Wyrolować problem, czyli dermaroller - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-18, 20:02   #481
monroe_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 56
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

geraldine2030 ja tak sobie czytam i tak sobie przemyślam...
I powiedz mi. Jak już tak dalece masz posunięte te wszystkie mazidełka i sięgasz po tak zaawansowane preparaty, które dedykowane są lekarzom...
To kurcze blade! jak Ci się to wszystko się skończy i odpukać w niemalowane przestanie działać, to co Ty będziesz stosować za 10 lat?
monroe_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 11:26   #482
miluska16
Przyczajenie
 
Avatar miluska16
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: https://www.facebook.com/SutaszMili
Wiadomości: 8
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

hej dziewczyny,
czytam i czytam i dla mnie to czarna magia.
mam roller 540 igieł 0.5 mm
jeszcze leży bo nie wiem co pod co po... nie chcę stosować czegoś czego moja skóra nie będzie potrzebowała... chcę się pozbyć porów i przebrawień no i żeby skóra zdrowiej wyglądała... wiem że to pytanie po raz kolejny się zapewne powtórzy ale ja w ogóle nie rozumiem niektórych nazw wymienianych i mam mętlik w głowie...
__________________
`To balansowanie pomiędzy aluzją, ironią, nieprzeciętnym stylem, wzbudzaniem zazdrości innych kobiet`
miluska16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 18:40   #483
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez monroe_30 Pokaż wiadomość
geraldine2030 ja tak sobie czytam i tak sobie przemyślam...
I powiedz mi. Jak już tak dalece masz posunięte te wszystkie mazidełka i sięgasz po tak zaawansowane preparaty, które dedykowane są lekarzom...
To kurcze blade! jak Ci się to wszystko się skończy i odpukać w niemalowane przestanie działać, to co Ty będziesz stosować za 10 lat?
No cóż, za dziesięć lat wymyślą coś bardziej skutecznego niż rolka

A tak poważnie, staram się nie przesadzać, dużo czytam na temat pielęgnacji cery w moim wieku, rozmawiam z lekarzami, kosmetologami czy kosmetyczkami.

Wbrew pozorom moja pielęgnacja nie jest agresywna, wiele kobiet w moim wieku regularnie ostrzykuje się botoksem , a ja stosuję składniki, które stymulują naturalne funkcje skóry,takie jak witaminy, peptydy itd. Koktajle do mezoterapii należą właśnie do takich produktów, tym bardziej że nie chcę się ostrzykiwać tylko stosować pod rolkę.

Stosuję też składniki, które działają ochronnie np. antyoksydanty, regularnie używam też retinolu, a zimą retinoidów i oczywiście skutecznej ochrony UV .

To nie jest skomplikowana pielęgnacja, ani wbrew pozorom nie jest czasochłonna, wystarczy poświęcić pięć minut każdego wieczora i pół godziny w tygodniu na rolowanie.

Wydaje mi się, że lepiej zapobiegać powstawaniu zmarszczek, wiotczeniu skóry itd niż potem z tym walczyć, wtedy trzeba wytaczać naprawdę ciężkie działa Zresztą każdy dermatolog czy kosmetolog jest tego samego zdania, dlatego zachęcają do częstych wizyt w swoich gabinetach


monroe_30 mam nadzieję, że Ciebie uspokoiłam A jak Tobie idzie rolowanie? Zadowolona jesteś z efektów?

Cytat:
Napisane przez miluska16
hej dziewczyny,
czytam i czytam i dla mnie to czarna magia.
mam roller 540 igieł 0.5 mm
jeszcze leży bo nie wiem co pod co po... nie chcę stosować czegoś czego moja skóra nie będzie potrzebowała... chcę się pozbyć porów i przebrawień no i żeby skóra zdrowiej wyglądała... wiem że to pytanie po raz kolejny się zapewne powtórzy ale ja w ogóle nie rozumiem niektórych nazw wymienianych i mam mętlik w głowie...
Na początku przygody z rollerem napisałam do sklepu w którym chciałam kupić swoją pierwszą rolkę, tam też sprzedają składniki do serum, pani odpisała mi bardzo obszernie, doradziła co będzie dobre dla mojej skóry, napisała jak przeprowadzić pierwszy zabieg , naprawdę fajnie. Do rolki dostałam też na płytce poradnik, co i jak stosować. Bardzo to było pomocne.
Może też napisz, do takiego sklepu, myślę że doradzą Ci coś prostego. Jeśli nie to napisz jaki masz rodzaj cery,może wymyślimy coś dla Ciebie .
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 20:48   #484
monroe_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 56
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
monroe_30 mam nadzieję, że Ciebie uspokoiłam A jak Tobie idzie rolowanie? Zadowolona jesteś z efektów?
Z podziwem patrzę na fakt, że tak odważnie sięgasz po własnoręcznie robione serum pod zabiegi z dermarollerem
U mnie skóra po pierwszych 4 zabiegach się ładnie regeneruje. W chwili obecnej jest sprężysta, napięta i ma piękny zdrowy kolor. Kurację wznowię za ok 3 tygodnie. Już tydzień odczekałam. Jestem cierpliwa Sądzę, że duże zadowolenie powinno przyjść właśnie w drugim etapie zabiegów, bo teraz się za bardzo nie przykładałam z uwagi na to by skora miała czas przyzwyczaić się do mikronakłuwania. Potem zabiorę się za szyję.
Muszę Ci napisać, że to serum c-tetra z medik8 znakomicie zdaje egzamin. Stosowałam je przez ostatni tydzień i jestem pozytywnie zaskoczona. Kolagen z colwaya odstawiłam do lodówki. Sięgnę po nie przy następnej kuracji rolką
monroe_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 09:48   #485
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dziewczyny, a jak powinny wygladac serie zabiegow przy rolce 0,5mm? Bo szczerze mowiac, do tej pory dziabalam sie co tydzien, ale widze, ze wy robicie przerwy?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 20:03   #486
nesca1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dziewczyny poratujcie!Zaczęłam rollowanie i po drugim razie wyskoczyły mi na brodzie, tylko z prawej strony jakieś zmiany skórne,lekkie,drobne wypryski(liszaj różowaty??).Nie wiem jak to zlikwidować(nawilżać,wysu szać?)
Oczywiście stosowałam dezynfekcję,a obecnie tego miejsca nie roluję.
nesca1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 11:24   #487
monroe_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 56
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez nesca1705 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poratujcie!Zaczęłam rollowanie i po drugim razie wyskoczyły mi na brodzie, tylko z prawej strony jakieś zmiany skórne,lekkie,drobne wypryski(liszaj różowaty??).Nie wiem jak to zlikwidować(nawilżać,wysu szać?)
Oczywiście stosowałam dezynfekcję,a obecnie tego miejsca nie roluję.
Niewątpliwie jest to reakcja na rolowanie. U mnie też się pojawiło w miejscach, gdzie mam skórę tłustą i to po pierwszym razie. Nie miałam ich dużo, bo przy pierwszych 4 zabiegach jakoś specjalnie się nie przykładałam do rolowania. Nie roluj tych okolic tylko tonizuj. Organizm sam sobie wchłonie wypryski.
Jeśli zmiany będą postępować może być tak, że przyczyną jest to czego używasz zaraz po rolowaniu.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak powinny wygladac serie zabiegow przy rolce 0,5mm? Bo szczerze mowiac, do tej pory dziabalam sie co tydzien, ale widze, ze wy robicie przerwy?
katja, ja robię przerwy. Teraz po 4 zabiegach z rzędu zrobiłam miesiąc przerwy. Przypomnę, że mam rolkę 0,5mm. Zrobiłam 4 rolowania tylko po to, aby skórę przyzwyczaić.
Po miesiącu przyłożę bardziej do zabiegów, ale nie zrobię ich więcej jak kolejne 4. Potem oczywiście przerwa, aby skora mogła się w pełni zregenerować.
Dopiero przy 3 sesji (w zależności od efektów) zrobię max 6 zabiegów.

Rozmawiałam dużo z kosmetyczką i właśnie tak mi doradziła, aby nie rolować się systematycznie co tydzień lecz zastosować przerwy i dać czas skórze. Można wykonać min 3 a optymalnie 6 zabiegów podczas jednej sesji. Trzymam się tego. Na ten czas skóra ładnie odpowiada
monroe_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 11:30   #488
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez monroe_30 Pokaż wiadomość
Niewątpliwie jest to reakcja na rolowanie. U mnie też się pojawiło w miejscach, gdzie mam skórę tłustą i to po pierwszym razie. Nie miałam ich dużo, bo przy pierwszych 4 zabiegach jakoś specjalnie się nie przykładałam do rolowania. Nie roluj tych okolic tylko tonizuj. Organizm sam sobie wchłonie wypryski.
Jeśli zmiany będą postępować może być tak, że przyczyną jest to czego używasz zaraz po rolowaniu.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------



katja, ja robię przerwy. Teraz po 4 zabiegach z rzędu zrobiłam miesiąc przerwy. Przypomnę, że mam rolkę 0,5mm. Zrobiłam 4 rolowania tylko po to, aby skórę przyzwyczaić.
Po miesiącu przyłożę bardziej do zabiegów, ale nie zrobię ich więcej jak kolejne 4. Potem oczywiście przerwa, aby skora mogła się w pełni zregenerować.
Dopiero przy 3 sesji (w zależności od efektów) zrobię max 6 zabiegów.

Rozmawiałam dużo z kosmetyczką i właśnie tak mi doradziła, aby nie rolować się systematycznie co tydzień lecz zastosować przerwy i dać czas skórze. Można wykonać min 3 a optymalnie 6 zabiegów podczas jednej sesji. Trzymam się tego. Na ten czas skóra ładnie odpowiada
A ile zrobic przerwy po tych 6 zabiegach? Miesiac?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 12:39   #489
monroe_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 56
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
A ile zrobic przerwy po tych 6 zabiegach? Miesiac?
6 zabiegów to 6 tygodni, czyli 1,5 miesiąca i tyle samo zamierzam dać przerwy. Jak osiągnę efekty, to te przerwy będą dłuższe. Nie warto szatkować regularnie skóry cały czas nawet jeśli osiągnie się efekty bo to może zaszkodzić i przynieść odwrotny rezultat. Przypominam jednak, że ciągle opieram się na wywiadzie z kosmetyczką, która pracuje z tym zabiegiem w swoim gabinecie oraz na doświadczeniu mojej koleżanki, która od roku idzie tym tropem
monroe_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 12:54   #490
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Red face Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez monroe_30 Pokaż wiadomość
6 zabiegów to 6 tygodni, czyli 1,5 miesiąca i tyle samo zamierzam dać przerwy. Jak osiągnę efekty, to te przerwy będą dłuższe. Nie warto szatkować regularnie skóry cały czas nawet jeśli osiągnie się efekty bo to może zaszkodzić i przynieść odwrotny rezultat. Przypominam jednak, że ciągle opieram się na wywiadzie z kosmetyczką, która pracuje z tym zabiegiem w swoim gabinecie oraz na doświadczeniu mojej koleżanki, która od roku idzie tym tropem
dziekujeW takim razie robie przerwe na miesiac, a potem zrobie tak, jak mowisz. Pozdrawiam
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 13:15   #491
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez monroe_30 Pokaż wiadomość
Z podziwem patrzę na fakt, że tak odważnie sięgasz po własnoręcznie robione serum pod zabiegi z dermarollerem
Nie ma czego się bać, jeśli wszystko jest dokładnie zdezynfekowane odpowiednimi środkami odkażającymi, a składniki kupione w sprawdzonym miejscu i prawidłowo przechowywane, to taka zabawa jest bezpieczna - większość dziewczyn samodzielnie robi sera i jeszcze nie spotkałam się z opinią, żeby któraś zrobiła sobie krzywdę.

Większe ryzyko jest gdy zaniedba się odkażania rolki po i przed zabiegiem, rąk, skóry lub zbyt długo przechowuje otwarte ampułki z gotowymi serami - wtedy problemy murowane.

Cytat:
Napisane przez monroe_30 Pokaż wiadomość
U mnie skóra po pierwszych 4 zabiegach się ładnie regeneruje. W chwili obecnej jest sprężysta, napięta i ma piękny zdrowy kolor. Kurację wznowię za ok 3 tygodnie. Już tydzień odczekałam. Jestem cierpliwa Sądzę, że duże zadowolenie powinno przyjść właśnie w drugim etapie zabiegów, bo teraz się za bardzo nie przykładałam z uwagi na to by skora miała czas przyzwyczaić się do mikronakłuwania. Potem zabiorę się za szyję.
Widać też złapałaś rolkowego bakcyla

Cytat:
Napisane przez monroe_30 Pokaż wiadomość
Muszę Ci napisać, że to serum c-tetra z medik8 znakomicie zdaje egzamin. Stosowałam je przez ostatni tydzień i jestem pozytywnie zaskoczona. Kolagen z colwaya odstawiłam do lodówki. Sięgnę po nie przy następnej kuracji rolką
Olejowa witamina C jest super, ale samodzielnie niewiele zdziała w odbudowie kolagenu, musi być wsparta witaminą A lub jej pochodnymi oraz innymi składnikami - szczególnie jeśli stosujesz rolkę z igłami 0,5mm.
Olejek może jest fajny, tylko nie wiem w jakim celu mam smarować się po rolowaniu całą baterią silikonów, które są w składzie tego olejku? Ja lubię silikony w kosmetykach, tylko nie widzę sensu używania ich pod rolkę, dlatego wolę kupić czysty surowiec, wymieszać z fajnymi olejami, dodać do tego inne witaminki i za ułamek ceny serum z medika, mam swoje własne mazidełko bez silikonów
Szczerze mówiąc za tę cenę wolałabym kupić kilka ampułek do profesjonalnej mezoterapii, które są przeznaczone wyłącznie do ostrzykiwania i przeszły szereg badań klinicznych

Cytat:
Napisane przez katja_24
Dziewczyny, a jak powinny wygladac serie zabiegow przy rolce 0,5mm? Bo szczerze mowiac, do tej pory dziabalam sie co tydzien, ale widze, ze wy robicie przerwy?
Tak naprawdę są bardzo różne opinie na ten temat, pytałam o to kilku kosmetologów i kilku lekarzy. Jedni twierdzą że rolką 0,5mm trzeba zrobić serię 10 zabiegów co 7-14 dni - niektórzy łączą rolowanie z ultradźwiękami, podobno efekty są dużo lepsze niż przy samym rolowaniu (właśnie się przymierzam do sprawdzenia tego na swojej skórze )
Potem przerwa 2-3 miesiące, w tym czasie najlepiej stosować w domu rolkę 0,25 mm i odpowiednie kosmetyki, po tym czasie terapię można zaczynać od nowa
Inni są zdania, że 5-6 zabiegów, potem przerwa 1-1,5 miesiąca i można powtórzyć serię.
Oczywiście dotyczy to rolki 0,5mm, z dłuższymi igłami jest zupełnie inaczej.

Nie ulega jednak wątpliwości, że trzeba dać skórze odpoczynek od rolowania, bez przerwy można stosować tylko igły 0,25 mm ale też raczej 2-3 razy w tygodniu, a nie codziennie - tak mi przynajmniej poradzono.
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 13:28   #492
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Nie ma czego się bać, jeśli wszystko jest dokładnie zdezynfekowane odpowiednimi środkami odkażającymi, a składniki kupione w sprawdzonym miejscu i prawidłowo przechowywane, to taka zabawa jest bezpieczna - większość dziewczyn samodzielnie robi sera i jeszcze nie spotkałam się z opinią, żeby któraś zrobiła sobie krzywdę.

Większe ryzyko jest gdy zaniedba się odkażania rolki po i przed zabiegiem, rąk, skóry lub zbyt długo przechowuje otwarte ampułki z gotowymi serami - wtedy problemy murowane.



Widać też złapałaś rolkowego bakcyla



Olejowa witamina C jest super, ale samodzielnie niewiele zdziała w odbudowie kolagenu, musi być wsparta witaminą A lub jej pochodnymi oraz innymi składnikami - szczególnie jeśli stosujesz rolkę z igłami 0,5mm.
Olejek może jest fajny, tylko nie wiem w jakim celu mam smarować się po rolowaniu całą baterią silikonów, które są w składzie tego olejku? Ja lubię silikony w kosmetykach, tylko nie widzę sensu używania ich pod rolkę, dlatego wolę kupić czysty surowiec, wymieszać z fajnymi olejami, dodać do tego inne witaminki i za ułamek ceny serum z medika, mam swoje własne mazidełko bez silikonów
Szczerze mówiąc za tę cenę wolałabym kupić kilka ampułek do profesjonalnej mezoterapii, które są przeznaczone wyłącznie do ostrzykiwania i przeszły szereg badań klinicznych



Tak naprawdę są bardzo różne opinie na ten temat, pytałam o to kilku kosmetologów i kilku lekarzy. Jedni twierdzą że rolką 0,5mm trzeba zrobić serię 10 zabiegów co 7-14 dni - niektórzy łączą rolowanie z ultradźwiękami, podobno efekty są dużo lepsze niż przy samym rolowaniu (właśnie się przymierzam do sprawdzenia tego na swojej skórze )
Potem przerwa 2-3 miesiące, w tym czasie najlepiej stosować w domu rolkę 0,25 mm i odpowiednie kosmetyki, po tym czasie terapię można zaczynać od nowa
Inni są zdania, że 5-6 zabiegów, potem przerwa 1-1,5 miesiąca i można powtórzyć serię.
Oczywiście dotyczy to rolki 0,5mm, z dłuższymi igłami jest zupełnie inaczej.

Nie ulega jednak wątpliwości, że trzeba dać skórze odpoczynek od rolowania, bez przerwy można stosować tylko igły 0,25 mm ale też raczej 2-3 razy w tygodniu, a nie codziennie - tak mi przynajmniej poradzono.
w takim razie zrobie przerwe, mialam jedna przymusowa przez jeden miesiac, teraz tez taka zrobie. Tym razem planowana
Pozdrawiam
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 13:29   #493
amark
Raczkowanie
 
Avatar amark
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Efekty - po kilku rolowaniach mam gladszą skórę, bardziej nawilzona a zmarszczka między brwiami jest ledwo widoczna. Najpierw robię piling kawitacyjny a później nakładami pod rolkę serum że sklepu Beauty Ever - opisałam nazwę na innym wątku. Teraz pisze z komorki, więc nie mogę sprawdzić. Po rolce wklepuje krem z tej samej serii.

Teraz, że względu na słońce i wakacje robię sobie przerwę od rolki
amark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 18:28   #494
nesca1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Nie mogę znaleźć tego serum w Beaty Ever,możesz dać dokładniejszy namiar!
nesca1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 19:09   #495
monroe_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 56
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Olejowa witamina C jest super, ale samodzielnie niewiele zdziała w odbudowie kolagenu, musi być wsparta witaminą A lub jej pochodnymi oraz innymi składnikami - szczególnie jeśli stosujesz rolkę z igłami 0,5mm.
Olejek może jest fajny, tylko nie wiem w jakim celu mam smarować się po rolowaniu całą baterią silikonów, które są w składzie tego olejku? Ja lubię silikony w kosmetykach, tylko nie widzę sensu używania ich pod rolkę, dlatego wolę kupić czysty surowiec, wymieszać z fajnymi olejami, dodać do tego inne witaminki i za ułamek ceny serum z medika, mam swoje własne mazidełko bez silikonów
Szczerze mówiąc za tę cenę wolałabym kupić kilka ampułek do profesjonalnej mezoterapii, które są przeznaczone wyłącznie do ostrzykiwania i przeszły szereg badań klinicznych
Zmartwiła mnie Twoja opinia na temat tego olejku z mediki
Smuci mnie, że w składzie dostrzegłaś oprócz wit C tylko silikony. Na samym początku jest olejek z Jojoby, który posiada bardzo duże ilości wit A. Jest też wit E a także wyciąg ze skórki grejpfruta z całym bogactwem wit C, B, E oraz P. No i wartościowa forma witaminy C. Te silikony to tak naprawdę silikoksany. Na stronach doczytałam, że są to lekkie krzemoorganiczne związki ułatwiające nakładanie olejku, które zaraz po aplikacji ulegają szybko odparowaniu.

Rozumiem, że jesteś przeciwna tzw gotowcom szczególnie ze względów finansowych, ale musisz przyznać, że tworząc własne serum nie dajesz sobie ani nikomu gwarancji, że jest to metoda bezpieczna. Nie posiadasz na tak spreparowaną formułę żadnego atestu bezpieczeństwa.
Cieszę się, że są odważne osoby, które sięgają po półprodukty i robią własne serum. Niestety ja do nich nie należę z oczywistych względów bezpieczeństwa. Co z tego, że dziś zaoszczędzę na serum z półproduktów jeśli coś mi nie wyjdzie i jutro będę musiała wydać tysiące w klinice, żeby doprowadzić stan skóry do pierwotnego.

Ostatnim zdaniem szczególnie mnie dotknęłaś. Piszesz tak, jak ja oraz całe gro konsumentów sięgających po gotowce używało czegoś co w ogóle jest niedorzeczne, nie ma racji bytu i jest ogólnie sprzeczne, bo nie posiada badań klinicznych. Hmmm... czy uważasz zatem, że dermokosmetyczne produkty do pielęgnacji skóry wydawane przez producentów na całym świecie nie posiadają badań klinicznych? Więc w jaki sposób zostały dopuszczone do obrotu?
monroe_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 19:10   #496
amark
Raczkowanie
 
Avatar amark
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Widzę, że ten produkt nie jest dostępny w tej chwili w tamtym sklepie. Ja mam ampułki AWS pod derma roller (za około 140 zł) a po rolce ten krem: http://www.beautyever.pl/pl/p/KREM-M...a-rollerze/188

Ampułki znalazłam np. tutaj: http://www.kuracjeantyaging.pl/produ...d_product=1052

Generalnie zdecydowałam się na droższą opcję, ale na gotowe produkty, ponieważ nie znam się na mieszaniu półproduktów i bałam się, że narobię sobie więcej krzywdy, niż pożytku.

W instrukcji jest zalecane aby używać ampułek co tydzień, jednak ja rolluję się co dwa tygodnie.
amark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 08:08   #497
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez monroe_30 Pokaż wiadomość
Zmartwiła mnie Twoja opinia na temat tego olejku z mediki
Smuci mnie, że w składzie dostrzegłaś oprócz wit C tylko silikony. Na samym początku jest olejek z Jojoby, który posiada bardzo duże ilości wit A. Jest też wit E a także wyciąg ze skórki grejpfruta z całym bogactwem wit C, B, E oraz P. No i wartościowa forma witaminy C. Te silikony to tak naprawdę silikoksany. Na stronach doczytałam, że są to lekkie krzemoorganiczne związki ułatwiające nakładanie olejku, które zaraz po aplikacji ulegają szybko odparowaniu.
monroe_30 nie twierdzę, że olejek jako taki jest zły , wręcz przeciwnie uważam, że jako kosmetyk jest całkiem fajny - oczywiście oceniając skład, bo przecież nigdy go nie używałam. Nie widzę jednak powodu dla którego miałabym go używać pod rollera właśnie ze względu na silikony. Nawet jeśli silikony odparowują z powierzchni naskórka, to przecież rolka robi dziurki, przez które ten silikon dostaje się głębiej i tam jest już zbędnym balastem. Dlatego napisałam, że wolę sama zrobić olejek. Oczywiście nie wszystkim to musi przeszkadzać



Cytat:
Napisane przez monroe_30 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że jesteś przeciwna tzw gotowcom szczególnie ze względów finansowych, ale musisz przyznać, że tworząc własne serum nie dajesz sobie ani nikomu gwarancji, że jest to metoda bezpieczna. Nie posiadasz na tak spreparowaną formułę żadnego atestu bezpieczeństwa.
Nie jestem przeciwna gotowcom, kilka razy pisałam że stosuję gotowe ampułki pod rolkę, ostatnio nawet szukam gotowych preparatów do medycznej mezoterapii igłowej bo wiem, że są bardzo skuteczne.

Fakt, że sama robię sera pod rolkę, nie jest związany z brakiem środków finansowych, tylko z tym, że lubię robić sobie kosmetyki, uważam że są dużo skuteczniejsze niż kupowane w sklepach , a jeśli decyduję się na kupienie gotowego kosmetyku, to musi mieć bardzo dobry skład i spełniać inne moje wymagania. Dlatego pod rolkę wybrałam ampułki sterylne, które mają świetny skład i na których pracują kosmetolodzy i lekarze medycyny estetycznej. Mam też ampułki trochę mniej znanej firmy Genosys, przed chwilą pisała o nich Amark, też mają ciekawe składniki, są sterylne i przebadane pod kątem stosowania z rolką.

Częściej jednak robię dla siebie - nie dla innych , sera z półproduktów dostępnych w naszych sklepikach i widzę, że świetnie działają, często też dodaję półprodukty do gotowych ampułek i efekt jest jeszcze lepszy , albo mieszam kilka ampułek, tak jak to robią lekarze, przygotowując swój własny koktajl do mikronakłuwania Lubię eksperymentować, mam z tego dużo zabawy i naprawdę dobre efekty.


Cytat:
Napisane przez monroe_30 Pokaż wiadomość
Ostatnim zdaniem szczególnie mnie dotknęłaś. Piszesz tak, jak ja oraz całe gro konsumentów sięgających po gotowce używało czegoś co w ogóle jest niedorzeczne, nie ma racji bytu i jest ogólnie sprzeczne, bo nie posiada badań klinicznych. Hmmm... czy uważasz zatem, że dermokosmetyczne produkty do pielęgnacji skóry wydawane przez producentów na całym świecie nie posiadają badań klinicznych? Więc w jaki sposób zostały dopuszczone do obrotu?
Ależ ja pisałam wyłącznie o tym jakie jest moje zdanie w tej kwestii, nie bardzo rozumiem jak mogłam kogokolwiek obrazić takim zdaniem:

"Szczerze mówiąc za tę cenę wolałabym kupić kilka ampułek do profesjonalnej mezoterapii, które są przeznaczone wyłącznie do ostrzykiwania i przeszły szereg badań klinicznych"

Przecież wyraziłam wyłącznie swoją opinię, nie oceniając wyborów dokonywanych przez inne osoby. Nie jestem dystrybutorem żadnej marki, więc nie promuję konkretnego produktui, piszę wyłącznie o swoich doświadczeniach, przemyśleniach, wynalazkach - chyba takie jest założenie forum .

Często rozmawiam i koresponduję z właścicielami rodzimych sklepików. Od Pani z Naturalisa dużo dowiedziałam się o rolce tak samo od właścicielki Beautyever, od Pani Lidki z Mazideł o surowcach, właścicielka BU jest biotechnologiem i także można się wiele dowiedzieć.
Dużo też czytam fachowej literatury i rozmawiam z kosmetyczkami, lekarzami, czytam fora dla profesjonalistów - dlatego mam swoje zdanie w wielu sprawach To mnie pasjonuje więc poświęcam tej tematyce dużo wolnego czasu.

A tak przy okazji: koktajle do mezoterapii igłowej nie są produktami dermokosmetycznymi tylko medycznymi, wystarczy poczytać jakie badania musi przejść produkt medyczny a jakie dermokosmetyczny, różnica jest ogromna

Edytowane przez geraldine2030
Czas edycji: 2012-06-26 o 08:10
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 17:38   #498
nesca1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dzięki za szybką podpowiedź!A co powiecie na temat urzadzeń ze strony www.kuracjeantyaging?

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-06-26 o 19:41
nesca1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 21:29   #499
monroe_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 56
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

geraldine2030 o tym olejku - Nie chcę, żebyś odbierała moje wpisy jako nakłanianie do czegokolwiek. Swoje wpisy zamieszczam raczej jako luźną opinię tego co dostrzegłam, na czym opieram swoje działania w postępowaniu względem terapii z rolką.
Ty widzisz sylikony, ja widzę silikoksany. Ja widzę w Twoich działaniach niebezpieczeństwo, Ty w moich drożyznę.
Nie ma sensu na wymianę zdań, bo czuję, że mogłybyśmy tak przez całą noc i jeszcze trochę.

Piszesz o produktach medycznych stosowanych przez lekarzy med. estetycznej. Jeśli wiesz jak sięgać po te produkty, masz do nich dostęp i masz odpowiednią wiedzę to ok. Ale widzisz, ja też widzę w tym ryzyko i całą odpowiedzialność, która spada na Ciebie.

Wybacz, może to i męczące, że ciągle bębnię o bezpieczeństwie, ale tylko dlatego, że pracuję przy rejestracji leków i szczegółowo wiem jakie badania kliniczne muszą one przejść zanim trafią na rynek. Informacje zamieszczone w necie to tylko wierzchołek góry lodowej. Choć... prawdę pisząc nie ten sam, ale podobny los czeka te produkty, które mianowane mają być jako dermokosmetyki.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez nesca1705 Pokaż wiadomość
Dzięki za szybką podpowiedź!A co powiecie na temat urzadzeń ze strony www.kuracjeantyaging?
Wiesz, ciężko jest powiedzieć coś na temat tych urządzeń. Dla jednych forumowiczek są one ok, ponieważ dostępne ze względów finansowych a dla innych produktem importowanym z Chin.

Wszystko zależy jakie Ty masz podejście do zabiegów z udziałem derma rollera no i zasób portfela.

Ja przeszukując (całkiem niedawno) internet spotkałam takie identyczne urządzenia, które na allegro potrafiły kosztować 70zł a w niektórych sklepach 300zł. Trwają spory, które z nich są oryginalne, a które podróbki. Nie mam pojęcia jak je rozróżnić i z tego co doczytałam na internecie nie padły w tym kierunku żadne konkretne odpowiedzi.
Po prostu po długiej drodze analizy wybrałam to czego żaden inny sklep nie ma

Edytowane przez monroe_30
Czas edycji: 2012-06-26 o 21:30 Powód: literowka
monroe_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 11:52   #500
heka45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 73
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Rolki użyłam drugi raz do twarzy. do tej pory używam na ciało na cellulit.
Wracając do wcześniejszych wypowiedzi, faktycznie rolka wysusza mi twarz. Złuszcza się jak po kwasach owocowcyh.
Nawilżam kremem cały czas.
Możecie polecić mi jakąś tanią wit A lub C ? tj jakis krem czy coś takiego?
Jestem w tej chwili po 4 mikrodermabrazjach i dwóch rolowaniach (zabiegi co 2 tyg). Póki co nie widzę efektu. Muszę zrobić zdjęcie i wam umieścic. Ja staram się pozbyć szerszych ubytków w skórze po trądziku.
heka45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 16:20   #501
miluska16
Przyczajenie
 
Avatar miluska16
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: https://www.facebook.com/SutaszMili
Wiadomości: 8
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez nesca1705 Pokaż wiadomość
Dzięki za szybką podpowiedź!A co powiecie na temat urzadzeń ze strony www.kuracjeantyaging?
z tego co widzę na tej stronie derma roller jest za 130 zł a ja kupiłam identyczny na allegro za 50 (też była promocja)

ja zdecydowałam się na początek na C-tetra po rollce i czekam aż przyjdzie mi kolagen naturalny platinum zobaczymy jakie będą efekty
__________________
`To balansowanie pomiędzy aluzją, ironią, nieprzeciętnym stylem, wzbudzaniem zazdrości innych kobiet`
miluska16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 18:49   #502
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez monroe_30 Pokaż wiadomość
geraldine2030 o tym olejku - Nie chcę, żebyś odbierała moje wpisy jako nakłanianie do czegokolwiek. Swoje wpisy zamieszczam raczej jako luźną opinię tego co dostrzegłam, na czym opieram swoje działania w postępowaniu względem terapii z rolką.
Ty widzisz sylikony, ja widzę silikoksany. Ja widzę w Twoich działaniach niebezpieczeństwo, Ty w moich drożyznę.
Nie ma sensu na wymianę zdań, bo czuję, że mogłybyśmy tak przez całą noc i jeszcze trochę.
No cóż, mam jednak nieodparte wrażenie, że jednak Twoje wpisy mają na celu nakłanianie do zakupu produktów Medik8

Rozmawiałam dzisiaj z przedstawicielką Medik8 w Polsce, Pani nie rozwiała moich wątpliwości co do stosowania olejku C-Tetra pod rollera, obiecała przesłać dokument poświadczający bezpieczeństwo stosowania olejku wraz z nakłuwaniem, ale do tej pory nie otrzymałam obiecanego pisemka - zobaczymy, może dotrze jutro

Przy okazji dowiedziałam się, że rolki Medik8 są przeznaczone do max 12 zabiegów - taka jest rekomendacja producenta, tak więc nie odbiegają trwałością od innych tego typu urządzeń ani tych tańszych ani droższych.

monroe_30 dzięki za troskę, ale ja naprawdę bardzo dbam o swoje bezpieczeństwo i dlatego nadal będę stosowała pod rolkę zarówno gotowe ampułki (które kosztują nawet więcej niż olejek Medik8 ) przeznaczone konkretnie do zabiegów z rollerem jak też swoje własne mazidełka, a jak będę chciała zaszaleć to kupię sobie cały zestaw Environu - lidera w dziedzinie kosmetyków do dermarollera
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 19:11   #503
sweetdreams64
Raczkowanie
 
Avatar sweetdreams64
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 316
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dziewczyny,doradźcie mi
mam zamiar zakupić dermaroller ale kompletnie nie wiem jaki rozmiar,zależy mi na efektach ..myślałam o 0,5 na początek ale nie wiem jak będzie za słaby? może od razu zastosować 1,5 tylko delikatniej rolować?
W załączniku przesyłam fotki, nie mam jakiegoś dużego trądziku, rzadko mi coś już wyskakuje, głównie to rozszerzone pory i blizny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P270612_20.07.jpg (11,6 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P270612_20.07_[01].jpg (13,7 KB, 51 załadowań)
__________________
15.05.2012-aparat góry łuk
29.11.2012-aparat dolny łuk



***********************





sweetdreams64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 19:24   #504
monroe_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 56
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
No cóż, mam jednak nieodparte wrażenie, że jednak Twoje wpisy mają na celu nakłanianie do zakupu produktów Medik8
Ale mi teraz pojechałaś

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Rozmawiałam dzisiaj z przedstawicielką Medik8 w Polsce, Pani nie rozwiała moich wątpliwości co do stosowania olejku C-Tetra pod rollera, obiecała przesłać dokument poświadczający bezpieczeństwo stosowania olejku wraz z nakłuwaniem, ale do tej pory nie otrzymałam obiecanego pisemka - zobaczymy, może dotrze jutro
Dziwne, ja na prośbę otrzymałam MSDS.

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Przy okazji dowiedziałam się, że rolki Medik8 są przeznaczone do max 12 zabiegów - taka jest rekomendacja producenta, tak więc nie odbiegają trwałością od innych tego typu urządzeń ani tych tańszych ani droższych.
hmmm... ale to 12 zabiegów np na twarz czy na całe ciało? Bo mi przekazano podobną informacje. Z tym że na całe ciało.

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
monroe_30 dzięki za troskę, ale ja naprawdę bardzo dbam o swoje bezpieczeństwo i dlatego nadal będę stosowała pod rolkę zarówno gotowe ampułki (które kosztują nawet więcej niż olejek Medik8 ) przeznaczone konkretnie do zabiegów z rollerem jak też swoje własne mazidełka, a jak będę chciała zaszaleć to kupię sobie cały zestaw Environu - lidera w dziedzinie kosmetyków do dermarollera


---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez heka45 Pokaż wiadomość
Rolki użyłam drugi raz do twarzy. do tej pory używam na ciało na cellulit.
Wracając do wcześniejszych wypowiedzi, faktycznie rolka wysusza mi twarz. Złuszcza się jak po kwasach owocowcyh.
Nawilżam kremem cały czas.
Możecie polecić mi jakąś tanią wit A lub C ? tj jakis krem czy coś takiego?
Jestem w tej chwili po 4 mikrodermabrazjach i dwóch rolowaniach (zabiegi co 2 tyg). Póki co nie widzę efektu. Muszę zrobić zdjęcie i wam umieścic. Ja staram się pozbyć szerszych ubytków w skórze po trądziku.
Ja do nawilżania twarzy używam kremu z serii Kozmetika Afrodita. ale to dopiero jak jestem 3-4 dni po zabiegu (do ok 3 dni po zabiegu używam stosownych olejków witaminowych i colagenowych). Ale ten krem nie jest jakiś super hiper pod względem składu. Staram się oprzeć na czymś bardziej naturalnym. Jakiś czas temu miałam kilka próbek kremu z Weledy. Skład tych kremów jest wiele bardziej przyjazny niż Afrodity. Wertuję ich ofertę by dłużej coś potestować
monroe_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 20:41   #505
miluska16
Przyczajenie
 
Avatar miluska16
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: https://www.facebook.com/SutaszMili
Wiadomości: 8
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
ja naprawdę bardzo dbam o swoje bezpieczeństwo i dlatego nadal będę stosowała pod rolkę zarówno gotowe ampułki (które kosztują nawet więcej niż olejek Medik8 ) przeznaczone konkretnie do zabiegów z rollerem jak też swoje własne mazidełka, a jak będę chciała zaszaleć to kupię sobie cały zestaw Environu - lidera w dziedzinie kosmetyków do dermarollera
fajnie jest zrobić coś dla siebie mając pojęcie o tym i wiedząc, że to nie zaszkodzi. Ja jednak nie mając zielonego pojęcia co z czym mieszać i nie potrafiąc wymówić większości składników wolę potraktować twarz czymś gotowym. Cena nie jest aż tak przerażająca i nieosiągalna. Może jak wyjdą mi zmarchy będę bardziej się przejmowała
__________________
`To balansowanie pomiędzy aluzją, ironią, nieprzeciętnym stylem, wzbudzaniem zazdrości innych kobiet`
miluska16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 09:14   #506
miluska16
Przyczajenie
 
Avatar miluska16
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: https://www.facebook.com/SutaszMili
Wiadomości: 8
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez sweetdreams64 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,doradźcie mi
mam zamiar zakupić dermaroller ale kompletnie nie wiem jaki rozmiar,zależy mi na efektach ..myślałam o 0,5 na początek ale nie wiem jak będzie za słaby? może od razu zastosować 1,5 tylko delikatniej rolować?
W załączniku przesyłam fotki, nie mam jakiegoś dużego trądziku, rzadko mi coś już wyskakuje, głównie to rozszerzone pory i blizny

ja na początek wzięłam 0.5 mm wiadomo, że to nie jest na całe życie tylko po kilku razach będzie trzeba rolkę wymienić a wtedy zdecyduję czy 0.5 mi starczało czy wziąć 1,5 . Jak na twarzy pomorze to wezmę się za rozstępy po ciąży i wtedy już na pewno 1,5.

Troszkę tu się nieprzyjemnie zrobiło. Taka dyskusja bez końca. Ja uważam , że nie ma nic złego w polecaniu gotowych kosmetyków jakichś tam firm czy naprowadzanie kogoś na gotowce. Czytałam forum i z reguły były składniki i jak co zrobić. Sama w życiu nie przygotowałabym mazidła pod rolkę więc dla mnie to wielka wygoda użyć czegoś gotowego.

I skoro jestem przy temacie gotowców to co możecie polecić więcej? Oprócz kolagenu i c-tetra. Czym najlepiej nawilżać twarz? Mam cerę strefy T, rozszerzone pory, zaskórniki. Bez tragedii ale bardzo mi to przeszkadza.

__________________
`To balansowanie pomiędzy aluzją, ironią, nieprzeciętnym stylem, wzbudzaniem zazdrości innych kobiet`

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-06-28 o 16:24
miluska16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 11:11   #507
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomości: 655
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dziewczyny jakis czas temu zakupilam taka rollke

http://allegro.pl/dermaroller-zgts-0...437550654.html

od innego sprzedawcy ale jest taka sama.

Uzylam jej dopiero wczoraj bo czekalam jakis czas na kosmetyki pod rollke.

I tu sie zaczol problem bo moja twarz wyglada okropnie Powychodzily tak jakby syfki z ropa ( chyba) niewiem bo tego nie przebijalam boje sie Dodam ze nie ladnie to wyglada Przed rollka uzylam czystego collagenu a po serum z vit.c , dzisiaj na drugo dzien ser.z vit.c. Co to moze byc reakcja alergiczna ?? Dodam ze mam alergie na nikiel i to mi wyglada wlasnie jak alergia czy to normalne ze tak sie dzieje ??
Blackbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 16:29   #508
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez miluska16 Pokaż wiadomość
Troszkę tu się nieprzyjemnie zrobiło. Taka dyskusja bez końca. Ja uważam , że nie ma nic złego w polecaniu gotowych kosmetyków jakichś tam firm czy naprowadzanie kogoś na gotowce.
Nie ma nic złego w polecaniu sklepów i produktów, pod warunkiem że osoba polecająca nie ma w tym interesu. Reklama na Wizażu jest płatna. Osoby uprawiające marketing szeptany, wykorzystujące forum do pozyskiwania i obsługi klientów muszą się liczyć z konsekwencjami.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-06-29 o 01:40
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 19:48   #509
heka45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 73
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

jestem po serii mikro 4 zabiegi i dwa zabiegi rolki. i nadal są te dziury........co zrobić żeby zniknęły ... i za tydzień znow mikro...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twarz99.jpg (22,9 KB, 73 załadowań)
heka45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 19:54   #510
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez miluska16 Pokaż wiadomość
I skoro jestem przy temacie gotowców to co możecie polecić więcej? Oprócz kolagenu i c-tetra. Czym najlepiej nawilżać twarz? Mam cerę strefy T, rozszerzone pory, zaskórniki. Bez tragedii ale bardzo mi to przeszkadza.
Ze skutecznymi gotowcami pod rolkę jest duży problem, praktycznie wszystkie preparaty czyli sterylne ampułki są przeznaczone dla kosmetyczek, lekarzy i nie można ich kupić przez internet, ewentualnie znajoma kosmetyczka może odsprzedać Kiedyś można było kupić ampułki Genosys na allegro - fajny skład, potem w jednym ze sklepów, a teraz całkiem zniknęły
Do domowego stosowania z rolką są przeznaczone kosmetyki Environu, naprawdę bardzo skuteczne, sprawdzone przez wiele osób i można kupić przez internet np. w sklepie Estetyka
Trudniej znaleźć coś pod rolkę do cery tłustej, mieszanej.

Dużo firm poleca różne gotowe kosmetyki pod rolkę, ale większość z nich ma słabe składy - zawiera tylko jedną lub dwie witaminy i to w bardzo niskich stężeniach oraz mnóstwo bezsensownych wypełniaczy - biorąc oczywiście pod uwagę zastosowanie pod rolkę, a przecież żeby "wyhodować" dobrej jakości kolagen potrzebny jest prawdziwy zastrzyk witaminowy, peptydy i aminokwasy i takie właśnie składniki mają dobre ampułki pod rolkę. Innym problemem są konserwanty, w necie można kupić fajne ampułki profesjonalne, ale zazwyczaj są strasznie naszpikowane parabenami i innym świństwem.
Właśnie dlatego bardzo dużo osób robi swoje własne mazidła pod rolkę, swoje doświadczenia opisują na forum Laboratorium Urody - polecam tę niezwykle ciekawą lekturę, można też podpytać o to co stosować, zazwyczaj ktoś odpowiada, przynajmniej ja nie miałam z tym problemu


Cytat:
Napisane przez heka45
jestem po serii mikro 4 zabiegi i dwa zabiegi rolki. i nadal są te dziury........co zrobić żeby zniknęły ... i za tydzień znow mikro...
Na to musisz trochę poczekać ok. 6-8 miesięcy - dopiero wtedy będą widoczne efekty rolowania. Połączenie rolki z mikrodermabrazją prawdopodobnie zadziala szybciej niż sama rolka , ale i tak nie spodziewaj się cudów w zbyt krótkim czasie. A co mówi lekarz, który robi Ci zabiegi?
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-15 14:10:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.