Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-11, 18:12   #451
Kasalenna
Raczkowanie
 
Avatar Kasalenna
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 87
GG do Kasalenna
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

łatwiej odszukać taki kolor, niż utrzymać go! jeśli macie rude lub czerwone włosy, to polecam używać nafty kosmetycznej, kolor trzyma się o wiele lepiej na włosach
__________________
...egoiści, łamacze serc...
Kasalenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 10:27   #452
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ta dziewczyna z tego filmiku ma świetne te włosy hahah trudno stwierdzić , czy to czerwień czy taka lekka pomarańcz ;D Osobiście jakbym sobie TAKI kolor zrobiła.. to chyba by wszyscy padli.. , bo w porównaniu do tego co ja mam byłaby to kolosalna różnica ;D Z lekka bałabym się zrobić coś takiego, ale tej dziewczynie bardzo pasuje ten kolor i jakoś ni wyobrażam jej sobie w innym Taka mocna czerwień nie każdemu pasuje , dlatego bałabym się troche takiego koloru hehehe ) Dzisiaj jade do sklepu i popatrze na czerwone farby i rozjasniacze.. może coś kupię ^^ Co prawda mam mniejsze odrosty od tej laski.. ale już mnie one denerwują haha poza tym kolor mam już wyblaknięty.. zwłaszcza na końcach :/
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 17:07   #453
potencjalnie
Raczkowanie
 
Avatar potencjalnie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 42
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Atka92 Pokaż wiadomość

A jesli chodzi o to co mówią Ci koleżanki to nie słuchałabym ich Ja z jasnego blondu przeszłam w brąz.. troche im szczęki opadły , bo nikt się tego nie spodziewał , ale w większości przypadków każdy poparł moją decyzję Fakt,zdarzały też negatywne komentarze , że powinnam je rozjaśnic lub zmienić na blond itd... pewnie kiedyś wrócę , bo ta czerwień na pewno mi się znudzi.. , ale w najbliższym czasie stawiam na czerwień ^^
Jak masz zielone oczy i miałabyś coś ala czerwień to wydaje mi się , że wyglądałabyś po prostu wyjątkowo Zielone oczy i taki kolor włosów robi szał hehe
Ojej jak mi miło Bo jak sobie tak siebie wyobrażam w czerwieni to mi ładnie Tylko ja chce mieć taki czerwony czerwony jak znajde takie zdjęcie to dodam Tylko teraz musze pozbyć się henny z włosów i latam po wizazu i szukam, podobno musze czekać aż włosy odrosną

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasalenna Pokaż wiadomość
łatwiej odszukać taki kolor, niż utrzymać go! jeśli macie rude lub czerwone włosy, to polecam używać nafty kosmetycznej, kolor trzyma się o wiele lepiej na włosach
i co z tą naftą robić? razem z olejkiem rycynowym taką odżywkę?

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

i marzy mi się taki kolor klik
ale wolałabym TEN

Edytowane przez potencjalnie
Czas edycji: 2011-02-12 o 17:10
potencjalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 19:10   #454
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

No ten kolor co ona ma jest mega ! ja tez mam ochotę już teraz spróbowac, natychmiast ! ale niestety jak narazie to warunki nie pozwalają ( szkoła) dlatego czekam do czerwca, a narazie planuję pozostać przy moim blondie jak najdłużej (bo mam włosy rozjaśnione, to mam nadzieję, że farba lepiej chyci)

Atka92 to próbuj, próbuj i pochwal się efektem
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 01:49   #455
kasia_7815
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witam!
Jestem na tym forum nowa, ale postanowiłam się wypowiedzieć na temat czerwonych włosków. bo sama jestem posiadaczką Osobiście używam farby Majicontrast Loreal'a tak jak ta dziewczyna na filmiku. Jest to czerwień z odcieniem ciemnego londu, ponieważ czysta czerwień to za ostry jak dla mnie kolor(praca).Mieszkam w Irlandii i w moim mieście jest sklep Sally(profesjonalne akcesoria i farby do włosów)a więc wybór jest masakryczny.Koszt tej farby to około 12euro. Farby używam raz na miesiąc, a odświeżam raz w tygodniu czerwonym tonerem. Nie uzyskacie nigdy intensywnego czerwonego koloru na długo,ponieważ czerwień ma to do siebie, że jest nietrwała. Włosy zaczęłam farować z racji tego, że mieśiecznie na fryzjera traciłam ok.200euro. Raz na miesiąc farba i 3 razy odświeżanie. Ceny są tu jka z kosmosu, wiec postanowiłam wybrać się do wcześniej wspomnianego sklepu i miła pani pracująca tam dorała mi odpowiedni kolor. Obecnie mój kolor to ciemna czerwień wpadająca w bordo. Jestem bardzo zadowolona i na pewno dołącze fotki. Zacznijcie moje drogie korzystać z tonerów, bo to naprawdę cud))) Kolor się spłukuje, ale włosy w ogóle się nie niszczą. I pamiętajcie,że taka Rihanna ma sztab stylistek, które dbają o jej włosy codziennie. Zauważyłyscie, że kolor jej włosów czsami jest krwistoczerwony, a innym razem bordo? Wszystko to zasługa tonerów, bo po farbie włosy dawno by jej powypadały, pozdrawiam
kasia_7815 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 10:45   #456
aszkim
Rozeznanie
 
Avatar aszkim
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Islandia
Wiadomości: 744
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

hi dziewczyny czy mozecie polecic mi jakis dobry toner do czerwonych wlosow?
aszkim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 11:16   #457
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ta dziewczyna na tym obrazku MA BOSKIE WŁOSY !!!!!!!!! Tylko to nie jest czysta czerwień Tylko takie ala bordo,albo malina czy jak to nazwać niestety.. wczoraj byłam w sklepie.. ale były tylko 3 czerwone farby Palette Deluxe.. a nie chce zabardzo z tej firmy :/... poczekam jeszcze do końca lutego,nawet mama powiedziała , że mam jeszcze czas , ale najchętniej poleciałabym do sklepu i od razu zafarbowała hahah normalnie tak się napaliłam na te włosy , że szok ^^ Widziałam tą farbę Loreala na allegro.. ale chyba nie skorzystam ;p Wezmę normalną farbę , chciaż w naszym kraju mało jest odcieni czerwieni :/niestety
A co do koloru Rihanny to ten mocno czerwony jakoś mi nie przypadł do gustu.. ładniejszy jest ten bordo Poza tym.. ona swoje włosy ma kruciutkie.. a teraz nosi na zmiane peruki Raz ma krecone , a później proste Jak rozjaśnie sobie włosy to chyba kupie sobe masę odżywek hehe

Wie ktoś może jaka farba może dać taki kolor jak ma ta dziewczyna ze zdjęcia powyżej? ^^
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 11:23   #458
izajasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 107
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Pare stron temu bardzo chwaliłyście farbę Safiry dzika orchidea/ostre chili i aż mnie kusi żeby jej użyć. ale czy któraś z Was, z tych dziewczyn które używały tej faby mogłaby wstawić zdjecie włosów po zafarbowaniu? boje sie ryzykować, wolabym najpierw zobaczyć ten kolor.
izajasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 11:31   #459
potencjalnie
Raczkowanie
 
Avatar potencjalnie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 42
Talking Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez izajasz Pokaż wiadomość
Pare stron temu bardzo chwaliłyście farbę Safiry dzika orchidea/ostre chili i aż mnie kusi żeby jej użyć. ale czy któraś z Was, z tych dziewczyn które używały tej faby mogłaby wstawić zdjecie włosów po zafarbowaniu? boje sie ryzykować, wolabym najpierw zobaczyć ten kolor.
Nie zawsze wyjdzie kolor taki jak u innej kobietki Dużo zależy od koloru wyjściowego ;p
potencjalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 11:35   #460
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Zgadzam się ,u kazdego kolor wychodzi inaczej. Też zależy jaki masz teraz kolor... w moim przypadku kiedy użyłam Safiry Dziką Orchidee to wyszła mi średnia wiśnia.. na górze miałam bardziej czerwony, ale wcześniej posiadałam ciemny mahoń.. Jak nie zaryzykujesz to się nie przekonasz Ogólnie Safira ma mocny kolor , który u mnie przebił ten ciemniejszy I bardzo mi się podobał teraz już mam odrosty ,ale kolor nadal jest czerwono-wiśniowy
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 13:20   #461
elinka92
Raczkowanie
 
Avatar elinka92
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 197
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ile u Was trzyma się kolor? Farbowałam ok. 2tyg temu i niestety już czerwonych włosów nie mam, raczej takie rudawe ;/ Fakt faktem, włosy myje codziennie i za każdym razem kolor jest bledszy. Ale czy jest jakaś farba, która trzymałaby dłużej? A może fryzjerska byłaby lepsza? Czy faktycznie tak szybko czerwony się wypłukuje i nic się z tym zrobić nie da...
__________________
pomóż psiakom ----> www.pustamiska.pl


"Zupełnie inaczej jest jeśli masz kogoś, kto Cię kocha.
to Ci daje setki powodów aby żyć"

elinka92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 14:46   #462
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

u mnie Dzika Orchidea wyszła bardzo ciemna, mimo że kładłam ją na rude włosy, a więc dość jasne.
no i wypłukała się w tempie ekspresowym.
teraz mam Syossa. zobaczymy, co z tego będzie. ale myłam włosy 3 razy i już widzę różnicę.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 19:38   #463
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

A tak w ogóle, to czy któras z Was widziała tą farbę(w sumie to jest chyba krem koloryzujący, nie wiem, nie znam się) Loreal majicontrast ? Bo jeszcze nigdy jej nie widziałam w naturze, ani rossmanie. A na allegro nie bardzo chcę zamawiać, aczkolwiek jeśli nigdzie jej nie znajdę, to będę do tego zmuszona.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 20:01   #464
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

musiałabyś poszukać w sklepach fryzjerskich. w drogeriach jej nie ma.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 02:07   #465
kasia_7815
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Tą farbę Loreal'a nie dostaniesz w zwykłej drogerii czy sklepie. Jest to farba, którą można jedynie kupić w profesjonalnym sklepie. W tym moim trzeba mieć kartę(potwierdzająca,że jesteś kosmetyczką lub fryzjerką) nawet jeśli chce się kupić hennę do brwi. Farbę dostaje się bez karty. Jak oiecałam dołączam fotkę moich włosków. Jak się podobają?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00121.jpg (69,1 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00122.jpg (43,9 KB, 98 załadowań)
kasia_7815 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 02:09   #466
kasia_7815
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Tylko kliknijcie na powiększenie zdjecia, bo na tych małych źle widać
kasia_7815 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 10:37   #467
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Śliczne masz te włosy Bardzo ładny kolor ^^ Jaki to dokładnie?
Jesli chodzi o mnie ja położyłam 2 pudełka Safiry i u mnie kolor jeszcze się trzyma. Włosy myję co 2 dni i fakt na końcach już kolor stracił blask i przebija delikatnie brąz , ale farbowałam 1,5 miesiąca temu Bardzo jestem zadowolona , bo kolor się długo utrzymuje (przynajmniej u mnie).

Dzisiaj jadę do Natury zobaczyć jakie mają farby i prawdopodobnie kupię jakąś dzisiaj , więc później wam napiszę
A może orientujecie się jaka farba dałaby taki kolor ala bordo lub przydymioną czerwień jaką ma dulce maria?

Chodzi mi o ten >>KLIK<<
lub >>KLIK<<

Absolutnie się zakochałam Pierwszy obrazek to jakiś odcień czerwieni , a drugi to jakby malina...czy coś. Może któraś widziała coś podobnego? Wczoraj szperałam po internecie , ale nigdzie nie mogę znaleźć podobnej farby Są albo za ciemne,albo zbyt intensywne..
Będę wdzięczna za każdą pomoc !

Edytowane przez Atka92
Czas edycji: 2011-02-14 o 10:40
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 18:32   #468
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Moje Panie Zakupiłam 2 farby palette Deluxe Intensywna czerwień + Rubinowy fiolet ) Zaraz zacznę rozjaśniać Boję się , ale cóż raz się żyje ^^ Później napiszę jak wyszło i jutro dodam zdjęcia ^^ 3majcie kciuki !!
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 18:36   #469
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Trzymamy, trzymamy. Mnie też się zawsze podobały włosy Dulce Marii. Świetne są.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 20:04   #470
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Aktualnie jestem w trakcie rozjaśniania hahah najpierw połozyłam Palette 2-4 tony.. nic to nie dało.. tylko leciutko puściło.. na szczescie włosy sa całe.. teraz mam Joanne (niestety).. ale wyglada to całkiem dobrze hahaha potem nakładam farbe zobaczymy co wyjdzie
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 16:10   #471
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witam dziewczyny Już mam czerwony kolorek na głowie... Tak jak wspomniałam wczesniej uzyłam rozjasniacza Joanny do Balayage (trzymałam ok 20 min) i z ciemnego brazu przeszło mi do średniego rudego... Nie rozjasniałam na całej długości.. Co prawda włosy mi się troszkę zniszczyły i przesuszyły.. ale nie jest tragicznie Jak na taki eksperyment sa w świetnej formie , co prawa rozdwojone końcówki sa... jest to moja zmora, ale walcze z tym haha
Co do koloru.. jest on BARDZO czerwony co prawda myslałam ze po zmieszaniu rubinowego fioletu i intensywnej czerwieni wyjdzie mi coś ala malina ,niestety myliłam sie czerwien z Palette Deluxe zdominowała drugą farbę... i mam jaskrawy czerwony musze sie do niego przyzwyczaic bo jest zupełnie inny niz miałam wczesniej... Dzisiaj ponownie umyje głowe , bo czuję , że nie zeszła cała farba po wczorajszym farbowaniu i cieżko sie rozczesują ;p Poszłam do szkoły i musze powiedziec.. ze.. nauczyciele przemilczeli haha tz nic nie mowili.. ludzie w szkole na mnie mega oczy tylko ja mam taki kolor hahah trzeba sie wyrózniac.. moj tata stał sie blady co prawda wolałabym ,żeby był trochę ciemniejszy... ale nie bede juz z tym kombinowała.. poza tym po umyciu włosów bedzie on sie normował haha
Pod słońce.. to jest identyczny jak ma Rihanna (chciałam tego uniknąć , ale niestety... :/)
Nastepnym razem połoze chyba szamponetke joanny , malinowa czerwien czy jak to sie nazywa zeby nie był tak bardzo oczo...
Tutaj moje zdjęcie
>>KLIK<<

Edytowane przez Atka92
Czas edycji: 2011-02-15 o 16:12
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 16:20   #472
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

o kurcze kolor masz zaje**sty musze powiedzieć, że w jednym miejscu masz dokładnie taki jak ja chcę ! tam z tyłu bardziej

świetne są ! xd
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 17:22   #473
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 192
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ten kolor Rihanny jest mega ! Majicontrast jest do kupienia w hurtowniach fryzjerskich .
Damian17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 18:07   #474
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Fajnie , że wam sie podoba.. on jest jeszcze mocniejszy... mogłabym powiedzieć , że ognisto czerwony... niestety... chyba niezbyt mi taka mocna czerwien pasuje.. dlatego teraz szamponetka przyciemniam delikatnie ... nie wiecie jaki ja pożar miałam hahahahh i tak bede miała czerwony tylko raczej taką średnią
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 04:50   #475
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

czym przyciemniasz?
bo zastanawiam się nad malinową czerwienią z Joanny, tylko nie wiem, czy wychodzi bardziej różowa czy czerwona w różowym odcieniu.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 09:01   #476
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Nie polecam farb palette, bo one strasznie niszczą włosy a i po nich mi wypadały włosy bardziej. Lepiej kupić już profesjonalne farby chociażby Osmo tam też mają piękne odcienie czerwieni i co ważne włosy wyglądają na zdrowsze.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 11:15   #477
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Przyciemniałam czerwień granatu czy jakoś tak Mama mi kupiła.. chociaż zastanawiam się czy to nie była farba... ale musze wam powiedzieć,że zakochałam się w swoim kolorze ) !!! Nie jest już tak bardzo intensywny ala ogień jak było to widac wcześniej na zdjęciu ,ale łagodniejsza czerwień z ala maliną nie wiem jak to określić Podciełam troche końcówki i likwidowałam te rozdwojone i musze powiedzieć , że po rozjasnieniu Joanną,2x Palette + ta ostatnia farba moje włosy sa w naprawde świetnym stanie Uzyłam już 2 odżywek po farbach i bardzo pomaga.. włosy sa gładkie,błyszczące,piękni e pachną Poza tym uzywam jedwabiu na końcówki oraz Pantene w sprayu (taki brązowy coś w podobie do olejka z pianką) świetny efekt Nie żałuje.. mimo , że opierałam sie przed Joanną i Palette , bo też się o tym naczytałam... Bardzo miłe zaskoczenie Jednak myliłam się co do moich włosów,moga naprawde dużo wytrzymac haha
>>TUTAJ<< zdjęcie aktuanego koloru moich włosów Tutaj wyglada na bardzo podobny ,ale jest troszkę bardziej stonowany

Edytowane przez Atka92
Czas edycji: 2011-02-16 o 11:16
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 16:06   #478
Kachux3
Raczkowanie
 
Avatar Kachux3
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 46
GG do Kachux3
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witam wizażanki
Własnię siedzę z czerwoną farbą na włoskach..
Lecz mam obawy ze wyjdzie mi nie równy kolor..
Jak pózniej można go wyrównać? Bez konieczności ponownego farbowania? Jakich kosmetyków używanie do czerwonych włosków ?
Kachux3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 17:11   #479
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witaj
Z tego co wiem, to nie ma kosmetyków wyłącznie do czerwonych włosów Ja osobiście używam wszystkiego co jest do farbowanych , szampony,odżywki itd. Bardzo fajny jest preparat Pantene w sprayu , włosy są miekkie,łatwo sie rozczesują.
A jaki miałaś kolor przed farbowaniem?
Jeśli średni-ciemny brąz to może Ci nie wyjśc idealna czerwień Sama próbowałam farbowac pare razy , żeby sie kolor wyrównał , aż w końcu sięgnełam po rozjasniacz , bo tak mi się marzył czerwony
Nie ma jakiś cudownych środków na to Po prostu musisz je farbował na intensywniejszy ,bo innej opcji nie ma
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 17:19   #480
Kachux3
Raczkowanie
 
Avatar Kachux3
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 46
GG do Kachux3
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Naturalne mam czarne Wcześniej kilka razy farbowałam włoski na czerwono.. ale zawsze wychodziło mi bordo.. W końcu zrezygnowałam i zafarbowałam włosy na braz..
Lecz chciałam wrócic do czerwieni..
No i użylam dzisiaj czerwonego rozjaśniacza..
Kolorek wyszedł czerwony..śliczny czerwony, lecz bardzo oczoje**y ;O
Nawet ma troche z rózowego..
Teraz intensywnie rozmyslam jak go troszke przyciemnić.. bo z takim kolorem w szkole raczej nie przeżyje..
A co do spreyu wypróbuje ; D
Kachux3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.