Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-16, 09:43   #3271
buczaka
Raczkowanie
 
Avatar buczaka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
mam na myśli fryzjera to po pierwsze, po drugie jak pisałam wyżej zadowolona nie jestem, po trzecie u innych wizażanek efekt też jest średni i są średnio zadowolone, po czwarte co niby plecę za bzdury że aż głowa boli a po piąte to się odczep
No to widocznie trafilas na mega beznadziejnego fryzjera, ktory od razu umyl Ci wlosy po zabiegu.To swiadczy o jego kompetencji i o Twojej niewiedzy.Niezadowolonych wizazanek jest zdecydowanie mniej niz zadowolonych, statystyk nie prowadze ale zauwaz ze coraz wiecej osob prostuje wlosy i sa to nawet mezczyzni.

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
też tak myślę że to tylko taka gadka, jakby ktoś miał loty zawsze mogą powiedzieć że coś się wygło w nocy przecież od razu po prostowaniu myją włosy i jak wyglądają po tym myciu tak wyglądać będą niezależnie od pseudoaktywności pierwszych trzech dni
Podkreslone i pogrubione to wlasnie ta bzdura ze az glowa boli , ale jak juz pisalam to swiadczy o Twojej niewiedzy i o fryzjerze , ktory Ci ten nieszczesny zabieg wykonal.
__________________
buczaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 10:19   #3272
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Nie za bardzo rozumiem co ty chcesz robić z tą oliwą z oliwek?
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 10:44   #3273
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

sorina to jest preparat do prostowania wlosow, a zawiera oliwe z oliwek co ma pomoc w niezniszczeniu wlosow podczas procesu prostowania...
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 10:57   #3274
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Za takie pieniadze? Jak dla mnei to takie preparaty tylko niszczą włosy :/ Po pierwszym prostowaniu 7 lat temu to nie mogłam pozbyć się zapachu spalenizny z włosów :/ Masakryczne były te srodki. Wiem ze to coś innego ale i tak nie ufam niczemu poza Goldwellem i Faroukiem
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 10:59   #3275
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez buczaka Pokaż wiadomość
No to widocznie trafilas na mega beznadziejnego fryzjera, ktory od razu umyl Ci wlosy po zabiegu.To swiadczy o jego kompetencji i o Twojej niewiedzy.Niezadowolonych wizazanek jest zdecydowanie mniej niz zadowolonych, statystyk nie prowadze ale zauwaz ze coraz wiecej osob prostuje wlosy i sa to nawet mezczyzni.



Podkreslone i pogrubione to wlasnie ta bzdura ze az glowa boli , ale jak juz pisalam to swiadczy o Twojej niewiedzy i o fryzjerze , ktory Ci ten nieszczesny zabieg wykonal.
fryzjerka zmywała krem prostujący, nie widzę w tym nic dziwnego. Mężczyźni mają zamiar włosy wyprostować, jeden zrobił zabieg Loreala czyli wygładzanie a nie żadne prostowanie i skoro tego nie wiesz świadczy to o twoim żenującym poziomie wiedzy nt a niezadowolone wizażanki od dawna się tu nie wypowiadają bo są niezadowolone, może jednak zacznij prowadzić statystyki

co do podkreślonego to chyba jednak mam wiedzę skoro wiem o 72h aktywności, po prostu moim zdaniem jest jej przypisane zbyt duże znaczenie

BTW czepiasz się mnie bo wyśmiałam 72h aktywności bo ty:

w pierwszą noc spałaś na brzuchu i budziłaś sie co chwile bo ci bylo niewygodnie a w trzecia spalaś na jednym boku przez cała noc i ci sie ten bok pogniotl?

no przecież to jest śmieszne
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 11:28   #3276
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Teoretycznie końcówki po prostowaniu mają się wywijać w przypadku stosunkowo krótkich włosów,a w praktyce - różnie bywa. Czasem włos nie reaguje na prostowanie. Ja mam takie buntujące się włosy i o ile pierwsze dwa prostowania pomogły mi w układaniu grzywki, to jak zrobiłam na całość - efektu nie ma. Tak samo z wszelką stylizacją moich włosów - nic nie pokona ich jak tylko poczują wiatr, poranne powietrze, nie mówiąc już o śniegu i deszczu.Fryzurę w pełnym tego słowa znaczeniu mam tylko słonecznym latem, bo wtedy moje starania nie idą na marne.
ja mam tak samo z wlosami, ogolnie sa proste, tylko koncowki strasznie sie wywijaja we wszystkie strony i strasznie mnie to denerwsuje bo nigdy sobie nie moge z tym poradzic, nie mowiac juz o niesprzyjajacych warunkach klimatycznych, to wtedy to juz wogole kreca mi sie i nie wiadomo co jeszcze...

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
A ja teraz jestem bardzo zadowolona z prostowania. Włosy po 7 miesiącach się nie puszą , są gładkie i wreszcie mogę miec długie włosy
Jeśli chodzi o cieniowane włosy to mija siostra miała strasznei wycieniowane i po prostowaniu jej się nie odwijają , wiec może to zależy od włosów.
Polecam to prostowanie każdemu
eh to moze jednak jest jeszcze dla mnie nadzieja.
bo pare dni temu pocieniowalam bardzo, i teraz to juz wogole nie moge sobie poradzic z tymi koncowkami, wczesniej mialam dluzsze, prosto sciete, ale nie myslalam ze az tak zle mi sie beda ukladac jak pocieniuje;/
no i zastanawiam sie nad prostowaniem chemicznym - ale nie wiem czy to sobie poradzi z moimi koncowkami, tez jestem ze szczecine, wiec w gre wchodzi ten sam salon goldwella gdzie eelmirka prostowala, a widze ze ona zadowolona z zabiegu nie jest...
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 11:53   #3277
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ja wątpię czy ten salon robi na goldwellu :/ Tam jest bardzo tanio , efektu nie ma wiec bez sensu robić
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 14:00   #3278
czerwonykapturek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez tulula1227 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, a wiecie może gdzie w Poznaniu prostuja trwale wlosy?
Będę wdzięczna
Witam, wiem, że prostują włosy w salonie Farouka na os. Jagiełły w Poznaniu. Moja znajoma robiła sobie tam trwałą prost. i jest zadowolona, ale tanie to nie jest, z tego co pamiętam , choć ona ma włosy do pasa, może dlatego...
czerwonykapturek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 14:10   #3279
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Ja wątpię czy ten salon robi na goldwellu :/ Tam jest bardzo tanio , efektu nie ma wiec bez sensu robić
eh,ale jestem zdesperowana bo nie moge patrzec na te koncowki;/ no i nie moge sobie poradzic z tym kompletnie.
bylam zapytac o cene prostowania na moje wlosy i powiedziala ze jakos350zl, to tanio? myslalam ze to taka odpowiednia cena jak na prostowanie trwale.
wlosy mam dlugosci troche za ramiona.
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 16:50   #3280
buczaka
Raczkowanie
 
Avatar buczaka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
fryzjerka zmywała krem prostujący, nie widzę w tym nic dziwnego. Mężczyźni mają zamiar włosy wyprostować, jeden zrobił zabieg Loreala czyli wygładzanie a nie żadne prostowanie i skoro tego nie wiesz świadczy to o twoim żenującym poziomie wiedzy nt a niezadowolone wizażanki od dawna się tu nie wypowiadają bo są niezadowolone, może jednak zacznij prowadzić statystyki

co do podkreślonego to chyba jednak mam wiedzę skoro wiem o 72h aktywności, po prostu moim zdaniem jest jej przypisane zbyt duże znaczenie

BTW czepiasz się mnie bo wyśmiałam 72h aktywności bo ty:

w pierwszą noc spałaś na brzuchu i budziłaś sie co chwile bo ci bylo niewygodnie a w trzecia spalaś na jednym boku przez cała noc i ci sie ten bok pogniotl?

no przecież to jest śmieszne
Jak bys czytala uwaznie moje posty to bys wiedziala jak przetrwalam te 3 noce. I doskonale wiem co nalezy zrobic jak sie cos pogniecie. A Twoja teoria na temat tego ze 72h nie maja znaczenia jest bzdurna ale to chyba wiesz sama bo przeciez wymylas wlosy po zabiegu i ten zabieg Ci sie nie udal, zapewne przez to.Piszesz ze masz wiedze o aktywnsci ale twierdzisz ze to nie ma znaczenia. To chyba samo mowi za siebie.I zastanow sie kiedy CI fryzjerka umyla wlosy , po calym zabiegu (tak jak pisalas wczesniej) czy CI tylko zmywala krem prostujacy , bo to jednak jest duza roznica. Bo jak fryzjerka Ci zmyje krem i juz Ci wysuszy wlosy i wyprostuje juz koncowo to wtedy wlasnie zaczynaja sie te magiczne 72h.Ty tego nie przestrzegalas i masz teraz efekt dokladnie taki o jaki sie prosilas i jestes niezadowolona. I nie mow mi ze ja mam zenujacy poziom wiedzy bo nie pisze kto dokladnie wyprostowal wlosy, wiem ze pojawili sie faceci w tym temacie i ktos wyprostowal wlosy, dziewczyn tez jest coraz wiecej. Zwroc uwage na to ze prowadzenie statystyk ma sie nijak do wiedzy na temat chemicznego prostowania wlosow, wiec nie zycze sobie zebys pod tym katem oceniala moja wiedze.Nie bardzo rozumiem o co sie wogule oburzasz.Ja sie nie czepiam wyrazam swoje zdanie a Ty sobie tylko niepotrzebnie podnosisz cisnienie , bo Ci nie przyznaje racji.
__________________
buczaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 22:49   #3281
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Dziewczyny- przeniescie swöj off top na PW.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 22:51   #3282
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez eloania Pokaż wiadomość
eh,ale jestem zdesperowana bo nie moge patrzec na te koncowki;/ no i nie moge sobie poradzic z tym kompletnie.
bylam zapytac o cene prostowania na moje wlosy i powiedziala ze jakos350zl, to tanio? myslalam ze to taka odpowiednia cena jak na prostowanie trwale.
wlosy mam dlugosci troche za ramiona.
Ja prostowałam swoje włosy Goldwellem za 700 zł i były opadające na ramiona i to był najtańszy salon jaki znalazłam. A na jakich kosmetykach to prostowanie?
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 09:15   #3283
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

moja strata, będę mądrzejsza i ucinam pogawędkę z buczaka (jak w ogóle można się tak nazwać )

szczerze mówiąc to sama nie jestem pewna czy było to prostowanie Goldwellem - tak mi powiedziano ale nijak nie mogę tego zweryfikować. A nie jestem zadowolona bo mam wysokie wymagania - może niektórym odpowiadają mniej więcej proste włosy, mi zależało tylko i wyłącznie na idealnie prostych więc nie będę mydlić oczu nikomu że może być bo jak ktoś ma bardzo kręcone to na pewno byłby zachwycony efektem, do idealnie prostych to już dwie minuty prostownicą

ja podsumowuję ten zabieg na moich włosach tak, że wydałam 300pln tylko po to żeby sobie zniszczyć włosy bo mniej więcej proste włosy mam ale końcówki już nie te a miałam bardzo bardzo zdrowe włosy

może za rok spróbuję wyprostować Faroukiem w Poznaniu, może bo obawiam się że to też tylko zniszczy mi włosy, tymczasem zaopatrzę się w Wax
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 09:27   #3284
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

eh, no ja w sumie mam proste tylko z koncowkami problem tez.wiec tez marze o idealnie prostych wlosach, a nie o takich mniej wiecej prostych - bo takie to mam teraz;/

a eelmirka wiesz moze o jakis innych salonach w szczecinie gdzie prostuja na trwale ?moze pojde do innego salonu jednak sprobowac czy cos zapytac chociaz...
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 09:31   #3285
pablo305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Czy wam po prostowaniu Goldwellem tez tak strasznie wlosy wypadaja ??! Minal miesiac od mojego prostowania, a wlosy mi leca strasznie . . . Codziennie jak myje to po umyciu wyjmuje z wanny garsc wlosow plus jeszcze wlosy z poduszki po spaniu i plus te ze gdzie sie nie spojrzy mozna znalesc moje wlosy. Nie uzywam wogole prostownicy myje je szamponem i odzywka ktore dostalem przy prostowaniu. . . Ech jestem przerazony co bedzie za kolejny miesiac
pablo305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 11:33   #3286
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

eloania widziałam gdzieś na mieście szyld trwałe prostowanie ale nie jestem w stanie zlokalizować tego miejsca.... poza tym to jakiś salon firmy krzak a polecane systemy prostowania to Goldwell i Farouk, nie ma co ryzykować. A Farouk to najbliżej w Poznaniu

pablo305 cynk mi też cholernie lecą włosy i zaczęłam coś łykać, a jak w ogóle Twoje wyglądają jak nic z nimi nie robisz? możesz wkleić zdjęcie? zniszczone są?
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 12:23   #3287
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez pablo305 Pokaż wiadomość
Czy wam po prostowaniu Goldwellem tez tak strasznie wlosy wypadaja ??! Minal miesiac od mojego prostowania, a wlosy mi leca strasznie . . . Codziennie jak myje to po umyciu wyjmuje z wanny garsc wlosow plus jeszcze wlosy z poduszki po spaniu i plus te ze gdzie sie nie spojrzy mozna znalesc moje wlosy. Nie uzywam wogole prostownicy myje je szamponem i odzywka ktore dostalem przy prostowaniu. . . Ech jestem przerazony co bedzie za kolejny miesiac

Ja miałm 2 razy nakąłdaną tą chemię z Goldwella w odstępie tygodnia czasu i włosy mi nie wypadają i nie wypadały ( minęło 7 mieisęcy ) Dalej mam ich 2 razy za dużo i gumki mi pękają jak chcę zrobić kucyka :/

Edytowane przez sorina
Czas edycji: 2009-09-17 o 12:51
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 13:00   #3288
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Ja miałm 2 razy nakąłdaną tą chemię z Goldwella w odstępie tygodnia czasu i włosy mi nie wypadają i nie wypadały ( minęło 7 mieisęcy ) Dalej mam ich 2 razy za dużo i gumki mi pękają jak chcę zrobić kucyka :/
a jak się zachowują końcówki po wycieniowaniu?
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 13:05   #3289
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

U mnie się nie puszą. Nie ściełam tych wszystkich włosów które mi się wywijały na zewnątrz wiec coś tam się jeszcze odgina ale wyglądają bardzo fajnie i ja jestem zadowolona.
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 14:03   #3290
pablo305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Myslalem ze jak wyprostuje chemia to nie beda mi juz wypadac jak po prostownicy a jest jeszcze gorzej. A co do samych wlosow hmm ogolnie sa proste, fakt koncowki sa takie troche kazda w inna strone ale widac to tylko na grzywce bo mi sie puszy troszke , mysle ze to chyba tez zalezy od tego jak wyschna bo czasem mi sie dzies na mokro zakreca i takie potem glupawe sa ). . . ale mysle ze to wlasnie przez dotykanie ich i to nieszczesne spanie sie tak porobilo zaraz po prostowaniu^^ Fotki wrzuce ale moze jutro ) A jeszcze od dzis zaczelem myc wlosy szamponem loreala i ich odzywke nakladac takie "Salonowe" moze po tym te wlosy sie opamietaja bo do konca roku wypadna wszystkie i znow bede zapuszczac od nowa
pablo305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 14:08   #3291
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ja myśle że jak wypadaja to szampon żaden nie pomoże Moze raczej brakuje Ci witamin itd ?
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 14:11   #3292
pablo305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Wlasnie tak mi sie przypomnialo ze od miesiaca biore codziennie Beta Sun Karoten . . . moze to od tego ?? Cos mi sie o uszy obilo ze witamina A czy tam karoten zle wplywa na wlosy ?? Moze zaczne brac Vigor??^^
pablo305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 15:04   #3293
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

na wypadające włosy cynk, polecam Vitapil bo jest duża zawartość cynku bez sensu w szampon inwestować bo to tylko szampon
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 23:02   #3294
buczaka
Raczkowanie
 
Avatar buczaka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
moja strata, będę mądrzejsza i ucinam pogawędkę z buczaka (jak w ogóle można się tak nazwać )
no to teraz grubo pojechalas ale to tylko swiadczy o Tobie i o Twoim poziomie kultury.

a reszta Twojego postu swiadczy o Twojej wiedzy ha nawet nie wiesz co juz na glowie robilas.

Z mojej strony tyle. Jesli czujesz sie taka madra zeby to skonczyc to nie prowokuj.
__________________
buczaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 07:08   #3295
gazowanemleko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 71
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

ja na wypadające włosy stosuję tabletki onozis - dość że skóra po nich piękna i gładka to jeszcze włosy mocne, błyszczące, nie łamią się, wypadają znacznie mniej (fakt faktem że wypadać muszą, w końcu to włosy ), nawet po dwu letnim stosowaniu dzień w dzień prostownicy udało mi się doprowadzić je do ładu podobno w usa co czwarta babka stosuje te tabletki, naprawde szczerze mogę je polecić. Na efekty trzeba czekać około 3 miesiące na skórze i z 5 miesięcy na włosy, ale warto je brać Moją pierwszą tabletkę wziełam jakoś w marcu i od tamtej pory jest o niebo lepiej jeśłi chodzi i o skórę i o włosy.
Tabletki h-pantoten też są niczego sobie, może i wychodzą taniej ale po nich nie było aż takiego efektu jak po onozis, warto sobie poczytać w necie opinie innych z resztą
Teraz tylko czekam aż włosy urosną mi do odpowiedniej długości, będą mocne i zdrowe i biorę się za prostowanie w salonie w krakowie, dokłądnie tam gdzie robiła buczaka

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

a właśnie! sorina, wyobraś sobie że byłam we wrocławiu specjalnie żeby iść do salonu i zapytać kiedy mogę wyprostować włosy i... stojąc na ulicy legnickiej dosłownie nie umiałam znaleźć tego salonu hahaha przecież na tej legnickiej to nie było nic poza blokami mieszkalnymi, co więcej ulica zaczynała się od jakiegoś dziwnego numeru, zamiast od 1 i wyjazd do wrocławia na marne, 4 godziny w pociągu na marne i wszystko na marne
__________________

gazowanemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 07:29   #3296
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Pojechałaś do Wrocławia 4 godz drogi i nie znalazłas salonu?
Trzeba było pytac ludzi i zadzwonić do salonu zeby wiedziec gdzie masz iść. Ja bywam we Wrocławiu często i tych okolic Legnickiej nie znałam wcale :/ Tez sie naszukałam jak gupia za pierwszym razem tego salonu ale miałam telefon do nich i zadzwoniłam że nie wiem gdzie to jest i oni mnie pokierowali Ta ulica ciągnie się przez pół miasta a nawet jak się jest w pobliżu to i tak cieżko znaleść. Ja przechodziłam dosłownei 3 razy koło tego salonu i nie widziałm go Jesśli jedize sie tramwajem w stronę Parku Magnolia to trzeba wysiąść przystanek wcześniej - nie pamietam jak on się nazywa Tam po prawej stronie przed mostem jest McDonald's a po lewej ciągna się takie jakby bloki a przed nimi sa długie schody i własnei tam jest ten salon W tych blokach jest tez wypozyczalnia Beverly Hills i zaraz jak sie nią minie to jest ten salon.

A gdzie Ty mieszkasz?
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 09:25   #3297
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
U mnie się nie puszą. Nie ściełam tych wszystkich włosów które mi się wywijały na zewnątrz wiec coś tam się jeszcze odgina ale wyglądają bardzo fajnie i ja jestem zadowolona.
sorina czyli Ty tez mialas pocieniowane wloski?i po prostowaniu chemicznym udalo sie wyprostowac te pocieniowane tez zeby sie nie wywijaly tak bardzo...?
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 09:29   #3298
gazowanemleko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 71
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

numeru nie miałam, nawet nie wpadłam na to żeby sobie spisać z neta dzień wcześniej <sciana> pamiętam były takie duże schody tak w sumie jakoś dziwnie się ciągneły nad ulicą choćby jakiś most czyli to było w tych okolicach? wrocław jest koszmarny
__________________

gazowanemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 10:12   #3299
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ja się dziwie ze Ty się tak wybrałas bez pytania gdzie to jets i jak tam dojechać Nigdy bym się nei wybrała tak do obcego miasta. Jeśli chciałabys się umówić na wizytę to trzeba wpłacic juz aliczkę 300 zł

Wrocław jest śliczny tylko nie te okolice ;-)

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

No to byłas na miejscu
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 10:48   #3300
gazowanemleko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 71
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

no to pięknie byłam na miejscu a ja jak głupia szłam wgłąb tej ulicy, bo myślalam że to gdzieś na końcu w sumie to nadal zastanawiam się albo kraków albo wrocław, tyle że do krakowa mam bliżej, tym bardziej że od października wybieram się tam do akademika na studia. Ale w krakowie kosztuje 880 zl a we wroclawiu 700 ale znowu bilet do wrocławia to jeśli dobrze pamiętam 80 zł w obie strony czyli na jedno by wyszlo
__________________

gazowanemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.