NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III. - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-22, 19:40   #1681
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

mariolasl mam dwa pytania: jak używasz i czy jesteś zadowolona z bazy pod cienie ArtDeco ? Zastanawiam się czy jej nie kupic... I jakie masz czwórki cieni Chanel (numery, jak ocenisz kolory, efekt na powiekach, trwałośc) ?
Fajny zbiorek. Taki w sam raz
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 20:37   #1682
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Mariolu ja chcialam zapytac o podklad Armaniego, ktory to jest, rozswietlajacy czy ten bodajze matujacy?

Jak sie sprawuje?
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 22:02   #1683
sss87
Zadomowienie
 
Avatar sss87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 263
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Czy moglabys napisać jaki nr. maja te cienie z inglota, oraz czy są blyszczące czy matowe?
Czy moglabys zrobic fotkę, jak te kolorki wyglądaja na dloni?
I jaki kolorek kupilas Rimmla?
Trójka Inglota to nr 47, są perłowe z tym, że najciemniejszy ma małe drobiny błyszczące, najjaśniejszy małe a ten rudy to perła neutralna.
Co do fotki to postaram sie na tyg. i dam Ci znać na PW
Rimmel Recover to nr 303 (true nude).
__________________

sss87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 00:05   #1684
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś mi napisać jaki numerek mają te potrójne cienie z inglota?
To nie sa cienie Inglota tylko Les Copines nr 107. Swietnie trzymaja sie na powiekach, nie osypuja i moim zdaniem niczym nie ustepuja gornopolkowym cieniom.
Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
wow, te dwa pudry-roze rozswietlajace Clonique (z kwiatem) moze w koncu sobie tez jeden kupie bo mam chrapke od dawna !!!!!
Naprawde polecam, to najlepsze kosmetyki tego typu jakie do tej poty mialam. Mam 01 peony i 02 posy.
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
mariolasl mam dwa pytania: jak używasz i czy jesteś zadowolona z bazy pod cienie ArtDeco ? Zastanawiam się czy jej nie kupic... I jakie masz czwórki cieni Chanel (numery, jak ocenisz kolory, efekt na powiekach, trwałośc) ?
Fajny zbiorek. Taki w sam raz
Baze stosuje w bardzo oszczednych ilosciach. Jelsi nalozysz za duzo, to sie walkuje i trudno polozyc na niej cien. Ja osobiscie nakladam tuz przed polozeniem cieni. Uzywam tylko pod "slabsze" cienie, bo np Bobby Brown czy MAC tego nie wymagaja, tryzmaja sie caly dzien na powiece i bez bazy. Baza jest bardzo dobra i niedroga. Pozostane jej wierna

Jesli chodzi o czworki Chanel to mam 81 Beiges Velours, 87 Sequoia oraz Nymphea. Ja sobie je bardzo chwale. Nie sa to bardzo mocno pigmentowane cienie, ale ja uzywam je glownie do makijazu dziennego. Wiem, ze zarzuca im sie to, ze nie sa tak widoczne. Owszem, sa subtelne, ale makijaz wykonany tymi cieniami jest naprawde piekny. Jesli chce uzyskac mocniejszy efekt, to uzywam ich na mokro. Polaczenie 3-4 kolorow z palety daje naprawde ladny rezultat, czesto tez jestem pytana "czym sie maluje", gdy uzywam czworek.
Trwalosc jest naprawde dobra, nie osypuja sie, czesto nie uzywan nawet bazy pod czworki i nie narzekam.
Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Mariolu ja chcialam zapytac o podklad Armaniego, ktory to jest, rozswietlajacy czy ten bodajze matujacy?

Jak sie sprawuje?
Mam podklad rozswietlajacy kolor 5.5
Jedno slowo: rewelacja. Jest wart swojej ceny. Cera wyglada na wypoczeta, zdrowa, wrecz promieniuje. Krycie zalezy od tego, ile nalozysz podkladu. Przy jednej warstwie krycie jest lekkie, ale przy drugiej - krycie prawie doskonale i to bez efektu maski. Na razie mam inne do wykonczenia i ten uzywam wtedy, gdy zalezy mi na bardzo dobrym wygladzie lub kiedy wygladam fatalnie i jestem nieziemnsko zmeczona, a musze wygladac dobrze. Jeszcze mnie nie zawiodl. Polecam do przetestowania
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 05:33   #1685
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Mariolu czy mogłabyś napisać o ziemii egipskiej? Gdzie ją kupiłaś i za jaką cenę? Jak jej używasz? Czy na prawdę ma właściwości lecznicze? Wybieram się do Egiptu i chciałam sobie coś takiego kupić (myslę, że przy zdolnościach targowych TZ uda mi sie kupić za dobrą cenę)
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 10:22   #1686
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość

Mam podklad rozswietlajacy kolor 5.5
Jedno slowo: rewelacja. Jest wart swojej ceny. Cera wyglada na wypoczeta, zdrowa, wrecz promieniuje. Krycie zalezy od tego, ile nalozysz podkladu. Przy jednej warstwie krycie jest lekkie, ale przy drugiej - krycie prawie doskonale i to bez efektu maski. Na razie mam inne do wykonczenia i ten uzywam wtedy, gdy zalezy mi na bardzo dobrym wygladzie lub kiedy wygladam fatalnie i jestem nieziemnsko zmeczona, a musze wygladac dobrze. Jeszcze mnie nie zawiodl. Polecam do przetestowania
Dzieki

Wiem, ze na pewno ten podklad bedzie moj, tylko nie wiem jescze kiedy i w jaki sposob

Same zachwyty na jego temat slyszalam

A moglabys cos napisac jescze o odcieniu?
Patrzylam na stronie internetowej i kilka kolorow wpadlo mi w oko, w tym wlasnie 5.5
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 10:43   #1687
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Mariolasl co to za szminki? Chodzi mi o tą pierwszą i trzecią od lewej.Jaka to firma i jaki numerek?
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 10:53   #1688
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Baze stosuje w bardzo oszczednych ilosciach. Jelsi nalozysz za duzo, to sie walkuje i trudno polozyc na niej cien. Ja osobiscie nakladam tuz przed polozeniem cieni. Uzywam tylko pod "slabsze" cienie, bo np Bobby Brown czy MAC tego nie wymagaja, tryzmaja sie caly dzien na powiece i bez bazy. Baza jest bardzo dobra i niedroga. Pozostane jej wierna

Jesli chodzi o czworki Chanel to mam 81 Beiges Velours, 87 Sequoia oraz Nymphea. Ja sobie je bardzo chwale. Nie sa to bardzo mocno pigmentowane cienie, ale ja uzywam je glownie do makijazu dziennego. Wiem, ze zarzuca im sie to, ze nie sa tak widoczne. Owszem, sa subtelne, ale makijaz wykonany tymi cieniami jest naprawde piekny. Jesli chce uzyskac mocniejszy efekt, to uzywam ich na mokro. Polaczenie 3-4 kolorow z palety daje naprawde ladny rezultat, czesto tez jestem pytana "czym sie maluje", gdy uzywam czworek.
Trwalosc jest naprawde dobra, nie osypuja sie, czesto nie uzywan nawet bazy pod czworki i nie narzekam.
Dzięki No to chyba sobie niedługo sprawię bazę i któreś czwóreczki Chanel
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 11:18   #1689
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Mariolu czy mogłabyś napisać o ziemii egipskiej? Gdzie ją kupiłaś i za jaką cenę? Jak jej używasz? Czy na prawdę ma właściwości lecznicze? Wybieram się do Egiptu i chciałam sobie coś takiego kupić (myslę, że przy zdolnościach targowych TZ uda mi sie kupić za dobrą cenę)
Ziemia egipska kupowana byla w Polsce Tutak amsz szczegoly gdzie, jak i za ile mozna ja kupic
Ziemia egipska firmy BI-KOR
Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
A moglabys cos napisac jescze o odcieniu?
Patrzylam na stronie internetowej i kilka kolorow wpadlo mi w oko, w tym wlasnie 5.5
Radze wybrac sie do sklepu, aby potestowac. Gama kolorow jest naprawde szeroka i mozna wybrac sobie odcien idealnie pasujacy do cery. 5.5 to sredni bez (nie mam bardzo jasnej, ani bardzo ciemnej karnacji), bez odcieni zoltawych i rozowych.
Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Mariolasl co to za szminki? Chodzi mi o tą pierwszą i trzecią od lewej.Jaka to firma i jaki numerek?
Pierwsza od lewej to szminka firmy Collection 2000 - odcien 14 RED RED.
A trzecia od lewej to Revlon, ladnie nablyszcza - 803 SHEER, RUM GLOW
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 11:34   #1690
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

mariolasl, gdzie mozna zakupić taka paletkę?? Możesz podać nazwę cenę, numer i gdzie ją kupiłaś ?? Jest przepiekna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie2.jpg (96,4 KB, 187 załadowań)
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 11:50   #1691
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

kasiasiar Zapomnialam wspomniec, ze nie mam problemow z cera za wyjatkiem jednego- jest sucha. Moge powiedziec, ze ziemia egipska z pewnoscia nie wysusza cery, ale trudno powiedziec mi o jej wlasciwosciach nawilzajacych, poniewaz uzywam dobrych kremow, wiec...

Cytat:
Napisane przez Kobieta_słonecznik Pokaż wiadomość
mariolasl, gdzie mozna zakupić taka paletkę?? Możesz podać nazwę cenę, numer i gdzie ją kupiłaś ?? Jest przepiekna
O ktora paletke dokladnie ci chodzi?
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 12:02   #1692
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Mariolasl, jaka piękna kolekcja jest czym nacieszyć oczy

Widzę, że masz mój ulubiony podkład Sisleya. I tu mam pytanie - który wg Ciebie jest lepszy wspomniany już Sisley, czy Armani?
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 12:06   #1693
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
O ktora paletke dokladnie ci chodzi?
o tą na semej gorze podłużną Zaznaczyłam j,ączerwonym kolkiem, jak powiekszysz zdjęcie to widać
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 13:04   #1694
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Kobieta_słonecznik Pokaż wiadomość
o tą na semej gorze podłużną Zaznaczyłam j,ączerwonym kolkiem, jak powiekszysz zdjęcie to widać
To paletka Bobbi Brown. Kupilam ja TU Z tego ci widze nie ma juz jej w ofercie (widzialam je jednak na ebay). To Stonewashed Nudes Palette, a kolory z tej paletki to Navajo, Mica, Ash, Hot Stone, Stonewash, Rock, Espresso.
Bobbi Brown ma rewelacyjne cienie, sa bardzo dobrze napigmentowane, swietnie sie nakladaja, nie osypuja sie i trzymaja sie bardzo dlugo bez poprawek. Ja nawet nie stosuje pod nie bazy. Jakosc taka sama, o ile nie lepsza od gornopolkowych cieni, szkoda, ze cena tez bardzo "gornopolkowa"... Jednak w tym wypadku nie zaluje, naprawde warto.
A widzialas nowe paletki na jego stronie? Burnt Sugar Metallics i Velcet Plum Metallics? Chyba sie skusze...
Bobie Brown ma tez swietne pedzle i marzy mi sie komplet, ale cena...
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 13:41   #1695
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Mariolasl dzięki serdeczne
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 13:47   #1696
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
To paletka Bobbi Brown. Kupilam ja TU Z tego ci widze nie ma juz jej w ofercie (widzialam je jednak na ebay). To Stonewashed Nudes Palette, a kolory z tej paletki to Navajo, Mica, Ash, Hot Stone, Stonewash, Rock, Espresso.
Bobbi Brown ma rewelacyjne cienie, sa bardzo dobrze napigmentowane, swietnie sie nakladaja, nie osypuja sie i trzymaja sie bardzo dlugo bez poprawek. Ja nawet nie stosuje pod nie bazy. Jakosc taka sama, o ile nie lepsza od gornopolkowych cieni, szkoda, ze cena tez bardzo "gornopolkowa"... Jednak w tym wypadku nie zaluje, naprawde warto.
A widzialas nowe paletki na jego stronie? Burnt Sugar Metallics i Velcet Plum Metallics? Chyba sie skusze...
Bobie Brown ma tez swietne pedzle i marzy mi sie komplet, ale cena...
Dzękuje bardzo
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 16:16   #1697
szpilka_77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk ;]
Wiadomości: 1 073
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

to i ja pokaże mój zbiór, a raczej zbiorek w porównaniu z niektórymi wizażankami

foto niestety z kom
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolorowka 1.jpg (67,3 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolorowka 2.jpg (56,5 KB, 194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolorowka 3.jpg (23,5 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolorowka 4.jpg (78,6 KB, 211 załadowań)
__________________


szpilka_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 16:25   #1698
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez szpilka_77 Pokaż wiadomość
to i ja pokaże mój zbiór, a raczej zbiorek w porównaniu z niektórymi wizażankami

foto niestety z kom
po cieniach widac ze masz brazowe oczki,chyba ze sie myle-mimowszystko fajna kolekcja.
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 16:27   #1699
szpilka_77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk ;]
Wiadomości: 1 073
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
po cieniach widac ze masz brazowe oczki,chyba ze sie myle-mimowszystko fajna kolekcja.
mylisz się:P mam jasno zielone oczy
__________________


szpilka_77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 17:01   #1700
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Radze wybrac sie do sklepu, aby potestowac. Gama kolorow jest naprawde szeroka i mozna wybrac sobie odcien idealnie pasujacy do cery. 5.5 to sredni bez (nie mam bardzo jasnej, ani bardzo ciemnej karnacji), bez odcieni zoltawych i rozowych.
Wybrac sie do sklepu----ehh gdyby to bylo takie proste

Najblizszy mam kilkaset kilometrow stad

Ale dzieki za opis, wezme ten odcien pod uwage
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 17:03   #1701
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez szpilka_77 Pokaż wiadomość
mylisz się:P mam jasno zielone oczy

ach...po prostu wydawalo mi sie ze w takich kolorach dobrze jest brazowym teczowkomja to mam takie tez zielono-niebieskie i najlepiej jest mi bez cieni bo zazwyczaj zaden kolor mi nie pasuje;/ ale mysle ze gdyby ocenil to profesjonalista napewno by mi jakies dobral...
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 17:06   #1702
szpilka_77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk ;]
Wiadomości: 1 073
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
ach...po prostu wydawalo mi sie ze w takich kolorach dobrze jest brazowym teczowkomja to mam takie tez zielono-niebieskie i najlepiej jest mi bez cieni bo zazwyczaj zaden kolor mi nie pasuje;/ ale mysle ze gdyby ocenil to profesjonalista napewno by mi jakies dobral...

ja mam tyle brązów bo je po prostu uwielbiam ciągle kupuje i kupuje i zaczynają mi się troszkę kolorki powtarzać ale co tam... szczególnie lubię bourjois effect lumiere
__________________


szpilka_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 17:59   #1703
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez szpilka_77 Pokaż wiadomość
to i ja pokaże mój zbiór, a raczej zbiorek w porównaniu z niektórymi wizażankami

foto niestety z kom
piekne zbiory cieni
eh gdybym umiala poslugiwac sie cieniami to bym tez uzupelnila moja kolekcje cieni, a tak? na tyle co umiem wystarczy mi tyle co mam chyba
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 18:01   #1704
szpilka_77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk ;]
Wiadomości: 1 073
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
piekne zbiory cieni
eh gdybym umiala poslugiwac sie cieniami to bym tez uzupelnila moja kolekcje cieni, a tak? na tyle co umiem wystarczy mi tyle co mam chyba
dzięki
__________________


szpilka_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 18:18   #1705
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez szpilka_77 Pokaż wiadomość
to i ja pokaże mój zbiór, a raczej zbiorek w porównaniu z niektórymi wizażankami

foto niestety z kom
mogę poprosić o numerki tych trzech cieni Inglota (to chyba Inglot? na czwartym zdjęciu pod tym Lemaxem).
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 18:31   #1706
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Mariolasl, jaka piękna kolekcja jest czym nacieszyć oczy

Widzę, że masz mój ulubiony podkład Sisleya. I tu mam pytanie - który wg Ciebie jest lepszy wspomniany już Sisley, czy Armani?
Wiesz trudno byloby mi wybrac, bo bardzo lubie obydwa, ale Armani chyba jest ciutenke lepszy. Ta ciutenka za to, ze twarz wyglada po nim naprawde na wypoczeta (mimo iz czesto nie jest ).
Cytat:
Napisane przez szpilka_77 Pokaż wiadomość
to i ja pokaże mój zbiór, a raczej zbiorek w porównaniu z niektórymi wizażankami
Sliczny zbior, a ile cieni! Bardzo podobaja mi sie kolorki
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 20:21   #1707
szpilka_77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk ;]
Wiadomości: 1 073
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
mogę poprosić o numerki tych trzech cieni Inglota (to chyba Inglot? na czwartym zdjęciu pod tym Lemaxem).
ten najjaśniejszy: perła 629
zielony: perła 637 [bardzo fajna butelkowa zieleń ]
i ciemna zgniła zieleń ale niestety nie mam numerka bo się starł, ale jest to też perła
mariola dziękuję
__________________


szpilka_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 20:25   #1708
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez szpilka_77 Pokaż wiadomość
ten najjaśniejszy: perła 629
zielony: perła 637 [bardzo fajna butelkowa zieleń ]
i ciemna zgniła zieleń ale niestety nie mam numerka bo się starł, ale jest to też perła
mariola dziękuję
dzięki.
bardzo mi się podobają, chociaż teraz mam mało okazji na zielenie. ale może zastanowię się nad tymi cienymi...
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 21:07   #1709
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
ach...po prostu wydawalo mi sie ze w takich kolorach dobrze jest brazowym teczowkomja to mam takie tez zielono-niebieskie i najlepiej jest mi bez cieni bo zazwyczaj zaden kolor mi nie pasuje;/ ale mysle ze gdyby ocenil to profesjonalista napewno by mi jakies dobral...
wystarczy wątek na wizażystce ze zdjęciem i Ci mniej lub bardziej profesjonalne, ale i tak świetnie znające się na rzeczy Wizażanki podpowiedzą
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 21:15   #1710
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
wystarczy wątek na wizażystce ze zdjęciem i Ci mniej lub bardziej profesjonalne, ale i tak świetnie znające się na rzeczy Wizażanki podpowiedzą
w sumie tak moze kiedys sie odwaze
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.