Kosmetyki Essence - cz. XIV - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-10, 16:29   #2761
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
To jest puder w kompakcie - czy dwa w jednym?
Ma może jasne kolory, bo chętnie bym go sobie kupiła.
Według mnie bardziej puder 2 w 1, bo kompakty są takie "mokre" w dotyku, a ten jest suchy, pudrowy. Jest najjaśniejszy kolor nr 10, jest bardzo jasny. Najlepiej przejdź się do Natury i sama zobacz
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 17:48   #2762
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Ładny ten filecik z WC.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 17:49   #2763
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Ładny ten filecik z WC.

Też mi się widzi Głęboki taki z ładnymi podtonami
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 17:51   #2764
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

W Legnicy w Galerii Piastów są nowości
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 17:55   #2765
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
W Legnicy w Galerii Piastów są nowości
Jutro idę na polowanie
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 18:03   #2766
dolce&gabbana
Zadomowienie
 
Avatar dolce&gabbana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 864
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Już dawno TAK bardzo nie podobała mi się żadna limitka. Przygarnęłabym chętnie prawie wszystko. Obawiam się jedynie, że nie będę miała na czas dostępu do niej i wykupią mi wszystkie smakowite kąski.
Ile kosztują lakiery? (oczywiście chodzi mi o lakiery z WC)
__________________





Edytowane przez dolce&gabbana
Czas edycji: 2012-09-10 o 18:35
dolce&gabbana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 18:06   #2767
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

pomyłka
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 18:32   #2768
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

w mojej Naturze sa nowowsci, ale ja czekam na WC
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 20:02   #2769
_Lovely_
Raczkowanie
 
Avatar _Lovely_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź i okolice :)
Wiadomości: 259
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Byłam dziś w końcu w DN i były nowości, ale jakoś nic nie wzięłam, nawet lakieru... Chyba mam jakąś depresje kosmetyczną. Za to wyczyszczone jest miejsce na LE i wielki napis coming soon. Zmacałam testery pigmentów, podobał mi się cop & copper, ale na dłoni nakładał się jakoś nierówno (porównałam z innymi kolorami i tamte były ok). Dodatkowo pomacałam puder i podkład w kompakcie - jest bardzo dobrze zmielony i naprawdę fajny. Kupiłabym gdybym w ogóle pudrów używała... Jakoś tak dziwnie się czuje, że są nowości a ja nic nie mam. Pewnie za miesiąc mnie olśni, że jednak coś chcę. Na razie poczekam może na WC.

Panie Naturzanka mnie dziś zaskoczyła, bo pomagała klientce wybrać zieloną kredkę do oczu i pokazywała możliwości. Kiedy klientka chciała sobie zmacać to ją zganiła, że nie można bo testerów nie ma i trzeba "na oko" wybrać.
_Lovely_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 20:43   #2770
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _Lovely_ Pokaż wiadomość
Byłam dziś w końcu w DN i były nowości, ale jakoś nic nie wzięłam, nawet lakieru... Chyba mam jakąś depresje kosmetyczną. Za to wyczyszczone jest miejsce na LE i wielki napis coming soon. Zmacałam testery pigmentów, podobał mi się cop & copper, ale na dłoni nakładał się jakoś nierówno (porównałam z innymi kolorami i tamte były ok). Dodatkowo pomacałam puder i podkład w kompakcie - jest bardzo dobrze zmielony i naprawdę fajny. Kupiłabym gdybym w ogóle pudrów używała... Jakoś tak dziwnie się czuje, że są nowości a ja nic nie mam. Pewnie za miesiąc mnie olśni, że jednak coś chcę. Na razie poczekam może na WC.

Panie Naturzanka mnie dziś zaskoczyła, bo pomagała klientce wybrać zieloną kredkę do oczu i pokazywała możliwości. Kiedy klientka chciała sobie zmacać to ją zganiła, że nie można bo testerów nie ma i trzeba "na oko" wybrać.
może w końcu coś się zmieni
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 21:07   #2771
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Byłam dzisiaj w Naturze, pierwszy raz od dłuższego czasu, i tak byłam rozczarowana, że nie ma jeszcze nowej limitki, że nawet nie zwróciłam uwagi czy są u mnie nowości
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 06:49   #2772
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _Lovely_ Pokaż wiadomość
(...)
Kiedy klientka chciała sobie zmacać to ją zganiła, że nie można bo testerów nie ma i trzeba "na oko" wybrać.
Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
może w końcu coś się zmieni
Co prawda nie do końca w temacie, ale muszę dopowiedzieć, bo temat macania to mój ulubiony bumerang. Jest w moim mieście kilka stoisk (na targu) ze sprowadzanymi kosmetykami - L'Oreale, Revlony, Bourjois itp. no i planowałam zakupić komuś w prezencie róż, po czym proszę sprzedawcę o nowy egzemplarz, nie ten z wystawy, bo nie chcę otwieranego, porysowanego opakowania itp. Oburzenie ogromne, "A co to się coś stanie jak ktoś sobie otworzy i kolor sprawdzi?! Przecież się nim nie maluje, tylko dotknie! Ohoho, wielkie rzeczy, każdy może sobie sprawdzić, kto w ciemno kupuje?! Przecież temu się nic nie dzieje" . Próbowałam tłumaczyć w czym rzecz, bakterie, pokazywałam denko otwarte, cyferki, kody...yhh, beton, podobnie kółeczko klientek - wszyscy mocno zdziwieni jakbym ja i te wieści z kosmosu przyleciały Ostatecznie nie kupiłam nic. I nie wrócę.
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 09:16   #2773
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość


Co prawda nie do końca w temacie, ale muszę dopowiedzieć, bo temat macania to mój ulubiony bumerang. Jest w moim mieście kilka stoisk (na targu) ze sprowadzanymi kosmetykami - L'Oreale, Revlony, Bourjois itp. no i planowałam zakupić komuś w prezencie róż, po czym proszę sprzedawcę o nowy egzemplarz, nie ten z wystawy, bo nie chcę otwieranego, porysowanego opakowania itp. Oburzenie ogromne, "A co to się coś stanie jak ktoś sobie otworzy i kolor sprawdzi?! Przecież się nim nie maluje, tylko dotknie! Ohoho, wielkie rzeczy, każdy może sobie sprawdzić, kto w ciemno kupuje?! Przecież temu się nic nie dzieje" . Próbowałam tłumaczyć w czym rzecz, bakterie, pokazywałam denko otwarte, cyferki, kody...yhh, beton, podobnie kółeczko klientek - wszyscy mocno zdziwieni jakbym ja i te wieści z kosmosu przyleciały Ostatecznie nie kupiłam nic. I nie wrócę.
o mamo co niektórzy mają w głowach to ja nie wiem. I to jeszcze ludzie którzy pracują w branży
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 09:36   #2774
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Wrzuciłam na blog http://kotogrodnika.blogspot.com/201...ck-on-you.html zdjęcia nowego c&g stuck on you. Jestem oczarowana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0025-001.jpg (55,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0022.jpg (47,4 KB, 53 załadowań)
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!

Edytowane przez dzolls
Czas edycji: 2012-09-11 o 09:38
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 09:41   #2775
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Wczoraj widziałam nowości nic mnie nie skusiło nowe pomadki strasznie drobinowe
Czekam na WC chyba kupię wsio
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 10:22   #2776
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

W mojej Naturze też się już część rzeczy pojawiła. Obmacałam dokładnie wszystko, ale wybrałam tylko pigment Studio 54 Części nowych lakierów nie było, bardzo spodobał mi się natomiast top Mrs and Mr Glitter, wygląda jak C&G Blue Addicted tylko bez tej żelkowej bazy

A i tak najbardziej czekam na WC
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 10:24   #2777
_Lovely_
Raczkowanie
 
Avatar _Lovely_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź i okolice :)
Wiadomości: 259
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość


Co prawda nie do końca w temacie, ale muszę dopowiedzieć, bo temat macania to mój ulubiony bumerang. Jest w moim mieście kilka stoisk (na targu) ze sprowadzanymi kosmetykami - L'Oreale, Revlony, Bourjois itp. no i planowałam zakupić komuś w prezencie róż, po czym proszę sprzedawcę o nowy egzemplarz, nie ten z wystawy, bo nie chcę otwieranego, porysowanego opakowania itp. Oburzenie ogromne, "A co to się coś stanie jak ktoś sobie otworzy i kolor sprawdzi?! Przecież się nim nie maluje, tylko dotknie! Ohoho, wielkie rzeczy, każdy może sobie sprawdzić, kto w ciemno kupuje?! Przecież temu się nic nie dzieje" . Próbowałam tłumaczyć w czym rzecz, bakterie, pokazywałam denko otwarte, cyferki, kody...yhh, beton, podobnie kółeczko klientek - wszyscy mocno zdziwieni jakbym ja i te wieści z kosmosu przyleciały Ostatecznie nie kupiłam nic. I nie wrócę.
Eh, a później ludzie się dziwią, że dostają alergii bo produkt został otworzony przez kogoś w sklepie 4 miesiące temu i już się przeterminował. U mnie w jednym Rossmannie jest taka paletka plastikowa, na której można sobie lakiery testować. Tzn. bierze się lakier nowy z półki i maluje po tym plastiku, żeby nie na swoich paznokciach.
_Lovely_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 10:28   #2778
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _Lovely_ Pokaż wiadomość
Tzn. bierze się lakier nowy z półki i maluje po tym plastiku, żeby nie na swoich paznokciach.
Co nie zmienia faktu że dostaje się do niego powietrze... I potem biorę z półki zanim włożę do koszyka oglądam i często jest już rozwastwiony Tak jak była promocja na podkłady Lumi L'oreala 50%, zachodzę a tam baby po rękach sobie smarują, stoi obok ekspedientka i nic:/ No ale i tak kupiłam bo to z pompką więc jakoś przeżyję że kupiłam macany
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 10:55   #2779
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość

Co prawda nie do końca w temacie, ale muszę dopowiedzieć, bo temat macania to mój ulubiony bumerang. Jest w moim mieście kilka stoisk (na targu) ze sprowadzanymi kosmetykami - L'Oreale, Revlony, Bourjois itp. no i planowałam zakupić komuś w prezencie róż, po czym proszę sprzedawcę o nowy egzemplarz, nie ten z wystawy, bo nie chcę otwieranego, porysowanego opakowania itp. Oburzenie ogromne, "A co to się coś stanie jak ktoś sobie otworzy i kolor sprawdzi?! Przecież się nim nie maluje, tylko dotknie! Ohoho, wielkie rzeczy, każdy może sobie sprawdzić, kto w ciemno kupuje?! Przecież temu się nic nie dzieje" . Próbowałam tłumaczyć w czym rzecz, bakterie, pokazywałam denko otwarte, cyferki, kody...yhh, beton, podobnie kółeczko klientek - wszyscy mocno zdziwieni jakbym ja i te wieści z kosmosu przyleciały Ostatecznie nie kupiłam nic. I nie wrócę.
To temat rzeka.....
Czy bułeczki też nadgryza w sklepie? No przecież nie je tylko próbuje..... Dramat
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 10:58   #2780
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Co nie zmienia faktu że dostaje się do niego powietrze... I potem biorę z półki zanim włożę do koszyka oglądam i często jest już rozwastwiony Tak jak była promocja na podkłady Lumi L'oreala 50%, zachodzę a tam baby po rękach sobie smarują, stoi obok ekspedientka i nic:/ No ale i tak kupiłam bo to z pompką więc jakoś przeżyję że kupiłam macany

Tylko pytanie czy kupiłaś standardowe 30 ml czy może jednak jakąś 1/4 mniej, skoro tak ochoczo smarowały łapska
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 11:28   #2781
Inka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 439
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _Lovely_ Pokaż wiadomość
Eh, a później ludzie się dziwią, że dostają alergii bo produkt został otworzony przez kogoś w sklepie 4 miesiące temu i już się przeterminował. U mnie w jednym Rossmannie jest taka paletka plastikowa, na której można sobie lakiery testować. Tzn. bierze się lakier nowy z półki i maluje po tym plastiku, żeby nie na swoich paznokciach.
Zauważyłam to samo wczoraj przy okazji zakupów w Rossmannie. Jakoś nigdy wcześniej nie rzuciło mi się to w oczy, a wczoraj patrzę - a tu przy lakierach takie plastikowe, mocno kolorowe coś. Swoją drogą producent powinien dostarczać wzorniki lakierów do paznokci, dla mnie to duże ułatwienie przy zakupach. Nie ma wzornika - kupuję w ciemno.
Z nowości jakoś niewiele mnie kusi, trzymam kasę na WC, już nie mogę się doczekać (cienie)
Inka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 11:49   #2782
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Zaczynam się obawiać, że kiedy WC się pojawi, to nawet nie zdazę się załapać na cokolwiek... Wszystkie mamy parcie na tę limitkę, bo jako jedna z nielicznych od dawna jest warta zainteresowania.
A tak mi zależy na 2 cieniach - jasnym i fiolecie, dwu jaśniejszych lakierach i moze rozświetlaczu... Ech, obym zdążyła cokolwiek dopaść.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 11:53   #2783
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Tylko pytanie czy kupiłaś standardowe 30 ml czy może jednak jakąś 1/4 mniej, skoro tak ochoczo smarowały łapska
Kupiłam dwa, na jednym była nieodklejona naklejka z numerkiem więc nowy na pewno a na drugim odklejona No i ile zostało tego nie sprawdzę ale podkład który kosztuje 58 kupić za 27 to i tak niezła okazja

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Zaczynam się obawiać, że kiedy WC się pojawi, to nawet nie zdazę się załapać na cokolwiek... Wszystkie mamy parcie na tę limitkę, bo jako jedna z nielicznych od dawna jest warta zainteresowania.
A tak mi zależy na 2 cieniach - jasnym i fiolecie, dwu jaśniejszych lakierach i moze rozświetlaczu... Ech, obym zdążyła cokolwiek dopaść.
Jak się nie załapiesz, zawsze będziesz mogła na all w "atrakcyjnej" cenie kupić, np cień za 50zł tylko kilkadziesiąt razy macany:p
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 12:20   #2784
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Kupiłam dwa, na jednym była nieodklejona naklejka z numerkiem więc nowy na pewno a na drugim odklejona No i ile zostało tego nie sprawdzę ale podkład który kosztuje 58 kupić za 27 to i tak niezła okazja

Przynajmniej tyle
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 12:50   #2785
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Ja już nie wytrzymałam i wczoraj złożyłam zamówienie kuzynce z Niemiec. Puder i lakier blossom, puder, rozświetlacz, cień jasny i lakier jasny z WC. Poraziła mnie wiadomość, że u nas ma być WC dopiero w październiku (choć czuję, że będzie wcześniej) i wolałam już mieć kupione. Pewnie i tak moje zmówienie dotrze do mnie dopiero pod koniec września, ale przynajmniej mam pewność, że mieć będę. Już dawno żadna limitka tak mi się nie podobała jak WC. Ciekawe jak będzie w realu
Dam znać o ile jeszcze nie będziecie jej miały
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 13:07   #2786
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------



Jak się nie załapiesz, zawsze będziesz mogła na all w "atrakcyjnej" cenie kupić, np cień za 50zł tylko kilkadziesiąt razy macany:p
Chyba się nie skuszę W razie czego będę uderzała do tych z Was, w których miastach rozejdzie się wolniej, moze sie ktos zlituje.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 13:09   #2787
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

dziewczyny macie może jakies zdjęcia tej nowej kolekcji WC? bardzo bym prosiła o linka
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 13:37   #2788
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
dziewczyny macie może jakies zdjęcia tej nowej kolekcji WC? bardzo bym prosiła o linka
http://lmgtfy.com/?q=essence+wild+craft+swatche

Edytowane przez Olkaaaa_s
Czas edycji: 2012-09-11 o 13:40
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 14:11   #2789
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Dziękuje
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 15:23   #2790
bolly93
Raczkowanie
 
Avatar bolly93
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 361
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Inka_1 Pokaż wiadomość
Zauważyłam to samo wczoraj przy okazji zakupów w Rossmannie. Jakoś nigdy wcześniej nie rzuciło mi się to w oczy, a wczoraj patrzę - a tu przy lakierach takie plastikowe, mocno kolorowe coś. Swoją drogą producent powinien dostarczać wzorniki lakierów do paznokci, dla mnie to duże ułatwienie przy zakupach. Nie ma wzornika - kupuję w ciemno.
Z nowości jakoś niewiele mnie kusi, trzymam kasę na WC, już nie mogę się doczekać (cienie)

Jak kiedyś byłam w Naturze i oglądałam sobie lakiery do paznokci z Catrice chyba to podeszła do mnie ekspedientka i mówi właśnie ,że tutaj jest wzornik jak chcę zobaczyć kolor. Ale miłe zaskoczenie
__________________
Ania, do usług
bolly93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.