Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r. - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-02, 10:28   #2971
JoannM
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 324
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Dusiaka Gratulacje!
jak widac,nie znacie dnia ani godziny

moje dziecko mnie wykonczy, karmilam juz ja jakies 4 razy, do zasniecia przy cycu, poczym odchodze na 5 minut a ona znow ma otwarte oczy. sutki to juz tak mnie bola niechce spac to niech sobie lezy. ale chyba juz nie moze byc glodna.
a wszedzie pisza ze noworodki to spia 20 godzin-gdzie sa te noworodki?? ja chce takiego spiacego noworodka
a jeszcze rano to mnie walnela piescia w otwarte oko.. ładnie to tak mamusie bic
moja juz ma dwa przezwiska, "rozrabiarka" i "rozdarciuszek"
__________________

Razem z Gabrysią

JoannM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 10:45   #2972
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
A ja tam uwielbiam święta całe to zamieszanie lubię siedzieć w kuchni i pichcic smakolyki sprzątać i tak sprzatam codziennie wiec na święta jakoś specjalnie nie sprzatam a uwielbiam odwiedzinki są fajniusie tylko nie za długie bo męczą już hehe
a ja mam termin na niedziele ciekawe czy nasza kurka zrobi nam prezent fajnie by było bo ja się boje ze mąż w środę pojedzie z tesciem do kliniki do wrocka i ja jak w środę pójdę do szpitala to w czwartek zacznę rodzic i będę sama rodziła nie będzie przy mnie nikogo bo mama w pracy mąż we wrocku a siostrzenica w szkole i będę sama jak palec i jak tak sobie o tym pomyślałam to dzisiaj rano się poplakalam
Nie martw się - kurka zaczeka na tatusia
Święta ogólnie lubie tylko teraz będą bez całej, wielkiej oprawy
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 10:48   #2973
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez JoannM Pokaż wiadomość
Dusiaka Gratulacje!
jak widac,nie znacie dnia ani godziny

moje dziecko mnie wykonczy, karmilam juz ja jakies 4 razy, do zasniecia przy cycu, poczym odchodze na 5 minut a ona znow ma otwarte oczy. sutki to juz tak mnie bola niechce spac to niech sobie lezy. ale chyba juz nie moze byc glodna.
a wszedzie pisza ze noworodki to spia 20 godzin-gdzie sa te noworodki?? ja chce takiego spiacego noworodka
a jeszcze rano to mnie walnela piescia w otwarte oko.. ładnie to tak mamusie bic
moja juz ma dwa przezwiska, "rozrabiarka" i "rozdarciuszek"
Dowiadujemy się o ciąży,czytamy te wszystkie poradniki/gazetki dla mam i tam wszędzie napisane,że"noworodki śpią do 20 h na dobe",a pózniej większośc mam właśnie się zastanawia gdzie takie są

Eh ja tam sobie jeszcze marze,że moja będzie jednym z tych książkowych noworodków

Joanna,a jaki lekarz odbierał Ci poród?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 10:48   #2974
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

ja tez nic nie robie, z mama stwierdzilsmy ze nie bedziemy sie wysilac, ciasta zamowilysmy a i tak chyba nie bedziemy miec gosci.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 10:55   #2975
JoannM
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 324
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Joanna,a jaki lekarz odbierał Ci poród?
heh, nie wiem, bo byl w "cywilu" nie mial zadnej plakietki, tzn widzialam go wczesniej w szpitalu, ale nazwiska nie znam, taki kolo 40, opalony.

aha i zapomnialam Ci wczesniej powiedziec, dla dziecka jednak musisz wszystko miec, mi mowili co innego a w rzeczywistosci to nic nie daja, jak poprosisz to zmienia dziecku pieluszke i tyle. podklady rowniez wez.
__________________

Razem z Gabrysią

JoannM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 11:06   #2976
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez JoannM Pokaż wiadomość
heh, nie wiem, bo byl w "cywilu" nie mial zadnej plakietki, tzn widzialam go wczesniej w szpitalu, ale nazwiska nie znam, taki kolo 40, opalony.

aha i zapomnialam Ci wczesniej powiedziec, dla dziecka jednak musisz wszystko miec, mi mowili co innego a w rzeczywistosci to nic nie daja, jak poprosisz to zmienia dziecku pieluszke i tyle. podklady rowniez wez.
rany co za szpital

To jak taki czarny,opalony i przystojny to dr,Uzar czy jakos tak
Tam w sumie jesli chodzi o męską częśc dr to są sami ok 40 i przystojnimi teraz tam jeden robił 3D i kurcze zli jesteśmy w sumie,bo lipe nam nagrałjuż o niebo lepiej wyszło nam 3D robione w 3 miesiącu ciąży.

Joanna a Ty też miałś poród rodzinny i co?przyjechałaś z bólami i najpierw im zapłaciłaś czy dopiero po wszystkim?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2010-04-02 o 11:08
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 11:10   #2977
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
My dzisiaj dumnie skończyliśmy tydzień W załączeniu moja słodka Pyza
O rano boskie! Piękna jest!
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 11:11   #2978
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
ja tez nic nie robie, z mama stwierdzilsmy ze nie bedziemy sie wysilac, ciasta zamowilysmy a i tak chyba nie bedziemy miec gosci.
Ja w sumie też się nie narobię,zrobię swoję 3 popisowe potrawy,ciasto kupi mąż.W niedziele jedziemy do rodziców i teściów,a w poniedziałek przyjedzie do nas para znajomych,więc nie ma co szykowac.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 11:12   #2979
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
~~~~~~ UWAGA MAMY KOLEJNĄ MAMĘ ~~~~~~

sms od dusiaka

Mam już Olę ma 57 cm waży 3860g przyszła na świat dziś(02-04-2010) o 4:55

GRATULUJĘ

OLU WITAMY CIĘ SERDECZNIE

!!!HURA!!!
GRATULACJE


Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 11:15   #2980
JoannM
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 324
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
rany co za szpital

To jak taki czarny,opalony i przystojny to dr,Uzar czy jakos tak
Tam w sumie jesli chodzi o męską częśc dr to są sami ok 40 i przystojnimi teraz tam jeden robił 3D i kurcze zli jesteśmy w sumie,bo lipe nam nagrałjuż o niebo lepiej wyszło nam 3D robione w 3 miesiącu ciąży.

Joanna a Ty też miałś poród rodzinny i co?przyjechałaś z bólami i najpierw im zapłaciłaś czy dopiero po wszystkim?
To chyba nie byl doktor Uzar, bo chyba jego kojarze, a tamten tez byl przytsojny ale mial jasne wlosy,albo siwe.
ja przyjechalam juz ze skurczami co 10 minut(przy porodzie byl przy mnie TZ),nic nie placilam, przy wypisie tez nic, w ogole o tym zapomnialam,oni nic nie mowili, dopiero jak jechalismy spowrotem autem to sie mnie TZ pyta czy zaplacilam? i wtedy sobie przypomnialam ze oni mowili ze rodzinny kosztuje 50 zl. ale jak widac sami zapomnieli
__________________

Razem z Gabrysią

JoannM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 11:18   #2981
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

W ogóle to dzień dobry
Piszecie o brzydkiej pogodzie, o śniegach jakichś... a u mnie teraz 12'C i słoneczko Galicja rulez
Ja w sumie tym razem zero ekscytacji na święta. Wręcz nawet wolałabym je spędzić w szpitalu rodząc W ogóle jeśli chodzi o wielkanoc to nie przepadam. Od kiedy mogłam sama się wystarczająco oddalać od domu to jako jedyne dziecię byłam corocznie wysyłana koszyczek święcić. Nienawidzę tego pasjami. Bo nie dość że mama zawsze kazała się ładnie ubrać - spódniczka, buciczki błyszczące (a ja chłopczyca jestem i w takowych czuję się jak debil) to jeszcze zawsze jak na złość tego dnia było zimno, wietrzno i spódnice podwiewało, serwetke z koszyczka zdmuchiwało... GRRR... . No nie znoszę . Za to lubię jajka "ozdabiać" Od dwóch lat rysuję jajkom przestraszone twarze i nikt nie ma serca ich potem zjeść
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 11:30   #2982
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez JoannM Pokaż wiadomość
To chyba nie byl doktor Uzar, bo chyba jego kojarze, a tamten tez byl przytsojny ale mial jasne wlosy,albo siwe.
ja przyjechalam juz ze skurczami co 10 minut(przy porodzie byl przy mnie TZ),nic nie placilam, przy wypisie tez nic, w ogole o tym zapomnialam,oni nic nie mowili, dopiero jak jechalismy spowrotem autem to sie mnie TZ pyta czy zaplacilam? i wtedy sobie przypomnialam ze oni mowili ze rodzinny kosztuje 50 zl. ale jak widac sami zapomnieli
heh to przynajmniej na pampersy zaoszczędziłaś

A kosmetyki dla malutkiej brałaś jakieś?bo ja nie mam spakowanych żadnych

U mnie pogoda cudna,czekam na tż i idziemy na spacer
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 11:44   #2983
JoannM
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 324
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
heh to przynajmniej na pampersy zaoszczędziłaś

A kosmetyki dla malutkiej brałaś jakieś?bo ja nie mam spakowanych żadnych

U mnie pogoda cudna,czekam na tż i idziemy na spacer
mi chyba termometr sie zepsul, bo na sloncu wskazywal temp 35 stopni
w zasadzie wzielam tylko chusteczki i pampki, w szpitalu pepkiem sie nie zajmowalam, a wieczorem oni myja wszystkie bobaski. rozek mi dali, ale ubrana mialam swoje, no i kilka tetr tez sie przyda.
__________________

Razem z Gabrysią

JoannM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 11:53   #2984
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

izumi mamy takie samo podejscie do swiat chyba
ja tez zawsze latalam swiecic jajka, a w tym roku pojdzie sam tz:P bo mnie sie nie chce:P
nie lubie takiego szalu, ludzie nie wiadomo jak szaleja, co robia, a to sa 2 dni swiat i we wtorek czy srode juz pojda w niepamiec
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 12:12   #2985
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez JoannM Pokaż wiadomość
mi chyba termometr sie zepsul, bo na sloncu wskazywal temp 35 stopni
w zasadzie wzielam tylko chusteczki i pampki, w szpitalu pepkiem sie nie zajmowalam, a wieczorem oni myja wszystkie bobaski. rozek mi dali, ale ubrana mialam swoje, no i kilka tetr tez sie przyda.
ale ubranka np.wieczorem Gabusi zdejmowałaś i do swojej torby i czyste swoje jej zakładałas?bo czasami oni biorą je do prania i już ich nie oddają w ramach"cegiełki" lub oddają w takim stanie,że bleh
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 12:15   #2986
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
~~~~~~ UWAGA MAMY KOLEJNĄ MAMĘ ~~~~~~



sms od dusiaka


Mam już Olę ma 57 cm waży 3860g przyszła na świat dziś(02-04-2010) o 4:55

GRATULUJĘ


OLU WITAMY CIĘ SERDECZNIE
Gratulacjeswoją drogą spora dzidzia
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 12:46   #2987
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Wróciłam zapis KTG jest ok mały miał znowu podwyższony puls, lekarz mówi że nie ma się czym martwić mały jak zwykle rozrabia wczoraj nieźle dawał czadu myślałam że mi żebra połamie

wariat kochany mógłby już wyjść do mamusi
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 13:02   #2988
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

dzien dobry
Dusiaczka gratuluje Oleńki!!!!

Chcialam zdac relacje krociutką-mleczko jest,ale chwileczki bez niego prawie nie ma,dzisiaj od 7 do 13 mialam przerwy ok 10-15 minutek 3x mały zasypia budzi sie za te wlasnie 15 minutek i od nowa.Gdyby sie najadł pewnie by pospal dłuzej a tak to lipa z miodem.Teraz spi 15 minut zdązylam ziemniaczki obrac,a juz nawet nie wspomne o przekladaniu go do łózeczka-zostawiam tam gdzie usypia

Tylko z ta wysypką masakra-wysypało go na calym ciele-rączki i stópki bardziej od wewnatrz nawet na głowce we wlosach ma,jezeli to od pokarmu(czyli tej mojej gruszki np)to ciekawe ile takie cus sie utrzymuje?)

Mrowak
próbuje wlasnie pic ale dzisiaj sniadanie na prędce zjadlam dopiero o 13 i herbate wlasnie pije.Tez mialas fajna nockę.

Baobabek moj tez cały czas pierdzi do tego sie jeszce pręży zeby bylo efektywniej.

Cytat:
Napisane przez fasolka73 Pokaż wiadomość
Dusiak gratulacje, ale szybko Ci poszło

Jeszcze wczoraj rano pisała o tych bólach po masażu i miała pomysły coby męża do pracy odwozić, a tu proszę.... Cyk, myk...
Czekamy na zdjęcia i opisy


A ja dziś rano już myślałam ,że pojadę. Miałam takie skurcze....Silne i jeden za drugim.Ale coś się uspokoiło teraz,tzn, są ale nieregularne..Hmmm...zoba czymy.
A na 14.50 mam wizytę u gin i ciekawe, czy pojadę do niej, czy na kliniki, hi,hi,hi...
Fasola moze bedzie jak z Dusiaka jutro juz będziecie w dwójeczkę

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki

Ja też cieszę się że u Was kolorowo nie jest bo nie ma nic gorszego niż samotność Co nasza biedna PoP musiała czuć będąc tak długo jedyną rozpakowaną mamusią
Oliwka walcz!! Skoro niebawem skończycie 6tygodni to ewidentnie masz kryzys laktacyjny... Jedyna recepta to się nie stresować, myśleć pozytywnie i dostawiać tak często jak tego chce. Będzie dobrze!!

My dzisiaj dumnie skończyliśmy tydzień W załączeniu moja słodka Pyza
moze i to ten kryzys bo wydaje mi sie ze jest odrobinke lepiej chociaz od rana caly czas ciucka i znowu sa te flaczki ale mleczko jest jak nacisne.

Claire wspóczuje Ci bardzo-nawet niewyobrazam sobie bólu jaki musialas przejsc,zycze zdrówka duzo
Co do gazow to ja jeszcze nic nie podawalam,sprobuje jeszcze bardziej okroic to co jem,mleczko wyeliminuje zobacze moze bedzie lepiej.

Cytat:
Napisane przez la_wenda Pokaż wiadomość
WItam!
Chciałam przede wszystkim sedrecznie pogratulować nowym mamusiom: Madziwni, Sismuerte, Eciapecia i Dusiaka!!!
Cieszę się z Wami, czekam niecierpliwie na zdjęcia Waszych CUDÓW.

Izumi dobrze, że zdecydowałaś się na ten antybiotyk i fajnie że masz się już lepiej a tym samym i Twoje dzieciątko.

Ja się ostatnio mało odzywam ale czytam regularnie. Zrobiłam się bardzo niecierpliwa i jakaś taka niespokojna, zwłaszcza wieczorami. Bardzo chciałabym już urodzić. Martwię się wszystkim, każda chwilka kiedy nie czuję ruchów jest dla mnie torturą. Tak bym chciała już dołączyć do mam, które mają inne problemy (kupki, pleśniawki, cycuchy itd)
Jestem z Wami dziewczyny całym sercem i z tymi, które jeszcze czekają tak jak ja i z tymi, które już mają maluszki przy sobie!!!
La_wenda nie martw sie juz co raz blizej konca-wytrzymaj,niedlugo bedziecie razem i bedziemy pisaly o kupkach

Cytat:
Napisane przez JoannM Pokaż wiadomość
Dusiaka Gratulacje!
jak widac,nie znacie dnia ani godziny

moje dziecko mnie wykonczy, karmilam juz ja jakies 4 razy, do zasniecia przy cycu, poczym odchodze na 5 minut a ona znow ma otwarte oczy. sutki to juz tak mnie bola niechce spac to niech sobie lezy. ale chyba juz nie moze byc glodna.
a wszedzie pisza ze noworodki to spia 20 godzin-gdzie sa te noworodki?? ja chce takiego spiacego noworodka
a jeszcze rano to mnie walnela piescia w otwarte oko.. ładnie to tak mamusie bic
moja juz ma dwa przezwiska, "rozrabiarka" i "rozdarciuszek"
Joanna ja tez ale bol piersi mi troche minął jak ich nie targam laktatorem.Smarujesz je czyms?bepanten-masc szybko regeneruje.

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
W ogóle to dzień dobry
" Od dwóch lat rysuję jajkom przestraszone twarze i nikt nie ma serca ich potem zjeść
hahaha dobrze,ze juz sie lepiej czujesz,od razu humorek sie poprawia,ja tez nie przepadam za tymi świętami.

Edytowane przez tylkooliwka
Czas edycji: 2010-04-02 o 13:05
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 13:08   #2989
MadCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 428
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
Mam już Olę ma 57 cm waży 3860g przyszła na świat dziś(02-04-2010) o 4:55
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Bez zamieszania święta też się odbędą. Czekamy na naszego kurczaczka - miałam termin na wczoraj.
To może jednak zamieszanie będzie

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
Od dwóch lat rysuję jajkom przestraszone twarze i nikt nie ma serca ich potem zjeść
Boskie!
__________________
Matylda
21.04.2010

MadCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 13:09   #2990
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
~~~~~~~~ Uwaga ~~~~~~~~



sms od Sismuerte

Antoś urodził się we wtorek o 11:10 waga 3320 wzrost 55 i 10 punktów. Ja niestety mam zespół popunkcyjny i muszę leżeć wiec narazie mnie na forum nie będzie Sismuerte

Serdecznie gratuluję kolejnej mamusi Witamy Antosia


Wracaj do zdrowia kochana
http://www.youtube.com/watch?v=6AGMDrU8fNE

Edytowane przez 749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Czas edycji: 2010-04-02 o 13:10
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 13:12   #2991
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
O LOL! Faktycznie
A to tak specjalnie dla naszej turkusowej czy jak x-D?
se trza zasluzyc widocznie

dusiaka:ro za:

a mi zostalo 5,5kg do wagi sprzed ciazysamo spadaw ciuchy normalne wchodze,ciazowe juz w piwnicy

baobabku, super ze masc pomogla.
ja tez latam w canpolach bo mi wygodnie i cycki o kolana sie nie telepia

claire, rany, co Ci sie porobilo??????

Edytowane przez mrowak
Czas edycji: 2010-04-02 o 16:53
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 13:50   #2992
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez MadCat Pokaż wiadomość
Gratulacje!


To może jednak zamieszanie będzie


Boskie!
Takie zamieszanie jest wskazane
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 14:09   #2993
la_wenda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 264
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Drcron chyba to Ty pytałaś o tą cykorię. Ja bardzo lubię taką sałatkę z cykorią: daję 4 cykorie pokrojone dość drobno, 5 jajek ugotowanych na twardo, seler taki ze słoiczka w zalewie, i z puszki mieszankę meeksykańską. Do tego majonez, lub sos śmietanowo-majonezowy. Przyprawy według gustu, ja obecnie nie przyprawiam jej niczym, nawet nie solę bo puchnę i ograniczam sól.
__________________
La_wenda
la_wenda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 14:11   #2994
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

a my zaraz wyjezdzamy po tv, zrobie 200 km autkiem ale na szczescie kocham jazde samochodem
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 14:15   #2995
la_wenda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 264
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

A ja w sumie Święta lubię,bardzo lubię ciasta. Upiekłyśmy z mamą 6 blach bo mamy sporą rodzinkę i do tego wszyscy w miarę blisko mieszkamy i się odwiedzamy. W tym roku tylko tak się zbiegło, że tu rocznica śmierci Naszego Papieża i za raz od razu Święta i jakoś tak mi smutno. Moja Michalina miała wtedy 1,5 roczku i już mówiła, swoim dziecięcym językiem sepleniąc: 'szyścy płacią, Papieś umar.'
No i jeszcze to oczekiwanie....
__________________
La_wenda
la_wenda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 14:17   #2996
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

odezwe sie jak wrocimy, ale wkurzajace jest to ze po tv trzeba 200km jechac bo nigdzie nie ma takiego, masakra jakas;/
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 14:37   #2997
JoannM
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 324
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
ale ubranka np.wieczorem Gabusi zdejmowałaś i do swojej torby i czyste swoje jej zakładałas?bo czasami oni biorą je do prania i już ich nie oddają w ramach"cegiełki" lub oddają w takim stanie,że bleh
nie zabieraja, odkladalam do reklamowki.

Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
Joanna ja tez ale bol piersi mi troche minął jak ich nie targam laktatorem.Smarujesz je czyms?bepanten-masc szybko regeneruje.
smaruje bepantenem,co sobie wygoje to ona znowu powyciaga itd. ona ma straszne mocne ssanie,kiedys wsadzilam jej do buzi maly palec to strasznie ciagla!!
__________________

Razem z Gabrysią

JoannM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 15:08   #2998
machaj
Raczkowanie
 
Avatar machaj
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 495
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

hej
moja mała też jakiejś wysypki dostała.. tyle że na czole... i 3 krostki na buzi.. ja nie mam pojęcia od czego.. może od papryki..;/ ehh a na to co jem ostatnio już patrzeć nie mogę;/ ktoś pisał o brokułach i kalafiorze.. (przepraszam nie pamiętam która z was pisała... czytam tylko od czasu do czasu co piszecie i nie mam czasu od razu odpisywać) mi położna powiedziała że brokuły jak najbardziej a kalafior absolutnie.. stwierdziła że mogę jeść banany jabłka marchew brokuły i chude mięso... i jak tu jeść różnorodnie? raz marchewkę kroić w plasterki a raz w słupki? ehh czekam aż ludzie z roku będą mieli żywienie kobiet karmiących na żywieniu.. (nie wiem czy wam tu pisałam studiuję dietetykę)... pewnie w najbliższym czasie coś będzie na mailu bo ostatnio mieli żywienie ciężarnych... ja obecnie jestem na urlopie dziekańskim... ale w 1szym półroczu załapałam się jeszcze na żywienie niemowląt i dzieci.. może kogoś zainteresuje schemat żywienia dzieci karmionych piersią lub sztucznie... dodatkowo wrzucam skład kaszek i tabele warzyw i owoców...
Claire wrzucam to przez ciebie! może nie jestem z poradni laktacyjnej ale mogę ci pokazać jak wyglądają te schematy...
co do karmienia.. też mała męczy moje cyce.. ale ja jej nie daję pić dłużej niż 20 minut z jednego... z reszta jej te 20 minut wystarczy zazwyczaj... karmie ją ok 20ej... później budzi nas ok 2 i 5.. i od tej 5 średnio jej się chce spać bo zazwyczaj kuponka ciśnie... i strasznie sie pręży i kwiczy... w dzień różnie z karmieniem.. czasami co godzinę sie budzi, czasami 4 godziny pośpi (jak np wczoraj.. a ja się w tym czasie strasznie wynudziłam aż mi dziwnie było ) ale średnio co 2 godzinki popije... cyce już nie bolą tak jak przez pierwsze 2 tyg... przy karmieniu wyłam głośniej niż ona jak jest głodna.. a mąż nie wiedział co się dzieje... hm przedwczoraj też mnie strasznie kuło w lewym cycu... jakby ktoś mi igły wbijał... ( znowu nie wiem która z was o tym pisała;/ przepraszam!!) mała piła a ja ryczałam... a co do mleka to ja sie śmieje z mężem że będę mleko na allegro sprzedawać... bo mała pije z jednego a z 2giego mi leci... albo pod prysznicem... nic tylko butle podstawić i zbierać do kawy
i nie wiem czy któraś z was to robiła.. położna kazała mi odciągnąć trochę mleka do kieliszka... odstawić na noc i rano zobaczyć jak wygląda- jeśli na górze jest żółty kożuszek a na dole białe mleczko to super.. znaczy że mleko tłuste i dziecię będzie na nim zdrowo rosło no i że mama dobrze najedzona... ja na szczęście takie miałam.. a jakoś najedzona się nie czuję... czekolady mi brakuje;( cukru mało i humor przez to gorszy;/
dobra trochę za bardzo sie rozpisałam.. ale jak już raz na jakiś czas tu zaglądam to sobie pozwoliłam na takie szaleństwo
pozdrawiam wszystkie mamy.. te rozpakowane i czekające na swoje bobasy...

p.s
te całe macierzyństwo to jednak nie jest taka sielanka jak piszą w tych wszystkich mądrych gazetach... dla mnie pierwszy tydzień to była tragedia i ciągła huśtawka nastrojów... płakałam więcej niż moje dziecko... któraś z was też tak miała czy w tym przypadku jestem jedyna?;/
machaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 15:52   #2999
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez machaj Pokaż wiadomość
.. może kogoś zainteresuje schemat żywienia dzieci karmionych piersią lub sztucznie... dodatkowo wrzucam skład kaszek i tabele warzyw i owoców...
Super. Na pewno się przyda. Już zapisałam
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 15:57   #3000
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Kurcze dziewczynki a mnie ciągle głowa boli W szpitalu brałam po 3 apapy dziennie. Po wyjściu do domku przeszło na dwa dnia a teraz znowu powrót Ja myślę że to z braku kawy i niskiego ciśnienia ... jutro chyba się skusze na delikatną kawkę z mlekiem

machaj jak brakuje Ci cukru to polecam białą czekoladę Ja wcinam dużo, bo też wiecznie głodna i żądna cukru jestem Jadłam nawet ptasie mleczko mimo że ma ciemną czekoladę

Generalnie ja już jestem po spożyciu miodu, kakaa, kawałka gruszki, pomidorka, ogórka zielonego i nie było zupełnie żadnych objawów, więc ja z dietką specjalnie się nie oszczędzam Nawet wczoraj troszkę piwka pszenicznego wypiłam
__________________

Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.