Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-30, 21:06   #2341
martyna_martyna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: rozowa kraina;)
Wiadomości: 728
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

dziewczyny powiem jedno szybko do psychiatry, i psycholo\ga, WALCZCIE!
__________________
WIARA, NADZIEJA, MILOSC...

Edytowane przez martyna_martyna
Czas edycji: 2008-11-18 o 21:30
martyna_martyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 16:16   #2342
Marysiulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Witam serdecznie!!
Pisalam na tym forum jakis rok temu, moze jeszcze wczesniej. Dopiero teraz zdecydowalam sie isc na psychoterapie. Jestem szczesliwa osoba,ale tkwi we mnie poczucie winy, zbyt duzy perfekcjonizm, strach.. Moja terapeutka pomaga mi to zrozumiec i uwolnic sie od tego. Nie chce juz dluzej tlumic negatywnych emocji. I chce isc do slubu z pieknymi wlosami) Trzymam kciuki za Was i prosze o trzymanie ich za mnie. Nie dajcie sie! Polecam psychoterapie -w podswiadomosci kryja sie takie mechanizmy, o ktorych nam sie nie snilo - psychoterapeuta moze nas z tego wyciagnac. I nie mylmy psychoterapeuty z psychologiem,czy psychiatra - psycholog nie zna sie na psychoterapii, a psychiatra przepisuje leki, zamiast zaglebic sie w podswiadomosc i zmienic w niej to,co nas tak meczy. Buziole dla wszystkich!!!
Marysiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 16:01   #2343
patunia0909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 26
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

hej kiedys mialam wstawic zdjecie ale z glowy mi wylecialo zeby nie bylo ze pisalam tylko aby sie wyklocac w koncu wstawiam zdjecie prosze

a i mam pytanko: lili coco bylas juz na goldwelu? jak tak to jak efekty? jest roznica miedzy faroukiem?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twarz.jpg (74,6 KB, 234 załadowań)
patunia0909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 16:16   #2344
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Maju, ja myślę, że trochę cierpiałas z powodu pięknych włosów, bo czasem jest tak, że gdy ktoś ciągle nam się przygląda i komentuje, to nie sprawia nam to przyjemności. Czujemy się wtedy wręcz nadzy i bezbronni. Kiedy mamy niewiele lat i ogólnie nie jesteśmy pewni siebie, to każdy złośliwy komentarz wydaje się gromem z jasnego nieba, a miły wprawia w spore zakłopotanie. Wiele młodziutkich dziewczyn chce wtedy zniknąć. Jedna garbią się, inne wyrywają włosy, jeszcze inne niestety chorobliwie się odchudzają, a to wszystko chyba ma wspólny mianownik - chcą zniknąć. Nie znajdowac się cały czas w centrum uwagi. Pogadaj z mamą, będzie ci lżej, a ona na pewno doradzi ci coś, co pomoże pokonać nerwicę. Byc może sama kiedyś przeżywała stresy podobne do twoich. Psychoterapia też nie będzie nieszczęściem. Nie idź nie do psychiatry, ale raczej psychologa. Bo trzeba chyba wyłapać, co stoi u podłoża twojej reakcji na głupkowatą i może okrutna reakcję kolegi. Wiele dziewczyn odpowiada przecież w takiej sytuacji pięknym za nadobne, a nie "piętnuje się". Przykrych uwag nikt w ciagu swojego życia nie uniknie, ważne jest, abyśmy zyskały poczucie własnej wartości. Ludzie uwielbiają niestety kąsać delikatnych i wrażliwych, boją się natomiast tych, którzy potrafią pokazać, że mają gdzieś ich zdanie. Bo liczyć powinniśmy się ze zdaniem tych, których można szanować a nie byle kogo.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 19:23   #2345
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez patunia0909 Pokaż wiadomość
hej kiedys mialam wstawic zdjecie ale z glowy mi wylecialo zeby nie bylo ze pisalam tylko aby sie wyklocac w koncu wstawiam zdjecie prosze

a i mam pytanko: lili coco bylas juz na goldwelu? jak tak to jak efekty? jest roznica miedzy faroukiem?
dopiero co pisałam , planuje w maju..jak będe miała dłuższe włosy, narazie intensywnie zapuszczam i odżywiam...
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 21:59   #2346
patunia0909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 26
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

aa i zdjecie przed) oczywiscie na maxa wyprostowane i spalone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brzydkie.jpg (45,4 KB, 222 załadowań)
patunia0909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 00:32   #2347
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Głowa mnie rozbolała bo od kilku godzin czytam to :P No jeszcze do niedawna zastanawiałam się czy Farouk czy Goldwell no ale teraz już wiem , że niema co oszczędzać

Ja nie wiem jak za zabiegi niektórzy płacą tak mało Jescze nie prostowałam włosów ,bo musze je zapuszczać :/
Obdzwoniłam chyba wszystkie większe salony we Wrocławiu i najtaniej jest w salonie Ines. Dziewczyny które tam robią trwałe prostowanie były tez najbardziej konkretne przez telefon same wszystko mi powiedziały i gdy przyszłam na konsultacje ( darmową ) to powiedziały ze mam zbyt zniszczone i kazały poczekac z pół roku i przez ten czas nie prostować prostownicą. Trzymam sie jakoś w tych kręconych :/ Ale włosy są o niebo lepsze . One robią na kosmetykach Goldwela.Za włosy opadające za ramiona płaci się tam 700 zł ,a ceny we Wrocławiu były bardzo zróżnicowane bo w jednym salonie chcieli ode mnie 1400 zł.

Edytowane przez sorina
Czas edycji: 2008-11-03 o 01:48
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 10:00   #2348
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Głowa mnie rozbolała bo od kilku godzin czytam to :P No jeszcze do niedawna zastanawiałam się czy Farouk czy Goldwell no ale teraz już wiem , że niema co oszczędzać

Ja nie wiem jak za zabiegi niektórzy płacą tak mało Jescze nie prostowałam włosów ,bo musze je zapuszczać :/
Obdzwoniłam chyba wszystkie większe salony we Wrocławiu i najtaniej jest w salonie Ines. Dziewczyny które tam robią trwałe prostowanie były tez najbardziej konkretne przez telefon same wszystko mi powiedziały i gdy przyszłam na konsultacje ( darmową ) to powiedziały ze mam zbyt zniszczone i kazały poczekac z pół roku i przez ten czas nie prostować prostownicą. Trzymam sie jakoś w tych kręconych :/ Ale włosy są o niebo lepsze . One robią na kosmetykach Goldwela.Za włosy opadające za ramiona płaci się tam 700 zł ,a ceny we Wrocławiu były bardzo zróżnicowane bo w jednym salonie chcieli ode mnie 1400 zł.
to rzeczywiście dużo..te 1400 zł za włosy leżące na ramionach.to ja nie chce wiedzieć ile ja bede musiała za swoje zapłącić które będą troszke za zapiecie stanika :/ tylko że one nie są kręcone...puszą sie.

powiedzcie mi drogie panie. JAK TO JEST Z ODROSTAMI ROBIONYMI GOLDWELLEM..czy kładą preparat na całe włosy , czy tylko na odrosty ? i czy cenowo jest chociaż troche mniej ?

największe doświadczenie ma aircia ( przepraszam jak źle napisałam ) ona prostowała kilkakrotnie i goldwellem i faroukiem. ale już się niestety nie udziela tutaj
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 10:37   #2349
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Te fryzjerki we Wrocłwiu powiedziały mi ,że odrosty przy moich włosach to nawet po roku mogę zrobić ,bo włosy będę miała ciężkie po prostowaniu i odrosty będą obciążone i mówiły że dziewczyny które u nich robią to właśniepo takim czasie.

Wy tym faroukiem to musicie robić co kilka miesięcy tak? Jakaś dziewczyna tu wcześniej posała że po Goldwellu też robiła odrosty po roku. Tak więc cenowo to chyba podobnie wyjdzie.

Ja jak usłyszałąm te 1400 to zdębiałam. To było w salonie fryzjerskim Unique we Wrocławiu w innych chcieli już 900 800 i 700.

Mam jeszcze do Was pytanie. Czy dużo po włosów po zabiegu Wam obcięto? Bo te dziewczyny mówiły mi, że po zabiegu Goldwellem trzeba dość dużo obciąć tylko że przy długich włosach i mocno skręconych tej różnicy prawie nie widać.I czy po Farouku też fryzjer musi je obciąć?
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 11:31   #2350
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

ja poszlam do fryzjera przed trwala Farouka. Robilam juz ja dwa razy i naprawde jestem mega zadowolona, nie mialam zadniutenkich problemow, nic nie musialam scinac.
Wlosy sa ciagle proste, na odrosty chodze raz w roku, przed latem.

oczywiscie zalezy to od rodzaju wloskow, tego jak przyjmuja taka chemie, ale ja naprawde nie wydawalabym tyle kasy na goldwella, dobrze mi z tym co mam na glowie, a mialam totalna masakre - tzw. owieczke ;P wlosy wypadaly mi tylko na poczatku, jakies 2 miesiace, ale w niewielkich ilosciach, mysle jednak ze bylo to spowodowane moim przejsciem na diete wegetarianska rowniez. Ale lykalam Skrzypovite i Onosis. W tej chwili tak jak mowie jestem juz po 2 trwalej farouka i nie zamienilabym jej na zadna inna
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 11:43   #2351
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

w środę pójde się zapytać do Bogny (gdańsk), ile mnie to wyniesie. już musze się psychicznie przygotować. i chyba jej nie powem o tym że miałam wcześniej farouka robionego, bo i tak goldwellem chce zrobić...a że ona ma taniej niż ETC (podobno), to bez różnicy już...robią przecież w ten sam sposób, i jak ma mi się coś z włosami stać (ODPUKAć) to stanie się również jeżeli pójde wyprostować włosy do salonu ETC, który jest o wiele droższy. ale zamotałam, ale mam nadzieje ze zrozumiałyście.ale mam nadzieje że włosy to przeżyją bo sa w bardzo dobrej kondycji, a do maja będą w jeszcze lepszej

a co do farouka-jak już pisałam, gdybym nie miała farbowanych włosów to bym odrazu poszła , ale niestety dziewczyny się tutaj skarżyły że farbowanych za dobrze nie łapie, a nie chce wydawać jakiś 7stów po to aby mi się po miesiącu zaczęły puszyć, wole już wydać troszkę więcej i mieć tą pewnosć...
i te białe kropki na końcówkach włosów.
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 14:55   #2352
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

lil coco... ja mam farbowane wlosy i po roku nie widze zadnej roznicy. Sa ciagle proste... a naprawde mialam totalne siano na glowie i tzw "szope". wiem ze na kazdego dziala to inaczej, mnie na szczescie Farouk pozytywnie zaszokowal, w doslownym tego slowa znaczeniu. Prostuje wlosy od ponad 2 lat i nadal nie moge sie nacieszyc moimi wlosami
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 14:58   #2353
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

eh...może niedługo pójde zrobić pasemko na próbe.i faroukiem i goldwellem i sobie porównam...
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 15:57   #2354
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Jestem zalamana nikt u mnie nie chce mi zrobic Goldwellem :/
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 17:14   #2355
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Kocurasek a dlaczego Tobie nie chcą wyprostować włosów goldwellem? W jakim mieście?
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 20:01   #2356
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Ja jak usłyszałąm te 1400 to zdębiałam. To było w salonie fryzjerskim Unique we Wrocławiu w innych chcieli już 900 800 i 700.
Ode mnie w Unique chcieli 1900. Dałabym nawet 3tys gdyby tylko chcieli mi zrobić i zrobiliby to dobrze

Cytat:
Napisane przez lil coco Pokaż wiadomość
a co do farouka-jak już pisałam, gdybym nie miała farbowanych włosów to bym odrazu poszła , ale niestety dziewczyny się tutaj skarżyły że farbowanych za dobrze nie łapie, a nie chce wydawać jakiś 7stów po to aby mi się po miesiącu zaczęły puszyć, wole już wydać troszkę więcej i mieć tą pewnosć...
i te białe kropki na końcówkach włosów.
lil ja nie mam farbowanych a i tak beznadziejnie mi to zrobili :/

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
lil coco... ja mam farbowane wlosy i po roku nie widze zadnej roznicy. Sa ciagle proste... a naprawde mialam totalne siano na glowie i tzw "szope". wiem ze na kazdego dziala to inaczej, mnie na szczescie Farouk pozytywnie zaszokowal, w doslownym tego slowa znaczeniu. Prostuje wlosy od ponad 2 lat i nadal nie moge sie nacieszyc moimi wlosami
Gdzie robiłaś? Jeśli to nie tajemnica

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Kocurasek a dlaczego Tobie nie chcą wyprostować włosów goldwellem? W jakim mieście?
We Wrocławiu boją się bo mam już Farouka na włosach. Chyba zostaje mi Warszawa albo Gdańsk...
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 20:26   #2357
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ale dlaczego nie chcą ci wyprostowac Goldwellem? Masz aż tak zniszczone? Przejdź się do Ines i zapytaj tam czy ci zrobią.
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 20:39   #2358
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Ale dlaczego nie chcą ci wyprostowac Goldwellem? Masz aż tak zniszczone? Przejdź się do Ines i zapytaj tam czy ci zrobią.
nie chcą zrobić bo nie wiedzą jak się zachowają włosy po nałożeniu trwałej na trwałą szczerze to nie mam pojęcia jak w Ines robią a ja się boję niesprawdzonych fryzjerów :/
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 21:00   #2359
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Kocurasek - trwala Farouka robie regularnie w Poznaniu i podkresle raz jeszcze - jestem mega zadowolona
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 21:08   #2360
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
Kocurasek - trwala Farouka robie regularnie w Poznaniu i podkresle raz jeszcze - jestem mega zadowolona
a w ktorym salonie? moze sie pokusze
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 08:48   #2361
Gosia_kr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 10
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Hej Nafie mam prosbę mogłabyś załączyc jakieś zdjecia przed i po jeśli masz?
Gosia_kr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 10:25   #2362
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Kocurasek ale pójść możesz i zapytac co one o tym sądzą. Moze one robiły już taką to Ci powiedzą jak włosy reagują. Konsultacje sa bezpłatne więc nic nie ryzykujesz. Mi ni echciały zrobić bo powiedziały że są zbyt zniszczone i połowę musiały by wyciąć
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 16:14   #2363
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Kocurasek ale pójść możesz i zapytac co one o tym sądzą. Moze one robiły już taką to Ci powiedzą jak włosy reagują. Konsultacje sa bezpłatne więc nic nie ryzykujesz. Mi ni echciały zrobić bo powiedziały że są zbyt zniszczone i połowę musiały by wyciąć
Chce isc do nich i sie spytac nie zaszkodzi
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 17:51   #2364
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

No to ciekawa jestem co one Ci powoiedzą. Bo ja byłam nastawiona na to że za kilka dni będe miała już śliczne proste włosy a moje nie były nigdy rozjaśniane tylko po prostownicy tak się zniszczyły po prostownicy i słońcu
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 21:35   #2365
ewebia44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 3
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Hey laski widze że doszła kolejna z pomysłem prostowania na słałe ale wrocław poznan to za daleko dla mnie szukam cos ala lublin hehe i jaikis dobrych salon z tym że nie wiem w końcu jaką metoda byłabym wdzieczna za adresy sklepów bo coś cieżko mi znaleśc chodzi mi o faurouk pomocy
ewebia44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 14:14   #2366
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
No to ciekawa jestem co one Ci powoiedzą. Bo ja byłam nastawiona na to że za kilka dni będe miała już śliczne proste włosy a moje nie były nigdy rozjaśniane tylko po prostownicy tak się zniszczyły po prostownicy i słońcu
Sorina pokażesz swoje włoski? Ja jestem troszkę zapracowana więc troszkę minie zanim się do nich udam
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 16:13   #2367
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Mogę wrzucic zdjęcie ,ale włosy ściełam dużo i nie widać będize na zdjęciu że są tak przesuszone.
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 17:47   #2368
Ana 10655152
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

mam wrazenie ze zaraz mi sie mozg zlasuje od tych wszystkich opinii!! widze ze sa bardzo podzielone i chyba nie dowiem sie prawdy dopoki sama nie sprobuje jeszcze sie waham ale chyba jednak zaryzykuje to prostowanie na stale. tak czy inaczej wiekszosc przeczytalam i Wasze opinie sa przydatne szkoda tylko ze nie sa jednolite i zdania tak sie roznia ;(

Pozdrawiam ;D
Ana 10655152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 18:24   #2369
Nefretitii
Raczkowanie
 
Avatar Nefretitii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Dziewczyny ja też prostowałam w Poznaniu na ul. Słowiańskiej Faroukiem (wcześniej już o tym pisałam) i tak jak kolezanka wyżej (ktora tez prostowala w Poznaniu) jestem mega zadowolona
Nefretitii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 12:11   #2370
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

A prostował ktoś z was samodzielnie włosy w domu? Płynem do trwałej
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.