Pytania i porady fryzjerskie - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-05-24, 19:51   #1861
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Mam pytanie. Je¿eli do farby drogeryjnej do³±czony jest utleniacz 9% a chcê uzyskaæ troszkê ciemniejszy odcieñ to mogê z powodzeniem u¿yæ profesjonalnego 6%? Chodzi akurat o farbê Joanna karmelowy blond.
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-25, 10:35   #1862
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 2 761
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

oczywi¶cie ¿e mo¿esz u¿ywaæ innego utleniacza ni¿ do³±czony do farby.
Tylko zastanowi³abym siê, jaki efekt da tutaj u¿ucie s³abszego utleniacza - mocniejszy powoduje, ¿e farba dzia³a bardziej intensywnie - czyli bardziej rozja¶nia lub bardziej przyciemnia
ten karmelowy blond to chyba nie jest blond rozja¶niaj±cy? Zastanawiam siê czy u¿ycie s³abszej wody nie spowoduje tutaj, ¿e kolor bêdzie mniej rudy
emma-e4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-25, 11:48   #1863
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Alien :* Poka¿ wiadomo¶æ
Pozwólcie, ¿e i ja poproszê tu o poradê. Za³o¿y³am wczoraj temat, który zosta³ przeniesiony jako post do niezbyt trafnego w±tku.


Farbujê w³osy na ciemny br±z. Najpierw u¿ywa³am farby zio³owej Khadi, nie zda³a egzaminu - kolor by³ bury, zmywanie - ekspresowe. Potem zaczê³am chodziæ do fryzjerki, ale problem jest podobny - kolor taki jaki chcê mam do pierwszego mycia - potem jest du¿o ja¶niejszy, jak przy szamponetce, a po 3 tygodniach ca³y pofarbowany odrost odcina siê widocznie od do³u w³osów, bo farba siê z niego strasznie zmywa. Br±z siê zmywa, zostaje miedziany czy nawet czerwonawy odcieñ. Nie chcê i nie mogê farbowaæ tak czêsto ci±gle tych samych w³osów, bo mam s³abe. Zaczê³am nawet myæ tylko 2 razy w tygodniu, co mi niezbyt pasuje, ale efekt w³a¶ciwie bez zmian.
Postanowi³am wypróbowaæ szamponetkê, z nadziej±, ¿e bêdê ni± malowaæ w³osy co 2 tygodnie, efekt spierania bêdzie taki sam jak po farbie, a zniszczenia mniejsze no i bêdê mog³a malowaæ sama. Niestety, szamponetka (zmiesza³am Joannê z Deli±) praktycznie zmy³a siê po 1 myciu, po³ysk jaki¶ tam zosta³, ale widaæ ju¿ odrosty gdzie zmy³a siê farba.
Co by¶cie mi poradzi³y? Próbowaæ jeszcze z szamponetk±, mo¿e nastêpnym razem bêdzie lepiej? Zmieniæ fryzjerkê? A mo¿e farbê, mo¿e to wina tego, ¿e br±z ma czerwony poblask?
Panicznie obawiam siê, ¿e jak bêdê ci±gle farbowaæ te same w³osy, zaczn± ³amaæ siê jak kiedy¶ po wielokrotnym rozja¶nianiu. Dodam, ¿e u¿ywam szamponu do w³osów farbowanych, mam w³osy zadbane.
Spróbowa³abym pigmentacji natura. I dopiero potem po³o¿enie farby.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-25, 12:44   #1864
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 3 122
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

A o co chodzi z t± natur±? Pewnie mam siê gdzie¶ cofn±æ w w±tku, ¿eby doczytaæ?
Interesuje mnie te¿ taka sprawa, czy to ma wp³yw, ¿e jak robi³am ju¿ szamponetk± i wiadomo, ¿e ona mi siê nie zmyje do koñca, a potem na³o¿ê kolejn±, to czy ona mo¿e przez to lepiej z³apie? Tak jak farba lepiej ³apie na ju¿ malowane
Alien :* jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-25, 13:31   #1865
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Poka¿ wiadomo¶æ
oczywi¶cie ¿e mo¿esz u¿ywaæ innego utleniacza ni¿ do³±czony do farby.
Tylko zastanowi³abym siê, jaki efekt da tutaj u¿ucie s³abszego utleniacza - mocniejszy powoduje, ¿e farba dzia³a bardziej intensywnie - czyli bardziej rozja¶nia lub bardziej przyciemnia
ten karmelowy blond to chyba nie jest blond rozja¶niaj±cy? Zastanawiam siê czy u¿ycie s³abszej wody nie spowoduje tutaj, ¿e kolor bêdzie mniej rudy

Nie jest to farba rozja¶niaj±ca. Zreszt± taka nie jest mi potrzebna bo jestem blondynk± i w super jasnych w³osach nie jest mi dobrze. U¿ywa³am jej kiedy¶ z oryginalnym, do³±czonym utleniaczem i dla mnie by³a za jasna i za ma³o karmelowa. Chcê jej daæ jeszcze jedn± szansê i spróbowaæ z 6%. Jest tania wiêc nawet jak nie wyjdzie tak jak tego oczekujê nie bêdê marudziæ. Ha, a jeszcze tydzieñ temu mia³am wracaæ do naturalek
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-25, 13:38   #1866
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Alien :* Poka¿ wiadomo¶æ
A o co chodzi z t± natur±? Pewnie mam siê gdzie¶ cofn±æ w w±tku, ¿eby doczytaæ?
Interesuje mnie te¿ taka sprawa, czy to ma wp³yw, ¿e jak robi³am ju¿ szamponetk± i wiadomo, ¿e ona mi siê nie zmyje do koñca, a potem na³o¿ê kolejn±, to czy ona mo¿e przez to lepiej z³apie? Tak jak farba lepiej ³apie na ju¿ malowane
Zazwyczaj za druga koloryzacja kolor ³apie mocniej, ale nie w ka¿dym przypadku. Co do pigmentacji, chodzi o na³o¿enie najpierw samej farby bez oxy, najlepiej natury, czyli takiej z zerem po kropce, bo ta ma najwiêcej pigmentu, który wnika we w³osy. Nie zmywasz jej, tylko po up³ywie danego czasu, od razu nak³adasz farbê docelow±. Poziom farb powinien byæ ten sam, np je¶li farbujesz 6.1, na pigmentacje k³adziesz 6.0.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez miszona Poka¿ wiadomo¶æ

Nie jest to farba rozja¶niaj±ca. Zreszt± taka nie jest mi potrzebna bo jestem blondynk± i w super jasnych w³osach nie jest mi dobrze. U¿ywa³am jej kiedy¶ z oryginalnym, do³±czonym utleniaczem i dla mnie by³a za jasna i za ma³o karmelowa. Chcê jej daæ jeszcze jedn± szansê i spróbowaæ z 6%. Jest tania wiêc nawet jak nie wyjdzie tak jak tego oczekujê nie bêdê marudziæ. Ha, a jeszcze tydzieñ temu mia³am wracaæ do naturalek
W³asnie to chcia³am napisaæ. :-D
Moim zdaniem mo¿esz zmniejszyæ oxy, kolor powinien wyj¶æ po prostu ciemniejszy.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-25, 13:44   #1867
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
W³asnie to chcia³am napisaæ. :-D
Moim zdaniem mo¿esz zmniejszyæ oxy, kolor powinien wyj¶æ po prostu ciemniejszy.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Ciê¿ki ze mnie przypadek Trudno mi dogodziæ, bywam zmienna. Tak¿e nie zdziwcie siê jak za miesi±c zapytam was o br±z Oczywi¶cie ¿artujê. Nie planujê takich kolorów bo po prostu wygl±dam ¼le w br±zie i czarnym.
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-05-25, 16:38   #1868
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

Taki ju¿ nasz kobiecy charakter... :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-25, 21:16   #1869
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomo¶ci: 1 759
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Proszê porad¼cie,k czy przy efekcie jaki chce uzyskaæ na moich w³osach rozja¶niacz bardzo zepsuje mi koñce? Mo¿e jednak da³oby siê delikatnie poja¶niæ innym sposobem, bez rozja¶niacza i po prostu farb± przyciemniæ góre, wtedy by³by ten efekt ombre.
Widze, ¿e niektóre dziewczyny przechodz± z ciemnego na blond, albo czesto farbuj± w³osy na ró¿ne kolory nie wy³ysia³y, ani nie maj± poniszczonych w³osów, mo¿e u mnie tez nic siê nie stanie? Ogólnie mam zdrowe w³osy, nie poniszczone niczym.
Aredhel125 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-25, 21:40   #1870
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 3 122
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Zazwyczaj za druga koloryzacja kolor ³apie mocniej, ale nie w ka¿dym przypadku. Co do pigmentacji, chodzi o na³o¿enie najpierw samej farby bez oxy, najlepiej natury, czyli takiej z zerem po kropce, bo ta ma najwiêcej pigmentu, który wnika we w³osy. Nie zmywasz jej, tylko po up³ywie danego czasu, od razu nak³adasz farbê docelow±. Poziom farb powinien byæ ten sam, np je¶li farbujesz 6.1, na pigmentacje k³adziesz 6.0.

Farbujê u fryzjera, a moja fryzjerka w ¿yciu o takim zabiegu nie s³ysza³a skoro mi nic takiego nie zaproponowa³a. Wiêc bêdê próbowaæ dalej z szamponetkami skoro piszesz, ¿e efekt mo¿e byæ nastêpnym razem lepszy, mo¿e przetestujê ró¿ne firmy je¶li nie bêdzie zniszczeñ (po pierwszym razie mia³am wrêcz wra¿enie, ¿e mi w³osy od¿ywi³a), dziêkujê bardzo za rady
Alien :* jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-26, 10:09   #1871
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

Byæ mo¿e.
Nie ma sprawy, ¿yczê powodzenia. Co do szamponetek, polecam Joannê, nie polecam Marion. Pamiêtaj te¿, ¿e to koloryzacja w za³o¿eniu do 8 myæ, byæ mo¿e Twoje w³osy traktuj± ja poprawnie, czyli jako koloryzacjê nietrwa³a.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-27, 06:50   #1872
dzasta944
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 36
przejscie z blondu na braz- POMOCY!

Moje naturalne wlosy sa koloru jasny braz. ale od 2lat rozjasnialam je na b jasny blond. Od roku staralam sie je przyciemnic na troche ciemniejszy blond. Wszystko juz farba, u fryzjerki. 2tyg temu postanowilam przemalowac sie. Wrocic do brazu. Juz jak fryzjerka mi zrobila mialam ombre. Na gorze wlasciwy braz taki, jaki mial byc, a od uszu (nawet wyzej) jasniejszy braz (na wlosach ktore wczesniej byly rozjasniane).. Nic nie mowilam, bo nawet mi sie to podobalo. Ale minely nawet niecaldm 2tyg a kolor diametralnie sie splukal z rozjasnianych wlosow i pojawil sie nawet... zielony odcien!!!! Podobno fryzjerka uzyla farby loreal mijarel... ale b nie podoba mi sie ten kolor, wiec chce malowac ponownie, sama. Jaka farbe polecacie w tej sytuacji??? W rossmannie kobieta powiedziala ze klientki jej polecaly garnier olia. Ale wiadomo jak to doradzaja w drogerii- byle sprzedac. Jaka Wy polecacie farbe?? By byla trwala i nie niszczyla b mocno wlosow
dzasta944 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-27, 08:11   #1873
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 10 367
Dot.: przejscie z blondu na braz- POMOCY!

Ja ostatnio k³ad³am na ombre Garniera 7 i dobrze wysz³o, chocia¿ wola³abym mieæ taki blond ciemny oko³o 8. Ta 7 ³adnie pokry³a odrosty i fajnie wysz³a na dole jak j± rozci±gnê³am na 10 minut. Potem chcia³am rozja¶niæ i da³am 9.23 Garniera. Nigdy nie wysz³y mi zielone.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-27, 09:32   #1874
dzasta944
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: przejscie z blondu na braz- POMOCY!

No mi z kolei fryzjerka polozyla farbe na 40 min na gore (odrost i to co bylo malowane tylko farba) a tylko na 20min na to rozjasniane
dzasta944 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-31, 22:47   #1875
Morthi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomo¶ci: 7
Farbowanie w³osów - jaki kolor?

Hejka, mogliby¶cie doradziæ jaki¶ kolor do krótkich/¶rednich w³osów? Mam blad± karnacje, niebieskie oczy, w³osy koloru ciemnego br±zu(ogólnie trudno nazwaæ ten kolor haha) i raczej czyst± cere Ogólnie my¶la³em nad jakim¶ blondem - my¶licie, ¿e bêdzie pasowa³? Aaa no i jestem facetem ^^
Morthi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-01, 08:19   #1876
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 2 761
Dot.: Farbowanie w³osów - jaki kolor?

dla faceta doradza³abym kolor o ton ja¶niejszy od naturalnego, ¿eby nie wygl±daæ jak wielbiciel techno z lat 90. (chyba ¿e to w³a¶nie jest twoim celem)
i lepiej wybraæ siê na farbowanie do fryzjera, najlepiej doradzi i wykona naturalnie wygl±daj±cy kolor
emma-e4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-01, 08:34   #1877
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 10 367
Dot.: Farbowanie w³osów - jaki kolor?

Cytat:
Napisane przez Morthi Poka¿ wiadomo¶æ
Hejka, mogliby¶cie doradziæ jaki¶ kolor do krótkich/¶rednich w³osów? Mam blad± karnacje, niebieskie oczy, w³osy koloru ciemnego br±zu(ogólnie trudno nazwaæ ten kolor haha) i raczej czyst± cere Ogólnie my¶la³em nad jakim¶ blondem - my¶licie, ¿e bêdzie pasowa³? Aaa no i jestem facetem ^^
Je¶li masz jasn± karnacjê, niebieskie oczy to na pewno nie robi³abym ¿adnego jasnego blondu, bo mo¿e byæ za blado, ale mo¿e zrobiæ lekko ja¶niejsze od swoich, np. ciemny blond oko³o poziomu 7. Ciê¿ko te¿ tak zgadywaæ bez zdjêæ.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-01, 19:14   #1878
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Farbowanie w³osów - jaki kolor?

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Poka¿ wiadomo¶æ
dla faceta doradza³abym kolor o ton ja¶niejszy od naturalnego, ¿eby nie wygl±daæ jak wielbiciel techno z lat 90. (chyba ¿e to w³a¶nie jest twoim celem)
i lepiej wybraæ siê na farbowanie do fryzjera, najlepiej doradzi i wykona naturalnie wygl±daj±cy kolor
Zgadzam siê. Z koloryzacja u faceta, ¿eby nie wysz³o sztucznie, jest sporo wiêcej zachodu.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-03, 17:19   #1879
Morthi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziewczyny, a mo¿e jakie¶ pasemka na grzywkê(stawiam do góry)?

Edytowane przez Morthi
Czas edycji: 2015-06-03 o 18:03
Morthi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-03, 20:34   #1880
JustAFlake
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Czy s± tutaj dziewczyny, które znaj± siê na technice obcinania w³osów? Bo chcia³abym wiedzieæ pewn± rzecz, mianowicie mam obecnie fryzurê jak na obrazku nr 1 (z tym ¿e mam proste w³osy), a chcia³abym uzyskaæ co¶ w stylu zdjêcia nr 2, z podwiniêtymi do ¶rodka koñcówkami. Czy jak poka¿ê to 2 zdjêcie fryzjerce, to mam szansê uzyskaæ taki efekt dziêki samemu ciêciu? Chodzi mi o to, czy tak jakby technika obcinania fryzury 2 jest inna niz tej 1 i jak poka¿ê to fryzjerce to mnie tak obetnie i to bêdzie tak wygl±daæ, czy to zale¿y od rodzaju w³osów, ¿e np. jedne siê wywyjaj± a drugie nie?
EDIT gdzie¶ w internecie widzia³am obrazek, ¿e pomaga obciêcie w³osów tak, ¿e górna warstwa jest d³u¿sza od dolnej
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg jjj.jpg (14,3 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg nov18.jpg (42,7 KB, 6 za³adowañ)

Edytowane przez JustAFlake
Czas edycji: 2015-06-03 o 20:41
JustAFlake jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-03, 21:59   #1881
sunofabeach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam, mam pytanie czy z takich gêstych w³osów jak na zdjêciach jest mo¿liwo¶æ czesaæ to na kucyka ?
Czy bêdzie to pasowaæ do mojej postury ? mam dosyæ ma³± g³owê wiek ~20~

dzieki, pozdrawiam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00035.jpg (64,0 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00036.jpg (91,1 KB, 2 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00037.jpg (113,8 KB, 2 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00038.jpg (55,8 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00039.jpg (73,6 KB, 7 za³adowañ)
sunofabeach jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-04, 00:46   #1882
Morthi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez sunofabeach Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, mam pytanie czy z takich gêstych w³osów jak na zdjêciach jest mo¿liwo¶æ czesaæ to na kucyka ?
Czy bêdzie to pasowaæ do mojej postury ? mam dosyæ ma³± g³owê wiek ~20~

dzieki, pozdrawiam
Jasne, bez problemu bêd± siê czesaæ na kucyka(jak podrosn±) a czy bêd± pasowaæ to nie wiem^^
Morthi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-04, 14:48   #1883
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Morthi Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a mo¿e jakie¶ pasemka na grzywkê(stawiam do góry)?
Jakie¶ refleksy (tylko nie regularne pasemka!!!) to ca³kiem niez³a opcja, je¶li stawiasz grzywke. Wybra³abym ciemny ciep³y blond, skoro w³osy masz w ciemnym br±zie, lub karmelowy jasny br±z.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez sunofabeach Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, mam pytanie czy z takich gêstych w³osów jak na zdjêciach jest mo¿liwo¶æ czesaæ to na kucyka ?
Czy bêdzie to pasowaæ do mojej postury ? mam dosyæ ma³± g³owê wiek ~20~

dzieki, pozdrawiam
Z ka¿dych w³osów mo¿na uczesac kucyk.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-04, 19:08   #1884
karola12b4
Wtajemniczenie
 
Avatar karola12b4
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Miko³ów
Wiadomo¶ci: 2 853
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej mam taki problem ;( zawsze marzy³ mi siê taki ³adny jasny popielaty blond i przez jaki¶ czas mia³am taki kolor, ale jak zasz³am w ci±¿e moje w³osy zrobi³y siê jakie¶ uparte i nie chcia³y mi siê rozja¶niacz. wiêc po urodzeniu dziecka stwierdzi³am ¿e zainwestujê i pójdê do fryzjera ¿eby zrobi³ mi jeden kolor ale ku mojemu zdziwieniu wysz³a tragedia. rozja¶ni³y mi w³osy rozja¶niaczem i potem na³o¿y³y mi farbê koloryzuj±c± i niby by³o okej, ale w³osy by³y ¿ó³te, najlepsze jest to ¿e odrost mia³am ja¶niejszy od ca³ej reszty. czy mo¿e byæ tak ¿e ju¿ nawet rozja¶niaczem nie uda mi siê rozja¶niæ w³osów??
karola12b4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-07, 18:59   #1885
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

Raczej nie, nigdy o tym nie s³ysza³am. Dobry salon z dobrym fryzjerem powinien sobie z tym poradziæ.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-07, 19:37   #1886
karola12b4
Wtajemniczenie
 
Avatar karola12b4
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Miko³ów
Wiadomo¶ci: 2 853
Dot.: pielegnacja wlosow

[QUOTE=SceneQueene;5166615 5]Raczej nie, nigdy o tym nie s³ysza³am. Dobry salon z dobrym fryzjerem powinien sobie z tym poradziæ.


No ale wydaje mi sie ze sam rozjasniacz powinien sobie poradzic ze sciagnieciem zoltego koloru, a to nic nie dalo
__________________
Yon Only Live Once
karola12b4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-08, 12:58   #1887
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

Skoro s± ¿ó³te, mo¿e warto by je stonowac per³owa farba zamiast rozja¶niac?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-08, 13:04   #1888
karola12b4
Wtajemniczenie
 
Avatar karola12b4
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Miko³ów
Wiadomo¶ci: 2 853
Dot.: pielegnacja wlosow

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Skoro s± ¿ó³te, mo¿e warto by je stonowac per³owa farba zamiast rozja¶niac?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Probowalam juz wszystkiego i zadna farba nie chce mi rozjasnic tego koloru
__________________
Yon Only Live Once
karola12b4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-08, 13:41   #1889
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

A wcze¶niej by³y ja¶niejsze? Niektóre w³osy rozja¶niaja siê tylko do pewnego poziomu i dalej nic.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-08, 13:49   #1890
karola12b4
Wtajemniczenie
 
Avatar karola12b4
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Miko³ów
Wiadomo¶ci: 2 853
Dot.: pielegnacja wlosow

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
A wcze¶niej by³y ja¶niejsze? Niektóre w³osy rozja¶niaja siê tylko do pewnego poziomu i dalej nic.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Wczesniej mialam b.jasne wlosy, wszystko sie zmienilo w ciazy. i po prostu te wlosy co mi urosly w ciazy sa takie oporne a teraz te co mi rosna rozjasniaja sie bez problemu
__________________
Yon Only Live Once
karola12b4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.