Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-18, 19:41   #241
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Obiecane fotki pudełka .
Pudełko faktycznie śliczne. Dzięki za fotkę
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 20:08   #242
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Dziwi mnie, że wiedziałas, że zapachu nie ma juz sklepach, że może wycofany, że trudno go już dostac, że edycja limitowana, internetu też widzę ze używac umiesz, a wielki szok, że limitowanka z 2007 pochodzi, o mój Boże! - z 2007 No straszne po prostu

Gdyby to była woda wystepująca regularnie, to rozumiem, ale nawet na e-glamour jest napiszane jak byk że edycja limitowana. A skoro chcesz wodę 1- 2 letnią, to logiczne dla mnie jest zainteresowanie się kiedy ta edycja limitowana wyszła. Daleko nie trzeba szukać, wystarczyło KWC z wizażu i nie byłoby problemu i wielkiej obrazy że ktoś śmie mieć na ten temat inne zdanie .
Jaka wielka obraza, jaki wielki szok? Chyba po prostu nadinterpretujesz moje posty. Nigdzie nie pisałam, ze chce wodę 1-2 letnią, nie oburzałam się. Kliknęłam zapach z ciekawości, zainteresowały mnie nuty, nie wgłębiałam się. Do nikogo nie mam pretensji, perfumy zwróciłam i tyle. Na prawdę nie mam ochoty ani potrzeby się z Tobą sprzeczać, uważam jedynie że można rozmawiać w bardziej kulturalny sposób. Lubię ten wątek i szanuję dziewczyny z niego więc nie chcę wprowadzać tu nerwowej atmosfery i z góry przepraszam wszystkie dziewczyny nią .
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 20:40   #243
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Jaka wielka obraza, jaki wielki szok? Chyba po prostu nadinterpretujesz moje posty. Nigdzie nie pisałam, ze chce wodę 1-2 letnią, nie oburzałam się. Kliknęłam zapach z ciekawości, zainteresowały mnie nuty, nie wgłębiałam się. Do nikogo nie mam pretensji, perfumy zwróciłam i tyle. Na prawdę nie mam ochoty ani potrzeby się z Tobą sprzeczać, uważam jedynie że można rozmawiać w bardziej kulturalny sposób. Lubię ten wątek i szanuję dziewczyny z niego więc nie chcę wprowadzać tu nerwowej atmosfery i z góry przepraszam wszystkie dziewczyny nią .
Zarzucanie komus braku kultury jest za to bardzo kulturalne Zdradź na jakim kursie dobrego wychowania byłas, może skorzystam

Wyluzyj sie troche, bo chyba jestes jedyną osobą, która czuje tu nerwowa atmosferę. Masz chyba paranoje, że az tak Cie boli użycie takiej a nie innej emotki. Odpowiedziałam Ci normalnie i miło Ci wyjasniłam, że nie masz się czego obawiac przechowując perfumy prawidłowo, napisalam jak sama to robię. A że się doszukujesz drugiego dna od razu to już Twój problem.

EOT.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 22:45   #244
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Wywody o koleżance radziłabym na priv, bo Jamaica słusznie zauważyła, że mamy tu super atmosferę i niech tak zostanie.

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Never - super pudełko
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 00:22   #245
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Wywody o koleżance radziłabym na priv, bo Jamaica słusznie zauważyła, że mamy tu super atmosferę i niech tak zostanie.

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Never - super pudełko
Jak masz jakis problem to zastosuj się prosze do własnej rady, nie ciągnij tematu który się już chyba skończył zarówno z mojej strony jak i Jamaica88 i zapraszam na PW. Z chęcią wysłucham tam wszystkich Twoich porad

-----------
Jutro w Pat&Rub promocja -50% na 6 kosmetyków od godziny 19-24. Niestety nie wiadomo na jakie.
https://www.facebook.com/patandrub/p...935705/?type=1
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2014-09-19 o 00:33
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 07:59   #246
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Dziękuję za polecenie burberry body balsam na e-glamour. Wczoraj dostalam przesyłkę i dzisiaj rano ok.6:30 się posmarowałam, i zapomnialam. Teraz cały czas chodzę i się wącham, balsam przebił zapach perfum Miss Dior....
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 08:08   #247
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Na Clinique z kodem PREZENT1 duży zestaw miniproduktów przy zamówieniu pow. 290 zł Niestety minizestawy za 49 zł już się skończyły.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-19, 08:13   #248
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziękuję za polecenie burberry body balsam na e-glamour. Wczoraj dostalam przesyłkę i dzisiaj rano ok.6:30 się posmarowałam, i zapomnialam. Teraz cały czas chodzę i się wącham, balsam przebił zapach perfum Miss Dior....
Ja też wczoraj odebrałam już drugi balsamik Burberry Body za 23 zł to świetna okazja. Wrzucili mi także próbkę perfum Burberry Body z atomizerem i dodatkowo zapach Britney Circus na kartoniku (mam już ze 4 te kartoniki nie wiem, jak się do nich zabrać )

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2014-09-19 o 08:16
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 08:18   #249
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Obiecane fotki pudełka .
Wygląda smakowicie
umman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 08:24   #250
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja też wczoraj odebrałam już drugi balsamik Burberry Body za 23 zł to świetna okazja. Wrzucili mi także próbkę perfum Burberry Body z atomizerem i dodatkowo zapach Britney Circus na kartoniku (mam już ze 4 te kartoniki nie wiem, jak się do nich zabrać )
Cztery kartoniki Ci się przydadzą Ja miałam jeden, odkleiłam naklejkę, zawartość wtarłam w nadgarstek, ale tam jest taka ilość, że nawet za dobrze nie poczułam co to za zapach
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 08:30   #251
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez madziunia2 Pokaż wiadomość
Cztery kartoniki Ci się przydadzą Ja miałam jeden, odkleiłam naklejkę, zawartość wtarłam w nadgarstek, ale tam jest taka ilość, że nawet za dobrze nie poczułam co to za zapach
Hehe, kiedyś otworzę te wszystkie 4 kartoniki i się nimi wymaziam może coś poczuję

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Strasznie długo trwa w Paybacku naliczanie punktów powinnam dostać w sumie 700 punktów za zakupy w D. i na razie nie mam nic
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-19, 08:50   #252
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

DOUGLAS on-line:

Jedna z trzech miniatur może być Twoja! Do każdego zamówienia już od 129
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg D.jpg (113,8 KB, 60 załadowań)
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 08:50   #253
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja też wczoraj odebrałam już drugi balsamik Burberry Body za 23 zł to świetna okazja. Wrzucili mi także próbkę perfum Burberry Body z atomizerem i dodatkowo zapach Britney Circus na kartoniku (mam już ze 4 te kartoniki nie wiem, jak się do nich zabrać )
Niestety już nie ma wysyłki za 1zł... ale poczekam trochę, bo oni dość często mają promocyjną wysyłkę cały czas czuję ten zapach... Ja też dostałam ten zapach w kartoniku + drugi zapach Britney ale bez atomizera
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 08:55   #254
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Hehe, kiedyś otworzę te wszystkie 4 kartoniki i się nimi wymaziam może coś poczuję

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Strasznie długo trwa w Paybacku naliczanie punktów powinnam dostać w sumie 700 punktów za zakupy w D. i na razie nie mam nic
To zależy od sklepu. Zalando, Real, Tchibo mam punkty od razu, a D czy Roszer po miesiącu.
umman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 09:04   #255
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
DOUGLAS on-line:

Jedna z trzech miniatur może być Twoja! Do każdego zamówienia już od 129
Uff, starocie nie kusi

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez umman Pokaż wiadomość
To zależy od sklepu. Zalando, Real, Tchibo mam punkty od razu, a D czy Roszer po miesiącu.
Dzięki w takim razie nie pozostaje mi nic innego, jak czekać cierpliwie

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Niestety już nie ma wysyłki za 1zł... ale poczekam trochę, bo oni dość często mają promocyjną wysyłkę cały czas czuję ten zapach... Ja też dostałam ten zapach w kartoniku + drugi zapach Britney ale bez atomizera
Ostatnio maja tę promocję za złotówkę coraz częściej
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 09:26   #256
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Dziewczyny, tym razem pozwolę sobie zabrać głos jako moderator.

Panuje tu wyjątkowo miła atmosfera i chciałabym, aby tak zostało.
Nie chcę wlepiać kartek, żeby tej (dobrej dotąd) atmosfery jeszcze bardziej nie popsuć. Dodam tylko, że ta część kompetencji moderatora jest dla mnie wyjątkowo przykrym obowiązkiem (nie licząc spamerów).
Dlatego bardzo, bardzo proszę nie tylko o wypowiedzi kulturalne, ale też pozbawione kąśliwości i złośliwości (to prośba do Ciebie Pin3sko).
Z drugiej strony może nie wszystko bierzmy tak do siebie i nie odbierajmy zwrócenia uwagi czy nawet kąśliwości jako personalnego ataku.
Jamaiko88 - rozumiem, że mogłaś się poczuć niemiło, ale żywię nadzieję, że Pin3ska w poście # 222 nie miała złych intencji.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 09:43   #257
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Dostałam informację od Clinique w sprawie mini zestawów, że:
"Niestety zestawy są w tym momencie wyprzedane.
Jak tylko będą ponownie dostępne, pojawią się one na naszej stronie internetowej z powrotem."

Trzeba czekać, moje drogie
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 10:00   #258
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Dostałam informację od Clinique w sprawie mini zestawów, że:
"Niestety zestawy są w tym momencie wyprzedane.
Jak tylko będą ponownie dostępne, pojawią się one na naszej stronie internetowej z powrotem."

Trzeba czekać, moje drogie
Znając życie wtedy nie będzie fajnych gratisowych miniatur
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 10:04   #259
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Dostałam informację od Clinique w sprawie mini zestawów, że:
"Niestety zestawy są w tym momencie wyprzedane.
Jak tylko będą ponownie dostępne, pojawią się one na naszej stronie internetowej z powrotem."

Trzeba czekać, moje drogie
Może to i dobrze... spłukałam się w tym miesiącu ...
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-19, 10:04   #260
vessa
Raczkowanie
 
Avatar vessa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 166
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

W paybacku kupony do douglasa:
kupon 30 zł - 2400 p.
kupon 20 zł - 2000 p.
kupon na dostawę - 999 p.
vessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 10:09   #261
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość



Dzięki w takim razie nie pozostaje mi nic innego, jak czekać cierpliwie

--
Ewentualnie napisać do paybacka
umman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 10:21   #262
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez umman Pokaż wiadomość
Ewentualnie napisać do paybacka
Poczekam do końca miesiąca, jak nie naliczą, to skrobnę im to i owo
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 10:27   #263
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Dostałam informację od Clinique w sprawie mini zestawów, że:
"Niestety zestawy są w tym momencie wyprzedane.
Jak tylko będą ponownie dostępne, pojawią się one na naszej stronie internetowej z powrotem."

Trzeba czekać, moje drogie
Szkoda, że nie podali bardziej konkretnej informacji.
Pewnie fajniejsze miniatury się rozejdą i jak już podjęłam decyzję o zakupie- nie skorzystam.

Co do paybacka, ostatnio mnie wnerwili. Podnieśli kwotę za jaką dostaje się punkty. Kiedyś było to 3zł, a teraz jest 9zł. Chyba wszyscy się uparli, żeby przeciętny konsument jak najmniej skorzystał. Fajna sprawa te punkciki, ja wymieniam na książkowe zachcianki w Empiku.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 10:28   #264
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
DOUGLAS on-line:

Jedna z trzech miniatur może być Twoja! Do każdego zamówienia już od 129


swoją drogą D. mógłby już coś nowego wymyśleć a nie ciągle te podłady, mini tusze i czarny Collistar ale nuuda ...

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Strasznie długo trwa w Paybacku naliczanie punktów powinnam dostać w sumie 700 punktów za zakupy w D. i na razie nie mam nic
Martusia a logujesz się z ich strony itp ? bo ja mam te punkty mega szybko ale są zablokowane, też tak masz ?czy w ogóle nie masz ich ?
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 10:57   #265
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość


swoją drogą D. mógłby już coś nowego wymyśleć a nie ciągle te podłady, mini tusze i czarny Collistar ale nuuda ...



Martusia a logujesz się z ich strony itp ? bo ja mam te punkty mega szybko ale są zablokowane, też tak masz ?czy w ogóle nie masz ich ?
W ogóle ich nie mam cały czas mam to samo saldo 700pkt (ale to starocie, pewnie z Empiku). Ostatnio robiąc mini zakupy w D. zawsze logowałam się ze strony PB, żeby nabić punkty. I cisza... Chyba napiszę do nich, skoro Ty już masz je naliczone Robiłam zakupy tydzień i 2 tyg. temu, może mają jakieś opóźnienia albo zrobili mnie w jajo
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 12:17   #266
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

U mnie na koncie Payback z D punkty mam już naliczone na drugi dzień i o dziwo złożyłam zamówienie z Clinique na 49 zł a nabili mi również na drugi dzień 400 p gdzie one były za zakupy od 100 zł
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 12:17   #267
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
W ogóle ich nie mam cały czas mam to samo saldo 700pkt (ale to starocie, pewnie z Empiku). Ostatnio robiąc mini zakupy w D. zawsze logowałam się ze strony PB, żeby nabić punkty. I cisza... Chyba napiszę do nich, skoro Ty już masz je naliczone Robiłam zakupy tydzień i 2 tyg. temu, może mają jakieś opóźnienia albo zrobili mnie w jajo
ja miałam b.szybko, dzień po jakoś, tylko że te pkt mam zablokowane bo niby jest zwrot 30 dni na kosmetyki więc po tym czasie pewnie blokada z nich zejdzie no ale fakt faktem mam, w ogóle nie mogę się doliczyć za Chiny jak oni to liczą ... robiłam dwa zamówienie za 42 zł i 94,50 i jednego mam 34 pkt a z drugiego 134
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 12:24   #268
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Zakwalifikowałam się do Grona Ambasadorów Vizir W tygodniu przyjedzie opakowanie kapsułek Vizir 15 szt + 15 sztuk do rozdania

Edytowane przez pysiak103
Czas edycji: 2014-09-19 o 12:28
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 12:31   #269
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez pysiak103 Pokaż wiadomość
o dziwo złożyłam zamówienie z Clinique na 49 zł a nabili mi również na drugi dzień 400 p gdzie one były za zakupy od 100 zł
Dostałaś 400 punktów za transakcję. Te punkty za zakupy od 100zł są dodatkowe (czyli razem 800p).
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 12:32   #270
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Dostałaś 400 punktów za transakcję. Te punkty za zakupy od 100zł są dodatkowe (czyli razem 800p).
Dziekuję widzisz nie wiedziałam (nie doczytałam)
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-11 11:16:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.