Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-01, 11:13   #3151
spoczko_loczko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 239
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

miałam kolczyk w pępku jakieś 2lata temu niestety już go nie posiadam...Kolczyk zrobiłam sobie sama przez krótki czas nawet na tym zarabiałam ...nie mam go już, ponieważ pomagałam rodzicom na ogrodnictwie i wiadomo, że nie które rzeczy trzeba dźwigać oparłam sobie skrzynkę na brzuchu ta się wyślizgnęła i poszzzzzło, a blizna została do dziś..
spoczko_loczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 11:46   #3152
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

dziewczyny mam kilka pytan odnosnie robienia kolczyku w pepku,czy ktos moze mi udzielic odpowiedzi (mam mael dziecko i niestety nie mam czasu na czytanie lektru tego wątku) a bylabym wdzięczna:

1.Gdzie najlepiej zrobić ten zabieg?
2.z jakiego tworzywa powinien byc kolczyk? na początek?
3.cczym przemywać zeby szybciej sie goiło?
4. jak dlugo trzeba chodzić z opatrunkiem
5.jak długo nie można się kąpać?
6.jak długo się goi?


Będe wam na prawde wdzięczna za udzielenie odpowiedzi na moje pytania
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 12:15   #3153
spoczko_loczko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 239
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

1.Gdzie najlepiej zrobić ten zabieg?
2.z jakiego tworzywa powinien byc kolczyk? na początek?
3.cczym przemywać zeby szybciej sie goiło?
4. jak dlugo trzeba chodzić z opatrunkiem
5.jak długo nie można się kąpać?
6.jak długo się goi?

1. w profesjonalnym studiu piercingu
2.kolczyk powinien być ze stali chirurgicznej później (po wygojeniu) można zmienić na zwykły ze srebra
3.ja akurat przemywałam tylko wodą utlenioną, ale odradzam nie pomaga to w szybszym gojeniu, najlepiej kup jakąś maść w aptece
4.ja chodziłam przez pierwsze 2 dni bo wtedy była najbardziej skóra podrażniona i to ocieranie się bluzki (musisz pamiętać, że aby dobrze sie goiło ranka musi mięć troche powietrza)
5.ja kąpałam się już normalnie po tygodniu, ale zalecane jest minimum 2tygodnie
6.to już jest sprawa indywidualna mojej koleżance zagoiło się w pełni po ok. 2 tyg. ja musiałam troszke dłużej poczekać.

Pozdrawiam
spoczko_loczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 13:02   #3154
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

odp od 2 do 6-beton.
na świeże przekłucia powinien być zakładany kolczyk z tytanu, bioplast lub PTFE. później można założyć kolczyk ze stali o ile nie mamy uczulenia na nikiel. ŻADNEGO SREBRA!
woda utleniona i maści są be. sól fizjologiczna/morska i octenisept cacy.
opatrunek jest zbędny-rana musi mieć dostęp do powietrza.
nie można się kąpać/opalać wstępnie 2-3 miesiące.
to już kwestia indywidualna. może się goić nawet pół roku.

PS przekłucie pępka nie wygoi się w 2 tygodnie-jest to nie możliwe
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 13:59   #3155
spoczko_loczko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 239
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

każdy reaguje inaczej mówię jak było
ja miałam założony od razu kolczyk ze stali chirurgicznej i żyje nic mi nie jest....
spoczko_loczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 18:07   #3156
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

dlatego pokazałam jak powinno to wyglądać.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 18:31   #3157
totylkotwemarzenie
Raczkowanie
 
Avatar totylkotwemarzenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 153
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Kupiłam octenisept. Mam pytanie - 2 razy dziennie sól fizjologiczna + octenisept wystarczy? Czy to za dużo/ za mało ? I jeszcze jedno - wystarczy jak psiknę na rankę i poruszam kolczykiem?
totylkotwemarzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 18:37   #3158
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez spoczko_loczko Pokaż wiadomość
każdy reaguje inaczej mówię jak było
ja miałam założony od razu kolczyk ze stali chirurgicznej i żyje nic mi nie jest....
ale innym osobom stanie się krzywda-lata temu ktoś mnie oszukała zakładając mi stal chirurgiczną do pępka(a miał byc tytan-ta osoba wiedziała o mej alergii) i skończyło się strasznym stanem zapalnym i wysypką ,której pozbyłam się dopiero mocnymi lekami-krzywda dla mnie straszna
i właśnie dlatego nie patrzy się tylko i wyłacznie przez swojej osoby i własnych doświadczeń
ja wnioski wyciagam na podstawie tysięcy przypadków -jakaś reguła z tego wychodzi
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 20:37   #3159
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez totylkotwemarzenie Pokaż wiadomość
Kupiłam octenisept. Mam pytanie - 2 razy dziennie sól fizjologiczna + octenisept wystarczy? Czy to za dużo/ za mało ? I jeszcze jedno - wystarczy jak psiknę na rankę i poruszam kolczykiem?
nie mniej niż 2 razy do 3ech dziennie jest ok. psiknij na jeden i drugi wlot. możesz też psiknąć na patyczek do uszu a później okrążyć kolczyk z jednej i drugiej strony. lepiej nie poruszaj kolczykiem.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 00:11   #3160
owned05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 20
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez spoczko_loczko Pokaż wiadomość
każdy reaguje inaczej mówię jak było
ja miałam założony od razu kolczyk ze stali chirurgicznej i żyje nic mi nie jest....

No może i nie jest bo nie masz alergii, ale po co sie meczyc jak przy stali z tego co wiem dużo gorzej sie goi. Mi wszystkie kolczyki robione ze stali goiły sie brzydko, albo sie nie zagoiły bo miałam dosyć ropy i bólu. Zauważylam nawet że jak wkłada sie kolczyka ze stali to jest takie uczucie jakby coś było takie w miejscu sie rochodzi takie coś Nie za bardzo umiem opisać ale napewno jest to nie przyjemne w szczególności na swiezej ranie A wsyztkie kolczyki z tytanu czy bioplastu to sie goiły ładnie i wgl. Zreszta mi sie praktycznie wszystko szybciutko goi Przy stali jedynie to sie babraly troche. A propos 'babrania'

Cytat:
Napisane przez owned05 Pokaż wiadomość
Własnie ja mam podobny problem, tylko że ja przebijałam pod koniec lutego, i przedwczoraj też jak wyjełam zaczeła mi lecieć krew. ale mnie za to w ogóle nie boli. co do tego wyrywania to pewnie strupki tak jak u mnie. Odnosze wrażenie jakby skóra sie chciala zagoic i powstawaly gdzie niegdzie strupki ,tylko że one sie skruszają i od początku jest goła rana. Ale na pewno jest bardziej podgojone niż na początku I w sumie nic dziwnego by dla mnie było bo kolczyk w pepku podobno nawet do roku może sie goić ale u mnie wszytkie przekłucia goją sie zdumiewająco szybko. Wszyscy sie dziwili jak np widzieli że moje przekłucie po 2 tyg wygląda jak u wiekszości po 2 miesiącach tak samo szybko goją mi sie rany. Może dlatego ze przy badaniu wyszło że mam za dużo czegos tam we krwi i moja krew zaraz po wypłynieciu zamienia sie w takiego 'gluta' ze tak powiem

Pomoże ktoś ?
owned05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 00:20   #3161
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez snide Pokaż wiadomość
nie mniej niż 2 razy do 3ech dziennie jest ok. psiknij na jeden i drugi wlot. możesz też psiknąć na patyczek do uszu a później okrążyć kolczyk z jednej i drugiej strony. lepiej nie poruszaj kolczykiem.

dziekuje bardzo widze ze jestes obcykana w tym temacie ,no wlasnie moja kolezanka miala ze stali i jej sie 8 miesiecy goił:/

czyli jak sobie teraz przekluje to nie ma mowy zebym sie kapala np w jeziorze za 2 miesiace??
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 11:03   #3162
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez owned05 Pokaż wiadomość
Własnie ja mam podobny problem, tylko że ja przebijałam pod koniec lutego, i przedwczoraj też jak wyjełam zaczeła mi lecieć krew. ale mnie za to w ogóle nie boli. co do tego wyrywania to pewnie strupki tak jak u mnie. Odnosze wrażenie jakby skóra sie chciala zagoic i powstawaly gdzie niegdzie strupki ,tylko że one sie skruszają i od początku jest goła rana. Ale na pewno jest bardziej podgojone niż na początku I w sumie nic dziwnego by dla mnie było bo kolczyk w pepku podobno nawet do roku może sie goić ale u mnie wszytkie przekłucia goją sie zdumiewająco szybko. Wszyscy sie dziwili jak np widzieli że moje przekłucie po 2 tyg wygląda jak u wiekszości po 2 miesiącach tak samo szybko goją mi sie rany. Może dlatego ze przy badaniu wyszło że mam za dużo czegos tam we krwi i moja krew zaraz po wypłynieciu zamienia sie w takiego 'gluta' ze tak powiem
powiedz na czym dokładnie polega twój problem. krew przy wyjmowaniu może być spowodowana np. zahaczeniem o coś.

limetka87 tak, kąpiele i opalanie nie jest wskazane.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 19:41   #3163
blondi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 375
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Witam dziewczyny Zrobiłam kolczyk w pępku w poniedziałek. Dziś zaczęło mnie nieco bolec i troche jakby obrzęk się zrobił. Być może dlatego, że podrażniłam (prałam dywan na kolankach no i cały czas zgięta). Ja przecieram spirytusem salicylowym aby odkazić i smaruję maścią tribiotic. Martwię się jednak bo wcześniej nie bolało i nic nie czułam a dziś zaczęło coś się dziać. Co o tym myślicie? Widzę tu doświadczone dziewczyny, więc może któraś z was odpowie na moje pytania
blondi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 20:08   #3164
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Sądze ze zignalas brzusio i dlatego podraznilas sobie.. tez tak na poczatku miała wiec trzeba uwazac jak sie zagoi to juz nie bedziesz miala takich problemow !
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 20:59   #3165
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

blondi1985 kobito, żadnego spirytu i maści zamiast tego OCTENISEPT I SÓL FIJOLOGICZNA! podrażnienie-wina prania.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 21:06   #3166
blondi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 375
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez snide Pokaż wiadomość
blondi1985 kobito, żadnego spirytu i maści zamiast tego OCTENISEPT I SÓL FIJOLOGICZNA! podrażnienie-wina prania.
A czy może być coś takiego jak woda morska taka do psikania do dzieci? to tez fizjologiczna Bo nie mam nic innego, a nie po drodze mi specjalnie do apteki jechać, chyba że nic nie pomoże to nie będzie innego wyjścia jak tylko do apteki jechać. Dziękuję za odpowiedzi
blondi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 21:11   #3167
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

imo może być chodź i tak potrzebujesz octeniseptu żeby dezynfekować ranę.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 21:17   #3168
blondi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 375
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez snide Pokaż wiadomość
imo może być chodź i tak potrzebujesz octeniseptu żeby dezynfekować ranę.
Dzięki. kupię napewno ale chyba dopiero w piątek, bo nie wiem jak to jutro będzie. Boję się tylko żeby nie zrobił się jakiś stan zapalny, znaczy zakażenie czy cos takiego, bo mam taki niewielki obrzęk między dużą a małą kulką kolczyka. Zastanawiam się czy aby nie za bardzo zaczynam panikować, przecież to tylko podrażnienie przez to pranie więc chyba nic strasznego się w brzusiu nie stanie?
blondi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 21:29   #3169
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

tak będzie ok jak kupisz octenisept i odstawisz maść i spirytus już lepiej żebyś go w ogóle do pt nie przemywała.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 21:45   #3170
blondi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 375
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez snide Pokaż wiadomość
tak będzie ok jak kupisz octenisept i odstawisz maść i spirytus już lepiej żebyś go w ogóle do pt nie przemywała.
Zanim tu napisałam posmarowałam jeszcze maścią, bo z antybiotykiem więc myślałam, że pomoże. Już nic nie będe robić, może jutro znajdę jakąś aptekę z dyżurem to zakupię ten środek. Pozdrawiam
blondi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 23:48   #3171
totylkotwemarzenie
Raczkowanie
 
Avatar totylkotwemarzenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 153
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

To mówisz nie ruszać tym kolczykiem ? Z obu stron psiknęłam, patyczkiem też conieco przetarłam... Dziewczyny pisały że coś im wypływało dolną dziurką... Mi nic się nie działo, dolna wygląda idealnie, cud, miód, malinki... Nic nie wypływa, nic się nie dzieje, aż się zdziwiłam... Aczkolwiek poczułam że coś tam popsikałam bo zaczęło tak dziwnie w sumie nie wiem jak to opisać- swędzieć/ szczypać? No czułam, że coś tam zapodałam.
totylkotwemarzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 13:04   #3172
asia_ai8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 113
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

No dziewczyny to ja mam teraz spory problem. Kolczyk przekłuwany jakiś tydzień temu. Cały czas przemywam, ale od 2 dni kiedy mi uraził go chłopak to jak nacisnę wypływa z niego sporo ropy, jest czerwony od samego dołu do samej góry i w około górnej dziurki, zrobiły się strupki, wygląda strasznie!!! Przemywam dokładnie, dezynfekuje i nic, cały czas się to robi. Co mam z nim zrobić? Chłopak proponuje żeby wyjąć w pi... boli też coraz mocniej...
Chyba jednak zdecyduję się wyjąć. Lepiej teraz jak nic nie będzie widać niż potem jak rana będzie wielka. Wszystko było super gdyby mój chłopak nie uraził mi kolczyka, ale mówi się trudno

Edytowane przez asia_ai8
Czas edycji: 2010-06-03 o 13:49
asia_ai8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 14:10   #3173
totylkotwemarzenie
Raczkowanie
 
Avatar totylkotwemarzenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 153
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

A te strupki nie zrobiły Ci się od kleszczy ? U niektórych po kleszczach tak się zrobi podobno...
totylkotwemarzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 23:34   #3174
asia_ai8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 113
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez totylkotwemarzenie Pokaż wiadomość
A te strupki nie zrobiły Ci się od kleszczy ? U niektórych po kleszczach tak się zrobi podobno...
Nie ja nie miałam robionego kleszczami... robiłam sama. No ale cóż się okazało. Poszłam z tym do takiej paniusi, która niedaleko nas mieszka. Ona nie ma miejsca w ciele na którym by nie miała kolczyka. Pokazałam jej to i babka powiedziała że to może być nie tylko od urażenia, ale mogę mieć uczulenie na stal chirurgiczną, skoro na początku było ok a potem zaczęło ropieć. Złe odkażenie raczej nie bo użyłam dobrego preparatu... no ale sama teraz już nic nie wiem. Najlepsze co mogłam zrobić to wyjąć kolczyk. Mam nadzieje że ładnie mi się zagoi i nie będzie śladu... szkoda, ale musiałam to zrobić bo zaczęło się brzydko ślumaczyć... a ja nie mam ostatniej szczepionki od tężca więc... wolę już zostawić tak jak jest
asia_ai8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 00:06   #3175
totylkotwemarzenie
Raczkowanie
 
Avatar totylkotwemarzenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 153
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Matko, sama robiłaś ?! Przeraża mnie to...
__________________
"Tomorrow never comes until it's too late... "
totylkotwemarzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 10:10   #3176
asia_ai8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 113
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez totylkotwemarzenie Pokaż wiadomość
Matko, sama robiłaś ?! Przeraża mnie to...
e tam... Mnie też to przerażało, ale stwierdziłam, że nie może być tak źle i sama spróbowałam. Nie boli wcale tak mocno, Najgorzej kolczyk, bo półtorej godziny się męczyłam zanim go przepchnęłam. Przygotowywałam się do tego jakieś dwa tygodnie. Czytałam, oglądałam filmiki, kupiłam dobre płyny do dezynfekcji i resztę potrzebnych rzeczy. Niestety chyba faktycznie moje ciało nie toleruje stali chirurgicznej, bo mama mówiła że jak przekłuwała mi uszy to założyła mi takie kolczyki i też ropiały, a jak założyła mi srebro to się ładnie zagoiło. No cóż teraz już wiem, następny kolczyk będzie z tytanu ale już nie w tym roku, za rok na wiosnę, będzie odpowiednia pora
asia_ai8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 10:23   #3177
totylkotwemarzenie
Raczkowanie
 
Avatar totylkotwemarzenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 153
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Skoro tyle czytałaś, to dlaczego nie kupiłaś tytanu i nie wypytałaś rodziców o Twoje uczulenia?
__________________
"Tomorrow never comes until it's too late... "
totylkotwemarzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 12:37   #3178
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

witam was 26 maja zrobiłam sobie kolczyk w pępku w salonie tatuażu. Wszystko niby ok, wydaje mi się, że goi się ładnie, jednak cały czas mnie boli i mam wokół niego zaczerwieniona skórkę, która czasami sędzi, kolczyk wykonany jest ze stali chirurgicznej, dodam, że to swędzenie pojawiło się dopiero po użyciu spirytusu ( zawsze używam soli fizjologicznej, wtedy zabrakło...) jak mam o to dalej dbać smarować czymś, czy dalej przemywać solą? ruszać kolczykiem? jak? na boki w górę w dół?
__________________
ciuszki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post25906442
szczęśliwa żona <3
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 14:40   #3179
asia_ai8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 113
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez totylkotwemarzenie Pokaż wiadomość
Skoro tyle czytałaś, to dlaczego nie kupiłaś tytanu i nie wypytałaś rodziców o Twoje uczulenia?
Dlatego nie kupiłam tytanu bo jestem za granicą i nie mieli innych, poza tym nie miałam pojęcia że mam uczulenie, a nie przyszło mi do głowy rozmawiać z moją staroświecką matką o kolczyku w pępku! Już wiem co by na to powiedziała "Masz dziecko, nim się zajmij, wracaj do Polski a nie kolczyki Ci w głowie!" Najlepsze co bym mogła zrobić to wio do chatki, chustka na głowę i w pole!
Ciekawa jestem czy ty byś poleciała do mamy (gdyby miała 60 lat) z pytaniem "Mamusiu chcę sobie przekłuć pępek co Ty na to ??? Nie mam żadnych uczuleń, na stal chirurgiczną, a może na jakieś preparaty od odkażania, albo na igłę????"

Edytowane przez asia_ai8
Czas edycji: 2010-06-04 o 14:42
asia_ai8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 14:50   #3180
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez asia_ai8 Pokaż wiadomość
Dlatego nie kupiłam tytanu bo jestem za granicą i nie mieli innych, poza tym nie miałam pojęcia że mam uczulenie, a nie przyszło mi do głowy rozmawiać z moją staroświecką matką o kolczyku w pępku! Już wiem co by na to powiedziała "Masz dziecko, nim się zajmij, wracaj do Polski a nie kolczyki Ci w głowie!" Najlepsze co bym mogła zrobić to wio do chatki, chustka na głowę i w pole!
Ciekawa jestem czy ty byś poleciała do mamy (gdyby miała 60 lat) z pytaniem "Mamusiu chcę sobie przekłuć pępek co Ty na to ??? Nie mam żadnych uczuleń, na stal chirurgiczną, a może na jakieś preparaty od odkażania, albo na igłę????"
ponosisz k0nsekwencje swoich działań-nie narzekaj teraz
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-26 18:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:08.