Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-27, 14:50   #2071
kamiluszka5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

hej dziewczyny. Polecam bardzo gorąco krem trwale prostujący Tango Normal albo trochę mocniejszy Tango Strong. Ja przetestowałam Normal i muszę powiedzieć, że nie spodziewałam się aż takich prostych włosów. zakupiłam go za 22. 80 i jeszcze duuuużo zostało także jest bardzo wydajny. ja mam włosy do ramion i zużyłam nie całe pół tubki.
kamiluszka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 18:01   #2072
Maya_153
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
GG do Maya_153
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was dziewczeta, moze mi powiedziec na jak dlugo wystarcza chemiczne prostowanie wlosow? Co sie z tymi wlosami dzieje po takim zabiegu? Czy nie wysuszaja sie za bardzo?
a ja zrobiłam.. działa, chociaż już odrastaja..
Maya_153 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 20:33   #2073
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

jeśli rok temu farbowałam włosy , mogę zrobić trwałe prostowanie faroukiem? chodzi mi o trwały i długi efekt, chociaż nie mam loków, tylko fale, ale i tak jak prostuję, używam dobrych kosmetyków i prostownicy, to po kilku godzinach się 'rozprostowują'
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 12:12   #2074
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Myśle ze jesli nie sa zniszczone to nie ma ku temu przeciwwskazan
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 14:28   #2075
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Myśle ze jesli nie sa zniszczone to nie ma ku temu przeciwwskazan
Są zniszczone przez prostowanie, daltego chce zrobić trwałe, by ich nie niszczyć... bo w prostych dobrze wyglądam, a jeszcze lepiej w idealnie prostych, a takie mam tylko przez kilka godz po prostowaniu jak nie wychodzę na wilgotne powietrze
Najlepiej pójdę do salonu i się spytam
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 17:07   #2076
sallcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Podobno na włosy rozjaśniane nie wolno robić trwałej ^^ No ale zaryzykowałam ( i tak mialam zamiar te rozjaśniane ściać bo mam już spore odrosty własnego blondu) w każdym razie.

Wlosy mi się nie zgumowały po tym i nie wypadają mi bardziej niż zwykle. Jetsem zadowolona. Za trwałą zapłaciłam 40 zł i zrobiłam sobie sama w domu.

. Mam włosy wyjątkowo mocno poskręcane ^^ Nie to że takie murzynskie loki, niee Tylko w niektórych miejscach mam takie ruloniki jak to kiedyś księżniczki nosiły a w niektórych poprostu fale. Są na tyle skubane mocno skręcone, ze prostowąłam je po 2 godziny i i tak były takie krzywe ^^ xD I wystarczyło troche wilgoci i znowy wyglądąłam jak ciołek. Jak miałam długie to to było ładne ale narazie noszę krótsze fryzury. ( no cuż dziewczyny lubią zmiany :P )

Nie sprostowały mi się idealnie ale z prostownicą mi teraz zajmuje 5 minut, bo przelatuje tylko pojedyńcze koszmyki a nie cały łep. ZObaczymy ile się utrzyma
sallcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 19:51   #2077
Boginiii013
Przyczajenie
 
Avatar Boginiii013
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ej Laseczkii !
we wtorek mam sobie wyprostowac wlosy chemicznie i zastanawiam sie czy dobrze robie ..
jak mysliciee ?
a co do rozjasnianych wlosow mialam rok temu fryzjer sie im przygladal i powiedziwal ze koncowki ktore mi pozostaly albo obetnie albo bede miala kuracje
__________________
W życiu robie tak, żeby robić jak najmniej xD
Boginiii013 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-04, 20:34   #2078
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sallcia Pokaż wiadomość

Wlosy mi się nie zgumowały po tym i nie wypadają mi bardziej niż zwykle. Jetsem zadowolona. Za trwałą zapłaciłam 40 zł i zrobiłam sobie sama w domu.


Nie sprostowały mi się idealnie ale z prostownicą mi teraz zajmuje 5 minut, bo przelatuje tylko pojedyńcze koszmyki a nie cały łep. ZObaczymy ile się utrzyma
Jaki preparat kupiłaś aby sama wyprostować?
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 21:51   #2079
Maryta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 13
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

przejrzalam baa co wiecej prezczytalam :P wszystkie posty w tym watku ale przyznam ze sama nie wiem co poczac mieszkam kolo Pily ale mimo wszystko bylabym gotowa jechac na zabieg chemicznego prostowania wlosow do samej Warszawy co wiecej jestem nastawiona na goldwela ale czytajac wszystkie wpisy ogarnia mnie strach nie prostuje wlosow od poltora roku jakos mialam raz w zyciu zrobione pasemka i bylo to z trzy lata temu ale mimo wszystko mam z natury taka szope przez co moje wlosy "srednio" wygladaja i stad ta desperacja do zbaiegu...z tymze wydajac konkretna sumke oczekiwalam bym rownie porzadnych efektow a tak jak mowie ogarnal mnie strach bo dziewczyny po prawdzie zachwalaja ale w chwile pozniej inne pisza ze wlosy sie rozjasniaja ze skutki moga byc oplakane i to sa takze komentarze do tych najbardziej zachwalanych zabiegow takich jak farouk czy goldwel...czytalam bardzo dokladnie wpisy i tak jak bylam pewna na poczatku podjecia takich krokow co do sprawienia sobie tejze przyjemnosci tak teraz mam bardzo mieszane uczucia...wiec prosze was dziewczyny okreslcie sie konkretnie wyrazcie jakos zdanie bo wiem ze niejedne z was to juz weteranki w tym temacie...po prostu czy rzeczywiscie warto zdecydowac sie na taki zabieg..jestem w liceum wiec pracy jeszcze stalej nie mam naszczescie jakies dwa tyg wakacji za nami i tak wzielam sie do roboty ze w zasadzie przez tydzien wypracowalam 600zł..na reszte sumy pracuje oczywiscie w dalszym ciagu ale tutaj juz musze poczekac na wyplate :P...w kazdym razie nie chce pozniej plakac ale wlosy sa moja zmora od kiedy pamietam...w zeszlym roku wydalam 1000zł na ich przedluzenie wloski byly piekne i nigdy nie powiem ze zaluje ale czesc wlosow z samego wierzchu nie jest przedluzana ze wzgledu na to ze byloby najzwyczajniej widac wszystkie laczenia i zostawia sie tam swoje wlasne ze sie tak wyraze no niby to niewiele ale ja cieszylam sie jedynie nimi w pieknym grubym kucu ktory byl rezczywiscie efektowny ale rozpuscic wlosow nie moglam przez to ze byla zbyt duza roznica miedzy moimi wlosami a pieknymi prosciutkimi wlosami ktore zostaly sciete pewnie jakiejs pannie- ktorej z reszta niemilosiernie zazdroszcze xDD...prosze was o jak najszczersze opinie bo jestem po prostu w kropce...
Maryta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 15:49   #2080
kate2204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 21
Unhappy Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Maryta Pokaż wiadomość
przejrzalam baa co wiecej prezczytalam :P wszystkie posty w tym watku ale przyznam ze sama nie wiem co poczac mieszkam kolo Pily ale mimo wszystko bylabym gotowa jechac na zabieg chemicznego prostowania wlosow do samej Warszawy co wiecej jestem nastawiona na goldwela ale czytajac wszystkie wpisy ogarnia mnie strach nie prostuje wlosow od poltora roku jakos mialam raz w zyciu zrobione pasemka i bylo to z trzy lata temu ale mimo wszystko mam z natury taka szope przez co moje wlosy "srednio" wygladaja i stad ta desperacja do zbaiegu...z tymze wydajac konkretna sumke oczekiwalam bym rownie porzadnych efektow a tak jak mowie ogarnal mnie strach bo dziewczyny po prawdzie zachwalaja ale w chwile pozniej inne pisza ze wlosy sie rozjasniaja ze skutki moga byc oplakane i to sa takze komentarze do tych najbardziej zachwalanych zabiegow takich jak farouk czy goldwel...czytalam bardzo dokladnie wpisy i tak jak bylam pewna na poczatku podjecia takich krokow co do sprawienia sobie tejze przyjemnosci tak teraz mam bardzo mieszane uczucia...wiec prosze was dziewczyny okreslcie sie konkretnie wyrazcie jakos zdanie bo wiem ze niejedne z was to juz weteranki w tym temacie...po prostu czy rzeczywiscie warto zdecydowac sie na taki zabieg..jestem w liceum wiec pracy jeszcze stalej nie mam naszczescie jakies dwa tyg wakacji za nami i tak wzielam sie do roboty ze w zasadzie przez tydzien wypracowalam 600zł..na reszte sumy pracuje oczywiscie w dalszym ciagu ale tutaj juz musze poczekac na wyplate :P...w kazdym razie nie chce pozniej plakac ale wlosy sa moja zmora od kiedy pamietam...w zeszlym roku wydalam 1000zł na ich przedluzenie wloski byly piekne i nigdy nie powiem ze zaluje ale czesc wlosow z samego wierzchu nie jest przedluzana ze wzgledu na to ze byloby najzwyczajniej widac wszystkie laczenia i zostawia sie tam swoje wlasne ze sie tak wyraze no niby to niewiele ale ja cieszylam sie jedynie nimi w pieknym grubym kucu ktory byl rezczywiscie efektowny ale rozpuscic wlosow nie moglam przez to ze byla zbyt duza roznica miedzy moimi wlosami a pieknymi prosciutkimi wlosami ktore zostaly sciete pewnie jakiejs pannie- ktorej z reszta niemilosiernie zazdroszcze xDD...prosze was o jak najszczersze opinie bo jestem po prostu w kropce...
Ja przed zabiegiem miałam na prawdę koszmarne włosy, Farouk mnie uratował, więc mogę go z czystym sumieniem polecić, ale zdaję sobie sprawę z tego że różne włosy różnie reagują. miałam szopę na głowie, ni to proste ni to kręcone, teraz są prościutkie. Robiłam go już 2 razy. Po drugim razie trochę się zniszczyły, ale szybko je podciełam i jest ok. Mylę że powinnaś spróbować bo jak tego nie zrobisz to i tak będziesz o tym myśleć. Z wad jakie zauważam to lekkie puszenie się ale to można zniwelować przez odpowiednie kosmetyki, polecam keratynę i jedwam z Farouka. Inna wada- nie można ich zakręcić na wałki jak się chce lekkej odmiany co jakiś czas, moje włosy po 15 inutach się rozprostowywują. Nie ciekawie też po kilku mesiąach wyglądaja odrosty ale poza tym same plusy! są proste, nie falują sie na wilgoci itp. Martwi mnie jednak to że miałas je rozjaśniane, fryzjerka która robi mi ten zabieg od razu takie włosy dyskwalifikuje, muszą być całe ścięte (te rozjaśniane). Jak się zdecudujesz to ja polecam salon na Grzybowskiej w Warszawe, tam na pewno fachowo ocenią czy twoje włoski się do tego nadają. Pozdrawiam i życzę powodzenia
kate2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 16:15   #2081
Pajaczek20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Hej dziewczymy


Pisze zeby sie podzielic z wami moimi wrazeniami 3 tygodnie temu mialam prostowane wlosy metoda goldwella i powiem wam ze nie jestem zadowolana z efektu .Mam wlosy poza ramiona naturalne nigdy nie farbowalam bo zabiegu wlosy zjasnialy mi choc pani mnie zapewniala ze nie zjasnieja a po drugie kreca mi sie kazdego dnia rano musze poprawiac prostownica Czy ktoras za was tez tak miala ze po tak krotkim czasie po prostowaniu musiala poprawiac prostownica?
Pajaczek20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 19:28   #2082
lubieswojeimie
Raczkowanie
 
Avatar lubieswojeimie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 73
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Tak ja też się podzielę. Zachęcona waszymi opiniami zaczęłam szukać salonu, w którym robią chemiczne prostowanie. Byłam w wielu punktach, ale tylko w 1 to robili. Byłam szczęśliwa, ale tylko przez 2 dni. Niestety po pierwszym myciu włosy zaczęły się falować. Na szczeście nie zapłaciłam dużo (100zł) i nie mam zniszczonych włosów także nie narzekam. To po prostu była jakaś zwykła trwała. Kolejnych poszukiwań czas zacząć.
__________________
oszczędność ponad wszystko
lubieswojeimie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 08:44   #2083
kate2204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 21
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Moje włosy po Farouku nie kręcą sie, mimo że mineło już 4 miesiące od drugiego zabiegu. Moim zdaniem wszystko zależy od fachowości fryzjera, to on musi ocenić prawidłowo czas trzymania preparatu na włosach, jak trzyma się go za krótko to potem włosy sie falują, jak za długo to mogą się znisczyć. Dlatego jestem zdania że wrato wydac te 500 zł zamiast 100 i być zadowolonym z efektu
kate2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 15:40   #2084
sallcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

http://www.allegro.pl/item392619445_..._miesiace.html

ja kupiłam toto ^^
sallcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 15:43   #2085
sallcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Thumbs down Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez lubieswojeimie Pokaż wiadomość
Tak ja też się podzielę. Zachęcona waszymi opiniami zaczęłam szukać salonu, w którym robią chemiczne prostowanie. Byłam w wielu punktach, ale tylko w 1 to robili. Byłam szczęśliwa, ale tylko przez 2 dni. Niestety po pierwszym myciu włosy zaczęły się falować. Na szczeście nie zapłaciłam dużo (100zł) i nie mam zniszczonych włosów także nie narzekam. To po prostu była jakaś zwykła trwała. Kolejnych poszukiwań czas zacząć.
A Tobie to nikt nie powiedział, że nie powinnać myć włosów przez pewien czas po trwałej?
sallcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 16:38   #2086
PrincessBebe
Raczkowanie
 
Avatar PrincessBebe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 80
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sallcia Pokaż wiadomość
A Tobie to nikt nie powiedział, że nie powinnać myć włosów przez pewien czas po trwałej?
Napisała,że cieszyła sie prostymi włosami przez 2 dni czyli 48h a to jest prawidłowy odstep od robienia trwałej do mycia.
PrincessBebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 11:56   #2087
Boginiii013
Przyczajenie
 
Avatar Boginiii013
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

ej ale dziewczyny ja mialam wczoraj prostowane wlosy chemicznie ..
noii
wyprostowalo mi xD
mam wlosy za ramiona zaplacilam 10 zl
jest roznica ale fryzjer stwierdzil ze bede placila tylko za umycie
bo jakims dziadostwem mi prostowal
bede miala nastepne prostowanie za tydzien innym preparatem
wlosow nie mam zniszczonych ,ale strasznie SMIERDZA !!
nie wiem dlaczego ..


czy moge po wyprostowaniu wlosow sobie zrobic blad pasemka ?;>
__________________
W życiu robie tak, żeby robić jak najmniej xD
Boginiii013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 16:05   #2088
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Pajaczek20 Pokaż wiadomość
Hej dziewczymy

Pisze zeby sie podzielic z wami moimi wrazeniami 3 tygodnie temu mialam prostowane wlosy metoda goldwella i powiem wam ze nie jestem zadowolana z efektu .Mam wlosy poza ramiona naturalne nigdy nie farbowalam bo zabiegu wlosy zjasnialy mi choc pani mnie zapewniala ze nie zjasnieja a po drugie kreca mi sie kazdego dnia rano musze poprawiac prostownica Czy ktoras za was tez tak miala ze po tak krotkim czasie po prostowaniu musiala poprawiac prostownica?
Bardzo dziwna sprawa. Ja po goldwellu miałam idealnie proste aż nie odrosły. Byłaś z reklamacją u fryzjera?

Cytat:
Napisane przez lubieswojeimie Pokaż wiadomość
Tak ja też się podzielę. Zachęcona waszymi opiniami zaczęłam szukać salonu, w którym robią chemiczne prostowanie. Byłam w wielu punktach, ale tylko w 1 to robili. Byłam szczęśliwa, ale tylko przez 2 dni. Niestety po pierwszym myciu włosy zaczęły się falować. Na szczeście nie zapłaciłam dużo (100zł) i nie mam zniszczonych włosów także nie narzekam. To po prostu była jakaś zwykła trwała. Kolejnych poszukiwań czas zacząć.
Jakiej firmy produkty użyto do prostowania Twoich włosów?

Cytat:
Napisane przez sallcia Pokaż wiadomość
Osobiście bym nie ryzykowała.

Cytat:
Napisane przez Boginiii013 Pokaż wiadomość
ej ale dziewczyny ja mialam wczoraj prostowane wlosy chemicznie ..
noii
wyprostowalo mi xD
mam wlosy za ramiona zaplacilam 10 zl
jest roznica ale fryzjer stwierdzil ze bede placila tylko za umycie
bo jakims dziadostwem mi prostowal
bede miala nastepne prostowanie za tydzien innym preparatem
wlosow nie mam zniszczonych ,ale strasznie SMIERDZA !!
nie wiem dlaczego ..


czy moge po wyprostowaniu wlosow sobie zrobic blad pasemka ?;>
Za 10 złotych? Na tydzień? Śmierdzą?
Nie chcę być niegrzeczna, ale chyba robisz ogromną głupotę.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 17:32   #2089
iveetta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 21
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Cytat:
Napisane przez maja_btm Pokaż wiadomość
czy jest tu ktos, kto moze sie wypowiedziec jak wyglada wizyta u psychiatry? on pyta o szczegoly czy kaze sie samemu produkowac? jakie leki oprocz prozacu moze przepisac? ktos wie?
Witaj. Wizyta u psychiatry (przynajmniej tego u którego ja byłam) wygląda tak:
trzy godziny czekałam na nią...ludzie przychodzili rejstrowali się..ja z mamą i babcią czekałam na moją kolej. kiedy przyszła moja kolej już weszłam z mama. a babcia została na korytarzy (pojechałam z mamą i babcią bo mama sama nie zna krakowa i nie trafiła by a z samą babcią nie chciałam jechać). no i zaczeła się rozmowa:
Ja:dzień dobry
mama: dzień dobry
psychiatra: o witaj
p: jak masz na imie?:P
J:Angelika
p:to angeliko usiądź sobie tu a mama niech tam siędzie
p:co cię do mnie sprowadza
j: (byłam cicho wstydziłam się powiedziec że wyrywam sobie włosy)
m: od dłuższego czasu wyrywa sobie włosy i psycholog kazała przyjechać
p: aha no więc angeliko czemu wyrywasz włosy?
j: <wzruszyłam ramionami> nie wiem
m:ale juz od jakiegoś miesiąca chyba nie wyrwała bo widać znaczną poprawę
p:naprade? sama sobie pomogłaś?
j:tak.
p:a co cie skłoniło do tego?
j:poprostu już nie miałam siły więc sobie powiedziałam że wytrzymam
p:to gratuluję <i podała mi rękę>
j:dziekuję
i tak dalej...nudy...

mi przepisała Anafranil 10mg <najsłabsze>

ale i tak wróciłam do tego mimo że 3 miesiące wytrzymałam :/
Dziewczyny!!! jeżeli zaczełyście wyrywac włosy to jak najszybciej idzcie po pomoc!!! Mi już 3 rok idzie jak wyrywam włosy!!! nie wiecie jakie są skutki nie leczenia. ja bym chętnie poszła do psychiatry po inne lekarstwa ale wstydze się powiedzieć o tym mamie!!!leczcie się jak najszybciej. Póki macie szanse wyjść z tego normalnie z włosami. Każdy ma szanse tego wyjść ale nie każdy z wszystkimi włosami!!! Dobrze wam radzę. tak jak inni...
__________________
;> Dum spiro,spero... ;]
iveetta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-11, 18:28   #2090
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sallcia Pokaż wiadomość
korci mnie by kupić...
Może napisz jakie efekty
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 19:38   #2091
Maryta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 13
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

dzieki kate za obszerna wypowiedz ..na pewno ona mnie w jakis sposob przekonuje =) no i tym bardziej ze z moich rozjasnionych wlosow juz nic nie zostalo, mialam niewiele pasemek i naprawde juz dawno sie ich pozbylam...chcialabym jeszcze zadac pytanie >aaricia8< wiem ze robilas goldwellem jednak z tego co widzialam to posty byly pisane w sporej odleglosci czasowej czy wiesz moze czy ten facet nadal prostuje tam wlosy i czy ceny sa podobne jak wczesniej?...ja mam ogolnie wlosy do ramion jednak sa strasnzie niesforne po prostu no koszmar od malego w dodatku...i jesli ten facet jest rzeczywiscie godny polecenia i wart tej ceny to ja jestem gotowa ja zaplacic =))
Maryta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 15:48   #2092
Pajaczek20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Smile Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Hej aaricia8

Hm w miom przypadku z reklamacja jest problem poniewaz ja obecnie przebywam za granica i wlosy prostowalam podczas mojego urlopu w czerwcu mimo to dzwonilam do salonu ale pani powiedziala ze jest niemozliwe i ze trudno jest sie jej wypowiadac bo nie widzi wlosow.Nastepny urlop planuje bopiero pod koniec wrzesnia i obawiam sie ze to juz bedzie za pozno zeby co kolwiek reklamaowac a dodam ze za prostowanie zaplacilam 850zl takze to nie jest mala suma zeby to zbagatelizowac kurde jestem w kropce i nie wiem co robic .Pozdrawiam
Pajaczek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 16:28   #2093
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Maryta Pokaż wiadomość
>aaricia8< wiem ze robilas goldwellem jednak z tego co widzialam to posty byly pisane w sporej odleglosci czasowej czy wiesz moze czy ten facet nadal prostuje tam wlosy i czy ceny sa podobne jak wczesniej?...ja mam ogolnie wlosy do ramion jednak sa strasnzie niesforne po prostu no koszmar od malego w dodatku...i jesli ten facet jest rzeczywiscie godny polecenia i wart tej ceny to ja jestem gotowa ja zaplacic =))
Dzwoniłam na Bracką na wiosnę. Kiedyś wzięli ode mnie 800 zł za moje włosy, teraz wyceniają zabieg na ok. 1200 zł. Więc jak widać podnieśli ceny. I to całkiem sporo.

Cytat:
Napisane przez Pajaczek20 Pokaż wiadomość
Hej aaricia8

Hm w miom przypadku z reklamacja jest problem poniewaz ja obecnie przebywam za granica i wlosy prostowalam podczas mojego urlopu w czerwcu mimo to dzwonilam do salonu ale pani powiedziala ze jest niemozliwe i ze trudno jest sie jej wypowiadac bo nie widzi wlosow.Nastepny urlop planuje bopiero pod koniec wrzesnia i obawiam sie ze to juz bedzie za pozno zeby co kolwiek reklamaowac a dodam ze za prostowanie zaplacilam 850zl takze to nie jest mala suma zeby to zbagatelizowac kurde jestem w kropce i nie wiem co robic .Pozdrawiam
No faktycznie, najrozsądniej było wyprostować i umyć jeszcze w Polsce. I przed wyjazdem być pewnym, że wszystko jest ok. No ale rozumiem, że mogło to być niemożliwe. Tak czy inaczej faktycznie reklamowanie zabiegu we wrześniu nie będzie skuteczne.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 11:19   #2094
ash20
Przyczajenie
 
Avatar ash20
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

gdzie najlepiej zrobić trwałe prostowanie we Wrocławiu?? wiem że jest Unique ale tam pewnie strasznie drogo znacie jakieś inne salony??
ash20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 20:16   #2095
Olka000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Dziewczyny ratujcie! Zamówiłam sobie preparaty FAROUK do prostowania stałego,ale nie wiem co w jakiej kolejności nakładać i ile trzymać?????? Nie miałam pieniędzy na stałe prostowanie u fryzjera więc postanowiłam,że sama sobie wyprostuje moje siano na głowie;/Pomóżcie
Olka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 11:17   #2096
Lewelina
Przyczajenie
 
Avatar Lewelina
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: x
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

...
__________________
Chocolates and ice-creams make me a whole lot happier than you could ever make me!


Edytowane przez Lewelina
Czas edycji: 2009-08-28 o 14:36
Lewelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 12:47   #2097
Boginiii013
Przyczajenie
 
Avatar Boginiii013
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

jak wspominalam wyprostowalam sobie juz 2 raz te moje wlosy
i lyypa
moze sa troszeczke prosciejsze ale tez zaplacilam 100 zl i przestaly smierdziec
no ale jestem zla bo mam dalej krecone wlosy ..
__________________
W życiu robie tak, żeby robić jak najmniej xD
Boginiii013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 12:57   #2098
PrincessBebe
Raczkowanie
 
Avatar PrincessBebe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 80
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Boginiii013 Pokaż wiadomość
jak wspominalam wyprostowalam sobie juz 2 raz te moje wlosy
i lyypa
moze sa troszeczke prosciejsze ale tez zaplacilam 100 zl i przestaly smierdziec
no ale jestem zla bo mam dalej krecone wlosy ..
Moim zdaniem lepiej nazbierać około 600 zł na profesjonalne prostowanie niz niszczyc sobie włosy prostowaniem za 100zł,które i tak nie daje wiekszego efektu...
PrincessBebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 15:51   #2099
yennefer94
Raczkowanie
 
Avatar yennefer94
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 203
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Tydzień temu spełniłam swoje marzenie i wyprostowałam chemicznie zapłaciłam 600 zł w salonie, w którym pracują na goldwellu (ale to chyba za tanio na glodwell, prawda?). Jestem bardzo zadowolona...moje włosy są prościutkie, nic się nie podkręca chociaż tylko suszę a nie modeluję. Mam tylko trochę końcówki przesuszone...załączam zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w1.jpg (136,5 KB, 240 załadowań)
__________________

yennefer94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 08:54   #2100
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Boginiii013 Pokaż wiadomość
jak wspominalam wyprostowalam sobie juz 2 raz te moje wlosy
i lyypa
moze sa troszeczke prosciejsze ale tez zaplacilam 100 zl i przestaly smierdziec
no ale jestem zla bo mam dalej krecone wlosy ..
Jak dla mnie to nieco absurd pakować się w coś takiego, ale o gustach...
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.