Fryzjer - Lublin - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-04, 01:27   #2521
kate1722
Przyczajenie
 
Avatar kate1722
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trzebnica
Wiadomości: 5
Send a message via Skype™ to kate1722
Dot.: Fryzjer - Lublin

Polecam Pretty Woman na Węglinie obok pętli autobusowej
kate1722 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 17:17   #2522
dikkat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 14
Dot.: PIERRE LUPINA Lublin

Cytat:
Napisane przez nowa87 Pokaż wiadomość
hej, był ktoś z Was w tym salonie na Kapucyńskiej?? Jaka jest Wasza opinia?? Warty jest swojej wysokiej ceny??
Byłam w Pierre Lupina w zeszłym tygodniu, jako że moja fryzjerka była na dlugim urlopie a ja potrzebowalam podciąć wloski postanowilam wyprobowac na wlasnej skorze ten salon.
Strzygła mnie Pani Ania, nieziemsko miła osóbka mozna by rzecz ze az przesadza z tą uprzejmoscią,wszystko kolejno tłumaczy co bedzie robiła jakich kosmetykow uzyje i w ogole.Bylam zaskoczona tym ale to nawet miłe.Bardzo dokładna i precyzyjna fryzjerka.Scieła dokladnie tyle ile prosilam, chcialam by wlosy byly porzadnie wycieniowane i lzejsze i takie tez Pani Ania wyczarowala układaja sie o niebo lepiej teraz niz przedtem.Najpierw strzyzenie na mokro i pozniej jeszcze wykonywala na sucho korekte strzyzenia.Uzyła masy kosmetyków na moje wloski maseczki, ampułeczki i tym podobne dodatkowo pod saune mnie wsadzila na 20 minut.Po wyjsciu z salonu moje wlosy wygladaly przepieknie blyszczace lekkie i dobrze sciete.za Calosc tzn strzyzenie +pielegnacja zapłacilam 200 zł ,wszystko oczywiscie bylo warte swojej ceny.Napewno tam wroce.Panią Anię polecam z czystym sumieniem

Wiem ze teraz sa zapisy na 5 wrzesnia na darmowe zabiegi, bo jest jakies szkolenie i w ramach tego robią darmowe zabiegi pielegnacyjne.
dikkat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 17:09   #2523
crr
Raczkowanie
 
Avatar crr
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 135
Dot.: PIERRE LUPINA Lublin

Cytat:
Napisane przez dikkat Pokaż wiadomość
Byłam w Pierre Lupina w zeszłym tygodniu, jako że moja fryzjerka była na dlugim urlopie a ja potrzebowalam podciąć wloski postanowilam wyprobowac na wlasnej skorze ten salon.
Strzygła mnie Pani Ania, nieziemsko miła osóbka mozna by rzecz ze az przesadza z tą uprzejmoscią,wszystko kolejno tłumaczy co bedzie robiła jakich kosmetykow uzyje i w ogole.Bylam zaskoczona tym ale to nawet miłe.Bardzo dokładna i precyzyjna fryzjerka.Scieła dokladnie tyle ile prosilam, chcialam by wlosy byly porzadnie wycieniowane i lzejsze i takie tez Pani Ania wyczarowala układaja sie o niebo lepiej teraz niz przedtem.Najpierw strzyzenie na mokro i pozniej jeszcze wykonywala na sucho korekte strzyzenia.Uzyła masy kosmetyków na moje wloski maseczki, ampułeczki i tym podobne dodatkowo pod saune mnie wsadzila na 20 minut.Po wyjsciu z salonu moje wlosy wygladaly przepieknie blyszczace lekkie i dobrze sciete.za Calosc tzn strzyzenie +pielegnacja zapłacilam 200 zł ,wszystko oczywiscie bylo warte swojej ceny.Napewno tam wroce.Panią Anię polecam z czystym sumieniem

Wiem ze teraz sa zapisy na 5 wrzesnia na darmowe zabiegi, bo jest jakies szkolenie i w ramach tego robią darmowe zabiegi pielegnacyjne.

A ja płacąc 70zł za to samo słyszę komentarze koleżanek, że przepłacam

Nie chcę zaglądać nikomu do portfela ale wg mnie 200zł za strzyżenie to straaasznie dużo

Mogłabyś napisać coś więcej o tych darmowych zabiegach? Na stronie nic nie widzę takiego
__________________
I'm a sweet piece of work, well intentioned yet disturbed,
wrongly label-ed and under-fed, treated like a rose as an orchid
crr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 17:26   #2524
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Fryzjer - Lublin

Ja place w Pierre 100 za sciecie.
Dodatkowe 90zl czasem, jak mam ochote na rytulal kerastese.
Chodze, a raczej chodzilam jak mieszkalam w Lbn do Iwony. Teraz w sumie jak przyjezdzam to tez ide do niej.
Niby duzo, ale nikt nie scina tak rownoi precyzyjnie.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 12:29   #2525
nadijahh
Raczkowanie
 
Avatar nadijahh
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Восток!
Wiadomości: 353
Dot.: Fryzjer - Lublin

Dziewczyny,

zna któraś z was jakiś salon, gdzie używają farb Vitality's?

Najlepiej byłoby w okolicach Bronowic, Majdanka...
__________________
"...И твердит он, смотря на закат, и на берег — покинутый узкий: этот город вернётся назад, Севастополь останется русским..."
nadijahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 13:50   #2526
Agueda11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej dziewczyny,

Czy możecie mi polecic fryzjera w Lublinie, gdzie mogę tanio obciąc końcówki? Ostatnio ceny mnie przerażają, w realu za samo obcięcie końcówek zapłaciłam 50 zł, wcześniej w małym salonie na Czechowie, za obcięcię końcówek na suchych włosach, bez mycia - 40 zł.
Agueda11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 09:16   #2527
msmarch
Przyczajenie
 
Avatar msmarch
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ja przez dłuższy czas chodzilam do Trendów (Głęboka) pani Ewelina kiedyś, potem p. Magda wykonywały dobrze swoja prace i zawsze wychodziłam zadowolona od nich. Potem skład zmieniał się i trudno (przynajmniej mi) trafić teraz tamna dobra reke do cięcia kręconych włosów z tendencja do puszenia się i "zycia własnym życiem" . Nie wiem czy obie Panie jeszcze pracuja bo dawno nie byłam.
Odradzam Latającą Owcę-planowana regeneracja, sauna i strzyzenie ze stylista zakończyły sie podcięciem końcówek i odzywką.... (w cenie niewiele niższej niż pakietowa).
Kilka lat temu bardzo dobrze obcinał P.Mariusz na ul Obywatelskiej... jak ktoś wie prosże o info czy nadal pracuje i ewentualnie proszę o kontakt (mały osiedlowy salon fryzjerski).
A co sądzicie o Metamorfozach na Zana?
msmarch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-05, 12:16   #2528
dikkat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 14
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez msmarch Pokaż wiadomość
Ja przez dłuższy czas chodzilam do Trendów (Głęboka) pani Ewelina kiedyś, potem p. Magda wykonywały dobrze swoja prace i zawsze wychodziłam zadowolona od nich. Potem skład zmieniał się i trudno (przynajmniej mi) trafić teraz tamna dobra reke do cięcia kręconych włosów z tendencja do puszenia się i "zycia własnym życiem" . Nie wiem czy obie Panie jeszcze pracuja bo dawno nie byłam.
Odradzam Latającą Owcę-planowana regeneracja, sauna i strzyzenie ze stylista zakończyły sie podcięciem końcówek i odzywką.... (w cenie niewiele niższej niż pakietowa).
Kilka lat temu bardzo dobrze obcinał P.Mariusz na ul Obywatelskiej... jak ktoś wie prosże o info czy nadal pracuje i ewentualnie proszę o kontakt (mały osiedlowy salon fryzjerski).
A co sądzicie o Metamorfozach na Zana?


Niestety ale skład fryzjerów w Trendach na Głebokiej zmienia sie tak szybko ze nikt nie jest w stanie za nimi nadązyć.Ani Magda ani Ewelina nie pracują już tam.Sama chodziłam do Pani Wioli z ktorej bylam bardzo bardzo zadowolona i niestety odeszla i nie wiem dokad. W salonie nie chca udzielic zadnych informacji.Moze ktos z Was Kochani wie gdzie teraz Pracuje Wiola z trendow taka czarna i szczupla?

Edytowane przez dikkat
Czas edycji: 2013-09-05 o 12:19
dikkat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 22:13   #2529
zztop51
Raczkowanie
 
Avatar zztop51
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 105
Dot.: Fryzjer - Lublin

A co sądzicie o Jean Louis David? Warto tam się wybrać (kręcone włosy, krótkie strzyżenie)
zztop51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 18:00   #2530
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez kamkam Pokaż wiadomość
SEKRETY PIĘKNA

ul. Jana Sawy 1B lok 3 i 4
20-632 Lublin
tel.: 081 473 52 60
Hejka,
Czy po emigracji Grzesia do Wawy w rzeczonym salonie jest ktoś godny polecnia?
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 14:47   #2531
pastella
Raczkowanie
 
Avatar pastella
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 209
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Dziewczyny, czy któraś z was korzystała z usług Emila Siwińskiego. Jego salon znajduję się przy racławickich. Polecacie ? )
__________________
Nie można kochać innych, nie kochając siebie.
pastella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-14, 15:34   #2532
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: Fryzjer - Lublin

Właśnie kilka dni temu zauważyłam ten salon i też jestem ciekawa..ale to chyba nie TEN SŁYNNY WIELOKROTNIE TU WYMIENIANY Emil z Montowni?
Znowu jestem na etapie poszukiwania fryzjera doskonałego...eh ;/
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 18:52   #2533
pastella
Raczkowanie
 
Avatar pastella
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 209
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez kamkam Pokaż wiadomość
Właśnie kilka dni temu zauważyłam ten salon i też jestem ciekawa..ale to chyba nie TEN SŁYNNY WIELOKROTNIE TU WYMIENIANY Emil z Montowni?
Znowu jestem na etapie poszukiwania fryzjera doskonałego...eh ;/
nie, nie.. to na pewno nie ten sam chyba się skuszę i do niego wybiorę w najbliższym czasie przed weselem to dam znać bo niestety ja też jeszcze nie odnalazłam tego jedynego i etap poszukiwań trwa ..
__________________
Nie można kochać innych, nie kochając siebie.
pastella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 19:36   #2534
meg67
Raczkowanie
 
Avatar meg67
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 50
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej! Przegladam wątek i tak zauważylam że żadna z Was nie pisze nic na temat salonu Anny Chołoty, ja obcinałam sie tam i czesałam i jestem bardzo zadowolona Jednak moja "ukochana" fryzjerka odeszła z tego salonu. Polecacie jakies inne dziewczyny?? Chodzi mi o czesanie na wesele.
meg67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 21:43   #2535
Margharett_Agness
Raczkowanie
 
Avatar Margharett_Agness
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 136
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej, poszukuję informacji o p. Agnieszce Repeć (Studio 4), chodzi o fryzurę ślubną. Jeśli któraś z Was chciałaby podzielić się opinią, będę wdzięczna
__________________
Żonka i mama

Zapuszczam włosy od: Grudzień 2012
Margharett_Agness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 21:59   #2536
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez pastella Pokaż wiadomość
nie, nie.. to na pewno nie ten sam chyba się skuszę i do niego wybiorę w najbliższym czasie przed weselem to dam znać bo niestety ja też jeszcze nie odnalazłam tego jedynego i etap poszukiwań trwa ..
A czemu akurat on przyszedł Ci do glowy? Jakaś fryzjerska sława, bo nie kojarzę?
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 16:14   #2537
pastella
Raczkowanie
 
Avatar pastella
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 209
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez kamkam Pokaż wiadomość
A czemu akurat on przyszedł Ci do glowy? Jakaś fryzjerska sława, bo nie kojarzę?
ale pytasz czemu zdecydowałam się pójść do tego Emila Siwińskiego? czy chodzi Ci o tego z Montowni ? bo już mi się pomieszało

idę do niego trochę w ciemno .. właśnie nigdzie jakoś nie mogę znaleźć opinii na jego temat .. ale po prostu mieszkam tuż obok i chce go sprawdzić ale muszę powiedzieć, że ma chyba sporo klientek bo cały czas ktoś tam u niego jest i na mnie też zrobił pozytywne pierwsze wrażenie zobaczymy czy będę zadowolona już po wizycie, a zależy mi bo parę dni później idę na wesele
__________________
Nie można kochać innych, nie kochając siebie.
pastella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 16:50   #2538
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: Fryzjer - Lublin

Aaaa bo mi się nie zacytowało jak trzeba, pytałam o Emila z Racławickich Zrozumiałam, że czesz się u niego na wesele czyli że raczej to nie jest pierwsza wizyta, ale teraz widzę, że najpierw masz jazdę próbną daj zatem znać jak wrażenia
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 22:37   #2539
pastella
Raczkowanie
 
Avatar pastella
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 209
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez kamkam Pokaż wiadomość
Aaaa bo mi się nie zacytowało jak trzeba, pytałam o Emila z Racławickich Zrozumiałam, że czesz się u niego na wesele czyli że raczej to nie jest pierwsza wizyta, ale teraz widzę, że najpierw masz jazdę próbną daj zatem znać jak wrażenia
ok, zdam relacje
__________________
Nie można kochać innych, nie kochając siebie.
pastella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 22:38   #2540
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Odp: Fryzjer - Lublin

Czy ktoras z Was byla moze w studiu fryzur na biernackiego?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 12:28   #2541
peesz
Raczkowanie
 
Avatar peesz
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 42
Dot.: Fryzjer - Lublin

Dziewczyny potrzebuje naprawde dobrego fryzjera, a konkretniej chodzi mi o FARBOWANIE, a nie obcięcie włosów- takiego który dobierze fajny modny kolor do koloru cery oczu itd. Mozecie kogos polecic? Cena nie gra roli, aczkolwiek wiadomo im taniej tym lepiej
peesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 14:12   #2542
sylwusiek95lbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 11
regeneracja włosów w Lublinie

Witam dziewczyny i licze na pomoc dziewczyny wiecie moze gdzie zabieg JOICO wykonują w Lublinie bo kurcze ja nie mam zielonego pojecia szukalam i znalezc nie moge. Ktora z was moze wie? albo moze polecicie dobrego fryzjera w Lublinie z dobrym zabiegiem regenerującym wloski
sylwusiek95lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 17:45   #2543
wiciokrzew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjer - Lublin

Podczas studiowania w Lublinie chodziłam do Łysola, ma mały pokoik w akademiku bodaj Femina lub sąsiednim, bardzo ładnie mi cieniował włosy, nie miał żadnego problemu z moja bardzo gęstą czupryną, porównując go do innych fryzjerek z lublina, o których nie chce tu pisaćbo złośliwa nie jestem to jest prawdziwy fryzjer, który dopasowuje fryzurę do kształtu twarzy, zna podatność włosów na różne cięcia i jest w tym dobry. Ostatnio w znanym salonie w centrum fryzjerka ścinała moje włosy 2 godziny!!!To nie było zwykłe skrócenie z małym cieniowaniem myślałam, że nie wyjdę już z tego salonu, gdyby mi miała robić jeszcze modeling z koloryzacją nie wytrzymałabym tego psychicznie...
wiciokrzew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 09:54   #2544
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Fryzjer - Lublin

prosze o usuniecie postu

Edytowane przez stewardesa
Czas edycji: 2013-10-04 o 11:11
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 22:45   #2545
anes_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej!! Dzisiaj byłam na otwarciu nowego salonu PINK HAIR AND BEAUTY STUDIO na ulicy Choiny (os. Czechów) - wystrój i atmosfera rewelacyjne. No i najważniejsze fryzjerki - widać, że dziewczyny znają się na rzeczy, są bardzo miłe, pomocne i potrafią doradzić uczesanie. Miałam ścięcie i modelowanie włosów i jestem bardzo zadowolona. Na pewno jeszcze tam wrócę.
__________________
anes_

http://kulinarnewariacje.blogspot.com/
anes_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 09:51   #2546
neonova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer - Lublin

Chciałam rozjasnic wlosy dlugie i naturalne, moze narazie tylko do polowy na blond, ktoremu fryzjerowi wg. Was moge zaufac ze mi nie popsuje wlosow farbowaniem? czesto wychodzilam z innym efektem i z placzem
neonova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 12:20   #2547
201612201548
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: N.
Wiadomości: 142
Dot.: Fryzjer - Lublin

Nie znam się zupełnie na fryzjerach w Lublinie, więc mam do was pytanie: czy wiecie w jakim salonie pracują na farbach Goldwell? Zależy mi właśnie na nich i oczywiście na tym, żeby fryzjer nie spartaczył mi włosów. Z góry dzięki za odpowiedzi
201612201548 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 09:14   #2548
laclos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 256
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez DomFollowill Pokaż wiadomość
Nie znam się zupełnie na fryzjerach w Lublinie, więc mam do was pytanie: czy wiecie w jakim salonie pracują na farbach Goldwell? Zależy mi właśnie na nich i oczywiście na tym, żeby fryzjer nie spartaczył mi włosów. Z góry dzięki za odpowiedzi
W Montowni Fryzur używają farb Goldwell (jak i innych kosmetyków tej firmy). Maja tez w ofercie inne farby więc zaznacz wyraźnie na jakiej ci zależy.
__________________

Wszystkie rzeczy są definiowane przez swoje nazwy. Wystarczy zmienić nazwę, a zmienia się obiekt.

Terry Pratchett
laclos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 10:43   #2549
alica84
Raczkowanie
 
Avatar alica84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 196
Dot.: Fryzjer - Lublin

Dziewczyny, czy możecie polecić jakiegoś dobrego (i niedrogiego) fryzjera na Wieniawie? Chodzi mi tylko o podcięcie końcówek. Moje włosy są dość trudne pod tym względem, dlatego nie chcę ich podcinać sama i szukam jakiegoś specjalisty
__________________
Karma tastes so sweet.
alica84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 15:34   #2550
201612201548
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: N.
Wiadomości: 142
Dot.: Fryzjer - Lublin

Dzięki wielkie Właśnie nad tym salonem się zastanawiałam! A nie orientujesz się może jak długo trzeba czekać na wizytę?
201612201548 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.