Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-13, 15:07   #4441
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rybka123 Pokaż wiadomość
co to jest primer?? wiem, że gdzieś to się już na forum pojawiło ale nie mogę teraz znależć..gdybyś mogła mi przypomnieć , i będę już prawidłowo pisać posty, obiecuję, pomyślałam też że może podkład też zmieszam z kremem, na próbę przynajmniej i pastereczko faktycznie jeszcze może pooglądam więcej na you tube...

dzięki za rady i czym jest primer? - będę wdzięczna za przypomienie,
pozdrawiam
Wpisz sobie w wyszukiwarkę tego wątku lub wątku ogólnego o minerałach lub wątku o primerach (tak, tak osobny wątek też o tym jest) słowo primer a znajdziesz mnóstwo odpowiedzi. Nie ma sensu pytać i odpowiadać w kółko na te same pytania.

Cytat:
Napisane przez piniacolada Pokaż wiadomość
Ma któraś z Was może do odsprzedania podkład, formuła intensive, kolor golden LIGHT???
Takie pytania powinnaś zadawać w wątku wymiankowym.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 15:14   #4442
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dziewczeta, jestem amatorem w swiecie cieni. Chce zamowic cos do kresek i delikatnych prob mocniejszego makijazu piwnych oczu. Waham sie miedzy Cypress, In the Garden i Starry Eyed. Co radzicie? Strasznie podoba mi sie Mystic Night, ale obawiam sie, ze z tym kolorem juz na pewno sobie nie poradze...
Wszystkie bierz - ale gdybym musiała 1 to chyba In the garden - najbardziej uniwersalny.
A odnośnie fioletów to ja ostatnio przełamałam się z ciemnymi fioletami do kresek (Well being i właśnie dostałam z wymianki Mystic Night dla gabs), mam fioletowy tusz do rzęs i oczy mi sie robią z piwnych zielone . Bałam sie ze jestem za stara na takie makijaże ale chyba jest nieźle (teściowa chwali
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 16:13   #4443
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Wszystkie bierz - ale gdybym musiała 1 to chyba In the garden - najbardziej uniwersalny.
A odnośnie fioletów to ja ostatnio przełamałam się z ciemnymi fioletami do kresek (Well being i właśnie dostałam z wymianki Mystic Night dla gabs), mam fioletowy tusz do rzęs i oczy mi sie robią z piwnych zielone . Bałam sie ze jestem za stara na takie makijaże ale chyba jest nieźle (teściowa chwali

ja mam swoje piwnozielone i fatycznie przy fiolecie, lawendzie i tuszu w tym odcieniu robią się całkiem zielone
ja zamówiłam laptop / spodobało mi się w opisie te brązy ze śliwkowym akcentem...
zobaczymy co i jak...ale in the garden był moim pierwszym typem
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 17:06   #4444
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Zrobiłam porównanie wszystkiego i wszystkich kolorów jakie mam z EDM, może komuś ułatwią życie

Dopiero po otwarciu zdałam sobie sprawe jaki Fawn jest zółty
Zawiodłam się na zdjęciu różu Best Friends ze strony EDM... na żywo wygląda zupełnie inaczej, jest bardziej "zgaszony".

Przepraszam za błąd w nazwie podkładu, w Fairly Light zjadłam "L"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg korektory.jpg (58,4 KB, 238 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg róże.jpg (65,9 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podklady.jpg (58,1 KB, 157 załadowań)

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-02-13 o 18:52 Powód: dopiska
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 18:06   #4445
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Zrobiłam porównanie wszystkiego i wszystkich kolorów jakie mam z EDM, może komuś ułatwią życie

Dopiero po otwarciu zdałam sobie sprawe jaki Fawn jest zółty
Zawiodłam się na zdjęciu różu Best Friends ze strony EDM... na żywo wygląda zupełnie inaczej, jest bardziej "zgaszony".
Mogłabym prosic o swatche wet sand na ręce?
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 18:13   #4446
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Zrobiłam porównanie wszystkiego i wszystkich kolorów jakie mam z EDM, może komuś ułatwią życie

Dopiero po otwarciu zdałam sobie sprawe jaki Fawn jest zółty
Zawiodłam się na zdjęciu różu Best Friends ze strony EDM... na żywo wygląda zupełnie inaczej, jest bardziej "zgaszony".

Adusiadu no jesteś Cudem!!!
zerknij proszę i powiedz mi czy dobrze widzę że fair light ma lekki żółtawy odcień ?? bardziej niż light neutral ?? bo szukam bardziej żółtawego niż perfect ale w tej samej jasności ( mniej więcej ) i zamówiłam .....no i oczywiście chcę potwierdzenia najwyżej pomieszam
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 18:23   #4447
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Fairly Light miałam daaaawno temu - jak jeszcze nawet nie wiedziałam w którą kategorię się kwalifikuję. Moge tylko powiedzieć że na mnie był zbyt różowy, Linen solo też jest nieodpowiedni (jestem typem zdecydowanie ciepłym) ale na pewno Linen dla mnie jest lepszy => L. ma mniej rózu a więcej żółci niż FL.
Nie moge ich już skonfrontować (FL poszedł w dobre rece), ale jasnośc miały zbliżoną - dość jasne, coś a la najjasniejszy ze sklepowych, wg EDM II-III w kolejności.

Sugarfree - nie, nie miałam Fairly Light Neutral - wtedy już wiedziałam że ta kategoria nie dla mnie może pastereczka albo cathy doradzą Ci coś spośród tych średnich odcieni, ja niestety niezbyt się orientuję

a jakie kolorki kupujesz z EM? ja mam dość jasną cerę w żółtym odcieniu i właśnie zrobiłam pierwsze zamówienie to tak trochę na ślepo to było i nie wiem czy dobrze wybrałam kolorki kupiłam: warm-medium beige, golden-fawn, golden-winged butter, olive-light olive, i jeszcze jakiś...a poza tym róz, korektor, dwa pudry, masełko i małego kabuki bo płaskiego i dużego k wizazanki już wykupiły
no nic to...pożyjemy zobaczymy

Edytowane przez becca
Czas edycji: 2009-02-13 o 18:24
becca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 18:51   #4448
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Mogłabym prosic o swatche wet sand na ręce?
Niestety brat wyjechał i zabrał aparat. Będzie po weekendzie
Ale to jest taki typowy rozświetlacz, ma mnóstwo drobinek (ale ładnych, malutkich) i trzeba go ostrożnie nakładać np. na kości policzkowe żeby nie wyglądać jak bombka choinkowa świetny jest pod łuki brwiowe
naprawde go polecam z całego serca

Cytat:
Napisane przez cwos Pokaż wiadomość
Adusiadu no jesteś Cudem!!!
zerknij proszę i powiedz mi czy dobrze widzę że fair light ma lekki żółtawy odcień ?? bardziej niż light neutral ?? bo szukam bardziej żółtawego niż perfect ale w tej samej jasności ( mniej więcej ) i zamówiłam .....no i oczywiście chcę potwierdzenia najwyżej pomieszam

Jak weźmiesz położysz je obok siebie to Light Neutral jest zdecydowanie bardziej żółty i ciepły (kojarzy mi się trochę z grupą Goldenów). Fairly Light wpada przy nim w taki prawdziwy beż bez widocznych tonów żółtych i różowych. Może akurat Ci będzie pasował?

Dodam jeszcze jedno zdjęcie, na którym lepiej widać tę rożnicę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podkłady2.jpg (56,3 KB, 119 załadowań)

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-02-13 o 19:00 Powód: zdj
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 18:54   #4449
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Niestety brat wyjechał i zabrał aparat. Będzie po weekendzie
Ale to jest taki typowy rozświetlacz, ma mnóstwo drobinek (ale ładnych, malutkich) i trzeba go ostrożnie nakładać np. na kości policzkowe żeby nie wyglądać jak bombka choinkowa świetny jest pod łuki brwiowe
naprawde go polecam z całego serca




Jak weźmiesz położysz je obok siebie to Light Neutral jest zdecydowanie bardziej żółty i ciepły (kojarzy mi się trochę z grupą Goldenów). Fairly Light wpada przy nim w taki prawdziwy beż bez widocznych tonów żółtych i różowych. Może akurat Ci będzie pasował?
jak mam na sobie perfect to prawie idealnie ale jednak mam wrażenie że idzie w róż - a powinien w zółć... buff beige neutral za ciemny i za brzoskwiniowy - olive light za ciemny ... więc zamówiłam jeszcze golden light, fairy light neutral. szukam dalej
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 19:01   #4450
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Niestety brat wyjechał i zabrał aparat. Będzie po weekendzie
Ale to jest taki typowy rozświetlacz, ma mnóstwo drobinek (ale ładnych, malutkich) i trzeba go ostrożnie nakładać np. na kości policzkowe żeby nie wyglądać jak bombka choinkowa świetny jest pod łuki brwiowe
naprawde go polecam z całego serca
Mam sypki rozświetlacz z Bare Esentuales, zostało mi już tylko połowa i rozglądam się za następcą. Zastanawia mnie właśnie to Wet Sand i Champagne . Chodzi mi o rozświetlacz całkiem naturalny, bez domieszki rózu. Poczekam na aparat, dziękuje za odpowiedź
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 19:20   #4451
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Zawiodłam się na zdjęciu różu Best Friends ze strony EDM... na żywo wygląda zupełnie inaczej, jest bardziej "zgaszony".


Ja też. Myślałam że to będzie taki jasny róż a w rzeczywistości jest bardzo chłodny i dużo ciemniejszy niż na stronie. Ale po zaaplikowaniu na twarz nie wyglądam tragicznie. Zużyje się go

Pink Ribbon wygląda przepięknie ja również proszę o próbeczkę na dłoni
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog

Edytowane przez Susanna
Czas edycji: 2009-02-13 o 19:22
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 19:21   #4452
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
a jakie kolorki kupujesz z EM? ja mam dość jasną cerę w żółtym odcieniu i właśnie zrobiłam pierwsze zamówienie to tak trochę na ślepo to było i nie wiem czy dobrze wybrałam kolorki kupiłam: warm-medium beige, golden-fawn, golden-winged butter, olive-light olive, i jeszcze jakiś...a poza tym róz, korektor, dwa pudry, masełko i małego kabuki bo płaskiego i dużego k wizazanki już wykupiły
no nic to...pożyjemy zobaczymy
Fawn z golden, który czasem odżółcam za pomocą Linen, w miarę pasuje mi tez Soft butter peach z kategorii warm (niby jest najjasniejszy z tej kategorii ale nie tak jasny jak te z innych kategorii najjaśniejsze)...
.Nie wiem co rozumiesz jako cerę dośc jasną - olive light może sie okazać za ciemny (ta kategoria jest bardzo źle ułożona na stronach EDM, wzięłaś chyba 4 wg jasności), jezeli masz żółtawe tony to albo Fawn albo Winged powinien pasować, więc myśle że bedzie ok.

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Mam sypki rozświetlacz z Bare Esentuales, zostało mi już tylko połowa i rozglądam się za następcą. Zastanawia mnie właśnie to Wet Sand i Champagne . Chodzi mi o rozświetlacz całkiem naturalny, bez domieszki rózu. Poczekam na aparat, dziękuje za odpowiedź
rozważ jeszcze Light peach bardzo jaśniutki roświetlacz bez różu (ale Champagne wg mnie chyba ładniejszy, opalizuje jak szalony)
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 19:39   #4453
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość


rozważ jeszcze Light peach bardzo jaśniutki roświetlacz bez różu (ale Champagne wg mnie chyba ładniejszy, opalizuje jak szalony)
O dziękuje rozejrzę się
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 19:48   #4454
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
a jakie kolorki kupujesz z EM? ja mam dość jasną cerę w żółtym odcieniu i właśnie zrobiłam pierwsze zamówienie to tak trochę na ślepo to było i nie wiem czy dobrze wybrałam kolorki kupiłam: warm-medium beige, golden-fawn, golden-winged butter, olive-light olive, i jeszcze jakiś...a poza tym róz, korektor, dwa pudry, masełko i małego kabuki bo płaskiego i dużego k wizazanki już wykupiły
no nic to...pożyjemy zobaczymy
Jak masz dosc jasna to nie trafilas z light olive on jest normalnie ciemny sama sie zdziwilam jak przyszedl do mnie na stronie wyglada dosc jasno.. nawet mieszanie pol na pol z perfectem ktory jest bardzo jasny niewiele dalo

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość

:

Dodam jeszcze jedno zdjęcie, na którym lepiej widać tę rożnicę
Light medium jest suuuuuuuuuper! Cos czuje ze byly idealny dla mnie bede musiala kiedys zamowic
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 19:54   #4455
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Anecko, chodzi Ci o Light Neutral może? Bo Light Medium nie mam na zdjęciach a kolor jest rzeczywiście ładnym, ciepłym odcieniem

KLIK
cwos, tu masz jeszcze te dwa podkłady obok siebie.

Kiedyś robiłam swatche z różami, to ten post -> KLIK

Dorwałam aparat z telefonu komórkowego

Wet Sand nie ma w sobie ani grama różu
Pink Ribbon jest śliczny, ma taki niewinny kolor, ale tez trzeba z nim ostrożnie
wczoraj przyszedł do mnie Salon Fun i jego kolor mi sie bardzo podoba jest taki zimny, tego właśnie szukałam
Szkoda tylko, że taki ciemny i łatwo przedawkować go na mojej buzi (używam podkładu Fair Neutral)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blushe.jpg (35,9 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg narece.jpg (48,0 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg narece2.jpg (44,7 KB, 98 załadowań)

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-02-13 o 20:55 Powód: dopisek
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 19:58   #4456
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

z sieci champagne

__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 20:02   #4457
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

O nieee Pink Ribbon i Wet Sand muszą być moje
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 20:04   #4458
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Anecko, chodzi Ci o Light Neutral może? Bo Light Medium nie mam na zdjęciach a kolor jest rzeczywiście ładnym, ciepłym odcieniem

Kiedyś robiłam swatche z różami, to ten post -> KLIK

Dorwałam aparat z telefonu komórkowego

Wet Sand nie ma w sobie ani grama różu
Pink Ribbon jest śliczny, ma taki niewinny kolor, ale tez trzeba z nim ostrożnie
wczoraj przyszedł do mnie Salon Fun i jego kolor mi sie bardzo podoba jest taki zimny, tego właśnie szukałam
Szkoda tylko, że taki ciemny i łatwo przedawkować go na mojej buzi (używam podkładu Fair Neutral)
Piękny jest bardzo Ci dziekuje za zdjęcie

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
z sieci champagne

Też ładny, dziękuje

Jeszcze tylko poszukam Light Peach i będę miała juz pogląd na sprawę
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 21:03   #4459
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Dziewczyny,czy mogę zrobić zwykły przlew kartą Visa za zamówienie czy koniecznie musze przez Pay Pal?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 21:04   #4460
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Anecko, chodzi Ci o Light Neutral może? Bo Light Medium nie mam na zdjęciach a kolor jest rzeczywiście ładnym, ciepłym odcieniem

KLIK
cwos, tu masz jeszcze te dwa podkłady obok siebie.

Kiedyś robiłam swatche z różami, to ten post -> KLIK

Dorwałam aparat z telefonu komórkowego

Wet Sand nie ma w sobie ani grama różu
Pink Ribbon jest śliczny, ma taki niewinny kolor, ale tez trzeba z nim ostrożnie
wczoraj przyszedł do mnie Salon Fun i jego kolor mi sie bardzo podoba jest taki zimny, tego właśnie szukałam
Szkoda tylko, że taki ciemny i łatwo przedawkować go na mojej buzi (używam podkładu Fair Neutral)

tak tak chodzilo mi o light neutral, kurde gubie sie w nazwach
Roz pink ribbon stopilby sie z moja cera jako podklad heheheh zartuje, ae taki odcien podkladowy ma..

tyle ze light neutral na tej fotce wyglada żółto a na wczesniejszej nie
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 21:07   #4461
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy mogę zrobić zwykły przlew kartą Visa za zamówienie czy koniecznie musze przez Pay Pal?
Aneto w pierwszym poście wątku podane są sposoby płatności. Nie musisz płacić przez PayPal.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 21:10   #4462
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy mogę zrobić zwykły przlew kartą Visa za zamówienie czy koniecznie musze przez Pay Pal?
Frantic dobrze prawi - w 1 poście jest opis ale faktycznie możesz płacić kartą. Sama płaciłam.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 21:27   #4463
ozanna
Raczkowanie
 
Avatar ozanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Trochę nie na temat ale wybaczcie, po prostu muszę to powiedziec

Adusiadu, zaczynam się trochę bac. Mamy tak samo na imię, po Twoich zdjęciach na tym wątku widzę, że mogą nam pasowac te same kolory i... na Twoich swatchach zauważyłam, że mam dwa pieprzyki na ręce dokładnie w tym samym miejscu co Ty
ozanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 21:31   #4464
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez ozanna Pokaż wiadomość
Rzabba, parę stron temu wklejałam zdjęcia właśnie z Linen, Fairly Light i Fairly Light Neutral może one Ci pomogą
Dziekuje slicznie
Ogladalam wczesniej ale wtedy chyba nie bralam jeszcze Linen pod uwage
czyli musze szukac czegos o podobnej jasnosci ale mniej zoltego
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 21:50   #4465
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Frantic dobrze prawi - w 1 poście jest opis ale faktycznie możesz płacić kartą. Sama płaciłam.

Tzn.że dostaaję numer ich konta itp?Dodatkowe koszta są jakieś,oprócz wysyłki oczywiście?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 21:53   #4466
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

No to mogę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem.

Makijaż elegancko trzyma się cały dzień, nic się nie zwarzyło ani nie powycierało
W zasadzie jedyne zastrzeżenia na tą chwilę, to to, że w tej chwili świece się
Muszę znaleźć na to sposób i będzie miodowo!

Edytowane przez Kmee
Czas edycji: 2009-02-14 o 09:25
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 22:17   #4467
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Frantic dobrze prawi - w 1 poście jest opis ale faktycznie możesz płacić kartą. Sama płaciłam.
ale nie można płacić przelewem
chyba, że o czymś nie wiem
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 01:58   #4468
fragy7
Raczkowanie
 
Avatar fragy7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj ciąg dalszy testowania kolorów podkładów, niestety ale niezbyt trafiłam...
Fairly Light za różowy(moja twarz od razu wyłapuje minimum różu w podkładzie)ale stopień jasności OK
Golden Light za pomarańczowy i ciut za ciemny...
Teraz będę próbować z Buff Fairly Light Neutral, i może Golden Fawn?
Mam identyczne odczucia, co do Fairly Light i Golden Light.
Moim zdaniem powinnaś spróbować Golden Fawn, choć jest naprawdę żółty, świetnie nadaje się do ocieplenia innych odcieni chociażby mi odpowiada zmieszany z Olive Fair albo w wersji ciemniejszej z FLN.
FLN jest taki trochę brudnawy i dla mnie za ciemny, taki jakby szaro-brązowy. Robi wrażenie zmęczenia na twarzy, akurat w moim przypadku. Po zmieszaniu z Fawn ożywia się

Przymierzam się do kolejnych próbek, bo niestety nadal nie mogę trafić w idealny odcień i cały czas mieszam
Szukałam w wątku porównanie Sweet Almond z Light Almond. Znalazłam jedynie wypowiedź cwos, że sweet jest ciemniejszy od light.. Wiem, że nie są one tu popularne, ale może jednak ktoś więcej miał do czynienia z nimi i mógłby się podzielić wrażeniami?
Porównać je np. do Olive Fair, Golen Fawn, Olive Golden Medium...
Myślę też nad Linen, Golden Fair i Perfect. Jeśli nie trafię, to chociaż do mixów się może przydadzą
Chętnie przeczytam jakieś sugestie
fragy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 06:15   #4469
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fragy7 Pokaż wiadomość
Mam identyczne odczucia, co do Fairly Light i Golden Light.
Moim zdaniem powinnaś spróbować Golden Fawn, choć jest naprawdę żółty, świetnie nadaje się do ocieplenia innych odcieni chociażby mi odpowiada zmieszany z Olive Fair albo w wersji ciemniejszej z FLN.
FLN jest taki trochę brudnawy i dla mnie za ciemny, taki jakby szaro-brązowy. Robi wrażenie zmęczenia na twarzy, akurat w moim przypadku. Po zmieszaniu z Fawn ożywia się
Ja szukam odpowiednika Fairly Light, tyle że żółtego (tak mi się przynajmniej wydaje że ten odpowiada mi swoją jasnością..)
Czy FLN uważasz za podobnie jasny jak Fairly Light?

Fawn zamierzam wziąć, skoro taki żółty to może z nim się dogadam
Tylko nie wiem co jeszcze oprócz FLN i Fawn? (... o podobnej jasności jak Fairly Light)
Boje się że Olive Fair może być za jasny dla mnie, a Light Olive za ciemny tak jak Golden Light (która z nich jest jasniejsza od Golden Light?)
a może jeszcze Linen? w końcu "it's a true cameleon"

zgłupiałam z tymi kolorami
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463

Edytowane przez sugarfree87
Czas edycji: 2009-02-14 o 06:31 Powód: dopisek
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 06:36   #4470
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Ja szukam odpowiednika Fairly Light, tyle że żółtego (tak mi się przynajmniej wydaje że ten odpowiada mi swoją jasnością..)
Czy FLN uważasz za podobnie jasny jak Fairly Light?

Fawn zamierzam wziąć, skoro taki żółty to może z nim się dogadam
Tylko nie wiem co jeszcze oprócz FLN i Fawn? (... o podobnej jasności jak Fairly Light)
Boje się że Olive Fair może być za jasny dla mnie, a Light Olive za ciemny tak jak Golden Light (która z nich jest jasniejsza od Golden Light?)
a może jeszcze Linen? w końcu "it's a true cameleon"

zgłupiałam z tymi kolorami
może soft butter peach? jest ciepły - dla mnie ma jasność jak fawn ale jest taki bardziej brzoskiwiniowy w dobrym tego słowa znaczeniu
sugarfree wklejam linka do listy wg jasności z EDM (ten z początkowego postu chyba nie działa), przynajmniej kolejnośc olive tam jest https://www.everydayminerals.com/ind...id=4&id=104363

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-02-14 o 06:41 Powód: dopisek
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.