Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-10-03, 12:37   #2821
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Wg mnie pasuj± ci:
1-4
1-7
a najbardziej Cie widzê w:
1-8 i nawet 1-9
Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance, pasuje do Ciebie 7 , 8 i 4 - czyli typy Kachuli. A nawet nie patrzy³am na to co napisa³a Kachula - najpierw na fotki i sobie mówiê o, to i to pasuje, pozniej porównujê a tu dok³adnie te same typy

Mi siê osobi¶cie najbardziej podoba 1-7 Potem 1-8, 1-1 i 1-9 (1-9 to jaki¶ blond by³).

1-4 to przyk³ad czerwonych refleksów, których akurat chcê unikn±æ, bo ten odcieñ mi siê nie podoba na mnie.

Dobra, to mam kilka typów kolorystycznych, teraz tylko wyczaiæ ich odcienie w farbach
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-03 o 12:39
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:52   #2822
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
A moim zdaniem ten poziom Ci bardzo pasuje. Z 6 my¶lê ¿e mog³aby¶ ewentualnie po kombinowaæ z jakim¶ poglebionym ciemnym blondem. Mo¿e np 6.71 z Londy albo cos z welli z tych chlodnych brazow? Ale na pewno nie robilabym na Twoim miejscu poziomu 7 a juz na pewno nie nic w stylu 7.1 Mysle ze dopiero w takim kolorze Twoja twarz by wygl±da³a nijako i zlewala siê z w³osami. Przy takim poziomie jak masz teraz wystarczy trochê ró¿u i brwi podkre¶liæ a przy poziomie 7 to ju¿ wg mnie kompletny do¶æ mocny makija¿ musialabys robiæ. Zreszt± ja pamiêtam Twoje jasne w³osy (chyba z w±tku o deko?) i moim zdaniem w obecnych wygl±dasz o niebo lepiej.
kochana wlasnie przyszlam napisac, ze zrezygnowalam z rozjasniania wlasnie przejrzalam swoje zdjecia ktore kiedys wrzucalam na wizaz i jednak obecny ciemny kolor najkorzystniej na mnie wyglada. Oczywiscie z odpowiednim mejkapem

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ

Mi siê osobi¶cie najbardziej podoba 1-7 Potem 1-8, 1-1 i 1-9 (1-9 to jaki¶ blond by³).

1-4 to przyk³ad czerwonych refleksów, których akurat chcê unikn±æ, bo ten odcieñ mi siê nie podoba na mnie.

Dobra, to mam kilka typów kolorystycznych, teraz tylko wyczaiæ ich odcienie w farbach
kurcze a ja Ci nie powiem, ktory najlepszy te kolory z symulacji sa tak sztuczne ze ciezko cos powiedziec
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:57   #2823
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
kochana wlasnie przyszlam napisac, ze zrezygnowalam z rozjasniania wlasnie przejrzalam swoje zdjecia ktore kiedys wrzucalam na wizaz i jednak obecny ciemny kolor najkorzystniej na mnie wyglada. Oczywiscie z odpowiednim mejkapem


kurcze a ja Ci nie powiem, ktory najlepszy te kolory z symulacji sa tak sztuczne ze ciezko cos powiedziec
Buahahahahahhahaha !!!!!
Skoro nie bêdziesz rozja¶niaæ, mo¿e pokombinuj z odcieniem. ¯eby by³ jaki¶ lekko cieplejszy i troszkê o¿ywi³ buziê


Odnosnie symulacji - wiem, ¿e to sztuczne bardzo. Mi raczej chodzi³o o okre¶lenie tego, co wykluczyæ na pewno i do jakiego poziomu siê kierowaæ, 6 czy mo¿e 7.
W tym momencie chyba obstawiam ciemny poziom 7 / jasny poziom 6 No, co¶ pomiêdzy nimi
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 14:06   #2824
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Buahahahahahhahaha !!!!!
Skoro nie bêdziesz rozja¶niaæ, mo¿e pokombinuj z odcieniem. ¯eby by³ jaki¶ lekko cieplejszy i troszkê o¿ywi³ buziê


Odnosnie symulacji - wiem, ¿e to sztuczne bardzo. Mi raczej chodzi³o o okre¶lenie tego, co wykluczyæ na pewno i do jakiego poziomu siê kierowaæ, 6 czy mo¿e 7.
W tym momencie chyba obstawiam ciemny poziom 7 / jasny poziom 6 No, co¶ pomiêdzy nimi
skoro ja chce cos zmienic w swoim zyciu to nie kolor wlosow, a dupe odchudzic! takie mam zalozenie teraz!

a mi sie podobasz w 1-4 ale doczytalam dlaczego ten kolor odpada.

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------



a mi sie podobasz w 1-4 ale doczytalam dlaczego ten kolor odpada.[/QUOTE]
aaaa i walne se dzis brwi±tka henna
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 14:13   #2825
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
skoro ja chce cos zmienic w swoim zyciu to nie kolor wlosow, a dupe odchudzic! takie mam zalozenie teraz!

a mi sie podobasz w 1-4 ale doczytalam dlaczego ten kolor odpada.
To siê odchudzaj Ja jeszcze nie dosz³am do etapu, ¿eby mi siê chcia³o odchudzaæ. Przydaæ by siê przyda³o, ale leñ silniejszy

Ano, kolor jest ³adny w 1-4. Jednak moje w³osy maj± tendencjê do rudzenia i nawet ch³odne odcienie nie s± u mnie do koñca ch³odne, wiêc rudo¶ci odpadaj±. Dodatkowo w zimie robiê siê czerwona od mrozu i ciep³ego powietrza w pomieszczeniach, a ¿e nie lubiê siê malowaæ to rudo¶æ odpada

My¶lê nad jakim¶ z³ocistym, lub z³ocisto-popielatym odcieniem. Podoba mi siê 7/13 z Inebryi i mo¿e nawet by siê nadawa³, ale nie wiem jak by wyszed³ po k±pieli rozja¶niaj±cej
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 14:21   #2826
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
To siê odchudzaj Ja jeszcze nie dosz³am do etapu, ¿eby mi siê chcia³o odchudzaæ. Przydaæ by siê przyda³o, ale leñ silniejszy

Ano, kolor jest ³adny w 1-4. Jednak moje w³osy maj± tendencjê do rudzenia i nawet ch³odne odcienie nie s± u mnie do koñca ch³odne, wiêc rudo¶ci odpadaj±. Dodatkowo w zimie robiê siê czerwona od mrozu i ciep³ego powietrza w pomieszczeniach, a ¿e nie lubiê siê malowaæ to rudo¶æ odpada

My¶lê nad jakim¶ z³ocistym, lub z³ocisto-popielatym odcieniem. Podoba mi siê 7/13 z Inebryi i mo¿e nawet by siê nadawa³, ale nie wiem jak by wyszed³ po k±pieli rozja¶niaj±cej
po kapieli rozjasniajacej bym sie trzymala z dala od wszystkiego co ma popiel w nazwie zielen murowana.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 14:30   #2827
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Mcromace zostañ przy obecnym odcieniu, w ja¶niejszych jeste¶ strasznie nijaka To ze skóra jest ja¶niejsza niz w³osy jest normalne i kontrast nie dziwi
To samo doradzam Goldice, tak jak dziewczyny pisa³y koniecznie bardziej podkre¶laj brwi Blada skóra przy ciemnych w³osach moze wygladac swietnie, trzeba tylko dobraæ odpowiedni odcien podkladu

A nie my¶la³y¶cie o grzywkach dziewczyny ?
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 14:32   #2828
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
kochana wlasnie przyszlam napisac, ze zrezygnowalam z rozjasniania wlasnie przejrzalam swoje zdjecia ktore kiedys wrzucalam na wizaz i jednak obecny ciemny kolor najkorzystniej na mnie wyglada. Oczywiscie z odpowiednim mejkapem [COLOR="Silver"]
Super!!!
Bardzo siê cieszê. Podtrzymujê wczorajsz± opiniê, ¿e w ciemniejszym Ci lepiej. Tylko makija¿ musisz dostosowaæ.

Cytat:
kurcze a ja Ci nie powiem, ktory najlepszy te kolory z symulacji sa tak sztuczne ze ciezko cos powiedziec
To prawda. A kolor twarzy te¿ kilka razy "przetworzony". Najpierw przez ¶wiat³o flesza, potem przez aparat, potem przez monitor... Moim zdaniem takie symulacje s± fajne, aby mniej wiêcej oszacowaæ kolor, "czy lepiej mi w ¶rednim br±zie czy jasnym blondzie", ale bardziej wnikliwa analiza (jakie refleksy) jest z góry skazana na pora¿kê.

Najlepiej by by³o peruki pozak³adaæ
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-10-03 o 14:46
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 14:34   #2829
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Mcromace zostañ przy obecnym odcieniu, w ja¶niejszych jeste¶ strasznie nijaka To ze skóra jest ja¶niejsza niz w³osy jest normalne i kontrast nie dziwi
To samo doradzam Goldice, tak jak dziewczyny pisa³y koniecznie bardziej podkre¶laj brwi Blada skóra przy ciemnych w³osach moze wygladac swietnie, trzeba tylko dobraæ odpowiedni odcien podkladu

A nie my¶la³y¶cie o grzywkach dziewczyny ?
ja mam za niskie czolo na grzywke, mam grzywke taka na bok co za ucho moge zagarnac

a ja nie mam jasnej skory! ciemnej tez nie ale wcale nie blada. Ogolnie to zolta jestem.

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

rumpleteazer dzis strzelilam mocniejszy mejkap i az Tz zwrocil uwage jak ladnie wygladam
wiec dziekuje Wam za rady
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 15:15   #2830
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

A to przepraszam, widocznie co¶ poplatalam. Myslalam ¿e masz w±tpliwo¶ci czy nie wygladasz za blado przy ciemnych w³osach.


A
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 15:45   #2831
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Mcromace zostañ przy obecnym odcieniu, w ja¶niejszych jeste¶ strasznie nijaka To ze skóra jest ja¶niejsza niz w³osy jest normalne i kontrast nie dziwi
To samo doradzam Goldice, tak jak dziewczyny pisa³y koniecznie bardziej podkre¶laj brwi Blada skóra przy ciemnych w³osach moze wygladac swietnie, trzeba tylko dobraæ odpowiedni odcien podkladu

A nie my¶la³y¶cie o grzywkach dziewczyny ?
Ja chcê zej¶æ chwilowo i poczekaæ a¿ mi odrosn± w³osy tam gdzie bardziej powypada³y.
Dodatkowo nienawidzê siê malowaæ, teraz robiê to tylko dlatego ¿e muszê zakryæ bia³o¶æ filtra, ale jak skoñczê kuracjê Atredermem i ju¿ nie bêdê musia³a u¿ywaæ filtra spf 50+ to znowu przestanê siê malowaæ.

Odno¶nie nijako¶ci w ja¶niejszych, tak wygl±da³am w naturalnych. Na zdjêciach wychodzi³ zawsze z³otawo, ale normalnie by³ szarawy.

Ja mam grzywkê na bok, tak± d³u¿sz±, bo krótka mi siê wykrêca i wywija.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2568.jpg (53,6 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 18436_101726873190674_8039560_n.jpg (31,5 KB, 13 za³adowañ)
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-03 o 15:47
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 15:54   #2832
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
To prawda. A kolor twarzy te¿ kilka razy "przetworzony". Najpierw przez ¶wiat³o flesza, potem przez aparat, potem przez monitor... Moim zdaniem takie symulacje s± fajne, aby mniej wiêcej oszacowaæ kolor, "czy lepiej mi w ¶rednim br±zie czy jasnym blondzie", ale bardziej wnikliwa analiza (jakie refleksy) jest z góry skazana na pora¿kê.

Najlepiej by by³o peruki pozak³adaæ
Hahahahahaha, prawda. Peruki by by³y ok Ale tylko te naturalne, bo sztuczne te¿ maj± efekt inny ni¿ w³osy.

Ja w³a¶nie bawi³am siê w symulacje, ¿eby sprawdziæ jak wysoko mogê zej¶æ przy k±pieli rozja¶niaj±cej.
Wysz³o mi, ¿e taki ¶redni blond to najni¿ej, potem mi siê gêba rozmywa. Rudy te¿ mi nie pasuje w ¿adnej postaci. Zostaj± br±zy i ¶rednio-ciemne blondy.

Odno¶nie refleksów, to ju¿ na tyle znam swoje w³osy, ¿e wiem których odcieni unikaæ. U mnie mog± byæ k³adzione odcienie naturalne, ch³odne i z³ote. Jedynie rudych, fioletowych i czerwonych muszê siê wystrzegaæ.

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
po kapieli rozjasniajacej bym sie trzymala z dala od wszystkiego co ma popiel w nazwie zielen murowana.
Ej, ja wiem, ¿e zaraz po k±pieli to waliæ naturê dla och³odzenia rudo¶ci. 7/13 rozwa¿am w pó¼niejszym czasie dopiero
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 16:10   #2833
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Hahahahahaha, prawda. Peruki by by³y ok Ale tylko te naturalne, bo sztuczne te¿ maj± efekt inny ni¿ w³osy.
I najlepiej, ¿eby w³osy w perukach by³y przed farbowaniem dok³adnie takie jak nasze A na perukach oznaczone jak± farb± zosta³ osi±gniêty efekt Pomarzyæ - mi³a rzecz

A ja w³a¶nie zrobi³am ma³y fotomonta¿. Wklei³am swoje w³osy w obrazek. I mam nowego avatara
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 16:19   #2834
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
I najlepiej, ¿eby w³osy w perukach by³y przed farbowaniem dok³adnie takie jak nasze A na perukach oznaczone jak± farb± zosta³ osi±gniêty efekt Pomarzyæ - mi³a rzecz

A ja w³a¶nie zrobi³am ma³y fotomonta¿. Wklei³am swoje w³osy w obrazek. I mam nowego avatara
Hahahaha, ano pomarzyæ zawsze mo¿na. Niestety za dobrze by by³o. A nawet je¶li by tak by³o, to mog³oby to kosztowaæ krocie.

Ej, mam pomys³ na biznes
Salon z naturalnymi perukami farbowanymi ró¿nymi (popularnymi) farbami i odcieniami, idealne na znalezienie odcienia
Tylko, ¿e pewnie ten salon musia³by wtedy mieæ powierzchniê hangaru na Boeninga, ¿eby to wszystko pomie¶ciæ

Fajna sprawa z tym avatarkiem. Mo¿e ja tez sobie co¶ takiego zmajstrujê, tylko odpowiedni± grafikê znajdê
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 16:36   #2835
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Hahahaha, ano pomarzyæ zawsze mo¿na. Niestety za dobrze by by³o. A nawet je¶li by tak by³o, to mog³oby to kosztowaæ krocie.
Tak. A i tak ka¿dy w³os jest inny, nawet jak ma taki sam kolor. Inaczej reaguje na rozja¶nianie, inaczej trzyma kolor, ma inn± historiê farbowania. I tak koniec koñców u ka¿dego wysz³oby trochê inaczej
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 16:55   #2836
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Tak. A i tak ka¿dy w³os jest inny, nawet jak ma taki sam kolor. Inaczej reaguje na rozja¶nianie, inaczej trzyma kolor, ma inn± historiê farbowania. I tak koniec koñców u ka¿dego wysz³oby trochê inaczej
I pomys³ na biznes ¿ycia mi siê posypa³
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 19:19   #2837
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
dzis strzelilam mocniejszy mejkap i az Tz zwrocil uwage jak ladnie wygladam
Super

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Odno¶nie nijako¶ci w ja¶niejszych, tak wygl±da³am w naturalnych. Na zdjêciach wychodzi³ zawsze z³otawo, ale normalnie by³ szarawy.

Ja mam grzywkê na bok, tak± d³u¿sz±, bo krótka mi siê wykrêca i wywija.
Te dwie fotki to kolejny dowód na to, ¿e tobie jest ³adniej w ciemniejszych kolorkach. Blond jest dla ciebie okropnie nijaki. Szkoda, ¿e sie nie malujesz, bo wyglada³abys na prawdê super. Mimo wszystko ciemniejszy kolor z odcieniem z³otawym to chyba najlepszy kolor dla ciebie. Mo¿e jaki¶ opalizujacy. ale na pewno nie ch³odny, popielaty.


A ja dzi¶ zrobi³am odrosty Kolestonem 5/00 i jak na razie wysz³o naj³adniej na tym poziomie. Kolor jest bardzo ciemny, ale jasniejszy ni¿ moje 4/0, z tym ¿e nie czarny, a wyra¼nie widac, ¿e to br±z, a nie czarny czy rudy. A wiêc bardzo mi sie podoba. Je¶li sie nie sp³ucze do rudo¶ci, to pozostanie moim faworytem. Teraz tylko nie wiem co zrobic z tym 4/0 co mam na d³ugo¶ci Czy bêdê mia³a tyle cierpliwo¶ci, ¿eby czekaæ a¿ odro¶nie, czyli jakie¶ 2-3 lata? Czy lepiej zdj±æ kolor.... ale sie bojê.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 19:31   #2838
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Te dwie fotki to kolejny dowód na to, ¿e tobie jest ³adniej w ciemniejszych kolorkach. Blond jest dla ciebie okropnie nijaki. Szkoda, ¿e sie nie malujesz, bo wyglada³abys na prawdê super. Mimo wszystko ciemniejszy kolor z odcieniem z³otawym to chyba najlepszy kolor dla ciebie. Mo¿e jaki¶ opalizujacy. ale na pewno nie ch³odny, popielaty.
Dziêki, ¿e podzielasz moje zdanie odno¶nie "lepiej mi w ciemniejszym", bo moja mama uwa¿a, ¿e naturalne mam lepsze Tia... zw³aszcza takie szare i nijakie.
Niestety przez te prze¶wity muszê zej¶æ na wy¿szy poziom, póki mi nie odrosn± w³oski. My¶lê tak sobie o po³o¿eniu 7/0 z Inebryi po k±pieli rozja¶niaj±cej, bo i tak akurat ta farba wychodzi ciemniej ni¿ na wzorniku.

A tak w ogóle to nawet nie wiem, na jakim poziomie ja mam naturalne. Chyba jaka¶ jasna 7?

Cytat:
A ja dzi¶ zrobi³am odrosty Kolestonem 5/00 i jak na razie wysz³o naj³adniej na tym poziomie. Kolor jest bardzo ciemny, ale jasniejszy ni¿ moje 4/0, z tym ¿e nie czarny, a wyra¼nie widac, ¿e to br±z, a nie czarny czy rudy. A wiêc bardzo mi sie podoba. Je¶li sie nie sp³ucze do rudo¶ci, to pozostanie moim faworytem. Teraz tylko nie wiem co zrobic z tym 4/0 co mam na d³ugo¶ci Czy bêdê mia³a tyle cierpliwo¶ci, ¿eby czekaæ a¿ odro¶nie, czyli jakie¶ 2-3 lata? Czy lepiej zdj±æ kolor.... ale sie bojê.
Widzisz, ka¿dy musi znale¼æ swój odcieñ w konkretnej farbie. Sp³ukiwaæ siê nie powinno, bo mój 5/0 jest pancerny. Leciusieñko mo¿e siê wyz³oci³, ale to minimalnie i tylko w s³oñcu widaæ.

Odno¶nie 4/0 z Kolestona na d³ugo¶ci - bêdziesz my¶leæ jak sprawdzisz zachowanie 5/00 Inebryi. Teraz nie ma co gdybaæ. Ale ja bym po twoich ostatnich przej¶ciach chyba poczeka³a a¿ w³osy trochê bardziej siê zregeneruj± i wtedy ewentualnie próbowaæ z lekk± k±piel± rozja¶niaj±c± i na to zapienianie odpowiednim odcieniem zamiast farbowania.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 19:45   #2839
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Weronisia super, ze jestes zadowolona z farbowania a jest az taka roznica miedzy ta 4 na dlugosci? moze troche sie splucze z czasem i bedzie ok? a poki co nie bedziesz musioa;la wcale po dlugosci farbowac
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 20:02   #2840
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Goldika ja po d³ugo¶ci nie farbuje, bo 4/0 trzyma siê niesamowicie juz od kwietnia. Robie tylko odrosty.
A skoro 4/0 trzyma jak zaczarowana, to 5/00 te¿ tak powinno trzymaæ.
Ró¿nica nie jest wielka. Wlasciwie kolor jest wyrównany, z tym, ¿e tam gdzie mia³am odrost widaæ, ¿e to nie czerñ, a br±z. Je¶li bêdzie tak odrasta³o, to nie powinno sie rzucaæ w oczy. Mo¿e ewentualnie da efekt 'ombre'
Taka maleñka ró¿nica nie bêdzie mi przeszkadzaæ. Je¶li natomiast 5/00 siê ciut sp³ucze/nabierze rudo¶ci, to bêdzie mi przeszkadzaæ baaaardzo i wtedy wrócê do 4/0
Póki co bêdê czekaæ na to jak siê bêdzie trzymac 5/00 Potem bêdê gdybaæ i kombinowac
Jeszcze mnie kusi co¶ opalizuj±cego

mcromance ty masz chyba poziom 7. Je¶li bêdziesz farbowa³a za jasno, to ta niechciana rudo¶c siê pojawi. ¯eby jej unikn±æ nie mo¿esz farbowaæ jasniej ni¿ twój kolorek, a wiêc 7 to ju¿ najja¶niej z czym mo¿esz kombinowaæ.
A co do prze¶witow, to uwa¿am, ¿e lepiej mieæ prze¶wity z odpowiednim dla siebie kolorem, ni¿ psuæ swoj wygl±d farbuj±c za jasno. Prze¶wity mo¿e bêd± sie mniej rzucac w oczy, ale ogólnie bedziesz wygl±daæ niekorzystnie. Ja na twoim miejscu bym nie rozja¶nia³a.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 20:08   #2841
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

zgadzam sie, ze przeswit to przeswit i kolor musi pasowac do caloksztaltu do jasnej karnacji lepiej jednak blond, do sredniej brazik jakis.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 20:13   #2842
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Mcromance, fajny avatar
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 20:21   #2843
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
zgadzam sie, ze przeswit to przeswit i kolor musi pasowac do caloksztaltu do jasnej karnacji lepiej jednak blond, do sredniej brazik jakis.
ja mam jasn± karnacjê, wrêcz bia³±, a jednak mam bardzo ciemne wlosy
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 20:25   #2844
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance ty masz chyba poziom 7. Je¶li bêdziesz farbowa³a za jasno, to ta niechciana rudo¶c siê pojawi. ¯eby jej unikn±æ nie mo¿esz farbowaæ jasniej ni¿ twój kolorek, a wiêc 7 to ju¿ najja¶niej z czym mo¿esz kombinowaæ.
A co do prze¶witow, to uwa¿am, ¿e lepiej mieæ prze¶wity z odpowiednim dla siebie kolorem, ni¿ psuæ swoj wygl±d farbuj±c za jasno. Prze¶wity mo¿e bêd± sie mniej rzucac w oczy, ale ogólnie bedziesz wygl±daæ niekorzystnie. Ja na twoim miejscu bym nie rozja¶nia³a.
Ja nawet nie mam najmniejszego zamiaru braæ nic ni¿ej ni¿ poziom 7. A po k±pieli zrobiê chyba poziomem 7, bo Mysia u siebie radzi³a braæ o poziom wy¿ej ni¿ jaki chcemy mieæ.
Docelowo chcê co¶ z poziomu 6, albo w pog³êbionego br±zu na poziomie 7, ale bojê siê, ¿e jakbym po k±pieli da³a poziom 6 to by za mocno chwyci³o i znowu bym mia³a 5.

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
zgadzam sie, ze przeswit to przeswit i kolor musi pasowac do caloksztaltu do jasnej karnacji lepiej jednak blond, do sredniej brazik jakis.
No a mi przeszkadza, ¿e widaæ ten prze¶wit. Na ¿ywo to jeszcze wyra¼niej ni¿ na zdjêciach jest
A nie chcê ¶cinaæ w³osów, ¿eby siê to mniej rzuca³o w oczy, wiêc zostaje zej¶cie o 1 ton wy¿ej z kolorem. Zw³aszcza, ze 5/0 z Inebryi naprawdê mocno i ciemno chwyci³o.

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Mcromance, fajny avatar
Dziêki, pomys³ zer¿nê³am bezczelnie z ciebie, mam nadziejê, ¿e siê nie gniewasz
No i bardzo pomóg³ mi kto¶, kto wykona³ rysunek Dary z 2NE1. Ja sobie go tylko pokolorowa³am i wklei³am moje w³osy
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-03 o 20:30
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 20:25   #2845
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam jasn± karnacjê, wrêcz bia³±, a jednak mam bardzo ciemne wlosy
no to tak jak mowisz nie ma reguly trzeba dobrze wygladac i czuc sie dobrze.

Ja mialam przeswity po ciazy w moich jasnych zlotych wlosach... MASAKRA to byla. Zrobilam sie na ciemno i tez mialam przeswity i tez jasna rece i faktycznie lepiej sie czulam nawet z tymi rpzeswitami.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 20:29   #2846
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam jasn± karnacjê, wrêcz bia³±, a jednak mam bardzo ciemne wlosy
Odcieñ zwyczajnie trzeba sobie samemu dobraæ. Na to sk³ada siê za du¿o rzeczy, np. kolor oczu, cery, brwi i choroba wie co jeszcze.
Póki siê nie spróbuje to siê nie dowie

A ty Weronisiu to ju¿ mia³a¶ wszystkie kolory na g³owie i w blondzie i teraz ciemnym br±zie równie ³adnie wygl±dasz
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 20:30   #2847
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

laski moge sie posmiac tutaj z glupoty kogos kogo mam na fb w znajomych? no rozwalila mnie laska totalnie
wrzucilam fotke "z rasi" z podpisem: takie tam z zaskoczenia.

Wiec jak to? Sama siebie zaskoczyla fotka, ktora sobie cyknela z wyciagnietej reki?
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 20:35   #2848
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
no to tak jak mowisz nie ma reguly trzeba dobrze wygladac i czuc sie dobrze.

Ja mialam przeswity po ciazy w moich jasnych zlotych wlosach... MASAKRA to byla. Zrobilam sie na ciemno i tez mialam przeswity i tez jasna rece i faktycznie lepiej sie czulam nawet z tymi rpzeswitami.
Widzisz, ja teraz siê ¼le czujê z tymi prze¶witami przy ciemnym kolorze. Niestety mam tak, ¿e jak wiem, ¿e co¶ jest nie tak, to mi to spokoju nie da i bêdê siê tylko mêczyæ.

Mam jeszcze kilka miesiêcy na podjêcie decyzji, czy rozja¶niam. Przez ten czas zobaczê czy w³osy zaczn± odrastaæ. Je¶li zaczn± to ewentualnie bêdê robiæ jak±¶ z³ot± 5. Je¶li nadal bêdzie jak jest to bêdê schodziæ maks do poziomu 7 w Inebryi, z docelowym z³otym poziomem 6.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 20:51   #2849
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
laski moge sie posmiac tutaj z glupoty kogos kogo mam na fb w znajomych? no rozwalila mnie laska totalnie
wrzucilam fotke "z rasi" z podpisem: takie tam z zaskoczenia.

Wiec jak to? Sama siebie zaskoczyla fotka, ktora sobie cyknela z wyciagnietej reki?
S³it focia z zaskoczenia


Laski mam fajn± stronê gdzie fajnie s± obstrykane palety niektórych farb: http://ladysi.com.pl/koloryzacja/c,33621,1
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 20:54   #2850
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki, pomys³ zer¿nê³am bezczelnie z ciebie, mam nadziejê, ¿e siê nie gniewasz
No i bardzo pomóg³ mi kto¶, kto wykona³ rysunek Dary z 2NE1. Ja sobie go tylko pokolorowa³am i wklei³am moje w³osy
Wrêcz mi mi³o, ¿e Ciê zainspirowa³am

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Odcieñ zwyczajnie trzeba sobie samemu dobraæ. Na to sk³ada siê za du¿o rzeczy, np. kolor oczu, cery, brwi i choroba wie co jeszcze.
Póki siê nie spróbuje to siê nie dowie
Królewna ¦nie¿ka te¿ blada jak ¶ciana, a piêknie jej w ciemnych w³osach Mnie siê podoba taki typ urody.

My¶lê tak samo, wiele elementów sk³ada siê na to jaki kolor nam pasuje. Ró¿nicê czyni nawet fakt czy kto¶ ma oczy niebieskie, czy niebieskie z wyra¼n± granatow± obwódk± wokó³ têczówki.

Ale z drugiej strony mo¿na siê trochê "przerobiæ" pod kolor w³osów (henna brwi, inne nasycenie makija¿u). Zreszt± widaæ po aktorkach, piosenkarkach, niektóre z nich wygl±daj± naturalnie i atrakcyjnie w ró¿nych wcieleniach (np. jako rudzielec i jako blondynka).

Cytat:
A ty Weronisiu to ju¿ mia³a¶ wszystkie kolory na g³owie i w blondzie i teraz ciemnym br±zie równie ³adnie wygl±dasz
Ja te¿ mia³am ju¿ chyba wszystkie, ale jeste¶my od Ciebie trochê starsze Zd±¿ysz przerobiæ jeszcze ró¿ne warianty. Mo¿e teraz my¶lisz, ¿e nie Ale ja widzê Twoje inklinacje i tak przewidujê.

Weronisi jest ³adnie w wyrazistych naturalnych kolorach, wg. mnie. W pasemkach, baleja¿ach wygl±da³a OK. Ale w jednobarwnym blondzie i w tych ciemnych - piêknie.
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-10-03 o 20:56
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.