Efekt sztucznych rzęs :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-29, 14:52   #91
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
Rimmel Glam - jak dla mnie daje tylko bardzo delikatny , naturalny efekt ( wiec nie dla mnie )
Bourjois VC u mnie dawal piekny efekt dla mnie nr 1
Diorshow - tez b. fajny jednak jak dla mnie wygrywa VC
Jakies 3 dni temu chcialam sie pomalowac , siegam po tusz a tam pusto, drugi pusto..., przypomnialam sobie jednak, ze dostalam na targach kosmetyki wibo a tam tusz no to przetestowalam... i musze powiedziec , ze efekt jest naprawde dobry juz po pierwszym razie rzesy staly sie o wiele bardziej widoczne... efekt sztucznych rzes jest , jednak bardzo sie ten tusz pozniej rozmazuje na oczach, i troche po pewnym czasie pojawilo mi sie zaczerwienienie , mimo wszystko jestem mile zaskoczona tym rozowym gadzecikiem
ktos wlasnie pisal kiedys tuszu wibo ale o jakims czerwonym ja bym przetestowala taki tusz chetnie ale boje sie ze pozniej bede miala problemy z rzesami itp
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 15:12   #92
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
U nas w Polsce też tak jest kiedyś moja mama w sephorze dostała próbkę tuszu -jakieś pół roku temu
Ja mam teorię, dlaczego tak się dzieje, że u nas takie sytuacje są wręcz niespotykane: zapewne panie ze sklepów sobie biorą te próbki-miniaturki tuszów - ja bym tak przynajmniej robiła
Biorą a potem handlują nimi na All.
Np. miniaturki Clinique'a często tam się trafiają.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 15:20   #93
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

Ale to jest nie fair, że biorą próbki, a potem nimi handlują :/
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 15:33   #94
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

Też tak myślę. Aczkolwiek pewnie zaraz usłyszysz, że "przecież to nic złego, bo każdy chce zarobić" albo "najważniejszy jest zysk".
Ja to słyszałam już parę razy. Niestety od niektórych wizażanek też. Smutne.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 15:40   #95
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Też tak myślę. Aczkolwiek pewnie zaraz usłyszysz, że "przecież to nic złego, bo każdy chce zarobić" albo "najważniejszy jest zysk".
Ja to słyszałam już parę razy. Niestety od niektórych wizażanek też. Smutne.
No to niefajnie...
Zarobić - ok, ale nie na czymś co powinno być darmowe.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 18:08   #96
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Też tak myślę. Aczkolwiek pewnie zaraz usłyszysz, że "przecież to nic złego, bo każdy chce zarobić" albo "najważniejszy jest zysk".
Ja to słyszałam już parę razy. Niestety od niektórych wizażanek też. Smutne.
wszystko byloby ok gdyby gdzies je kupowaly a nie kradly bo to przeciez nie jest ich wlasnosc no ale wlasnie sa rozne zdania...wkoncu niby moze kupic te probki i wyprobowac cos wczesniej niz dawac za to kupe kasy ale akurat zawsze myslalam ze po prostu sa sprowadzane z zagranicy bezposrednio od producenta bo tak mial kolega mojej siostry
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 18:53   #97
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wszystko byloby ok gdyby gdzies je kupowaly a nie kradly bo to przeciez nie jest ich wlasnosc no ale wlasnie sa rozne zdania...wkoncu niby moze kupic te probki i wyprobowac cos wczesniej niz dawac za to kupe kasy ale akurat zawsze myslalam ze po prostu sa sprowadzane z zagranicy bezposrednio od producenta bo tak mial kolega mojej siostry

Ja bym brała te próbki dla siebie a nie na sprzedaż

A tak na serio: też uważam, że to nie jest fair, w końcu te próbki są dla klientek.. a nie aby coś sobie zarobić Jeżeli biorą pojedynczo to ok, ale hurtem to już lekka przesada. Przez to my, uczciwi klienci, idąc do sklepu dostajemy jakieś próbki dziwnych produktów - tak przynajmniej mam zawsze w Sephorze. A chciałabym wypróbować jakiś fajny tusz

Jest jeszcze możliwość kupowania próbek - tak jest np w Avonie - konsultantki kupują próbki a później je sprzedają. Niestety nie posiadają w swojej ofercie miniaturek maskar do rzęs
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 19:39   #98
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Ja bym brała te próbki dla siebie a nie na sprzedaż

A tak na serio: też uważam, że to nie jest fair, w końcu te próbki są dla klientek.. a nie aby coś sobie zarobić Jeżeli biorą pojedynczo to ok, ale hurtem to już lekka przesada. Przez to my, uczciwi klienci, idąc do sklepu dostajemy jakieś próbki dziwnych produktów - tak przynajmniej mam zawsze w Sephorze. A chciałabym wypróbować jakiś fajny tusz

Jest jeszcze możliwość kupowania próbek - tak jest np w Avonie - konsultantki kupują próbki a później je sprzedają. Niestety nie posiadają w swojej ofercie miniaturek maskar do rzęs
no wlasnie dla siebie a one biora zeby to sprzedawac a pozniej my sie dziwimy ze gdzie indziej rozdaja przy zakupie miniaturki a u nas tylko fucza jak sie cokolwiek przypomni no w Avonie to jest uczciwe bo placa za nie z wlasnej kieszeni! szkoda ze nie mozna zamowic albo kupic ze sklepu takie miniaturki tuszy chetnie bym kupila cetkowana HR, clinique HI i Lancoma Hypnose (onyxa )
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 21:44   #99
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Biorą a potem handlują nimi na All.
Np. miniaturki Clinique'a często tam się trafiają.
Tak? No właśnie-ja dostałam raz w Polsce miniaturkę HI Clinique.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no wlasnie dla siebie a one biora zeby to sprzedawac a pozniej my sie dziwimy ze gdzie indziej rozdaja przy zakupie miniaturki a u nas tylko fucza jak sie cokolwiek przypomni no w Avonie to jest uczciwe bo placa za nie z wlasnej kieszeni! szkoda ze nie mozna zamowic albo kupic ze sklepu takie miniaturki tuszy chetnie bym kupila cetkowana HR, clinique HI i Lancoma Hypnose (onyxa )
W Dublinie dostawałam miniaturki Lancome Virtuose, Fatale i Definicils, oraz Clinique HI i Estee Lauder Projectionist.
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 22:39   #100
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

Nigdy, przenigdy nie dostałam miniaturki tuszu...


Co do tuszu robiącego efekt sztucznych rzęs, bez owadzich nóżek, sklejania, osypywania itp. to muszę z przykrością stwierdzić- TAKI NIE ISTNIEJE
A mówi to tuszomaniaczka, która potrafiła kupić w ciągu dwóch tygodni pięć tuszy
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 09:23   #101
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

A czy tuszem YSL Everlong mascara osiagnie sie efekt sztucznych rzes,czy raczej nie :/?
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 13:12   #102
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Tak? No właśnie-ja dostałam raz w Polsce miniaturkę HI Clinique.



W Dublinie dostawałam miniaturki Lancome Virtuose, Fatale i Definicils, oraz Clinique HI i Estee Lauder Projectionist.
a z tych miniaturek ktora byla najlepsza?? znaczy sie zastanawiam sie szczegolnie nad fatale i HI, ktory daje bardziej teatralny efekt?
Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Nigdy, przenigdy nie dostałam miniaturki tuszu...


Co do tuszu robiącego efekt sztucznych rzęs, bez owadzich nóżek, sklejania, osypywania itp. to muszę z przykrością stwierdzić- TAKI NIE ISTNIEJE
A mówi to tuszomaniaczka, która potrafiła kupić w ciągu dwóch tygodni pięć tuszy
no to droga tuszomaniaczko witam wlasnie chcialabym sie zapytac Ciebie o podobna rzecz jak Serenite kusi mnie zeby kupic HR cetkowana albo Lancoma Hypnose Onyx bo chcialabym uzyskac efekt sztucznych rzes (ostatnio bylam wlasnie ochota na clinique HI) no ale duzo osob twierdzi wlasnie ze Fatale daje lepszy efekt i teraz mam dylemat
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 13:53   #103
natavi
Raczkowanie
 
Avatar natavi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 97
GG do natavi
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

Ja używam Max Factor Masterpiece Max i...no cóż. W sumie dobry tusz, ale ja się nim nie zachwycam. Niezłe pogrubienie, mniejsze wydłużenie, przy malowaniu zostawia małe grudki (kupiłam już drugie opakowanie, myśląc, ze tylko pierwsze było podróbką i robiło grudki-jednak się rozczarowałam, drugie opakowanie, kupione tam gdzie kupiła Immolation także zostawia grudki). U mnie efektu teatralnego brak. To chyba rzeczywiście wszystko kwestia rodzaju rzęs, jakie się posiada
natavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 14:22   #104
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

Cytat:
Napisane przez natavi Pokaż wiadomość
Ja używam Max Factor Masterpiece Max i...no cóż. W sumie dobry tusz, ale ja się nim nie zachwycam. Niezłe pogrubienie, mniejsze wydłużenie, przy malowaniu zostawia małe grudki (kupiłam już drugie opakowanie, myśląc, ze tylko pierwsze było podróbką i robiło grudki-jednak się rozczarowałam, drugie opakowanie, kupione tam gdzie kupiła Immolation także zostawia grudki). U mnie efektu teatralnego brak. To chyba rzeczywiście wszystko kwestia rodzaju rzęs, jakie się posiada
u mnie wlasnie tez zaczal zostawiac grudki ni ejakies straszne no ale sa ale i tak go lubie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 22:26   #105
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

Dimiti- jeżeli chcesz mocny efekt to chyba tylko Fatale Ale uwaga- na ten tusz potrzeba poświęcić duuużo więcej czasu niż na inny....

p.s. Jestem już byłą tuszomaniaczką
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 08:28   #106
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
A czy tuszem YSL Everlong mascara osiagnie sie efekt sztucznych rzes,czy raczej nie :/?

up up
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 08:33   #107
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

ja używam masterpiece max i jestem bardzo zadowolona.
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 11:13   #108
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

A u mnie Masterpiece MAX nie zostawial grudek. Jak dla mnie ten tusz jest ideałem
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 11:21   #109
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a z tych miniaturek ktora byla najlepsza?? znaczy sie zastanawiam sie szczegolnie nad fatale i HI, ktory daje bardziej teatralny efekt?

no to droga tuszomaniaczko witam wlasnie chcialabym sie zapytac Ciebie o podobna rzecz jak Serenite kusi mnie zeby kupic HR cetkowana albo Lancoma Hypnose Onyx bo chcialabym uzyskac efekt sztucznych rzes (ostatnio bylam wlasnie ochota na clinique HI) no ale duzo osob twierdzi wlasnie ze Fatale daje lepszy efekt i teraz mam dylemat
dimiti, w przypadku HI nie ma mowy o żadnym teatralnym efekcie! To taki codzienny tusz. Najbardziej teatralny efekt- Fatale! Miałam klasyczny HR Lash Queen. Był bardzo dobry, ale Hypnose lepszy. Virtuose robi piękne firany


Po Świętach w Debenhamsie była promocja-tusz HI, błyszczyk powiększający usta i miniaturka płynu do demakijazu za 15 euro! Ale nie wzięłam, bo nigdy nie kupiłabym pełnowymiarowego opakowania HI. Miniaturki mogę zużyć, ale to nie jest mój faworyt
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 10:24   #110
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
dimiti, w przypadku HI nie ma mowy o żadnym teatralnym efekcie! To taki codzienny tusz. Najbardziej teatralny efekt- Fatale! Miałam klasyczny HR Lash Queen. Był bardzo dobry, ale Hypnose lepszy. Virtuose robi piękne firany


Po Świętach w Debenhamsie była promocja-tusz HI, błyszczyk powiększający usta i miniaturka płynu do demakijazu za 15 euro! Ale nie wzięłam, bo nigdy nie kupiłabym pełnowymiarowego opakowania HI. Miniaturki mogę zużyć, ale to nie jest mój faworyt
heh i teraz jeszcze zaczne sie zastanawiac przez Ciebie nad tym Virtuose ale mysle ze tewn fatale moze byc faktycznie moim idealem jak juz naucze sie nim poslugiwac efekt teatralny oh jeeee
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 20:12   #111
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomości: 812
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

a może ktos cos wiecej napisać o tym Fatale , jaki daje efekt, ile kosztuje? bo starałam sie o nim cos znalesc ale jakos kiepso mi idzie
aa i lepiej kupić Fatale czy 2000 kal?
z góry dzieki
__________________
'' z życia dużo już wyniosłam więc przestań mnie doświadczać, nie chce tak do końca walki z problemami staczać ''
99GirlOoo99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 20:58   #112
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

Miałam kiedyś śliwkowy tusz YSL - nazwa faux Cils czy jakoś tak, w każdym razie : sztuczne rzęsy".

Efekt był ok, wart 70 zł - super okazja na duty free, ale niestety jeden minus, szybko się " zwarzył" - po ok. 2mies.

Generalnie polecam, może mi się trafił wadliwy egz.
A z tańszych uwielbiam wydłużający z Avonu - ale to już inny efekt
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 21:34   #113
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

Cytat:
Napisane przez 99GirlOoo99 Pokaż wiadomość
a może ktos cos wiecej napisać o tym Fatale , jaki daje efekt, ile kosztuje? bo starałam sie o nim cos znalesc ale jakos kiepso mi idzie
aa i lepiej kupić Fatale czy 2000 kal?
z góry dzieki

Fatale daje właśnie efekt sztucznych rzęs. Pięknie wydłuża, pogrubia, podkręca, rozdziela, modeluje... Ale jest dość trudny "w obsłudze" na początku. Kosztuje ok 120 zł w perfumeriach w Polsce, ok 20 euro w Irlandii i ok 60 zł na Truskawie.
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 21:56   #114
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś śliwkowy tusz YSL - nazwa faux Cils czy jakoś tak, w każdym razie : sztuczne rzęsy".

Efekt był ok, wart 70 zł - super okazja na duty free, ale niestety jeden minus, szybko się " zwarzył" - po ok. 2mies.

Generalnie polecam, może mi się trafił wadliwy egz.
A z tańszych uwielbiam wydłużający z Avonu - ale to już inny efekt
tez zastanawialam sie nad tym ysl ale akurat jeszcze nic nie mialam z tego wiec nie wiem czy ryzykowac? z lancoma mam pare rzeczy i poki co uwielbiam je zreszta zawsze jest mozliwosc ze masz lepsze rzesy niz ja i latwiej Ci o taki efekt
Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Fatale daje właśnie efekt sztucznych rzęs. Pięknie wydłuża, pogrubia, podkręca, rozdziela, modeluje... Ale jest dość trudny "w obsłudze" na początku. Kosztuje ok 120 zł w perfumeriach w Polsce, ok 20 euro w Irlandii i ok 60 zł na Truskawie.
wlasnie szukalam na internecie go i na allegro chyba go nie ma ale widzialam hypnose za cos 40 pare zl niby w opakowaniu i wogole ale balabym sie go kupowac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 23:25   #115
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wszystko byloby ok gdyby gdzies je kupowaly a nie kradly bo to przeciez nie jest ich wlasnosc no ale wlasnie sa rozne zdania...wkoncu niby moze kupic te probki i wyprobowac cos wczesniej niz dawac za to kupe kasy ale akurat zawsze myslalam ze po prostu sa sprowadzane z zagranicy bezposrednio od producenta bo tak mial kolega mojej siostry
Wybacz kochana, ale to nie tak. Pracowałam w Sephorze podczas studiów, więc wiem jak jest. Konsultantki nie kradną, obowiązują surowe restrykcje i kontrole, więc na to nie ma szans. Uwierzcie, a nie rzucajcie ślepo oskarżenia z kapelusza, jeśli się nie ma o tym pojęcia. To trochę nie fair, nieprawdaż?

Inna sprawa – miniaturki tuszy dodawane są do naprawdę do dużych zamówień i jest ich faktycznie mało. To, ile ich jest, zależy nie od dobrej woli konsultantki, ale od tegoi ile dostarczy ich dystrybutor.
Nie oskarżajcie nikogo o nic, nie mając ku temu podstaw. W Sephorze (a przynajmniej w tej w której pracowałam, ale i w innych są podobne restrykcje) jeśli konsultantka chciała zrobićsobie np. próbkę podkładu, to było to wszystko odpowiednio notowane, za zgodą kierownika sali. Każde wyjście z sali jest równoznacznie z kontrolą ochroniarza, który zagląda Ci nawet w buty!
I jeszcze jedno – jest multum klientów, którzy przychodzą wyłącznie po próbki, często te same twarzy, po jakiś czasie je zapamiętujesz. Dosłownie setki dziennie, uwierzcie... A firma nie dostarcza odpowiedniej ilości testerów i potem dla tych prawdziwie zainteresowanych już ich brak.
Wybaczcie, ale musiałam to napisać. Pozdrawiam Was wszystkie
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 09:59   #116
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
Wybacz kochana, ale to nie tak. Pracowałam w Sephorze podczas studiów, więc wiem jak jest. Konsultantki nie kradną, obowiązują surowe restrykcje i kontrole, więc na to nie ma szans. Uwierzcie, a nie rzucajcie ślepo oskarżenia z kapelusza, jeśli się nie ma o tym pojęcia. To trochę nie fair, nieprawdaż?

Inna sprawa – miniaturki tuszy dodawane są do naprawdę do dużych zamówień i jest ich faktycznie mało. To, ile ich jest, zależy nie od dobrej woli konsultantki, ale od tegoi ile dostarczy ich dystrybutor.
Nie oskarżajcie nikogo o nic, nie mając ku temu podstaw. W Sephorze (a przynajmniej w tej w której pracowałam, ale i w innych są podobne restrykcje) jeśli konsultantka chciała zrobićsobie np. próbkę podkładu, to było to wszystko odpowiednio notowane, za zgodą kierownika sali. Każde wyjście z sali jest równoznacznie z kontrolą ochroniarza, który zagląda Ci nawet w buty!
I jeszcze jedno – jest multum klientów, którzy przychodzą wyłącznie po próbki, często te same twarzy, po jakiś czasie je zapamiętujesz. Dosłownie setki dziennie, uwierzcie... A firma nie dostarcza odpowiedniej ilości testerów i potem dla tych prawdziwie zainteresowanych już ich brak.
Wybaczcie, ale musiałam to napisać. Pozdrawiam Was wszystkie
no tylko ja nie pisalam o Sephorze bo tam nie wiem jak jest bo nie ma u mnie Sephory wiec sie nie orietuje ale pisze jak jest w moim marrionaucie i na podtsawie opowiadan kolezanki ktora tam pracowala takze moje oskarzenia wobec pan z marrionaud calkiem bezpodstawne nie sa
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 11:29   #117
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomości: 812
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

a czy naprawde tak trudno malowac sie Fatale? czytałam niektóre opinie ze jest to barzo ciezkie.. Maluje sie od jakiegos czasu ale zawsze tradycyjne szczoteczki, czy poradze sobie sobie grzebyczkiem Fatale
__________________
'' z życia dużo już wyniosłam więc przestań mnie doświadczać, nie chce tak do końca walki z problemami staczać ''
99GirlOoo99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 12:10   #118
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

Cytat:
Napisane przez 99GirlOoo99 Pokaż wiadomość
a czy naprawde tak trudno malowac sie Fatale? czytałam niektóre opinie ze jest to barzo ciezkie.. Maluje sie od jakiegos czasu ale zawsze tradycyjne szczoteczki, czy poradze sobie sobie grzebyczkiem Fatale
no ja mge napisac na ten temat tylko tyle ze zaryzykowalabym z jego kupnem dla efektu ktory podobno daje ale jestem przerazona tym grzebykiem! heh a tyle osob juz sobie w tym grzebyczkiem poradzilo wiec chyba nam nie powinno pojsc gorzej
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 12:53   #119
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

Cytat:
Napisane przez 99GirlOoo99 Pokaż wiadomość
a czy naprawde tak trudno malowac sie Fatale? czytałam niektóre opinie ze jest to barzo ciezkie.. Maluje sie od jakiegos czasu ale zawsze tradycyjne szczoteczki, czy poradze sobie sobie grzebyczkiem Fatale

Nie jest az tak źle. Ja po pierwszej próbie się zniechęciłam, ale później poszło gładko. Na poczatku na grzebyk nabiera się za duzo tuszu. Wtedy można lekko zetrzeć go chusteczką, bo inaczej bardzo skleja rzęsy. Ale z czasem tego tuszu na grzebyku jest tyle ile trzeba i malowanie jest łatwe a efekt boski
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 17:15   #120
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Efekt sztucznych rzęs :)

Kurcze kusicie tym Lancome Fatale Jak bede miala kase to go chyba tez zakupie
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-03 20:26:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.