deviatio septi nasi/krzywa przegroda/Łódź - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-04, 13:54   #1
matiezg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 98

deviatio septi nasi/krzywa przegroda/Łódź


Witam serdecznie.

Mam wadę wrodzoną, niestety jest to krzywa przegroda. Nie mogę w pełni oddychać, mam tylko jedną drożną 'dziurkę'. Przez całe życie dzięki temu wspaniałemu defektowi cierpię na liczne przeziębienia, moje gardło jest bardziej wrażliwe itd. Kilka lat temu wysłano mnie na operację, ale lekarze stwierdzili, że nie będą ruszali mi nosa (miałem 14 lat wtedy) i mam się zgłosić kiedy skończę 18. No i nadszedł ten dzień. Poszedłem do laryngologa, dostałem skierowanie do szpitala i..

Nie mam pojęcia na który się zdecydować. Słyszałem, że podobno można zapisać się do prywatnej kliniki, ale to, że sama operacja przegrody będzie refundowana to nic, bo dochodzą koszty konsultacji itd. Dlatego apeluję do ludzi, którzy mieli taką operację o swoje opinie gdzie warto dać się pokroić ;-)

Trochę dziwne, bo jak czytałem opis operacji (http://spiechu.all.pl/2007/02/24/zab...-fakty-i-mity/) to wyglądało to jakoś mniej strasznie, a tu, doktor powiedział, że będę ok. 8 dni w szpitalu O_O

Chciałbym startować na studia, gdzie niestety w-f i wysiłek fizyczny jest na piedestale (turystyka i rekreacja), jeśli operacja byłaby przed wakacjami to w październiku (o ile się dostanę na ten kierunek) dałbym radę normalnie ćwiczyć? Wiem, że to kwestia indywidualna, ale wolę wiedzieć czy sobie już z góry to darować.

Wiecie ile może czeka się na tą operację? Z góry dziękuję za pomoc.

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Zgłosić się na oddział otolaryngologii czy chirurgii plastycznej?

http://www.chirurgiaplastyczna.wlodzi.com/bezplatne.htm

w sumie to chyba się łapię na ten 1 pkt
__________________
SZUKAM!

WYMIANA
matiezg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 15:53   #2
klaryska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 34
Dot.: deviatio septi nasi/krzywa przegroda/Łódź

Proponuję szpital Barlickiego i dr Kozłowskiego. Zabieg i późniejszy powrót mojego męża nie był bolesny. W szpitalu był ok 4 dni. Przez nastepne kilka miesięcy musiał uważać na nos - nie ćwiczyć jakiś sztuk walki itp.
klaryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.