krem z filtrem do cery mieszanej/tłustej - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-25, 17:16   #61
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry cera tłusta, pomóżcie!!!!!!

traudi - stanowczo LRP D-P
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 19:38   #62
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Filtry cera tłusta, pomóżcie!!!!!!

Ja rowniez polecam DP
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 21:06   #63
malgomalgo
Raczkowanie
 
Avatar malgomalgo
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 32
Dot.: Filtry cera tłusta, pomóżcie!!!!!!

Cytat:
Napisane przez justa79
chodzi o to, co nazywamy łososiem albinosem? jeśli tak, to nie poleciłabym go do cery tłustej, nawet moja mieszana cera ma z nim problem. wg mnie do najlżejszych filtrów nie należy, jest tłusty i słabo się wchłania, bieli. no, ale to oczywiście indywidualne odczucia, każda skóra może na niego inaczej reagować.
chodzilo mi o ten krem w bialej wersji
http://www.aptekawsieci.pl/index.php?id=towar&tw_id= 4882
malgomalgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 21:19   #64
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Filtry cera tłusta, pomóżcie!!!!!!

To jest właśnie łosoś albinos
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 14:25   #65
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Post Jakie apteczne polecacie do tłustej cery?

Od jakiegos czasu studiuję wnikliwie wątki o kosmetykach aptecznych i pod pływem zadowolonych wizażanek zakupiłam kilka, żeby poratować moją tłustą (w strefie T) skórę. Szczególnie zależy mi na likwidacji przetłuszczania właśnie tej okolicy i drobnych blizn po pryszczach no i oczywiście ich samych Chcałabym kiedyś wyjść z domu bez podkładu czy raczej nie musieć go nakładać z przyczyn maskujących to moje marzenie! Kupiłam: Avene Cleanance K, tonik matujący Clenance i wodę termalną. Wiem, że potrzebuję jakiegoś kremu z filtrem na dzień, ale nie mam pomysłu, co polecacie? Co jeszcze mogę wypróbować, żeby osiągnąc swój wymarzony efekt? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
ellena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 14:45   #66
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: Jakie apteczne polecacie do tłustej cery?

up
ellena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 08:17   #67
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Jakie apteczne polecacie do tłustej cery?

Cytat:
Napisane przez ellena Pokaż wiadomość
Od jakiegos czasu studiuję wnikliwie wątki o kosmetykach aptecznych i pod pływem zadowolonych wizażanek zakupiłam kilka, żeby poratować moją tłustą (w strefie T) skórę. Szczególnie zależy mi na likwidacji przetłuszczania właśnie tej okolicy i drobnych blizn po pryszczach no i oczywiście ich samych Chcałabym kiedyś wyjść z domu bez podkładu czy raczej nie musieć go nakładać z przyczyn maskujących to moje marzenie! Kupiłam: Avene Cleanance K, tonik matujący Clenance i wodę termalną. Wiem, że potrzebuję jakiegoś kremu z filtrem na dzień, ale nie mam pomysłu, co polecacie? Co jeszcze mogę wypróbować, żeby osiągnąc swój wymarzony efekt? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

Cleanance K mam nadzieje ze stosujesz na noc. Ten specyfik jest całkiem OK, ale pamietaj, aby nie stosowac go przez dłuzszy czas bez przerwy [kilka opakowan pod rzad], gdyz zawiera polyacrylamide.

FIltr: mozesz wyprobowac emulsje avene do sk norm/miesz. Na mnie ona sprawdza sie wysmienicie, przetwralismy nawet 35-stopniowe upały i nie odrozniałam sie zbytnio od ludzi pod wzgledem swiecenia Ta nowa, tegoroczna wersja jest o niebo lepsza od poprzedniiczki.
Byc moze cos od LRP - aqua lait, dermo-pediatrics. Sama tychze nie uzywałam, ale to jedne z najpopularniejszych wizazowych fltrow. Ich minus - alkohol w skladzie, co w polaczeniu z preparatami stricte "odtluszczajacymi" moze wysuszac skore.
Próbuj!!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-12, 14:00   #68
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Jakie apteczne polecacie do tłustej cery?

kwasy już masz, więc w kwestii zmniejszenia przetłuszczania więcej nie trzeba, jeśli chodzi o codzienną pielęgnację. do tego możesz np. 2 razy w tyg. dołączyć maseczkę aspirynową, jeśli nie masz uczulenia na salicylany. co do filtrów, to te najlżejsze mają konsystencję fluidu (Bioderma, Vichy, La Roche Posay), z większych pojemności - spray Biodermy do ciała SPF 40 (400 ml).
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 12:44   #69
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: Jakie apteczne polecacie do tłustej cery?

Nie wiem, czy to normalne, ale wydaje mi się, że mi się pogorszyło Wysyp syfków straszny. Stosuję Cleanance K na noc a na dzień narazie próbkę VICHY Capital Soleil spf 30(żel do ciała), przedtem tonik matujący a na to podkładzik natural matt eris i sypki puderek. Powiem szczerze, że nie czuję się jakoś specjalnie wypudrowana, no ale nadal moja cera woła o pomoc. Czy to dobrze, czy to źle, że nastąpił wysyp? Być może to wina filtra, bo jest dość tłusty, choć dobrze się wchłania. Dziś muszę zdobyć próbki Avene, może będzie lepiej
Co do maseczki, muszę znaleźć jej przepis na forum i rzeczywiście chyba wypróbuję. Dziękuję za rady! Pozdrawiam!
ellena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 15:27   #70
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jakie apteczne polecacie do tłustej cery?

ellen... taki wyspy to normalne przy wszytskich kwasach, skóra się oczyszcza, za około 2 tygodnie powinno się to powoli uspokoić.

Co do dziennego makijażu..nie powinnas na filtr Vichy nakładać pudrów zawierających mike i talk... gdyz zawiera on parsol, więc tymi składnikami destabilizujesz swój filtr.
Jesli chcesz robic makijaż najlepiej wybrac filtr Avenki bo na nie możesz dawać każdą kolorówkę. Jeśli zdecydujesz się na inny filtr, lista dozwolonych pudrów i podkładów jest przyklejona na Biochemi
Twoj podkład nie pogryzie się z filtrem ale nie piszesz jaki masz puderek.. może bezpieczniej przejsć na skrobie

a co do filtru do cery tłustej to ja polecam SVR 100.. jak dla mnie jest bardzo wysuszajacy i twarz sie po nim w ogólnie nie błyszczy.. mnie własnie przesusza.. wiec moze dla ciebie będzie dobry
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 15:49   #71
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Jakie apteczne polecacie do tłustej cery?

Cytat:
a co do filtru do cery tłustej to ja polecam SVR 100.. jak dla mnie jest bardzo wysuszajacy i twarz sie po nim w ogólnie nie błyszczy.. mnie własnie przesusza.. wiec moze dla ciebie będzie dobry
Albo SVR 50 tonujący - efekt taki sam.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-13, 23:01   #72
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Dot.: Jakie apteczne polecacie do tłustej cery?

Właśnie dostałam próbeczki SVR i będę testować a jutro wybieram się do apteki po zakup kremu zobaczymy na co padnie. Nie chciałabym tylko kremując się filtrem zniszczyć rezultatów wysuszenia skóry Cleanancem...mam lekko mieszane uczucia, bo do tej pory używałam lekkich kremów a jednak filtr to taki raczej "tłuścioch" - ciężki do zniesienia dla skóry specyfik niezależnie od marki itp. Pewnie się mylę, ale jednak obawy pozostają gdy próbuję wklepać 2 ml w twarz i okolice
ellena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 20:18   #73
ciocco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 97
krem z filtrem do cery mieszanej/tłustej

Wiekszość kremów z filtrem jest przeznaczona do cery suchej czy znacie jakies najlepiej tak do 50 zł do cery mieszanej ale z tendencją do tłustej? Te do suchej sa zbyt ciężkie. Jest krem avene do mieszanej ale kosztuje ponad 7o zł a to dla mnie za dużo. Pozdrawiam
ciocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 08:43   #74
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: krem z filtrem do cery mieszanej/tłustej

nie ma super "suchych" kremów z filtrem, poleciłabym Ci z tych lżejszych(chciaż i taktrzeba sie przyzwyczaic do nich) anthelios 40, bioderma w sprawyu, iwostin 40 , vichy dla cery tłustej , ma alkohol, ale jesli nei masz wrazliwej dodatkowo cery moze być dobry dla Ciebie, nie znam lzejszego kremu niż tez vichy, ale muniusem moze byc alkohol, inne które podałam tez są lżejsze, aczkolwiek nei mogę dac Ci gwarancji ze nie zapchną- tego zagwarant nie można... fajne są tez Avene ale one niesetyty są treściwsze.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 10:26   #75
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: krem z filtrem do cery mieszanej/tłustej

Jest też specjalna seria Biodermy do cery łustej
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 11:14   #76
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: krem z filtrem do cery mieszanej/tłustej

zapraszam na biochemię kosmetyczną, tam rozmawiamy o filtrach, w poszczególnych wątkach znajdziesz opinie o nich, poczytaj również KWC.
najlżejsze są wg mnie: fluidy Vichy, La Roche Posay i Biodermy SPF 50+, krem Biodermy SPF 50+, spray Biodermy do ciała SPF 40.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=118739
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=50767
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=20312
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 17:36   #77
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: krem z filtrem do cery mieszanej/tłustej

polecam svr50 tonujaca, jako jedyny filtr ktorego nie trzeba matowic
nie testowalam zbyt wiele ale ten jest najmniej tlusty
grazia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 17:38   #78
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: krem z filtrem do cery mieszanej/tłustej

i kosztowal tylko 42 zl
grazia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 11:32   #79
perla1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 30
filtr idealny dla problematycznej cery

stosuje krem a kwasami bha i tonik i chcialabym zakupic odpowiedni filt ale jest tego tak duzo przeszukalam tyle watkow i dalej nie wiem jaki wybrac... chodzi o to zeby mi wystarczajaco nawilzal cere czyli nie moze zawierac alkoholu i nie zapychal nie powodowal wysypu i nie podraznial.

Edytowane przez perla1122
Czas edycji: 2010-11-25 o 10:13
perla1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-13, 13:08   #80
falka
Raczkowanie
 
Avatar falka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 411
Dot.: filtr idealny dla problematycznej cery

jeżeli przejrzałaś troszkę forum to powinnaś zauważyc że każda z nas będzie na konkretny filtr reagowała inaczej - to przeważnie jest wybór metodą prób i błędów...
u mnie ten rezultat o którym mówisz daje emulsja 40+ Iwostinu.....
ale wiem że częśc dziewczyn się na niej sparzyło...
__________________
Siła zdolna zmieniać świat (...)
jest więc według ciebie Chaosem, sztuką i nauką?
Przekleństwem, błogosławieństwem i postępem?
A nie przypadkiem Wiarą? Miłością? Poświęceniem?
http://www.suwaczki.com/tickers/p19u9n73qxcp5qvv.png

falka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 15:35   #81
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: krem z filtrem do cery mieszanej/tłustej

Łączę.

Prosze o korzystanie z wyszukiwarki. Na Biochemii było kilka wątków poświęconych tej tematyce.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 16:07   #82
perla1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 30
Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Cleanance K mam nadzieje ze stosujesz na noc. Ten specyfik jest całkiem OK, ale pamietaj, aby nie stosowac go przez dłuzszy czas bez przerwy [kilka opakowan pod rzad], gdyz zawiera polyacrylamide.

FIltr: mozesz wyprobowac emulsje avene do sk norm/miesz. Na mnie ona sprawdza sie wysmienicie, przetwralismy nawet 35-stopniowe upały i nie odrozniałam sie zbytnio od ludzi pod wzgledem swiecenia Ta nowa, tegoroczna wersja jest o niebo lepsza od poprzedniiczki.
Byc moze cos od LRP - aqua lait, dermo-pediatrics. Sama tychze nie uzywałam, ale to jedne z najpopularniejszych wizazowych fltrow. Ich minus - alkohol w skladzie, co w polaczeniu z preparatami stricte "odtluszczajacymi" moze wysuszac skore.
Próbuj!!
a czy ta emulsja avene moze zapychac?? bo nie chcialabym zeby jedno mnie leczylo a drugie zapychalo

Edytowane przez perla1122
Czas edycji: 2010-11-25 o 10:15
perla1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 19:25   #83
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: krem z filtrem do cery mieszanej/tłustej

Po pierwsze - nie Pani tylko Ty. Mówimy sobie na TY.

Cytat:
Napisane przez perla1122 Pokaż wiadomość
a czy ta emulsja avene moze zapychac?? bo ja lecze twarz kwasami i nie chcialabym zeby jedno mnie leczylo a drugie zapychalo i takie bledne kolo
Rozmumiem że chodzi Ci o Cleanance K. To leciutka emulska, nie sądzę, aby mogła pozapychać, choć przyznam że składu już nie pamiętam.

Cytat:
Napisane przez perla1122 Pokaż wiadomość
mam jeszcze pytanie dotyczace nawilzania. wiadomo bardzo wazne jest nawilzanie cery spodbalo mi sie to co Pani napisala bo to zawsze jeden kosmetyk mniej. tylko czy to nawilzanie bedzie wystarczajace i ktory dokladnie filtr avene moglaby mi Pani polecic najbardziej odpowiedni do mojej problmeatycznej cery? z gory dziekuje
Proponuję poszukać próbek w aptekach. Os ciebie polecę jednego z moich ulubieńców Emulsję Avene do skóry normalnej i mieszanej albo specjalny filtr do cer tłustych i trądzikowych Cleanance Avene 40 (oba w pomarańczowych opakowaniach).
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 11:33   #84
perla1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 30
Dot.: krem z filtrem do cery mieszanej/tłustej

wiec wczoraj zdecydowalam sie i zakupilam filtr Cleanance Avene 40 zobaczymy jak sie bedzie sprawowac. niepokoji mnie tylko ze zeby ochrona naprawde wynosila 40 to trzeba nalozyc 2 ml kremu na cm2 twarzy... tubka ma 50ml... krem jest drogi i przy takim nakladaniu nawet nie starczy na miesiac. cos mi tu nie pasuje pouzywam i napisze recenzje na kws

Edytowane przez perla1122
Czas edycji: 2010-11-25 o 10:16
perla1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 21:36   #85
ningio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 177
Dot.: krem z filtrem do cery mieszanej/tłustej

Co myślicie o składzie tego kremu? Ma jakies składniki zapychające?
Avene Hydrance Optimale UV


Skład: Avene Aqua, Ethylehexyl Methoxycinnamate. C12-15 Alkyl Benzoate. Cyclomethicone. Sorbitan Stearate. Glycerin. Aqua. Isododecane. Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol. Behenyl Alcohol. Betasitosterol. C13-14 Isoparaffin. Decyl Glucoside. Diazolidinyl Urea. Dimethiconol. Parfum. Glycine Soja. Laureth-7. Methyl paraben. o-Cymen-5-OL. Poloxamer 188. Polyacrylamide. Sodium Chondroitin sulfate. Sucrose Cocoate. Tocopheryl Glucoside. Xanthan Gum
ningio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 08:50   #86
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: krem z filtrem do cery mieszanej/tłustej

Cytat:
Napisane przez perla1122 Pokaż wiadomość
wiec wczoraj zdecydowalam sie i zakupilam filtr do cer tłustych i trądzikowych Cleanance Avene 40 zobaczymy jak sie bedzie sprawowac. niepokoji mnie tylko ze zeby ochrona naprawde wynosila 40 to trzeba nalozyc 2 ml kremu na cm2 twarzy... tubka ma 50ml... krem jest drogi i przy takim nakladaniu nawet nie starczy na miesiac. cos mi tu nie pasuje pouzywam i napisze recenzje na kws

Nie trzeba, już obalono mit 2ml. Tak naprawdę jest to ilośc mocno zaokrąglona (chodzi o powierzchnię twarzy). Myślę, że 1-1,5 ml wystarczy z powodzeniem. Nic na siłę.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 10:44   #87
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: krem z filtrem do cery mieszanej/tłustej

ja mam cerę mieszaną, używam LRP LV na to LU i efekt jest naprawdę fajny, a raz na trzy dni paciam sie samopalaczem.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 11:54   #88
margalit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ok. Warszawy
Wiadomości: 60
Dot.: krem z filtrem do cery mieszanej/tłustej

Witajcie!
Jestem początkującą filtromaniaczką i chciałabym się doradzić
Planuję kupić sobie krem z filtrem na zimę no i może wczesną wiosnę. Zastanawiam się między tymi trzema:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,43780,sensitia.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-hydratia.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...cy-spf-20.html

Który Waszym zdaniem byłby najlepszy i najlepiej chronił? A może coś z jeszcze wyższym faktorem?
Dodam, że mam cerę mieszaną (dosyć świecąca strefa T, mocno przesuszone policzki), nie stosuję wcale podkładu, jedynie puder mineralny, ale mogę go zmienić jeśli będzie trzeba...

Edytowane przez margalit
Czas edycji: 2013-01-20 o 12:30
margalit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 11:26   #89
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: krem z filtrem do cery mieszanej/tłustej

A ja mam pytanie odnośnie ochrony, bo wiem, że filtry się nie sumują. Jesli bede stosowala filrt np 5o, a na to podklad np. 15, któa warstwa będzie chroniła moją skóre?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 14:27   #90
kochamMarcina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: krem z filtrem do cery mieszanej/tłustej

Mam pytanie do naszych mądrych wizażanek. Szukam kremu z filtrem pod makijaż, faktor większy niż SPF15. Czytałam o parsolu, także nie może go zawierać, najlepiej by był:
- jak najbardziej naturalny, np. tylko z mineralnymi składnikami
- niekomodenny, przebadany dermatologicznie
- niepowodujący zbytniego świecenia, ponieważ moja cera świeci się już wystarczająco
- nie może zawierać składników, które pod wpływem fluidu czy pudru się destabilizował
- musi posiadać filtr UVA i PA

I proszę, nie piszcie mi, żebym poszukała w googlach, bo już to robiłam. Musi spełniać wszystkie powyższe wymagania, cena nie gra roli.
Z góry dziękuje.
kochamMarcina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.