Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-14, 11:59   #4291
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
kardigan mam bardzo podobny i baardzo lubię. Luznijeszy moze byc ok gdy przyjda mrozy i zalozysz pod spod golfik czy inny sweterek
Tak, z kardiganami nie ma większego problemu.

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość


zwłaszcza do ginekologa się nada

nie wiem czy moja pani gin by doceniła krój orsayowy
No tak, w poczekalni trzeba ładnie wyglądać. Z moich obserwacji wynika, że tam większość kobiet jest tak elegancko ubranych, że nic tylko brać.
A w samym gabinecie to norma, że to nie szata zdobi człowieka.

A... zapomniałam dodać. Pół biedy jak cena jest adekwatna do jakości, gorzej jak sweter za grube piniądze okazuje się być porecyklingowym, plastikowym tworem.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 12:04   #4292
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Myślę, że już sama świadomość pewnych rzeczy jest ważna. Wiesz czego unikać. Mnie bardzo wkurzają rekomendacje np. Instytutu Matki i Dziecka na takich niezdrowych produktach Wiadomo, że dzieci też chcą jakiś deser. Można jednak wybrać lepiej. Albo upiec takie misie w domu. Nie wiem czy wiecie, że chemia jest nawet w wózkach dziecięcych. Czytałam kiedyś wyniki testów konsumenckich wózków. Szok.
O mamo
Kiedyś wszystko było o wiele prostsze bez tej wiedzy a teraz trza wszędzie czytać składy

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
A... zapomniałam dodać. Pół biedy jak cena jest adekwatna do jakości, gorzej jak sweter za grube piniądze okazuje się być porecyklingowym, plastikowym tworem.
To się zdarza coraz częściej
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 12:09   #4293
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
super zakupy
śliczny kardigan podoba mi się i szary i brązowy... dla mnie dobrze, że nie są grubsze, to tak nie kuszą
Dziękuję.
Na jesień, czy wiosnę jest akurat, a i pod ciepły płaszcz się nada. Przynajmniej człowieka nie pogrubi.
Zresztą ja pod kurtkę, płaszcze i inne okrycia wierzchnie, zawsze wolę coś lżejszego i luźniejszego nałożyć niż gruby sweter.
Coś mi szyk zdania dzisiaj skacze, ale nie potrafię nad tym zapanować.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 12:17   #4294
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nauczyciele czasami mają dobrze
oj wcale nie, jestem nauczycielką i dziś normalnie pracujemy, mało tego, jeszcze tyle dodatkowych godzin w pracy na próby. Czasami bardzo żaluję, że wybrałam ten zawód pieniędzy za naprawdę ciężką pracę tyle co kot napłakał

Ktoś ostatnio pytał się o nową Lolitę Lempicką, nie wytrzymałam i zamówiłam w ciemno przyjemny słodziutki zapach

Odnośnie służby zdrowia, to ja nawet nie próbuję chodzić gdziekolwiek państwowo, szkoda mi nerwów, wolę zapłacić nawet za głupie badanie krwi niż przepychać się w kolejkach. Poza tym najpierw trzeba mieć na to czas a ja nie mam możliwości wziąć nawet dnia wolnego

Edytowane przez paula5656
Czas edycji: 2015-10-14 o 12:22
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 12:17   #4295
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość

Poliester w formie polaru tez jest fajniusi na zimę, zwłaszcza jako kocyk. Kiedyś Yves rocher rozdawał do zamówień takie super polarowe kocyki - mięciutkie jak aksamit, leciutkie, a grzały jak kaloryfer
Mam ten kocyk. Myślałam nawet o tym ,czy by nie przerobić na ponczo.

O tak polary są takie ciepłe, lekkie i miękkie.
Nie wiem dlaczego, ale jakoś nie skojarzyłam polaru z poliestrem.
Tak sobie myślałam, pewnie, że polar bo polskie, albo polar bo na mrozy polarne.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 12:23   #4296
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Z tymi składami to macie rację. Płać i płacz.
Ja jakoś nie bardzo obeznana jestem w temacie, ale poczytałam, powyciągałam ciuchy z garderoby, poobczajałam metki- nie pod względem marki, a składu , i kurde, za łeb się złapałam.

Współczuje.
Mnie natomiast wełna drapie i kłuje, a pod akrylami się topię i żaden antyperspirant nie daje rady.


Ja to lubię wcinać zwykły twaróg, najlepiej klinek z miodem.
Ja też lubię, często robię też z owocami i ze śmietanką
Ale jak zobaczyłam babcie z serkiem z drażami, mleczną kanapką i żelkami to powiedziałam stop - tylko danonki!
Tak naprawdę tylko żywność przeznaczona do 12m.ż. mię może mieć sztucznych składników. Wszystkie inne, mimo że dla dzieci, mogą mieć wszystko :-\
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 12:25   #4297
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
oj wcale nie, jestem nauczycielką i dziś normalnie pracujemy, mało tego, jeszcze tyle dodatkowych godzin w pracy na próby. Czasami bardzo żaluję, że wybrałam ten zawód pieniędzy za naprawdę ciężką pracę tyle co kot napłakał
znam ten zawód z obu stron wiem, że nie jest łatwo (daaaaaawno temu byłam nauczycielką przez cały 1 dzień, podziękowałam nigdy więcej).
No, ale chyba nie ma takiej pracy z samymi plusami za dobrze by nam było
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-14, 12:33   #4298
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
znam ten zawód z obu stron wiem, że nie jest łatwo (daaaaaawno temu byłam nauczycielką przez cały 1 dzień, podziękowałam nigdy więcej).
No, ale chyba nie ma takiej pracy z samymi plusami za dobrze by nam było
Ja dodatkowo pracuję z chorymi dziećmi, jest naprawdę trudno. Z tymi plusami to prawda, ale czasem jestem wściekła, że tyle lat musiałam się ciężko uczyć, anatomia i te sprawy, teraz ciężko pracuję, nerwy mam na wykończeniu a zarabiam tyle co ktoś bez żadnej szkoły w pierwszej lepszej pracy cała Polska
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 12:35   #4299
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Ja dodatkowo pracuję z chorymi dziećmi, jest naprawdę trudno. Z tymi plusami to prawda, ale czasem jestem wściekła, że tyle lat musiałam się ciężko uczyć, anatomia i te sprawy, teraz ciężko pracuję, nerwy mam na wykończeniu a zarabiam tyle co ktoś bez żadnej szkoły w pierwszej lepszej pracy cała Polska
taka niestety rzeczywistość
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 13:04   #4300
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Ja dodatkowo pracuję z chorymi dziećmi, jest naprawdę trudno. Z tymi plusami to prawda, ale czasem jestem wściekła, że tyle lat musiałam się ciężko uczyć, anatomia i te sprawy, teraz ciężko pracuję, nerwy mam na wykończeniu a zarabiam tyle co ktoś bez żadnej szkoły w pierwszej lepszej pracy cała Polska
ojj szara rzeczywistość.... ja też zawsze będę szarym pracownikiem... niestety jestem zbyt konkretną osobą - wszystko dla mnie jest białe albo czarne ahhh... do dup..
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 13:11   #4301
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Ja dodatkowo pracuję z chorymi dziećmi, jest naprawdę trudno. Z tymi plusami to prawda, ale czasem jestem wściekła, że tyle lat musiałam się ciężko uczyć, anatomia i te sprawy, teraz ciężko pracuję, nerwy mam na wykończeniu a zarabiam tyle co ktoś bez żadnej szkoły w pierwszej lepszej pracy cała Polska
Temat przywilejów branżowych (w tym tych na mocy Karty Nauczyciela) wyjątkowo mnie drażni, więc przemilczę Twoje walenie głową w ścianę.

O tak zwanej - często niesłusznie - 'służbie zdrowia' to już w ogóle żal się wypowiadać

Przyszło wczoraj moje zamówienie locci, też oczywiście bez pudełeczka Ogólnie fajny ten zestawik jak na mini mini zamówienie.

Sisley lubię, ale mają sporo bubli. Też mnie parę razy podrażniło po tej maseczce, o której była mowa. Nie zawsze jednak - nie wiem od czego to zależało. Miałyśmy z mamą na spółkę, nic nie urwało ani mi ani jej

Widzę, że dzisiaj też o ciuchach rozprawiacie Kliknęłam wczoraj dwa swetry w Answear, ale przenoszą magazyn czy coś, to sobie trochę poczekam na dostawę. A tak mi potrzeba ciepłych ciuchów - paskudna pogoda za oknem, ziiimmmmooo....
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-14, 13:15   #4302
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Tak, z kardiganami nie ma większego problemu.


No tak, w poczekalni trzeba ładnie wyglądać. Z moich obserwacji wynika, że tam większość kobiet jest tak elegancko ubranych, że nic tylko brać.
A w samym gabinecie to norma, że to nie szata zdobi człowieka.

A... zapomniałam dodać. Pół biedy jak cena jest adekwatna do jakości, gorzej jak sweter za grube piniądze okazuje się być porecyklingowym, plastikowym tworem.
oj tak w poczekalni rewia

z jakością się okaże i bywa naprawdę różnie

oby Twoj dobrze sie spisywał
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 13:15   #4303
_Karina_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 94
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Poratujcie mnie Weźcie ode mnie kod na -30% na wszystko w Tołpie. Ja nic nie chcę, niczego nie potrzebuję, a mimo to koszyk zapakowuję sobie od kilku dni Boję się, że polegnę, bo kod jest ważny do dzisiaj i przyciąga mnie trochę rabat. Kod wyślę na PW. Ktoś chętny?

Oddane

Edytowane przez _Karina_
Czas edycji: 2015-10-14 o 13:26
_Karina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 13:17   #4304
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez anulaqa Pokaż wiadomość
tak sobie myślałam, pewnie, że polar bo polskie, albo polar bo na mrozy polarne.
:d:d:d
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 13:38   #4305
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5310151 5]Temat przywilejów branżowych (w tym tych na mocy Karty Nauczyciela) wyjątkowo mnie drażni, więc przemilczę Twoje walenie głową w ścianę.[/QUOTE]

A mnie drażni jak ktoś się wypowiada na takie tematy, a nie jest w tym zawodzie i nigdy nie chciałby być. Nie wiem czy jest sens się chwalić najniższą krajową, a przywilejach nie będę rozmawiać bo nie ma o czym, także też wolę to przemilczeć

Edytowane przez paula5656
Czas edycji: 2015-10-14 o 13:44
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 13:45   #4306
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
I coś wybrałaś?

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------




nie nadążam za Wami ale Martusia Aniyam zdrówka

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------


przed burzą
jeszcze nic, im dłuzej przeglądam tym więcej mi się chce



Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
To ja od siebie mogę polecić kremowe cienie Bobbi Brown w kolorach:
- Ballet Pink (jasny róż)
- Shore (hmm beżowy/cielisty)
- Slate (jasny szary)
- Heather (taki mleczy wrzosowy).
A to maty są?

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ja kilka lat temu poszłam do lekarza, bo nie potrafiłam wyleczyć się z przeziębienia, było coraz gorzej i lekarka przepisała mi... Rutinoscorbin
Jak za 3 tygodnie wróciłam i przyjęła mnie inna lekarka to od razu walnęła mi L4 na tydzień i antybiotyk
U mojego męża w pracy jest taka Pani doktor co wodą leczy, cokolwiek ci jest idziesz do niej i zawsze mówi, że za mało wody. Jeden miał "przedzawał" stwierdziła, że jest odwodniony i musi więcej pić ( na szczęście wezwała pogotowie ) , drugi poszedł na badania kontrolne wyszło mu, że ma cukrzycę to kazała mu dziennie 2 butelki wody pić
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 13:55   #4307
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez _Karina_ Pokaż wiadomość
Poratujcie mnie Weźcie ode mnie kod na -30% na wszystko w Tołpie. Ja nic nie chcę, niczego nie potrzebuję, a mimo to koszyk zapakowuję sobie od kilku dni Boję się, że polegnę, bo kod jest ważny do dzisiaj i przyciąga mnie trochę rabat. Kod wyślę na PW. Ktoś chętny?

Oddane
Karina

niniejszym oglaszam zapas nawlosowy poczyniony

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
j
U mojego męża w pracy jest taka Pani doktor co wodą leczy, cokolwiek ci jest idziesz do niej i zawsze mówi, że za mało wody. Jeden miał "przedzawał" stwierdziła, że jest odwodniony i musi więcej pić ( na szczęście wezwała pogotowie ) , drugi poszedł na badania kontrolne wyszło mu, że ma cukrzycę to kazała mu dziennie 2 butelki wody pić


no ale przynajmniej nie jest na smyczy koncernów i wszystkim nie przepisuje tego samego. Nasza stara"pedzia" (uwielbiam ten zwrot) wszystkim dzieciom serwowała noni i jagody acai plus inne mikstury, nie ważne czy świnka czy biegunka
wsystkim to samo

Bobiki mam solo -i one nie są shimmer, taki alabaster cos jak 5tki diora z edycji bezdrobinowych, tylko o wiele lepiej pigmentowane i lepiej sie blenduja. Natomiast paleta nie jest absolutnie mat wiec przemilczam.
Przyszlo mi do glowy ze Never odradza ingloty ale moze uzywala zbyt twardego pedzelka do nich. Maty niektorych nie sa zle, ino odpowiedni hakurak do tego i jest fajnie.
Moja mam uzywa matow( jakby matow) z Lauder i Clarinsa

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5310151 5]Temat przywilejów branżowych (w tym tych na mocy Karty Nauczyciela) wyjątkowo mnie drażni, więc przemilczę Twoje walenie głową w ścianę.
[/QUOTE]
mam podobne zdanie
[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5310151 5]
Sisley lubię, ale mają sporo bubli.

.[/QUOTE]

Za to kolorówka cienie mono extraklasa
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 13:58   #4308
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
A mnie drażni jak ktoś się wypowiada na takie tematy, a nie jest w tym zawodzie i nigdy nie chciałby być. Nie wiem czy jest sens się chwalić najniższą krajową, a przywilejach nie będę rozmawiać bo nie ma o czym, także też wolę to przemilczeć
Nie ma co generalizować, na charakter pracy ma wpływ wiele czynników, tj. dyrekcja, wielkość miasta, rodzaj szkoły i wiele innych. Ja z kolei pracuję w urzędzie i nierzadko spotykam się z odmiennymi opiniami dot. profitów mojej pracy.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 13:59   #4309
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A to maty są?
Mam Shore, Slate i Heather i u mnie ewidentnie są matowe.

Co do Ballet Pink to już 100% pewności nie mam ale wydaje mi się, że u mnie matowo wyglądał (nie kupiłam bo mi się stapiał a kolorem powieki )
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-14, 14:11   #4310
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

A to maty są?
W sumie maty w kremie sa tez maybelline, https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ttoo-24hr.html ; nie tak dawno temu wyszly w pl nowe odcienie :
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 14:14   #4311
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
A mnie drażni jak ktoś się wypowiada na takie tematy, a nie jest w tym zawodzie i nigdy nie chciałby być. Nie wiem czy jest sens się chwalić najniższą krajową, a przywilejach nie będę rozmawiać bo nie ma o czym, także też wolę to przemilczeć
Nie twierdzę, że masz lekką pracę, bynajmniej.
Odniosłam się tylko do tego, że się tyle musiałaś uczyć, a teraz pracujesz za najniższą. Dolicz dodatki, premie, płatny roczny urlop zdrowotny przelicz to przez liczbę godzin pracy w tygodniu (pensum) i nie wyjdzie tak strasznie. Odnieś to do innych grup zawodowych i voila ! Większość pracujących za tą najniższą ma znacznie gorzej.
Wkurza mnie jak narzekają nauczyciele, wojskowi (mam na myśli takich zwykłych trepów, nie kolesi z jednostek specjalnych czy innych wysokowyspecjalizowanych - ale oni raczej nie narzekają ) i rolnicy. Daliby sobie na luz, naprawdę.
EOT.

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość

Za to kolorówka cienie mono extraklasa
Mówisz ? Muszę obczaić jakiś zimny brąz, bo mi się mono Clarins wykończył po siedmiu latach Normalnie czuję się jakby odszedł ktoś bliski, tyle lat razem
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 14:14   #4312
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Karina

niniejszym oglaszam zapas nawlosowy poczyniony

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------





no ale przynajmniej nie jest na smyczy koncernów i wszystkim nie przepisuje tego samego. Nasza stara"pedzia" (uwielbiam ten zwrot) wszystkim dzieciom serwowała noni i jagody acai plus inne mikstury, nie ważne czy świnka czy biegunka
wsystkim to samo

Bobiki mam solo -i one nie są shimmer, taki alabaster cos jak 5tki diora z edycji bezdrobinowych, tylko o wiele lepiej pigmentowane i lepiej sie blenduja. Natomiast paleta nie jest absolutnie mat wiec przemilczam.
Przyszlo mi do glowy ze Never odradza ingloty ale moze uzywala zbyt twardego pedzelka do nich. Maty niektorych nie sa zle, ino odpowiedni hakurak do tego i jest fajnie.
Moja mam uzywa matow( jakby matow) z Lauder i Clarinsa

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------


mam podobne zdanie


Za to kolorówka cienie mono extraklasa
Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Mam Shore, Slate i Heather i u mnie ewidentnie są matowe.

Co do Ballet Pink to już 100% pewności nie mam ale wydaje mi się, że u mnie matowo wyglądał (nie kupiłam bo mi się stapiał a kolorem powieki )
Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
W sumie maty w kremie sa tez maybelline, https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ttoo-24hr.html ; nie tak dawno temu wyszly w pl nowe odcienie :
Dzięki Dziewczyny idę popatrzeć
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 14:16   #4313
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Mam Shore, Slate i Heather i u mnie ewidentnie są matowe.

Co do Ballet Pink to już 100% pewności nie mam ale wydaje mi się, że u mnie matowo wyglądał (nie kupiłam bo mi się stapiał a kolorem powieki )

po mojemu Heather to lekko podjezdza w satyne opalizujaca(cos lila jakby ale absolutnie nie jest to shimmer ani polysk ani zadne tam blyski
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 14:21   #4314
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny idę popatrzeć
U mnie zdj sie nie dodalo
a Ty Aniyam nie masz przypadkiem czekolady zwyklej Too Faced? Tam jest taki mleczy, delikatny roz
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 14:27   #4315
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
po mojemu Heather to lekko podjezdza w satyne opalizujaca(cos lila jakby ale absolutnie nie jest to shimmer ani polysk ani zadne tam blyski
Żeby uniknąć wszelkich nieporozumień użyłam określenia 'u mnie'. Na mojej powiece wymienione kolory wyglądają na matowe. W dodatku kolor Heather został mi polecony przez konsultantkę BB jako matowy więc jako taki przyjęłam do wiadomości.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 14:28   #4316
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Zalotki Elite są w Biedronce po 5,99zł. Z zapasową gumką
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 14:31   #4317
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
U mnie zdj sie nie dodalo
a Ty Aniyam nie masz przypadkiem czekolady zwyklej Too Faced? Tam jest taki mleczy, delikatny roz
Nie mam, jakoś te paletki nigdy do mnie nie przemawiały, za dużo brązów, ale chyba teraz muszę się im przyjrzeć
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 14:32   #4318
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
U mnie zdj sie nie dodalo
a Ty Aniyam nie masz przypadkiem czekolady zwyklej Too Faced? Tam jest taki mleczy, delikatny roz
ale to nie jest mat, no chyba ze myslimy o roznych rzeczach
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 14:33   #4319
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Zalotki Elite są w Biedronce po 5,99zł. Z zapasową gumką
w zeszłym miesiącu dawałam za nią coś koło 17 zł
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 14:34   #4320
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Żeby uniknąć wszelkich nieporozumień użyłam określenia 'u mnie'. Na mojej powiece wymienione kolory wyglądają na matowe. W dodatku kolor Heather został mi polecony przez konsultantkę BB jako matowy więc jako taki przyjęłam do wiadomości.
ale ja nie atakuje

ja tez je klasyfikuje jako podchodzace pod mat, bo przeciez nie sa to perlowe, nie brokaty nie klasyczna satyna nie holo

tez bardzo lubie bobiki i choruje na cala ich kasete
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-16 11:39:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.