czy tak powinny wygladac zelowe tipsy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-12, 14:32   #1
81ola
Raczkowanie
 
Avatar 81ola
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pozek
Wiadomości: 39
GG do 81ola
Question

czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?


Kochane wczoraj zalozono mi tipsiki zelowe,mam pewne watpliwosci wiec wypowiedzcie sie czy powinny one tak wygladac?Nie chce robic afery bez powodu wiec wole sie zapytac was czy one tak powinny wygladac(chodzi o estetyke bo ksztalt i wzor oczywscie sama wybralam i pasuje mi)?Zasugerowalam sie by zrobic te tiosy u kobietki co polecalo kilka osob z tego forum.Po waszych wpisach zdradze kto to.Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 077.jpg (121,7 KB, 1217 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 078.jpg (88,3 KB, 785 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 079.jpg (93,0 KB, 892 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 080.jpg (96,6 KB, 895 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 081.jpg (75,5 KB, 631 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 082.jpg (77,3 KB, 810 załadowań)
__________________
Uwielbiam dzieci. Zwłaszcza płci męskiej, między 18 a 40 rokiem życia
81ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 14:43   #2
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

ja sie na tym nie znam, ale co to sa za takie jakby 'lrzebarwienia' na serdecznym i malym ?
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 14:47   #3
81ola
Raczkowanie
 
Avatar 81ola
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pozek
Wiadomości: 39
GG do 81ola
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

no wlasnie wyszlo tak ze dzis sie tez zaczelam zastanawiac,wczoraj jak wyszlam od wizazystki to te przebarwienia nie byly tak widoczne a dzis
__________________
Uwielbiam dzieci. Zwłaszcza płci męskiej, między 18 a 40 rokiem życia
81ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 14:51   #4
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

jak dla mnie, to przede wszystkim powinna zostac zakamuflowana twoja plytka, bo teraz pod zelem clear widac koncowki twoich pazurkow, co nie wyglada fajnie, no chyba, ze tak chcialas miec
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 14:54   #5
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

według mnie nie powinny tak wyglądać...Już nie chodzi o samą długość o widzę że miałaś strasznie króciutkie pazurki, ale te przebarwienia i w ogóle jakoś mi się nie podobają. i zapomniałam jeszcze o skórkach...
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 14:54   #6
81ola
Raczkowanie
 
Avatar 81ola
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pozek
Wiadomości: 39
GG do 81ola
no wlasnie nie chcialam i do tego tez mam obiekcje a myslalam ze jak duzo kobitek poradzi mi wizazystke tu to nie bedzie takich felernych tipsow ;( przyznam ze jestem teraz wsciekla po tym co mi napisaliscie, jak myslicie czy moge pojsc w pon.i zadac poprawy za darmo ?

dlugosc taka chcialam miec bo za dlugich nie moge miec,owszem mam kruciutkie pazurki bo obgryzam ale to chyba nie ma znaczenia dla dobrej stylistki?
__________________
Uwielbiam dzieci. Zwłaszcza płci męskiej, między 18 a 40 rokiem życia

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-01-12 o 20:58 Powód: post pod postem - proszę korzystać z opcji edycji i multicytowania
81ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 14:59   #7
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

brdzo nieestetycznie wygladaja, widac koniec paznokci i przebarwienia na plytce, pozatym po bokach widac naturalny paznokiec bo pazurki tak zostaly spilowane.
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-12, 15:00   #8
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Moja znajoma też obgryza i chciała zrobić sobie tipsy, poszła do stylistki ale ta jej powiedziała że musi trochę zapuścić bo na tak krótkich się nie da...Może dlatego Twoje tak wyglądają
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 15:05   #9
81ola
Raczkowanie
 
Avatar 81ola
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pozek
Wiadomości: 39
GG do 81ola
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Cytat:
Napisane przez ma_delline Pokaż wiadomość
Moja znajoma też obgryza i chciała zrobić sobie tipsy, poszła do stylistki ale ta jej powiedziała że musi trochę zapuścić bo na tak krótkich się nie da...Może dlatego Twoje tak wyglądają
Ma_delline wlasnie majac obawy o to spytalam stylistke czy nie bedzie problemu ze mam za krotkie swoje wlasne,ba!! pierwsze co zrobilam jak weszlam do salonu to sie spytalam czy z tych kikutkow cos sie da zrobic na to stylistka mi odp.ze robila z jeszcze krotszych i ze nie ma problemu.Ale tez mysle ze dobra stylistka i z takimi rzeczami sobie poradzi ;> nie sadzisz przeciez po to ide zrobic sobie tipsy by nie bylo widac moich szpetnych i by zapuscic naturalne
__________________
Uwielbiam dzieci. Zwłaszcza płci męskiej, między 18 a 40 rokiem życia
81ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 15:10   #10
Kasioola
Rozeznanie
 
Avatar Kasioola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: MiastoMoje
Wiadomości: 793
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Wg mnie nie, choc nie jestem specjalistką, ale znajome robią sobie tipsy w salonie kosmetycznym i wyglądają zupełnie inaczej. Twoje sa bardzo nieestetyczne, wyglądają jakby je robiła bardzo początkująca osoba,
Kasioola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 15:11   #11
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Cytat:
Napisane przez 81ola Pokaż wiadomość
Ma_delline wlasnie majac obawy o to spytalam stylistke czy nie bedzie problemu ze mam za krotkie swoje wlasne,ba!! pierwsze co zrobilam jak weszlam do salonu to sie spytalam czy z tych kikutkow cos sie da zrobic na to stylistka mi odp.ze robila z jeszcze krotszych i ze nie ma problemu.Ale tez mysle ze dobra stylistka i z takimi rzeczami sobie poradzi ;> nie sadzisz przeciez po to ide zrobic sobie tipsy by nie bylo widac moich szpetnych i by zapuscic naturalne
Racja
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-12, 15:12   #12
81ola
Raczkowanie
 
Avatar 81ola
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pozek
Wiadomości: 39
GG do 81ola
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

no wlasnie kasioola ta dziewczyna pisze na swojej stronce ze robi tipsy ponad 2 lata... ;(
__________________
Uwielbiam dzieci. Zwłaszcza płci męskiej, między 18 a 40 rokiem życia
81ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 15:24   #13
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

ojoj...niezbyt estetycznie wyglądają te paznokcie- widać przebarwienia, przeswituje naturalny pazurek, żel albo troszke spłynał z koncowki albo kobitka zbyt go spiłowała( ale bardzej mi to wygląda na to że jednak spłynał, pewnie uzywa żadkiego zelu), pozatym po boczkach widać Twojego naturalnego pazurka. Cieżko mi uwieżyć że ta kobieta robi pazurki dwa lata..Ja robie pazurki dopiero pół roku, ale nie wypuściłabym klientki z tak zrobionymi pazurkami


edit: nawet króciutkie pazurki da się przedłużyc-ja najczesciej robie to na szablonie, tipsów do obgryzkow nie uzywałam
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 15:36   #14
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Cytat:
Napisane przez 81ola Pokaż wiadomość
dlugosc taka chcialam miec bo za dlugich nie moge miec,owszem mam kruciutkie pazurki bo obgryzam ale to chyba nie ma znaczenia dla dobrej stylistki?

Ja rowniez obgryzalam paznokcie dlatego zdecydowalam sie na zelki, i powiem Ci ze moje nie wygladaly tak jak twoje.
Nie widac bylo przebarwien, ani moich naturalnych poobgryzanych pazurkow,wszystko tworzylo ladna ,estetyczna calosc czego nie mozna powiedziec o pracy twojej stylistki.....
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 15:37   #15
81ola
Raczkowanie
 
Avatar 81ola
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pozek
Wiadomości: 39
GG do 81ola
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

buzichocho to w takim razie co radzisz?Czy jest to przyjete by isc do babki i zazadac poprawy za darmo bo chyba w ramach reklamacji moge?a osoba ktora robila te tipsy to czarna z poznania,wiele osob ja polecalo: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=66650
jestem zalamana przyznam bo na jej blogu paznokietki wygladaja super, i tym sie zasugerowalam,moze wplyw na to jak niestarannie sa zrobione to fakt ze robila je dosyc szybko ok.2 h?Nie wiem?Dziewczyny ratujcie chcialam miec na wt.ladne tipsiki bo mam spotkanie bardzo wazne a tu nic z tego ;( ratujcie co robic? ;(;(;(
__________________
Uwielbiam dzieci. Zwłaszcza płci męskiej, między 18 a 40 rokiem życia
81ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 15:47   #16
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Cytat:
Napisane przez 81ola Pokaż wiadomość
buzichocho to w takim razie co radzisz?Czy jest to przyjete by isc do babki i zazadac poprawy za darmo bo chyba w ramach reklamacji moge?a osoba ktora robila te tipsy to czarna z poznania,wiele osob ja polecalo: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=66650
jestem zalamana przyznam bo na jej blogu paznokietki wygladaja super, i tym sie zasugerowalam,moze wplyw na to jak niestarannie sa zrobione to fakt ze robila je dosyc szybko ok.2 h?Nie wiem?Dziewczyny ratujcie chcialam miec na wt.ladne tipsiki bo mam spotkanie bardzo wazne a tu nic z tego ;( ratujcie co robic? ;(;(;(
Ja bym poszła wkoncu za to zapłaciłas niemałe pieniazki i chciałabys aby wyglądało tak jak należy. Wg mnie pazurki które wkleiłaś wyglądają jakby robił je ktoś po kursie... Jesli to dobra stylistka to przyjmie reklamacje i poprawi pazurki..A 2h to standardowy czas- wiekszosc stylistek ma taki czas pracy.
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 15:50   #17
81ola
Raczkowanie
 
Avatar 81ola
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pozek
Wiadomości: 39
GG do 81ola
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Dziekuje buzichocho za odp.:tak zrobie i zaraz do niej zadz.jak rozmowa przebiegla napisze i jak bedzie poprawka to tez wkleje w tym watku.Na wasze sugestie takze caly czas czekam oby bylo dobrze
__________________
Uwielbiam dzieci. Zwłaszcza płci męskiej, między 18 a 40 rokiem życia
81ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 16:18   #18
81ola
Raczkowanie
 
Avatar 81ola
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pozek
Wiadomości: 39
GG do 81ola
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Dziewczyny jestem zalamana caly czas rycze i nie moge dojsc do spokoju.Stylistka powiedziala mi ze wg niej tipsy sa zalozone prawidlowo i ze jak chce to w ramach reklamacji moze mi poglebic frencha ale jak trzeba bedzie zdejmowac i zakladac od nowa to mam placic kolejne 70zl!! Jestem zalamana co ja mam zrobic?Teraz patrze na swoje niby??tipsy i widze ze to zwykle sztuczne paznokcie co moglabym sama sobie zrobic w domu i wygladalyby identycznie i bez zadnych przebarwien itp.felerow. Aha stylistka na to ze nie podobaja mi sie te moje naturalne paznokcie co wystaja spod tipsow stwierdzila ze naturalne zawsze cos tam z nich bedzie wystawac spod tipsow bo tak jest-czy to prawda?Ogladalam inne tipsy i jakos tego nie zauwazylam ;/ dziewczyny radzcie co robic bo naprawde rycze caly czas i czuje sie zwyczajnie oszukana oczywiscie chce odzyskac w takim razie pieniadze lecz nie wiem bo nie widzialam tam kasy fiskalnej i paragon nie zostal mi wydany.To chyba nic juz nie moge zrobic oprocz przestrzegania innych dziewczyn przed ta pseudo stylistka
__________________
Uwielbiam dzieci. Zwłaszcza płci męskiej, między 18 a 40 rokiem życia
81ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 16:59   #19
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Absolutnie nie. Nie powinno być nic widać pod spodem, w przypadku trudnych pazurków ( przebarwienia, ubytki) stosuje się żel kamuflaż, spod frencha równiez nie może być widoczny twój pazurek.Można też zastosować przedłużenie płytki naturalnej.Masz prawo do reklamacji, postrasz ją podaniem danych na wszystkich forach i wklejeniem zdjęć. Moze zrozumie i załatwi tak jak powinna,czyli żeby klientka była zadowolona.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-12, 17:15   #20
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

81ola trzymam kciuki i mam nadzieje ze nie na darmo

bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 17:16   #21
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to to, że nie odsunęła nawet skórek a to przeciez podstawa.
Popieram Dziewczny.
Paznokcie wg mnie są fatalnie wykonane jak na stylistkę...
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 17:17   #22
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

81ola przykro mi,ale będę szczera Paznokcie wyglądają bardzo nieładnie !!! Są bardzo niestarannie wykonane,niedopracowane. Płytka paznokcia nie jest dokładnie wyrównana,widać paskudne przebarwienia,których nie powinno być. Żel jest niedokładnie i do tego niestarannie położony,pomijam,że jest źle dobrany,bo przy tak krótkich paznokietkach powinnien być inny,aby spod niego nie prześwitywały twoje. Moją odrazę budzą skórki,o których Pani,która robiła Ci paznokcie chyba zapomniała
Acha i jeszcze jedno,osobiście nienawidzę jak ktoś mi tak wycina brzegi paznokcia,aby nadać mu kształt. Dobra stylistka i na taki "problem" powinna umieć znaleźć rozwiązanie,niekoniecznie tak masakrując paznokcie !!!
Przepraszm,jeśli kogoś uraziłam,ale wyraziłam tylko swoje zdanie.
Powiem szczerze ja po "takim numerze" nigdy bym się już u tej Pani nie pokazała.
Pozdrawiam Aga
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 17:35   #23
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Jakiś czas temu też sugerowałam się wizażem co do pazurków i właśnie wybierałam między czarną a jeszcze jedną osóbką.. u czarnej zniechęciła mnie "bardzo niedopracowana" stronka internetowa,,,pomyslałam ze jak ktoś nie potrafi nawet najprościej ale przejrzyście zrobić swojej "wizytówki" to jakoś tak strach ... i widzę ze dobrze zrobiłam
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 18:18   #24
81ola
Raczkowanie
 
Avatar 81ola
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pozek
Wiadomości: 39
GG do 81ola
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

CruelOrchid kochana daj znac do kogo poszlas bo ja pewnie bede musiala poprawiac te pazurki ;/ a u niej boje sie bo moze cos jeszcze wyjdzie na boga nie mam juz zaufania do tej dziewczyny ;/ dziewczyny dostalam naprwde super pomoc od jednej z wizazanek naprawde odzyskalam dzieki niej wiare w ludzi ta osoba wie ze to o nia chodzi napisze jak sie rozwiklala sytuacja bo do pon.mysle cos sie wyjasni a jak nie to niestety bede ostrzegala przed czarna wszystkie dziewczyny bo to jest naprawde straszne myslalam ze polecane osoby nie robia fuszerki a okazalo sie przeciwnie dziekuje kochane za wsparcie ijak tylko cos sie wyjasni dam znac na razie papatki
__________________
Uwielbiam dzieci. Zwłaszcza płci męskiej, między 18 a 40 rokiem życia
81ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 18:26   #25
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

tez bym tak zrobiła że zadzwoniłam i postraszyłabym że napiszesz na forach a nawet na jej blogu że nie jestes zadowolona z usługi...
Moim zdaniem wcisneła Ci kit -naturalne pazurki nie powinny przeswitywać!Przy krótkiej płytce stosuje sie kamuflarzyk i wszystko jest wporzadku. Mam nadzieje ze wszystko sie jakos wyjasni..
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 18:26   #26
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Życzę w takim razie lepszych doświdaczeń z następnymi pazurkami
Ja też chyba wiem o kogo chodzi Aaaaaa
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 18:47   #27
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Ja wybrałam Iskierkę o której też była mowa w wątku który wkleiłaś
http://www.tipsy.poznan.prv.pl/
prawdę mówiąć strona nie jest jakoś super profesionalnie wyglądająca ale prosta, przejrzysta i to mnie przekonało ( informatykiem jestem wiec jakoś patrzę na takie rzeczy)
No i ja z pracy Iskierki byłam zadowolona a do tego bardzo miła i sympatyczna osóbka to jest
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 19:00   #28
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

oj, nieładna sprawa...

paznokcie wyglądają po prostu jak zrobione przez amatora, w dodatku bardzo niedbale... dlaczego nie odsunęła nawet skórek? Poza tym to bzdura, że zawsze coś widać... i ten malutki palec... co to za dziwne ślady? Paznokieć wygląda jak chory.
ja mam paznokcie krótkie i szerokie, mam założone żelki, wymodelowane tak, że paznokcie wyglądają na smuklejsze, nic spod nich nie widać. Ostatnio jak uderzyłam paznokciem o narty i mi się złamał beznadziejnie jeden z paznokietków, moja stylista nałożyła nowego tipsa i po złamaniu naturalnego paznokcia nawet ślad nie został.

Olu, ja wybrałabym się na Twoim miejscu do innej stylistki poprawić, szkoda tylko wyrzuconych pieniędzy

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-01-12 o 21:26 Powód: dopisek
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 19:24   #29
81ola
Raczkowanie
 
Avatar 81ola
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pozek
Wiadomości: 39
GG do 81ola
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Dziewczyny dziekuje za duzy odzew na moj post.Niestety wnioski sa przykre:Pani Paulina(bo tak ma na imie czarna przeciez)jak zadz.do niej po raz kolejny po zaaakcentowaniu ze jestem niezadowolona z efektu juz nie odebrala mojego telefonu Postanowilam przy wsparciu Was Kochane i jednej wizazanki napisac jej smsa ze chcialabym jakos rozwiklac patowa sytuacje i chce w pewnym renomowanym salonie w Poznaniu poprawic paznokietki.Niestety odp.nie doczekalam sie nadal i podejrzewam ze sie nie doczekam ale nie poprzestane przestrzegac dziewczyn.Strasznie czuje sie oszukana ale kochane co nas nie zabije to nas wzmocni
__________________
Uwielbiam dzieci. Zwłaszcza płci męskiej, między 18 a 40 rokiem życia
81ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 20:54   #30
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

co jak co, ale nawet ja chodzac na kurs nie odwalilam takiej fuszerki. jestem przerazona wygladem tych paznokci. brakuje mi slow do skomentowania.
moim zdaniem bez dyskusji powinna ci albo zwrocic pieniadze, albo poprawic. ale z tego co przeczytalam to c hyba bedzie nie realne. moge ci tylko wspolczoc.
bochema jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.