Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-28, 16:36   #1351
LadyMag
Raczkowanie
 
Avatar LadyMag
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Q
Wiadomości: 302
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Wchodzi Wam jeszcze zestaw EL?
kod działa, ale widzę tylko szal
LadyMag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 16:39   #1352
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja bym zrezygnowała i powiedziała 'teraz niech pani sama sobie to kupi' i hamsko wyszła, moze by sie nauczyla..
Ja też bym nie kupiła! Bezczelna baba!

Wolałabym zostać z niczym, niż z kosmetykiem macanym ;/
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 16:58   #1353
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Vintage Selection? Opłacaj i to już .
A tak całkiem serio jak dla mnie to jeden z najładniejszych PP z maca, warto go mieć .
dzięki
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 17:16   #1354
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Jakby któraś z was miała kod-50 zł na allegro i nie miała na co zużyć,to ja bym bardzo chętnie się uśmiechnęła do niej
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 17:21   #1355
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Dziewczyny, przegapilam wczoraj Douglasa, jakie są aktualne kody? Nic mi nie wchodzi
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 17:25   #1356
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Już Wam wszystkim odpowiadam

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja bym zrezygnowała i powiedziała 'teraz niech pani sama sobie to kupi' i hamsko wyszła, moze by sie nauczyla..
Mialam taka ochote, ale bardzo zalezalo mi na tych produktach

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5046322 8]Ona de facto sprzedała Ci niepełnowartościowe produkty Dokładnie jak powiedziałaś - otwierając je rozpoczęła okres przydatności do użycia, właściwie to wcisnęła Ci używane kosmetyki W głowie się nie mieści takie chamstwo. Też miałam parę takich przypadków kiedy podobna do tej ekspertka z bożej łaski, otworzyła mi/mój tusz do rzęs żeby 'sobie sprawdzić szczoteczkę', a inna z kolei postanowiła 'jeszcze raz powąchać' jak pachną Meteoryty, które właśnie mi kasowała. Nie wiem co miało znaczyć to 'jeszcze raz', brzmiało jak 'ostatni raz'. Umierała czy co W obu przypadkach prosiłam o wymianę na nieotwierane produkty.
Nie wiem co one mają w głowach.[/QUOTE]

Ehhh porazka n a calej linii Ja nie rozumiem takich kobiet... Jak tak mozna?! W takim miejscu, gdzie zostawia sie tyle swoich pieniedzy!!

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Jakbym ja jej strzeliła to by zęby w podłogi zbierała. Gdybym na Twoim miejscu kupowała te kosmetyki na zapas to bym jej walnęła na lade i powiedziała żeby się nimi nażarła.

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Poziomko na Twoim miejscu zadzwoniłabym na infolinię i opisała tą cała sytuacje. Powiedz, że babka była nie przyjemna i otwierała produkty. Ja miałam raz podobne doświadczenie z tym, że babsko było chyba jeszcze wredniejsze i nie podarowałam.
Szczescie, ze ja na zapas nie kupowałam, bo bym nie wytrzymala chyba, zeby nie uzyc Kurde, ja to czasem w takich sytuacjach ciapa jestem bo nie potrafie sie postawic i mnie zatyka Ale dobrze ze nie podarowalas!

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
W Magnolii, ostatnio byłam też na Bielanach i tam też bardzo sympatyczne i hojne Panie



Nie wiem jakoś mi nie podpasowały, wzięłam powąchałam tester i jakoś tak zapachniało chemią i tak się kleiło, że nawet nie dotykałam więcej i ten aplikator jakiś taki wielki mi się wydawał, przeszło mi, za to Lip Balmy muszę mieć wszystkie 3

Co do rozświetlacza już go właśnie spróbowałam, lekko napina skórę i delikatnie rozświetla no i faktycznie cienie pod oczami jakby mniej widoczne, ale ja muszę poużywać jakiś czas żeby wyrobić sobie zdanie




Ja też nie lubię D stacjonarek, co wejście to zawsze jakiś problem i niesmak, swoje kosmetyki też traktuję jak jakieś trofea i taką babę chyba bym...... achhh
No dokladnie, moje kosmetyki to moje male cuda, jak mozna nimi rzucac i je wpychac na chama

Cytat:
Napisane przez LadyMag Pokaż wiadomość


Bardzo współczuję takiej sytuacji... Dla mnie jest nie do przyjęcia A nie miałaś możliwości wymiany Lip Balma na nieotwierany? Był tylko jeden?

Doczytałam na Twoim blogu, że używasz podkładu MAC i chciałam się Ciebie doradzić, który podkład poleciłabyś mi na wypróbowanie poraz pierwszy? Ciężko mi było znaleźć "mój" podkład i póki co jest nim Dior Forever 020 ( Nude i Star szybciej na mnie spływają, szybciej się po nich błyszczę, i ew. uwydatniają rozszerzone pory...). Widzę, że MAC ma sporo rodzajów podkładów i pewnie tyle samo odcieni. Będę więc wdzięczna za wszelką podpowiedź

Powiem Ci Kochana, ze ja go w sumie nie kupowalam na zapas wiec to jakos przeboleje, ze go otworzyla.. Ehhh ale i tak niesmak mam taki Po jaka cholere oni otwieraja te pudeleczka? Co, ten co pakuje to idiota i nie potrafi dopasowac 01 na opakowaniu do 01 na produkcie? Ehhhh ;/

Kochana zalezy jaka masz cere. Ja teraz uzywam MAC Mineralize Moisture, jednak trzeba wiedziec ze to jest naprawde mozno nawilzajacy podklad.Dla skory suchej i normalnej tylko.. Jego dosyc mocno trzeba przypudrowac, bo on nie daje glow a wrecz swiecenie i trzeba to puderem potraktowac.. Za to nie za abrdzo go lubie. I lubi zostawac na paluchach jak dotkniesz. Ale ogolnie podklad jest super. Wiele osob poleca Studio Fix i sama moze kiedys sie na niego skusze Albo Pro Lonwear jesli zalezy Ci na przedlzuonej trwalosci Jesli masz zoltawa cere to celuj w NC a jesli rozowawa to w NW Ja mam NC15 i jest idealny odcien. Ale na poczatek to bym Ci proponowala Studio Fix

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
xPoziomkax czy tutaj na oku to Vintage Selection Maca, ślicznie wygląda http://2.bp.blogspot.com/-LvL6F_DcCL...%28Copy%29.jpg ? Mam go w koszyku i nie wiem właśnie czy opłacać czy nie
Aniyam akurat tutaj mam paletkę Diora Nude Pink Design, ale jeśli chodzi o PP Vinteage Selection to bierz bez zastanowienia Ten Paint Pot przykuwa wzrok i jak tylko mam go na oczach wszyscy pytaja z niedowierzaniem 'Co Ty masz na oczach?!' Jest naprawde piekny i jedyny w swoim rodzaju... Niczego takiego podobnego nie mam w swojej kolekcji i trzyma sie na mur beton na powiekach. Jak zaschnie to jest nie do ruszenia Pieknie wyglada solo z tuszem lub czarna kreseczka

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Wchodzi Wam jeszcze zestaw EL?


Ależ cudowne próbki Ci się trafiły


Nosszzzz... sama bym się wkurzyła gdzie takie mądrale?
W Dąbrowie Górniczej w Pogorii

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Ja też bym nie kupiła! Bezczelna baba!

Wolałabym zostać z niczym, niż z kosmetykiem macanym ;/
Dobrze ze jeszcze nie odkrecila i sie nie pomalowala, zeby przetestowac i mi powiedziec czy fajny ten Lip Balm
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 17:28   #1357
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Jakby któraś z was miała kod-50 zł na allegro i nie miała na co zużyć,to ja bym bardzo chętnie się uśmiechnęła do niej
Ja też podbijam pod ta prośbę.
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-28, 17:46   #1358
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

dziewczyny o ktorych Lip Balm mowicie? Dajcie linka

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Jakby któraś z was miała kod-50 zł na allegro i nie miała na co zużyć,to ja bym bardzo chętnie się uśmiechnęła do niej
a te kody nie sa przypisane do konta?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 17:48   #1359
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Jakby któraś z was miała kod-50 zł na allegro i nie miała na co zużyć,to ja bym bardzo chętnie się uśmiechnęła do niej
i ja
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 17:50   #1360
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
dziewczyny o ktorych Lip Balm mowicie? Dajcie linka

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------


a te kody nie sa przypisane do konta?
Prosze https://www.google.pl/search?q=clari...ed=0CAYQ_AUoAQ
Uwieeelbiam serie Instant Light i Lip Balm na 100% pokocham
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 17:54   #1361
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
dziewczyny o ktorych Lip Balm mowicie? Dajcie linka

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------


a te kody nie sa przypisane do konta?
Sa Dlatego bym tą osobę poprosiła o zakup. Oczywiście przelałabym pieniądze z góry (to chyba oczywiste)

Ja nie dostałam żadnego kodu niestety.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-28, 18:43   #1362
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Prosze https://www.google.pl/search?q=clari...ed=0CAYQ_AUoAQ
Uwieeelbiam serie Instant Light i Lip Balm na 100% pokocham
dzieki juz sobie poogladalam swatche. A jak Ci przypadly do gustu Lip Oil? Ja mysle czy nie zrobic sobie zapasu na Douglasie jak sie pojawia, i wykorzystac kod z paybacka na -100zl
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 19:16   #1363
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
dzieki juz sobie poogladalam swatche. A jak Ci przypadly do gustu Lip Oil? Ja mysle czy nie zrobic sobie zapasu na Douglasie jak sie pojawia, i wykorzystac kod z paybacka na -100zl
Kochana jeszcze nie uzywalam bo dopiero dzisiaj je przytaszczylam ze soba Na pewno miodkowy Lip Oil wchodzi do stalej, a malinowy jest limitowany Wiec wez to pod uwage przy zapasach Ja je na pewno pokocham bo sie naczytalam juz o nich i naogladalam na YT I uwielbiam kosmetyki do ust Clarinsa, nic ich jeszcze nie pobilo Jak wyprobuje ktorys z produktow w poniedzialek to dam Wam znac, zrobie zdjecia

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-02-28 o 19:17
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 19:24   #1364
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Nikt nie poratuje kodem?
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 19:34   #1365
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Kochana jeszcze nie uzywalam bo dopiero dzisiaj je przytaszczylam ze soba Na pewno miodkowy Lip Oil wchodzi do stalej, a malinowy jest limitowany Wiec wez to pod uwage przy zapasach Ja je na pewno pokocham bo sie naczytalam juz o nich i naogladalam na YT I uwielbiam kosmetyki do ust Clarinsa, nic ich jeszcze nie pobilo Jak wyprobuje ktorys z produktow w poniedzialek to dam Wam znac, zrobie zdjecia
ok, dzieki ze wspomnialas ze bedzie w stalej ofercie to zrobie zapas tylko malinowego Patrzylam tez na swatche tego cienia Macowego o ktorym pisala aniyam i chyba mam nowe chciejstwo
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 19:46   #1366
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Kochana zalezy jaka masz cere. Ja teraz uzywam MAC Mineralize Moisture, jednak trzeba wiedziec ze to jest naprawde mozno nawilzajacy podklad.Dla skory suchej i normalnej tylko.. Jego dosyc mocno trzeba przypudrowac, bo on nie daje glow a wrecz swiecenie i trzeba to puderem potraktowac.. Za to nie za abrdzo go lubie. I lubi zostawac na paluchach jak dotkniesz. Ale ogolnie podklad jest super. Wiele osob poleca Studio Fix i sama moze kiedys sie na niego skusze Albo Pro Lonwear jesli zalezy Ci na przedlzuonej trwalosci Jesli masz zoltawa cere to celuj w NC a jesli rozowawa to w NW Ja mam NC15 i jest idealny odcien. Ale na poczatek to bym Ci proponowala Studio Fix
Wydaje mi się że cerę mam różowawą,tzn na policzkach na pewno Ok, wiec NW. Mac MM odpada, bo cerę mam mieszaną/tłustą. Spróbuję więc zdobyć jakąś próbkę żeby najpierw trafić w kolor i wypróbuję najchętniej oba - SF i PL. Dziękuję Ci za poradę

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
ok, dzieki ze wspomnialas ze bedzie w stalej ofercie to zrobie zapas tylko malinowego Patrzylam tez na swatche tego cienia Macowego o ktorym pisala aniyam i chyba mam nowe chciejstwo

mówisz o tym cudzie na powieki? też go oglądałam czaję się na niego

Edytowane przez Lethe69
Czas edycji: 2015-02-28 o 19:44
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 19:50   #1367
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko jak chce wymienic jeden kosmetyk na inny z zamowienia z boxem nowy, nieotwierany to muszę oddać boxa ?
Oddawałam kiedyś w stacjonarce nieużywany produkt i nie chcieli ode mnie boxa.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 19:56   #1368
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Nikt nie poratuje kodem?
Spróbuj: SERCE, KREM15, GIFT2, MOBI2 lub 001KLPL.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 19:57   #1369
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Czy normalnie w stacjonarce MAC, mają próbki podkładów? Chciałam kupić na serwisach aukcyjnych, z pl i z usa, ale nie ma...
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-28, 20:02   #1370
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Czy normalnie w stacjonarce MAC, mają próbki podkładów? Chciałam kupić na serwisach aukcyjnych, z pl i z usa, ale nie ma...
Takich gotowych próbek, np. w saszetkach, MAC nie ma. Czasem robią odkewki na miejscu, ale ponoć coraz mniej chętnie.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 20:03   #1371
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Oddawałam kiedyś w stacjonarce nieużywany produkt i nie chcieli ode mnie boxa.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 20:04   #1372
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
ok, dzieki ze wspomnialas ze bedzie w stalej ofercie to zrobie zapas tylko malinowego Patrzylam tez na swatche tego cienia Macowego o ktorym pisala aniyam i chyba mam nowe chciejstwo
Malinka pachnie oblednie O wiele przyjemniej niz myslalam No Vintage Selection to naprawde bardzo niespotykany cien Nakladay warstwami tworzy taka metaliczna tafle Jak chcecie dziewczyny (te zainteresowane kupnem) to zrobie Wam zdjecie swatcha tego cienia, tylko dopiero w poniedzialek bo nie ma mnie w domu

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że cerę mam różowawą,tzn na policzkach na pewno Ok, wiec NW. Mac MM odpada, bo cerę mam mieszaną/tłustą. Spróbuję więc zdobyć jakąś próbkę żeby najpierw trafić w kolor i wypróbuję najchętniej oba - SF i PL. Dziękuję Ci za poradę



---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------




mówisz o tym cudzie na powieki? też go oglądałam czaję się na niego

Patrz jaka masz szyje Kochana Ja np mam cere rozowawa ale jak patrze na szyje i cale cialo to jest zdecydowanie zolte I jesli naloze podklad ktory swinkuje to wyglada to komicznie Wiec zolte tony musze miec na bank Z probkami bedzie ciezko Panie w MACu raczej nie chca dawac probek, najpewniej zaprosza Cie na krzeslo zeby zrobic Ci makijaz. Wiec proponuje Ci wybrac sie do MACzka i oddac sie w rece macóweczek One Ci naloza podklad, na pewno dodadza jakis puder, rozyk zeby twarz nie byla plaska i pochodz sobie w tym podkladzie caly dzien i ocen. No zostaje jeszzce Allegro ale ja bym sie bala tam probki kupowac

Vinteage Selection jest wart kazdej zlotowki Tak jak pisalam wyzej, wstawie Wam jakies swatche i zdecydujecie, ale moim zdaniem jest totalnie odjechany Jak coś już zbiera komplementy to musi byc mega
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 20:15   #1373
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Malinka pachnie oblednie O wiele przyjemniej niz myslalam No Vintage Selection to naprawde bardzo niespotykany cien Nakladay warstwami tworzy taka metaliczna tafle Jak chcecie dziewczyny (te zainteresowane kupnem) to zrobie Wam zdjecie swatcha tego cienia, tylko dopiero w poniedzialek bo nie ma mnie w domu




Patrz jaka masz szyje Kochana Ja np mam cere rozowawa ale jak patrze na szyje i cale cialo to jest zdecydowanie zolte I jesli naloze podklad ktory swinkuje to wyglada to komicznie Wiec zolte tony musze miec na bank Z probkami bedzie ciezko Panie w MACu raczej nie chca dawac probek, najpewniej zaprosza Cie na krzeslo zeby zrobic Ci makijaz. Wiec proponuje Ci wybrac sie do MACzka i oddac sie w rece macóweczek One Ci naloza podklad, na pewno dodadza jakis puder, rozyk zeby twarz nie byla plaska i pochodz sobie w tym podkladzie caly dzien i ocen. No zostaje jeszzce Allegro ale ja bym sie bala tam probki kupowac

Vinteage Selection jest wart kazdej zlotowki Tak jak pisalam wyzej, wstawie Wam jakies swatche i zdecydujecie, ale moim zdaniem jest totalnie odjechany Jak coś już zbiera komplementy to musi byc mega

A testowałaś dziś tego stara? .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 20:17   #1374
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Patrzylam tez na swatche tego cienia Macowego o ktorym pisala aniyam i chyba mam nowe chciejstwo
Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
mówisz o tym cudzie na powieki? też go oglądałam czaję się na niego
o widzę, że zaraziłam innych chciejstwem

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Vinteage Selection jest wart kazdej zlotowki Tak jak pisalam wyzej, wstawie Wam jakies swatche i zdecydujecie, ale moim zdaniem jest totalnie odjechany Jak coś już zbiera komplementy to musi byc mega
Czekam na swatche, ale i tak już zamówiłam
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 20:23   #1375
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A testowałaś dziś tego stara? .
Wzielam probeczke 020 i bede testowac dopiero Dam znac jak sie sprawuje Choc dostalam tak malo ze moze na jedna aplikacje starczy A Ty uzywasz na niego jakiegos pudru?

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
o widzę, że zaraziłam innych chciejstwem



Czekam na swatche, ale i tak już zamówiłam

Hahaha no i git! Bedziesz zadowolona
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 20:30   #1376
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Wzielam probeczke 020 i bede testowac dopiero Dam znac jak sie sprawuje Choc dostalam tak malo ze moze na jedna aplikacje starczy A Ty uzywasz na niego jakiegos pudru?
Daj znać koniecznie . Tak, ja każdy podkład pudruje .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 20:32   #1377
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Daj znać koniecznie . Tak, ja każdy podkład pudruje .
Bo niektorzy pisali ze go nie pudruja bo na tyle daje fajne wykonczenie ze nie trzeba pudrowac Czym nakladasz? Bo ja planuje jajem Jaka masz cere?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 20:39   #1378
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Bo niektorzy pisali ze go nie pudruja bo na tyle daje fajne wykonczenie ze nie trzeba pudrowac Czym nakladasz? Bo ja planuje jajem Jaka masz cere?
Puder przedluza trwalosc makijazu z tego co slyszalam
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 20:46   #1379
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Bo niektorzy pisali ze go nie pudruja bo na tyle daje fajne wykonczenie ze nie trzeba pudrowac Czym nakladasz? Bo ja planuje jajem Jaka masz cere?
On nakładany i paluchami daje mocno radę . Nakładam albo paluchami jak się gdzieś spieszę albo właśnie jajkiem . Mam cerę mieszaną ale i w niektórych partiach suchą. Dla mnie najlepszym pudrem wykończeniowym jest Givenchy Poudre Premiere i zdania nie zmienie o nie . Jeest mega leciutki, jak mgiełka na twarzy . Do tego zmiękcza rysy twarzy podobnie jak meteorki, drobniusienkio zmielony i pięknie pachnie. Bajka !. Zaczynam właśnie drugie opakowanie ale 3 jeszcze zamówie żebym miała zapas .

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Puder przedluza trwalosc makijazu z tego co slyszalam
Dokładnie . No i jak chcesz nałożyć później róż i bronzer w kamieniu to twarzy musi być zmatowiona inaczej porobią się plamy.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 20:58   #1380
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
On nakładany i paluchami daje mocno radę . Nakładam albo paluchami jak się gdzieś spieszę albo właśnie jajkiem . Mam cerę mieszaną ale i w niektórych partiach suchą. Dla mnie najlepszym pudrem wykończeniowym jest Givenchy Poudre Premiere i zdania nie zmienie o nie . Jeest mega leciutki, jak mgiełka na twarzy . Do tego zmiękcza rysy twarzy podobnie jak meteorki, drobniusienkio zmielony i pięknie pachnie. Bajka !. Zaczynam właśnie drugie opakowanie ale 3 jeszcze zamówie żebym miała zapas .

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------



Dokładnie . No i jak chcesz nałożyć później róż i bronzer w kamieniu to twarzy musi być zmatowiona inaczej porobią się plamy.
Narobiłaś mi ochoty na Givenchy, właśnie szukam pudru zmiękczającego rysy, chyba będzie zaraz mój
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-21 22:45:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.