Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-30, 18:03   #3091
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

czcionke zmienilam juz dawno , nawet nie pamietam kiedy a jeden post na stronie powstal dzis poniewaz mialam niezla walke z pewnym trollem , i poszlo mi tez kilka postow pod mlotek czyli skasowaly sie lub sama skasowalam w niedziele zrobie troche porzadku ,bede miala czas na to

jestem cierpliwa dla anonimow ale jak mnie wkurza to zablokuje mozliwosc udzielania sie im na moim blogu chcialam zeby blog byl otwarty dla kazdego ale zaczynaja mi wlazic na bloga doslownie (?)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-11-30 o 18:05
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 18:08   #3092
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny i napisz jak mam nakładać Islande bo tam jest na mokre nie umyte wlosy czyli co ? bo włosy będą umyte już tak czy siak, to wysuszyć je i zwilżyć czy normalnie walić to i nakładać na suche?

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czcionke zmienilam juz dawno , nawet nie pamietam kiedy a jeden post na stronie powstal dzis poniewaz mialam niezla walke z pewnym trollem , i poszlo mi tez kilka postow pod mlotek czyli skasowaly sie lub sama skasowalam w niedziele zrobie troche porzadku ,bede miala czas na to

jestem cierpliwa dla anonimow ale jak mnie wkurza to zablokuje mozliwosc udzielania sie im na moim blogu chcialam zeby blog byl otwarty dla kazdego ale zaczynaja mi wlazic na bloga doslownie (?)
a publikujesz te komentarze? Bo przeglądałam ostatnie wpisy i nic nie widziałam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 18:09   #3093
agusia1044
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć Dziewczyny

Jestem tutaj nowa i jeszcze nie bardzo ogarniam co i gdzie i pewnie już było takie pytanie, ale jakoś nie mogę znaleźć. Mam nadzieję, że będziecie dla mnie wyrozumiałe BARDZO POTRZEBUJĘ WASZEJ POMOCY
Więc tak, mój naturalny kolor włosów to taki średni mysi blond, ale od kilku lat farbowałam na bardzo jasny blond (farbą, dobrze mi się włoski rozjaśniają). Niestety pewnego dnia naszło mnie żeby zmienić kolor na rudy i żałuję tego bardzo na moje bardzo jasne włosy położyłam Ferie Loreala z tych nowych płomiennych rudości (niestety nie pamiętam numeru), wyszły mi czerwono pomarańczowe prawie jak Wiśniewski tylko, że bardziej pomarańczowo, szok, koszmarrr). Musiałam coś z tym zrobić, żeby zgasić ten płomień, więc położyłam na to jakąś piankę w ciemniejszym kolorze, ale nic to nie dało następnego dnia poszłam do fryzjera, który nałożył mi dwie farby ( włosy na tym ucierpiały niestety) bo pierwsza nic nie dała, po zmyciu drugiej miałam dalej rude włosy, ale coś jakby ciemny kasztan. Od tego czasu minęło dwa miesiące, kolor się wypłukał i teraz mam coś w kolorze średniego rudego blondu, ale mam już dosyć rudości i chciałabym zejść z tego do blondu. Wiem, że farbą na pewno nie uzyskam jasnego blondu (może po któryś farbowaniu), ale nie chcę włosów niszczyć rozjaśniaczem. Jaką farbę mam położyć, żeby je rozjaśnic, jak myślicie co mi wyjdzie jak położę na to Loreal Excellance 10.21 lub 9.1? Coś mi rozjaśni?
agusia1044 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 18:15   #3094
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny i napisz jak mam nakładać Islande bo tam jest na mokre nie umyte wlosy czyli co ? bo włosy będą umyte już tak czy siak, to wysuszyć je i zwilżyć czy normalnie walić to i nakładać na suche?

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------



a publikujesz te komentarze? Bo przeglądałam ostatnie wpisy i nic nie widziałam
coos ty , usuwam jak leci nie chce na blogu tematow nie na temat to sa ☠☠☠☠☠☠☠y , pogrozki , sianie jakis plotek , nie chce w to sie bawicjestem na to za stara
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 18:21   #3095
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dobra nałożyłam to
oczywiście TŻ powiedział,że boi się,że go zabije jak mi s☠☠☠☠☠☠☠i więc nakładałam sobie sama ale pomógł-trzymał mi lusterko
jak nakładałam przód to tył był już taki rudo-brązowy.
Poszło 2,5 opakowania,ale nie oszczędzałam.
Bunny ile to trzymać? Na opak. jest napisane,że do 50 min.
no mysle ze tak 30-40 minut.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czcionke zmienilam juz dawno , nawet nie pamietam kiedy a jeden post na stronie powstal dzis poniewaz mialam niezla walke z pewnym trollem , i poszlo mi tez kilka postow pod mlotek czyli skasowaly sie lub sama skasowalam w niedziele zrobie troche porzadku ,bede miala czas na to

jestem cierpliwa dla anonimow ale jak mnie wkurza to zablokuje mozliwosc udzielania sie im na moim blogu chcialam zeby blog byl otwarty dla kazdego ale zaczynaja mi wlazic na bloga doslownie (?)
co ty mowisz az takie bezczelne?
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny i napisz jak mam nakładać Islande bo tam jest na mokre nie umyte wlosy czyli co ? bo włosy będą umyte już tak czy siak, to wysuszyć je i zwilżyć czy normalnie walić to i nakładać na suche?

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------



a publikujesz te komentarze? Bo przeglądałam ostatnie wpisy i nic nie widziałam
wysusz i jak beda juz tylko gdzie niegdzie wilgotne to nakladaj farbe.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
coos ty , usuwam jak leci nie chce na blogu tematow nie na temat to sa ☠☠☠☠☠☠☠y , pogrozki , sianie jakis plotek , nie chce w to sie bawicjestem na to za stara
caskada napisz mi prosze pw co tam ci takiego pisza, bo podejrzewam ze to te same osoby do mnie pisza to samo
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 18:23   #3096
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

cześć

jestem już po zajęciach,w końcu piąteczek


a wiecie, Wy o tych blogach to ja Wam powiem, że mnie mojego znowu się odechciało
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 18:26   #3097
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez agusia1044 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Jestem tutaj nowa i jeszcze nie bardzo ogarniam co i gdzie i pewnie już było takie pytanie, ale jakoś nie mogę znaleźć. Mam nadzieję, że będziecie dla mnie wyrozumiałe BARDZO POTRZEBUJĘ WASZEJ POMOCY
Więc tak, mój naturalny kolor włosów to taki średni mysi blond, ale od kilku lat farbowałam na bardzo jasny blond (farbą, dobrze mi się włoski rozjaśniają). Niestety pewnego dnia naszło mnie żeby zmienić kolor na rudy i żałuję tego bardzo na moje bardzo jasne włosy położyłam Ferie Loreala z tych nowych płomiennych rudości (niestety nie pamiętam numeru), wyszły mi czerwono pomarańczowe prawie jak Wiśniewski tylko, że bardziej pomarańczowo, szok, koszmarrr). Musiałam coś z tym zrobić, żeby zgasić ten płomień, więc położyłam na to jakąś piankę w ciemniejszym kolorze, ale nic to nie dało następnego dnia poszłam do fryzjera, który nałożył mi dwie farby ( włosy na tym ucierpiały niestety) bo pierwsza nic nie dała, po zmyciu drugiej miałam dalej rude włosy, ale coś jakby ciemny kasztan. Od tego czasu minęło dwa miesiące, kolor się wypłukał i teraz mam coś w kolorze średniego rudego blondu, ale mam już dosyć rudości i chciałabym zejść z tego do blondu. Wiem, że farbą na pewno nie uzyskam jasnego blondu (może po któryś farbowaniu), ale nie chcę włosów niszczyć rozjaśniaczem. Jaką farbę mam położyć, żeby je rozjaśnic, jak myślicie co mi wyjdzie jak położę na to Loreal Excellance 10.21 lub 9.1? Coś mi rozjaśni?
Farba, farby nie rozjaśni. I wklej zdjęcia bez nich nic nie poradzimy. Przydałoby się przeczytać chociaż pierwszy post

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
coos ty , usuwam jak leci nie chce na blogu tematow nie na temat to sa ☠☠☠☠☠☠☠y , pogrozki , sianie jakis plotek , nie chce w to sie bawicjestem na to za stara
no co Ty aż tak
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no mysle ze tak 30-40 minut.


co ty mowisz az takie bezczelne?

wysusz i jak beda juz tylko gdzie niegdzie wilgotne to nakladaj farbe.


caskada napisz mi prosze pw co tam ci takiego pisza, bo podejrzewam ze to te same osoby do mnie pisza to samo
już trzymam 35 za 10 min idę zmywać, góra jest biała, potem takie rudo-żółte jeszcze gdzieniegdzie z przodu takie rudo-brazowe.
Caskada wyślij mi też
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
cześć

jestem już po zajęciach,w końcu piąteczek


a wiecie, Wy o tych blogach to ja Wam powiem, że mnie mojego znowu się odechciało
znowu
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-30, 18:28   #3098
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
znowu
no, ale teraz taki fest
no bo blog Bunny i Caskady to chociaż jest o czymś, a mój to taki śmietnik, wszystko i nic
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 18:34   #3099
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no, ale teraz taki fest
no bo blog Bunny i Caskady to chociaż jest o czymś, a mój to taki śmietnik, wszystko i nic
a ja właśnie za to lubię Twój blog Blog Bunny czy Caskady to raczej o czymś konkretnym, o pasji
a Twój jest o Tobie, pokazujesz zakupy, piszesz o wszystkim, miło się to czyta szkoda,że Snow już nie prowadzi bloga,bo też miała coś w tym stylu
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 18:36   #3100
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Farba, farby nie rozjaśni. I wklej zdjęcia bez nich nic nie poradzimy. Przydałoby się przeczytać chociaż pierwszy post

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------


no co Ty aż tak

już trzymam 35 za 10 min idę zmywać, góra jest biała, potem takie rudo-żółte jeszcze gdzieniegdzie z przodu takie rudo-brazowe.
Caskada wyślij mi też


znowu
martwia mnie te rudo-brazowe ;/ ale moze bedzie dobrze.
najbardziej mnie bawily komenty niby od wiernych czytelniczek w stylu czytalam cie i uwielbialam ale po ostatnim poscie juz cie nie bede czytac bo pokazalas jaka z ciebie dziwka, szmata i tysiac innych ☠☠☠☠a, ja nie wiem czy ci ludzie tacy sa poje*ani czy co? dlaczego im sie wydaje ze mi tak strasznie zalezy zeby mnie czytali? i ze mi jakokolwiek laske zrobia? przeciez ja tego pisac nie musze bo ja to wszystko wiem, wiadomo ze jak pisze to dla ludzi a wiadomo ze i tak beda czytac, jakos wejsc wcale mniej dzis nie mam jak wtedy jak byla afera zalosni sa i tyle. i mysla ze co ja taka blondynka i uwierze ze mopi prawdziwi czytelnicy by sie po jednym wpisie odwrocili ode mnie? zal normalnie. jakie to wszystko dziecinne.
ja to sie smieje i kasuje takie pierdy i tyle. a im wiecej skasuje tym bardziej tamte sie wkur*iaja i zabawa jest fest
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no, ale teraz taki fest
no bo blog Bunny i Caskady to chociaż jest o czymś, a mój to taki śmietnik, wszystko i nic
kitka ale ty jestes z nas najsliczniejsza i wkur*iasz inne tym, ze jestes taka piekna i normalna- a nie jakas wiesz taka co to nie ty
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 18:42   #3101
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no, ale teraz taki fest
no bo blog Bunny i Caskady to chociaż jest o czymś, a mój to taki śmietnik, wszystko i nic
lubie twoj blog a zwlaszcza zdjecia , bo sa dobrej jakosci nie to co moje


bunny doszlo
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-30, 18:50   #3102
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a ja właśnie za to lubię Twój blog Blog Bunny czy Caskady to raczej o czymś konkretnym, o pasji
a Twój jest o Tobie, pokazujesz zakupy, piszesz o wszystkim, miło się to czyta szkoda,że Snow już nie prowadzi bloga,bo też miała coś w tym stylu
dziękuję
a ze Snow ostatnio pisałam zapracowana i zakochana, nawet gdyby chciała popisać na blogu to i tak nie ma czasu
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
martwia mnie te rudo-brazowe ;/ ale moze bedzie dobrze.
najbardziej mnie bawily komenty niby od wiernych czytelniczek w stylu czytalam cie i uwielbialam ale po ostatnim poscie juz cie nie bede czytac bo pokazalas jaka z ciebie dziwka, szmata i tysiac innych ☠☠☠☠a, ja nie wiem czy ci ludzie tacy sa poje*ani czy co? dlaczego im sie wydaje ze mi tak strasznie zalezy zeby mnie czytali? i ze mi jakokolwiek laske zrobia? przeciez ja tego pisac nie musze bo ja to wszystko wiem, wiadomo ze jak pisze to dla ludzi a wiadomo ze i tak beda czytac, jakos wejsc wcale mniej dzis nie mam jak wtedy jak byla afera zalosni sa i tyle. i mysla ze co ja taka blondynka i uwierze ze mopi prawdziwi czytelnicy by sie po jednym wpisie odwrocili ode mnie? zal normalnie. jakie to wszystko dziecinne.
ja to sie smieje i kasuje takie pierdy i tyle. a im wiecej skasuje tym bardziej tamte sie wkur*iaja i zabawa jest fest

kitka ale ty jestes z nas najsliczniejsza i wkur*iasz inne tym, ze jestes taka piekna i normalna- a nie jakas wiesz taka co to nie ty
ja z Was najśliczniejsza dziękuję, ale tak nie uważam

a co do czytelniczek to daj spokój, kto inteligentny ten skumał o co chodziło z tamtym postem i opowieścią o włosowariatkach a głupim nie ma sensu tłumaczyć, bo i tak nie zrozumieją

ja miałam jedną blogową trollicę, ale już jej nie ma, chyba jej się znudziło ale wiecie, ja się z tego śmieję, ale z drugiej strony to ja się boję takich ludzi, toż to psycholka. Co napisałam posta to miałam z 5 komentarzy od tej samej trollicy, minuta po minucie, z jakimiś obraźliwymi tekstami, że mam dłonie jak stara baba, że modelki to ze mnie nie będzie jak wstawiłam fotę w kiecy to mi napisała, że wstawiłam jedno zdjęcie w dodatku z ŁAPĄ w kieszeni i w ogóle takie różne kwiatki, toż to trzeba mieć nasrane, ona chyba polowała na każdy mój nowy post
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
lubie twoj blog a zwlaszcza zdjecia , bo sa dobrej jakosci nie to co moje
dziękuję, staram się moim kompaktem robić foty,bo lustrzanki nie ogarnę chyba nigdy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 18:57   #3103
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję
a ze Snow ostatnio pisałam zapracowana i zakochana, nawet gdyby chciała popisać na blogu to i tak nie ma czasu
szkoda ciekawe czym teraz farbuje

Bunny ja się dziwię takim ludziom co nimi kieruje nudzi im się w domu czy jak, po co oglądać blogi, których się nie lubi czy autorka się nie podoba ja na takie nie zaglądam
Spłukałam, nawaliłam czarnego gliss kura zaraz idę suszyć
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 18:59   #3104
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
szkoda ciekawe czym teraz farbuje
wypytałam nadal wellatonem 12/1
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 19:14   #3105
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
lubie twoj blog a zwlaszcza zdjecia , bo sa dobrej jakosci nie to co moje


bunny doszlo
odpisalam.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję
a ze Snow ostatnio pisałam zapracowana i zakochana, nawet gdyby chciała popisać na blogu to i tak nie ma czasu

ja z Was najśliczniejsza dziękuję, ale tak nie uważam

a co do czytelniczek to daj spokój, kto inteligentny ten skumał o co chodziło z tamtym postem i opowieścią o włosowariatkach a głupim nie ma sensu tłumaczyć, bo i tak nie zrozumieją

ja miałam jedną blogową trollicę, ale już jej nie ma, chyba jej się znudziło ale wiecie, ja się z tego śmieję, ale z drugiej strony to ja się boję takich ludzi, toż to psycholka. Co napisałam posta to miałam z 5 komentarzy od tej samej trollicy, minuta po minucie, z jakimiś obraźliwymi tekstami, że mam dłonie jak stara baba, że modelki to ze mnie nie będzie jak wstawiłam fotę w kiecy to mi napisała, że wstawiłam jedno zdjęcie w dodatku z ŁAPĄ w kieszeni i w ogóle takie różne kwiatki, toż to trzeba mieć nasrane, ona chyba polowała na każdy mój nowy post

dziękuję, staram się moim kompaktem robić foty,bo lustrzanki nie ogarnę chyba nigdy
ojej no tak uwazam to czego mam klamac, naprawde jak modelka
a ja sram na takich ludzi- dla mnie to chore dzieci, tak naprawde moga cie cmoknac w monitor nie ma sie ani czego bac, ani na co zwracac uwagi- takim ludziom ww realu brak odwagi powiedziec chocby co mysla.

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
szkoda ciekawe czym teraz farbuje

Bunny ja się dziwię takim ludziom co nimi kieruje nudzi im się w domu czy jak, po co oglądać blogi, których się nie lubi czy autorka się nie podoba ja na takie nie zaglądam
Spłukałam, nawaliłam czarnego gliss kura zaraz idę suszyć
tez ich nie rozumiem i jeszcze takie komentarze z dupy wziete ze nie beda mnie czytac na zlosc mi zrobia czy co? a i tak wiem ze beda czytac, bo to jedyne ich wiarygodne zrodlo informacji jakby nie bylo darmowe
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 19:15   #3106
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Dobra Bunny tak to wygląda. Co myślisz?
wydaje mi się,że na żywo jest troche jasniej i jaskrawiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20121130_200901.jpg (70,9 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20121130_200919.jpg (96,4 KB, 46 załadowań)

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2012-11-30 o 19:17
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 19:18   #3107
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

sa blogi , gdzie czasami cisnie mnie zeby cos napisac , bo np mam inne zdanie i cos mi sie nie podoba , ale po co mi to skoro blog ma tysiace fanow a ja jedna wyjade ,ze cos tam ,cos tam zakrzycza mnie i pozra musialabym dalej sie uzerac i tak w nieskonczonosc ...wiec wchodze czytam lub ogladam obrazki i wychodze , albo czytam tylko tytul posta i juz nie wchodze sa blogi tez,ktore zbrzydzilam

Ostatnio bywam na 3 moze blogach gdzie chce byc na biezaco i dlatego
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 19:20   #3108
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dobra Bunny tak to wygląda. Co myślisz?
wydaje mi się,że na żywo jest troche jasniej i jaskrawiej
za☠☠☠iscie wzielo teraz nalozcie tylko rowno farbe- bierzcie 1cm pasma nie grubsze a jak juz nalozycie to dokladnie przemasuj wlosy jakbys myla na sucho zeby wszedzie dotarlo.
no i trzymaj z 20-30minut, moze 30 bo to loreal w koncu.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 19:22   #3109
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
sa blogi , gdzie czasami cisnie mnie zeby cos napisac , bo np mam inne zdanie i cos mi sie nie podoba , ale po co mi to skoro blog ma tysiace fanow a ja jedna wyjade ,ze cos tam ,cos tam zakrzycza mnie i pozra musialabym dalej sie uzerac i tak w nieskonczonosc ...wiec wchodze czytam lub ogladam obrazki i wychodze , albo czytam tylko tytul posta i juz nie wchodze sa blogi tez,ktore zbrzydzilam

Ostatnio bywam na 3 moze blogach gdzie chce byc na biezaco i dlatego
też mi kilka zbrzydło, sporo, nawet powywalałam z obserwowanych
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-30, 19:25   #3110
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
za☠☠☠iscie wzielo teraz nalozcie tylko rowno farbe- bierzcie 1cm pasma nie grubsze a jak juz nalozycie to dokladnie przemasuj wlosy jakbys myla na sucho zeby wszedzie dotarlo.
no i trzymaj z 20-30minut, moze 30 bo to loreal w koncu.
zaraz się za to zabieram na ulotce jest niby 30 zobaczę jak się uwinę
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 19:31   #3111
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
też mi kilka zbrzydło, sporo, nawet powywalałam z obserwowanych
ooo wlasnie tego mi brakuje u mnie bo mam smietnik i zrobie czystke u siebie na blogu w niedziele za to zabieram sie koniec smieci na moim blogu nie bede reklamowac innych blogow , ktore tak naprawde mam w D.
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 19:46   #3112
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ooo wlasnie tego mi brakuje u mnie bo mam smietnik i zrobie czystke u siebie na blogu w niedziele za to zabieram sie koniec smieci na moim blogu nie bede reklamowac innych blogow , ktore tak naprawde mam w D.
dokladnie jakby nie bylo to robicie reklame innym a skoro wam na nich nie zalezy to po co
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 19:53   #3113
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Nałożyłam i widzę ciemność
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 19:57   #3114
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

A i u mnie śnieg pada
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20121130_193807.jpg (57,9 KB, 23 załadowań)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 20:04   #3115
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Nałożyłam i widzę ciemność
bedzie ciemnosc, tym bardziej ze to chlodny odcien, jak ciemny blond powinno byc i splucze sie do sredniego blondu w okolo 2 tygodnie, a na swieta polozysz juz sobie 8ke i bedziesz miala jak naturalne
nie moge sie doczekac
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 20:09   #3116
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
bedzie ciemnosc, tym bardziej ze to chlodny odcien, jak ciemny blond powinno byc i splucze sie do sredniego blondu w okolo 2 tygodnie, a na swieta polozysz juz sobie 8ke i bedziesz miala jak naturalne
nie moge sie doczekac
zobaczymy co wyjdzie zaraz wyruszam ponownie do łazienki
tylko boję się,że ten rudy będzie wybijał
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 20:11   #3117
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dokladnie jakby nie bylo to robicie reklame innym a skoro wam na nich nie zalezy to po co
tak zrobie posprzatam u siebie na blogu
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
A i u mnie śnieg pada
ale fajnie


dzis tz ma wychodne ale za niedlugo juz mu czas sie konczy , jutro ja , a w niedziele razem nie ma to jak podzial wychodnego u nas
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 20:24   #3118
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Do farby koleston moge uzyc wode z joanny???
Mozesz. Ja wlasnie uzywam Kolestonu i Joanny. Wczesniej z Voila Intercosmo i tez bylo super. Woda w polaczeniu z farba jest bardzo gesta, wiec zamiast 9 proc kupuje 12, by sobie lekko rozrzedzic przegotowana woda.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 20:31   #3119
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
zobaczymy co wyjdzie zaraz wyruszam ponownie do łazienki
tylko boję się,że ten rudy będzie wybijał
to pofarbujesz jeszcze przed swietami
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tak zrobie posprzatam u siebie na blogu

ale fajnie


dzis tz ma wychodne ale za niedlugo juz mu czas sie konczy , jutro ja , a w niedziele razem nie ma to jak podzial wychodnego u nas
ja jutro z tz ok 12 jedziemy do mojej mamy swietowac urodziny sis, jej tz i mikolajki robimy znow wrocimy o 2 rano
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 20:37   #3120
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

a ja w poniedziałek zamawiam farby , ale farbnę dopiero przed świętami odrost już spory, ale nie rzuca się w oczy a jak zaczeszę to już w ogóle
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.