Makijaż dla nastolatki - zbiorczy. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Jakiego kosmetyku powinnam używac na codzień
tusz do rzęs 182 71,65%
cienie + tusz do rzęs 14 5,51%
kredka 13 5,12%
tylko podkład 45 17,72%
Głosujący: 254. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-23, 10:11   #211
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: makijaz dla nastolatek

Ja mam 17 lat Na codzień używam podkładu MF Lasting Performance (stan mojej cery pozostawia wiele do życzenia. Trądzik już mi minął, ale pozostawił po sobie przebarwienia) i tuszu do rzęs. Kiedy cos mnie najdzie, musnę sobie policzki lekkim różem i zrobię kreskę eyelinerem nad rzęsami. Nie używam pudrów ani cieni do powiek - tych pierwszych nie potrzebuję, tych drugich po prostu nie lubię. No, chyba, ze jest jakaś większa okazja typu połowinki - wtedy mogę sobie zrobić np. makijaż przydymiony
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 16:22   #212
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: makijaz dla nastolatek

Ja mam 16 lat i mój makijaż to głównie pomadka BEBE perłowa Do szkoły praktycznie się nie maluję, bo rano nie mam czasu, zresztą w szkole jest zakaz na tego typu eksperymety z twarzą. Jeśli już, kiedy nie idę do szkoły maluję rzęsy czarnych tuszem, delikatna kreseczka na dolnej powiece i pomadka Niestety muszę zakupić sobie puder, bo dziś zauważyłam, że mam straszne przebarwienia na twarzy i nie zbyt ładnie to wygląda Cieni do powiek używam bardzo rzadko, praktycznie w ogóle, a jeśli już to w delikatnych, jasnych odcieniach
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 09:54   #213
Gosiaczek88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1
Smile Dot.: makijaz dla nastolatek

Jeszcze kilka miesiecy temu nie wyobrazalam sobie wyjscia z domu bez podkładu ale teraz kazdy podkład wyladował w koszu, cera poprawiła sie 100 krotnieNie

To pewnie dlatego, że używałaś podkład nieodpowiedni do swojej cery. Dobrze dobrany podkład NIE NISZCZY CERY. Pozdraffiam!!
Gosiaczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 13:11   #214
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: makijaz dla nastolatek

"krem na dzień to nie makijaz...makijaz to podkład..cienie...tusz..i tp....a jeśli chodzi o tą ochronę podkładem przed zimnem...to się nie zgodzę...teraz są kremy na zime, które mają spełniać tą funkcję zatem podkład jest zbędny."

czarna.noc ma 100% racji! podkład nie nisczy skóry a juz napewno nie niszczy tusz czy cienie jedyny negatywny wlplyw jaki moze dac podklad czy puder to wysuszenie skóry i wtedy zmiana podkladu lub wieksze nawilzenie zalatwia sprawe...po drugie...podklad jest jak najbardziej wskazany na zimę...jest jak taki plaszyk ochronny na kremie i skróra nie przezywa szoku zwiazenego z bombardujacym ja zimnem pozatym kazda z nas powinna znac swoja cere i widziec jakie speycfiki jej sluzą...ciezko zeby suchej cery nie wysuszyl dodatkowo podkład o nazwie "oil free" bo przeciez ma on zupelnie inne zastosowanie...dobor dobrego podkladu to klucz od sukcesu..i jest moim zdaniem jak najbardziej wskazany dla nastolatki i kazdej innej babeczki...
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 17:56   #215
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: makijaz dla nastolatek

Mam 16 lat i tesh się maluje nie widze w tym złego po za tym dla mnie nastolatka nie oznacza 13 albo 14 jeszcze tzry lata temu nie mysłałam wogóle o make upie
zreszta w mojej szkole wszytkie dziewczyny zawsze mają pełna tapete ale dobshe dobranymi kosmetykami i myśle ze wygląda to bardzo naturalnie pomiajac jedną dziewczyne która jest córka dyrektora ;P
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 21:14   #216
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: makijaz dla nastolatek

ja preferuje tusz i blyszczyk oraz korektor i podklad by blizny zakryc czasami jasny cien na gorna powieke:PP tak do szkoly:PP a na impreze jeszcze czarna kredka roz i brazer:P
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 22:38   #217
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: makijaz dla nastolatek

Mój stały zestaw to tusz do rzęs, błyszczyk, puder matujący.
Jak mnie najdzie to używam kredki,ale rano by se pospała,a nie jeszcze babrała się z kredką Na wyjście dodaję cienie i puder rozświetlający.
Nie używam podkładu,bo lubię jak buzia wygląda naturalnie i mam to szczęście,że nie sprawia większych problemów.
__________________
This band rox !
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-22, 11:08   #218
Izuńka83
Raczkowanie
 
Avatar Izuńka83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 124
Dot.: makijaz dla nastolatek

To wcale nie jest "przesad", ze makijaz niszczy cere, gdyż gdyby było inaczej nie trzeba by było zmywać go. No bo po co? Nie można ładniej przez sen wyglądać?? A badań żadnych nie znasz i nie poznasz, gdyż żyjemy w czasach komercji i masówki, to by była sprzeczność interesów. Przemysł kosmetyczny i wszystkoco z nim związane zbija za dużo kasiorki i z tego czerpią zyski miliony ludzi. A ogupiałe kobiety, tudzież nastolatki stosują tony make-upu. A przecież wielu kobietą nie jest potrzebny ani fluid, ani puder. Oczywiście, że fajnie pomlaować sobie oczka jakimś cieniem czy tuszem i /lub błyszczykiem usta, ale to wszystko. I raczej nie codziennie. Mnie sie podoba naturalny wdzięk i myślę, że faceci też nie mają ochoty zliwzywać kobietą pudru z twarzy;p
Izuńka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 17:41   #219
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: makijaz dla nastolatek

Cytat:
Napisane przez Izuńka83 Pokaż wiadomość
To wcale nie jest "przesad", ze makijaz niszczy cere, gdyż gdyby było inaczej nie trzeba by było zmywać go. No bo po co? Nie można ładniej przez sen wyglądać?? A badań żadnych nie znasz i nie poznasz, gdyż żyjemy w czasach komercji i masówki, to by była sprzeczność interesów. Przemysł kosmetyczny i wszystkoco z nim związane zbija za dużo kasiorki i z tego czerpią zyski miliony ludzi. A ogupiałe kobiety, tudzież nastolatki stosują tony make-upu. A przecież wielu kobietą nie jest potrzebny ani fluid, ani puder. Oczywiście, że fajnie pomlaować sobie oczka jakimś cieniem czy tuszem i /lub błyszczykiem usta, ale to wszystko. I raczej nie codziennie. Mnie sie podoba naturalny wdzięk i myślę, że faceci też nie mają ochoty zliwzywać kobietą pudru z twarzy;p
makijaz zmywa sie na noc dlatego ze w nocy skóra regeneruje się..warto tez dodac ze przez caly dzien na twrzy i oczach gromadzi sie duzo zanieczyszczen (miedzy innym dlatego podklad jest dobry bo nie dopusczza ich bezposrednio to naskórka).pozatym to jest jesne i wcale sie tym nie kłoce ze podkład jest niczym przy dobrym odzywczym kremie ale dobrze dobrany do adapatcji skóry moze tylko pomóc.a co do badań....w takim razie..dlaczego zostaly upoblikowane badania na temat szkodliwsoci fast foodów czy solarium...?przeciez w koncu na tym rowiniez zbija sie wielkie pieniadze a postulatów "przeciw" znajdziej multum wszedzie! a o szkoldiwosci nowoczesnych podkładów głuchoooo....
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 12:09   #220
aury
Przyczajenie
 
Avatar aury
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
GG do aury
Dot.: makijaz dla nastolatek

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
To chyba jakis przesad, ze makijaz "niszczy" skore? bo ja nie znam zadnych badan, ktore by to potwierdzaly. A wrecz przeciwnie: krem na dzien zawierajacy filtry chroni skore przed promieniowaniem, podklad (nie jest konieczny dla kazdej z nas, nawet nie trzeba uzywac go okragly rok) chroni skore np: zima, gdy jest mroz i lodowaty wiatr. W lato najltwiej z niego zrezygnowac, bo skora jest zwykle ladna i opalona. Puder z kolei wygladza skore i matuje ja odrobine (nie znam osoby, na ktorej dobrze dobrany puder zle wyglada.. i postarza!)
Wracajac do pytania Tatiety, uwazam, ze nastolatka na co dzien moze uzywac jasnorozowego lub brzoskwiniowego blyszczyka, odrobiny pudru, tuszu. Na wieczor mozna pobawic sie cieniami (kremowymi, bo daja rozswietlony i delikatny efekt) oraz kreskami. Ladnie wyglada rowniez odrobina rozu na policzkach. Wklejam kilka moich ulubionych makijazy.
To prawda, że nie ma aż tak widocznych zmian, ale chyba nikt nie zaprzeczy, że kosmetyki nie niszczą. To jest dziennie tona chemii dla naszej skóry. Różnego rodzaje podkłady może i chronią przed zimnem, ale zapychają pory dzięki czemu skóra nie może oddychać i się starzeje
aury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 15:30   #221
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: makijaz dla nastolatek

hej...ja uzywam pudru zeby zamaskowac tradzik...szczerze to i tak słabo go maskuje ale zawsze cos...mam taka cere ze policzki mam rozowe...brode jakas dziwna...przebarwiona...i bez makijarzu wygladam okropnie...a puder pozwala mi zakryc to i tamto :P a jesli naprawde ktos ma nieskazitelnie czysta i ladna cere nie powinien jej niszczyc pudrami itp w zupelnosci sie zgadzam z niektorymi wizazankami co do tego
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-25, 15:51   #222
ewelina.m18
Raczkowanie
 
Avatar ewelina.m18
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zapomniałam :))
Wiadomości: 53
Dot.: makijaz dla nastolatek

ja proponuję na codzień odcienie beżu, brązu i różu (tylko nie ten cukierkowy) zarówno w cieniach jak i pomadkach, na wieczór natomiast możesz dołączyc ciemną kredkę do oczu i będzie super (oczywiście błyszczyki są jak na miejscu)
oto jedna z moich propozycji:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg akpa_goff_11_grammys_110207_102.jpg (26,7 KB, 147 załadowań)
__________________
Cierpi milcząca na samotnej drodze trzymając kwiat wiśni przy sercu.
ewelina.m18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 16:07   #223
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: makijaz dla nastolatek

ja mam 15 lat i moje kosmetyki kolorwe to tusz do rzęs i 3 błyszczyki błyszczyków używam częściej, tuszu parę razy w miesiącu, jak mi się zachce pomalować
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 17:14   #224
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: makijaz dla nastolatek

ja mam 15 lat i nie wyobrazam sobie pojscia do szkoly bez pomalowanych rzes ale nie uzywam tuszu w niewiadomo jakiej ilosci, tylko kilka pociagniec na górze i na dole i to wszystko oprócz tego jeszcze puder na nosek i czolo :P czasami fluid/krem koloryzujacy, ale to zalezy od stanu mojej cery - jak jest w miare to nie uzywam , ale gdy pełno na niej przebarwien, itp to odrobina podkladu nie zaszkodzi czasem tez jedno pociagniecie brzoskwiniowym rozem i makijarz gotowy a na wyjscia podkreslam oczka jakims jasnym cieniem, czarna kredka ( ale bez przesady! ) lub zielonym eyelinerem i uwazam ze wyglada to stosownie
ogolnie nie mam nic przeciwko makijarzowi u nastolatek, wszytko to zalezy jednak od ilosci kosmetykow ktorzych uzyjemy - im wiecej tym gorszy/ mniej stosowny do wieku efekt
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 21:08   #225
chanel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 74
Dot.: makijaz dla nastolatek

A ja mam 15 lat maluje : do szkoły hmm...tusz do rzęs ... i podkładzik ale tylko na przebarwienia na policzku...Nawet sie nie odróżnia
A na dyskoteki :P To oczywiście tusz do rzęs,podkład,puder,cień i lekki błyszczyk :PP Ale nie nawidze jak niektóre panienki mają źle rozprowadzony podkład blee ... ;/
__________________
by Chanel
chanel92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 07:17   #226
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: makijaz dla nastolatek

wiedze, ze mamy mądre i rozsadne młode kobietki na wizazu
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 15:52   #227
Patrin
Przyczajenie
 
Avatar Patrin
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z Nienacka
Wiadomości: 8
GG do Patrin Send a message via Skype™ to Patrin
Dot.: makijaz dla nastolatek

Nastolatka to prawda nie ma po, co używac pudrów i podkładów itp.. ale przecież pomalować czy podkreslicz oczy to nic złego... ??
Patrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 09:25   #228
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: makijaz dla nastolatek

Ja mam 16 lat, kiedyś malowałam do szkoły rzęsy i robiłam czarne kreski, używałam też cienie i błyszczyki. Pudru nigdy. Mam całkiem ładną cerę, raz ziemisto blada, raz buraczana, a nierzadko jak królewna Śnieżka - biała jak śnieg z czerwonymi rumieńcami, bleee. Ale opali się. Nie chcę katować jej toną pudru... Rzęsy mam dość długie, brązowe, z jasnymi końcówkami, dlatego nie widać ich tak, jak trzeba. Ale z doświadczenia wszystkich znanych mi malujących się osób nie będących z natury brunetkami (te to mają dobrze, czarne rzęsy ) wiem, że malowanie po prostu rozjaśnia rzęsy. Więc zostawię to sobie. Ogółem stawiam na naturalność, nie lubię, jak małolaty się malują (no chyba że jakiś błyszczyk, te rzęsy, delikatny tusz, cieniutkie kreski, ale to raczej na dyskotekę czy imprezę niż do szkoły). Ja stawiam na naturalność, póki można się nią nacieszyć, a jak makijaż to właśnie usta (nawet wskazane, bo mi lubią pękać) i może jakiś perłowy cień, chociaż ja i tak mam perłową skórę na powiekach i wszyscy wmawiają mi, że się maluję, chociaż żadne malowidło nie zagościło na mojej twarzy od ponad roku

W każdym razie wszystko, tylko nie 15-16-letnia smarkula wymalowana i ubrana jak tirówka, z żółtym sianem na głowie po wodzie utlenionej i rzucająca się za byle spojrzenie.
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 15:47   #229
Villanella
Raczkowanie
 
Avatar Villanella
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 32
Dot.: makijaz dla nastolatek

Ja mam 15lat i czasami sie maluje do szkoły. Któregoś razu pomalowałam sie nowym tuszem Max factora pogrubiającym zrobilam czarne kreski na dolnej powiece i zalozylam okularki Wf był pierwszy. Jakoś nikt nie zwrócil uwagi na moj makijaz tylko od razu baba z wf z mordą do mnie sie przypruła że ja już mocniejszego makijażu to nie mogłam zrobić. sie wkurzyłam bo nie wiedziałam o co jej znowu chodzi i do niej focha strzeliłam Następnego razu moje koleżanki sie pomalowały oprucz tuszu i kredki jeszcze cieniami to poszła z nimi do dyry- zrozum ta babe? U mnie w szkole to wszystko można robić na co ma sie ochote ale widocznie niektorych nauczycieli to razi- ale ja i tak sie bede malowac
Villanella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-24, 16:58   #230
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: makijaz dla nastolatek

ja nie rozumiem jak się można na wf pomalować
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 17:17   #231
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: makijaz dla nastolatek

Cytat:
Napisane przez Villanella Pokaż wiadomość
Ja mam 15lat i czasami sie maluje do szkoły. Któregoś razu pomalowałam sie nowym tuszem Max factora pogrubiającym zrobilam czarne kreski na dolnej powiece i zalozylam okularki Wf był pierwszy. Jakoś nikt nie zwrócil uwagi na moj makijaz tylko od razu baba z wf z mordą do mnie sie przypruła że ja już mocniejszego makijażu to nie mogłam zrobić. sie wkurzyłam bo nie wiedziałam o co jej znowu chodzi i do niej focha strzeliłam Następnego razu moje koleżanki sie pomalowały oprucz tuszu i kredki jeszcze cieniami to poszła z nimi do dyry- zrozum ta babe? U mnie w szkole to wszystko można robić na co ma sie ochote ale widocznie niektorych nauczycieli to razi- ale ja i tak sie bede malowac
Zrozum, że dla nauczycieli gimnazjalistka to jeszcze dziecko (i tak jest, chociażby nie wiem jak wygladała), zwłaszcza, że w większości, pamiętają czasy, gdy do szkoły malować się było zabronione. Chcesz się malować, to maluj się, ale nie rób sobie dodatkowych problemów przez to... Bo i po co? Czasem naprawdę lepiej się dostosować, a z kosmetykami szaleć jeszcze zdążysz.
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 19:17   #232
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: makijaz dla nastolatek

Ja mam 17 lat i gdybym miała bezproblemową cerę to w ogole bym sie nie malowala.
Niestety zeby jakos wygladac uzywam podkładu i pudru.
Ale w gimnazjum nie pomyslalabym o tym.
Co do oczu to tylko odzywka, bo mam wrazliwe oczy i tusze im nie słuza.

Jak w wyobrazni sobie przemysle moje kumpele, to tylko niewielka ich czesc do szkoly maluje oczy, a podład czy cos innego to jeszcze rzadziej...

Nie warto, takie jest moje zdanie...
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 20:53   #233
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: makijaz dla nastolatek

Jedna z wizażanek napisała że gdyby makijaż był szkodliwy to by nmie trzeba było go zmywać...Chciałam zauwazyć że ezeli się człowiek nie maluje tesh powienień cere myć ponieważ na skurze gromadzą sie zanieczyszczenie itd po za tym makijaż sie rozmazuje a taka stara rozmazana tapeta nie wygląda ładnie ;P
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 10:16   #234
Sylwuśk@
Raczkowanie
 
Avatar Sylwuśk@
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 42
Dot.: makijaz dla nastolatek

Hej Mam prawie 18 na karku a wszelkie podkłady itp były mi do tej pory niemal obce. Zawsze miałam problemy z cerą, ale nie przywiązywałam do tego wagi. Teraz postanowiłam w coś "kryjącego" zainwestować, tak żeby na specjalne okazje lepiej się prezentować. I tak się zastanawiam, czy zainwestować w podkład (lekko kryjący i matujący) czy w korektor i na to puder, a może sam puder np Max Factor Creme Puff, który trochę kryje. Chciałabym przykryć niedoskonałości, ale i unknąć tapetowania tzn korektor, podkład, puder róż itp na raz Czy mogłybyście mi poradzić który z tych kosmetyków wystarczy?Dodam że mam za sobą dwa nieudane zakupy podkładów m.in Maybelline Stay Matte i antybakteryjny under 20 , które tworzyły niemiłosierną tapetę na twarzy i po wypróbowaniu wylądowały w koszu :/
Sylwuśk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 10:41   #235
NiEzNaJoMkA
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok ! (;
Wiadomości: 436
Dot.: makijaz dla nastolatek

no ja wlaściwie też się nie maluję no chyba,że zatuszować "niespodzianki":P czasami używam cieni,ale żadko. tak naprawdę to każda z nas ma jeszcze czas na malowanie się tylko odrobinę cierpliwości pozderko drogie Panie
NiEzNaJoMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 15:07   #236
*~An!@~*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 1 898
GG do *~An!@~*
Dot.: makijaz dla nastolatek

Cytat:
Napisane przez rare bird Pokaż wiadomość
ja nie rozumiem jak się można na wf pomalować
No co? Mi się zdarza.

Mam 15 lat. Do szkoły nakładam puder antybakteryjny Under Twenty i delikatie maluję rzęsy brązowym tuszem. Czasami nałożę troszkę różu na policzki. I na tym koniec.

W wolne dni maluję się prawie tak samo, tylko dodaję jasny cień na powiekę, zamiast brązowego tuszu czarrrny i ewentualnie błyszczyk w brzoskwiniowym odcieniu.

W wakacje miałam fazę na czarne krechy na powiekach. Jak sobie to przypomnę to śmiać mi się chce . Jak to musiało wyglądać ...
__________________
"Dry your eye
Soulmate dry your eye
'cause soulmates never die"
Placebo "Sleeping With Ghosts"

*~An!@~* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 15:35   #237
Zabusia@
Raczkowanie
 
Avatar Zabusia@
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Wink Dot.: makijaz dla nastolatek

Hej! widze ze sa tu wypowiedzi na + dla make upu i -! Ja mam 19 lat i jakos od 3 lat uzywam podkladu i pudru i wszystkich tych innych kosmetykow! Wlasnie od 3 lat mam tradzik i dlatego! Moj dermatolog powiedzial ze puder w niczym nie przeszkadza ale trzeba dbac o skore uzywajac zeli tonikow i odpowiednich specyfikow na tradzik oczywiscie jeszcze dobry krem! Ja po tak dlugiej kuracji moge powiedziec ze pozbylam sie tradziku w 85-90% ale to nie 100% dlatego uzywam pudrow! I nie uwazam za nic zlego malowania sie! Ja nie wyobrazam sobie isc na 100dniowke bez podkladu! a tak zrobilam make-up i wszyskie czerwone przebarwienia ....zniknely i moglam bawic sie bez wstydu do bialego rana! pozdrowienia
Zabusia@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 15:53   #238
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: makijaz dla nastolatek

No tak, wyjscia imprezy itp to wiadomo ze makijaz sie przydaje, mozna sie pobawic i tego nie neguje. Ale na codzien to strata czaasu, kasy i naturalnosci...

Takze jak juz wyzej pisałam - podkład, puder - TAK.
Kosmetyki kolorowe, cienie, kreski, roze - poza szkoła.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 15:58   #239
Zabusia@
Raczkowanie
 
Avatar Zabusia@
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Wink Dot.: makijaz dla nastolatek

to racja ze mozna sie pozbyc naturalnosci,ale ja wole stracic troche czasu i sie pomalowac do szkoly! bo nie wiem co jest estetyczniejsze dobry makijaz czy czerwone slady po tradziku lub po prostu czerwone kroski i niejednolita cera!
Ja wole podklad,to mnie ratuje!!
Zabusia@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 14:48   #240
arystokratka14
Raczkowanie
 
Avatar arystokratka14
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 44
Dot.: Makijaż dla nastolatki ?

Widze , że temat umarł śmiercią naturalną , gdy ja opuściłam forum .
Zastosowałam się do waszych rad i teraz

- maluję paznokcie bezbarwnym lakierem .
- błyszczykuje usta .
- lekko maluje oczy cieniami do powiek ( ale nie od szkoły ) .

A teraz pytanie , nie odemnie , tylko od mojej koleżanki .
Jej rodzice , za nic w świecie , nie pozwalają jej na pomalownie nawet ust .
Mówią , że na to będzie miała czas . Jakich argumentów mogłaby użyć koleżanka aby przekonać rodziców , do swoich racji ?
__________________
Pozdros .
arystokratka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-11 17:26:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.