Fryzjer - Lublin - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-01, 09:49   #1471
8mouse3
Rozeznanie
 
Avatar 8mouse3
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 789
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez kiziia Pokaż wiadomość
Witam, czytam to forum i pwoiem szczerze, że sie pogubiłam. Chodzi mi o to, żebyście dali namiary na dwa salony Montownia i Pierre i powiedzieli cos o fryzjerach. mam balejaz na glowie i niezbyt fajnie obciete włosy i grzywka to moja porażka. chciałabym żeby ktos ki w tych salonach doradził, i odpwoiednio uczesał. A może macie inne ciekawe miejsca? Tylko z telefonami prosze i adresami
Hmm jeśli chodzi o telefony i adresy to wsztytko jest na internecie, wystarczy tylko wpisać dany salon kosmetyczny. Nie bądźmy takie leniwe...Jeśli chodzi o Montownię i Pierre to ja nie pomogę, ale wydaje mi się, że temat Montowni był poruszany- wystarczy poczytać.

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Ja też Przejrzałam cały wątek i nie wiem gdzie iść .A mam ciśnienie i chcę koniecznie jeszcze w tym tygodniu...

Skłaniam się ku temu aby pójść gdzieś na Czubach....Na Jutrzenki do NIcole Fariani albo do Edyty na Turkusowej,

na pewno podziękuję za Salon pani Anny Ch..mam pod nosem i wiem jak tam jest....
nie wiem ,kurcze..co robić ...
Mam długie włosy ,do łopatek,chcę zmiany koloru,może balejaż,i lekkiego podcięcia...
Ja z długimi włosami poszłam do Pro Arte, ścinałam i robiłam dekoloryzację u pani Iwony i jestem zadowolona.

Cytat:
Napisane przez kiziia Pokaż wiadomość
Zapisałam się do salonu Trendy na głębokiej, ale nie wiem do kogo odebrała jakaś miła pani, młody głos. możecie cos powiedziec na ten temat?
Nie znam, nie wypowiem się niestety.
__________________
11 września to dopiero początek wielkich zmian w Naszym Życiu
8mouse3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 10:28   #1472
edmina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Witam, przestudiowałam cały wątek i nie mam pojęcia gdzie się wybrać. Zastanawiam się między pro art a Panią Edytą (tylko nie wiem w którym salonie ona teraz pracuje). Jeśli ktoś korzystał z usług obu tych salonów- niech mi doradzi. Może smerfetka83 coś mi doradzi?? Chociaż napisze gdzie przyjmuje p. Edyta
Będę wdzięczna za każde uwagi

Edytowane przez edmina
Czas edycji: 2010-03-01 o 10:44
edmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 10:44   #1473
8mouse3
Rozeznanie
 
Avatar 8mouse3
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 789
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez edmina Pokaż wiadomość
Witam, przestudiowałam cały wątek i nie mam pojęcia gdzie się wybrać. Zastanawiam się między pro art a Panią Edytą (tylko nie wiem w którym salonie ona teraz pracuje). Jeśli ktoś korzystał z usług obu tych salonów- niech mi doradzi.
Będę wdzięczna za każde uwagi
Trochę nie rozumiem kolejnego wpisu- wszyscy czytają wątek a nie wiedzą gdzie iść. Każdy po raz kolejny ma napisać, do którego salonu chodzi i który poleca- trochę jest to bezsensowne. Każdy po przeczytaniu opinii na temat salonów musi sam zdecydować, gdzie chce pójść. Nikt za Was Koleżanki tego nie zrobi.
Ja po raz kolejny na temat Pro Arte nie będę się rozpisywać....
__________________
11 września to dopiero początek wielkich zmian w Naszym Życiu
8mouse3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 11:57   #1474
kiziia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer - LUBLIN

wiesz, nie chodzi tu o to , że czytamy niezrozumiale, tylko naprawde nie mam pojęcia kto jest dobry, a wydac 200 zl na cos co nie bedzie mi sie podobało na głowie, a cięzko bedzie z poprawkami to tez nie za bardzo, kompletnie nie znam fryzjerów w lublinie i strzeliłam po przeczytaniu tego forum na salon Trendy, nie wiem jak tam jest w życiu tam nie byłam a jestem bardzo wymagająca i jak koleżanka wyżej musze cos zmienic juz w tym tyg bo potem nie bede miała kiedy także dam swoja opinie w środe bo tak sie umowiłam)
kiziia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 12:21   #1475
maja-rossi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Trieste
Wiadomości: 15
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez kiziia Pokaż wiadomość
Zapisałam się do salonu Trendy na głębokiej, ale nie wiem do kogo odebrała jakaś miła pani, młody głos. możecie cos powiedziec na ten temat?
HEJ ja chodze do Trendow, tzn bylam tam 2 razy u takiej blondynki z krotkimi wlosami i jesli chodzi o kolor (blond) robi super- ja chcialam wrocic do naturalnego kolorku z platynowego blondu i udalo sie, kolr super a wlosy miekkie (farba byla bez amoniaku), takze napisz jak wrazenia!
maja-rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 07:31   #1476
kiziia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Talking Dot.: fryzjer - LUBLIN

witam, jestem po ścięciu i farbowaniu w trendy, i jestem mega zadowolona, miałam okropny balejarz na glowie i to żeby był jeden to pół biedy... ogólnie miałam blond włody a teraz wróciłam do starego kolru z delikatnymi refleksami... wyglada to super nie postarzyło mnie a Ewelina obcieła mnie naprawde rewelacyjnie, włosy układaja sie tak jak powinny... Polecam z czystym sumieniem
kiziia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 07:54   #1477
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez kiziia Pokaż wiadomość
Zapisałam się do salonu Trendy na głębokiej, ale nie wiem do kogo odebrała jakaś miła pani, młody głos. możecie cos powiedziec na ten temat?
Cytat:
Napisane przez kiziia Pokaż wiadomość
witam, jestem po ścięciu i farbowaniu w trendy, i jestem mega zadowolona, miałam okropny balejarz na glowie i to żeby był jeden to pół biedy... ogólnie miałam blond włody a teraz wróciłam do starego kolru z delikatnymi refleksami... wyglada to super nie postarzyło mnie a Ewelina obcieła mnie naprawde rewelacyjnie, włosy układaja sie tak jak powinny... Polecam z czystym sumieniem
Mni obcinała młoda dziewczyna w blond włosach, albo Edyta albo Magda. Byłam na początku grudnia, a włosy cały czas się dobrze układają, wystarczy trochę pianki i okrągła szczotka. Ścinałam z długości do talii na do ramion. Pani pyta się o wszystko dokładnie, także w trakcie cięcia. Bardzo pozytywnie i też planuje tam ponowną wizytę.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 19:00   #1478
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Po przeczytaniu opinii w tym wątku udałam się p. Grzegorza w Sekretach urody i jest rozczarowana. To moje najgorzej wydane 70zł. Poprosiłam aby doradził mi fryzurę, wyglądam w niej niedobrze. Nigdy więcej już tam nie pójdę, bo tzw. osiedlowy fryzjer gdy mnie obciął wyglądałam dużo ładniej.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 12:48   #1479
lenamil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez safaela100 Pokaż wiadomość
Proszę o opinie na temat salonu Incanto
Dla mnie super. Chodzę do nich od kiedy tylko otworzyli i jestem bardzo zadowolona z każdej z oferowanych przez nich usług, zarówno kosmetycznych jak i fryzjerskich. Ceny też przeciętne: dziś za odrost zapłaciłam 100 zł.

Edytowane przez lenamil
Czas edycji: 2010-03-06 o 12:50
lenamil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 15:36   #1480
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: fryzjer - LUBLIN

......
o Incanto było już na wątku kilka stron wcześniej.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 07:30   #1481
lenamil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez loola Pokaż wiadomość
Podobno w salonie na skrzyżowaniu Racławickich i Poniatowskiego (salon Dora chyba) jest stylista i fryzjer tylko nie w jednej osobie. Osobiście tam nigdy nie byłam więc nie mam stu procentowej pewności, ale może warto się tam przejść.
Na skrzyzowaniu tych dwoch ulic jest tylko jeden fryzjer, bylam tam ze 2 lata temu i o ile nic sie nie zmienilo, niepolecam ;]
lenamil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 10:12   #1482
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: fryzjer - LUBLIN

w zeszłym tygodniu byłam na okopowej w Vincencie, bez umawiania sie itd,( bo nagle mnie olsniło ze to juz czas ) obcinała mnie p. Marta. Jestem zadowolona i mogę polecic tym co potrzebują zeby ktos za nich zdecydował z raczej chłopiecej, troche juz odrosnietej fryzury mam teraz cos na kształt boba, chociaz wcale tego nie planowałam
zapłaciłam 50 zł
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 10:47   #1483
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: fryzjer - LUBLIN

ja z racji braku czasu zdradziłam Trendy i poszłam do Nicole Fariani.
ścinała mnie chyba właścicielka - blondynka z długimi włosami i 'nie naszym' akcentem.
fryzurka wyszła dobrze, ale zapłaciłam za nią 40zł.
zdziwiły mnie do wycierania głowy jednorazowe ręczniczki, które de facto wogóle wody nie wchłonęły i mi kapało z włosów

i jednak wolę Trendy
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 17:03   #1484
wujek_dobra_rada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Witam,
pozwolilem sobie przeczytac watek tego forum i powiem szczerze, ze to tak troche zalosnie wyglada jak salony fryzjerskie staraja sie zareklamowac same siebie podszywajac sie pod rzekomych klientow, malo tego, czesto staraja sie robic antyreklame swojej konkurencji. Tak naprawde to czesto mamy tu do czynienia z dyskusja miedzy salonami, a nie ich klientami. Oczywiscie nie dotyczy to wszystkich wypowiedzi, ale niestety mam wrazenie, ze wiekszosc z nich to reklama/antyreklama.
Faktycznym klientom nie pozostaje nic innego jak traktowac wiekszosc tych wpisow z przymruzonym okiem

Pozdr.
trzezwo myslacy ...wlasciciel jednego z lubelskich salonow

p.s. prosze traktowac ten wpis jako jednorazowy, gdyz nie mam w zwyczaju wdawac sie w niepotrzebna polemike
wujek_dobra_rada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 17:42   #1485
8mouse3
Rozeznanie
 
Avatar 8mouse3
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 789
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez wujek_dobra_rada Pokaż wiadomość
Witam,
pozwolilem sobie przeczytac watek tego forum i powiem szczerze, ze to tak troche zalosnie wyglada jak salony fryzjerskie staraja sie zareklamowac same siebie podszywajac sie pod rzekomych klientow, malo tego, czesto staraja sie robic antyreklame swojej konkurencji. Tak naprawde to czesto mamy tu do czynienia z dyskusja miedzy salonami, a nie ich klientami. Oczywiscie nie dotyczy to wszystkich wypowiedzi, ale niestety mam wrazenie, ze wiekszosc z nich to reklama/antyreklama.
Faktycznym klientom nie pozostaje nic innego jak traktowac wiekszosc tych wpisow z przymruzonym okiem

Pozdr.
trzezwo myslacy ...wlasciciel jednego z lubelskich salonow

p.s. prosze traktowac ten wpis jako jednorazowy, gdyz nie mam w zwyczaju wdawac sie w niepotrzebna polemike
Jak ja "uwielbiam" takie wpisy- napiszą napiszą, a potem boją się konfrontacji. Facet bez jaj- z tego wynika
A mi bardzo pomogło to forum bo znalazłam dzięki niemu znakomity zakład i jeśli mi ktoś nie wierzy, że jestem tylko klientką to możemy się spotkać właśnie w tym zakładzie.
__________________
11 września to dopiero początek wielkich zmian w Naszym Życiu
8mouse3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 22:41   #1486
magdusia30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Nieprawda ta Kaśka z Mg Studio z Probostwa to jedna wielka tragedia ja się przekonałam tak mi spaliła włosy, że od razu odradzam.

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

nieprawda to jedna wielka tragedia ten salon
magdusia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 22:47   #1487
milka20000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 10
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez minio Pokaż wiadomość
no wlasnie, moze ktoras z Was zna godny polecenia salon fryzjerski w lublinie? http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif ja sie zupelnie nie orientuje :s
z gory dziekuje za pomoc.
pozdrawiam,
minio
świetny według mnie salon fryzjerski chociaż nie jest w samym Lublinie bo w tym mieście obeszłam juz chyba większość z lepiej polecanych i nikt nie był w stanie mi dogodzić jest w miejscowości Konopnica nazywa się Salon Urody Wenus po prostu jedyny fryzjer który z ciemnych eksperymentów,które miałam na włosach pozostawione przez inne fryzjerki zrobił mi śliczny popielaty blond,jeśli kogoś interesuje blond to tylko tam i pytać o Panią Sylwię!!!
Nie polecam salonu na Bursztynowej Laura Christina czy jakoś tak,poszłam tam chcąc zrobić właśnie wymarzony blond zapewniono mnie ze wyjdę zachwycona i będę w 7 niebie.Efekt był taki że wyszłam z jeszcze ciemniejszymi włosami niż przyszłam były wręcz czarne a Pani starała mi się wmówić że to "popiel"hehehehe tandeta!!!!

Edytowane przez milka20000
Czas edycji: 2010-03-09 o 22:52
milka20000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 14:26   #1488
marswe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer - LUBLIN

hej
a ja mam taki oto problem: w zeszłym roku umówiłam sie w salonie Pierra na przeciwko GC do Pani Kasi-taka bardzo przyjemna blondyneczka,wtedy nosiła krótkie włosy,średniego wzrostu,"nie za gruba i nie za chuda" i czesze PRZEPIĘKNIE!!! i tyle o niej wiem bo nie wziełam wizytowki teraz już tam nie pracuje... podejrzewam,ze otworzyła coś swojego...a problem polega na tym,że ja nie moge jej odnaleźć pytałam wiele razy o nią pracowników w salonie Pierra, zreszta nie ja jedna!! i nic wszyscy nas pytajacych tylko zbywają głupimi odpowiedziami!!! jeśli któras z Was wie o kogo mi chodzi i może mi podać jakieś namiary na pania Kasie na priv to bardzo proszę
marswe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 20:53   #1489
Promyczek87
Raczkowanie
 
Avatar Promyczek87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 222
Dot.: fryzjer - LUBLIN

A ja w końcu dziś zdecydowałam się zapisać do Montowni do pana Włodka na strzyżenie. Mam nadzieję, że wyczaruje mi na głowie jakąś fajną fryzurkę Swoje wrażenia na pewno tutaj opiszę, szkoda tylko, że muszę czekać na to aż msc...
Promyczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 08:49   #1490
blooregardqkazoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Biłgoraj/Lublin
Wiadomości: 11
GG do blooregardqkazoo
Dot.: fryzjer - LUBLIN

kurcze już raz pisałam i nikt mi nie odpisał. Chcę zmienić cos radykalnie nna głowie i nie chcę tego żałować.. wcześniej myślałam o pomalowaniu się na blond lub rudo(obecnie czarne włosy)jednak nikt mi nie odpowiedział gdzie najlepiej iść. Teraz myślę nad trwałą ale chciałabym takie małe loczki jak afro gdzie mi to zrobią? proszę o pomoc!!!!
blooregardqkazoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 08:59   #1491
8mouse3
Rozeznanie
 
Avatar 8mouse3
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 789
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Może mało dziewczyn zmieniało tak radykalnie wygląd i dlatego nie ma odpowiedzi. Ja nie robiłam takich zmian więc nie wiem gdzie można pójść by fryzurka była cacy, przykro mi.
__________________
11 września to dopiero początek wielkich zmian w Naszym Życiu
8mouse3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 15:11   #1492
milka20000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 10
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez blooregardqkazoo Pokaż wiadomość
kurcze już raz pisałam i nikt mi nie odpisał. Chcę zmienić cos radykalnie nna głowie i nie chcę tego żałować.. wcześniej myślałam o pomalowaniu się na blond lub rudo(obecnie czarne włosy)jednak nikt mi nie odpowiedział gdzie najlepiej iść. Teraz myślę nad trwałą ale chciałabym takie małe loczki jak afro gdzie mi to zrobią? proszę o pomoc!!!!
nadal myślisz o blondzie??
milka20000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 15:28   #1493
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Dziewczyny z bronowic, kośminka... wiecie coś o fryzjerach w tych rejonach? mam niedaleko Efektownię na długiej... byłam tam raz rozjaśniać włosy i fajnie Tylko teraz chcialabym ściąć, pocieniować włosy, a że mam bardzo kręcone to musi to być zrobione dobrze... boje sie troche ryzykować... no ale w sumie kurde! jak ktoś jest fryzjerem i ma zakład to chba powinien potrafić sciąć kręcone włosy nie ??
doradźcie coś ja sie tak boje fryzjerow ze juz rok nie bylam ale teraz juz trzeba
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 07:35   #1494
blooregardqkazoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Biłgoraj/Lublin
Wiadomości: 11
GG do blooregardqkazoo
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez milka20000 Pokaż wiadomość
nadal myślisz o blondzie??
Sama już nie wiem co lepiej czy pomalować na rudo powiedzmy i dalej dorpostowywać włosy czy zrobić sobie trwałą z małych loczków i nie mieć roblemów z układaniem włosów
hehe tak czy siak nie wiem gdzie najlepiej sie wybrać żeby dobrze wyglądać po wyjściu od fryzjera..
blooregardqkazoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 08:55   #1495
wojtal2090
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: fryzjer - LUBLIN

Edytowane przez moderatora. Polecam zapoznac sie z zasadami tego forum.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-03-15 o 14:18
wojtal2090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 11:54   #1496
Ewa1711
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1711
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
Wiadomości: 340
GG do Ewa1711
Dot.: fryzjer - LUBLIN

ja mam pytanie do Wizażanek, któr malują włoski na rudo szukam fryzjera, który położył by mi właśnie na włoski taki kolor w miarę rozsądnej cenie niestety ja dość często spotykam się z tym, ze fryzjerzy po prostu "boją" się tego koloru i zamiast upragnionego rudego kładą mi na włosy kasztan, albo jeszcze lepiej po prostu ciemny brąz... a mi się marzą rudości będę wdzieczna za wszelkie sugestie
__________________
Ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie zostaje, drudzy dmą jak wichry, więc zostają po nich serca złamane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wieją jak trzeba. Tyle, żeby wszystko na czas mogło kwitnąć i owocować. I po tych zostaje piękno naszego świata...
Ewa1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 17:13   #1497
nimportequoi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: [lublin]
Wiadomości: 69
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Witam,
Wiem, że już nie raz było o dekoloryzacji, ale gdzie obecnie można to dobrze i w miarę tanio zrobić w Lublinie. Mój naturalny kolor to blond, a pofarbowałam włosy na ciemny brąz. Moja fryzjerka obiecała, że stopniowo będzie mi rozjaśniać włosy, ale jestem już po 4 farbowaniu i włosy są coraz ciemniejsze. Ona chyba mnie oszukuje. Więc chcę tylko się pozbyć tego koloru z głowy. Czy zrobią to w każdym salonie, czy trzeba szukać tych z wyższej półki ?? Będę wdzięczna za pomoc ;]
nimportequoi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 18:08   #1498
wojtal2090
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer - LUBLIN

reklama

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-03-15 o 19:45
wojtal2090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 20:06   #1499
Renattta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Hej Dziewczyny!! Musze Wam z całą odpowiedzialnością polecić salon kosmetyczno-fryzjerski Villa Rosa. Poszłam tam z ciekawości bo został otwarty na starym Czechowie niedawno.Zrobiłam sobie pasemka i obcięłam włosy, świetny efekt!!!! Pytajcie o Karoline i Panią Zosie o ile się nie myle. Widziałam jak robią fryzury studniówkowe bo wczepiłam się w sobote, naprawde rewelka. Pierwszy raz wystawiam jakikolwiek komentarz na forum ale naprawde warto tam zajrzec. Próbujcie tam dziewczyny ja napewno już tam zostaje!! Jestem umówiona w tym tygodniu na manicure i mikrodermabrazje. Obszerna oferta zabiegów na ciało, twarz,masaże no ciekawa jestem. Jak tylko będe po napisze. paaaaaaaaa
Renattta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 20:16   #1500
kunegunda3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: fryzjer - LUBLIN

A ja znowu byłam w Vincencie na Okopowej. Jak zwykle nie zawiodlam sie na p. Marcie. Nie dość że miła, sympatyczna to jeszcze umie doradzić. Polecam z czystym sumieniem.

Edytowane przez kunegunda3
Czas edycji: 2010-03-16 o 20:18
kunegunda3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.