NovaMin? - stomatologiczna rewolucja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-05-15, 10:59   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

NovaMin? - stomatologiczna rewolucja


Innowacyjna technologia NovaMin? w☠połączeniu z☠fluorkiem to tajemnica nowoczesnej pasty do zębów ?Sensodyne? Odbudowa i Ochrona?. Takie☠zestawienie składników nie tylko uśmierza ból, ale☠przede wszystkim odbudowuje wrażliwe miejsca zębów. NovaMin? to prawdziwy przełom w☠stomatologii. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 13:39   #2
Amaranth81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: NovaMin? - stomatologiczna rewolucja

Ta pasta bardzo podrażnia mi jeden ząb bo mam lekko odsłonietą szyjke zebową. Ból jest przeszywający i nie do zniesienia jak tylko pasta dotknie zęba. Po drugim myciu zauważyłam nawet krew. Po trzech myciach ząb jest jeszcze bardziej wrażliwy niż był. Poza tym podczas mycia wytważa sie ogromna ilość śliny. Nie wiem czemu tak się dzieje. Może tak musi być na początku, ale ostatnio każde kolejne mycie zębów bardzo źle mi się kojarzy. Nie wiem czy powinnam jej dalej używać i czy mi ona nie zaszkodzi
Amaranth81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 11:19   #3
galutek86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: NovaMin? - stomatologiczna rewolucja

Mam to samo, straszny ból przy myciu zębów, jeżeli to jest uśmierzenie to ja dziękuję.
galutek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 15:09   #4
tyna7jg
Przyczajenie
 
Avatar tyna7jg
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 15
Dot.: NovaMin? - stomatologiczna rewolucja

Zakupiłam ową pastę z nadzieją że pomoże przy nadwrażliwości i niestety bardzo się pomyliłam... Umyłam nią zęby może 3-4 razy, pojawił się okropny przeszywający ból zębów (już sama nie wiem ale chyba wszystkich). Teraz od kilku dni myję poprzednią pastą, ale ból nie znika - potrafi obudzić w nocy... Myślę, że przy odsłoniętych szyjkach zębowych i przy sporej nadwrażliwości, stosowanie tej pasty jest POMYŁKĄ.
tyna7jg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-06, 23:29   #5
komputerek9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: NovaMin? - stomatologiczna rewolucja

Mnie również podczas mycia tą pastą dokucza ból, na początku stosowania było najgorzej, teraz jest lepiej, ale ból całkowicie nie ustał.. Opakowanie zużyję jednak do końca, ze względu na jej inne zalety.
komputerek9 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:21.