Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-29, 14:42   #1
Patching
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Exclamation

Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze


Cześć. Przyszło lato, mam 2 miesiące do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Po pierwszej klasie mam dość - wszystkie dziewczyny są ładne, mają chłopaków. Ja, powiedzmy wprost, do ładnych nie należę.
Mam 17 lat, nie umiem się malować, nikt mnie nigdy tak naprawdę tego nie nauczył, więc nie wiem nawet jakich kosmetyków bym potrzebowała. Poza tym nie mogę przefarbować i za bardzo ściąć włosów - taką mam mamę :/
Co mogę ze sobą zrobić? Tak wyglądam:
8ikjuyhtgfd.jpg

hgg.jpg

webcam-toy-foto1.jpg
Patching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 15:31   #2
Leonia_Hial
Przyczajenie
 
Avatar Leonia_Hial
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 12
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Cóż, w kwestii makijażu to ci niestety nie pomogę, bo sama się tego dopiero uczę, ale pierwszą rzeczą, jaką bym w twoim przypadku zrobiła, to pozbyła się grzywki, niestety moim zdaniem kompletnie ci nie pasuje. Skoro twoja mama nie czepia się o ścinanie włosów, to może spróbuj zapuścić
Leonia_Hial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 15:42   #3
201705121336
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Zmiana koloru włosów to podstawa niestety Twoj obecny kolor jest nijaki .Grzywka może na bok ?strasznie te włosy napuszone masz używaj kosmetyków aby je ogarnąć jakos .
201705121336 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 15:57   #4
mitasa
Raczkowanie
 
Avatar mitasa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 410
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Grzywka Ci nie pasuje. Gdyby była okiełznana to byłaby może lepsza, ale jeśli nie potrafisz nad nią zapanować - zapuść ją koniecznie. Mama nie pozwala Ci się przefarbować, a malować Ci się pozwoli ?
Powinnaś iść np. do salony firmowego Inglota i tam jakaś wizażystka pomoże Ci dobrać cienie i/lub kosmetyk do ust, które będą dla Ciebie odpowiednie. Uważam, że masz duże, ładne oczy i powinna w makijażu postawić na ich podkreślenie.
__________________
Ślub: 24.09.2016.
Oczekiwanie na syna : 08.06.2017.
mitasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 15:59   #5
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Po pierwsze: brwi - niech wyreguluje Ci je kosmetyczka za pierwszym razem potem będziesz już sama mogła to robić. Te co teraz masz trochę przytłumiają Twoją twarz.
Po drugie: zmiana fryzury. Tak jak moja poprzedniczka jestem za pozbyciem się tej grzywki. Spróbuj trochę ją zapuścić i ściąć ją na bok. Włosy bym zapuściła na Twoim miejscu o góra 5 cm jak do tych na pierwszym zdjęciu. Czy Twoje włosy są podatne, czy sztywne, czy się puszą, bardzo kręcą? Włosy bym ścieniowała żeby nadać twarzy lekkości. Jak znajdę jakieś ciekawe zdjęcie fryzurki to wrzucę je
Po trzecie: jeśli chodzi o makijaż to delikatny. Widzę, że raczej problemów skórnych nie masz. Jeśli chcesz ukryć ewentualne pryszcze to przeszukaj KWC i znajdź odpowiedni dla siebie korektor antybakteryjny. Oczywiście wytuszowane rzęsy są podstawą. Spróbowałabym kreskę na górnej powiece zwykłą i w stylu retro ( poszukaj na YT jak ją zrobić, najlepiej eyelinerem w słoiczku). Jakbyś chciała dodać na cienie na codzienne wyjście do delikatne satynowe beże i wszelkie odcienie nude. Do tego szminka w dość intensywnym kolorze albo błyszczyk o wysokim połysku (tylko nie nadmiarem brokatu). https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...yk-do-ust.html - ten daje ładny efekt oraz ten - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ny-polysk.html.
To chyba tyle na razie. Jak coś to możesz pisać do mnie na PW
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 15:59   #6
mitasa
Raczkowanie
 
Avatar mitasa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 410
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Cytat:
Napisane przez mitasa Pokaż wiadomość
Grzywka Ci nie pasuje. Gdyby była okiełznana to byłaby może lepsza, ale jeśli nie potrafisz nad nią zapanować - zapuść ją koniecznie. Mama nie pozwala Ci się przefarbować, a malować Ci się pozwoli ?
Powinnaś iść np. do salony firmowego Inglota i tam jakaś wizażystka pomoże Ci dobrać cienie i/lub kosmetyk do ust, które będą dla Ciebie odpowiednie. Uważam, że masz duże, ładne oczy i powinnaś w makijażu postawić na ich podkreślenie.
A tak na marginesie uważam, że nie jesteś brzydka - po prostu nie potrafisz jeszcze podkreślić swoich atutów i wydobyć z siebie swojego naturalnego piękna.
__________________
Ślub: 24.09.2016.
Oczekiwanie na syna : 08.06.2017.
mitasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 19:36   #7
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Witaj Przede wszystkim przestan zaslaniac pol twarzy reka. Nie musisz sie chowac. Jestes ladna. Oczy i usta to Twoje atuty, maja bardzo ladny ksztalt. Wlosy tez maja potencjal, tylko trzeba nad nimi popracowac. Sa podatne na krecenie, mozesz z nich wyczarowac piekne loki. Na Twoim miejscu zapuscilabym grzywke (nie dodaje Ci urody i wyglada na domowa robote w dodatku), wyrownala ja z wlosami, jak rowniez zapuscila wlosy i wystopniowala je, zeby uwydatnic skret. Typowy delikatny makijaz to puder matujacy, brazowa kredka na oczy, tusz do rzes, roz i jakis naturalny blyszczyk. Od tego mozesz zaczac swoje przygody z malowaniem sie (na tym tez mozesz poprzestac
Regulacja brwi, szeroki usmiech i gotowe!

Powodzenia, wstawiaj zdjecia z kolejnych etapow przemiany
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-29, 20:32   #8
greenberry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

a moim zdaniem niekoniecznie farba jesli jej nie chcesz, naturalny kolor tez potrafi wygladac ladnie jak wlos jest zdrowy.
na poczatku wystarczy odzywic wlosy by wygladaly na zdrowe i lsniace i sie tak nie puszyly, zacznij je ujarzmiac, odzywka to podstawa dla Ciebie, nigdy nie kladz sie spac w mokrych wlosach (niestety na takie teraz wygladaja)po kapieli jak sa mokre rozczesz, moze z suszarka sie zaprzyjaznij. moze troche pianki i sprobowac konce powykrecac, a moze prostownica i je wygladzic. poexperymentuj. grzywka definitywnie na bok. delikatny makijaz, tusz do rzes, delikatna kreska na gornej powiece, na ostatnim zdjeciu chyba widac lekkie zaczerwienia, jesli masz z tym problem to moze jakis delikatny podklad badz krem BB zacznij uzywac.
do tego usmiech i wiara w siebie. jestes ladna ale musisz nauczyc sie to piekno wydobyc
greenberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 20:57   #9
Magda9876
Rozeznanie
 
Avatar Magda9876
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 548
GG do Magda9876 Send a message via Skype™ to Magda9876
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Hej! Wcale nie jesteś brzydka! Masz moim zdaniem bardzo klasyczną, elegancką urodę, coś jak aktorki z dawnych filmów.
Ale grzywka, to już było mówione, zupełnie Ci nie pasuje. Do zapuszczenia! Nie pasuje, bo masz puszące się, wysokoporowate włosy, więc grzywka sterczy. Z tego samego względu odradzam krótkie fryzurki, gdyż włosy będą się puszyć i sterczeć. Długość przynajmniej do ramion, bez grzywki. Faktycznie przydałby się kolor. A może jeśli mama jest przeciwna farbom zgodzi się na naturalną hennę na włosach? Jeśli nic narazie nie możesz zrobić z kolorem to przynajmniej zapuść tą grzywkę i zacznij zbać o włosy, żeby poprawić ich kondycję. Polecałabym olejowanie, poszukaj wiadomości u włosomaniaczek. A grzywka jak już urośnie to dać ją na bok. Na dłuższych włosach też naturalne fale będą o wiele lepiej wyglądać. Do krótkiej fryzury to chyba tylko prostownica.
Druga podstawowa sprawa: brwi!! Obowiązkowo zmiana kształtu. Też polecam udanie się na pierwszą regulację do kosmetyczki. Regulacja nie jest droga. A jak raz zainwestujesz to od razu zauważysz kolosalną zmianę.
Jak zrobisz te 2 rzeczy: zapuścisz grzywkę i wyregulujesz brwi od razu zauważysz zmianę.
Następnie delikatny makijaż. Zaczęłabym może najpierw od jednego podstawowego kosmetyku. Tusz do rzęs!
Po zrobieniu tych trzech rzeczy już będzie kolosalna zmiana.

Masz piękny kształt oczu i w przyszłości skupiłabym się właśnie na ich podkreślaniu. Ciemnobrązowa kreska kredką będzie wyglądać cudnie.
Delikatny róż na policzkach, tylko odrobinka na tzw. jabłuszka :P nada pięknego kolorytu. Jeśli chodzi o cienie to zaczęłabym od jasnych cielistych beżowych, takich którymi nie zrobisz sobie krzywdy (bo takimi neutralnymi kolorami ciężko ). Beżowy cień dobrze by był minimalnie jaśniejszy lub w kolorze skóry na powiekach, to zakryje żyłki na powiece, rozjaśni oko i będziesz wyglądała na wypoczętą. Na usta błyszczyk, półprzeźroczysty, różowy. Zawsze wypróbuj kolor np. na dłoni, bo nawet jak w opakowaniu kolor jest mocny to często na ustach wcale go nie widać, tylko delikatna poświata.
Cerę masz idealną, więc ewentualnie jakiś krem tonujący lub krem BB. Tylko uważaj żeby nie wybrać zbyt ciemnego bo masz jasną karnację.
Jeśli chesz się nauczyć wykonywać pełny makijaż to polecam oglądać różne filmiki na youtube i ćwiczyć. Jak się nie uda zmyć i próbować dalej.
Powodzenia
Magda9876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 21:29   #10
Patching
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Bardzo wam dziękuję. Zapamiętam i postaram się jak umiem najlepiej. : D

Włosy rosną mi trochę wolno, więc z grzywką będzie póki co problem - zacznę ją podpinać. Co do kosmetyczki - nie mam za bardzo możliwości się do niej udać... :/ Koleżanka lub kuzynka na pierwszą regulację to zły pomysł?
Patching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 21:49   #11
Magda9876
Rozeznanie
 
Avatar Magda9876
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 548
GG do Magda9876 Send a message via Skype™ to Magda9876
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Jeśli koleżanka lub kuzynka się na tym naprawdę znają i wiedzą co i jak to oczywiście mogą być. Ale ja tutaj widzę dość znaczną zmianę kształtu brwii, więc nie wiem na ile koleżanka ma doświadczenie i na ile będzie wiedziała jak to zrobić. Naprawdę nie masz nigdzie w pobliżu jakiegoś osiedlowego fryzjera z kosmetyczką? Taka regulacja kosztuje około 10zł w takim miejscu. Jak raz kosmetyczka Ci dobrze wyreguluje to potem łatwo z pomocą koleżanki pilnować nowego kształtu.

A z grzywką się przemęcz i ją zapuść. Tak jak mówisz jakieś spinki, opaski dopóki nie urośnie.
Magda9876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-30, 12:32   #12
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Faktycznie przydałaby ci się jakaś metamorfoza.Pierwsze to zacznij używać kosmetyków do kręconych włosów bo jak widzę to poddają się kręceniu. I zapuść grzywkę żeby się zrównała z długością włosów.Wybierz się do drogerii po kosmetyki do twarzy, podkład i maskara itp....Czekam na zdjęcia po metamorfozie
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 16:09   #13
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

dodaj zdjęcia dobrej jakości i kolorowe, bo na czarno białych nie widać jaką masz kolorystykę.
twarzą na wprost aparatu około 1.5 m od niego.
chyba sobie to umieszczę w stopce...

koniecznie zapuść grzywkę, jeśli tak się kręci i nie stosujesz prostownicy to nie wygląda to dobrze.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 17:24   #14
Patching
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Pierwszy etap - pozbycie się grzywki.
Zaczęłam upinać, i przyznam szczerze - głupio się czuję.
Wrzucam zdjęcie, byście oceniły, czy tak lepiej.
Przy okazji - jaką fryzuję do tego? Zawsze mam włosy spięte spinką, nie lubię nosić rozpuszczonych, przeszkadzają mi. Poza tym nie mam innych możliwości niż upinanie - jestem w klasie wojskowej, do munduru muszę mieć spięte włosy.

webcam-toy-foto2.jpg
Patching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 19:08   #15
lowe_krowe
Raczkowanie
 
Avatar lowe_krowe
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 115
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Moim zdaniem w grzywce lepiej tylko zacznij układać włosy!
Do regulacji brwi. Makijaż zacznij od podstawy: tusz, podkład i róż.
Masz dobrą cerę? nie wiem na ile to wina zdjęć, ale ze zdjęć wydaje mi się że jest przyszarzała i przydałaby ci się sesja lub dwie u kosmetyczki

http://imworld.aufeminin.com/dossier...9-113657_L.jpg
widziałabym cię w czymś takim: grzywkę prostujesz, resztę włosów stylizujesz: zajrzyj do wątku zakręconych na pielęgnacji włosów, dowiesz się jak pielęgnować
Skoro farbowanie nie przejdzie to popróbuj naturalnymi sposobami: dziewczyny rozjaśniają sobie włosy rabarbarem, trzymaniem miodu na włosach, przyciemniają orzechem włoskim czy korą dębowa
Możesz też zafarbować normalnie i postawić mamę przed faktem dokonanym, ja tak zrobiłam jak miałam 15 lat :P
lowe_krowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 19:39   #16
Magda9876
Rozeznanie
 
Avatar Magda9876
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 548
GG do Magda9876 Send a message via Skype™ to Magda9876
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Z grzywką byłoby ładnie ale jedynie jeśli Patching prostowałaby grzywkę codziennie.

Masz prostownicę? Grzywka u osoby z kręconymi włosami, czyli pokręcona grzywka wygląda bardzo źle. Mi się bez grzywki podoba. Ale moja wizja na przyszłość to zrównanie grzywki z resztą włosów i wtedy można włosy dawać na bok. http://www.wkinach.pl/wallpapers/d/s...mez-wlosy.jpeg W sumie chodzi o to, że przedziałek jest na boku.
Trzeba też podkreślić skręt włosów na całej długości. Jeśli natura dała włosy kręcone to trzeba to podkreślać. No i bardzo ważna jest poprawa stanu włosów. Obecnie są bardzo sianowate mimo, że nie farbowane. Czy nakładasz jakieś odżywki? Maski na włosy?
Magda9876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 21:04   #17
Patching
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Prawdę powiedziawszy kompletnie nie mam pojęcia o czym mówisz Magda9876. Nigdy nie interesował mnie mój wygląd, jestem typem chłopczycy. Zmieniło się to, jak się zakochałam, skąd nagły zwrot akcji.
Czytałam, że codzienne prostowanie grzywki może jedynie zniszczyć włosy, więc wolałabym się na to nie decydować. Do kosmetyczki się wybieram - kumpela mi załatwiła, tylko czekamy na wolny termin.
Jakby któraś mogła wypisać mi jakieś podstawowe kosmetyki, których nie powinno mi zabraknąć i do czego one w ogóle są, byłabym bardzo wdzięczna.
Patching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 21:16   #18
Magda9876
Rozeznanie
 
Avatar Magda9876
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 548
GG do Magda9876 Send a message via Skype™ to Magda9876
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Cytat:
Napisane przez Patching Pokaż wiadomość
Prawdę powiedziawszy kompletnie nie mam pojęcia o czym mówisz Magda9876. Nigdy nie interesował mnie mój wygląd, jestem typem chłopczycy. Zmieniło się to, jak się zakochałam, skąd nagły zwrot akcji.
Czytałam, że codzienne prostowanie grzywki może jedynie zniszczyć włosy, więc wolałabym się na to nie decydować. Do kosmetyczki się wybieram - kumpela mi załatwiła, tylko czekamy na wolny termin.
Jakby któraś mogła wypisać mi jakieś podstawowe kosmetyki, których nie powinno mi zabraknąć i do czego one w ogóle są, byłabym bardzo wdzięczna.
Ale czego konkretnie nie rozumiesz? Wyrażaj się jaśniej? Bo ja też teraz nie wiem która część mojej wypowiedzi jest dla Ciebie niezrozumiała?

Tak, codzienne prostowanie niszczy włosy. Dlatego obstaję przy zapuszczeniu grzywki. Twoja kręcona grzywka wygląda fatalnie. Albo zostawiasz grzywkę i ją codziennie prostujesz, albo zapuszczasz.

Super, że się zdecydowałaś na kosmetyczkę Daj znać jak już ujarzmisz brwi.

Kosmetyki do pielęgnacji czy do makijażu?
Magda9876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 21:29   #19
Patching
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

W twojej wypowiedzi chodziło mi o odżywkę i maskę na włosy... Serio, nie wiem co to i po co się tego używa...

Co do kosmetyków - i do tego i do tego.
Patching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-30, 22:02   #20
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

zdjęcie nadal bardzo kiepskie, guzik widać. jesli nie masz lepszego aparatu i robisz zdjecia telefonem, to jutro zrób kolejne ale w świetle dziennym, to wyeliminuje szumy na zdjęciach, ustaw w telefonie możliwie najlepszą jakość. zrób jeszcze fote z profilu i z tyłu, chcę zobaczyć włosy.

jeśli na razie nie decydujesz się na prostowanie grzywki to ją zapuść, grzywki na kręconych włosach czasem można zobaczyć, ale muszą być dobrze obcięte i tylko na bok, a nie proste. ja nawet nie wiem czy Twoje włosy sa kręcone czy tylko się puszą. co do prostowania i zniszczeń.. mam koleżankę, która prostowała włosy całe studia nawet nie domyśliłam się, że ma kręcone, miała grube, mocne i jedne z najpiękniejszych włosów na roku. stosowała podobno jakieś preparaty do prostowania chyba na bazie silikonu, ja Cie oczywiście nie namawiam do prostowania tylko uświadamiam
jeśli chodzi o farbowanie, to naprawdę daj sobie z tym sposób, tym bardziej, że się nie umiesz jeszcze malować, jeśli przyciemnisz włosy to twarz bez makijażu zginie, odradzam Ci również kolory takiej jak rudy czerwony ciemne brązy i czernie. stawiam, że jesteś typem urody Soft Summer i takim osobom ciężko jest dobrać odpowiedni kolor - najlepiej wyglądają w swoim własnym, jeśli się na tym nie znasz to nie kombinuj, bo tylko pogorszysz. dodaj lepsze zdjęcia to pomyślimy,

co do brwi, trzeba je troszkę poprawić, jak będą opracowane to nadadzą twojej twarzy bardziej kobiecy wygląd. nie wyrwij ich tylko zbyt mocno, trzeba je odrobinę poprawić w miejscu wznoszenia się łuku.

makijaż- rób sobie kreskę na górnej powiece i wyciągaj kącik oka ku górze, tak jak to pokazałam na zdjęciu.. w żadnym wypadku nie maluj oka na dolnej powiece, a na pewno nie na czarno.

ja bym na Twoim miejscu zaiwestowała też w ubrania, jeśli Cie nie stać na nowe (rozumiem, masz 17 lat) to powiem Ci, ze w szamteksach teraz można znaleźć naprawdę ładne ubrania, to już nei to co kiedyś, za 5-10 zł można mieć bluzki i tuniki, trzeba tylko polować proponuję mieć więcej kobiecych ciuchów, a T shirty i chłopięcy styl zostawić facetom..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto2.jpg (73,6 KB, 567 załadowań)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 22:02   #21
Magda9876
Rozeznanie
 
Avatar Magda9876
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 548
GG do Magda9876 Send a message via Skype™ to Magda9876
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Oj oj serio? Ok już tłumaczę. Czyli tylko myjesz włosy szamponem?

Szampon zasadniczo oprócz mycia włosów nic z nimi nie robi. Może stąd nie wyglądają jakoś super.
Odżywki są następujące: do spłukiwania, bez spłukiwania (w kremowej konsystencji lub w spraju).
Odżywki, jak nazwa wskazuje odżywiają włosy. Sprawiają, że łatwiej je rozczesywać, bywa że nadają włosom blasku, mogą ujarzmić puszenie włosów. Odżywka do spłukiwania jest nakładana zaraz po umyciu szamponem. Trzymasz 1-2 minuty i spłukujesz. Jak raz spróbujesz to już nigdy nie zrezygnujesz z odżywki. Odżywki bez spłukiwania wcierasz po umyciu po wstępnym osuszeniu ręcznikiem i zostawiasz.
Maski - zazwyczaj gęstrze. Zostawiasz na włosach po myciu na około 20min. Mają silniejsze składniki i dogłębnie odżywiają włosy, ale żeby nie obciążały wystarczy stosować raz na tydzień, max 2 razy.

Zacznij może na początek od:
1. Odżywka do spłukiwania. (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...szczonych.html)
2. Tusz do rzęs. (polecam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...n-mascara.html)
Te 2 rzeczy to są zupełne podstawy! Już nawet mniejsza z tym jaka firma. Idź do rossmanna czy natury i tam znajdziesz dobre kosmetyki do 10zł.
W rossmanie najtańsze tusze i niezłe są z Wibo, Miss Sporty.
W Naturze Essence. Z Essence tusze są super. I mają też dużo innych tanich a dobrych produktów.
Wybacz, że tak mówię tylko o najtańszych, może chcesz przeznaczyć na to większe fundusze, lecz zazwyczaj nastolatki mają ograniczone fundusze. Mam nadzieję, że się nie obrazisz.
Odżywki choćby z Nivea. Są dobre. Masz podobną strukturę włosa do mojej. (Puszące się, falowane, suche od ucha w dół). Tak przynajmniej oceniam ze zdjęć. Mi służą produkty do włosów suchych, mimo że przy skórze głowy się przetłuszczają. Pamiętaj by odżywkę nakładać tak od ucha w dół włosów, nie przy skórze głowy.

Dalsze kosmetyki, w które możesz zainwestować:
3. Serum lub jedwab zabezpieczający końcówki włosów. Teraz w Rossmannie jest promocja na ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-w-plynie.html. Jedną pompkę rozprowadzasz na samych końcach. Zabezpiecza końcówki przed rozdwajaniem. Pamiętaj, że rozdwojone końcówki można już tylko obciąć, nic ich nie naprawi. Dlatego zdrowe końce trzeba zabezpieczać.
4. Krem nawilżający. Narawdę jest tego mnóstwo w sklepach. Ziaja ma dobre kremy dla młodej cery.
5. Krem BB, ale tylko jasny odcień dla ciebie. Jest to krem który nawilża i trochę wyrównuje kolor cery, takie 2 w 1. Nie kryje mocno, gdyż ma mało pigmentu. Nosisz w ciągu dnia żeby cera wyglądała bardziej promiennie i miała jednolity kolor.
6. Delikatny błyszczyk na usta.

Od tego bym zaczęła. Potem można szaleć dalej.
Ale nie będę się może tak często wypowiadać, żeby nie było że narzucam własną wizję Ciebie.
Magda9876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 22:21   #22
Patching
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Nie Magda, właśnie wielkie dzięki za rady
Przyznam, że ilość rzeczy aż przeraża, ale powiedzmy, że dam radę.
Holly - co do moich ciuchów, nie mam problemów z nimi, serio. Po prostu jestem nauczona, że po domu chodzi się w starych rzeczach. I korzystam z lumpeksów, nie wstydzę się tego, bo można naprawdę perełki znaleźć. Ale przyznam szczerze - to zdjęcie, które wstawiłaś mnie przeraziło. To na serio nadal ja? Bo teraz naszły mnie wątpliwości... O.o'
Patching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 16:43   #23
lowe_krowe
Raczkowanie
 
Avatar lowe_krowe
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 115
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Poniszczysz grzywke, owszem ale to tylko grzywka mozna prostować na szczotke/suszarko-lokowka kremy bb (prawdziwe!) sa dość drogie (ten garnierowski robi nam pomaranczowa twarz ) ja bym obstawiala raczej podklad. Fajny jest dream mat mouse maybelline.
Albo healthy mix bourjois. Jeżeli chodzi o naukę makijażu:popros mamę!
lowe_krowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 18:27   #24
Magda9876
Rozeznanie
 
Avatar Magda9876
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 548
GG do Magda9876 Send a message via Skype™ to Magda9876
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Cytat:
Napisane przez lowe_krowe Pokaż wiadomość
Poniszczysz grzywke, owszem ale to tylko grzywka mozna prostować na szczotke/suszarko-lokowka kremy bb (prawdziwe!) sa dość drogie (ten garnierowski robi nam pomaranczowa twarz ) ja bym obstawiala raczej podklad. Fajny jest dream mat mouse maybelline.
Albo healthy mix bourjois. Jeżeli chodzi o naukę makijażu:popros mamę!
Hmm. No tutaj się zgodzę. Ja mam jedynie azjatyckie kremy BB, a i podkładów używam raczej średniopółkowych od 40zł wzwyż. Ale czytałam, że dostępne w drogeriach polskie kremy BB to takie kremy tonujące to je chyba mogę polecić. Ale tylko takie gdzie można zobaczyć tester. Widziałam testery kremów BB w Rossmannie z Wibo? chyba, Lovely i Maybelline. Patching musi sobie wycisnąć krem i odrobinę nałożyć na twarz. (W Rossmannach są lusterka). To są propozycje z tych tańszych, bo nie wiem jakie środki finansowe Patching może przeznaczać na kosmetyki.
Właśnie mama to najlepszy pomysł! Ja na swoje pierwsze zakupy makijażowe poszłam z mamą w wieku 16lat.
Magda9876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 22:38   #25
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Absolutnie widzę Cię w stylizacjach a la lata 30, 40.

Masz do tego idealnie charakterystyczną urodę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marlene_dietrich_shop_new.jpg (81,7 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Greta-Garbo-9306210-2-402.jpg (23,1 KB, 35 załadowań)
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 14:02   #26
aniaaa3
Raczkowanie
 
Avatar aniaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 241
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Moim zdaniem bardzo ładnie wyglądasz z podpiętą grzywką. Możesz poeksperymentować z różnymi opaskami czy chustkami w stylu pin up. Oczy aż się proszą o tusz do rzęs i ciemną kredkę. Może ciemny brąz na początek? ważne żeby była miękka np. miss sporty, essence- nie są drogie. Do tego błyszczyk delikatnie różowy na usta i od razu zauważysz ogromną różnicę. Na ostatnim zdjęciu przypominasz mi makijażową guru, której kanał możesz sobie śledzić w poszukiwaniu inspiracji. Tak jakoś od razu mi się skojarzyłyście https://www.youtube.com/user/digital...?feature=watch
Teraz są wakacje więc można troszkę zaszaleć z makijażem nieprawdaż Włosy wyglądają na gęste; dla łatwiejszego rozczesywania i super połysku polecam odżywkę Nivea Diamond Gloss http://img2.cokupicstatic.pl/c_big2079468.jpg
Jestem ciekawa Twoich dalszych metamorfoz. Pozdrawiam i trzymam kciuki!
__________________
Vivere militare est.
aniaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 17:28   #27
alcia22
Rozeznanie
 
Avatar alcia22
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 797
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Cytat:
Napisane przez izga88 Pokaż wiadomość
Faktycznie przydałaby ci się jakaś metamorfoza.Pierwsze to zacznij używać kosmetyków do kręconych włosów bo jak widzę to poddają się kręceniu. I zapuść grzywkę żeby się zrównała z długością włosów.Wybierz się do drogerii po kosmetyki do twarzy, podkład i maskara itp....Czekam na zdjęcia po metamorfozie
zgadzam się


porozmawiaj jeszcze z mamą o tym farbowaniu bo na prawde jest konieczne
alcia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 20:40   #28
usmiechnietaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 127
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Cytat:
Napisane przez alcia22 Pokaż wiadomość
porozmawiaj jeszcze z mamą o tym farbowaniu bo na prawde jest konieczne
Dziewczyna jest dopiero w pierwszej klasie, a Wy mówicie, że konieczne jest farbowanie ?
usmiechnietaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 21:26   #29
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

Cytat:
Napisane przez usmiechnietaa Pokaż wiadomość
Dziewczyna jest dopiero w pierwszej klasie, a Wy mówicie, że konieczne jest farbowanie ?
otóż to, zdjęcia są zwyczajnie bardzo słabej jakości przez co skóra autorki zdaje się być czerwona i ziemista jednocześnie, nadal czekam na dobrej jakości fotę, ale chyba się nie doczekam..
może ja juz się zaliczam do innego pokolenia, ale jak dla mnie 16 letnia dziewczyna w pełnej tapecie z samego rana wygląda żenująco śmiesznie. rozumiem troche tuszu na rzesach, bo sie ma jasną oprawe oczu, czy puder gdy rzeczywiście są problemy ze skórą, ale jakoś odnoszę wrażenie, że tu dziewczyna ich nie ma.
a włosy zostaw w spokoju, jak dla mnie dobre cięcie to nie to samo co zupełne obcięcie włosów. powinnaś pójść do dobrego fryzjera i poprosić o delikatne wystopniowanie, a nie skrócenie ich z długości. w długich jest Ci lepiej. na razie nic nie farbuj, nie widać tu nawet twojego naturalnego odcienia, nie wiem na jakiej podstawie tłumy dziewczyn każą ci farbować włosy.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 12:02   #30
SaMa
Zadomowienie
 
Avatar SaMa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 205
Dot.: Zmiana wyglądu - prosto, ale dobrze

a ja uwazam, ze bardzo ladnie byloby ci w wyprostowanych wlosach. wiem, ze to na dluzsza mete niszczy, ale twoje wlosy wygladaja na kompletnie nieujarzmione - pare ruchow prostownica i zobaczysz, ze wygladasz calkiem inaczej . poza tym pelno teraz specyfikow chroniacych wlosy przed cieplem prostownicy...
z makijazem nie przesadzalabym, tusz do rzes to podstawa, jesli masz brzydka cere (na zdjeciach nic nie widac niestety) - to jakis LEKKI podklad.
SaMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.