Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-19, 17:50   #271
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Lanwinka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny mam nadzieję,że któraś z was znajdzie dla mnie jakieś rozwiązanie z racji tego,iż mam kruczoczarne naturalne włosy, ale i też duuużo siwych, muszę je farbować. Kilka lat temu podkusiło mnie na tatuaż z henny i dostałam po nim strasznego uczulenia, farbowałam włosy farbą z Garniera zawsze na kolor czarny, po farbowaniu czasem mnie trochę głowa poswędziała, dlatego też zrobiłam test uczuleniowy i okazało się, że jestem uczulona na to całe PPD. Chciałam kupić farbę, która będzie miała tego świństwa jak najmniej i wczoraj kupiłam COLOR&SOIN odcień hebanowa czerń, zrobiłam próbę na wewnętrznej stronie łokcia, i łokieć troszkę spuchnął swędzi i oczywiście jest ładnie czerwony
Zastanawia mnie fakt, że skoro w farbie Color&Soin jest mała zawartość PPD bo tylko 1,2% ( tak wyczytałam u jednej słynnej blogerki) a w drogeryjnych farbach zazwyczaj 6% to skąd u mnie równie silnie odczyn na tą farbę ? i czy jak pofarbuję jednak tą farbą tylko zgodnie z instrukcją, będę ja trzymać max 40 minut a nie jak na łokciu kilka godzin to czy mogę sobie zrobić krzywdę ?
Więc ja się wypowiem, mimo, że alergikiem nie jestem jeśli chodzi o PPD.
Aż mnie rwie do odpowiedzi, bo nikt tu nie rozmawia . Wydawało by się, że skoro trzymałaś na łokciu farbę przez kilka godzin to MUSIAŁA Cię uczulić. Gwarancji Ci nie dam ( kto da?), ale mam wrażenie, że farbowanie przez 40 minut ograniczy wchłanianie szkodliwej substancji do minimum. Zresztą, czy trzymałabyś na skórze, lub wdychałabyś w normalnych warunkach tyle godzin, coś co ewidentnie szkodzi? Nie! Wydaje mi się, że po prostu test, który przeprowadziłaś był nieco zbyt gruntowny, dokładny i wręcz pedantyczny . Natomiast ja nie miałam nigdy takiej reakcji uczuleniowej o jakiej piszesz, więc oczywiście nie mogę powiedzieć, że wiem jak to jest. Moim zdaniem nie masz wyjścia innego niż: spróbować w określonym czasie 40 minut na łokciu jeszcze raz - i to powinno być miarodajne, bądź zrezygnować i szukać dalej swojej farby.
Natalia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 18:11   #272
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez martynabcm Pokaż wiadomość
Dziś w aptece widziałam półkę z tymi farbami... Pani nie potrafiła mi powiedzieć jak to działa ,bo dopiero jej przywieźli i układała...

Napisane na opakowaniu ,że to fabry z naturalnych roślinych ekstraktów , bez amoniak ,parabenów, silikonów itp...

tutaj link do strony producenta po angielsku i francusku :

http://www.3chenes.fr/EN/data/color_...tation_EN.html
Witaj, moja kumpela to stosowała. Jej zdaniem nie jest to warte zakupu. Nie wiem osobiście, ale tak twierdzi.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 18:25   #273
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez apows Pokaż wiadomość
Witaj, moja kumpela to stosowała. Jej zdaniem nie jest to warte zakupu. Nie wiem osobiście, ale tak twierdzi.


I byłaby mi się Twoja odpowiedź podobała gdyby nie to, że piszesz o "niczym", a reklamę wklejasz....
Natalia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 18:48   #274
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez misia8616 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was pytanie. Farbowałam ostatnio 5n jestem bardzo zadowolona, ale prześladuje mnie ostatnio 4n. Orientujecie się może czy ten odcień wychodzi jak bardzo ciemny brąz czy raczej czarno?
Ja od dłuższego czasu farbuje właśnie 4N- wychodzi bardzo ciemny brąz,na początku jest bardzo bardzo ciemny,ale po kilku myciach kolorek trochę się zmienia,jest ciut jaśniejszy. U mnie na zdjęciu nijak nie mogę uchwycić tego koloru ale znalazłam w sieci zdjęcie na jakimś blogu u dziewczyny,która farbowała 4N, u mnie wygląda niemal identycznie.

http://oczekujac.blogspot.com/2012/0...odych-mam.html

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Natalia_z Pokaż wiadomość
I byłaby mi się Twoja odpowiedź podobała gdyby nie to, że piszesz o "niczym", a reklamę wklejasz....
To samo chciałam napisać, bo z tym postem ktoś wyskoczył jak filip z konopi cytując pierwszą wypowiedź w wątku z ponad 2 lat temu nooo ale w końcu reklama o Zakopanem w wątku się pokazała;p
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 10:34   #275
steplenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cześć dziewczyny!

Wczoraj pierwszy raz malowałam farbą Color&Soin odcień 4N.
Trzymałam 25 minut na odrostach i następnie dodatkowe 10 minut na całych włosach. Kolorek wyszedl mi ciemniejszy niż widzę na zdjęciu Sylvany 12. Jednak przyznaję, że jestem bardzo zadowolona z efektów.

+ bardzo wygodna aplikacja, farba nie kapie, bardzo dobrze nakłada się na włosy
+ nie pozostawia śladów na skórze
+ bardzo dobrze pokryła odrosty
+ nie uczula (czasami mam z tym problemy)
+ nie ma duszącego zapachu

+ przede wszystkim - kolor wyszedł bardzo naturalnie, włoski są lśniące i mięciutkie.

minusy:

- nieprzyjemny zapach odżywki
- słabo pokryła siwe włosy

Narazie nic więcej nie mogę napisać, ponieważ farbowałam dopiero wczoraj, ale puki co jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim z uzyskanego koloru. Poprzednio malowałam Loreal i Syoss i wychodziły dosyć sztuczne kolory. Teraz mam lśniący, naturalnie wyglądający ciemny brązik.

Polecam
steplenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 11:26   #276
misia8616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 19
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Sylvana12 dziękuje za odpowiedź. Bardzo spodobał mi się kolor na tym blogu, dobrze że farbę kupiłam już kilka dni temu w ciemno,pewnie za kilka dni będę farbować.

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez steplenka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Wczoraj pierwszy raz malowałam farbą Color&Soin odcień 4N.
Trzymałam 25 minut na odrostach i następnie dodatkowe 10 minut na całych włosach. Kolorek wyszedl mi ciemniejszy niż widzę na zdjęciu Sylvany 12. Jednak przyznaję, że jestem bardzo zadowolona z efektów.

+ bardzo wygodna aplikacja, farba nie kapie, bardzo dobrze nakłada się na włosy
+ nie pozostawia śladów na skórze
+ bardzo dobrze pokryła odrosty
+ nie uczula (czasami mam z tym problemy)
+ nie ma duszącego zapachu

+ przede wszystkim - kolor wyszedł bardzo naturalnie, włoski są lśniące i mięciutkie.

minusy:

- nieprzyjemny zapach odżywki
- słabo pokryła siwe włosy

Narazie nic więcej nie mogę napisać, ponieważ farbowałam dopiero wczoraj, ale puki co jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim z uzyskanego koloru. Poprzednio malowałam Loreal i Syoss i wychodziły dosyć sztuczne kolory. Teraz mam lśniący, naturalnie wyglądający ciemny brązik.

Polecam
a na jakie włosy nakładałaś farbę

Edytowane przez misia8616
Czas edycji: 2012-12-20 o 11:25
misia8616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 10:36   #277
juliagd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 44
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Teraz jest oczywiste ,dlaczego w aptekach są takie braki w kolorze 4N A tak serio, to również mam zamiar pofarbować nim ,bo interesująco wyglada(jeśli uda mi zdobyć to w niedzielę).Odcień zależy od bazy ,na którą zostanie położony.Ja wcześniej miałam dość ciemne i kładąc 6b,5b i 5n to uzyskany efekt był ciemniejszy niż oferowany przez producenta,co mi odpowiadało.Czy któraś z Was wie,na jaki kolor wybarwia się 4n?Czy jest możliwe,że odcień rudości będzie przodował?
juliagd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-21, 12:51   #278
afyra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 224
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez agacia_r Pokaż wiadomość
Hej!

Czy któraś z Was farbowała jasnopopielatym blondem (10A)?
Macie może zdjęcie włosków jak wyglądają po? Czy ten kolor wychodzi bardzo biały czy raczej taki chłodny, bardziej siwy, popielaty?
Tak, ja wczoraj i ten kolor wyszedl troche jak jasny złoty rudy...
__________________
c`est la vie.
afyra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 15:14   #279
Madzialenka170
Raczkowanie
 
Avatar Madzialenka170
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 61
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Witam
Ja przedwczoraj nałożyłam 8G na włosy od prawie roku farbowane na rudo (z czego od ponad pół roku naturalną henną Khadi). Bałam się potwornie, że wyjdą placki. A tu zdziwienie. Chodziło mi o lekkie rozjaśnienie, bo kolor zaczął mnie przytłaczać i o zmiękczenie włosów, bo po hennie mam je strasznie sztywne.
Żeby było śmiesznie przed nałożeniem farby umyłam włosy, bo byłam u fryzjerki na podcięciu i napaciała mi tonę sylikonów
Nałożyłam na całe włosy, bo mój odrost był malutki. NIC nie szczypało, nie śmierdziało SZOK
A co najważniejsze- kolor pojaśniał, wyzbyłam się czerwonych tonów na rzecz miedziano- złotych.
Kondycja włosów rewelacyjna

Teraz po pewnym czasie nałożę 8N.
Madzialenka170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 18:35   #280
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez steplenka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Wczoraj pierwszy raz malowałam farbą Color&Soin odcień 4N.
Trzymałam 25 minut na odrostach i następnie dodatkowe 10 minut na całych włosach. Kolorek wyszedl mi ciemniejszy niż widzę na zdjęciu Sylvany 12. Jednak przyznaję, że jestem bardzo zadowolona z efektów.

+ bardzo wygodna aplikacja, farba nie kapie, bardzo dobrze nakłada się na włosy
+ nie pozostawia śladów na skórze
+ bardzo dobrze pokryła odrosty
+ nie uczula (czasami mam z tym problemy)
+ nie ma duszącego zapachu

+ przede wszystkim - kolor wyszedł bardzo naturalnie, włoski są lśniące i mięciutkie.

minusy:

- nieprzyjemny zapach odżywki
- słabo pokryła siwe włosy

Narazie nic więcej nie mogę napisać, ponieważ farbowałam dopiero wczoraj, ale puki co jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim z uzyskanego koloru. Poprzednio malowałam Loreal i Syoss i wychodziły dosyć sztuczne kolory. Teraz mam lśniący, naturalnie wyglądający ciemny brązik.

Polecam
Nie napisałaś, ile trzymałaś farbę na włosach. Nie szkodzi, rzecz jasna , ale ja też mam siwuchy i przeczytałam gdzieś, że trzeba trzymać dłużej niż 35 minut. Trzymam ok. 48-50 minut, a myślę, że i godzina by nie zaszkodziła

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

A ja napiszę coś innego. Farbowałam włosy na całej długości raptem dwa razy, ale mogę powiedzieć, że naprawdę dobrze trzymać się zaleceń producenta. Niby oczywiste, a niekoniecznie. Pierwszy raz nakładałam farbę na włosy w sumie świeże, bo myte rano (farbowanie wieczorem), były ok! Były super! Ale, ale to nie to samo co za drugim razem. Producent zaleca farbować jakieś dwa dni po ostatnim myciu, zastosowałam się i dwa dni po myciu walnęłam kolorek. Nieporównywanie lepiej. Włosy jeszcze lepsze niż po pierwszym razie i tak sobie pomyślałam, że skoro za pierwszym razem "prawie" nie były wysuszone, a za drugim w ogóle, to chyba jednak to coś znaczy . Ponieważ planuję nakładać na całość farbę co jakiś czas, to myślę, że to jednak ważne.
Natalia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 20:56   #281
misia8616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 19
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez juliagd Pokaż wiadomość
Teraz jest oczywiste ,dlaczego w aptekach są takie braki w kolorze 4N A tak serio, to również mam zamiar pofarbować nim ,bo interesująco wyglada(jeśli uda mi zdobyć to w niedzielę).Odcień zależy od bazy ,na którą zostanie położony.Ja wcześniej miałam dość ciemne i kładąc 6b,5b i 5n to uzyskany efekt był ciemniejszy niż oferowany przez producenta,co mi odpowiadało.Czy któraś z Was wie,na jaki kolor wybarwia się 4n?Czy jest możliwe,że odcień rudości będzie przodował?
Też mam zamiar farbować w niedziele, tylko się bardzo mocno zastanawiam dlatego, że ostatnio farbowałam dokładnie miesiąc temu i nie wiem czy nie za wcześnie, tym bardziej, że przed tamtym farbowaniem nakładałam farbę dwa tygodnie wcześniej. Kusi mnie strasznie to 4N w łazience. Doradźcie proszę, czy to nie za wcześnie?
misia8616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-23, 13:34   #282
juliagd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 44
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Producent podaje informację,że można stosować farbę co 4tygodnie Nie widzę przeszkody zatem .Ja jestem właśnie w trakcie i dam znac,jak wyszło.
juliagd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 19:39   #283
juliagd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 44
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Już po farbowaniu kolorem 4n. W wieczornym świetle włosy wyglądają na bardzo ciemny brąz,fotka ukazuje je prawie czarne.W rzeczywistości mają bardzo głęboki ciemno-brązowy kolor taki ,jak producent przedstawia na próbniku.Mi osobiście odcień odpowiada .
Wesołych Świąt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (71,1 KB, 172 załadowań)
juliagd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 12:27   #284
misia8616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 19
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez juliagd Pokaż wiadomość
Już po farbowaniu kolorem 4n. W wieczornym świetle włosy wyglądają na bardzo ciemny brąz,fotka ukazuje je prawie czarne.W rzeczywistości mają bardzo głęboki ciemno-brązowy kolor taki ,jak producent przedstawia na próbniku.Mi osobiście odcień odpowiada .
Wesołych Świąt
ja też po farbowaniu 4n. Mnie tez wyszedł bardzo ciemny brąz, wieczorem prawie czerń, ale kolor jest naprawdę ładny i bardzo dobrze się w nim czuje, być może będzie tom kolor, którego będę się dłużej. Też życzę wszystkim Wesołych Świąt.
misia8616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 22:27   #285
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Czy 4n wychodzi mniej więcej jak kolor ani czartoryskiej?
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 11:05   #286
juliagd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 44
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Na początku może być odrobinę ciemniejszy,ale po 2-3myciach wyglada bardzo podobnie
juliagd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 11:58   #287
m4rtynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Hej dziewczyny
Mam takie pytanko... farbowałam już dwa razy farbą c&s nr 9N, ponieważ chciałabym uzyskać miodowy blond. Liczyłam, że 9N pomoże mi w tym, jednak z natury moje włosy są ciemne, ( foto z naturalnym odrostem) i przez to farba nie łapie na taki kolor jaki jest na opakowaniu, on wygląda bardziej na rudy blond (aktualne zdjęcie z pokazaną całą długością), przy nasadzie widać, że kolor się różni, co bardzo mnie wkurza. I teraz moje pytanie czy kupić farbę o ton jaśniejszą czyli 10N? On wychodzi bardzo jasno, nie chcę być znów platynową blondynką, ale skoro 9N nie wychodzi jak na opakowaniu to może 10N też nie wyjdzie aż tak jasno. Co o tym myślicie? Miała któraś z was taką sytuację?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1012 (3).jpg (90,9 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0375.jpg (105,6 KB, 124 załadowań)
m4rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 19:09   #288
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

juliagd- aha,dzieki bardzo,bo zastanawiałam się nad 5n,ale to chyba jeszcze ciemniejszy,pewnie pod czarny podchodzi.
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 11:48   #289
juliagd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 44
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Gosia_14,kolor 5N jest jaśniejszym odcieniem od 4N.Zatem jeśli boisz się,że wyjdzie Ci zbyt ciemny,to może warto spróbować najpierw 5 Ja wybrałam 4,bo mój naturalny jest do niego bardziej zbliżony.
juliagd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-11, 19:01   #290
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez m4rtynka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mam takie pytanko... farbowałam już dwa razy farbą c&s nr 9N, ponieważ chciałabym uzyskać miodowy blond. Liczyłam, że 9N pomoże mi w tym, jednak z natury moje włosy są ciemne, ( foto z naturalnym odrostem) i przez to farba nie łapie na taki kolor jaki jest na opakowaniu, on wygląda bardziej na rudy blond (aktualne zdjęcie z pokazaną całą długością), przy nasadzie widać, że kolor się różni, co bardzo mnie wkurza. I teraz moje pytanie czy kupić farbę o ton jaśniejszą czyli 10N? On wychodzi bardzo jasno, nie chcę być znów platynową blondynką, ale skoro 9N nie wychodzi jak na opakowaniu to może 10N też nie wyjdzie aż tak jasno. Co o tym myślicie? Miała któraś z was taką sytuację?
Mam dokładnie ten sam 'problem' co Ty. Mamy też podobny naturalny kolor włosów. Zwyczajowo farbowałam dziewiątką N, później przerzuciłam się na zimne wersje A, ale ostatnio pokusiłam się o najjaśniejszy odcień, 11A i wyszedł przy nasadzie również rudawy.

Czy któraś z Was używałam ich rozjaśniacza? Słyszałam, że jest kiepski.
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 22:06   #291
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Z tego co wiem, to Color&Soin nie ma rozjaśniacza.
Musiałaś chyba pomylić firmy.

Edytowane przez Sylvana12
Czas edycji: 2013-01-11 o 22:07
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 10:39   #292
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Faktycznie, wydawało mi się, że podobnie jak Biokap, mają rozjaśniacz. Dzięki za uwagę.
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 13:30   #293
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

W końcu miałam czas obfocić sobie głowę. Przepraszam, że zdjęcia są rozmazane, ale ciężko mi samej zrobić zdjęcie włosów.
Dodatkowo wyszperałam zdjęcie naturalnego koloru. W rzeczywistości mój naturalny jest bardziej szarawy, tylko oświetlenie to zmieniło.

Zdjęcia obecnego koloru robione były przy oknie. Kolor wyszedł odrobinę jaśniej niż jest naprawdę. Światło dzienne ze mną nie współgrało

Włosy były raz farbowane Syossem Czekoladowy brąz. Obecnie już 2 razy kładłam Color & Soin 5G.
Uwielbiam tą farbę i zamierzam pozostać przy tym kolorze lub spróbować 6N. Jednak zmianę koloru muszę jeszcze przemyśleć, bo nie wiem czy jaśniejszy odcień da rade rozjaśnić obecny kolor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kolor naturalny.jpg (25,6 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (19,2 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (23,9 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (28,6 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (23,7 KB, 77 załadowań)
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 14:37   #294
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Mam kolejne pytanie z serii idiotycznych.
Jak pisałam wyżej mam na włosach aktualnie C&S 5G. Jednak mam ochotę na kolor 6G lub 6N.
Tylko nie wiem, czy te z poziomu 6 dadzą radę rozjaśnić ciemniejszą wcześniej farbowaną część? Nie chciałabym skończyć z 2-kolorowymi włosami

Jeśli nie da rady, to może zrobić kąpiel rozjaśniającą przed farbowaniem ? Chociaż kto wie, co by wyszło

Proszę o radę, bo sama boję się zaryzykować. Najwyżej pozostanę przy 5G.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 23:19   #295
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Zastanawia mnie jedna rzecz... czy gdybym użyła rozjaśniacza z Biokapu, a potem nałożyła na to farbę 10N (lub inny jasny blond), to czy z moich średniobrązowych odrostów uzyskałabym blond, a nie jak dotychczas rudy przy farbowaniu wyłącznie farbą? Jak sądzicie?

Dotychczas robiłam tak, że kładłam 10N lub 11N i przy skórze głowy uzyskiwałam rudy, a na długości już blond.
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 08:20   #296
m4rtynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Ja kupiłam sobie 10N i dzisiaj będę farbować. Mam nadzieję, że w końcu uzyskam jednolity kolor na całej długości. A co do twojego pytania to możesz tak zrobić, ale co miesiąc kiedy pojawi się odrost będziesz go katować najpierw rozjaśniaczem, a potem farbą, żeby odrost nie wyszedł rudawy?
m4rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 16:18   #297
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

No niestety chyba nie mam innego wyjścia.. włosy farbuję co 2 miesiące (tylko odrosty i odrobinkę "góry"). Wydaje mi się, że Biokap jest najdelikatniejszą opcją.
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 15:02   #298
twistedqueen
Przyczajenie
 
Avatar twistedqueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Jutro wybieram się na polowanie na odcień 8C, ponieważ mam dość drogeryjnych farb. Wrzucę fotki gdzieś w połowie lutego po dla zainteresowanych
twistedqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 11:00   #299
Danurzka
Przyczajenie
 
Avatar Danurzka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 18
Thumbs down Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Tak sie składa, ze przetestowałam tą farbę. Dokładnie 3 odcienie. Nie jestem zadowolona. Skóra głosy mnie swędziała, tak, ze przy kazdej okazji sie drapałam. Włosy zrobiły się jak druty. Gdyby nie masa odżywek to nie wiem czy bym je rozczesała. Mam sporo siwych włosów i odrosty sa błyskawiczne przynajmniej przy czole widac to po 3 dniach. Farba wymywa się szybko. Obecnie pomalowałam włosy 7M i doszłam do wniosku, ze kończę definitywnie z ta i inną farbą o kórej tez mam podobne zdanie. 7M czerwieniutka, że mnie to drażni bo chciałam miec bordowy odcień. Jak mi włosy wypadały wcześniej tak i teraz mi wypadają. Nie mam dobrego zdania o tej farbie mimo, że chciałam mieć więcej natury na głowie. Wracam do chemii, nie wiem kiedy moje włosy dojda do siebie po tych farbach. Może jest ona dla tych co rzadko farbuja włosy, nie dla mnie.
Danurzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 19:04   #300
mirinda08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Hej hej, w możesz napisać, czy na tą długość włosów wystarczyło Ci jedno opakowanie tej farby? Pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez juliagd Pokaż wiadomość
Już po farbowaniu kolorem 4n. W wieczornym świetle włosy wyglądają na bardzo ciemny brąz,fotka ukazuje je prawie czarne.W rzeczywistości mają bardzo głęboki ciemno-brązowy kolor taki ,jak producent przedstawia na próbniku.Mi osobiście odcień odpowiada .
Wesołych Świąt

Hej, czy na twoją długość włosów wystarczyło jedno opakowanie farby? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
mirinda08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-19 11:51:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.