Gliss Kur Hot- Oil - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-21, 17:28   #1
charmingpo
Przyczajenie
 
Avatar charmingpo
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Be
Wiadomości: 8
Question

Gliss Kur Hot- Oil


Mam pytanie odnośnie produktu Gliss Kur Hair Repair Hot-Oil. Skusiłam się na zakup,ponieważ nigdy wcześniej nie widziałam czegoś takiego w serii Gliss Kur. Mieszkam w Belgii,więc instrukcja użycia jest w dwóch nieznanych mi językach,a ja zupełnie nie mam pojęcia jak tego używać.
Na suche/mokre włosy ? Ze względu na nazwę "Hot-Oil" mam to jakoś podgrzewać, czy nałożyć na włosy po prostu tak jak jest ?
Szukałam na różnych stronkach,ale zupełnie nie mogę znaleść niczego na temat tego produktu. Nawet na www.glisskur.com nie znalazłam niczego,albo jestem ślepa.
Jeśli,któraś z Was używała to proszę napiszcie jak to stosować. No i przy okazji możecie napisać jak się spisało. Bardzo mi zależy na jakichkolwiek wskazówkach.
charmingpo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 17:44   #2
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Gliss Kur Hot- Oil

Po wyguglaniu stwierdzam, ze nic nie wiem, ale strzelam, że to olejek do prostownicy, czyli składniki uaktywniają się pod wpływem nałożenia i ocieplenia w prostownicy. Jak prostujesz to tak używaj, a jak nie prostujesz to spróbuj podgrzać i nałóż na włosy.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 18:10   #3
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Gliss Kur Hot- Oil

oryginalnej instrukcji nie mam ale z tego co znalazlam w sieci to nakladac powinno sie na nieumyte wlosy (autorka co testowala nie napisala czy powinny byc mokre czy suche). Kapsulki wkladala do miseczki z goraca woda zeby sie podgrzaly. A potem myla wlosy szamponem. Ogolnie z tego co sie doczytalam byla zadowolona a wlosy byly gladkie i lsniace przy czym nie obciazalo wlosow
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 18:26   #4
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Gliss Kur Hot- Oil

Ale to nie kapsułki, to chyba serum.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 18:27   #5
charmingpo
Przyczajenie
 
Avatar charmingpo
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Be
Wiadomości: 8
Dot.: Gliss Kur Hot- Oil

Szugarbejb, Twój post mnie troszkę zmartwił,ale na szczęście z tego co zrozumiałam to tylko Twoje domysły. Zerwałam z prostownicą jakiś rok temu,więc gdyby to co napisałaś było prawdą,to okazało by się,że wyrzuciłam pieniążki w błoto. Ale i tak dzięki za podsunięcie jakiegoś pomysłu jak te czortostwo używać.
Bardziej przekonuje mnie wersja wyszukana przez Desti. Faktycznie są to takie jakby ampułki,więc to by się zgadzało. Więc już wiem. Nagrzać w ciepłej wodzie i na włoski. Dziękuję bardzo za pomoc.
Teraz sama się przekonam jak to działa na włosy.


Szugarbejb, już sama jestem tak zmieszana,że nie wiem co to jest,ale tak jak napisała Desti są to takie...hm...jakby kapsułki.Mam 3 w opakowaniu, mają kolor jakby żółto-pomarańczowy. A jeśli jest to serum to co by to oznaczało dla mnie?

Edytowane przez charmingpo
Czas edycji: 2008-10-21 o 18:30 Powód: literówka,dopisek
charmingpo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 18:29   #6
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Gliss Kur Hot- Oil

Nie, czemu w błoto ? Skoro działa na ciepło, to właśnie podgrzej jak pisałaś wcześniej i na włosy

Wkleisz skład, jak będziesz miała chwilę ? Bom ciekawa, ja jestem zakochana w olejach/olejkach.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 18:36   #7
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Gliss Kur Hot- Oil

Cytat:
Napisane przez charmingpo Pokaż wiadomość
Teraz sama się przekonam jak to działa na włosy.
jak przetestujesz to napisz jak sie sprawuje ... a ja zaraz poszukam jakiegos zdjecia opakowania i zobaczymy czy to to samo
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-21, 18:40   #8
charmingpo
Przyczajenie
 
Avatar charmingpo
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Be
Wiadomości: 8
Dot.: Gliss Kur Hot- Oil

INGREDIENTS: aqua,cetrimonium chloride,cocoamidopropyl, dimethyl amine, peg/ppg-17/18 dimethicone, hydrolyzed wheat protein, hydrolyzed sweet almond protein, panthenol, hydroxyethylcellulose, lactic acid, peg-40 hydrogenated castrol oil, parfum, methylparaben, propyl paraben, phenoxyethanol, sodium benzoate, ci15985, ci16255

Jak się znasz na składnikach,lub ktoś inny kto to czyta, to możesz napisać coś od siebie, tzn. czy naprawdę regeneruje,czy daje tylko lepszy wygląd od mycia do mycia. Bo ja niestety b. często daję się "oszukiwać" produktom "regenerującym".
charmingpo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 18:43   #9
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Gliss Kur Hot- Oil

innego nie znalazlam... czy to jest to co masz ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gliss_kur_hair_repair_hot_oil.jpg (14,7 KB, 24 załadowań)
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 18:49   #10
charmingpo
Przyczajenie
 
Avatar charmingpo
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Be
Wiadomości: 8
Dot.: Gliss Kur Hot- Oil

Hm,zdjęcie,które wkleiłaś jest troszkę mało wyraźne,ale wydaje mi się,że to nie to samo,inny kolor i trochę inne obrazki. Po prostu wkleję zdjęcie tego co dziś zakupiłam, tak dla jasności sytuacji.
IMG_0027.jpg
charmingpo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 18:50   #11
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Gliss Kur Hot- Oil

Z tego co ja się orientuję, jeśli chodzi ooleje nakładane na głowę na ciepło, to powinno sie je kłaść na suche, nieumyte włosy, lekko je uprzednio podgrzewając. Trzymać pewnie ze 30 minut, potem dokładnie umyć włosy. Wszystkie 'hot oily' których do tej pory używalam, tak właśnie należy stosować.

Może wklej zdjęcie drugiej strony opakowania? A nuż coś uda nam się z tych napisów wywnioskować? teraz naleciałości z angielskiego są wszędzie
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-21, 18:53   #12
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Gliss Kur Hot- Oil

Cytat:
Napisane przez charmingpo Pokaż wiadomość
Hm,zdjęcie,które wkleiłaś jest troszkę mało wyraźne,ale wydaje mi się,że to nie to samo,inny kolor i trochę inne obrazki. Po prostu wkleję zdjęcie tego co dziś zakupiłam, tak dla jasności sytuacji.
kolor inny ale napisy te same... moje to wydanie z Niemiec, Twoje z Belgii. Zreszta u mnie aktualnie nie da sie tego kupic, wiec opakowanie jest starsze... w miedzyczasie Gliss Kur kilka razy zmienial wyglad opakowan.
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 18:58   #13
charmingpo
Przyczajenie
 
Avatar charmingpo
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Be
Wiadomości: 8
Dot.: Gliss Kur Hot- Oil

Desti, tak masz rację. Więc ok,główna kwestia użytkowania rozwiązana.
Teraz ktoś może się co nieco wypowiedzieć o składzie, który napisałam wyżej jeśli się zna i ma ochotę. Bo właściwie to nie wiadomo,czy warto w ogóle tego używać na dłuższą metę i czy naprawdę jest szansa zregenerowania,czy tylko polepszenie wyglądu na kilka dni.

Neitka, myślę,że nie ma już potrzeby rozszyfrowywania instrukcji użycia napisanej na opakowaniu, bo wystarczająco pomogłyście i wydaje mi się,że już wiem jak tego używać.

Edytowane przez charmingpo
Czas edycji: 2008-10-21 o 19:00 Powód: dopisek
charmingpo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 19:24   #14
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Gliss Kur Hot- Oil

Cytat:
Napisane przez charmingpo Pokaż wiadomość
Teraz ktoś może się co nieco wypowiedzieć o składzie, który napisałam wyżej jeśli się zna i ma ochotę. Bo właściwie to nie wiadomo,czy warto w ogóle tego używać na dłuższą metę i czy naprawdę jest szansa zregenerowania,czy tylko polepszenie wyglądu na kilka dni.
Szansa jest na zregenerowanie, ma toto proteiny, pantenol, nawilżacze i natłuszczacze, silikon Fajne, ja lubię takie rzeczy. Może w Polsce już niedługo się pojawi.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 19:32   #15
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Gliss Kur Hot- Oil

charmingpo pozwolisz, ze sie podczepie pod Twoj watek bo mam pytanie dotyczace skladu... tylko mi chodzi o inny produkt Gliss Kur -> Liquid Silk Gloss

Znalazlam cos takiego i ciekawa jestem czy faktycznie da polysk a nie obciazy.
Czy ktos moglby przyjrzec sie skladowi

Aqua • Cetearyl Alcohol • Behenoyl PG-Trimonium Chloride • Dimethicone • Glycol Distearate • Behentrimonium Chloride • Quaternium-87 • Phenoxyethanol • Parfum • Methylparaben • Hexylene Glycol • Propylene Glycol • Polyquaternium-37 • Prunus Armeniaca Kernel Oil • Isopropyl Alcohol • Panthenol • Propylene Glycol Dicaprylate / Dicaprate • Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein • Lactic Acid • Limonene • PPG-1 Trideceth-6 • Hexyl Cinnamal • Hydrolyzed Keratin • Citronellol • Coumarin • Linalool • Hydrolyzed Silk • Sericin
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg GK_SILK_RANGE_SOFORTHILFE_01.jpg (14,0 KB, 12 załadowań)
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 19:45   #16
charmingpo
Przyczajenie
 
Avatar charmingpo
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Be
Wiadomości: 8
Dot.: Gliss Kur Hot- Oil

Szugarbejb, dzięki za rozszyfrowanie tych dziwnych nazw.
Desti, pewnie podczepiaj się. Też z chęcią się dowiem.
charmingpo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 20:17   #17
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Gliss Kur Hot- Oil

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Znalazlam cos takiego i ciekawa jestem czy faktycznie da polysk a nie obciazy.
Czy ktos moglby przyjrzec sie skladowi

Aqua • Cetearyl Alcohol • Behenoyl PG-Trimonium Chloride • Dimethicone • Glycol Distearate • Behentrimonium Chloride • Quaternium-87 • Phenoxyethanol • Parfum • Methylparaben • Hexylene Glycol • Propylene Glycol • Polyquaternium-37 • Prunus Armeniaca Kernel Oil • Isopropyl Alcohol • Panthenol • Propylene Glycol Dicaprylate / Dicaprate • Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein • Lactic Acid • Limonene • PPG-1 Trideceth-6 • Hexyl Cinnamal • Hydrolyzed Keratin • Citronellol • Coumarin • Linalool • Hydrolyzed Silk • Sericin

Nie da połysku i obciąży Chyba, że nałożysz na same końcóweczki, po to, żeby je ochronić, np. od otarć . Ale na całe włosy nie radzę, szczególnie jeśli masz cienkie, bo są silikony i proteiny, które mogą powodować strąki i przetłuszczanie.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 20:23   #18
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Gliss Kur Hot- Oil

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Nie da połysku i obciąży Chyba, że nałożysz na same końcóweczki, po to, żeby je ochronić, np. od otarć . Ale na całe włosy nie radzę, szczególnie jeśli masz cienkie, bo są silikony i proteiny, które mogą powodować strąki i przetłuszczanie.
dziekuje ... ufff... jak to mozna sie naciac polegajac tylko na opisie producenta
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 19:54   #19
monikamar1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Gliss Kur Hot- Oil

Cytat:
Napisane przez charmingpo Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie produktu Gliss Kur Hair Repair Hot-Oil. Skusiłam się na zakup,ponieważ nigdy wcześniej nie widziałam czegoś takiego w serii Gliss Kur. Mieszkam w Belgii,więc instrukcja użycia jest w dwóch nieznanych mi językach,a ja zupełnie nie mam pojęcia jak tego używać.
Na suche/mokre włosy ? Ze względu na nazwę "Hot-Oil" mam to jakoś podgrzewać, czy nałożyć na włosy po prostu tak jak jest ?
Szukałam na różnych stronkach,ale zupełnie nie mogę znaleść niczego na temat tego produktu. Nawet na www.glisskur.com nie znalazłam niczego,albo jestem ślepa.
Jeśli,któraś z Was używała to proszę napiszcie jak to stosować. No i przy okazji możecie napisać jak się spisało. Bardzo mi zależy na jakichkolwiek wskazówkach.

Jest to produkt ktory bardzo kiedys pomogl moim spalonych trwala wlosom. Podgrzewa sie w wodzie,kladzie na wlosy na min.godzine,owijajac glowe folia i cieplym recznikiem. mam jednak pytanie. Nigdzie juz w tej chwili nie mozna tego dostac. Czy ktos zna link gdzie moglabym zakupic tenze produkt online? A gdzie ty go kupilas? Dalabym wszystko zeby moc to gdzies dostac. Monika
monikamar1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:46.