Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-20, 18:13   #781
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez xHello Kittyx Pokaż wiadomość
Ale matuje chociaż troszkę?
tak mnie matuje nie za mocno tak akurat.
__________________
Antoine de Saint-Exupéry Mały Książę (XVII)
- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 21:41   #782
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez xHello Kittyx Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Szukam idealnego podkladu dla mojej tłustej,tądzikowej cery,mam nadzieje ze mi pomozecie.
Uzywam podkładu Revlon Colorstay,ale mnie on strasznie zapycha ; / nadal walczę z trądzikiem podskórnym i zalezy mi na podkladzie który nie bedzie ich uwidaczniał,tzn zeby sie nie 'osadzał' na niedoskonałościach.Rownie ż zalezy mi na matowieniu.
Osobiście nie używałam, ale podobno podobny do Colorstay'a jest PhotoReady. Ale żeby się o tym przekonać i popytać, to może poszukaj wątku o tym podkładzie. Ja tylko mówię, co wyczytałam w gazecie

Cytat:
Napisane przez malawinka
by podkład nie robił się na mojej twarzy różowawy
Nigdy nie słyszałam, żeby podkład różowiał Ciemniał - owszem, ale zmieniał kolor?
Może po prostu źle dobrałaś kolor? A jeśli nie, to może dla odmiany zaryzykuj z jakimiś żółciastymi?
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 16:07   #783
olga1989_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: rumień - jaki podkład? jak ukryć?

Witajcie Jestem pierwszy raz na forum więc nie krzyczcie jeżeli nie w tym wątku piszę Uważam, że 'specjalistki' od makijażu tutaj piszą więc proszę doradźcie mi jaki podkład dla mnie... malowałam się różnymi, ostatnio L'OREAL TRUE MATCH, ale niestety po każdym wyskakują mi krosty... ;/ jaki polecacie kryjący przy którym cera by sobie pooddychała? No i żeby nie był pomarańczowy... i może być lekko kryjący...
Jeżeli nie tutaj pisze to odeślijcie mnie do jakiegoś wątku... ponieważ ja jeszcze tej strony nie ogarniam... z góry bardzo dziękuję.
olga1989_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 20:26   #784
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: podkład Astor Perfect Stay

odp. na pytanie meggy1900

podkład Astor Perfect Stay Dziewczyny czy któraś za Was ma ten podkład? Zastanawiam się nad jego kupnem ale jestem dość blada i nie wiem czy dopasuję odpowiedni odcień. Czy odcień 100 bardziej wpada w róż czy beż? Nadaje się dla bladolicych?

setka wpada w żółty beż.

Edytowane przez 2016070150903
Czas edycji: 2010-04-24 o 12:10
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 22:10   #785
96LadyPoziomka96
Raczkowanie
 
Avatar 96LadyPoziomka96
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Malinowa mamba
Wiadomości: 463
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ja też przyszłam po poradę, potrzebuje jakiegoś lekkiego podkładu który po nałożeniu nie będzie wyglądała na nienaturalny, brak efektu maski, dosyć trwały, nie musi być dobrze kryjące i co najważniejsze aby posiadał gamę jasnych odcieni.. Dziękuje z góry
__________________
People always leave

Wielka miłość w małym sercu do One Tree Hill
96LadyPoziomka96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 08:28   #786
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Osobiście nie używałam, ale podobno podobny do Colorstay'a jest PhotoReady. Ale żeby się o tym przekonać i popytać, to może poszukaj wątku o tym podkładzie. Ja tylko mówię, co wyczytałam w gazecie


Nigdy nie słyszałam, żeby podkład różowiał Ciemniał - owszem, ale zmieniał kolor?
Może po prostu źle dobrałaś kolor? A jeśli nie, to może dla odmiany zaryzykuj z jakimiś żółciastymi?

Photo ready nie ma nic wspolnego z colorstay - jest rozswietlajacy, dosyc kryje, ale nie tak jak CS. Choc ja fanka Colorstaya nie jestem.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 14:30   #787
psychotropina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 175
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

jak zakryc przebarwienia -brazowe plamki itd
__________________
"Nie jestem czlowiekiem - jestem dynamitem"
psychotropina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-24, 15:07   #788
Pati155
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 697
GG do Pati155
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez 96LadyPoziomka96 Pokaż wiadomość
Ja też przyszłam po poradę, potrzebuje jakiegoś lekkiego podkładu który po nałożeniu nie będzie wyglądała na nienaturalny, brak efektu maski, dosyć trwały, nie musi być dobrze kryjące i co najważniejsze aby posiadał gamę jasnych odcieni.. Dziękuje z góry
Ja w tym momencie używam astor perfect stay make up 24H multi-action i jestem bardzo zadowolona. Nakładam pod niego bazę i trwałość jest naprawdę dobra, kryje lekkie przebarwienia, używam pudru, więc z matu też jestem bardzo zadowolona. Kiedyś zrobiłam błąd i zaczęłam używać go na krem, więc niestety znikał, a raczej spływał, także na krem nie radzę. Według mnie świetny na lato, bo nie jest ciężki i nie zapycha, a przede wszystkim przy dobrze dobranym odcieniu NIE MA MOWY o masce. Wcześniej wymieniłam, że używam go na baze i pod puder, ale sam podkład też daje sobie dobrze radę.
Pati155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 12:26   #789
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Szukam dobrego podkładu matującego .. a by nie dawał efektu maski;>
do 40 zł co polecacie z góry dzięki
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 15:41   #790
masia93
Raczkowanie
 
Avatar masia93
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 79
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

podobno fajnie matuje Lirene City Matt (cena < 20, z pompką) ale sama nie używałam bo odcienie dla mnie za ciemne (jestem bladzioch)
masia93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 15:57   #791
karola_20
Raczkowanie
 
Avatar karola_20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 152
GG do karola_20
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Szukam dobrego podkładu matującego .. a by nie dawał efektu maski;>
do 40 zł co polecacie z góry dzięki
moim zdaniem revlon colorstay, sama uzywam i moge polecic ale cena okolo 80 zl, a z tanszych sprobuj moze dream matte mousse maybelline ok 35 zl, kiedys go uzywalam i mocno matuje, ewentualnie mozesz sprobowac jakies inne musy
karola_20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 16:15   #792
masia93
Raczkowanie
 
Avatar masia93
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 79
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez karola_20 Pokaż wiadomość
moim zdaniem revlon colorstay, sama uzywam i moge polecic ale cena okolo 80 zl, a z tanszych sprobuj moze dream matte mousse maybelline ok 35 zl, kiedys go uzywalam i mocno matuje, ewentualnie mozesz sprobowac jakies inne musy

colorstay ok. 60 zł

i przypomniało mi się, że fajnie matuje i kryje Max Factor Lasting Performance cena ok. 40 zł (ja kupowałam za 38zł)

Edytowane przez masia93
Czas edycji: 2010-04-29 o 16:17
masia93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 14:33   #793
masia93
Raczkowanie
 
Avatar masia93
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 79
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Czy ktoś z Was spotkał się kiedyś z podkładem który nie ciemnieje i najlepiej żeby miał ten podkład jasne kolorki ? tak do ceny ok. 60 zł.
masia93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 17:03   #794
diablica88
Rozeznanie
 
Avatar diablica88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 623
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

A ja chciałam zapytać o jakiś dobry podkład do cery mieszanej. Pomiędzy brwiami mam skłonność do skóry suchej ale gdzieś tak po 3-4 godz od nałożeni podkładu czoło i okolice pod oczami zaczynają mi się święcić, więc może powinna postawić na coś bardziej matującego... Sama już nie wiem...Granica cenowa najlepiej tak max. 50-60zł.
Revlon Colorstay odpada - tzn miałam i byłam średnio zadowolona.
Zastanawiam się nad tym Lirene...
diablica88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 19:05   #795
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
A ja chciałam zapytać o jakiś dobry podkład do cery mieszanej. Pomiędzy brwiami mam skłonność do skóry suchej ale gdzieś tak po 3-4 godz od nałożeni podkładu czoło i okolice pod oczami zaczynają mi się święcić, więc może powinna postawić na coś bardziej matującego... Sama już nie wiem...Granica cenowa najlepiej tak max. 50-60zł.
Revlon Colorstay odpada - tzn miałam i byłam średnio zadowolona.
Zastanawiam się nad tym Lirene...
Nie polecam, on mi bardzo podkreślał suche miejsca, świecił się i szybko znikał.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 20:11   #796
diablica88
Rozeznanie
 
Avatar diablica88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 623
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

O to Lirene odpada... jednak chciałabym postawić na coś chociaż cokolwiek trwałego i dobrze kryjącego...
diablica88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 18:05   #797
Gucia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ja polecam dla cer mieszanych i tlustych:

- Revlon Colorstay - bardzo kryjący, gęsty, nie ciemnieje, długo się utrzymuje, wygląda na twarzy naturalnie, cena ok. 60zł
- Loeral True Match - odcień W3 - dla mnie idealny, super lekki podkład też dobrze kryjący i wtapiający się w cerę ok. 50zł
- Loreal Matte Morphose - troszkę na początku wysusza i podkreśla suche skórki, ale po 2 tyg używania jest już ok za to ładnie matuje i jest naturalny (odcień 115 jasny)

Pozdrawiam
Gucia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 19:35   #798
Bombolinka
Raczkowanie
 
Avatar Bombolinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Serock
Wiadomości: 64
GG do Bombolinka
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Hej,
ja też szukam podkładu idealnego Mam cerę mieszaną, tłusta strefa T, ale policzki są bardzo suche (stosuję differin w kremie). Teraz używam pharmaceris, ale po nim strasznie się świecę. Chciałabym coś dobrze kryjącego, nie mam żadnych krostek, ale mam różowe poliki i chciałabym to ukryć. Myślałam o czymś do 100-120 zł. Zastanawiałam się nad revlonem colorstay, ale nie wiem, czy dam sobie radę z nakładaniem
Bombolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 20:37   #799
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ja z własnego doświadczenia wiem, że znalezienie podkładu do cery mieszanej z suchymi skórkami graniczy z cudem. Miałam już wiele podkładów i na razie nie znalazłam odpowiedniego. W miarę byłam zadowolona z Dermablendu w tubce, ale on był stanowczo za ciężki dla mnie. W ogóle nie matowił, ale za to nie podkreślał suchych skórek. Podkładów Revlon nie polecam, bo strasznie podrażniły mi cerę. Musy odpadają, bo one dodatkowo wysuszają. Nienajgorzej wspominam też Hydralight Isa Dory. Nic więcej nie polecę, bo sama mam teraz problem ze znalezieniem podkładu, szczególnie że ciemne odcienie dodatkowo dyskwalifikują część podkładów.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 11:31   #800
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: rumień - jaki podkład? jak ukryć?

Cytat:
Napisane przez kacea90 Pokaż wiadomość
Mam problem ze swoja naczyniową cerą. Niestety pojawił się rumień. Oczywiście podjęłam terapię, ale.. zanim zaczerwienienie nie zniknie pod czym je ukryć? Jaki podkład, fluid byłby dobry? Mam jasną cerę, więc różowe policzki są raczej bardziej widoczne. Zazwyczaj na podkład musze nakładac jeszcze szybki puder, bo po przemęczeniu itd, spod tefo fluidu widac juz ten róz . JAKI PODKŁAD I JAKI PUDER W KAMIENIU byłby dobry, aby ukryc pod tym rumien i żeby nie było efekty maski, tapety?
Miałam ten sam problem z rumieniem. I ukrywałam go Revlonem. Nakładałam jedną warstwę na całą twarz, a potem jeszcze trochę na policzki i mi to wystarczało, jednak Revlon bardzo wysuszył mi cerę, chociaż miałam ten do suchej...

Dziewczyny, pomóżcie Jestem załamana szukaniem idealnego podkładu. W ciągu ostatnich miesięcy wydałam majątek, a żaden podkład się nie sprawdza. Mam suchą cerę, rzadko wyskakują mi niedoskonałości w postaci pryszczy, ale mam zaczerwienienia i małe krostki. Mimo tego, że mam w miarę dobrą cerę, chciałabym podkład chociażby średnio kryjący.. i bardzo jasny.. Idealny odcień miały Revlon Buff i L'oreal True Match W1, czyli najjaśniejsze. Jednak ani ten, ani ten się nie sprawdziły. Miałam jeszcze Maybelline Dream Creamy, Satin Liquid, Astor Perfect Stay. Wszystkie albo były za ciemne, albo robiły maskę na twarzy, poskreślały suche skórki itp.
Proszę was o pomoc.. potrzebuję bardzo jasnego, kryjącego podkładu do suchej skóry. Mogę wydać nawet i 200 zł, byleby tylko coś się znalazło!

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Bombolinka Pokaż wiadomość
Hej,
ja też szukam podkładu idealnego Mam cerę mieszaną, tłusta strefa T, ale policzki są bardzo suche (stosuję differin w kremie). Teraz używam pharmaceris, ale po nim strasznie się świecę. Chciałabym coś dobrze kryjącego, nie mam żadnych krostek, ale mam różowe poliki i chciałabym to ukryć. Myślałam o czymś do 100-120 zł. Zastanawiałam się nad revlonem colorstay, ale nie wiem, czy dam sobie radę z nakładaniem
Nie polecam Revlona, jeśli masz suche policzki .. Ja nakładałam go na krem AA dla bardzo suchej i wrażliwej skóry, a i tak mi wysuszył jeszcze bardziej
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:32   #801
NothingElse
Rozeznanie
 
Avatar NothingElse
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 814
Dot.: rumień - jaki podkład? jak ukryć?

a ja trafiłam ostatnio w drogerii na podkład,w zasadzie make-up sceniczny,długotrwale matujący marki Soraya. kosztował około 20zł. nie jest idealny,ale mi póki co wystarcza.ładnie pachnie,jest jasny,poręczny,nawet dobrze kryje i matuje teżnie mam po nim żadnych pryszczy ani nic. mam cerę mieszaną,ze strefą T,więc nie narzekam,że mógłby bardziej matować,bo uważam,że i tak jest okej. strasznie go lubię
__________________
Always look on the bright side of life
NothingElse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 17:45   #802
equi
Raczkowanie
 
Avatar equi
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 128
Sephora podkład R30

Witam, niedawno kupiłam w Sephorze podkład, wizażystka w Sephorze sprawdzając mi podkład na ręku mówiła,że idealny, ale mi się wydaje na twarzy za ciemny, niby wszyscy mówia, że ok, ale ja nie jestem przekonana, widać róznicę między twarzą a szyją (przed pomalowaniem szyji) a np. jak oglądałam na youtube filmy revlon'u to tam przy malowaniu tych modelek te kolory podkładów są tak idealnie dobrane, że nie widac żadnej różnicy nawet jak na szyji nie ma nałożonego podkładu, nei wiem czy używać czu kupowac inny, z drugiej strony troche mi szkoda tych 44zł wydanych

jak to jest z tymi podkładami?
equi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 17:56   #803
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Sephora podkład R30

Jest juz watek dotyczacy doboru podkladu.
Skoro widzisz roznice miedzy buzia a szyja to oznacza, ze jest za ciemny. Sprobuj rozjasnic biala baza.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 18:00   #804
equi
Raczkowanie
 
Avatar equi
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 128
Dot.: Sephora podkład R30

a mogłabym prosić o link? bo nie mogę znaleźć
equi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 18:29   #805
rose2006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 159
Dot.: Sephora podkład R30

Podkładu nie testuje się na ręce, tylko na twarzy, bo przecież malujesz właśnie ją, a nie dłonie Dlatego nie słuchaj następnym razem wizażystek z perfumerii, tylko nałóż odrobinę podkładu na twarz i najlepiej wyjdź na dwór i sprawdź w dziennym świetle, czy odcień pasuje. Ja musiałam odstawić kilka podkładów właśnie z powodu ich złego dopasowania do koloru twarzy A ostatnio właśnie nałożyłam odrobinę na twarz w drogerii, wyszłam na dwór i mam odcień dobrany idealnie Dlatego warto szukać i testować, bo kiepski dobór odcienia może zdyskwalifikować nawet najlepszy podkład

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311926
__________________
Szukam Prady, Gucci by Gucci, Addicta i MDC
Oddam Aliena ok15ml, Crystal Noir ok18ml, Angela ok10ml i Escadę Magnetism ok15ml - w oryginalnych flaszkach

EDM Medium Beige Neutral (big, intensive) wymienię
:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2886
rose2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 19:35   #806
equi
Raczkowanie
 
Avatar equi
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 128
Dot.: Sephora podkład R30

Dziewczyny a czy któras z was ma podkład Revlon ColorStay Buff? I pokazałaby na zdjęciu jak mniej-więcej prezentuje się na twarzy? Zamówiłam próbkę na allegro, ale jestem ciekawa czy która z Was miała okazję wypróbowac ten podkład w tym odcieniu
equi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 22:02   #807
Sensimilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Kolory podkładów - co oznaczają te skróty?

B20 oznacza beige, czyli beżowy, O20 oznacza opal czyli chyba żółtawe odcienie. Wie ktoś co oznacza I20? I czy te numerki też mają jakieś konkretne znaczenie, czy to są indywidualne ustalenia producenta?
Dziękuje za odpowiedź
Sensimilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 22:23   #808
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kolory podkładów - co oznaczają te skróty?

O jaka firme pytasz? (Shiseido?) Nikt tu nie wrozy ze szklanej kuli. Kazda firma oznacza inaczej kolory. "I" moze oznaczac "ivory".
btw: istnieje juz watek dotyczacy podkladow

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-05-14 o 22:26
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 14:59   #809
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Sephora podkład R30

Cytat:
Napisane przez equi Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy któras z was ma podkład Revlon ColorStay Buff? I pokazałaby na zdjęciu jak mniej-więcej prezentuje się na twarzy? Zamówiłam próbkę na allegro, ale jestem ciekawa czy która z Was miała okazję wypróbowac ten podkład w tym odcieniu
Ja miałam
Wrzucam fotkę z Buffem na buzi.. Z góry przepraszam, bo nie wyglądał na mnie zbyt dobrze, bo mam suchą cerę, a on podkreślał suche skórki i niedoskonałości. Dlatego musiałam się z nim rozstać
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 12:33   #810
tucha8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Tłudta cera-jaki podkład??

ja polecam z ato fluid z kolastyny satin make-up są rózner kolory wiec możecie sobię wybrać jaki chcecie..ja uzywalam z kolastyny satin make up kolor opalony to był moj najelpszy fluidzik niestety od dłuzszego czasu go nie uzywam poniewaz u mnie nie mozna go dostac.wiec mam pytanko gdzie go znalesc jak zamowic iwg.bardzo mi zlaezy an tym zeby en fluid ponownie zakupic ale szukamgo i nie moeg go znlaesc a jak juz go znjade to niewierm jak zamowic ..POmozecie mi!! tutaj jest link tego produktu
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...in-Make-up.htm a neiwiem jak zakowic moze mi ktos poradzi czekam na wasze wiadomosci
tucha8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.