupów, najczęściej stawki nie zwiększają się z kolejnym kilogramem.
No to fakt, ale ZSK poszło o krok dalej i zachęca do małych zakupów Zawsze są plusy dodatnie i ujemne pewnych rozwiązań Fajnie że jest tania przesyłka przy zakupie kilku produktów, szkoda że te pocztowe takie drogie, ale fajnie że jest możliwość kuriera w tak dobrej cenie. Bo nie wiem czy ja mam tak wyjątkowego pecha, ale kradną na tej pocznie na potęgę i to co się da
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 21:40   #3253
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
No to fakt, ale ZSK poszło o krok dalej i zachęca do małych zakupów Zawsze są plusy dodatnie i ujemne pewnych rozwiązań Fajnie że jest tania przesyłka przy zakupie kilku produktów, szkoda że te pocztowe takie drogie, ale fajnie że jest możliwość kuriera w tak dobrej cenie. Bo nie wiem czy ja mam tak wyjątkowego pecha, ale kradną na tej pocznie na potęgę i to co się da
Ja to wręcz przeciwnie unikam kurierów jak tylko mogę, bo mieszkam na wsi i zawsze są niemili, że muszą do mnie jechać, nie mam ochoty znosić ich fochów.

Szkoda, że jojoba tak podrożał, teraz widziałam go tylko na mazidłach, ale drożnej niż zawsze w ZSK i myślałam, że tylko tam tak się cenią.
To był mój ulubiony olej do ciała i włosów. Zużywałam go sporo, a teraz będzie mi trochę mi szkoda drogi olej na łydki dawać
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 07:44   #3254
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Szkoda, że jojoba tak podrożał, teraz widziałam go tylko na mazidłach, ale drożnej niż zawsze w ZSK i myślałam, że tylko tam tak się cenią.
To był mój ulubiony olej do ciała i włosów. Zużywałam go sporo, a teraz będzie mi trochę mi szkoda drogi olej na łydki dawać
Na Naturalnym Pięknie i Ecospa tez jest i wychodzi odpowiednio -znacznie i troche taniej niż mazidlany
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 10:13   #3255
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Lorri dziekuje Ci bardzo za info o oleju szkoda ale właśnie gdzieś czytałam że olej podrożał
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 10:21   #3256
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Ja to wręcz przeciwnie unikam kurierów jak tylko mogę, bo mieszkam na wsi i zawsze są niemili, że muszą do mnie jechać, nie mam ochoty znosić ich fochów.

Szkoda, że jojoba tak podrożał, teraz widziałam go tylko na mazidłach, ale drożnej niż zawsze w ZSK i myślałam, że tylko tam tak się cenią.
To był mój ulubiony olej do ciała i włosów. Zużywałam go sporo, a teraz będzie mi trochę mi szkoda drogi olej na łydki dawać
O to widzisz każdy ma inne doświadczenia. Jak zamawiam coś troszkę bardziej wartościowego i ma przyjść pocztą to dopóki nie zobaczę listonosza w drzwiach drżę o los mojej przesyłki

A stosowała może któraś z was Korund? Zamówiłyśmy wczoraj z mamą, bo tak go dużo i taki tani i był w bestsellerach Po olejowych zamieszaniach ja wzięłam Pachnotkę, a mama Avokado. Ciekawe jak się sprawdzą
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 11:13   #3257
karolla555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

plineczka ja stosuje korund, pierwsze mialam z allegro ,końcem listopada czy jakoś tak zamówiłam ze zrob sobie krem.Jest nie do porownania oczywiście dużo lepszy.Stosuje raz na tydzień,super oczyszcza ale na drugi dzień zawsze coś mi wyskoczy ,pierwsze myślałam że to po ocm ,jednak już wiem że to korund,to efekt oczyszczania,syfek szybko znika i twarz świeża i czysta.Właśnie czekam na paczuszkę bo tak mnie wkręciło w te naturalne mazidła że nawet prezenty na święta były eco karolla
mam pytanko czy któraś z was robiła swój balsam z masłem kakaowym?
może macie swój sprawdzony przepis
karolla555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 11:58   #3258
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

karolla bardzo Ci dziękuję za odpowiedź a z czym go rozrabiasz? Bo na ZSK jest żeby np. rozrobić 5ml Korundu z 30 ml kwasu HA. Tylko zastanawia mnie ile można przechowywać taką mieszankę, bo przecież 35 ml na raz nie nałożę ^^
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 12:12   #3259
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
karolla bardzo Ci dziękuję za odpowiedź a z czym go rozrabiasz? Bo na ZSK jest żeby np. rozrobić 5ml Korundu z 30 ml kwasu HA. Tylko zastanawia mnie ile można przechowywać taką mieszankę, bo przecież 35 ml na raz nie nałożę ^^
Nie sugeruj się tym.
Za każdym razem jak będziesz używała korundu, sama zobaczysz jaka ilość jest odpowiednia.
Ja go mieszam z żelem do mycia buzi - jak ma być delikatniejszy peeling, sypię mniej korundu, a jeśli chcę zrobić peeling-tarkę, to korundu więcej, a mniej żelu
Choć tarka to mi raczej nigdy nie wyszła bo dla mnie korud jest delikatny - chyba jestem gruboskórna
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2012-01-03 o 12:14
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-03, 12:32   #3260
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dzięki za radę. Faktycznie dziwne mi się te ich przepisy wydawały. Mam nadzieje, że trochę mnie zedrze, bo ostatnio coś mi skóra wariuje
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 13:26   #3261
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

czyli korund dla naczynkowców niewskazany?
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 13:36   #3262
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
czyli korund dla naczynkowców niewskazany?
Mhm, gdybym miała problem naczynkowy, to bym sobie korund podarowała.
Wydaje mi się, że w tym przypadku można sobie nim zrobić kuku.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 14:03   #3263
karolla555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

plineczka apsik ma racje nie sugeruj się ich przepisami,przecież 30 ml kwasu to ogromna porcja.Ja stosuję albo z kwasem albo z mleczkiem do twarzy,wysypuje na rekę korund dodaje dwa razy tyle kwasu ,mieszam paluchem i masuje ryjek.Jak czuje że już jest sucho to dodaję kwasu i chwilkę jeszcze ścieram.Potem olej jojoba albo śliwkowy albo dermogal a i e i idę nyny.
karolla555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 14:52   #3264
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Ja go mieszam z żelem do mycia buzi - jak ma być delikatniejszy peeling, sypię mniej korundu, a jeśli chcę zrobić peeling-tarkę, to korundu więcej, a mniej żelu
Choć tarka to mi raczej nigdy nie wyszła bo dla mnie korud jest delikatny - chyba jestem gruboskórna
Robię dokładnie tak samo
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 15:11   #3265
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Ja jestem naczynkowcem ale mechaniczne peelingi jakoś znoszę. Najgorzej to wysiłek i zmiany temperatury Moim zdaniem delikatnie można spróbować to sobie krzywdy nie zrobimy
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 15:15   #3266
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Nie sugeruj się tym.
Za każdym razem jak będziesz używała korundu, sama zobaczysz jaka ilość jest odpowiednia.
Ja go mieszam z żelem do mycia buzi - jak ma być delikatniejszy peeling, sypię mniej korundu, a jeśli chcę zrobić peeling-tarkę, to korundu więcej, a mniej żelu
Choć tarka to mi raczej nigdy nie wyszła bo dla mnie korud jest delikatny - chyba jestem gruboskórna
Kup sobie peeling ze skały wulkanicznej to jest dopiero tarka ja go używam i zawsze mam mega zaczerwienioną skórę po takim peelingu - to peeling dla twardzieli
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 15:32   #3267
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Peeling dla twardzieli to szmatka z mikrofibry. Dziurę w twarzy sobie można wytrzeć Nas do zakupu korundu zachęciła ta 'mikrodermabrazja' Już się paczuchy nie mogę doczekać
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 19:52   #3268
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Problem z wyświetlaniem wag/objętości został naprawiony .

Dziewczyny, czy któraś z Was używa z powodzeniem opakowań airless z ZSK? Moje pierwsze i jedyne podejście zakończyło się wyłamaniem takiego czubeczka plastikowego wewnętrznej wkładki przy dezynfekcji i jak sądzę opakowanie jest już do wyrzucenia. Wydaje mi się, że obchodziłam się z nim delikatnie i coś takiego nie powinno mieć miejsca. Czy ktoś miał podobny problem?

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-01-04 o 15:27
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 20:21   #3269
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez karolla555 Pokaż wiadomość
plineczka apsik ma racje nie sugeruj się ich przepisami,przecież 30 ml kwasu to ogromna porcja.Ja stosuję albo z kwasem albo z mleczkiem do twarzy,wysypuje na rekę korund dodaje dwa razy tyle kwasu ,mieszam paluchem i masuje ryjek.Jak czuje że już jest sucho to dodaję kwasu i chwilkę jeszcze ścieram.Potem olej jojoba albo śliwkowy albo dermogal a i e i idę nyny.
30 ml - szał - za wiele jak na lico
Aż tak dużej twarzy nie mam, więc taka porcja by się zmarnowała


Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Robię dokładnie tak samo
Cześć
A jak kremik?
Wyszło Ci coś?

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Kup sobie peeling ze skały wulkanicznej to jest dopiero tarka ja go używam i zawsze mam mega zaczerwienioną skórę po takim peelingu - to peeling dla twardzieli
Mam go
I peeling z łupin orzecha laskowego
Przyszły mi w ostatnim zamówieniu.
Ale jako że kosmetyczka poleciła mi wstrzymać się z tego typu peelingami, to sobie czekam na odpowiedni moment
Który pewnie nastąpi jutro...
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 20:29   #3270
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Cześć
A jak kremik?
Wyszło Ci coś?
Hej wyszło, wyszło. Służy bardzo dobrze
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 16:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.