Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-11, 09:12   #871
karla4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 48
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

martinka_m faktycznie podobno nie wolno wykonywać tego zabiegu na rozjaśnianych włoskach. Mi też wydaje się ,że nawet jak ufarbujesz włoski na ciemny kolorek to nic to nie da,a osłabi je jeszcze bardziej. Podobno od ostatniego farbowania musi minąć minimum cztery trzy, cztery miesiące,żeby bezpiecznie wyprostować włosy.
karla4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 09:18   #872
karla4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 48
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

aaricia, jak Twoje włoski? Czym je teraz pielęgnujesz? kupiłaś jakies specjalne kosmetyki? Ja wybieram się za miesiąc na prostowanko,jak wszystko pójdzie dobrze
karla4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 10:33   #873
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez karla4 Pokaż wiadomość
martinka_m faktycznie podobno nie wolno wykonywać tego zabiegu na rozjaśnianych włoskach. Mi też wydaje się ,że nawet jak ufarbujesz włoski na ciemny kolorek to nic to nie da,a osłabi je jeszcze bardziej. Podobno od ostatniego farbowania musi minąć minimum cztery trzy, cztery miesiące,żeby bezpiecznie wyprostować włosy.
i to mnie wlasnie martwi nawet jak pojde dopiero w przyszlym mc, to od farbowania minie jedynie 2 miesiace a ja sie juz nie moge doczekac moje naturalne wlosy to koszmar od dziecinstwa chyba zrobie tak, ze wybiore sie do fryzjerki i zapytam, co zrobic.

a co do spania, to rzeczywiscie tez zastanawilam sie co zrobic i chyba ja tez bym sie nie polozyla, bo za bardzo to dla mnie ryzykowne....juz wole sie przemeczyc jedna noc
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 10:40   #874
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez Patkaa Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny ja prostuje od jakiegos roku wlosy ceramiczna prostownica niestety bardzo mi sie niszcza od niej dlatego chcialam sie zapytac jak dlugo trzyma sie to prostowanie chemiczne na wlosach i czy trzeba jeszcze prostowac je prostownica po zabiegu?????????????????? ???
Patko, ja Cię proszę...
Przeczytaj chociaż tę stronę wątku.

Cytat:
Napisane przez Paulinka:D Pokaż wiadomość
Zobacz post aarici powyżej
Tak jest.

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
ale jedna rzecz mnie nurtuje..... nie wykonuje sie tego zabiegu na wlosach rozjasnianych... rozjasnianych tzn. potraktowanych rozjasniaczem, czy czyms mocnym w tym rodzaju (wybaczcie jezeli gadam glupoty ale nie znam sie za bardzo ) czy dotyczy to rowniez wlosow farbowanych na blond zwykla farba ze sklepu? jezeli tak, to czy jezeli pofarbuje sie na ciemniejszy kolor to to cos zmieni?? bo generalnie wlosy same w sobie beda jednak rozjasnione, a ciemny kolor to tylko wierzchnia warstwa.....
Obawiam się, że i sklepowe farby do włosów zawierają składniki rozjaśniające. I że nie można prostować takich włosów.

Cytat:
Napisane przez Patkaa Pokaż wiadomość
aaricia8 mam pytanko czy nie zauwazylas ze wlosy po prostowaniu sa zniszczone bo ja mam generalnie bardzo slabe i farbowane wlosy wiec boje sie ze beda po tym strasznie zniszczone??????????????? ?
Patko, włosy po zabiegu są lepszej jakości. Na pewno nie zniszczone bardziej niż były.

Cytat:
Napisane przez karla4 Pokaż wiadomość
aaricia, jak Twoje włoski? Czym je teraz pielęgnujesz? kupiłaś jakies specjalne kosmetyki? Ja wybieram się za miesiąc na prostowanko,jak wszystko pójdzie dobrze
Dziękuję, włoski mają się bardzo dobrze Pielęgnuję je normalnie. Szamponem i maską ze zwykłego sklepu. L'Orealem, Schwartzkopfem itp.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 14:03   #875
Paulinka:D
Przyczajenie
 
Avatar Paulinka:D
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kazimierza Wielka/ obecnie Chicago
Wiadomości: 27
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Heh mam małe pytanko... Skoro nikt mi nie odpisał co do tego czy jest jakiś salon Farouka w Krakowie ... to czy jeśli zadzwonie do tej przedstawicielki handlowej(woj. świętokrzyskie, małopolska) http://farouk.pl/www/index.php?art=3 to mi udzieli informacji na temat czy mogę i jeśli tak to gdzie zrobić to prostowanie??? Do najbliżej mam do Krakowa(godz jazdy) a do Kielc albo Katowic ok 3 godzin Prosze pomóżcie
Paulinka:D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 15:09   #876
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Paulinko, nie wiem czemu zakładasz, że wiemy co powie Ci inna osoba Jest przedstawicielem handlowym. Więc powinna Ci tej informacji udzielić. Tak więc żeby się dowiedzieć, po prostu zadzwoń do niej. Jeśli nie będzie wiedziała, to poproś o nr tel, gdzie będziesz się mogła dowiedzieć. I to tyle.

Nieco samodzielności Paulinko. Ja też zanim znalazłam konakty do fryzjerów to wykonałam kilka telefonów i poszukałam informacji w internecie. Nikt Ci informacji na tacy nie poda. Szczególnie, że chyba nie ma tu nikogo, kto by korzystał z takiego zabiegu w Krakowie. Przecieraj więc szlaki
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 15:47   #877
Paulinka:D
Przyczajenie
 
Avatar Paulinka:D
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kazimierza Wielka/ obecnie Chicago
Wiadomości: 27
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Heh dzięki aaricia no cóż ale jakby to powiedzieć... moje kłaki mnie doprowadzają do szału i to dlatego jestem taka niecierpliwa a po prostu nie miałam pojęcia czy ten przedstawiciel handlowy będzie miał takie info No cóż to trzeba dzwonić wielkie Dzięki jak coś to będę pierwsza z tego forum która wyprostuje włoski w Krk (jeśli będzie taka opcja)
Paulinka:D jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-11, 15:57   #878
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Dzwoń, dzwoń. I daj znać co Ci powiedziała
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 16:11   #879
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

karla4 ja tez sie ciesze,ze tak to sie skonczylo co do pielegnacji to zakupilam szampon CHI FAROUKA,odzywke do wl.farbowanych i po zabiegach chemicznych(tez CHI Farouk) no i szczotke turbo farouk
hehe no coz poprostu farouk
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 16:19   #880
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
karla4 ja tez sie ciesze,ze tak to sie skonczylo co do pielegnacji to zakupilam szampon CHI FAROUKA,odzywke do wl.farbowanych i po zabiegach chemicznych(tez CHI Farouk) no i szczotke turbo farouk
hehe no coz poprostu farouk
ile zaplacilas za te cudenka ??
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 17:34   #881
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
ile zaplacilas za te cudenka ??
za szampon zaplacilam 70zl/300ml ,odzywke 80zl/300ml a za szczotke 40zl
ale sa mniejsze i tansze opakowania
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-11, 19:56   #882
karla4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 48
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Strasznie drogie te kosmetyki, ale myślę,że się opłaca.Ja pewnie tez zainwestuje w te specyfiki.
karla4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 20:01   #883
karla4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 48
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

martinka-m już się wywiedziałam,ze napewno nie wolno rozjaśniać, ani farbować włosów na trzy miechy przed prostowaniem, niestety
karla4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 20:28   #884
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez karla4 Pokaż wiadomość
martinka-m już się wywiedziałam,ze napewno nie wolno rozjaśniać, ani farbować włosów na trzy miechy przed prostowaniem, niestety
zalamka
a juz sie tak ucieszylam, ze cos wreszcie zrobie z tymi okropnymi wlosami , nawet jak bym chciala isc w maju to mina dopiero 2 mc od mojego farbowania

ale z drugiej strony to dziwne, bo zaraz po zabiegu mozna sie farbowac jak sie nie myle jedna wizazanka miala zarazem prostowane i farbowane....to nie sprawieliwe


dziewczyny a moze ktoras z was jednak zlamala ta zasade i zaryzykowala??
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 08:53   #885
mikikiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Ja mam włosy lekko falowane,a jak je wyprostuje to wieczorem to rano mam normalne moje włosy. Nie wiem może powinnam używać jakiś odżywek alre nie wiem jakich?? Prosze pomóżcie mi dobrać odpowiednią!! Z góry dziękuje za pomoc
mikikiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 09:02   #886
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
zalamka
ale z drugiej strony to dziwne, bo zaraz po zabiegu mozna sie farbowac jak sie nie myle jedna wizazanka miala zarazem prostowane i farbowane....to nie sprawieliwe


dziewczyny a moze ktoras z was jednak zlamala ta zasade i zaryzykowala??
Z tego co się orientuję to ta dziewczyna miała farbowane włosy farbą Farouk, która nie szkodzi włosom prostowanym.
Jesli chodzi o to, to nie czuję się znawcą - mam naturalnie włosy. Znawcą to ja jestem tylko w prostowaniu .
Ale z tego co mi wiadomo, prostować nie wolno włosów rozjaśnianych. Farbowane można.
karla4 skąd wiesz, że trzeba odczekać 3 m-ce od farbowania żeby włosy wyprostować?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 17:51   #887
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

ja sie chyba poprostu w sobote przejade do p. Agnieszki na grzybowska i wszystkiego sie dowiem do kazdych wlosow trzeba podejsc indywidualnie a ja juz nie wytrzymam dluzej tak w niepewnosci ....
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 18:45   #888
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

to ja mialam farbowane i prostowane wlosy tego samego dnia
najpierw p.Agnieszka pofarbowala mi wlosy farba farouka(nie zawiera amoniaku) a potem przystapila do prostowania...troche sie zeszlo,no ale coz
z tego co mi powiedziala to wlosow rozjasnianych z reguly w ogole sie nie prostuje (trwale) natomiast wloski farbowane na ciemniejsze kolorki mozna.
zabieg farbowania w przypadku innych farb MOZNA przeprowadzic najwczesniej na tydzien przed prostowaniem.
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 19:29   #889
karla4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 48
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

aaricia 8 jak dzwoniłam do p.Agnieszki umówić się na to prostowanko,które nie doszło do skutku,ale napewno dojdzie , to pytałam się jej o farbowane włosy, bo ja w grudniu sobie farbowałam i ona mi powiedziała,że jeżeli minęły juz min. trzy miechy od ostaniego farbowania to można prostować.Ale wszystko zależy od ogólnej kondycji włosów itd.Zgadzam sie,że do każdych włosów trzeba indywidualnie podejść.
karla4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-12, 19:35   #890
karla4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 48
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
to ja mialam farbowane i prostowane wlosy tego samego dnia
najpierw p.Agnieszka pofarbowala mi wlosy farba farouka(nie zawiera amoniaku) a potem przystapila do prostowania...troche sie zeszlo,no ale coz
z tego co mi powiedziala to wlosow rozjasnianych z reguly w ogole sie nie prostuje (trwale) natomiast wloski farbowane na ciemniejsze kolorki mozna.
zabieg farbowania w przypadku innych farb MOZNA przeprowadzic najwczesniej na tydzien przed prostowaniem.

Fatimko ja nie rozumiem.To włosy,które mają być prostowane można- jak to najwcześniej ?- farbować na tydzień przed prostowaniem? Kto Ci to powiedział?
karla4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 19:42   #891
karla4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 48
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

martinka_m fakt,jak pojedziesz to pewnie ta fryzjerka najlepiej Ci doradzi co dalej robić. Czy prostować ,czy lepiej poczekać. Tylko szczerze jej powiedz co robiłaś ostatnio z włosami.No cóż mi jak dzwoniłam, to powiedziała,że od ostatniego farbowania ( które miałam w grudniu) najlepiej jak upłyną trzy miesiące. Tak będzie najbezpieczniej.Ale może u Ciebie będzie inaczej...ja już sama nie wiem, a nie chce dziewczyn wprowadzać w błąd. Pisze to, co mi mówiła
karla4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 19:52   #892
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez karla4 Pokaż wiadomość
martinka_m fakt,jak pojedziesz to pewnie ta fryzjerka najlepiej Ci doradzi co dalej robić. Czy prostować ,czy lepiej poczekać. Tylko szczerze jej powiedz co robiłaś ostatnio z włosami.No cóż mi jak dzwoniłam, to powiedziała,że od ostatniego farbowania ( które miałam w grudniu) najlepiej jak upłyną trzy miesiące. Tak będzie najbezpieczniej.Ale może u Ciebie będzie inaczej...ja już sama nie wiem, a nie chce dziewczyn wprowadzać w błąd. Pisze to, co mi mówiła
obawiam sie ze pewnie mi powie to samo ale chce pojechac i poprostu sie zapytac co moge zrobic, jakie ewentualnie zabiegi czy jak pielegnowac wlosy zebym mogla jej jak najszybciej wyprostowac.

tak sie jeszcze zastanawiam, bo zeby toche wyplukac farbe z wlosow to mozna myc szamponem przeciwlupiezowym, tylko czy to podziala na jasne wlosy? bo nie wiem czy ciemne barwniki i jasne dzialaja tak samo

ja juz zaczynam popadac w desperacje i szukam nowych sposobow, ale mysle juz tylko o tym zeby je wyprostowac !!!
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 08:42   #893
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Zapytajcie się najlepiej tej fryzjerki, która będzie robiła Wam prostowanie. Nie ma co kombinować i gdybać. Trzeba się po prostu dowiedzieć u źródła.

Kurna, powinnam u niej dostać chyba jakąś mega-zniżkę. Za takie napędzanie klientów
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 10:22   #894
Gosia_kr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 10
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Hej Paulinka dowiedziałaś się może gdzie można wyprostować włosy blisko Krakowa?? jeśli będziesz coś wiedziec to napisz pliiiz
z góry dzięki
Gosia_kr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 12:09   #895
karla4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 48
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Zapytajcie się najlepiej tej fryzjerki, która będzie robiła Wam prostowanie. Nie ma co kombinować i gdybać. Trzeba się po prostu dowiedzieć u źródła.

Kurna, powinnam u niej dostać chyba jakąś mega-zniżkę. Za takie napędzanie klientów

Tak, ja też myślę,że najlepiej się zapytac fryzjerki.Każde włosy są inne i i do każdych trzeba indywidualnie podejść.

Co do zniżki to byłoby miło, gdybyś ją dostała Gorzej, jeżeli p.Agnieszka bywa tu czasami i czyta wszystko co tu piszemy.... Może sie ubawić po pachy Osobiście mam nadzieję,że nie bywa tu.....
karla4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 12:14   #896
karla4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 48
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

martinka_m chyba fatim wypłukiwała farbe z włosów szamponem przeciwłupieżowym. Nie popadaj w depreche tylko idz do tej fryzjerki i pogadaj z nią. Jeżeli będziesz musiała poczekać na prostowanko z powodu farbki na włoskach, to ona pewnie Ci doradzi co robić do tego czasu, czym je myć i jak pielęgnować.
karla4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 12:35   #897
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez karla4 Pokaż wiadomość
martinka_m chyba fatim wypłukiwała farbe z włosów szamponem przeciwłupieżowym. Nie popadaj w depreche tylko idz do tej fryzjerki i pogadaj z nią. Jeżeli będziesz musiała poczekać na prostowanko z powodu farbki na włoskach, to ona pewnie Ci doradzi co robić do tego czasu, czym je myć i jak pielęgnować.
ja rzeczywiscie troche juz szaleje z tym prostowaniem, ale to moje marzenie. od dziecka moje wlosy to moj najwiekszy kompleks, krecone, loki i czesto szopa

jutro sie pewnie wybiore do p.Agnieszki i wszystkiego dowiem. jak bede musiala przeczekac jeszcze 2 mc to bedzie tagedia ale jak postaram sie wytrzymac

rowniez mam nadzieje ze p. Agnieszka tu nie bywa i zwlaszcza nie czyta tych moich desperackich glupot.....
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 12:52   #898
Patkaa
Przyczajenie
 
Avatar Patkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Question Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

HEJ DZIEWCZYNY DZISIAJ BYLAM W PROFESJONALNYM ZAKLADZIE FRYZJERSKIM NIESTETY MIESZKAM W MALYM MIESCIE JAKIM JEST TARNÓW WIEC MUSIALAM DLUGO SZUKAC PONIEWAZ TYLKO 2 ZAKLADY WYKONUJA TAKIE ZABIEGI W JEDNYM POWIEDZIANO MI ZE JEST TO ZABIEG NA ZASADZIE TRWALEJ CZYLI TRAKUJE SIE WLOSY TAKIM PLYNEM A DZISIAJ BYLAM W TYM PROFESJONALNYM I BARDZO SYMPATYCZNA PANI WYTLUMACZYLA MI WSZYSTKO CO I JAK BEDZIE TO KOSZTOWALO 100 ZL NIE WIEM JAKA METODA BO ZAPOMNIALAM SIE ZAPYTAC HEHEHE ALE WIEM ZE NAKLADA SIE KREM A POTEM JAKIS UTRWALACZ I WSZYSTKO JEST Z FIRMY LOREALA HEHHE WIEC JAK SADZICIE??????????????
DZIEKI ZA ODPOWIEDZI I POZDRAWIAM
Patkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 15:02   #899
Paulinka:D
Przyczajenie
 
Avatar Paulinka:D
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kazimierza Wielka/ obecnie Chicago
Wiadomości: 27
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez Gosia_kr Pokaż wiadomość
Hej Paulinka dowiedziałaś się może gdzie można wyprostować włosy blisko Krakowa?? jeśli będziesz coś wiedziec to napisz pliiiz
z góry dzięki
Hmm no cóż mówiąc szczerze to jeszcze nie zadzwoniłam bo nie miałam czasu zabiegana jestem i tyle ale obiecuje że jak tylko się dowiem to dam znać
Paulinka:D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 17:21   #900
karla4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 48
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

BEDZIE TO KOSZTOWALO 100 ZL NIE WIEM JAKA METODA BO ZAPOMNIALAM SIE ZAPYTAC HEHEHE ALE WIEM ZE NAKLADA SIE KREM A POTEM JAKIS UTRWALACZ I WSZYSTKO JEST Z FIRMY LOREALA HEHHE WIEC JAK SADZICIE??????????????
DZIEKI ZA ODPOWIEDZI I POZDRAWIAM[/quote]

Patkaa, ja niestey Cię rozczaruje... Nie poddawaj się zabiegom Loreala. Zniszczą Ci włosy.Prześledź cały wątek od początku i sama zobaczysz opinie o ich metodach...Oni nie prostują włosów na trwałe, tylko je wygładzają i niszczą okrutnie...a na prawdziwe prostowanie Farouka,albo Goldwella trzeba niestety sporo więcej kaski wyłożyć.
karla4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.