Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-17, 09:39   #2341
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Miałam dzisiaj wypadek w pracy
duza,szklana podstawa os manekina z witryny spadla mi wprost na paznocia u duzego palca
Łzy i ciemnośc w oczach odrazu, a pazur siny i chyba bedzie mi schodził bo jest pęknięty na pół
Auć, ale to musiało boleć, współczuję tego bólu, oby się tylko dobrze zagoiło.

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

jakbym siebie widziała ć wiczacą z Ewa
http://www.youtube.com/watch?v=8Zjvq5jEOu8
haha, super może i ja zacznę w końcu ćwiczyć


Mam do Was pytanie odnośnie "czegoś" na deszczową pogodę. Jak tylko wyjdę na zewnątrz i jest deszczowo albo nawet wilgotno to zaraz mi się na głowie robi okropny baran Teraz po myciu nakładam krem Pantene Super Gładkość (czy jakoś tak) i prostuje. Włosy świetnie wyglądają, dopóki na dworze nie jest wilgotno, momentalnie zaczynają mi się falować i puszyć. Myślicie, że da się coś w ogóle zrobić z tymi beznadziejnymi kłakami, żeby normalnie wyglądały?
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 09:43   #2342
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
szczerze...dalej boli
ale poboli i przestanie, mam nadzieje
Z osemkami tez mam cyrki, w ogole lekarz kiedys kazał mi pantogram czy jak to sie tam pisze zrobic,bo podejrzewał,że mam zalążek 9 zeba, X-Men normalnie
no śmieje sie, bo to juz jest tak oklepany temat,że momentami rece opadają i pozostaje sie jedynie smiac
Mowie, ja farbuje od ponad roku i mam włosy i to całkiem niezłe
Tata rozrywkowy chyba co
zreszta moj też
wczoraj kupiłam sobie jedno piwko na pocieszenie ale jedno to stanowczo za mało

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------


dobre nie
TŻ niech da buzi w paluszka to przestanie może jakąś maścią przeciwbólową posmaruj? i taką przyspieszającą gojenie? Mój tata miał coś takiego tylko na palcu od ręki i smarował czymś
Zrobiłaś ten pantomogram? Tam wszystko by było widać x-men są ludzie,którzy mają 9 jest nawet taki wątek na wizażu

No tata rozrywkowy,ale wkurza mnie to z drugiej strony,bo nie można przyjść normalnie tylko cały czas chcą pić i już mi się odechciewa czasami tam chodzić znalazł sobie inną babę i ona taka powalona jest

No ręce i cycki opadają jak się czyta takie rzeczy

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Auć, ale to musiało boleć, współczuję tego bólu, oby się tylko dobrze zagoiło.


haha, super może i ja zacznę w końcu ćwiczyć


Mam do Was pytanie odnośnie "czegoś" na deszczową pogodę. Jak tylko wyjdę na zewnątrz i jest deszczowo albo nawet wilgotno to zaraz mi się na głowie robi okropny baran Teraz po myciu nakładam krem Pantene Super Gładkość (czy jakoś tak) i prostuje. Włosy świetnie wyglądają, dopóki na dworze nie jest wilgotno, momentalnie zaczynają mi się falować i puszyć. Myślicie, że da się coś w ogóle zrobić z tymi beznadziejnymi kłakami, żeby normalnie wyglądały?
ja mam to samo jak wyjdę na dwór możesz ewentualnie spryskać włosy lakierem może to coś pomoże
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 09:46   #2343
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
TŻ niech da buzi w paluszka to przestanie może jakąś maścią przeciwbólową posmaruj? i taką przyspieszającą gojenie? Mój tata miał coś takiego tylko na palcu od ręki i smarował czymś
Zrobiłaś ten pantomogram? Tam wszystko by było widać x-men są ludzie,którzy mają 9 jest nawet taki wątek na wizażu

No tata rozrywkowy,ale wkurza mnie to z drugiej strony,bo nie można przyjść normalnie tylko cały czas chcą pić i już mi się odechciewa czasami tam chodzić znalazł sobie inną babę i ona taka powalona jest

No ręce i cycki opadają jak się czyta takie rzeczy
Poważnie?
u mnie to podejrzenie było,bo od jakis 4- 5 lat( co jakis czas) z tylu na podniebieniu miękkim cały czas z w tym samym miejscu robi mi sie taki babelek z jakims płynem, rośnie,pęka goi sie i tak w kółko
Przywykłam juz do tego
Współczuje sytuacji z tatą
ehhh...ja to bym chciała,żeby moj tata sobie jakąś fajna kobiete znalazł,bo jakiś czas temu miał taka przykra przygode,że masakra

Mozesz mi podac linka do tego forum?

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-11-17 o 09:48
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 09:59   #2344
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Poważnie?
u mnie to podejrzenie było,bo od jakis 4- 5 lat( co jakis czas) z tylu na podniebieniu miękkim cały czas z w tym samym miejscu robi mi sie taki babelek z jakims płynem, rośnie,pęka goi sie i tak w kółko
Przywykłam juz do tego
Współczuje sytuacji z tatą
ehhh...ja to bym chciała,żeby moj tata sobie jakąś fajna kobiete znalazł,bo jakiś czas temu miał taka przykra przygode,że masakra

Mozesz mi podac linka do tego forum?
ja bym chciała,żeby moja mama kogoś znalazła głupio mi,bo na święta np. jedziemy do mojej mamy, do mojego taty, a potem jeszcze do rodziców TŻ i smutno mi,że moja mama zostaje sama, bo w GW jest tylko rodzina mojego taty... tak samo teraz jest po tej operacji, nie może nosić ciężkich rzeczy,a ja też pracując po 10 godzin nie zawsze mam czas,żeby jej pomóc kręci się koło niej taki jeden,ale ona go nie chce
zresztą moja mama zawsze trafia na facetów,którzy chyba potrzebują mamusi,a nie kobiety

tutaj masz jak to wygląda na pantomogramie http://www.doktorbart.pl/ciekawostki_067.html warto zrobić (koszt 50 zł)
Kurcze nie moge znalezc tego wątku,ale poszukam jeszcze
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 10:03   #2345
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja bym chciała,żeby moja mama kogoś znalazła głupio mi,bo na święta np. jedziemy do mojej mamy, do mojego taty, a potem jeszcze do rodziców TŻ i smutno mi,że moja mama zostaje sama, bo w GW jest tylko rodzina mojego taty... tak samo teraz jest po tej operacji, nie może nosić ciężkich rzeczy,a ja też pracując po 10 godzin nie zawsze mam czas,żeby jej pomóc kręci się koło niej taki jeden,ale ona go nie chce
zresztą moja mama zawsze trafia na facetów,którzy chyba potrzebują mamusi,a nie kobiety

tutaj masz jak to wygląda na pantomogramie http://www.doktorbart.pl/ciekawostki_067.html warto zrobić (koszt 50 zł)
Kurcze nie moge znalezc tego wątku,ale poszukam jeszcze
spoko, jak nie możesz znaleśc to nie szukaj, kiedys w koncu może zrobie to prześwietlenie
chociaż zobaczyła jak to wygląda

Co do spraw rodzinnych...ehhh u mnie to jest temat rzeka,jednak nie na takie publiczne forum.
Powiem tylko tyle, czasem chyba jednak dobrze jest byc samemu niż potem cierpieć przez nieodpowiednie osoby.

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-11-17 o 10:04
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 10:08   #2346
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
spoko, jak nie możesz znaleśc to nie szukaj, kiedys w koncu może zrobie to prześwietlenie
chociaż zobaczyła jak to wygląda

Co do spraw rodzinnych...ehhh u mnie to jest temat rzeka,jednak nie na takie publiczne forum.
Powiem tylko tyle, czasem chyba jednak dobrze jest byc samemu niż potem cierpieć przez nieodpowiednie osoby.


no nie mogę, nawet jak wpisuje na google to nic z wizażu nie wyskakuje... ale jestem pewna,że kiedyś widziałam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 10:32   #2347
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość


no nie mogę, nawet jak wpisuje na google to nic z wizażu nie wyskakuje... ale jestem pewna,że kiedyś widziałam
spoko
mowie,jaki kiedys sie odwaze to zrobie
trzeba sie do miasta zbierać...
Ehhhh....muszę Ci powiedziec ,ze może niedługo do GW zawitam

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

a to co jak druga Kissie bedzie
http://werun.se/isabelles/
usta a teraz cycki sobie zrobiła.
Ja nie wiem co sie z tymi dziewczynami dzieje
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-17, 11:21   #2348
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
a to co jak druga Kissie bedzie
http://werun.se/isabelles/
usta a teraz cycki sobie zrobiła.
Ja nie wiem co sie z tymi dziewczynami dzieje
Nieee tylko nie to Dziewczyna taka ładna była, nie potrzebowała żadnych poprawek
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 11:25   #2349
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez PamusiaO Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, może wy mi coś doradzicie.. Mam włosy poł na poł blond/ rude. Mianowicie do ucha mam w miare blond a końcówki rude ( jestem po dwóch dekoloryzacjach i rozjaśniaczu - schodziłam z czekolady, chociaz na koncówkach trzyma mi chyba jeszcze czarny sprzed lat) Czy jest mozliwe ze jakas farba blond (a nie znowu rozjaśniacz) chwyci mi na te końcówki ?
nie ma raczej szansy...
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
piekna



to zes pojechała ze szponkami

oczekuje jedynie dobrego mycia i nie wzmagania przetłuszczania.
Ale kupie chyba ta schaume co mi Bunny poleciła





Ja sama uzywam juz od ponad roku (zdjecia u mnie w albumie) i mam coraz ładniejsze włoski

Miałam dzisiaj wypadek w pracy
duza,szklana podstawa os manekina z witryny spadla mi wprost na paznocia u duzego palca
Łzy i ciemnośc w oczach odrazu, a pazur siny i chyba bedzie mi schodził bo jest pęknięty na pół
kup, schauma dobra
OMG to dobrze ze nie zemdlalas z tego bolu pazur zjedzie czesciowo na pewno....nawet do pol roku moze schodzic...

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Widziałyście panienkę co robiła sobie operacje plastyczne żeby upodobnić się do lalki barbie? Ja jestem w szoku... wpiszcie sobie w googlach albo na fb Valeria Lukyanova, to Wam wyskoczy. Na pudelku czytałam że laska usunęła sobie nawet żebra dla specyficznej talii
widzialam i mnie sie takie cuda podobaja

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
widziałam ta laske w TV kiedys o niej było
Moj jak ją zobaczył to sie mocno do mnie przytulił i powiedział,że od dzisiaj kocha mnie jeszcze bardziej
Witam sie z kawka i sniadankiem.
Musiałam cała paczke parowek dzisiaj wyrzucic bo byly obslizłe
Włoski juz umyte, dzisiaj dostały to co kochają czyli maske aloesowa
Śmigam potem do hurt. po farbe i utleniacz.
Orientujecie sie moze czy lepiej Alfe kupic stacjonarnie czy na All?
Jak sie ceny maja?
i czy ktoś moze polecic mi dobrego i sprawdzonego sprzedawce farbek?
Ale zaszalałam z pytaniami :-P

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Bunny wiem,że juz sie Ciebie o to pytałam ale teraz na necie doczytałam,ze do odcieni platinum? Alfy daje sie utleniacz w proporcji 1:2.
CZy to są te same rodzaje farb co te nowe Cube, czy inne i dlatego proporcje tez sie zmieniaja?

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

jakbym siebie widziała ć wiczacą z Ewa
http://www.youtube.com/watch?v=8Zjvq5jEOu8
u mnie taki parowki uwielbia lola przysmaczek
jesli chodzi o lbn np to lepiej oplaca sie na allegro- bierz od oskara- sprawdzony sprzedawca, szybko wysyla.
no masz zrobic 1:2 ta 11tke a jak ty myslalas

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej ja również się witam z kawą

Kylie ojj biedna mam nadzieję,że już nie boli? Mnie dziś ósemka napieprza wychodzi i nie może wyjść i co jakiś czas boli, miałam skierowanie do chirurga,żeby ją usunąć,ale boję się
no co się śmiejesz wkurza mnie jak ktoś pisze,że palette to zuooo wcielone, tym bardziej,że laska podczytuje wątek i radzi się Bunny,która sama farbuje tą farbą


czeka mnie dziś sprzątanie chaty, zrobienie jakiegoś obiadu.a potem wizyta u taty i jutro znów będę miała kaca

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------



o matkooo
a jak nasza tajemna misja? odpisala cos?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 11:40   #2350
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Auć, ale to musiało boleć, współczuję tego bólu, oby się tylko dobrze zagoiło.


haha, super może i ja zacznę w końcu ćwiczyć


Mam do Was pytanie odnośnie "czegoś" na deszczową pogodę. Jak tylko wyjdę na zewnątrz i jest deszczowo albo nawet wilgotno to zaraz mi się na głowie robi okropny baran Teraz po myciu nakładam krem Pantene Super Gładkość (czy jakoś tak) i prostuje. Włosy świetnie wyglądają, dopóki na dworze nie jest wilgotno, momentalnie zaczynają mi się falować i puszyć. Myślicie, że da się coś w ogóle zrobić z tymi beznadziejnymi kłakami, żeby normalnie wyglądały?
mnie przeciwdziala troche odzywka fructisa gladkie i lsniace, no chyba ze juz zmokne to wiadomo, ale jak mam parasolke to z wlosami wszystko ok

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
spoko, jak nie możesz znaleśc to nie szukaj, kiedys w koncu może zrobie to prześwietlenie
chociaż zobaczyła jak to wygląda

Co do spraw rodzinnych...ehhh u mnie to jest temat rzeka,jednak nie na takie publiczne forum.
Powiem tylko tyle, czasem chyba jednak dobrze jest byc samemu niż potem cierpieć przez nieodpowiednie osoby.
tez tak mysle-lepsza samotnosc, moi rodzice tez nie sa razem,juz od wielu lat...i tak jest lepiej.

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
spoko
mowie,jaki kiedys sie odwaze to zrobie
trzeba sie do miasta zbierać...
Ehhhh....muszę Ci powiedziec ,ze może niedługo do GW zawitam

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

a to co jak druga Kissie bedzie
http://werun.se/isabelles/
usta a teraz cycki sobie zrobiła.
Ja nie wiem co sie z tymi dziewczynami dzieje
wszystkie chca byc plastikowe, takie czasy...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 11:44   #2351
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja mam już upatrzony swój ideał ale jeszcze poczeka zanim przyodzieję
Ale cudo!

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
haha jak daje rade- normalnie. nosze je dlugie swoje naturalne od ponad 10 lat...
nigdy nie mialam tipsow- chyba ze ktorys zlamalam tak ze nie dalo rady skleic to dosztukowywalam... ale i tak nie bylo szansy by ktos poznal ze to nie moj
robie totalnie wszystko i daje rade
mam tylko klopot z zapinaniem guzikow i nawlekaniem igly
te rozmowy w toku byly pustackie zrobili z tych dziewczyn j akies idiotki a tak naprawde jak masz szpony to robisz wszystko i tak opuszkami

mam ponad 70 par butow wiec te sie przydadza chyba
chociaz ciagle mysle, bo w sumie zimno sie zrobilo i nie pochodze teraz...latam w botkach...ciagle mysle na ile wyjsc by mi sie nadaly i ciagle malo...na same sylwestry nie ma co kupowac
Ja z nawlekaniem igły mam problem nawet przy moich krótkich naturalkach

70 par butów?? Szalooona Pozostaje tylko pozazdrościć kolekcji

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a ja nadal chora po nieprzespanej nocy i bólu głowy od 4 dni , poszłam do lekarza dostałam full wypas leków bo oczywiście zatoki siadły psik ,tabletki w tym antybiotyk ,wydałam majątek w aptece i muszę siedzieć jeszcze w domciu ,aby wykurować się dobrze mam nadzieje, że przejdzie
Asiu zdrówka
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-17, 12:06   #2352
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ale cudo!



Ja z nawlekaniem igły mam problem nawet przy moich krótkich naturalkach

70 par butów?? Szalooona Pozostaje tylko pozazdrościć kolekcji



Asiu zdrówka
ja moge nawlec jedynie taka wielka dratwe malej nawet juz nie probuje, chyba ze mam nawlekacz, bo predzej sobie wbije pod paznokiec niz nawleke.
wiem, jeszcze nie moge zapiac zapiecia w lancuszku na szyje czy w bransoletkach i zapiac kolczykow sztyftow- niewykonalne.
lady i tak ma wieksza kolekcje butow, przy niej jestem pikus
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 12:26   #2353
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja moge nawlec jedynie taka wielka dratwe malej nawet juz nie probuje, chyba ze mam nawlekacz, bo predzej sobie wbije pod paznokiec niz nawleke.
wiem, jeszcze nie moge zapiac zapiecia w lancuszku na szyje czy w bransoletkach i zapiac kolczykow sztyftow- niewykonalne.
lady i tak ma wieksza kolekcje butow, przy niej jestem pikus
Bunny podziwiam Cię, i inne osoby które mają tak długie paznokcie, ja bym nie mogła
Wolę nie pytać ile lady ma butów, skoro liczba 70 spowodowała u mnie trwałe rozwarcie szczęki i ust ze zdziwienia
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 12:28   #2354
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Widziałyście panienkę co robiła sobie operacje plastyczne żeby upodobnić się do lalki barbie? Ja jestem w szoku... wpiszcie sobie w googlach albo na fb Valeria Lukyanova, to Wam wyskoczy. Na pudelku czytałam że laska usunęła sobie nawet żebra dla specyficznej talii
widziałam i szczerze mówiąc przeraża mnie jej "wyraz" twarzy. Gdybym ją spotkała w jakimś lesie, polanie, ciemnym kącie to zeszłabym na zawał.
Wyobrażacie to sobie jakbyście były same, a ona stanęłam Wam na środku drogi i tak po prostu by na Was patrzyła?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 12:42   #2355
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hejka dziś siedze sama w pracy ale na czescie jeszcze tylko 20 minut i do domku

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


zmylas smerfa?


no to pokaze wam dzisiejsze szpony
tadam

Załącznik 4982672Załącznik 4982673
hyhy wyobraź sobie ze dopiero tydzień po farbowaniu ale jest ok, nawet koledze pokazywałam to dwa razy się pytał "ale jak to niebieskie " hehe to coś tam mu tłumaczyłam ale nie mógł skumać to dalam sobie spokój
bunny to brokat biały mieniący sie na srebro?? mam właśnie taki fajny jest ale ciezko nałożyć go tak zeby ładnie wyglądał, ale widze ze tobie sie udało, ja to wogóle myśle zrobic jakieś swiąteczne pazurki
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 12:47   #2356
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
widziałam i szczerze mówiąc przeraża mnie jej "wyraz" twarzy. Gdybym ją spotkała w jakimś lesie, polanie, ciemnym kącie to zeszłabym na zawał.
Wyobrażacie to sobie jakbyście były same, a ona stanęłam Wam na środku drogi i tak po prostu by na Was patrzyła?
Mnie też, okropnie wygląda jej twarz. Normalnie jak po photoshopie W miarę fajnie wygląda bez tony makijażu, wtedy wygląda tak normalniej i nie jest tak strasznie Ale w makijażu jakbym ją gdzieś spotkała zeszłabym z tego świata
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 12:50   #2357
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Nieee tylko nie to Dziewczyna taka ładna była, nie potrzebowała żadnych poprawek
o matko... rzeczywiscie podgladam jej bloga czasem i rzeczywiscie dziewczyna fajna ładna.... po co sie porawia

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
widziałam i szczerze mówiąc przeraża mnie jej "wyraz" twarzy. Gdybym ją spotkała w jakimś lesie, polanie, ciemnym kącie to zeszłabym na zawał.
Wyobrażacie to sobie jakbyście były same, a ona stanęłam Wam na środku drogi i tak po prostu by na Was patrzyła?
uciekłabym z wrzaskiem...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 13:19   #2358
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
spoko
mowie,jaki kiedys sie odwaze to zrobie
trzeba sie do miasta zbierać...
Ehhhh....muszę Ci powiedziec ,ze może niedługo do GW zawitam

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

a to co jak druga Kissie bedzie
http://werun.se/isabelles/
usta a teraz cycki sobie zrobiła.
Ja nie wiem co sie z tymi dziewczynami dzieje
zapraszam do GW chociaż tu nic ciekawego się nie dzieje
Kylie to tylko zdjęcie
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a jak nasza tajemna misja? odpisala cos?
nie,a była,bo na inne odpisywała wiedziałam,że tak będzie
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
widziałam i szczerze mówiąc przeraża mnie jej "wyraz" twarzy. Gdybym ją spotkała w jakimś lesie, polanie, ciemnym kącie to zeszłabym na zawał.
Wyobrażacie to sobie jakbyście były same, a ona stanęłam Wam na środku drogi i tak po prostu by na Was patrzyła?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 13:26   #2359
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
widziałam i szczerze mówiąc przeraża mnie jej "wyraz" twarzy. Gdybym ją spotkała w jakimś lesie, polanie, ciemnym kącie to zeszłabym na zawał.
Wyobrażacie to sobie jakbyście były same, a ona stanęłam Wam na środku drogi i tak po prostu by na Was patrzyła?
hehe laleczka czaki-barbi 21 wieku rodem z horroru
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hejka dziś siedze sama w pracy ale na czescie jeszcze tylko 20 minut i do domku



hyhy wyobraź sobie ze dopiero tydzień po farbowaniu ale jest ok, nawet koledze pokazywałam to dwa razy się pytał "ale jak to niebieskie " hehe to coś tam mu tłumaczyłam ale nie mógł skumać to dalam sobie spokój
bunny to brokat biały mieniący sie na srebro?? mam właśnie taki fajny jest ale ciezko nałożyć go tak zeby ładnie wyglądał, ale widze ze tobie sie udało, ja to wogóle myśle zrobic jakieś swiąteczne pazurki
to jest pył(masa perłowa)- najdrobniejsza możliwa odmiana brokatu na rynku
i ja robie tak, że wyciagam gluta z zelu do palety malarskiej i dosypuje troszke pylu-mieszam, za malo dosypuje...i mieszam, patrze i nakladam jedna warstwe na pazurki i nablyszczacz hybrydowy i voila!
w ogole teraz zrobilam eksperymentalne pazurki, bo maja zaledwie 0,5mm grubosci a moze i mniej... łącznie z moim naturalem juz i nie wiem czy nie połamię, ale poki co 2 dzien i jest chyba ok jak gdzies nie dowale łapą to bedzie dobrze- zawsze to łatwiej mi potem sciagac taka cienizne no ale ozdob bym nie zatopila za cienko zelu i boli mnie jak pisze na klawiaturze
niemniej podobaja mi sie bardzo a mojemu tz nie

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
zapraszam do GW chociaż tu nic ciekawego się nie dzieje
Kylie to tylko zdjęcie

nie,a była,bo na inne odpisywała wiedziałam,że tak będzie

czyli usuwa od razu? widzialam je jej psiapsiolke A. tez ładnie zjechali komentami ostatnio brawa
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-17, 13:32   #2360
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czyli usuwa od razu? widzialam je jej psiapsiolke A. tez ładnie zjechali komentami ostatnio brawa
co Wy za tajemnice macie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 13:33   #2361
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czyli usuwa od razu? widzialam je jej psiapsiolke A. tez ładnie zjechali komentami ostatnio brawa
nie zamieszcza nawet ma zatwierdzanie komentarzy więc wiesz selekcja o zaraz sobie zobaczę
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 13:35   #2362
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
nie zamieszcza nawet ma zatwierdzanie komentarzy więc wiesz selekcja o zaraz sobie zobaczę
idz koniecznie chyba ze przemyslala i pousuwala
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 13:37   #2363
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
co Wy za tajemnice macie
napiszę PW
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
idz koniecznie chyba ze przemyslala i pousuwala
a pod którym wpisem?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 13:39   #2364
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
napiszę PW


a pod którym wpisem?
pod ostatnim chyba z sesji
teraz przedostatnim ))
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2012-11-17 o 13:40
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 13:42   #2365
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie ma raczej szansy...

kup, schauma dobra
OMG to dobrze ze nie zemdlalas z tego bolu pazur zjedzie czesciowo na pewno....nawet do pol roku moze schodzic...


widzialam i mnie sie takie cuda podobaja


u mnie taki parowki uwielbia lola przysmaczek
jesli chodzi o lbn np to lepiej oplaca sie na allegro- bierz od oskara- sprawdzony sprzedawca, szybko wysyla.
no masz zrobic 1:2 ta 11tke a jak ty myslalas


a jak nasza tajemna misja? odpisala cos?
nie strasz
boli dalej ale jakos chodze.
u mnie w hurtowni wołaja 38 zl za tubke Alfy
myslalam ze 1:1,5



Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
widziałam i szczerze mówiąc przeraża mnie jej "wyraz" twarzy. Gdybym ją spotkała w jakimś lesie, polanie, ciemnym kącie to zeszłabym na zawał.
Wyobrażacie to sobie jakbyście były same, a ona stanęłam Wam na środku drogi i tak po prostu by na Was patrzyła?


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
zapraszam do GW chociaż tu nic ciekawego się nie dzieje
Kylie to tylko zdjęcie

nie,a była,bo na inne odpisywała wiedziałam,że tak będzie

i Cie znajde

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
idz koniecznie chyba ze przemyslala i pousuwala
o co chodzi

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
napiszę PW


a pod którym wpisem?
moge tez prosis PW
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 13:45   #2366
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pod ostatnim chyba z sesji
teraz przedostatnim ))
czytam że ludziom chce się komentować te glupoty

Kylie a wiesz,że ósemki to zęby mądrości,a dziewiątki to zęby głupoty? sory,ale gdzieś się na to natknęłam i musiałam napisać

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
moge tez prosis PW
zaraz wyślę
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 13:45   #2367
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

chociaz domyslam sie o co? KOGO? chodzi
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 13:46   #2368
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

O co chodzi dziewczyny? Czyżby o pewną blogerkę która kiedyś nie ładnie komentowała u bunny a potem kasowała komentarze?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-11-17 o 13:48
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 13:47   #2369
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
czytam że ludziom chce się komentować te glupoty

Kylie a wiesz,że ósemki to zęby mądrości,a dziewiątki to zęby głupoty? sory,ale gdzieś się na to natknęłam i musiałam napisać

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------


zaraz wyślę
to moze i naturalne zaczna mi blond wyrastac i bede kwintesencja głupoty

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
O co chodzi dziewczyny? Czyżby o kogoś z otoczenia pewnej blogerki która jakiś czas temu nie ładnie komentowała u bunny a potem kasowała komentarze?
ale my jestesmy okrutne sssasasa
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 13:49   #2370
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
to moze i naturalne zaczna mi blond wyrastac i bede kwintesencja głupoty

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------


ale my jestesmy okrutne sssasasa
a nie słyszałaś,że rozjaśniacz wypala mózg?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.