Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-25, 15:14   #1531
meeyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

To świetnie
Ja już zamówiłam Nail tek II oraz Foundation II, ale nie rozumiem sposobu działania tej odżywki, jeśli trzeba nakładać jedną na drugą (przecież w ten sposób jedna hamuje działanie drugiej)...
No cóż, nie mnie to jednak oceniać, zobaczymy w praktyce.
Dziekuje za odpowiedzi
meeyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 23:19   #1532
dariaradio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24
Talking Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

hmmm chyba są grubsze ...no nie wiem sama...to dopiero początek kuracji... mam nadzieje ze będą twarde... zarazie piłuję je na krótko żeby sie wzmocniły... a potem może kiedyś będę miala dl. marzenie... a teraz ide nalozycz kolejna warstwe... buziaki pozdrawiem wszystkie marzące o pieknych pazurkach i te co juz je maja...
dariaradio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 19:46   #1533
rafka
Raczkowanie
 
Avatar rafka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 103
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

czy ZMYWACZ BEZACETONOWY 150ml firmy SUN FLOWER będzie dobry do zmywania podkładu i odżywki Nail Tek?

http://allegro.pl/item643823256_zmyw...un_flower.html

Właśnie zastanawiam się czy go nie zamówić razem z zestawem Nail Tek, ale w opisie jest napisane:

"Jest to specjalistyczny zmywacz przeznaczony do sztucznych paznokci bez związków natłuszczających i substancji nawilżających, dzięki czemu idealnie przygotowuje płytkę paznokcia naturalnego do przedłużenia za pomocą żelu UV lub akrylu. Zwiększa przyczepność. Do użytku profesjonalnego. "

więc nie wiem czy i do naturalnych paznokci będzie dobry... jak myślicie? któraś z Was go używa może?


edit:
no dobra, nie chciało mi się czekać na odp. . Zamówiłam więc przed chwilą dwa razy NAIL TEK INTENSIVE THERAPY II & FOUNDATION II i do tego SUN FLOWER KREM DO USUWANIA SKÓREK 12 ml oraz ten ZMYWACZ BEZACETONOWY 150ml SUN FLOWER - mam nadzieję, że wszystkie te preparaty dobrze zadziałają na moje słabiutkie pazurki.

Edytowane przez rafka
Czas edycji: 2009-05-28 o 20:58
rafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 13:10   #1534
meeyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Zmywacz to zmywacz, a skoro jest bezacetanowy to chyba dobry Ja już dostałam swoją przesyłkę i zaczynam kurację, ale własnie jeszcze mam pytanie: czy do kuracji lepiej ściąć paznokcie na króciutko?
meeyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 13:41   #1535
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez meeyy Pokaż wiadomość
Zmywacz to zmywacz, a skoro jest bezacetanowy to chyba dobry Ja już dostałam swoją przesyłkę i zaczynam kurację, ale własnie jeszcze mam pytanie: czy do kuracji lepiej ściąć paznokcie na króciutko?
Ja tak zrobiłam. I zamierzam je ścinać póki nie odrosną znacząco te już kurowane od samego wału
Najfajniejsze jest to, że mimo kuracji można stosować kolorowy lakier
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 17:13   #1536
meeyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ok, dziekuje. Ale czekam jeszcze może ktoś się wypowie?
meeyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 16:11   #1537
Caroline81
Przyczajenie
 
Avatar Caroline81
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 12
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez rafka Pokaż wiadomość
wcześniej już dziewczyny pisały o tym, ale można także znaleźć info np. na wcześniej podanej przeze mnie stronie.
http://www.nailclub.pl/

zacytuje:

Instrukcja stosowania odżywek Nail Tek
  1. Zacznij od wyczyszczenia paznokci i nadania im kształtu.
  2. Nałóż jedną warstwę wybranego Nail Tek (jako podkład). Zaczynaj od początku paznokcia (przy skórce), kończąc na jego krawędzi. Omijaj skórki i skórę, gdyż mogą ulec wysuszeniu.
  3. Nałóż dwie warstwy swojego lakieru kryjącego.
  4. Nałóż dwie, ochronne warstwy Nail Tek.
  5. Codziennie przez 6 kolejnych dni nakładaj dodatkową, jedną warstwę Nail Tek na to, co już masz.



edit:
aha, zacytuję również fragment posta w którym to użytkowniczka opisała jak używa tego zestawu.
Czy warstwa lakieru pod odżywką nie przeszkadza jej działaniu??
__________________
Zapraszam na polskie forum Whitney:
World Of Whitney Houston Forum
Caroline81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-01, 21:45   #1538
persymonaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
GG do persymonaa
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Nie lakier nie ma w tym momencie nic do powiedzenia. Fundacja pod lakierem naprawia Ci paznokcie a warstwy na lakierze utwardzają płytke i zapobiegają jej uszodzeniom z zewnątrz.

Ja jestem po 6 tygodniowej kuracji xtra. ( teraz używam tego do stóp, po tych 6 tyg mam ciut ponad połowe buteleczki). Teraz mam Formułe II ale pod nią kładę step one. Bardzo mi ozdrowiały paznokcie po tym tylko przy okazji zmieniłam jeszcze dietę biorę Revalid 3 razy dziennie co mi też napewno bardzo pomaga oraz moczę po zmyciu co tydzień w ciepłej oliwie z cytryną. Staram się też codzienie wcierać olejek rycynowy
Po tym wszystkim zamierzam kupić fundacje i Formułe I i uzywać ich już na stałe ...

ALE NAIL TEK JEST SUPER!
persymonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 22:32   #1539
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

waszy opinie zachęciły mnie do zakupu mam nadzieje, że szybko do mnie dojedzie przesyłka i będę mogła się pochwalić rezultatami...
Moje paznokcie potrzebują pomocy!!!
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 07:21   #1540
Caroline81
Przyczajenie
 
Avatar Caroline81
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 12
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez persymonaa Pokaż wiadomość
Nie lakier nie ma w tym momencie nic do powiedzenia. Fundacja pod lakierem naprawia Ci paznokcie a warstwy na lakierze utwardzają płytke i zapobiegają jej uszodzeniom z zewnątrz.

Ja jestem po 6 tygodniowej kuracji xtra. ( teraz używam tego do stóp, po tych 6 tyg mam ciut ponad połowe buteleczki). Teraz mam Formułe II ale pod nią kładę step one. Bardzo mi ozdrowiały paznokcie po tym tylko przy okazji zmieniłam jeszcze dietę biorę Revalid 3 razy dziennie co mi też napewno bardzo pomaga oraz moczę po zmyciu co tydzień w ciepłej oliwie z cytryną. Staram się też codzienie wcierać olejek rycynowy
Po tym wszystkim zamierzam kupić fundacje i Formułe I i uzywać ich już na stałe ...

ALE NAIL TEK JEST SUPER!
Dzięki za odpowiedź
__________________
Zapraszam na polskie forum Whitney:
World Of Whitney Houston Forum
Caroline81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 18:43   #1541
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

kupowala ktoras z Was u tego sprzedawcy?
http://www.allegro.pl/item647280754_...dation_ii.html

niby wyglada profesjonalnie, ale cena podejrzanie niska, na innych aukcjach kosztuja nawet do 60zl
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 21:03   #1542
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Bardzo dużo wizażanek kupuje u tego sprzedawcy
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 21:10   #1543
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
Bardzo dużo wizażanek kupuje u tego sprzedawcy
tez kupilam mam nadzieje ze szybko dojdzie, bo mam katastrofe z paznokciami
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 09:07   #1544
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
kupowala ktoras z Was u tego sprzedawcy?
http://www.allegro.pl/item647280754_...dation_ii.html

niby wyglada profesjonalnie, ale cena podejrzanie niska, na innych aukcjach kosztuja nawet do 60zl

Nie chce straszyć, ale ten sprzedawca wydał mi się dziwny. Zamówiłam u niego zestaw Nail Tek II rano. Wieczorem jedna z wizażanek odradziła mi tego sprzedawce, napisała, że wysłał jej podróbki. Napisałam wiec maila do tego Pana, iż rezygnuje z zakupu ponieważ mam wątpliwości co do orginalności odżywek. Wiecie co mi odpisał? Że nie ma problemu, żebym tylko mu wystawiła pozytywny komentarz hm..

Zakupiłam odżywki u innego sprzedawcy, stosuje 2 tygodnie(po zdjęciu tipsów) i nigdy w życiu nie miałam tak twardych paznokci! Czekam aż cała płytka mi odrośnie i wtedy zacznę zapuszczać pazurki i napewno wtedy wkleje zdjęcie Pozdrawiam!
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 09:48   #1545
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ja dzisiaj dostałam od tego sprzedawcy zestaw II i wygląda na autentyczny, ale szczerze mówiąc nie znam się na tym. Wcześniej dziewczyny kupowały od niego i mówiły, że odrzywki działają
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 12:11   #1546
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Moje kochane
Ja dzisiaj odebrałam przesyłkę z Nail Tekiem z allegro i zaczynamy...nałożyłam przed chwilką w pracy jedną warstwę i będę działać!!
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 18:10   #1547
rafka
Raczkowanie
 
Avatar rafka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 103
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

też zakupiłam zestaw II u tego sprzedawcy. Doszedł w środę (ale dzisiaj dopiero zastosuję pierwszy raz) i wydaje się oryginalny - chociaż nie wiem jak można sprawdzić jego autentyczność. Mam nadzieję, że nie zrobił mnie w jajo, bo wydałam w sumie u niego ponad 100zł.
rafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 10:37   #1548
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez rafka Pokaż wiadomość
też zakupiłam zestaw II u tego sprzedawcy. Doszedł w środę (ale dzisiaj dopiero zastosuję pierwszy raz) i wydaje się oryginalny - chociaż nie wiem jak można sprawdzić jego autentyczność. Mam nadzieję, że nie zrobił mnie w jajo, bo wydałam w sumie u niego ponad 100zł.
czy ktoś kto się zna, mógłby napisać jak rozpoznaje sie podróbki
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 08:13   #1549
coca-coliczka
Raczkowanie
 
Avatar coca-coliczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 139
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

i ja podpisuje się pod neiltekiem. Mialam ohydne paznokcie obcięte na zero i nie chciały rosnąć...
(efekt potipsiarski...) teraz cud sielanka ) Stosuje moze 2 tyg a paznokcie urosly 3 mm sa zdrowe i widac ze mocniejsze.
Na mnie nie dzialaly zadne odzywki a ta z czystym sumieniem moge polecic- DZIAŁA!
Kupowałam na allegro
coca-coliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 11:23   #1550
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nail Tek- pomużcie

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Jestem po 2,5 miesięcznej kuracji i czuję się zobligowana do wydania opinii
Stosowałam nail tek II. Kupowałam na allegro u tej pani http://allegro.pl/item643402427_nail...l_nailtek.html
A czy ktoś jeszcze kupował u aurapoland Bo nie powiem, ceny kuszące w porównaniu do aipolska, ale z drugiej strony podejrzanie niskie i sama nie wiem Już kiedyś kupiłam sobie Quicken'a u jakiegoś teoretycznie wiarygodnego sprzedawcy, ale dostałam chyba klej w buteleczce, bo nawet pędzelek był sklejony i teraz się boję kupować gdzie indziej. A tu w sumie wzięłabym i NT i rajstopy w sprayu, dlatego tym bardziej kusi...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 12:26   #1551
szpilka_77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk ;]
Wiadomości: 1 073
Dot.: Nail Tek- pomużcie

ja kupiłam zestaw na allegro, odżywkę i foundation za 43 zł....i teraz się tak zastanawiam czy to aby przypadkiem nie podróbka..niby wygląda ok ale jak tu odróżnić??
__________________


szpilka_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 13:08   #1552
alisss94
Raczkowanie
 
Avatar alisss94
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 33
Arrow Nail Tek XTRA

zamierzam kupić Nail Tek XTRA. na allegro znalazłam kilka ofert ... ale czy ktos może wie, czy można to dostać w jakiejś drogerii/aptece w Polsce ...?;> wdzięczna będę
alisss94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 13:47   #1553
alisss94
Raczkowanie
 
Avatar alisss94
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 33
Dot.: Nail Tek XTRA

emm... jest tu ktoś ...?;>
alisss94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 10:18   #1554
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
czy ktoś kto się zna, mógłby napisać jak rozpoznaje sie podróbki
dziewczyny kilka stron wstecz było pokazane jak odróżnić podróbkę od oryginału , są 2 wersiję nail teka amerykańska i Europejska zależy kto jaką woli wcześniej sprawdzałyśmy z Hihi ona ma orginał kupowany w stanach z moim kupowanym na allegro i jest identyczny poczytajcie wcześniejsze posty wszystko było z linkami opisane
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 10:44   #1555
rafka
Raczkowanie
 
Avatar rafka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 103
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

a to musiałam przeoczyć, albo pominąć fragment o sprawdzeniu oryginalności Nail Tek wrócę do niego i poczytam.

W każdym razie stosuję zestaw II już 11 dzień. Po 1. tygodniu specjalnie nie zauważyłam różnicy (może za mało regularnie i niestarannie używałam). Teraz mam 4 dzień 2 tygodnia, a pomiędzy podkładem a odżywką różowy lakier, więc nie widzę specjalnie co się dzieje z paznokciem, jaki ma kolor itd.
W każdym razie z tego co zaobserwowałam już teraz to Nail Tek ma same +.
M.in. szybko schnie, ładnie się rozprowadza, nie odpryskuje, a ten różowy lakier pod odżywką (za 5zł) trzyma się i nie odchodzi, co normalnie by miało miejsce. Płytka paznokcia twarda, nie rozdwajająca się, nie łamiąca (ale to pewnie dlatego, że już na nim mam... niech policzę... ok 6-7 warstw /podkład, lakier, odżywka/ ).

Nie wiem czy mój Nail Tek jest oryginalny, ale wydaje mi się że tak. Reszta zamówionych produktów też nie budzi moich podejrzeń, więc ja np. w/w wcześniej sprzedawcy na allegro wystawiłam pozytywną opinię.
rafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 16:25   #1556
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja wczoraj dostałam swoj zestaw II, wygląda na oryginalny, nawet ulotka była. Na razie pomalowałam 1 raz wczoraj (baza+odzywka). Mam pytanie - czy wasze bazy tez sa takie jakby matowe jak się je pomaluje?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 18:05   #1557
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Tak. Ale po pomalowaniu odżywką nie ma już efektu matu tylko połysk.
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 19:29   #1558
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
Tak. Ale po pomalowaniu odżywką nie ma już efektu matu tylko połysk.
To spoko, bo już myślałam, że to może z moją coś nie tak
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 11:03   #1559
rafka
Raczkowanie
 
Avatar rafka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 103
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

18 dzień stosowania Nail Tek.
Trzeci raz zaczęłam nakładanie warstw– tym razem bez lakieru pomiędzy podkładem a odżywką i szczerze mówiąc jakoś wcześniej wydawało mi się, że Nail Tek lepiej trzyma się paznokcia i szybciej schnie, hym… a myślałam że będzie na odwrót. Wychodzi na to, że jednak lepiej jak jest kolorowy lakier pomiędzy podkładem a odżywką… no sama już nie wiem.

W każdym razie przed rozpoczęciem tego trzeciego malowania (ok. 15 dnia stosowania Nail Tek) miałam opiłować paznokcie, bo jakoś szybko urosły, ale zabrakło mi czasu, więc już naniosłam podkład i odżywkę na niespiłowane pazury. Może dlatego uległy lekkiemu rozdwojeniu, ale o tym poniżej w podsumowaniu

Co mogę stwierdzić po tych 18dniach… poza szybkim wzrostem paznokci są one twardsze, mocniejsze, nie łamią się, nie wyginają i nie rozdwajają jakoś masakrycznie, bo (niestety)co najmniej połowa miejscami się rozdwoiła. Co mi się mimo wszystko podoba – rozdwojenie nie powiększa się w zastraszającym tempie, nie odchodzi płatami (ta wierzchnia warstwa od tej pod spotem) i brzegi paznokci są mocne i w zasadzie niezniszczone – wcześniej to przede wszystkim one ulegały zniszczeniu. Nadal końce paznokci nie są białe i mam przebarwioną płytkę, ale jest lepiej niż było. Jestem dobrej myśli i wierzę, że z czasem zaobserwuje naprawdę znaczącą poprawę, bo to co już jest teraz bardzo mi się podoba szczególnie gdy już ludzie z mojego otoczenia widza różnicę

Pozdrawiam
rafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 21:18   #1560
szpilka_77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk ;]
Wiadomości: 1 073
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

a ja chyba należę do tych nielicznych, na które nailtek średnio działa..bo po ok. 3 tyg stosowania nie widzę drastycznej różnicy w wyglądzie paznokci po zdjęciu żelu...ale może trzeba jeszcze trochę cierpliwości....
__________________


szpilka_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.