Zenkowych kuszeń ciąg dalszy - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-03, 18:33   #631
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj tonik Decleor i usiłuje go rozkodować: TUU19A.
Na checkcosmetics nie ma Decleor, a na jakimś innym kalkulatorze wyskakuje mi info, że Decleor ma kody w innym formacie. Na butelce żadnego innego kodu nie ma. Ktoś coś....? Śmiem podejrzewać, że tonik może być starawy (nie ma już go tym opakowaniu).

W innej paczce - dla 'przyjaciółki' - dostałam błyszczyk CK. kod producenta zamalowany był korektorem, ale po zdrapaniu i sprawdzeniu okazało się, że świeżak ( no chyba, że kody zatoczyły koło
Chyba zly kod. Na cosmeticswizard.net pokazuje "Decleor product id's last 4 digits should be all numbers". Moze maila napisz do marki?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:38   #632
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44961241]Chyba zly kod. Na cosmeticswizard.net pokazuje "Decleor product id's last 4 digits should be all numbers". Moze maila napisz do marki? [/QUOTE]

Też mi się to pokazało Ale za cholerę innego kodu nie ma...
Napiszę do nich na fejsie. Mam nadzieję, że ktoś odpisze (kiedyś pisałam do Annayake, że mnie ich chusteczka do demakijażu zmasakrowała, ale mnie olali
Jak Premiere?

odpisali:

Hello, Thank you for your email. Unfortunately, Strawberrynet.com is not a DECLEOR authorized partner, therefore, we cannot speak for the products they sell. For a list of DECLEOR authorized retailers, please see link below. We can only guarantee the integrity of DECLEOR products from our authorized vendors and partners. http://www.decleorusa.com/authorized-partners/ Best, Katherine

Fajnie, że na temat

Edytowane przez ajsikorska
Czas edycji: 2014-02-03 o 19:43
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 20:22   #633
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Też mi się to pokazało Ale za cholerę innego kodu nie ma...
Napiszę do nich na fejsie. Mam nadzieję, że ktoś odpisze (kiedyś pisałam do Annayake, że mnie ich chusteczka do demakijażu zmasakrowała, ale mnie olali
Jak Premiere?
Uzylam raz . Jak Bombka?


Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
odpisali:

Hello, Thank you for your email. Unfortunately, Strawberrynet.com is not a DECLEOR authorized partner, therefore, we cannot speak for the products they sell. For a list of DECLEOR authorized retailers, please see link below. We can only guarantee the integrity of DECLEOR products from our authorized vendors and partners. http://www.decleorusa.com/authorized-partners/ Best, Katherine

Fajnie, że na temat
Masakra . Odpowiedz jak od Zenka. Ostatnio poprosilam, zeby OC przeslal to odpisal, ze otrzymali zamowienie. OC nie wyslal naturalnie.
Napisz jeszcze raz wytykajac, ze nie o to ich pytalas i zapytaj dokladnie o kod.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 20:32   #634
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44964272]Uzylam raz . Jak Bombka?




Masakra . Odpowiedz jak od Zenka. Ostatnio poprosilam, zeby OC przeslal to odpisal, ze otrzymali zamowienie. OC nie wyslal naturalnie.
Napisz jeszcze raz wytykajac, ze nie o to ich pytalas i zapytaj dokladnie o kod.[/QUOTE]
Ja też ostatnio prosiłam, żeby mi wysłał OC, to napisał że wysłał. Zamówienie. Podał mi nawet nr przesyłki.
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 20:39   #635
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44964272]Uzylam raz . Jak Bombka?




Masakra . Odpowiedz jak od Zenka. Ostatnio poprosilam, zeby OC przeslal to odpisal, ze otrzymali zamowienie. OC nie wyslal naturalnie.
Napisz jeszcze raz wytykajac, ze nie o to ich pytalas i zapytaj dokladnie o kod.[/QUOTE]

Oczywiście tak zrobilam:
Hi , The code you referenced is specific to Strawberrynet.com, therefore, we do not have any information on this. Best, Katherine

Napisałam na kilku innych ich fanpagow i na ich stronie internetowej (tam juz o Zenku nie wspominałam). Zobaczymy.

Bombka ok, ale ja ostatnio tak kapryszę z zapachami, że może jestem w ciąży (urojonej? Prawie wszystko szybko zaczyna mi przeszkadzać

Kolejny mail od Katherine:
May I ask you what product it is? It doesn't appear to be one of our batch codes, but I will ask our production facility and get back to you as soon as I hear back. Best, Katherine

Edytowane przez ajsikorska
Czas edycji: 2014-02-03 o 20:46
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 20:42   #636
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Ja też ostatnio prosiłam, żeby mi wysłał OC, to napisał że wysłał. Zamówienie. Podał mi nawet nr przesyłki.
Drugi raz juz nie pisalam, bo uznalam, ze czasu szkoda. Przesylka dotarla juz .

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Oczywiście tak zrobilam:
Hi , The code you referenced is specific to Strawberrynet.com, therefore, we do not have any information on this. Best, Katherine

Napisałam na kilku innych ich fanpagow i na ich stronie internetowej (tam juz o Zenku nie wspominałam). Zobaczymy
Co za bzdury? Kasia Ci sugeruje, ze Zenek sam sobie kod wybil?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 20:49   #637
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44964873]Drugi raz juz nie pisalam, bo uznalam, ze czasu szkoda. Przesylka dotarla juz .



Co za bzdury? Kasia Ci sugeruje, ze Zenek sam sobie kod wybil?[/QUOTE]
Mniej więcej
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 21:24   #638
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Mniej więcej
To na przyszłość trzeba pisać, że się znalazło takie cuś w łazience i nie wiadomo czy można jeszcze używać czy nie.
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 07:07   #639
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Dziewczyny, napisałam do Wirtualnej Polski (wp), że nie dochodzą nam maile ze strawberrynet (na konto męża, też w wp. z truskawy też nic nie przychodzi). Nie znam się na tym...może któraś z Was.... kazali zrobić tak:

Witaj,

Dziękuję za kontakt z Działem Obsługi Klienta portalu Wirtualna Polska.

W celu analizy źródła problemu administrator serwisu powinien skontaktować
się z nami na adres postmaster@wp.pl i dostarczyć następujące dane wymagane do
obsłużenia zgłoszenia):
a) logi transmisji SMTP z serwerem WP wraz z odpowiedziami od serwera WP
b) adres e-mail Nadawcy Kopertowego (wg. specyfiacji Mail-From lub
Envelope-Sender / Return-Path)
c) przykładowy adres e-mail odbiorcy
d) data wysłania wiadomości


...... i teraz do Was pytanie, czy było to działanie typowo "spychające" sprawę na kogoś innego (juz napisałam do wp. że już widzę, jak jeden z wiekszych na świecie amerykańskich sklepów sieciowych wykonuje ich polecenia i przesyła im te wszystkie dane ),
- czy też te działania są faktycznie niezbędne aby rozpoznać problem.
A może to są jakieś drobne dane (adresy e-mail im podałam) i to tylko tak brzmi...?

Napisałam wp., że prawdopodobnie skończy się to tym, że przestaniemy używać ich konta i tyle... Bo tak się to zapewne skończy....
__________________


Edytowane przez mulier
Czas edycji: 2014-02-04 o 07:09
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 07:35   #640
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Dziewczyny, napisałam do Wirtualnej Polski (wp), że nie dochodzą nam maile ze strawberrynet (na konto męża, też w wp. z truskawy też nic nie przychodzi). Nie znam się na tym...może któraś z Was.... kazali zrobić tak:

Witaj,

Dziękuję za kontakt z Działem Obsługi Klienta portalu Wirtualna Polska.

W celu analizy źródła problemu administrator serwisu powinien skontaktować
się z nami na adres postmaster@wp.pl i dostarczyć następujące dane wymagane do
obsłużenia zgłoszenia):
a) logi transmisji SMTP z serwerem WP wraz z odpowiedziami od serwera WP
b) adres e-mail Nadawcy Kopertowego (wg. specyfiacji Mail-From lub
Envelope-Sender / Return-Path)
c) przykładowy adres e-mail odbiorcy
d) data wysłania wiadomości


...... i teraz do Was pytanie, czy było to działanie typowo "spychające" sprawę na kogoś innego (juz napisałam do wp. że już widzę, jak jeden z wiekszych na świecie amerykańskich sklepów sieciowych wykonuje ich polecenia i przesyła im te wszystkie dane ),
- czy też te działania są faktycznie niezbędne aby rozpoznać problem.
A może to są jakieś drobne dane (adresy e-mail im podałam) i to tylko tak brzmi...?

Napisałam wp., że prawdopodobnie skończy się to tym, że przestaniemy używać ich konta i tyle... Bo tak się to zapewne skończy....
O matko, nic nie kumam, ale w "tych sprawach" to opóźniona w rozwoju jestem . Napisz im, żeby pkt a i pkt b napisali po polsku .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 08:06   #641
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
(...)
Napisałam wp., że prawdopodobnie skończy się to tym, że przestaniemy używać ich konta i tyle... Bo tak się to zapewne skończy....
szybko Ci odpisali - ja do nich pisałam w niedzielę i do tej pory cisza

coś ta wirtualna zaszalała z osłoną antyspamową,
bo nie docierają mi na nią przekierowania z innych kont np. poczty gmail
- m.in. właśnie OC z truskawy
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-04, 08:47   #642
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Dziewczyny, napisałam do Wirtualnej Polski (wp), że nie dochodzą nam maile ze strawberrynet (na konto męża, też w wp. z truskawy też nic nie przychodzi). Nie znam się na tym...może któraś z Was.... kazali zrobić tak:

Witaj,

Dziękuję za kontakt z Działem Obsługi Klienta portalu Wirtualna Polska.

W celu analizy źródła problemu administrator serwisu powinien skontaktować
się z nami na adres postmaster@wp.pl i dostarczyć następujące dane wymagane do
obsłużenia zgłoszenia):
a) logi transmisji SMTP z serwerem WP wraz z odpowiedziami od serwera WP
b) adres e-mail Nadawcy Kopertowego (wg. specyfiacji Mail-From lub
Envelope-Sender / Return-Path)
c) przykładowy adres e-mail odbiorcy
d) data wysłania wiadomości


...... i teraz do Was pytanie, czy było to działanie typowo "spychające" sprawę na kogoś innego (juz napisałam do wp. że już widzę, jak jeden z wiekszych na świecie amerykańskich sklepów sieciowych wykonuje ich polecenia i przesyła im te wszystkie dane ),
- czy też te działania są faktycznie niezbędne aby rozpoznać problem.
A może to są jakieś drobne dane (adresy e-mail im podałam) i to tylko tak brzmi...?

Napisałam wp., że prawdopodobnie skończy się to tym, że przestaniemy używać ich konta i tyle... Bo tak się to zapewne skończy....
Ale dlaczego węszysz jakiś podstęp i zakładasz że nie chcą się zająć problemem? Przecież przysłali info, co należy zrobić, żeby mogli to sprawdzić

Sama używam konta na wp i ostatnio też pisałam do Zenka o OC, doszło bez problemu ale przysłali w załączniku do maila
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 10:05   #643
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Dzisiaj dopiero dostałam maila z rabatem na 10 $ za zakupy przez przyjaciela.
Rabat jest jednorazowy, do wykorzystania w terminie do 10 II,
wartość zakupów min. 25 $


edit : mail dotarł na wp bezproblemowo,
wygląda na to, że problem z dotarciem mają tylko potwierdzenia zamówień
__________________







Edytowane przez BigMama
Czas edycji: 2014-02-04 o 10:07
BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 11:44   #644
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O matko, nic nie kumam, ale w "tych sprawach" to opóźniona w rozwoju jestem . Napisz im, żeby pkt a i pkt b napisali po polsku .
Ja tez nie bardzo rozumiem o co tak naprawdę chodzi , odpisałam im, ale na razie cisza...

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ale dlaczego węszysz jakiś podstęp i zakładasz że nie chcą się zająć problemem? Przecież przysłali info, co należy zrobić, żeby mogli to sprawdzić

Sama używam konta na wp i ostatnio też pisałam do Zenka o OC, doszło bez problemu ale przysłali w załączniku do maila
No właśnie w tym problem, że normalne OC nie dchodzą. Jest to problem, bo np. jak chcę zapłacic później za zakupy, to muszę robić albo zrzut strony, albo zapisywać wszystko w wordzie. No bo jak inaczej mam zapamiętać numer zamówienia i kwotę? Mało tego, gdyby tak UC mnie pościgał, to co im prześlę?
A, że węszę podstęp.... i podejrzewam, że tak naprawdę nie chcą się zająć sprawą - taka jestem już stara pasquda
Po pierwsze może jestem przewrażliwiona ale generalnie jak z kimś rozmawiam i na dzień dobry dostaję listę "kwitków" i zadań do załatwienia po to aby ktoś rzucił na coś okiem ... to węszę podstęp. To podstawowa procedura spychologiczna - stosowana przez urzędy, często przez informatyków, system opieki zdrowotnej itd.

Tu proszą mnie częściowo o coś, co już podałam. Przecież to co najważniejsze, czyli mail wychodzący i adres mailowy odbiorcy/odbiorców poczty wpisałam w pierwszym mailu. Napisałam też, że sytuacja ma miejsce od co najmniej 1-2 tygodni.
Pozostałe punkty - dla normalnego człowieka - są raczej nie do zrealizowania. Jak myślisz, nie maja świadomości tego? Przecież ktoś kto zgłasza problem, jest zazwyczaj normalnym - takim jak my - użytkownikiem.

Może się mylę - bo się po prostu na tym nie znam i dlatego pytałam Was, czy może to tylko tak brzmi i może te wszystkie dane są naprawdę niezbędne do weryfikacji sprawy....

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
Dzisiaj dopiero dostałam maila z rabatem na 10 $ za zakupy przez przyjaciela.
Rabat jest jednorazowy, do wykorzystania w terminie do 10 II,
wartość zakupów min. 25 $


edit : mail dotarł na wp bezproblemowo,
wygląda na to, że problem z dotarciem mają tylko potwierdzenia zamówień
Ja tez przed chwilą dostałam tego maila
To jest mail z adresu: info@strawberrynet.com
OC przychodzą z adresu:
orders@strawberrynet.com

- z tego adresu wchodzą mi maile o wysyłce a nie wchodzi OC

Może coś już odblokowali w wp - jak dostali kilka takich zgłoszeń....
__________________


Edytowane przez mulier
Czas edycji: 2014-02-04 o 11:46
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 12:02   #645
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
- z tego adresu wchodzą mi maile o wysyłce a nie wchodzi OC

Może coś już odblokowali w wp - jak dostali kilka takich zgłoszeń....
Nie wydaje mi sie. Do mnie tez przestaly ostatnio OC dochodzic, a poczty na WP nie mam. Owszem, mozna powiedziec, ze to zbieg okolicznosci, ze nagle na roznych pocztach, w roznych krajach, nie dochodza OC. Z drugiej strony za dlugo juz Zenka znam. Wiem, ze jak cos wyglada na dziwny zbieg okolicznosci to znaczy, ze Zenek cos popsul.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 12:18   #646
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44973544]Nie wydaje mi sie. Do mnie tez przestaly ostatnio OC dochodzic, a poczty na WP nie mam. Owszem, mozna powiedziec, ze to zbieg okolicznosci, ze nagle na roznych pocztach, w roznych krajach, nie dochodza OC. Z drugiej strony za dlugo juz Zenka znam. Wiem, ze jak cos wyglada na dziwny zbieg okolicznosci to znaczy, ze Zenek cos popsul.[/QUOTE]
Oooooo czyli nie dotyczy to tylko wp

Słuchajcie, jeżeli nie dotyczy to tylko wp (u mnie na inne konta OC dochodzi bez problemu), to jest nadzieja, że coś z tym zrobią.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 12:42   #647
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Ja tez nie bardzo rozumiem o co tak naprawdę chodzi , odpisałam im, ale na razie cisza...


No właśnie w tym problem, że normalne OC nie dchodzą. Jest to problem, bo np. jak chcę zapłacic później za zakupy, to muszę robić albo zrzut strony, albo zapisywać wszystko w wordzie. No bo jak inaczej mam zapamiętać numer zamówienia i kwotę? Mało tego, gdyby tak UC mnie pościgał, to co im prześlę?
A, że węszę podstęp.... i podejrzewam, że tak naprawdę nie chcą się zająć sprawą - taka jestem już stara pasquda
Po pierwsze może jestem przewrażliwiona ale generalnie jak z kimś rozmawiam i na dzień dobry dostaję listę "kwitków" i zadań do załatwienia po to aby ktoś rzucił na coś okiem ... to węszę podstęp. To podstawowa procedura spychologiczna - stosowana przez urzędy, często przez informatyków, system opieki zdrowotnej itd.

Tu proszą mnie częściowo o coś, co już podałam. Przecież to co najważniejsze, czyli mail wychodzący i adres mailowy odbiorcy/odbiorców poczty wpisałam w pierwszym mailu. Napisałam też, że sytuacja ma miejsce od co najmniej 1-2 tygodni.
Pozostałe punkty - dla normalnego człowieka - są raczej nie do zrealizowania. Jak myślisz, nie maja świadomości tego? Przecież ktoś kto zgłasza problem, jest zazwyczaj normalnym - takim jak my - użytkownikiem.

Może się mylę - bo się po prostu na tym nie znam i dlatego pytałam Was, czy może to tylko tak brzmi i może te wszystkie dane są naprawdę niezbędne do weryfikacji sprawy....

....
Nie wiem co by w sumie mieli odpisać, informatykiem nie jestem. Mogli też w ogóle nie odpowiedzieć. Ale co ci szkodzi przesłać tego maila do Zenka, żeby jego informatycy sobie z nimi wyjaśniali dlaczego uważasz, że się tym nie zajmie
Przypomniało mi się że nie tak dawno miałam podobną sytuację w mojej bibliotece- też przestałam dostawać powiadomienia na maila z wp. Zgłosiłam i wiem, że biblioteka z nimi to wyjaśniała i problem zniknął

No ale czytam, że Zenek już rozwiązuje problem, więc może za chwile nie będzie sprawy
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 12:45   #648
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Dziewczyny, może którejś z Was zbywa rabat od Zenia chętnie do przytulę
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 19:58   #649
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Nie wiem co by w sumie mieli odpisać, informatykiem nie jestem. Mogli też w ogóle nie odpowiedzieć. Ale co ci szkodzi przesłać tego maila do Zenka, żeby jego informatycy sobie z nimi wyjaśniali dlaczego uważasz, że się tym nie zajmie
Przypomniało mi się że nie tak dawno miałam podobną sytuację w mojej bibliotece- też przestałam dostawać powiadomienia na maila z wp. Zgłosiłam i wiem, że biblioteka z nimi to wyjaśniała i problem zniknął

No ale czytam, że Zenek już rozwiązuje problem, więc może za chwile nie będzie sprawy
A wiesz co.... napisze do Zenia Zobaczymy
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 00:15   #650
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 422
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Kliknelam Lashem Wydłużająco-pogrubiające serum do rzęs. Warte to cos jest? Nie moge znalezc opinii o tym produkcie za bardzo.
__________________
Chuligan i tyle..

Edytowane przez mikam121
Czas edycji: 2014-02-07 o 19:04
mikam121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 12:33   #651
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
A wiesz co.... napisze do Zenia Zobaczymy
No ciekawa jestem, a wiesz co ja do niego pisałam a najdziwniejszych sprawach i mi często pomagał pozastandardowo, pamiętam że kiedyś biegał po magazynie i szukał Shimmera Diora dla mnie

A problem chyba nadal jest, kliknęłam maseczkę EA z dziennych i znowu nie mam OC (poczta wp)
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 12:52   #652
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

w promo bez pudełka jest emulsja shiseido
http://pl.strawberrynet.com/skincare...163368/#DETAIL
zna ktoś?

jest paleta cieni YSL za jakieś 56 zł.
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282752

Edytowane przez peonies
Czas edycji: 2014-02-06 o 12:56
peonies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 19:44   #653
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Do kiedy ważne są te kody za polecenie trzem przyjaciołom? Wszystkie do 10 jak u Koleżanki powyżej?

Mam zapisany w kalendarzu (na e-mail mi nie przyszedł) i już nie działa
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 06:58   #654
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

dimipedia albo inne znawczynie warto?http://pl.strawberrynet.com/makeup/s...150617/#DETAIL
fajny niefajny?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 08:13   #655
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dimipedia albo inne znawczynie warto?http://pl.strawberrynet.com/makeup/s...150617/#DETAIL
fajny niefajny?

Ennkaa,
nie wiem czy fajny ale trudno mi by było go zastosować na pomdakę bo zwyczajnie nie wiem co to jest
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282752
peonies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 08:25   #656
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość
Ennkaa,
nie wiem czy fajny ale trudno mi by było go zastosować na pomdakę bo zwyczajnie nie wiem co to jest
nawet nie zauważyłam
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 11:51   #657
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dimipedia albo inne znawczynie warto?http://pl.strawberrynet.com/makeup/s...150617/#DETAIL
fajny niefajny?
smashbox ma fajne błyszczydła cena też dobra
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 12:27   #658
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
smashbox ma fajne błyszczydła cena też dobra
dzięki! no to zapłaciłam.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 16:47   #659
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Dziewczyny, przy wypełnianiu formularza zwrotu podatku VAT przez Strawberry
należy podać datę uiszczenia opłaty - którą powinnam podać tę datę :
1/ tę, która jest na dokumencie potwierdzającym dokonanie zgłoszenia celnego (6.02)
2/ tę , która jest na kartce należnościowej (7.02)
3/ rzeczywistą datę wniesienia opłaty (10.02)

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

swoją drogą - zdarzał mi się ponad rok temu płacić vat od paczki ze strawberry
wtedy UC naliczył podatek od ostatecznej wartości paczki (czyli już po odjęciu Zeniowych zniżek)
tym razem naliczyli od wartości podstawowej i podatek wyniósł 36% wartości paczki
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 08:44   #660
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przy wypełnianiu formularza zwrotu podatku VAT przez Strawberry
należy podać datę uiszczenia opłaty - którą powinnam podać tę datę :
1/ tę, która jest na dokumencie potwierdzającym dokonanie zgłoszenia celnego (6.02)
2/ tę , która jest na kartce należnościowej (7.02)
3/ rzeczywistą datę wniesienia opłaty (10.02)

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

swoją drogą - zdarzał mi się ponad rok temu płacić vat od paczki ze strawberry
wtedy UC naliczył podatek od ostatecznej wartości paczki (czyli już po odjęciu Zeniowych zniżek)
tym razem naliczyli od wartości podstawowej i podatek wyniósł 36% wartości paczki
Nie wiem czy ta data taka istotna- chyba chodzi o to raczej, że tylko przez pół roku można ubiegać się o zwrot VAT ja wpisuje date wniesienia- mniej więcej, ale i tak nie mam na to żadnego potwierdzenia
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-12 11:53:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.