CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-06, 12:27   #31
sylagmi
Raczkowanie
 
Avatar sylagmi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: kraina jezior i lasów
Wiadomości: 66
Dot.: CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować???

Witam, jestem ponownie!
Fryzurka
A propos fryzurki - wydaje mi się, że miałam kiedyś właśnie taką fryzurkę jak proponuje mylady21 (wydanie w kolorze blond), ale żeby wyglądała fajnie, musiałabym za każdym razem prostować włosy, a tego nie chcę. Problem mój polega na tym, że przy tego typu cięciach moja fryzurka przybiera kształt gruszki. Włosy przyklapnięte (ulizane) u góry głowy, od wysokości uszu nabierają puszystości i lekko falują - są podatne (zwłaszcza, że stale za uszy je odgarniam).

Myślałam, że ta fryzurka, którą sobie upatrzyłam, podniosła by włosy u nasady i chyba nie wymagałaby prostowania - dopuszcza włosy podatne. Zgodzicie się?
I naprawdę myślicie, że jest ona pracochłonna?

Kolor fryzury - noszę ciuszki w zdecydowanej większości jasne. Czerń zdecydowanie mnie przytłacza, nawet czekoladowy brąz wydaje się być dla mnie zbyt mocny. Mam np. marynarkę w tym kolorze, jak ją włoże widać najpierw marynarkę, potem długo długo nic, potem ja. Czy to możliwe?

Makijaż oczu
Nie mogę kupić inglot 51 droga mylady21 w mojej mieścinie .
Próbowałam ze złotą oliwką, ciekawie to wyglądało dopóki nie dodałam ciemniejszej zieleni... Zaczynam kumać o co w tym chodzi, ale ludziom pokazać tego jeszcze się nie odważę. Cierpliwości, proszę.
Pozdrawiam
sylagmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 08:59   #32
sylagmi
Raczkowanie
 
Avatar sylagmi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: kraina jezior i lasów
Wiadomości: 66
Dot.: CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować???

Od oczu się zaczęło a przy włosach jesteśmy...
Dziewczyny, w sobotę wyczekiwany termin wizyty u fryzjera, a ja jeszcze decyzji nie podjęłąm. Gdzie jesteście? Zajrzyjcie do mnie!!!!!!!!!!!!! Na pewno macie jeszcze jakieś uwagi, rady...
sylagmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 18:32   #33
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować???

Co do fryzurki to ta na zdjęciach też mi się podoba.Co do brązu to zawsze możesz zacząć od jasnego.
Spróbuję znależć u inglota jakieś cienie które dają do zwykych drogerii.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 06:38   #34
sylagmi
Raczkowanie
 
Avatar sylagmi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: kraina jezior i lasów
Wiadomości: 66
Dot.: CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować???

Mylady, dziękuję za Twoje chęci, ale nie biegaj specjalnie za tym inglotem - liczę na to, że w końcu to ja wybiorę się do porządnego sklepu, gdzie będą te cienie, no chyba, że załatwisz to przy okazji .

Jeśli chodzi o jasny brąz - mówisz o beżu? Może masz fotkę fryzurki w tym kolorze, żebym wiedziała o czym mówimy.
sylagmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 20:35   #35
tetaa
Raczkowanie
 
Avatar tetaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 219
GG do tetaa
Dot.: CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować???

Mam takie oczy jak Ty, tylko, że ta skóra nad powieką opada mi z dwa razy mocniej Jestem załamana, bo praktycznie jak się bym nie pomalowała to nic nie widać
tetaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 08:47   #36
sylagmi
Raczkowanie
 
Avatar sylagmi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: kraina jezior i lasów
Wiadomości: 66
Dot.: CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować???

Cytat:
Napisane przez tetaa Pokaż wiadomość
Mam takie oczy jak Ty, tylko, że ta skóra nad powieką opada mi z dwa razy mocniej Jestem załamana, bo praktycznie jak się bym nie pomalowała to nic nie widać
Tetusiu, tak już mamy . Ale wiesz co, odkąd poczytalam o typach oczu na wizażu, zaczęłam przyglądać się nieco oczom innych i wiesz co się okazuje...? - żadko, która ma naprawdę super oczy, każdy coś tam ma nieidealnego - taka mała sprawiedliwość.
Makijażem można zdziałać naprawdę wiele, widzę na przykładowych fotkach na forum, ale jak to zrobić - prawda??? Przydałoby się uczestnictwo w jakimś kursie makijażu sam na sam.

A próbowałaś zrobić sobie makijaż wychodzący powyżej nieruchomej części powieki, nachodzący na opadający fałdek. Poprzeglądaj makijaże dla azjatek. U nich maluje się właśnie tę nieruchomą część, którą widać wciąż... Wytrwałości. Jak uda Ci się coś zmalować - daj znać.
sylagmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 14:29   #37
tetaa
Raczkowanie
 
Avatar tetaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 219
GG do tetaa
Dot.: CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować???

Powiem Ci, że próbowałam, ale wynik jest conajmniej mierny... Mam delikatną urodę i wyglądało to po prostu śmiesznie... ;/ Naprawdę pola do popisu nie mamy Przydałaby się jakaś instrukcja zrobienia makijażu, ale wątpie czy jakaś dziewczyna na Moich Makijażach ma taki problem No cóż, pozostaje nam sie jedynie wspierać i dawać znać jeżeli coś wymyślimy
tetaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-21, 13:03   #38
sylagmi
Raczkowanie
 
Avatar sylagmi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: kraina jezior i lasów
Wiadomości: 66
Dot.: CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować???

Cytat:
Napisane przez tetaa Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że próbowałam, ale wynik jest conajmniej mierny... Mam delikatną urodę i wyglądało to po prostu śmiesznie... ;/ Naprawdę pola do popisu nie mamy Przydałaby się jakaś instrukcja zrobienia makijażu, ale wątpie czy jakaś dziewczyna na Moich Makijażach ma taki problem No cóż, pozostaje nam sie jedynie wspierać i dawać znać jeżeli coś wymyślimy
Tetaa, wczoraj postanowiłam pokombinować trochę przy lustrze. Zainspirował mnie jeden z makijaży Karo-li znaleziony na forum, opisany krok po kroku. Oczywiście nie mam tylu kosmetyków, ale sposób malowania podglądałam i starałam dostosować go do moich ślipek, uwzględniając wszystkie zdobyte porady. Użyłam ciemnego brązu, by zaznaczyć załamanie powieki i przyciemnić zewnętrzny kącik. I... , to było straszne. Mam jeden wniosek, nie stosować żadnych ciemnych cieni!!!
W ogóle mam wrażenie, że jak przyciemniam załamanie powieki to oko wydaje się jakby bardziej zapadnięte, wcale nie większe! A niby miało pomóc... I znowu kicha...
Tetusiu, Ty też masz dużą przestrzeń między okiem a brwiami, tak jak ja? A tak w ogóle może wklej fotkę, będzie mi raźniej. Chciałabym wiedzieć jaki masz kolor oczu, może podobny do mojego i coś podpatrzę. Może w końcu kolor włosów wybiorę.

Mylady, gdzie jesteś????? jak tam mój jasny brązik.

Dziewczyny - wróćcie do mnie!!!
sylagmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 16:22   #39
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować???

wiesz co ? pofarbuj włosy farbą casting loreala - ciemny brąz - jesli efekt bedzie zły nic sie nie stnie bo ta farba zmywa się po miesiącu.
Jesli bedzie dobry zrobisz sobie ten kolor na stałe.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 18:43   #40
tetaa
Raczkowanie
 
Avatar tetaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 219
GG do tetaa
Dot.: CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować???

Sylagmi z tego co wiem to ciemne kolory pomniejszają, w ogóle naprawdę wolę chodzić bez makijażu niż nim straszyć Nie mam swojej fotki aktualnie na komputerze, ale postaram się jak najszybciej zamieścić Ogólnie mam szaro - błękitine oczy i włosy naturalny jasny blond, więc chyba całkeim inaczej niż Ty Pozdrawiam i kombinuj Ja jakoś nie mam odwagi patrzec na efekty w lustrze...


Aaa, i od brwi do kącika oka mam około 2,5 cm (aż zmierzyłam ). Nie wiem czy to dużo czy mało
tetaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 20:57   #41
prongs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 9
Dot.: CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować???

Jesteś niepowtarzalnym latem o brązowych oczach. Takie kombinacje najlepiej jest podkreślać fioletem - powinnaś użuwać lekko przydymionych odcieni lawendy i śliwki, możesz też używać szarości (np. smoky eye), odcieni
chłodnego błekitu możesz używać sporadycznie. Przede wszystkim kieruj się zasadą - jasne, perliste, przy wewnętrznych kącikach oczu, poprzez neutralne i ciemne przy zewnętrznych.
WYSTRZEGAJ SIĘ WSZYSTKICH CIEPŁYCH I ZŁOTAWYCH ODCIENI - POMARAŃCZY, ŻÓŁCI, ZIELENI, BRĄZÓW, CZERWIENI I KONTRASTÓW - DLA LATA ODPOWIEDNIE SĄ SUBTELNE ODCIENIE, KTÓRE PODKREŚLĄ TWOJĄ DELIKATNĄ URODĘ.
A tak poza tym, masz bardzo ładne oczy i jak ładnie je pomalujesz, będziesz olśniewajaca
prongs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-22, 06:59   #42
sylagmi
Raczkowanie
 
Avatar sylagmi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: kraina jezior i lasów
Wiadomości: 66
Dot.: CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować???

Mylady,dziękuję. Jeśli naprawdę farba schodzi po jednym myciu, to chyba się skuszę.

Tetaa, czytałam że ciemne kolory pomniejszają i na własnej skórze (oczach) sprawdziłam. Ale w takim razie czym przyciemnić zewnętrzny kącik i to załamanie powieki . Już sama nie wiem, czym ten makijaż wykonywać. Do tej tak jak Ty chodziłam bez makijażu, rzęsy tylko maluję brązowym tuszem i już. Ale od święta miło by było. Raz, jak sobie makijaż strzeliłam, to ludzie myśleli że jakąś alergię mam, że moje oczy tak się zmieniły . Po tej kompromitacji już się nie odważyłam.

Prongs, dziękuję za rady, "niepowtarzalne lato", "ładne oczy" i "olśniewająca" . Ale odechciało mi się już tych wszystkich prób i nie wierzę, że kiedykolwiek olśnię kogokolwiek, a zwłaszcza swoimi oczami . Poza tym oczy to mam chyba bardziej ciemnozielone, zwłaszcza rano. W czasie dnia przybywają mi takie piwne plamki. Może to śmieszne, ale rano zupełnie nie mam tych plamek, tylko ciemnozielone ślipka z taką grafitową obwódką. Kiedyś do ślubu umalowała mnie kosmetyczka używając wymienionego przez Ciebie koloru śliwki i uwaga - łososiowego, ładnie było. Ale to tylko raz w życiu...
sylagmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 17:46   #43
tetaa
Raczkowanie
 
Avatar tetaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 219
GG do tetaa
Dot.: CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować???

Sylagmi, tak sobie ostatnio próbowałam i uznałam, że jak uniosę brwi do góry to oczy są łądny, fałdka ginie, ale chyba bym musiała sobie skóre na czole przyczepić ;/ No nic, ja już raczej zrezygnowałam z prób, boję się eksperymtntować niestety
tetaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 07:07   #44
sylagmi
Raczkowanie
 
Avatar sylagmi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: kraina jezior i lasów
Wiadomości: 66
Dot.: CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować???

Cytat:
Napisane przez tetaa Pokaż wiadomość
Sylagmi, tak sobie ostatnio próbowałam i uznałam, że jak uniosę brwi do góry to oczy są łądny, fałdka ginie, ale chyba bym musiała sobie skóre na czole przyczepić ;/ No nic, ja już raczej zrezygnowałam z prób, boję się eksperymtntować niestety
Też tak mam!!! Ale chodzić stale ze zdziwioną miną hi hi hi, to chyba się nie da. Też sobie odpuszczam, przynajmniej na razie.

Jutro idę do fryzjera. Miałam iść w zeszłą sobotę, ale coś mi wypadło i idę teraz. Trzymaj kciuki. Oczywiście, jak zwykle nie wiem do końca na co się zdecyduje. Kusi mnie spróbować z tym polecanym przez dziewczyny brązem, ale boję się jak nie wiem.
Zobaczę jutro.
Pa pa
sylagmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 11:49   #45
tetaa
Raczkowanie
 
Avatar tetaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 219
GG do tetaa
Dot.: CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować???

Już może po fakcie, ale mam nadzieję, że wybieraesz coś 'twarzowego' :P
tetaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 06:30   #46
sylagmi
Raczkowanie
 
Avatar sylagmi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: kraina jezior i lasów
Wiadomości: 66
Dot.: CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować???

Zdobyłam się na niebywałą, jak dla mnie odwagę i...
1) mocno wycieniowalam włosy, ale nie skracałam ich na długość
2) kolor, zrobiłam sobie na brąz (chłodny odcień oczywiście), wprawdzie szampon koloryzujący, ale myślę, że miesiąc potrzyma.

Nie zdążyłam jeszcze zrobić sobie fotki, ale postaram się jak najszybciej coś pokazać. Jest nieźle, choć przeżyłam mały szok .
sylagmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 11:16   #47
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować???

Szok jest zjawiskiem naturalnym przy metamorfozie.Ciesze sie że jest niezle .
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 13:55   #48
tetaa
Raczkowanie
 
Avatar tetaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 219
GG do tetaa
Dot.: CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować???

Czekamy na zdjęcia!
tetaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 11:00   #49
sylagmi
Raczkowanie
 
Avatar sylagmi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: kraina jezior i lasów
Wiadomości: 66
Dot.: CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować???

Przepraszam, że trwało to tak długo, ale wcześniej nie mogłam się Wam pokazać. Zdjęcie byle jakie, no ale jest. Fryzurka praktycznie bez układania (pewnie widać) i buziak bez makijażu, bo nigdy na to czasu nie mam:
1) przyciemniłam włosy szamponem na kolor brązowy
2) wystopniowałam dość wysoko, na długości nie skracałam.
Teraz kolor już mi się solidnie wypłukał i ciekawa jestem co mi napiszecie, bo zastanawiam się, czy zostać przy ciemnych, czy rozjaśniać?
Pozdrawiam wszystkich!

Edytowane przez sylagmi
Czas edycji: 2007-02-05 o 10:26
sylagmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-14, 21:15   #50
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować???

Cześć Sylagmi! Bardzo podobasz mi się w tym kolorku, ale nie widziałam Cię w jaśniejszych, więc nie mam porównania Masz bardzo ładną urodę i szlachetne rysy
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 22:24   #51
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować???

Sylagmi zmiana na plus co do makijazu możesz sobie przyzłocić delikatnie twarzyczkę użwająć jakiegoś bronzerka do policzków , skroni, możesz zastosować również delikatnie na powiekach, wizualnie cofną sie one troszkę to tyłu, brazowa kredka błyszczyk i makijaz cudowny
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 06:30   #52
sylagmi
Raczkowanie
 
Avatar sylagmi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: kraina jezior i lasów
Wiadomości: 66
Dot.: CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować???

Confused - bardzo dziękuję , strasznie miło przeczytać coś takiego w poniedziałek rano...
Co do koloru - poszukiwałam zmiany, która m.in. podkreśliłaby kolor moich oczu - zielone raczej są, a często ludzie myślą, że piwne, bo robią mi się w tym kolorze plamki na źrenicach. Cały czas myślę, czy ten brąz jest do tego odpowiedni... Na pewno plus jest taki, że zdaje mi się, że maskuje nieco moją skłonność do rumianych policzków i czyni mnie bardziej wyrazistą.

Maxiu, dziękuję za uwagi . Pisząc o przyciemnianiu powiek, masz oczywiście na myśli tę nieruchomą część powieki, bo ruchomej to u mnie nie widać niestety, dobrze rozumiem? Zastanawiam się czy to przyciemnienie nie zmniejszy jeszcze bardziej moich i tak małych oczu?

Pozdrawiam Was serdecznie!!!
sylagmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 12:26   #53
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować???

Hihi, nie ma za co Jak jest tak piszę, ze ż akurat w poniedziałek rano... Hm, czarny niby zmniejsza oczy, ale to chyba u każdej jest inaczej Najlepiej wypróbuj na sobie i sprawdź
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 23:40   #54
Kasiamala
Rozeznanie
 
Avatar Kasiamala
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 686
Dot.: CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować???

Cytat:
Napisane przez sylagmi Pokaż wiadomość
Wklejam fotkę moich oczu, ponieważ nie mogę poradzić sobie z ich makijażem . Wątki o typach oczu i ich makijażach, i wszystkie o podobnej tematyce już przestudiowałam i nic nie pomogło.
Chciałabym nauczyć się robić sobie delikatny, w miarę łatwy makijaż oczu, ale jak zauważyła Agabil1 (w innym wątku), mam oczy wąskie, (moim zdaniem małe do tego), z niewidoczną ruchomą częścią powieki i opadającą nieco nieruchomą (moim zdaniem - trochę spuchnięta) i do tego podkrążone ślipka mam, bo od ponad roku córcia nocki mi zarywa. Uff... i co z takim czymś zrobić???
Napiszcie proszę szczegółowo jak wykonać dla mnie makijaż i czym i o kolorach nie zapomnijcie, bo mało co mi pasuje...
Z góry dziękuję. Liczę na Was.


Ps. Fotkę buźki też dorzucę (a co mi tam...), co by pomalowane ślipka do reszty gębusi pasowały.
Specjalnie te turkusiki w uszy włożyłam, byście przy okazji zobaczyły, czy kolorki dla LATA mi pasują . Bo chyba LATO ze mnie, choć na 100% nie wiem.
Opalam się kiepsko, najpierw na czerwono, a potem blednę na brązik trochę w żółty wpadający.
Oczy - jak na fotce (ciemno zielone z piwnymi plamkami, tęczówka z ciemną obwódką), oprawa zdecydowana.
Piegi - parę (widać na zdjęciu, szaro-brązowe).
Cera - ogólnie blada, choć rumienię się, gdy mi gorąco lub się zawstydzę.
Włosy - ciemny blond - mysi kolorek uważam, na fotce mam trochę zmienione, bo kombinowałam z kolorkiem jakiś czas temu.
Usta - różowe.
Kolory - róż i błękity myślę, że mnie ożywiają, choć to chyba trochę kłóci się z kolorem oczu... (stąd wątpliwości czy lato). W beżach jestem bez wyrazu, czekoladowy brąz mnie przytłacza, butelkowa zieleń powoduje, że strasznie blada jestem i cera zmęczona.
Dziewczyno masz bardzo ladne oczy wiesz dobry makijaż i będzie cacy proponuję:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Amanda1-Web.jpg (14,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Amanda-Web.jpg (13,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Export Magazine nov-dic-05 cop.jpg (65,9 KB, 10 załadowań)
Kasiamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 12:07   #55
sylagmi
Raczkowanie
 
Avatar sylagmi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: kraina jezior i lasów
Wiadomości: 66
Dot.: CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować???

Kasiamala, dziękuję że wróciłaś do sedna sprawy tego wątku - czyli oczu.
Ale to nie takie proste...
Ta opadająca u mnie nieruchoma część powieki, to koszmar .
Poza tym mam bardzo krótkie rzęsy i nie wiem jaki tusz pozwoliłby osiągnąć taki efekt jak na zdjęciu 3.
Ciemny obrys moich oczu proponowany na zdjęciach, optycznie je pomniejsza, wpycha jakby w oczodoły, wyglądają źle, próbowałam.
Byłabym wdzięczna za sugestie dotyczące dobrego tuszu wydłużającego, bo już zagubiłam się w tych wszystkich przeczytanych recenzjach.
Obecnie używam brązowego panoramic l'oreala, ale efekt nie jest wymarzony.
sylagmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 21:20   #56
Kasiamala
Rozeznanie
 
Avatar Kasiamala
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 686
Dot.: CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować???

Cytat:
Napisane przez sylagmi Pokaż wiadomość
Kasiamala, dziękuję że wróciłaś do sedna sprawy tego wątku - czyli oczu.
Ale to nie takie proste...
Ta opadająca u mnie nieruchoma część powieki, to koszmar .
Poza tym mam bardzo krótkie rzęsy i nie wiem jaki tusz pozwoliłby osiągnąć taki efekt jak na zdjęciu 3.
Ciemny obrys moich oczu proponowany na zdjęciach, optycznie je pomniejsza, wpycha jakby w oczodoły, wyglądają źle, próbowałam.
Byłabym wdzięczna za sugestie dotyczące dobrego tuszu wydłużającego, bo już zagubiłam się w tych wszystkich przeczytanych recenzjach.
Obecnie używam brązowego panoramic l'oreala, ale efekt nie jest wymarzony.
wiesz myślę że twój problem to kompleksy, które są tu w pelni niepotrzebne pamiętaj że nie zawsze dlugie rzęsy dodają uroku ja jestem posiadaczką dlugich ale znacznie bardziej podobają mi się oczy z krótkimi rzęsami
a co do makeup to spróbuj kręskę pod okiem bardzo delikatną od polowy oka do zewnętrznej jego części, kolejno nieco grupszą kreskę nad okiem i bialą kredką kreskę w środku to powiększy optycznie oko
patrz na fotkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg whitekathweb.jpg (65,6 KB, 17 załadowań)
Kasiamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 13:54   #57
sylagmi
Raczkowanie
 
Avatar sylagmi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: kraina jezior i lasów
Wiadomości: 66
Dot.: CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować???

Kasiamala, wiesz co, masz rację - przestaję wydziwiać.
Znajdę jakiś porządny tusz do rzęs, który zrobi z nimi tyle ile się da, podkreślę delikatnie powieki kredką, dodam białą kredkę po wewnętrznej stronie oka i już.
W końcu na makijażu życie się nie kończy.
sylagmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.