Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-29, 11:14   #1501
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Hej a ja znam bardzo dobrze marke Beauty Lashes maja dobre rzesy sama ich uzywam aczkolwiek ich klej jak dla mnie ciut wolno schnie nawet ten szybkoschnacy ale trzyma ok bo kumpela mi nim robi.Ja jednak preferuje mega szybkoschnace kleje i taki zanalazlam w SL.
P.S. jesli ktoras z Was zna jeszcze szybciejschnacy hehe to prosze o info bo bylabym zainteresowana.
Pozdrawiam
__________________
Moje wymianki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=447878
kanni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 12:35   #1502
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Hej dziewczyny chciałam się zapytać gdzie Waszym zdaniem najlepiej jest się udać na szkolenie a gdzie kupić produkty? Bo np moja koleżanka wydała ponad 3000 zł na taki zestaw startowy i strasznie się zawiodła, bo się okzało, że w środku jest dużo bardzo drogich i niepotrzebnych rzeczy, które ma do tej pory i nie może tego nawet sprzedać bo kosztowałoby to sporo. Np dali jej 5 czy 6 słoiczków z kolorowymi rzęsami, których ona np nie używa bo nie ma na to chętnych, albo podkładki za 40 zł które w innym sklepie można kupić za 15 itd. Chodzi mi o to, że chciałabym znaleźć firmę w której warunkiem zrobienia kursu nie będzie zakup kufra za 3 tys bo mnie na to nie stać. Wolę sobie osobno kupić wszystko to czego potrzebuję, tylko właśnie to też jest problem bo niektóre fiormy sprzedają swoje kosmetyki tylko osobom, które ukończyły ich kurs... paranoja jakaś. Dzięki za odp
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 17:02   #1503
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny chciałam się zapytać gdzie Waszym zdaniem najlepiej jest się udać na szkolenie a gdzie kupić produkty? Bo np moja koleżanka wydała ponad 3000 zł na taki zestaw startowy i strasznie się zawiodła, bo się okzało, że w środku jest dużo bardzo drogich i niepotrzebnych rzeczy, które ma do tej pory i nie może tego nawet sprzedać bo kosztowałoby to sporo. Np dali jej 5 czy 6 słoiczków z kolorowymi rzęsami, których ona np nie używa bo nie ma na to chętnych, albo podkładki za 40 zł które w innym sklepie można kupić za 15 itd. Chodzi mi o to, że chciałabym znaleźć firmę w której warunkiem zrobienia kursu nie będzie zakup kufra za 3 tys bo mnie na to nie stać. Wolę sobie osobno kupić wszystko to czego potrzebuję, tylko właśnie to też jest problem bo niektóre fiormy sprzedają swoje kosmetyki tylko osobom, które ukończyły ich kurs... paranoja jakaś. Dzięki za odp
Neroza, nie jest to zadna paranoja - jak to nazwalas. Sa firmy, ktore sprzedaja swoje produkty stylistkom, ktore ukonczyly u nich kurs, sa takie ktore sprzedaja stylistkom, ktore maja certyfikat nawet w innej firmie a sa takie, ktore sprzedaja produkty jak leci, wszystkim.
Te firmy, ktore sa bardziej znane i maja swoja 'marke', sprawdzone i przebadane produkty sprzedaja materialy tylko certyfikowanym stylistom co uwazam, ze jest bardzo dobre. Utrzymuja swoj wypracowany poziom.
Zapewne chca miec pewnosc, ze aplikacja sygnowana ich marka/produktami przebiegnie profesjonalnie i nie zrobi nikomu krzywdy - przynajmniej jest mniejsze prawdopodobienstwo. Nie moga sobie pozwolic na zla reklame i PR przez nieudolnosc i brak elementarnych umiejetnosci przypadkowej stylistki, ktora ledwo trzyma rzese w pesecie - bo takie tez sie zdarzaja i przyjmuja klientki. Sprzedajac produkty "jak popadnie" nie maja pewnosci jaki jest poziom zaawansowania stylistki (i czy w ogole jakikolwiek jest).
Wiec tak jak widzisz, sa dwie strony medalu i mysle, ze uszanowac trzeba polityke renomowanych firm. Wsrod nich oczywiscie sa i te z drozszymi produktami i tanszymi.

A jeszcze dopytam gdzie Twoja kolezanka robila szkolenie?
Bo sa firmy, ktore sprzedaja szkolenie w pakiecie z kuferkiem, oferujace w nim produkty zupelnie bezuzyteczne. Niestety laik, ktory dopiero zaczyna prace przy stylizacji rzes, czesto gesto nie ma pojecia co sie przyda, co jest niezbedne a co mozna na starcie wywalic do kosza. Ja np. w NL dostalam pakiet rzes 7mm o grubosci 0.10 - niestety nie uzylam ich przez 2 lata ani razu - a to sztucznie podbijalo ilosc rzes w kuferku (na co ja sie zlapalam). Jest firma, ktora w kuferku oferuje np. co drugi rozmiar rzes (teraz nie pamietam dokladnie ktora) - sprytny zabieg aby zasugerowac stylistce dokupienie brakujacych rozmiarow. Mozna natknac sie na 'dziwne' zabiegi, ktore sa po prostu nie fair. Na szczescie sa fora, mozna sie dowiadywac, pytac i upewniac oraz firmy, ktore dbaja o swoje 'dobre imie' i nie stosuja chwytow bo wiedza, ze to dziala na krotka mete.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees

Edytowane przez sarrita
Czas edycji: 2010-08-29 o 17:15
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 17:25   #1504
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

No widisz właśnie o to mi chodzi. Ja na dzień dzisiejszy jestem w tym laikiem i nie wiem co mi będzie potrzebne i w jakiej ilości. Dlatego piszę na tym forum, żeby uzyskać od Was pomoc. Bo nie stać mnie na to, żeby zrobić szkolenie w pakiecie z kuferkiem (a na większości kursów jest to wymagane) za 3 czy 5 tyś złotych i później wyrzucić połowę do śmieci. Chciałabym zrobić dobry kurs, a kupić tylko te rzeczy, które faktycznie są mi potrzebne.
Ja rozumiem politykę niektórych firm, to, że się zabezpieczają przed pseudostylistami, ale uważam że sprzedawanie kosmetyków stylistom tylko i wyłącznie z określonym certyfikatem jednej firmy to lekka przesada. Bo nie oszukujmy się albo ktoś ma do tego predyspozycje albo nie. I nie sądze żeby takiej pseudostylistce chciało się siedzieć tyle godzin gdy nie widzi efektów swojej pracy, zresztą rynek i tak sam później to zweryfikuje.
A te szkolenia nie oszukujmy się ale za bardzo się od siebie nie różnią i nie odkrywają Ameryki. Wszystkie mają ten sam program a różnią się kadrą i ilością godzin
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 17:49   #1505
amaniac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

@neroza
ja zrobiłam całkiem niedawno szkolenie, też się zastanawiałam nad kasą, ale cieszę się, że finalnie zainwestowałam w siebie, zrobiłam kurs w JB decydując się na pakiet "m", mam za sekundkę 6 klientkę i jak do tej pory nic nie musiałam domawiać, wszystkie długości, grubość, podkręcenia, inne produkty są tak dobrane w kuferku, że wystarczy mi jeszcze na sporo klientek zawsze takie szkolenie można rozłożyć na raty, wtedy to tak nie obciąża kieszeni jednorazowo
oczywiście, że szkolenia różnią się kadrą i pewnie ilością godzin - ale też produktami, i całe szczęście, że różnią się kadrą bo często słyszy się, że trenerka np. nie poświęcała czasu kursantce albo sporadycznie podchodziła podczas części praktycznej... i to przykre bo z tego "rodzą" się takie "pseudostylistki", które niszczą rzęsy naturalne albo robią makabrę na oczach, sklejają kilka rzęs, w różnej odległości od powieki.... później rzęs nie można usunąć, albo usuwa się z naturalnymi - pewnie w wyniku nieprofesjonalnych produktów.... i bałagan jest...
ja miałam niemal cały czas trenerkę przy sobie i teraz gdy czegoś potrzebuję, chce zapytać, zawsze mogę zadzwonić i dostaję odpowiedź...
oczywiście można zrobić też i tańszy kurs... tutaj chyba też kiedyś ktoś się wypowiadał, że chciał zaoszczędzić na kursie i w zasadzie wyszło na to, że kasa była zmarnowana różnie to bywa... decyzja należy do Ciebie ...a jak będziesz dobra, to taki kurs szybciutko Ci się zwróci, a jak na raty rozłożysz to pewnie 1 albo 2 klientki (zależnie od ceny założenia/uzupełnienia rzęs i ilości rat) w całym miesiącu spłacą taką ratę, a reszta do "kieszeni"

Edytowane przez amaniac
Czas edycji: 2010-08-29 o 18:00
amaniac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 18:00   #1506
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez amaniac Pokaż wiadomość
@neroza
ja zrobiłam całkiem niedawno szkolenie, też się zastanawiałam nad kasą, ale cieszę się, że finalnie zainwestowałam w siebie, zrobiłam kurs w JB decydując się na pakiet "m", mam za sekundkę 6 klientkę i jak do tej pory nic nie musiałam domawiać, wszystkie długości, grubość, podkręcenia, inne produkty są tak dobrane w kuferku, że wystarczy mi jeszcze na sporo klientek zawsze takie szkolenie można rozłożyć na raty, wtedy to tak nie obciąża kieszeni jednorazowo
oczywiście można zrobić też i tańszy kurs... tutaj chyba też kiedyś ktoś się wypowiadał, że chciał zaoszczędzić na kursie i w zasadzie wyszło na to, że kasa była zmarnowana różnie to bywa... decyzja należy do Ciebie ...a jak będziesz dobra, to taki kurs szybciutko Ci się zwróci, a jak na raty rozłożysz to pewnie 1 albo 2 klientki (zależnie od ceny założenia/uzupełnienia rzęs i ilości rat) w całym miesiącu spłacą taką ratę, a reszta do "kieszeni"
Pewnie masz rację zastanawiam się nad Xtremelashes albo Secret Lashes, bo ta moja koleżanka o ktorej wcześniej pisałam robiła w nouveau lashes zapłaciła koło 5 tysięcy i uważa, że polowa rzeczy które jej dali jest niepotrzebna, a ich cena jest zawyżona.
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 22:37   #1507
Blue77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7
GG do Blue77
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Kanni dziękuję Ci za odpowiedź.
neroza ja właśnie znalazłam szkolenie na którym nie trzeba wykupować zestawu startowego.Płaci się więc za samo szkolenie, jest centrum szkoleń w którym sa różne kursy.

Edytowane przez Blue77
Czas edycji: 2010-08-29 o 22:42
Blue77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 23:02   #1508
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Mi sie wydaje ze najlepiej isc na szkolenie gdzie nie trzeb akupowac kufra placisz za szkolenie a potem jak juz wiesz co jest 5 to sama decydujesz co kupic i wychodzi duzo taniej niz taki kufer ktory ci daja w zestawie, faktycznie w wiekszosci firm(bo intereswoalam sie kiedys szkoleniami tez zanim zrobilam swoje) daja duzo rodzajow rzes nieprzydatnych wlasnie grubosci 0,10 ....gdzie ja w zyciu nie uzylam takich cieniutkich rzes Ja ogolnie rzeczy ktore uwazam za podstawowe to:
-rzesy rozne rodzaje grubosci i skrety ale najwiecej mam J
-klej
-gruszka
-tasma medyczna/platki
-penseta dluga prosta i penseta zagieta dluga lub krotka (jak komu pasuje ja uzywam krotkiej bo mi tak wygodniej)
-kamien nefryt aczkolwiek ja go nie uzywam ale ogolnie cos na klej ,widzialam takie pierscionki plastikowe fajna sprawa musze wyprobowac
-odtluszczacz
-nożyczki
-ewentualnie baza do rzes (niby rzesy sie po niej lepiej trzymaja) ale ja nieuzywam
I to moim zdaniem podstawa
-aha i mirkoszczoteczki
jesli cos pominelam to mnie poprawcie prosze
A w kuferku uwierz mi znajdziesz wiele wiele wiecej
rzeczy typu silikonowa podkladka pod rzesy, (co wg mnie jest zbedne bo tego nie uzywam )za 20 zl; szczoteczka do rzes za 20 zl hehe ;
kilka rodzajow niepotrzebnych rzes w tym kolorowe cale sloiczki/woreczki;

A teraz cos z innej beczki dostalam ostatnio meila od jakiejs firmy ze oferuja super rzesy bla bla bla dopiero wchodza na rynek i sa bardzo konkurencyjni cenowo ,wysylaja ponoc darmowe probki, ciekawa jestem czy ktoras z was tez dostala taka oferte? podalam adres a niech wysla zawsze mozna wyprobowac na sobie:P
__________________
Moje wymianki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=447878
kanni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:31   #1509
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witam
Chciałam zapytać o markę tuszów do rzęs, które nadają sie do malowania przedłużanych rzęs-tzn podobno tzn maskary wodne.
Przedłużam rzęsy w czwartek- w zasadzie w związku z moim ślubem, ale chciałabym, zeby trzymały się tak jak powinny czyli ok 3-4 tyg, a wiem, że nie wszystkie tusze się nadają, dlatego bardzo proszę o radę.
pozdrówka
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:48   #1510
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Witam
Chciałam zapytać o markę tuszów do rzęs, które nadają sie do malowania przedłużanych rzęs-tzn podobno tzn maskary wodne.
To po co przedłużasz rzęsy, skoro chcesz je malować ? Po to przedłużasz, żeby NIE MUSIEĆ MALOWAĆ.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 21:08   #1511
Blue77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7
GG do Blue77
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

A firma Secret Lashes ? jaka jest ? Widziałam że ceny też nie są aż tak powalające na kolana więc może warta jest grzechu ?
Już sama nie wiem żadnych informacji i Beauty Lashes nie mogę znaleźć, oprócz ceny i tego że jest ona naprawdę atrakcyjna. Nie wiem co wybrac na początek ...
Blue77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 22:59   #1512
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Blue77 Pokaż wiadomość
A firma Secret Lashes ? jaka jest ? Widziałam że ceny też nie są aż tak powalające na kolana więc może warta jest grzechu ?
Już sama nie wiem żadnych informacji i Beauty Lashes nie mogę znaleźć, oprócz ceny i tego że jest ona naprawdę atrakcyjna. Nie wiem co wybrac na początek ...
Ja przedluzaniem rzes zajmuje sie od roku uzywam wlasnie Secret Lashes klej i rzesy Beauty Lashes
__________________
Moje wymianki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=447878
kanni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 09:50   #1513
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Witam
Chciałam zapytać o markę tuszów do rzęs, które nadają sie do malowania przedłużanych rzęs-tzn podobno tzn maskary wodne.
Przedłużam rzęsy w czwartek- w zasadzie w związku z moim ślubem, ale chciałabym, zeby trzymały się tak jak powinny czyli ok 3-4 tyg, a wiem, że nie wszystkie tusze się nadają, dlatego bardzo proszę o radę.
pozdrówka

Ja mam przedłużone rzęsy już od dawna i zakupiłam tusz u swojej stylistki. tyle tylko że maluję je bardzo, bardzo rzadko. Na co dzień nie ma potrzeby ich malowania, ale przy okazji większych wyjść nie mogę się czasami powstrzymać
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 12:37   #1514
Kasztela
Raczkowanie
 
Avatar Kasztela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 62
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Czesc dziewczyny, mam pytanie. Jestem po kursie w Nouveau Lashes i od dluzszego czasu zastanawiam sie nad wyprobowaniem kleju z innej firmy. Czytam wasze komentarze i z niektorych wynika, ze klej NL jest nie za dobry. Moglabym wiedziec dlaczego? Szczerze powiem, ze mi ogolnie odpowiada, ale jesli jest jakis szybciej schnacy to chetnie bym wyprobowala. Z tego co wyczytalam (mam nadzieje, ze niczego nie przeoczylam) dobry waszym zdanim jest klej z Secret Lashes. Prosze o rade.

Edytowane przez Kasztela
Czas edycji: 2010-08-31 o 12:49
Kasztela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 21:11   #1515
Ananas
Raczkowanie
 
Avatar Ananas
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 65
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Kasztela Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, mam pytanie. Jestem po kursie w Nouveau Lashes i od dluzszego czasu zastanawiam sie nad wyprobowaniem kleju z innej firmy. Czytam wasze komentarze i z niektorych wynika, ze klej NL jest nie za dobry. Moglabym wiedziec dlaczego? Szczerze powiem, ze mi ogolnie odpowiada, ale jesli jest jakis szybciej schnacy to chetnie bym wyprobowala. Z tego co wyczytalam (mam nadzieje, ze niczego nie przeoczylam) dobry waszym zdanim jest klej z Secret Lashes. Prosze o rade.
Moze NL Ci odpowiada bo nie probowalas niczego innego.
SL jak przeczytasz pare stron wczesniej zniszczyl jednej wizazance rzesy.
Ja pracuje na JB Lashes juz dla profesjonalistek i nie zamienie go na zaden inny.
Robilam sobie z dziewczyna barterowo rzesy i pracowalam na jej produktach - szybko zmienilam na swoj klej. Jak przytykam swoja rzese z klejem lapie niemalze natychmiast a jej musialam jakas dziwna pąpka dmuchac. Poza tym dziwnie intensywnie smierdzial az mi sie w glowie krecilo od tego zapachu.
Ananas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 23:59   #1516
Kasztela
Raczkowanie
 
Avatar Kasztela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 62
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi-raczej na SL juz sie nie zdecyduje. Ananas masz racje, ze nie probowalm niczego innego i wlasnie dlatego chce dowiedziec sie czy jest klej jeszcze szybciej schnacy. NL tez lapie niemalze natychmiast (zadnej pompki nie chce sobie nawet wyobrazac), jest bezzapachowy, nie zostawia grodek itp., ale moim problemem jest sklejanie sie juz przyklejonych rzes. Stanowczo za czesto musze je od siebie odklejac - nie wplywa to na wyglad rzes ale wydluza czas aplikacji co mnie niesamowicie denerwuje. Dlateg wlasnie zaczelam myslec, ze klej NL moze za wolno schnie...?? Kilka osob pisalo o nim , ze "slyszalo, ze jest do niczego" ale nikt nie podal powodu. Jesli ktos taki powod zna prosze o komentarz. A moze jest jakis inny powod sklejania sie rzes? Wam tez to sie zdarza?
Kasztela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 00:05   #1517
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

hej dziewczyny, mam pytanie odnośnie tego "produktu":

http://allegro.pl/ag125-zestaw-do-pr...196119303.html

co sądzicie?

Chciałam sobie sprawić to "cudo" ponieważ wymyśliłam sprytny (a to się zaraz okaże po Waszych opiniach czy sprytny) plan "zamontowania" takich rzęs u siebie. Nie chodzi mi o pełen wachlarz rzęs jaki potrafią zrobić profesjonalistki lecz dosłownie kilka w kącikach oczu (tak jak się dodaje gotową kępkę). Zdaję sobie sprawę, że ten zestaw w porównaniu z profesjonalnym sprzętem do przedłużania jest badziewny ale chyba na moje widzimisię w postaci kilku pojedynczych rzęs jest ok? I jak sądzicie-czy uda mi się samemu je założyć? Niby to tylko parę rzęsek ale wolałabym się nie rozczarować, że to co wydawało mi się w miarę osiągalne jest nie do zrobienia bez kursu
__________________
!!!Manchester United!!!
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 10:18   #1518
Nicole the Blonde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 336
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Blue77, czy ten osrodek ma nazwe na O? jesli tak to bylam u nich na szkoleniu w szczecinie (prowadza je tez w gdansku) wiec moge ci opowiedziec jak to wyglada zalezalo mi wlasnie na kursie na ktorym nie bedzie narzucona dana marka produktow.

co do beauty lashes to pracowalam na nich na kursie, sama tez mialam je na sobie. za ta cene nie sa zle rzesy ladnie wyprofilowane, trzymaly sie dlugo, wypadaly razem z naturalna. jednak wolalam nie ryzykowac z nimi i zainwestowalam w drozszy klej, natomiast rzes uzywam z secret lashes bo nie widzialam roznicy miedzy nimi a np LP.

kapsel, natknelam sie kiedys na opinie o tym zestawie. oczy pieka podczas zakladania, kazda rzesa jest inaczej podkrecona, obydwa konce sa takiej samej grubosci (jeden powinien sie zwezac)
lepiej pojsc do salonu. kilka razy spotkalam sie z tym ze jedna doczepiona rzeska kosztuje 3-4zl/szt
Nicole the Blonde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 11:27   #1519
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Dzięki za odpowiedzi, a mogłybyście mi polecić jakis osrodek szkoleniowy w wawie gdzie nie karzą kupować kufra z produktami? Bo chcialam iśc do SL ale oni szkolą gdzieś na pomorzu a z Lublina to jest 11 godz drogi pociągiem... i na sama myśl robi mi się słabo.
nie chciałabym, żeby potraktowano to jako rreklamę także jakbyscie mogły napisać mi na PW, bo kompletnie sie nie orientuje gdzie dobrze szkolą a nie chce wywalić kasy w błoto bo Wy macie doswiadczenie
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 11:32   #1520
Nadine1
Raczkowanie
 
Avatar Nadine1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

hejka

dziewczyny ja od kilku miesięcy pracuję na klejach i rzęsach JB i jestem bardzo zadowolona nie muszę używać żadnej gruszki, klej szybko schnie, dla oczu bardziej wrażliwych jest specjalny klej dla alergików. Kilkukrotnie ściągałam rzęsy klientkom by sprawdzić jak zachowują sie ich naturalne rzęsy i naprawdę jest rewelacyjnie. Sama zresztą je noszę już prawie rok także moge spokjnie polecić

Tak z innej beczki- wiecie ile kosztują rzęsy w Sopocie? ja doznałam szoku uzyskawszy odpowiedź w jednym z sopockich salonów piękności. Cena za 1 rzęsę jest powalająca... zgadnijcie

pozdrawiam
Nadine1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 13:17   #1521
Kasztela
Raczkowanie
 
Avatar Kasztela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 62
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Hmm patrzac w internecie nie zszokowalam sie zbytnio-normalne ceny ok 300zl za cala aplikacje, za 1 rzese? Nie trzymaj nas w niepewnosci A wracajac do mojego poprzedniego pytania...nikt nie ma argumentow przeciw klejowi NL?? Zadnej z was sie rzesy nie przyklejaja do siebie?? Prosze o jakis odzew
Kasztela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 15:24   #1522
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Stawiam na 12 zl ? :P
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 17:13   #1523
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cześć
Osobiście mam swoje ładne rzęsy, ale pomyślałam, żeby sobie przedłużyć, żeby nie używać tuszu, jednak z kursami to jakoś u mnie w okolicy ciężko... Więc dałam sobie spokój, spotkałam koleżankę, miała przedłużone, mówi, że bez kursu uczyła się z koleżanką na sobie nawzajem,,, fakt rzęsy wyglądały kapitalnie, mówi, że koleżanka zamawia produkty na Allegro, nie są strasznie drogie, a dobre, jednak nie pamiętała jakiej firmy i u kogo jak ją kiedyś tam spotka to może się dowie... Weszłam na Allegro, a tam jak ze stylizacją paznokci, pełno bubli! Watpię, żeby zestaw za 40 zł był dobry... Jakie firmy niezbyt drogie są dobre? Pisząc niezbyt drogie mam na myśl tańsze niż drogiei firmy typu Lash be long czy Xtreme lashes Co prawda poczekam aż się załapię na jakiś kurs w szkole, ale chciałabym tak orientacyjnie się rozejrzeć Bo jak chodziłam jeszcze na kosmetologię to wpadli tam z kursem, zestaw na 250 klientek to razem jakieś 700 zł było, ale firma nigdy mi się o uszy nie odbiła sprawdziłam w internecie raczej nic nie pisało na ich temat to sobie odpuściłam, bo zalezy mi na jakości...

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2010-09-01 o 17:14
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 17:33   #1524
amaniac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

@Nadine1
9zł za 1 rzęsę? 7zł? ile, ile?
- na którym kleju JB pracujesz?

@Kasztela
o klejach NL było tu dość sporo, musiałabyś cofnąć się kilkaaa stron
ogólnie nie najlepsze opinie, ale chyba tragedii nie ma... po prostu słabo się trzyma i kilka stylistek straciło klientki

@Wena90
ja nawet nie chce czytać o "samouczku" jak można samemu się nauczyć, bez wiedzy? z youtube, czy jak???? to straszne... i dokładnie, pełno bubli na allegro, to niebezpieczne, nie zapominajmy, że to praca bardzo blisko oka, które jakby nie było, jest wrażliwą częścią ciała...
ja też polecam i jestem bardzo zadowolona z dość nowej firmy na rynku polskim, z amerykańskim rodowodem - JB LASHES bardzo dobra jakość, pod kontrolą specjalistów, jeżeli masz pytania zapraszam do prywatnej wymiany wiadomości

@kapsel
błagam, nie rób sobie krzywdy ...i tak, to strasznie badziewny zestaw

Edytowane przez amaniac
Czas edycji: 2010-09-01 o 17:53
amaniac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 18:51   #1525
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

amaniac, dzięki za odp Ja jestem na tym punkcie bardzo wyczulona, bo jestem dyplomowaną stylistką paznokci i jak widzę co wyczyniają te "tipsiarki" bez podstawowej wiedzy... Ale paznokieć to nie oko, ale chciałam się zorientować, bo będę szła teraz na studium kosmetyczne pewnie będą jakieś kursy do wyboru, a nie chcę byle jakiego na badziewnych produktach
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 19:34   #1526
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczyny czy któraś z Was robi rzęsy tylko przy sztucznym oświetleniu? Jest różnica jeśli chodzi o "zmęczenie oczu"? Teraz robię większość zabiegów przy naturalnym a możliwe ,że się przeniosę i tylko sztuczne oświetlenie wchodzi w grę. A może jest jakaś lampa która ma 'lepsze" dla oczu światło
OliG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 22:06   #1527
Nadine1
Raczkowanie
 
Avatar Nadine1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

hej
Amaniac pracuję na kleju JB Lashes Black Cup, kilka razy zakładałam na kleju dla alergików Grey Cup. A teraz zaczne na Blue Cup. A czemu pytasz? Na którym Ty pracujesz? jestes zadowolona? ja bardzo )

Wena90- kochana odradzam Ci naukę na wzajem z koleżanką. Po pierwsze dlatego, że to jest OKO. musisz wiedzieć jak trzymać każdą pęsetę aby nie zrobić komus krzywdy, jak aplikowac klej by nie wsmarowac go do oka, jak dobrze wytrzec każdą rzęske z osobna by nie wyglądały jak sklejone nóżki pająka w kałamarzu Musisz wiedziec jakie choroby wykluczją aplikację. Musisz nauczyc się sposobób aplikacji itd.
Po drugie żadna dobra firma nie sprzeda Ci produktów bez zrobienia u nich certufikatu. A chyba nie chcesz pracowac na nie przetestowanych badziewiach zakupionych przez internet? Ostatnio miałam Panią, której szkoda było pieniędzy by zrobić u mnie rzęsy. Poszła do dziewczyny, która nie dośc, że do niej przyjechała to jeszcze zrobiła założenie za 150 zł... Później dzwoniła i prosiła bym Jej to zdjęła. Jak to zobaczyłam wysłałam Ją do okulisty- masakra to słabe słowo na to co zobaczyłam...

Kochane w Sopocie 1 rzęsa kosztuje 10-12 zł- dacie wiarę? (Rosa brawo)

pozdrawiam
N
Nadine1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 22:35   #1528
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Nadine1, wiem jak jest nawet bym nie próbowała To samo się dzieje w świecie paznokciowym, Panie chcą zaoszczędzić, a później przychodzą z płaczem po ratunek... Mam nadzieję, że w szkole znajdzie się jakiś porządny kurs,
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 23:48   #1529
Blue77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7
GG do Blue77
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Nicole the Blonde Pokaż wiadomość
Blue77, czy ten osrodek ma nazwe na O? jesli tak to bylam u nich na szkoleniu w szczecinie (prowadza je tez w gdansku) wiec moge ci opowiedziec jak to wyglada zalezalo mi wlasnie na kursie na ktorym nie bedzie narzucona dana marka produktow.

co do beauty lashes to pracowalam na nich na kursie, sama tez mialam je na sobie. za ta cene nie sa zle rzesy ladnie wyprofilowane, trzymaly sie dlugo, wypadaly razem z naturalna. jednak wolalam nie ryzykowac z nimi i zainwestowalam w drozszy klej, natomiast rzes uzywam z secret lashes bo nie widzialam roznicy miedzy nimi a np LP.
Właśnie tak ten ośrodek na O i własnie w Gdańsku będę robiła ten kurs. Byłas zadowolona ze szkolenia ?
Własnie się też intensywnie zastanawiam nad Secret Lashes chociażby z tego powodu, że spokojnie później będę mogła kupować w UK te produkty ( znaczy niby przysyłają ale z tego co wyczytałam w UK też się SL znajduje)
Jeszcze mam jedno pytanie, dziewczyny gdzie kupić lampe bezcieniową ? i gdzie kupowałyście składane łóżko?
Blue77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 23:56   #1530
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Kasztela Pokaż wiadomość
Hmm patrzac w internecie nie zszokowalam sie zbytnio-normalne ceny ok 300zl za cala aplikacje, za 1 rzese? Nie trzymaj nas w niepewnosci A wracajac do mojego poprzedniego pytania...nikt nie ma argumentow przeciw klejowi NL?? Zadnej z was sie rzesy nie przyklejaja do siebie?? Prosze o jakis odzew
Juz wielokrotnie pisalam o kleju NL... niestety przez oto ten produkt w zeszle wakacje odeszlo ode mnie kilka klientek gdyz rzesy lecialy im glownie z powodu wysokiej temperatury i uzytkowania na wakacjach.
Rowniez licznie sklejaly mi sie rzesy podczas aplikacji jedna do drugiej.
Zmienilam klej nie mowiac nic klientkom - zreszta same zauwazyly zupelnie inna jakosc w trwalosci efektu niz po kleju NL.
Ja osobiscie nie polecam.

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Cytat:
Napisane przez OliG Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was robi rzęsy tylko przy sztucznym oświetleniu? Jest różnica jeśli chodzi o "zmęczenie oczu"? Teraz robię większość zabiegów przy naturalnym a możliwe ,że się przeniosę i tylko sztuczne oświetlenie wchodzi w grę. A może jest jakaś lampa która ma 'lepsze" dla oczu światło
Zdecydowanie polecam prace przy bialym swietle - lampa lupa.
Nie nagrzewa sie i doskonale oswietla.
Nie ma co kupowac x5 czy wyzszego zoomu bo i tak nie bedziesz patrzyla przez lupe (niewygodnie) a jedynie korzystala ze swiatla. Moze tez byc alternatywnie lapma do prac manualnych - faceci bawia sie mikrosrubkami pod takim cudem i tez daje jasne, biale swiatlo

Wiadomo, ze im bardziej wytezasz wzrok tym szybciej sie on meczy a o oczy trzeba bardzo dbac, zwlaszcza przy tym zawodzie.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees

Edytowane przez sarrita
Czas edycji: 2010-09-01 o 23:57
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.