Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-06, 20:20   #451
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
A jesteście w stanie polecić z którejś firmy kolor czarny i biały? Jeszcze takich nie mam w swojej kolekcji, a słyszałam, że lubią być problematyczne
Czarny zamówiłam z tej aukcji http://s.aliexpress.com/bQJ3ArIV polecany na grupie Ali.

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 21:57   #452
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez Dosialala Pokaż wiadomość
Ja chyba sobie zamowie po dwa kolory z różnych firm z monasi gelPolish cnd... I może jakieś cat Eye ;-) kuszą mnie te ceny. Wiedziałam że nauczenie się robiebia zakupów na Ali ni pachnie niczym dobrym
Mnie też kusi cat eye, ciekawe czy to koniecznie trzeba mieć do tego oddzielny magnes czy taki który mam od lakierów magnetycznych w zupełności wystarczy. Mam jeszcze ochotę na termiczne. Dziś dwa moje zamówienia ruszyły w drogę, reszta czeka na akceptację płatności. Już się doczekać nie mogę, kiedy będę je miała w łapce.
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 22:16   #453
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Ja w sumie czekam na 8 lakierów 😊 3 wysłane, tracking podany, ale lipny (wysyłka z Singapuru &#128562 a 5 czeka aż sprzedawca łaskawie wyśle 😠

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 22:58   #454
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez Aarion Pokaż wiadomość
Mnie też kusi cat eye, ciekawe czy to koniecznie trzeba mieć do tego oddzielny magnes czy taki który mam od lakierów magnetycznych w zupełności wystarczy. Mam jeszcze ochotę na termiczne. Dziś dwa moje zamówienia ruszyły w drogę, reszta czeka na akceptację płatności. Już się doczekać nie mogę, kiedy będę je miała w łapce.
Przeciez cat eye to własnie magnetyczne lakiery :P jeśli masz ten magnesik na patyczku to to jest własnie to... ja ot tak sprobowalam zwyklym magnesem lodówkowym to paznokieć wyszedl w kilka cieniutkich paseczków zamiast w jeden gruby:P

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Ja w sumie czekam na 8 lakierów �� 3 wysłane, tracking podany, ale lipny (wysyłka z Singapuru 😲) a 5 czeka aż sprzedawca łaskawie wyśle ��
Ja nadal czekam dokładnie na 29 lakierów (w tym top, baza i jakiś żel utwardzajacy typu soak off- mam nadzieje ze bedzie to cos a'la hard) xD bez opamiętania kupowałam. Ale to przez to, że zakupy na Ali są takie "nienamacalne". Nie wiesz ile już masz dopóki nie zaczną przychodzić, albo dopóki nie zrobisz inwentaryzacji zamówień.

Btw. mi z singapuru paczki szły zawsze krócej niż miesiąc
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 23:18   #455
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Przeciez cat eye to własnie magnetyczne lakiery :P jeśli masz ten magnesik na patyczku to to jest własnie to... ja ot tak sprobowalam zwyklym magnesem lodówkowym to paznokieć wyszedl w kilka cieniutkich paseczków zamiast w jeden gruby:P
Wiem, że magnetyczny może źle się wyraziłam. Mam magnesy (liniowy i gwiazdkę) z lakierów magnetycznych, one nie są na patyczkach, to tylko takie płytki, chodziło mi o to czy one wystarczą, czy może te do hybrydy są jakieś mocniejsze ale skoro mówisz, że zwykłym lodówkowy też wyszło, to zamówię sobie same lakiery najwyżej jak nie będą wychodzić to domówię magnes

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość



Ja nadal czekam dokładnie na 29 lakierów (w tym top, baza i jakiś żel utwardzajacy typu soak off- mam nadzieje ze bedzie to cos a'la hard) xD bez opamiętania kupowałam. Ale to przez to, że zakupy na Ali są takie "nienamacalne". Nie wiesz ile już masz dopóki nie zaczną przychodzić, albo dopóki nie zrobisz inwentaryzacji zamówień.

Btw. mi z singapuru paczki szły zawsze krócej niż miesiąc
Ja czekam na wzorniki, cyrkonie, naklejki, folie transferową, płytki do wzorków, 2 "gelishe" i kilka nie paznokciowych rzeczy zaraz kliknę sobie dwa magnetyczne i muszę poszukać jakiś fajnych termicznych będę się musiała zapisać potem na jakiś odwyk
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 00:10   #456
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez Aarion Pokaż wiadomość
Ja czekam na wzorniki, cyrkonie, naklejki, folie transferową, płytki do wzorków, 2 "gelishe" i kilka nie paznokciowych rzeczy zaraz kliknę sobie dwa magnetyczne i muszę poszukać jakiś fajnych termicznych będę się musiała zapisać potem na jakiś odwyk
Termiczne wyglądają fajnie raczej tylko na długich paznokciach, żeby usyskać efekt ombre. I zima moim zdaniem im nie sprzyja... szczególnie jak ktoś ma problem z zimnymi dłońmi wiekszość testow na youtube czy blogach to wsadzanie palców do zimnej / cieplej wody, albo pod suszarke do wlosow.... a przecież nie będę z wiadrem cieplej wody poginać
Ja takowy mam tylko na wzorniku i nie kusi mnie do wypróbowania na paznokciach (na razie). Za dużo innych fanych lakierów czeka w kolejce
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 06:41   #457
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Termiczne wyglądają fajnie raczej tylko na długich paznokciach, żeby usyskać efekt ombre. I zima moim zdaniem im nie sprzyja... szczególnie jak ktoś ma problem z zimnymi dłońmi wiekszość testow na youtube czy blogach to wsadzanie palców do zimnej / cieplej wody, albo pod suszarke do wlosow.... a przecież nie będę z wiadrem cieplej wody poginać
Ja takowy mam tylko na wzorniku i nie kusi mnie do wypróbowania na paznokciach (na razie). Za dużo innych fanych lakierów czeka w kolejce
Termiczny najładniej wygląda w lecie jk końcówki paznokcia mają inny kolor bo wystają za opuszek i wychodzi taki kolorowy french milalam kiedyś zwykły termiczny ale strasznie śmierdzial. dajcie znać czy te hybrydowe tez smierdola
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-07, 09:32   #458
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

To ja skromnie bo czekam na 5 kolorków i na 2 magnetyczne, stempele, 8 blaszek i sondy do robienia wzorków i nakładania różnych dupereli :P Reszta to bizueria, paski itp.
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 10:43   #459
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Wiem, że wiele z Was nie bawi się w te facebookowe grupy więc swoje recenzje będę i tu publikować.

Dziś listonosz obudził mnie przynosząc m.in. takową niespodziankę: Ten słynny pumeks - kopytko do skórek... a nawet dwa kopytka zamówiłam sobie to piękne cudeńko z kryształkami oraz zwykłe w plastikowej obudowie.

Zacznijmy od tego ładniejszego.
Kupiony: 5 grudnia
Dostarczony: 7 stycznia (list nierejestrowany)
Cena: 2,45$ (9,90zł wtedy)
Link: http://www.aliexpress.com/…/New-Multicolor…/32484488966.html

Oczywiście jest ono zamykane... ma dodatkowo wtyczkę i wygląda jak piękny długopis

I teraz to w białym plastiku od innego sprzedawcy (na aukcji było różowe...)
Kupiony: 11 grudnia
Dostarczony: 7 stycznia (również list nierejestrowany)
Cena: 0,97$ (3,93zł wtedy)
Link: http://www.aliexpress.com/…/1pc-Rose-Women…/32496994102.html

Jak widać na zdjęciu kopytka wykonane z innego rodzaju kamienia... Zrobiłam próbę starcia skórek na kciukach (choć za wiele do zdarcia nie było). I jakoś żałuję, że nie wzięłam sobie dwóch tych z kryształkami - jest nieco bardziej gruboziarniste, ale znacznie delikatniejsze dla paznokcia i lepiej się nim ściera skórki. To tańsze jest jakieś takie ostre, kanciaste i mocno zbite / jednolite w strukturze, ale chyba nada się wyśmienicie do ściągania hybrydy zamiast drewnianego patyczka. Droższe jest cięższe, solidnie trzyma się je w dłoni. Jak dla mnie super.

Na jednym ze zdjęć pokazałam kciuk w przybliżeniu z oczyszczonymi skórkami. Namoczyłam ten kamyczek w wodzie z alkoholem i spumexowałam. Jak widać skórki, które zarastały na płytkę paznokcia pooszły, a lakier nawet sie nie zarysował, chociaż nie raz po nim pojechałam. Wcale nie trzeba mocno trzeć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1597_1555301374761756_920307184214213806_n.jpg (60,1 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 945538_1555305781427982_2787467537484825443_n.jpg (87,7 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10412047_1555304938094733_5904720102821919778_n.jpg (73,6 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160107_120108.jpg (83,2 KB, 93 załadowań)
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/


Edytowane przez marlena_smc
Czas edycji: 2016-01-07 o 12:47
marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 11:31   #460
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Usunięte
Choć akurat czytałam właśnie ostatnio gdzieś burze o te zdjęcia cytowane i zastanawiałam się co to komu przeszkadza
Moja Droga, cytowanie przeszkadza nie tylko mnie (muszę edytować posty) ale każdemu użytkownikowi forum który ceni sobie ład i porządek- jak pisała hauuu forum traci na przejrzystości i żeby dokopać się do jakiejś sensownej treści trzeba przekopac masę cytowanych zdjęć = śmieci.Żadne szanujące się forum nie akceptuje cytowania zdjęć.
Jeśli jednak nie odpowiadają Ci te zasady, nie musisz korzystać z tego forum. Jeśli korzystasz- akceptuj zasady.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 11:33   #461
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Wiem, że wiele z Was nie bawi się w te facebookowe grupy więc swoje recenzje będę i tu publikować.

Dziś listonosz obudził mnie przynosząc m.in. takową niespodziankę: Ten słynny pumeks - kopytko do skórek... a nawet dwa kopytka Emotikon smile zamówiłam sobie to piękne cudeńko z kryształkami oraz zwykłe w plastikowej obudowie.
Zanijmy od tego ładniejszego.
Kupiony: 5 grudnia
Dostarczony: 7 stycznia (list nierejestrowany)
Cena: 2,45$ (9,90zł wtedy)
Link: http://www.aliexpress.com/…/New-Multicolor…/32484488966.html

Oczywiście jest ono zamykane... ma dodatkowo wtyczkę i wygląda jak piękny długopis Emotikon grin

I teraz to w białym plastiku od innego sprzedawcy (na aukcji było różowe...)
Kupiony: 11 grudnia
Dostarczony: 7 stycznia (również list nierejestrowany)
Cena: 0,97$ (3,93zł wtedy)
Link: http://www.aliexpress.com/…/1pc-Rose-Women…/32496994102.html

Jak widać na zdjęciu kopytka wykonane z innego rodzaju kamienia... Zrobiłam próbę starcia skórek na kciukach (choć za wiele do zdarcia nie było). I jakoś żałuję, że nie wzięłam sobie dwóch tych z kryształkami - jest nieco bardziej gruboziarniste, ale znacznie delikatniejsze dla paznokcia i lepiej się nim ściera skórki. To tańsze jest jakieś takie ostre, kanciaste i mocno zbite / jednolite w strukturze, ale chyba nada się wyśmienicie do ściągania hybrydy zamiast drewnianego patyczka. Droższe jest cięższe, solidnie trzyma się je w dłoni. Jak dla mnie super.
Biorę to z tymi świecidełkami... chociażby dla wyglądu bo ja to jak sroka jestem... jak widzę że coś się świeci to biorę
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-07, 13:28   #462
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Jeszcze jedna recenzja... Alexpressowych wacików i podstawki pod lakier.

Oba przedmioty zamówione 11 grudnia, doszły 7 stycznia.

Cena wacików: 8,25zł za 900szt
Link: http://www.aliexpress.com/item/900-P...309677886.html

Cena podstawki: 3,81zł
Link: http://www.aliexpress.com/item/Lovel...470498282.html

Wacikami jestem zawiedziona... Tyle opinii pozytywnych, że jednym wacikiem można całe mani zrobić. Podekscytowana otwieram... a tam takie farfocle (widać na zdjęciu wacika w przybliżeniu). Przejechałam na sucho po paznokciu i zostało kilka nitek. Nie wiem do czego ja je teraz zużyje. Może dadzą rade pod klipsy i do usuwania hybryd będą

Obawiałam się, że podstawka będzie mikrusia... ale okazała się całkiem spora. Na te maluteńkie buteleczki typu 6mm albo na stare niższe NeoNaile jest za głęboka, ale na semilac, na nowe NN itp... jak znalazł! Ogólnie fajnie... bo malutkich lakierów mam już tylko trzy sztuki. A gadżet pomocny. Wreszcie nie będą mi się ślizgać buteleczki po biurku, ani nie będe ich przypadkiem przewracać robiąc sobie mani.

A tym portfelem z french buldożkiem to się tak przy okazji chwalę cudaczek. I tez większy niż myślałam, ale to na plus
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160107_141118.jpg (173,1 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160107_141137.jpg (127,4 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160107_141413.jpg (343,3 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160107_141234.jpg (199,5 KB, 38 załadowań)
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 18:19   #463
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Do mnie dzis przyszły pędzelki do zdobien i naklejki piórka. Tracking mi pokazuje że 2 ,one gelpolish 2 stycznia były już z Polsce wiec oczekuje jutro paczki a w sobotę nowe mani
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 18:27   #464
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Do mnie dzis przyszły pędzelki do zdobien i naklejki piórka. Tracking mi pokazuje że 2 ,one gelpolish 2 stycznia były już z Polsce wiec oczekuje jutro paczki a w sobotę nowe mani

optymistka...
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 18:40   #465
niebieska_chmura
Raczkowanie
 
Avatar niebieska_chmura
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 362
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Dziewczyny, weźcie zablokujcie mi ali, bo znowu złożyłam zamówienie:
http://pl.aliexpress.com/item/2015-V...ilNewVersion=1

Kolorki 40503, 90626, 40515

Widzę, że moja lampa już jest w drodze , ale lakierów i klipsów jeszcze nie wysłali
niebieska_chmura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 18:44   #466
nonetheless
Zakorzenienie
 
Avatar nonetheless
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 060
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Tak sobie czytałam i czytałam i zamówiłam parę rzeczy z ali i... to uzależnia jestem świeżak w temacie hybryd, mam lampę ale na lakiery dopiero czekam (kupiłam jeden kolor + baza i top w jednym, chyba artlak ale jest do nie chciał się w ogóle odmoczyć )
Czy w razie pytań mogę tutaj pisać? Czy raczej jest od tego inny temat? Szukałam ale nie widziałam nic takiego, więc jak coś to podeślijcie linka
__________________
25.12.2011
nonetheless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 19:00   #467
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez niebieska_chmura Pokaż wiadomość
Dziewczyny, weźcie zablokujcie mi ali, bo znowu złożyłam zamówienie

Kolorki 40503, 90626, 40515

Widzę, że moja lampa już jest w drodze , ale lakierów i klipsów jeszcze nie wysłali
Po co blokować będziesz pewnie zadowolona... i może nawet się wciągniesz na więcej. Ja mam 11 kolorów od Zlin i wszystkie kocham. Niektóre co prawda na długich paznokciach trzeba kłaść 3 cienkie warstwy, ale warto. Niejeden Semilac może się przy nich schować.
Dwie paczki z tego sklepu zamawiałam, obie polecone i całkiem szybko doszły. I jak już dojdą to podziel się wzornikiem bo to zimne kapuczino też mi chodziło po głowie.
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 19:15   #468
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
optymistka...
Zamawialam 2 razy u tego sprzedajacego i za każdym razem awizo miałam w skrzynce pi 4 dniach roboczych od kiedy przesyłka była w Polsce

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------


Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Po co blokować będziesz pewnie zadowolona... i może nawet się wciągniesz na więcej. Ja mam 11 kolorów od Zlin i wszystkie kocham. Niektóre co prawda na długich paznokciach trzeba kłaść 3 cienkie warstwy, ale warto. Niejeden Semilac może się przy nich schować.
Dwie paczki z tego sklepu zamawiałam, obie polecone i całkiem szybko doszły. I jak już dojdą to podziel się wzornikiem bo to zimne kapuczino też mi chodziło po głowie.
Wczoraj chyba wklejam link do tych lakierów z ta sama paleta tylko pod inną nazwą za 1,5 dolara. Dam znać czy dojdze mój lakier i czy fajny bo półtora dolara to prawie jak za darmo i jak będzie fajny to zamówię pewnie dużo wiecej

Dziewczyny co wy na to żeby zrobić listę polecanych (szybka wysyłka, dobrze zabezpieczony produkt, dobry kontakt irp) i odradzanych sprzedawców ( towar niezgodny z opisem, długa wysyłka, brak wysyłki, brak refund mimo nie dostarczenia przedmiotu itp)?

Edytowane przez hauuu
Czas edycji: 2016-01-07 o 19:18
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 19:20   #469
niebieska_chmura
Raczkowanie
 
Avatar niebieska_chmura
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 362
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Po co blokować będziesz pewnie zadowolona... i może nawet się wciągniesz na więcej. Ja mam 11 kolorów od Zlin i wszystkie kocham. Niektóre co prawda na długich paznokciach trzeba kłaść 3 cienkie warstwy, ale warto. Niejeden Semilac może się przy nich schować.
Dwie paczki z tego sklepu zamawiałam, obie polecone i całkiem szybko doszły. I jak już dojdą to podziel się wzornikiem bo to zimne kapuczino też mi chodziło po głowie.
Nie mam żadnych wzorników, więc albo wykorzystam patent z opakowaniami po tabletkach, albo... zamówię na ali
Boję się, że to cappuccino, jak i locket love będą trochę babcine, ale jakoś tak mnie kusiły i postanowiłam zaryzykować Locket love wygląda na taki szampański kolor
A że nie mam jeszcze w swej kolekcji żadnego bordowego odcienia, to wybrałam masquerade i jestem ciekawa, co otrzymam
Z tych lakierów podobają mi się jeszcze vexed violette, steel glaze, night glimmer i sugared spice, więc może kiedyś jeszcze się na nie skuszę...
niebieska_chmura jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-07, 19:20   #470
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Moje i Madzeski zamówienie na WER Warszawa trafilo w odstepie 3h, Madzeska od sylwestra paczke ma w domu, ja dalej czekam. Zawartość paczki ta sama... Tak wiec trzeba miec szczęście
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 19:23   #471
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Wczoraj chyba wklejam link do tych lakierów z ta sama paleta tylko pod inną nazwą za 1,5 dolara. Dam znać czy dojdze mój lakier i czy fajny bo półtora dolara to prawie jak za darmo i jak będzie fajny to zamówię pewnie dużo wiecej
Ja czasami jestem skłonna zapłacić więcej za expresową obsługę pozamawiałam też lakiery z paletki shellaca z innej firmy. Jak przyjda to będę oceniać, czy róznica tylko w cenie, czy na jakości też.... ale o ile od Zlin paczki przyszły dawien dawno tak pozostałych ni widu ni słychu.
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 19:26   #472
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Moje i Madzeski zamówienie na WER Warszawa trafilo w odstepie 3h, Madzeska od sylwestra paczke ma w domu, ja dalej czekam. Zawartość paczki ta sama... Tak wiec trzeba miec szczęście
Myślę że to zależy od kraju nadania i sposobu transportu. Mam wrażenie ze te paczki bez tracking number płyną wieki przez ocean jakimś wielkim kontenerowcem dlatego tyle to trwa. Mój wg tracking idzie z Malezji poczta lotnicza.

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Ja czasami jestem skłonna zapłacić więcej za expresową obsługę pozamawiałam też lakiery z paletki shellaca z innej firmy. Jak przyjda to będę oceniać, czy róznica tylko w cenie, czy na jakości też.... ale o ile od Zlin paczki przyszły dawien dawno tak pozostałych ni widu ni słychu.
Nie no, jasne. Lepiej dołożyć dolara I mieć szybko i pewnie ale jak mój poltoradolarowiec przyjdzie szybko i będzie ok to na pewno zamówię wiecej
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 20:19   #473
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

I udało się 😊
Sprzedałam diamencika i zamówiłam taką 😊 białą 😀

http://s.aliexpress.com/6JvAnqyU

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 20:52   #474
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
I udało się 😊
Sprzedałam diamencika i zamówiłam taką 😊 białą 😀

http://s.aliexpress.com/6JvAnqyU

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Mnie też kusi ta lampa ale wątpię żebym sprzedała 9 miesięcznego diamencika
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 21:04   #475
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
I udało się 😊
Sprzedałam diamencika i zamówiłam taką 😊 białą 😀

http://s.aliexpress.com/6JvAnqyU

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Szybko dzialasz. Zdazylas go uzyc?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 21:36   #476
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Szybko dzialasz. Zdazylas go uzyc?
Raz,jutro wysyłam .Najgorsze jest to ,że w przyszły weekend musze zrobić mani i będę musiała męczyć się z mostkiem 😐 jak ja mam w nim utwardzic EB ? 😐

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 21:41   #477
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

W mostku bedzie ciezko. No i nie wiadomo kiedy przyjdzie nowa lampa
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 23:41   #478
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
W mostku bedzie ciezko. No i nie wiadomo kiedy przyjdzie nowa lampa
Kupilam z bardzo polecanej aukcji,wszystkie Dziewczyny ,ktore tam zamawialy czekały 3 tygodnie.

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 09:23   #479
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Zamówiłam wczoraj ,podobno ekstra ,już wysłany. Jak dojdzie dam znać czy dobry 😉
http://s.aliexpress.com/z22ARJVj

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 10:07   #480
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Zobacz Madzeska jaka lampe wynalazlam, gdyby byla o polowe tansza to juz bym brala 😀
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=54052125

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Moje gadzety zamowione 28.12, dzis odebrane. Co prawda z paznokciowych jest tylko stempel, ale oprocz tego kolczyki i 2x czarmsy szklane do pandory
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-16 19:59:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:35.