Suknia ślubna do szerokich ramion!!!! PLEASE !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-20, 09:48   #1
pcynesia
Rozeznanie
 
Avatar pcynesia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sallins, Co. Kildare, Irlandia
Wiadomości: 977
Red face

Suknia ślubna do szerokich ramion!!!! PLEASE !!!


Hej!
Niedługo wybieram się do salonu kupic suknię ślubną. Na stronie internetowej upatrzyłam sobie 3 suknie, które bardzo mi się podobają, ale nie wykluczam również przymierzenia innych. Tylko problem jest w tym czy mi w takich sukniach będzie dobrze. Mam dość szerokie ramiona i spory biust i nie wiem naprawdę w czym mi będzie OK. Bardzo proszę o poradę, ewentualnie wklejenie paru zdjęć sukien, w kórych - Waszym zdaniem - będę wyglądała jakoś fajnie.
Ponizej załączam te 3 suknie oraz parę moich fotek.
Dzięki i pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4191.jpg (6,1 KB, 573 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4195.jpg (7,3 KB, 415 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7007.jpg (8,6 KB, 374 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0003.jpg (40,6 KB, 710 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0004.jpg (43,5 KB, 443 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0005.jpg (38,5 KB, 511 załadowań)
pcynesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 12:08   #2
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Smile Dot.: Suknia ślubna do szerokich ramion!!!! PLEASE !!!

znalazłam w siec cos na ten temat:

http://www.forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=2139
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 14:41   #3
kolanosia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 541
Dot.: Suknia ślubna do szerokich ramion!!!! PLEASE !!!

Piękne suknie wybrałaś ale wydaje mi się że przy szerokich ramionkach i dużym biuście takie dopasowane góry jak na 2 i 3 zdjęciu odpadają. Nie dobrze to wygląda jak biust nie mieści się w gorsetową górę a ramionka wyglądaja jak napuchnięte. Dlatego proponuję by je troszkę przysłonić. Moja kuzynka miała ostatnio piękną sukienię z górą kończącą się tak jak na zdjęciu 2 a na to była nałożona warstwa koronki tworząca łódkowaty dekolt i śliczne rękawki troszkę rozszerzane do łokci. Pomimo, iż do figury modelki troszkę jej brakuje, wyglądała naprawdę zjawiskowo. Jak znajdę jakieś ładne zdjęcie to zaraz podeślę.
kolanosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 14:55   #4
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Suknia ślubna do szerokich ramion!!!! PLEASE !!!

Zdecydowanie dekolt z sukni nr 1 jest lepszy niż dla 2 czy 3.
Wybierz coś z wycięciem karo właśnie. Prosty dekolt bez ramiączek albo z bardzo wąskimi ramiączkami tylko potkreśli to, co chcesz ukryć.
Dobrym pomysłem jest suknia nr 1 z np.koronkowym szalem
Kiedy ten ślub? Tzn jaki to będzie miesiąc/pora roku?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 15:25   #5
kolanosia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 541
Dot.: Suknia ślubna do szerokich ramion!!!! PLEASE !!!

Ok , już mam. Zdjęcie może nie jest ładne ale suknie troszkę widać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia1.JPG (86,5 KB, 682 załadowań)
kolanosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 15:28   #6
kolanosia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 541
Dot.: Suknia ślubna do szerokich ramion!!!! PLEASE !!!

i jeszcze znalazłam to, może taki dekolt ci się spodoba?!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 345678.jpg (77,4 KB, 458 załadowań)
kolanosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 15:41   #7
arizoona
Zakorzenienie
 
Avatar arizoona
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Podkarpacie -!-
Wiadomości: 6 672
Dot.: Suknia ślubna do szerokich ramion!!!! PLEASE !!!

Cytat:
Napisane przez kolanosia
Piękne suknie wybrałaś ale wydaje mi się że przy szerokich ramionkach i dużym biuście takie dopasowane góry jak na 2 i 3 zdjęciu odpadają. Nie dobrze to wygląda jak biust nie mieści się w gorsetową górę a ramionka wyglądaja jak napuchnięte. Dlatego proponuję by je troszkę przysłonić.
zgadzam się
arizoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-20, 16:27   #8
Aribeth
Raczkowanie
 
Avatar Aribeth
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 161
Dot.: Suknia ślubna do szerokich ramion!!!! PLEASE !!!

Mam ten sam problem co Ty. Szerokie ramiona i duzy biust. Gdy bylam swiadkowa na slubie przyjaciolki mialam gore bez ramiaczek - tylko gorset. Na to narzucilam szal, ktory spielam brosza na jednym ramieniu. Na zdjeciu az tak dobrze tego nie widac, ale calkiem to fajnie wygladalo (tak troche antycznie ), a maskowalo ramiona. Odradzam jednak gorset bo przy duzym biuscie trzeba go mocno zasznurowac, zeby nie opadal i po polowie wesela musialam sie przebrac bo myslalam, ze ducha wyzione od tych wbijajacych sie fiszbin (kiecka byla szyta na miare wiec to nie wina niedopasowania). Do slubu wybralam sobie sukienke z szelka na szyje - dekolt amerykanski. Mierzylam rozne i stwierdzilam ze taki najbardziej wyszczupla i wydluza sylwetke. Zastanawiam sie jeszcze nad bolerkiem z rekawami do lokcia ktore zamaskuja moj bicepsik...

Edytowane przez Aribeth
Czas edycji: 2006-08-03 o 17:31
Aribeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 09:21   #9
Alikbe
Raczkowanie
 
Avatar Alikbe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 118
Dot.: Suknia ślubna do szerokich ramion!!!! PLEASE !!!

Mysle że bardzo ładnie byłoby CI w sukni której obrazek zamieszaczam ma deliatne ramiączka (zresztą można uszyć taką na wzór bez tylu świecidełek jeśli nie lubisz) i ma ładnie wyrzeźbiony dekolt tak ze odwraca uwage od ramion i wyciąga sylwetkę do góry Oto propozycja
Alikbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 09:28   #10
pcynesia
Rozeznanie
 
Avatar pcynesia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sallins, Co. Kildare, Irlandia
Wiadomości: 977
Dot.: Suknia ślubna do szerokich ramion!!!! PLEASE !!!

Dziekuję Wam bardzo za wszystkie odpowiedzi
Jak będziecie mieć jeszcze jakieś ładne zdjęcia sukien ślubnych pasujących właśnie do tego typu figury to podsyłajcie.
Dodam że ślub 23 września.
Pytanko do Kolanosi: skąd jest ta suknia wklejona przez Ciebie? Bardzo mi się spodobała
pcynesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 13:48   #11
kolanosia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 541
Dot.: Suknia ślubna do szerokich ramion!!!! PLEASE !!!

Hej Pcynesia! Sukieneczkę wypatrzyłam na stronce, do której podaje od razu link! Powodzenia w poszukiwaniu tej wymarzonej sukni!
http://www.pannamloda.com.pl/
http://www.pannamloda.com.pl/2956.html
kolanosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-22, 08:49   #12
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Suknia ślubna do szerokich ramion!!!! PLEASE !!!

Dziewczyny pozwolcie ze sie podepne pod ten watek. Mam podobny problem, poniewaz mam szczuple, lecz szerokie ramiona, maly biust i oczywiscie szerokie biodra. Myslicie ze pasowalaby mi sukienka z dekoltem wlasnie w lodke, opadajacym na ramiona, cos jak na ostatnich zdjeciach?? Boje sie ze taki dekolt strasznie mi poszerzy te ramiona. Myslicie ze jesli wybiore bardzo szeroki dol to sie cala sylwetka zrownowazy i nie bedzie widac tych ramion. Bardzo mi zalezy na takiej sukni, bo strasznie mi sie to podoba, lecz to chyba nie dla mnie Co o tym sadzicie ??
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 09:15   #13
Aribeth
Raczkowanie
 
Avatar Aribeth
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 161
Dot.: Suknia ślubna do szerokich ramion!!!! PLEASE !!!

Ciezko powiedziec jak takie rekawki wygladalyby przy szczuplych i ale szerokich ramionach. Widzialam taka sukienke (opuszczone rekawki, gorset i szeroki dol) na dziewczynie mierzacej kiecki w salonie. Byla stosunkowo niska i pulchna i musze przyznac, ze akurat na niej to kiepsko wygladalo. Tak czy siak w salonach mozna przymierzac do woli wiec mozesz sama sie przekonac jaki kroj Ci najbardziej odpowiada. Kobiety tam pracujace czesto sa krawcowymi wiec moga Ci doradzic jaki kroj bedzie Ci pasowal. Ja nastawialam sie na cos innego, a ostatecznie wybralam suknie ktorej kroj z gory odrzucilam. Dodam ze mierzylam rozne i dopiero ta, jak ja zalozylam okazala sie nafajniejsza. To jaki kroj sukni jest odpowiedni (podpierajac sie wiedza kobiet z salonu, ktore setki tych sukien sprzedaly) zalezy od wielu czynnikow nawet od tego jakiej postury jest Pan Mlody bo np suknia z rozbudowanym dolem, gdy P. M. jest stosunkowo niski bedzie wygladac przytlaczajaco i podkreslac jego niski wzrost.

Edytowane przez Aribeth
Czas edycji: 2006-08-03 o 17:31
Aribeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 10:00   #14
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Suknia ślubna do szerokich ramion!!!! PLEASE !!!

Masza 20 nie wiem jak to wyglada przy malym biuscie, zmierz tak bedzie najlepiej
Ja tez mam szerokie ramiona ale też spory biust. Bardzo podobala mi sie taka sukienka z dekoldem w łódke, opadajacym lekko na ramiona + 3/4 rekaw koronkowy. Ale jak włozyłam to wygladałam beznadziejnie, ramiona zdawaly sie jeszcze szersze a moja niezbyt ponetna gora rąk wcale nie wygladal korzystnie przykryta ta koronka, gdyz bardzo ta koronka skupiala uwage na rekach, które przeciez chciałam ukryc...
Musialam zupelnie zmienic koncepcje i zamiast zakrytych ramion mialam ramiona odkryte I czulam sie znakomicie

Zycze korzystnych wyborów, mierz i szukaj to wazny dzien i musisz pieknie wygladac Pozdrawiam
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 17:33   #15
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Suknia ślubna do szerokich ramion!!!! PLEASE !!!

Dzieki za odpowiedzi i rady, mnie sie tak strasznie podobaja tego typu suknie, al tak przypuszczam ze sie mocno rozczaruje jak przymierze jedna z nich Coz trzeba bedzie najwyzej zmienic koncepcje, tylko ze jest problem, bo innej juz nie mam

Dobila mnie informacja ze dol nie moze byc szeroki kiedy pan mlody jest niski. Moj przyszl maz jest mojego wzrostu, wiec ciezko bedzie zebym nie byla wyzsza choc o 2, 3cm, bo chyba anie znajde butow bez obcasa. Liczylam ze szerokim dolem zatuszuje szerokie biodra. Mam 173cm, wiec nie balam sie ze mnie ta suknia skroci. Ja chyba sie ubiore w karton, bedzie przynajmniej rowno z kazdej strony, nie bedzie widac ani szerokich ramion i bioder ani malych piersi
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 08:34   #16
kolanosia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 541
Dot.: Suknia ślubna do szerokich ramion!!!! PLEASE !!!

Masza 20 tylko spokojnie! Naprawdę jest tyle opcji, trzeba tylko przestać panikować, wziąć przyszłą świadkową, mamę lub siostrę i ruszyć na poszukiwania. Jestem pewna że wybór końcowy Cię zaskoczy. Ja przeżywałam to samo. Wydawało mi się, iż z powodu małego biustu we wszystkich sukniach będę wyglądać jak do komunii i mało kobieco. Jak przyszło do mierzenia 100 razy zmieniała mi się koncepcja i w końcu wybrałam model, który jako pierwszy (już w głowie) odrzuciłam. Naprawdę każdy coś dla siebie znajdzie. Co to wzrostu, to u mnie jest podobnie- jesteśmy prawie równi, więc naprawdę bałam się o buty. Tymczasem znów obawy okazały się nie potrzebne. Butki, zresztą eleganckie i wygodne, kupiłam w Ryłko. A obcas ma "aż" z 1,5 cm (najprawdziwsza kaczuszka)! Nie dołuj się za wczasu, pozdrawiam serdecznie!
kolanosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 12:21   #17
Aribeth
Raczkowanie
 
Avatar Aribeth
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 161
Dot.: Suknia ślubna do szerokich ramion!!!! PLEASE !!!

Z tym szerokim dolem to jest tak, ze sa kiecki o linii A czyli rozszerzajace sie w dol, ale nie jakos bardzo i sa takie ktore maja baaaardzo szeroki dol (widzialam taka na dziewczynie w salonie - nie miescila sie na podescie krynolina plus wielowarstwowa spodnica) i to z dlugasnym trenem.
Mysle, ze spokojnie znajdziesz sukienusie z dolem na tyle szerokim, zeby zatuszowac bioderka i jednoczesnie takim by nie wygladac przytlaczajaco przy Twoim przyszlym Malzonku.

Popytaj o rady kobiet w salonie, mierz i na pewno znajdziesz ta jedyna sukienke wlasnie dla Ciebie. Powodzenia w szukaniu!
Aribeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 09:13   #18
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Suknia ślubna do szerokich ramion!!!! PLEASE !!!

Dzieki za wszystkie rady. Moze rzeczywiscie znajde cos co mi sie spodoba, musze tylko poszukac. Pozdrawiam was kochane wizazanki
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 07:46   #19
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Suknia ślubna do szerokich ramion!!!! PLEASE !!!

coś tu znalazlam
Mocne strony figury - e-kobiety.pl
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-23, 11:46   #20
kamasz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 24
Cool Dot.: Suknia ślubna do szerokich ramion!!!! PLEASE !!!

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Ja tez mam szerokie ramiona ale też spory biust. Bardzo podobala mi sie taka sukienka z dekoldem w łódke, opadajacym lekko na ramiona + 3/4 rekaw koronkowy. Ale jak włozyłam to wygladałam beznadziejnie, ramiona zdawaly sie jeszcze szersze a moja niezbyt ponetna gora rąk wcale nie wygladal korzystnie przykryta ta koronka, gdyz bardzo ta koronka skupiala uwage na rekach, które przeciez chciałam ukryc...
Dekold łódka do szerokich ramion zupełnie odpada, mam ten sam problem dziewczyny, ślub za rok ale już po necie oglądam modele, i wiem że jak pójde do salonu to będę szukać dekoldu w szpic, na niezbyt cienkiech ramiączkach, ewentualnie deklodu typu podkoszulek (prosty). Załączam zdjęcia sukienek które bardzo spodobały mi się na niektórych stronach, szkoda jedynie że te salony są daleko od mojego miejsca zamieszkania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 625suknia.jpg (35,3 KB, 290 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2857.jpg (65,0 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2926.jpg (33,5 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2954.jpg (81,0 KB, 216 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2960.jpg (62,7 KB, 244 załadowań)
__________________
Kamila. Sz

Ten dzień to 23.08.2008

http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008082300600630.png

http://www.kamaijanusz.net
kamasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 20:16   #21
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Suknia ślubna do szerokich ramion!!!! PLEASE !!!

Witam Was Dziewczynki i Ja mam problemnie wiem jaki fason sukni do mnie pasuje .Równiez mam serokie ramiona nawet spory biust.waskie biodra a raczej ich bark heheh i krutkie nogi .Załączam zdjecia i prosze o pomoc .Podoba mi sie taka suknia (bardzo i ni wiem czy pasuje do mnie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 25.jpg (88,7 KB, 298 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uuuu.jpg (52,1 KB, 219 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Polllli.jpg (13,6 KB, 213 załadowań)
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 18:40   #22
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Suknia ślubna do szerokich ramion!!!! PLEASE !!!

AsiCcccCA - do szerokich ramion i większego biustu nie pasuje dekolt wiązany za szyją. Optycznie poszerzy ramiona, powiększy piersi. Dół sukni jest piękny - obcisła talia podreśli twój płaski brzuszek, rozszerzający się dół zasymuluje proporcjonalne biodra, zrównoważy szerokie ramiona.

Lepszy byłby dekolt w V, ale na ramiączkach, spoczywających na ramionach, nie na szyji. Jeśli wybierzesz suknię bez ramiączek - wybierz wcięty dekolt (sweetheart). Prosto ścięty dekolt też podkreśla piersi i ramiona.

Druga sprawa jest taka, że piersi masz w normie - raczej nie są duże. Ramiona też nie są bardzo szerokie - po prostu wyglądają na szerokie przy wąskich biodrach. Stąd przy szerokiej spódnicy możesz wyglądać super nawet w takim kroju - trzeba przymierzać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg baudelaire.jpg (125,7 KB, 226 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cymberline.jpg (47,1 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jh8807.jpg (70,6 KB, 277 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jh8804_x1.jpg (87,0 KB, 240 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hpspr2008.jpg (120,2 KB, 238 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg andromeda.jpg (112,5 KB, 209 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 17:57   #23
kadya26
Przyczajenie
 
Avatar kadya26
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5
Dot.: Suknia ślubna do szerokich ramion!!!! PLEASE !!!

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
AsiCcccCA - do szerokich ramion i większego biustu nie pasuje dekolt wiązany za szyją. Optycznie poszerzy ramiona, powiększy piersi. Dół sukni jest piękny - obcisła talia podreśli twój płaski brzuszek, rozszerzający się dół zasymuluje proporcjonalne biodra, zrównoważy szerokie ramiona.

Lepszy byłby dekolt w V, ale na ramiączkach, spoczywających na ramionach, nie na szyji. Jeśli wybierzesz suknię bez ramiączek - wybierz wcięty dekolt (sweetheart). Prosto ścięty dekolt też podkreśla piersi i ramiona.

Druga sprawa jest taka, że piersi masz w normie - raczej nie są duże. Ramiona też nie są bardzo szerokie - po prostu wyglądają na szerokie przy wąskich biodrach. Stąd przy szerokiej spódnicy możesz wyglądać super nawet w takim kroju - trzeba przymierzać
Piękne modele ! Jakie to firmy ??? Naprawdę wyjątkowo dobrze dobrane suknie dla figury z szerszymi ramionami. Zgadzam się, że odpadają łódkowe dekolty, wiązania za szyją, tzw. dekolt amerykański, cienkie ramiączka też raczej nie - te odpowiednie są dla szczupłych dziewczyn o delikatnej urodzie. Z pewnością zawsze sprawdzi się zasada "proste jest piekne", im mniej udziwnień tym lepiej. prostota pozwala wybrnąć z wielu modowych problemów !
kadya26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 01:09   #24
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Suknia ślubna do szerokich ramion!!!! PLEASE !!!

Pierwsze dwie można chyba znaleźć po tagu na zdjęciu, ale z pamięci nie wiem co to za firmy.
Trzecia do piątej pochodzą z www.jimhjelm.com
Ostatnia suknia to Andromeda od Elie Saab
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.