Wycofany Harmonet? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-17, 21:27   #151
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Wycofany Harmonet?

no tak ale biore harmonet od 2 lat i nie chcialam i nadal nie chce zmieniac tabletek( bo po tych nic mi nie bylo dobrze sie czulam ochote na sex mialam tzn dalej mam no i nie przytylam a wrecz schudlam... a o logescie slyszalam rozne opinie( buu a czemu w ogole go wycofali?? bedzue on jeszcze w sprzedazy?? jejku jaki pech...(
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 21:33   #152
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Wycofany Harmonet?

ja kupiłam Harmonet bez problemu,pani w aptece powiedziała że tylko(?) trzy serie wycofali,reszta jest w sprzedaży.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 21:48   #153
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Wycofany Harmonet?

Cytat:
Napisane przez Kiya
pani w aptece powiedziała że tylko(?) trzy serie wycofali,reszta jest w sprzedaży.
to prawda. ale pozostałe serie stopniowo znikają (tzn. są wykupywane) i zaczyna brakować Harmonetu.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 22:02   #154
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Wycofany Harmonet?

no wlasnie i w tym problem... ze zaczynaja znikac inne dobre serie... ehh... mam tylko nadzieje ze nie wycofaja tych tabletek w ogole z rynku... bo bardzo mi one odpowiadaja...
a nie wiecie dlaczego zostaly te trzy serie wycofane?? czy w ogole ktos dokladnie gdzie powiedzial napisal dlaczego?? bo jezeli byly jakies trefne to co w skaldzie czegos nie bylo albo bylo za duzo za malo czy tak jak ktoras z Was tu napisala to jakies formalnosci byly nie dopelnione??
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 22:03   #155
M@yk@20
Zadomowienie
 
Avatar M@yk@20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rzeszów; Höganäs- może później!!!
Wiadomości: 1 242
GG do M@yk@20
Dot.: Wycofany Harmonet?

Harmonet- najlepiej zapytać ginekologa o co chodzi- bo przecież muszą o tym wiedzieć że tabletki się wycofuje- wiem wiem ileż razy można chodzić do lekarza i słyszeć- A po co Ci to?? Nie jesteś za młoda??- heheh- ja nie używałam Harmonetu więc mam spokój- a po tych moich to mnie bolą nogi i w ogóle nie mam ochoty na bliższe spotkania z moim TŻ.
__________________
Nie ufaj rodzicom- zrób się sam!!!
M@yk@20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 22:11   #156
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Wycofany Harmonet?

ehh w sumie tak jak u mnie to juz nie chodzi o ten wiek i te pytania hehe ale o to ze moja pani ginekolog mieszka jakies 15 km od mojego miasta i samym problemem byloby dla mnie jechac jutro do niej... no a do tego jeszcze dochodzi to ze ona nie przyjmuje jutro tylko dopiero w srody wiec zostalaby tylko mozliwosc kolo ratunkowe telefon do niej i przez telefon... ale mam nadzieje ze jednak znajde gdzies to jedno jedyne opakowanie ktore zostalo special for me....:p boze zeby tak bylo...a pozniej zaczne sie martwic co dalej... eh i mam naprawde nadzieje ze ich nie wycofaja bo sa to moje pierwsze tabletki i naprawde jak dla mnie sa super.. jak pisalam wczesniej... i boje sie je zmieniac na inne no wiadomo dlaczego... przeraza mnie sam fakt ze po innych moglabym sie zle czuc i te wszytskie ******ly... a plasterki odpadaja ma kolezanka i wcale nie jest z nich zadowolona.. odklejaja sie i po tygodniu uzytkowania jednego wygladaja strasznie brudne dookola i w ogole... no i jeszcze do tego cena odstrasza... a wlasnie mam pytanie takie nie zwiazane z harmonetem... czy moze ktoras z Was brala lub bierze te szczepionki na 3 miesiace?? albo moze ktoras z Was wie cos na ten temat (cena i w ogole dla kogo to)
jak bedziecie cos wiedzialy na temat tego harmonetu jeszcze to piszcie ja jutro jak zrobie sobie spacer po aptekach to tez popytam i jak cos sie dowiem to napisze czego sie dowiedzialam...
dzieki za wszytskie odp czekam na nastepne...
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 22:20   #157
M@yk@20
Zadomowienie
 
Avatar M@yk@20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rzeszów; Höganäs- może później!!!
Wiadomości: 1 242
GG do M@yk@20
Dot.: Wycofany Harmonet?

Ja osobiście nei weim- ale w Szwecji np. moja koleżanka stosuje takie wkładki dopchwowe- że to tak ładnie nazwę- heheh i one wyglądają mniej więcej tak\/ i je się tylko naciska i wkłada wiadomo gdzie- i mówi że są świetne- zero skutków ubocznych - i wcale nie trzeba ich używać po raz pierwszy po ciąży- ale moja ginekolożka jeszcze o nich nie słyszała więc czyham na nie jak tylko wejdą na nasz rynek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (4,3 KB, 5 załadowań)
__________________
Nie ufaj rodzicom- zrób się sam!!!
M@yk@20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-17, 22:20   #158
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Wycofany Harmonet?

Cytat:
Napisane przez megusiaa
czy moze ktoras z Was brala lub bierze te szczepionki na 3 miesiace?? albo moze ktoras z Was wie cos na ten temat (cena i w ogole dla kogo to)
nie szczepionki. to tylko zastrzyk. poszukaj w google pod hasłem Depo-Provera.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 22:25   #159
Marteczka_83
Przyczajenie
 
Avatar Marteczka_83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Wycofany Harmonet?

Ja sie dzis dopiero dowiedzialm w aptece, ze wycofano czesc serii i u mnie juz zabraklo
Jutro robie rajd telefoniczno - butowy, zeby znalezc jakis subsytut H.
na szczescie pigulke musze wziac jutro, a nie dzis...
Powiecie cos wiecej o Logescie? Np. ile kosztuje? Jak libido? Waga?
Marteczka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 00:31   #160
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Wycofany Harmonet?

Ja wczoraj wzielam pierwsza tabletke Jeanin , narazie jest ok ale to za krotki czas zeby to narazie opisac . Miejmy nadzieje ,ze bedzie dobrze


Za logest placilam ok 34 zl , chyba ,nie pamietam niestety dokladnie ale wydaje mi sie ,ze jakos w tych granicach , co do libido to bylo bardzo dobrze ,tyle ,ze z tych przyczyn ,ktore juz wczesniej opisalam musialam zmienic ale libido ok ,zadnych bolow glowy ani nudnosci .
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 00:36   #161
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Wycofany Harmonet?

Cytat:
Napisane przez M@yk@20
Ja osobiście nei weim- ale w Szwecji np. moja koleżanka stosuje takie wkładki dopchwowe- że to tak ładnie nazwę- heheh i one wyglądają mniej więcej tak\/ i je się tylko naciska i wkłada wiadomo gdzie- i mówi że są świetne- zero skutków ubocznych - i wcale nie trzeba ich używać po raz pierwszy po ciąży- ale moja ginekolożka jeszcze o nich nie słyszała więc czyham na nie jak tylko wejdą na nasz rynek.
Ostatnio jak bylam u ginekologa ,to pytalam o jakies wkladki to powiedziala mi (zreszta zareagowala moim zdaniem za bardzo krytycznie :| ) ,ze osoby o malej macicy (wedlug niej taka mam) nie powinny uzywac zadnych wkladek lub spiralek . Nie wiem co myslec na ten temat , osobiscie nie uwazam tego ginekologa za w 100 % wiarygodna wiec musialabym uslyszec jeszczce inne opinie.
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-18, 16:52   #162
morella
Rozeznanie
 
Avatar morella
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 775
GG do morella
Dot.: Wycofany Harmonet?

Ja chciałam dziś kupić mój Stediril i nie mieli w aptece (bo mieli tą wycofana serię) i spytałam sie o co chodzi z tymi wycofanymi pigułkami i pani mi powiedziała, że one same nie bardzo wiedzą ale że wycofane są tylko poszczególne serie, a powodów może być kilka: błędne oznakowanie pudełek, zła gramatura, za dużo lub zbyt mało jakiegoś składnika itp. Dobrze że byłam taka zapobiegliwa i kupiłam 2 paki tydzień temu jak jeszcze nie było tej afery(te które mam są z dobrej serii jeszcze się w aptece pytałam), bo teraz miałbym problem.
__________________
Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail
morella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 23:03   #163
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Wycofany Harmonet?

ojejuuu a ja przeszlam cala piotrkowska w lodzi wszytskie okoliczne apteki i... znalazalam!!)) ostatnia apteka na pietrynie ostatnie opakowanie tabletek z dobrej serii... jak ja sie ciesze teraz zamierzam jeszcze poszukac harmonetu moze uda mi sie znalezc i kupic jeszcze ze 3 opakowania na zas w razie czego bo nie zamierzam zmieniac tabletek a jak go wycofaja to bedzie porazka max...
no nic pozdrawiam Was buziaki
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 15:47   #164
Marteczka_83
Przyczajenie
 
Avatar Marteczka_83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Wycofany Harmonet?

Izunia86 - dzięki za odp. Biorę od wczoraj i jak narazie nic się nie dzieje, odpukać
Pozdrawiam! Ja zaplacilam 29,4zl.
ps. Pilnujecie, zeby leki byly wystawione na refundowanych receptach!
Marteczka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 17:22   #165
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Wycofany Harmonet?

Cytat:
Napisane przez Marteczka_83
Izunia86 - dzięki za odp. Biorę od wczoraj i jak narazie nic się nie dzieje, odpukać
Pozdrawiam! Ja zaplacilam 29,4zl.
ps. Pilnujecie, zeby leki byly wystawione na refundowanych receptach!
Prosze bardzo
A nie wiem czy jest taka mozliwosc , myslalam ,ze refundowany jest tylko stediril 30 ,czy moze chodzi o cos innego? Babka mowila mi ,ze wlasnie dlatego tabletki sa takie drogie bo sa nierefundowane. Z badasniami zreszta podobnie mi powiedziala.Jak mialam klopoty przez tabletki ,juz myslalam ,ze ejstem w ciazy ,musialam zrobic usg narzadow rodnych i ginekolog powiedziala mi ,ze nie moze mi dac skierowania bo leczenie antykoncepcyjne jest nierefundowane
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 21:26   #166
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Wycofany Harmonet?

Cytat:
Napisane przez Izunia86
myslalam ,ze refundowany jest tylko stediril 30 ,czy moze chodzi o cos innego? Babka mowila mi ,ze wlasnie dlatego tabletki sa takie drogie bo sa nierefundowane.
refundowane pigułki: Stediril 30, Microgynon 21, Rigevidon. oraz Diane-35.
wszystkie pozostałe pigułki są pełnopłatne, niezależnie od tego, na jakim blankiecie lekarz wypisze receptę.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 23:01   #167
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Wycofany Harmonet?

Aha no to wszytsko jasne niestety .
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 14:46   #168
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Wycofany Harmonet?

wstrzymane serie Harmonetu i Tri-Minuletu są ponownie dopuszczone do obrotu decyzją GIF z 19.10.2005
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 07:59   #169
natalka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 67
Dot.: Wycofany Harmonet?

Naprawdę?

No, to kamień z serca...
natalka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-21, 09:24   #170
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Wycofany Harmonet?

siostra była wczoraj w pięciu aptekach w poszukiwaniu stedirillu i w każdej usłyszała, ze tabletki są wycofane .... to prawda? może jest już taka informacja i źle przejrzałam wątek.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 09:52   #171
Marteczka_83
Przyczajenie
 
Avatar Marteczka_83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Wycofany Harmonet?

Trochę z innej beczki: czy przed przepisaniem wam tabletek lekarze zalecali badania krwi itd.?
Tab. moga powodowac zakrzepice u osob, ktore maja problem z krzepiliwoscia krwi (mozna o tym nie wiedziec) i moja kolezanka malo przez to nie umarla, wykryli jej zakrzep kiedy byl 20 cm od serca, a brala pigulki... ktore sie do tego przyczynily.
Ja ide dzis do lekarza rodzinnego, zeby dal mi skierowanie na wszystki badania, na jakie moze! Wam tez radze
Marteczka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 10:43   #172
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Wycofany Harmonet?

Cytat:
Napisane przez suzana
siostra była wczoraj w pięciu aptekach w poszukiwaniu stedirillu i w każdej usłyszała, ze tabletki są wycofane .... to prawda? może jest już taka informacja i źle przejrzałam wątek.
źle przejrzałaś wątek.
na razie nie odwołano tej decyzyji.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 11:22   #173
Dorota552
Przyczajenie
 
Avatar Dorota552
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8
Dot.: Wycofany Harmonet?

Mi gin przepisał Harmonet czułam się super, żadnych skutków ubocznych, sporo schudłam aż tu pewnego razu spuchła mi ręka. Poszłam do lekarza i okazało się ża zrobił mi się zakrzep w lewej ręce, nie daleko serducha. Tego co przeżyłam nie życze nikomu. Harmonet brałam przez ok 1,5 roku moze to tylko dziwny zbieg okoliczności że stało się to akurat przy Harmonecie ale może wycofują je dlatego że przy ich stosowaniu było zbyt wiele skutków ubocznych?
Dorota552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 12:22   #174
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Wycofany Harmonet?

juz wiem co sie stalo ze stedirilem. wycofano partie i wyprodukowano nową.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 14:40   #175
onlychild
Raczkowanie
 
Avatar onlychild
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 54
Talking Dot.: Wycofany Harmonet?

Cytat:
Napisane przez Justy
wstrzymane serie Harmonetu i Tri-Minuletu są ponownie dopuszczone do obrotu decyzją GIF z 19.10.2005
ufff

bo już się bałam, że całkiem je wycofają

To moje pierwsze tabletki, zażywam je od 8 m-cy, żadnych skutków ubocznych (pomijając pierwszy miesiąc), no i ostatnio libido zaczęło mi wracać do normy
__________________

pzdr

P
onlychild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 21:01   #176
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Wycofany Harmonet?

Cytat:
Napisane przez sitc
Justy nie orientujesz się może, jak się ma sprawa z Minuletem??
orientuję się- dziś Minulet pojawił się w niektórych hurtowniach farmaceutycznych. czyli powraca.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 21:28   #177
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Wycofany Harmonet?

Cytat:
Napisane przez Justy
orientuję się- dziś Minulet pojawił się w niektórych hurtowniach farmaceutycznych. czyli powraca.
Dziękuje Ci bardzo uspokoiłaś mnie.
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 01:24   #178
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Wycofany Harmonet?

Cytat:
Napisane przez Marteczka_83
Trochę z innej beczki: czy przed przepisaniem wam tabletek lekarze zalecali badania krwi itd.?
Tab. moga powodowac zakrzepice u osob, ktore maja problem z krzepiliwoscia krwi (mozna o tym nie wiedziec) i moja kolezanka malo przez to nie umarla, wykryli jej zakrzep kiedy byl 20 cm od serca, a brala pigulki... ktore sie do tego przyczynily.
Ja ide dzis do lekarza rodzinnego, zeby dal mi skierowanie na wszystki badania, na jakie moze! Wam tez radze
Jejku przestraszylyscie mnie dziewczyny , to co napisala Dorota552 to juz wogole , naprawde
Przejde sie do lekarza na taki badania ,ale czy skoro sprawa dotyczy pigulek antykoncepcyjnych nie bede musiala za badania placic?
Kiedys mi lekarz powiedziala ,ze badania ,ktore trzeba wykonac z powodu zmian w organizmie spowodowanych antykoncepcja trzeba placic z wlasniej kieszeni bo to wszystko jest nierefundowane Sama juz nie wiem czy mi glupot nawciskala czy to rzeczywiscie prawda ?
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 09:30   #179
hanyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1
Dot.: Wycofany Harmonet?

witam
biore harmonet juz od roku i ostsnio wykupilam 6 nowych opakowan. niestsy nie wiem, czy nie sa one przypadkiem z tej wycofanej serii. czy moze mi ktos powiedziec z jakiego okresu czasu sa te wycofane serie i jakie maja one numery, albo gdzie moge sie takich rzeczy dowiedziec???

dzieki
hanyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 10:10   #180
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Wycofany Harmonet?

Cytat:
Napisane przez hanyk
witam
biore harmonet juz od roku i ostsnio wykupilam 6 nowych opakowan. niestsy nie wiem, czy nie sa one przypadkiem z tej wycofanej serii. czy moze mi ktos powiedziec z jakiego okresu czasu sa te wycofane serie i jakie maja one numery, albo gdzie moge sie takich rzeczy dowiedziec???

dzieki
Przeczytaj post justy, nr 168.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.