Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-08, 10:05   #541
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

no rowniez nie jestem przekonana do tej "trwalej", bo jestem pewna ze bardzo niszczy wlosy. co w omim przypadku wiazaloby sie juz tylko ze scieciem na lyso bo i tak sa juz strasznie zniszczone prostownica :/


jesli kogos interesuja takie preparaty to znalazlam tutaj jeszcze cos takiego:
http://www.uradka.pl/product_info.ph...os%F3w%20100ml

podobno wygladza, ale nie wiem. mysle ze rowniez niszczy :P nie mam zaufania do tego typu produktow
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 20:40   #542
phoebe
Rozeznanie
 
Avatar phoebe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 922
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Dziewczyny a czy któraś z Was słyszała coś na temat prostowania włosów w salonach z-one preparatem PLS Straight => http://www.z-one.pl/pls_straight.php...ntribe&ssm=pls

Co o tym sądzicie?
__________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Moje Aniołki wiem, że kiedyś się spotkamy [*]


phoebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 22:32   #543
malinow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez phoebe Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy któraś z Was słyszała coś na temat prostowania włosów w salonach z-one preparatem PLS Straight => http://www.z-one.pl/pls_straight.php...ntribe&ssm=pls

Co o tym sądzicie?
Wygląda Ciekawie
malinow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 16:31   #544
phoebe
Rozeznanie
 
Avatar phoebe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 922
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez malinow Pokaż wiadomość
Wygląda Ciekawie
Jestem właśnie po prostowaniu włosów tym preparatem, ale póki co nie mogę się wypowiadać o efektach, bo 48 h nie wolno mi myć włosów.
__________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Moje Aniołki wiem, że kiedyś się spotkamy [*]


phoebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 16:50   #545
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez fasion Pokaż wiadomość
Hejka.... jestem facetem, być może będzie to dla Was śmieszne ale interesuję się fryzierstwem, wszystkim co wzwiązane z włosami, zawsze od kad pamietam mialem falowane puszące sie włosy, jakiś czas temu postanowilem je zapuśić, gdy osostnio odwiedziłem mojego fryziera który jest wiodocy we wszystkich nowościach oraz technikarz fryzierskich... nie ważne hehe zaprosponował mi prostowanie.

Dziewczyni nigdy nie miałem tak pięknych lściących i zdrowych włosów. Nie zastanawiajce się ani sekundy więcej, cena jest warta efektu... znam ososby które miały naprwde kręcoone włosy a teraz mająidealnie proste. Moje prostowanie po***ało na nakłądaniu odpowiedniego preparatu który powinno sie nakładać 1 cm od skóry głowy, ale w zwiazku z tym ze mam dosc krótkie jeszcze.. ok 7 cm, postanowiliśmy wyprostowac je od samej skóry.
Wszystko trwało ok Godziny. Najpierw nakłądał mi preparat z tuby, później rozczesywał włosy dokładnie na wszytki strony i na koniec zaczesał wszystkie do tyłu. strasznie długo spłukiwał to w włosów ok 10 min, później nakładał mi na włosy środki które mają na celu zatrzymanie tego efektu do odrostu.I znowu długie płukanie, nie mogłęm być włosów 24h, to coś w rodzaju trwałej, tylko prostującej, z tego co pamietam preparat zawierał kwas 3glicerynowy (-przepraszam jeśli siępomyliłem) a był Firmy... coś na K, kUe? Keu? postaram się dowiedzieć dokładnie i napisać. Wiem że koszyuje tylko ok 50 zł... + zmagania fryziera. Naprawde gorąco wszytkim polecam...

dam jeszcze dokładnie znać...

Uwierzcie mui zę nigdy nie miałem tak pięknych prostych i zdrowych włosów. ?Układają się i fajnie rozwiewaja gdy wieje wiatr... )))
to tylko pozazdrościć
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 21:53   #546
malinow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez phoebe Pokaż wiadomość
Jestem właśnie po prostowaniu włosów tym preparatem, ale póki co nie mogę się wypowiadać o efektach, bo 48 h nie wolno mi myć włosów.
OK No to czekamy
Jeszcze mam takie pytanie: ile to kosztuje i gdzie to robiłaś?

Pozdrawiam
malinow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 16:30   #547
phoebe
Rozeznanie
 
Avatar phoebe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 922
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez malinow Pokaż wiadomość
OK No to czekamy
Jeszcze mam takie pytanie: ile to kosztuje i gdzie to robiłaś?

Pozdrawiam
Robiła mi to znajoma fryzjerka, zapłaciłam 100 zł. Co do efektów, to wczoraj wieczorem tylko wysuszyłam włosy i po całym dniu mam identyczne jak po prostowaniu prostownicą. W piątek fryzjerka ma mi jeszcze końce poprawić, bo się troszkę wywijają. Ja jestem zadowolona, jednak jeśli ktoś chce mieć włosy "proste jak druty" może być rozczarowany.
__________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Moje Aniołki wiem, że kiedyś się spotkamy [*]


phoebe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-11, 16:35   #548
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

brzmi ciekawie a zniszczylo Ci to bardzo wlosy? bo ja na razie nie chce niszczyc. jesli juz zdecydowalabym sie na jakis zabieg prostujacy to za 3 mies najwczesniej. musze odbudowac zniszczone prostownica wlosy.
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 21:48   #549
phoebe
Rozeznanie
 
Avatar phoebe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 922
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Tylko troszkę końcówki wysuszyło, ale testuję właśnie nową odżywkę Po tym preparacie miałam włosy tłuste, od głowy aż po końce Fryzjerka mówiła, że chroni to przed nadmiernym wysuszeniem podczas zabiegu (po nałożeniu tych płynów, co są w zestawie 2 razy prostowała mi włosy prostownicą biorąc bardzo cienkie pasma i na każde nakładając najpierw żel a później czymś "psikając")
__________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Moje Aniołki wiem, że kiedyś się spotkamy [*]


phoebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 14:31   #550
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

a naturalnie jakie mialas wlosy? falowane/krecone? grube/cienkie? geste? i jak efekt? na pewno nie bedzie idealnie taki jak po prostownicy, ale czy jest zblizony czy trzeba jeszcze prostowac?
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 15:18   #551
phoebe
Rozeznanie
 
Avatar phoebe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 922
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Gdyby nie te wywijające końce, włosy byłyby prawie takie jak po prostownicy, dlatego idę jeszcze poprawić Chociaż dzisiaj końce tak fajnie mi się powywijały, "popsikałam" je lakierem do włosów, później wyszłam, padał śnieg a fryzura ani "drgnęła"

Fotki umieszczałam kiedyś w wątku "najlepsze prostownice" => http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1840, teraz mam krótsze włosy, pocieniowane.
__________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Moje Aniołki wiem, że kiedyś się spotkamy [*]


phoebe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-12, 15:34   #552
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

hmm to ja mam podobne wlosy, tylko krotsze i pewnie bardziej zniszczone... :P moze sie skusze, ale to w przyszlym roku, po regeneracji wlosow. moze nawet troche zetne, bo wole miec krotsze i proste niz dluzsze i krecone :/
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 15:48   #553
phoebe
Rozeznanie
 
Avatar phoebe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 922
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Też miałam kiedyś baaaardzo zniszczone włosy, ale to po kilkuletnim prostowaniu za pomocą suszarki i szczotki brrr jak sobie teraz o tym pomyślę, to aż mnie ciarki przechodzą Pomogła mi m.in. sauna nawilżająca, jakieś tam odżywki i oczywiście preparaty chroniące przed wysoką temperaturą
__________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Moje Aniołki wiem, że kiedyś się spotkamy [*]


phoebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-16, 10:47   #554
pannawtrampkach11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Middle of nowhere
Wiadomości: 682
GG do pannawtrampkach11
chemiczne prostowanie włosów

No właśnie, co mi na ten temat powiecie?
pannawtrampkach11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-16, 10:53   #555
spoczko_loczko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 239
Question ...........

Ja bardzo chce sobie wyprostować chemicznie włosy, ale słyszałam, że jest to strasznie drogie i niszczy włosy więcej nic nie wiem na ten temat ....


---------------------------------------------------------------------------- P.S Jak mogę dodać własny wątek bo jestem nowa i nie wiem .... Pomocy ........
spoczko_loczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-16, 14:47   #556
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: ...........

ja wiem tyle, że moja koleżanka sobie prostowała w osiedlowym saloniku... i teraz musi ciągle prostować prostownicą bo ma siano :P hehe jedyny pożytek to taki, że jak wyprostuje to sie jej nie skręcają na wilgoci itp.
izuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 10:00   #557
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez pannawtrampkach11 Pokaż wiadomość
No właśnie, co mi na ten temat powiecie?
a ja powiem tak:
skorzystaj z wyszukiwarki
w dodatku jest wątek-tasiemiec na ten temat
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 13:02   #558
andzia13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

A co myślicie o tym, żeby samemu sobie kupić jakiś preparat za 50 złotych i zrobić w domku?? Może znacie jakieś dobre preparaty?
andzia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 16:20   #559
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Czy ktoś kupował preparat Tango do trwałego prostowanie włosów??? Daje jakiś efekt??
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-17, 18:41   #560
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

hmm czy uzywal ktos kadusa i moze powiedziec o efektach? bardzo zainteresowal mnie kadus. musze poszukac opinii na jego temat.

znalazlam takze takie preparaty:

http://www.uradka.pl/product_info.ph...5f2e560587286d

http://www.uradka.pl/product_info.ph...5f2e560587286d

i TANGO, o ktorym byla wczesniej mowa.

czy ktos uzywal powyzszych preparatow i moze cos na ich temat powiedziec? coraz bardziej mam ochote zrobic sobie trwale prostowanie
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 18:54   #561
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Talking Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez tyczq Pokaż wiadomość
No dobra nie mogę zeskanować wiec przepisze



VITALITY'S - PERFEKCYJNE PROSTE WŁOSY

# SOLIXX

Natura ludzka jest niezwykle przekorna, zwykle chcielibyśmy mieć to, czego od niej nie otrzymaliśmy. Tak też jest z naszymi włosami, jeśli mamy proste, chcemy mieć kręcone, a jeśli zostaliśmy obdarzeni burza niesfornych loków, naszym marzeniem są lśniące proste włosy.

Wielcy kreatorzy proponuja wciaż nowe wizje fryzur. Mając zaplecze w nowoczesnych produktach i nowatorskich technologiach, styliści śmiało rzucają wyzwanie naturze, proponując trwałe loki lub perfekcyjnie proste włosy.
Firma Vitality's prezentuje swój nowy, czterao-składnikowy produkt o nazwie SOLIXX.
jest to zabieg przeznaczony do trwałego prostowanie formy włosów utrzymujący sie do 6 miesięcy. jak wszystkie produkty Vitality's, również SOLIXX, w szczególny sposób dba o ochronne włosa. Jego skład to idealne połączenia natury z nowoczesną technologią.
Może być stosowany zarówno na włosach naturalnie kręconych, jak i na niesfornych, poddawanych wcześniejszym zabiegom fryzjerskim, ponieważ występuje w dwóch rodzajach dostosowanych odpowiednio do rodzaju włosa. Zabieg prostowania odbywa się w 4 fazach.
Pierwszym krokiem jest ochrona i przygotowanie włosa do zabiegu, dzięki zastosowaniu fluidu ochronnego „Pro Care”. Następna faza to nałożenie kremu prostującego „Sleek Action”. Trzeci etap to utrwalenie nowej formy włosów dzięki „Neutral Milk” mleczku neutralizującemu. Zabieg zakończony zostanie nałożeniem kremu odbudowującego „Hydra Care”, który zawiera olejek awokado i składniki odżywcze wnikające dogłębnie w strukturę włosa, nadając mu jedwabistą miękkość i niebywały połysk. Do podkreślenia perfekcji wygładzania możemy wykorzystać prostownicę i cieszyć się pięknem prostych, lśniących włosów.

Pojemność: ProCare50ml, SleekAction200ml, NeutralMilk200ml, HydraCare50ml.


P.S. Mam nadzieje ze komuś się to naprawde przyda

Pozdrawiam








tutaj znalazlam ten preparat:
http://www.uradka.pl/product_info.ph...5f2e560587286d



uzywal ktos? i moze powiedziec o efektach? mysle ze nie jest to jakies badziewie za 20 zl jak inne efektem na pewno nie beda idealnie proste druty, ale moze warto sprobowac? no to jak, uzywal ktos? :P
__________________
Zapuszczam włosy!

Edytowane przez AniaBrunetka
Czas edycji: 2006-12-17 o 22:47
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 18:56   #562
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez andzia13 Pokaż wiadomość
A co myślicie o tym, żeby samemu sobie kupić jakiś preparat za 50 złotych i zrobić w domku?? Może znacie jakieś dobre preparaty?



jesli juz kupisz sobie jakis preparat, to i tak bedzie musiala go nalozyc fryzjerka. nakladanie takich preparatow wcale nie jest latwe, a duzo wlasnie zalezy od dokladnosci nalozenia, czyli od tego czy robi to osoba profesjonalna. oczywiscie mozesz poprosic mame czy kolezanke/siostre itp o pomoc, ale preparaty te trzeba nakladac pasmo po pasmie i to bardzo bardzo szybko, bo nie mozna przekroczyc czasu trzymania na wlosach podanego na opakowaniu, bo bardzo poniszcza Ci sie wlosy. dlatego lepiej nie ryzykowac, ewentualnie mozesz kupic preparat i isc do fryzjerki i poprosic o nalozenie za jakas tam kwote czasem sobie mysle ze z ciekawosci kupie taki preparat i naloze na jedno pasemko gdzies na dole by zobaczyc jaki bedzie efekt
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 20:14   #563
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Jeśli któraś z Was działa w części wymian kosmetyków na Wizażu - to ja mam do oddania zestaw do prostowania włosów Schwarzkopf.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 21:36   #564
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Jeśli któraś z Was działa w części wymian kosmetyków na Wizażu - to ja mam do oddania zestaw do prostowania włosów Schwarzkopf.



do trwalego prostowania?
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 15:47   #565
andzia13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Byłam u mojego fryzjera, chodzę do niego często. Jest to nowy i zadbany zakład. Pytałam się o chemiczne prostowanie włosów i tam kosztuje ono od 100zł w górę, w zależności od rodzaju włosów i ich długości. Co o tym myślicie? czy cena nie jest za niska?
andzia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 10:16   #566
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
do trwalego prostowania?
Szczegóły w moim wątku kosmetycznym. Link poniżej. Kupiłam zestaw ale w końcu poszłam na prostowanie Goldwella.

Cytat:
Napisane przez andzia13 Pokaż wiadomość
Byłam u mojego fryzjera, chodzę do niego często. Jest to nowy i zadbany zakład. Pytałam się o chemiczne prostowanie włosów i tam kosztuje ono od 100zł w górę, w zależności od rodzaju włosów i ich długości. Co o tym myślicie? czy cena nie jest za niska?
Zapytaj jakiej firmy jest to prostowanie i jak się nazywa zabieg. Proostowanie prostowaniu nie równe
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 10:39   #567
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

aaricia8 i jak po goldwellu? w jakim miescie robilas? nie zniszczylo Ci to wlosow?
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 10:59   #568
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

AniuBrynetko, bardzo szczegółowo opisywałam ten zabieg na poprzednich stronach tego wątku
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 11:43   #569
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

ok,zaraz poszukam
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 12:01   #570
marta_shop
Raczkowanie
 
Avatar marta_shop
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 50
Wink Chemiczne prostowanie włosów:)

Hej Ciekawi mnie chemiczne prostowanie włosów. I mam co do tego tematu kilka pytań: Ile kosztuje? Jak długo efekt utrzymuje się na włosach? Czy bardzo ten zabieg je niszczy..
No i oczywiście czy warto
marta_shop jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.