Dobry Fryzjer - Bytom - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-11, 23:02   #61
pourquoi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 41
Dot.: dobry fryzjer w bytomiu

A ja polecam salon RETRO na Piekarskiej (za sklepem z artykułami AGD) - w szczególności pana Stasia - jest po prostu fenomenalny,widać że fryzjerstwo to jego pasja i naprawde ma do tego talent. Chodzę do niego od jakiegoś roku i robił mi przeróżne rzeczy na głowie (coraz krótsze włosy mam, bo ciągle mi mało :P) i ZAWSZE wychodze zadowolona. Jego cięcie jest super, bo potem nie ma problemu, zeby ułożyć włosy na co dzień. I wymyśli Ci genialną fryzurę jeśli nie masz pomysłu (pod twarz, kolor włosów, charakter...).

No i ceny - 25zł za obcięcie, koło 40 z modelowaniem

Edytowane przez pourquoi
Czas edycji: 2009-11-11 o 23:04
pourquoi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 12:07   #62
magnolia77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w bytomiu

Byłam wczoraj na wizycie u Pana Tomka Małka i chciałam podzielić się swoimi doświadczeniami.
Po miesięcznym oczekiwaniu na umówiony termin udałam się do Bytomia na obcięcie i farbowanie. Miałam dwie wizje: z naturalnych włosów (szatynka) chciałam mieć blond jasny (zimne odcienie nie zołty) lub nieco rozjaśnić swój naturalny kolor o dwa –trzy tony w zimnej tonacji. Pan Tomek pomysł blondów odrzucił praktycznie od razu. Jako argument podał iż „musiałby dać rozjaśniacz” (nie wiem ale odniosłam wrażenie że za dużo zajęłabym czasu). Pomyślałam sobie niech zostanie zatem pomysł rozjaśnienia o dwa tony w zimnych odcieniach. Fryzjer zgodził się iż tylko zimne odcienie do mnie pasują. Farbę nakładała mi inna Pani, potem czekałam na obcięcie. Prosiłam aby skrócić tak abym jednak mogła dać radę spinać włosy i aby pokombinować cos z grzywką na skos. Oczywiście taka grzywka w wizji Pana Tomka też nie wchodziła w grę bo „będzie zle”. W rezultacie włosy zostały skrócone tak że nijak nie da się ich spiąć (za krótko) a grzywka została zrobiona półdługa, wchodząca do oczu, duża. Wyglądam nie tak jak bym wyszła od fryzjera tylko jakbym zapuszczała grzywkę i dopiero miała się do fryzjera wybrać.
No i kolor: rozjaśniony o dwa tony wpadający w rudy z ciepłymi złotymi refleksami. TRAGEDIA!. Nic się nie odezwałam. Myślałam sobie ze może to światło tam albo że w domu na spokojnie pooglądam. Jak dojechałam do domu nieco podniesione włosy zdążyły już oklapnąć, kolor niestety nie zmienił się z ciepłego w chłodny. TRAGEDIA.
Nie będę już rozdrabniać się nad samym taśmowym traktowaniem w salonie bo nie w tym sedno.

NIE POLECMA NIKOMU. Żałuję iż nic się nie odezwałam. Po prostu mnie zamurowało tam.
magnolia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 12:47   #63
dreamsinmymind
Raczkowanie
 
Avatar dreamsinmymind
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: btm
Wiadomości: 31
Dot.: dobry fryzjer w bytomiu

RETRO ul Piekarska - Pani Lidia

Nie wiem jak obcięcia, miałam robioną jedynie grzywkę ale koloryzacja jest rewelacyjna!

Raz robiłam z takiego misz maszu ( spłukany ciemny brąz ) balejaż z blondem i rudym miodzio ;D

a teraz na czarne - rude refleksy tez super
__________________
~~ The Truth Will Change Everything ~~
dreamsinmymind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 13:33   #64
Maadzialenaa
Zadomowienie
 
Avatar Maadzialenaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: dobry fryzjer w bytomiu

Cytat:
Napisane przez dreamsinmymind Pokaż wiadomość
RETRO ul Piekarska - Pani Lidia

Nie wiem jak obcięcia, miałam robioną jedynie grzywkę ale koloryzacja jest rewelacyjna!

Raz robiłam z takiego misz maszu ( spłukany ciemny brąz ) balejaż z blondem i rudym miodzio ;D

a teraz na czarne - rude refleksy tez super
Ja również chciałam polecić Panią Lidię z Retro. Obcinałam się u niej przed kilku laty, potem czasowo zmieniłam fryzjera, a dziś powróciłam do Pani Lidii, po tym jak ostatnio fryzjera obcięła mnie tak, że chyba sama bym to lepiej zrobiła. Z moich i tak już dosyć krótkich (do brody) włosów Pani Lidia wyczarowała mi bardzo ładną fryzurę -obcinała długo i bardzo dokładnie. Obcięcie (bez modelowania) kosztowało mnie 25zł
__________________
"Człowiek spędza życie tylko w dwóch miejscach: w łóżku i we własnych butach"


Maadzialenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 17:44   #65
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 126
Dot.: dobry fryzjer w bytomiu

Jestem w trakcie szukania fryzjera, który zrobiłby z moimi włosami coś, co by mi odpowiadało.
Miałam już długie włosy i chciałam coś z nimi zrobić (wiadomo, kobiece kaprysy). Nie byłam zdecydowana na nic szczególnego. Myślałam, że z takiej długości można wykombinować fajną fryzurę, która będzie się dobrze układała, ale okazuje się, że to nie takie proste. Aktualnie mam "coś", co nie sięga ramion i nijak nie da się tego ułożyć.
Czy wspomniana Pani Lidka z salonu Retro ścina włosy na sucho? Do tej pory tylko raz miałam takie strzyżenie i przypadło mi do gustu, bo przynajmniej od razu widać kształt fryzury i to, jak włosy się układają przy danym cięciu.
siskath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 20:41   #66
Marguerite
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13
Dot.: dobry fryzjer w bytomiu

Czy ktoś korzystał z cięcia włosów z dobraniem fryzury w GABRIELU w Plejadzie? Jeżeli tak, to jakie sa Wasze opinie. Słyszałam, że są w tym nieźli. Komo możecie polecić lub odradzić?
Marguerite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 21:55   #67
monkawiz
Raczkowanie
 
Avatar monkawiz
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 79
GG do monkawiz Send a message via Skype™ to monkawiz
Dot.: dobry fryzjer w bytomiu

Odradzam Gabriela w Plejadzie. Przyjmują osoby bez wykształcenia to raz a dwa to wiele się słyszało o spalonych włosach w tych salonach. No cóż... Zapraszam do Salonu Emilie na rynku w Bytomiu (byłe ART DECO)
__________________
Pozdrawiam
Monkawiz
monkawiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 19:21   #68
misia23bytom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w bytomiu

Cytat:
Napisane przez karola_br Pokaż wiadomość
A ja polecam Pana Jarka. Kiedyś miał swoje studio na Piłsudskiego w Bytomiu, a teraz przeniósł się na Powstańców (chyba nr 14 ale nie jestem pewna) na pierwszym piętrze. Świetny fryzjer!!! Chodzę do niego od roku i jeszcze ani razu mnie nie zawiódł Zawsze wyglądam inaczej i za każdym razem świetnie POLECAM
czy wie ktoś do kogo mam sie zapisac w tym EMILIE na rynku tam tak czesto zmieniaja sie te fryzjerki , wiem ze jest Kasia i Sabina czy moze do kogos innego
misia23bytom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 20:23   #69
monkawiz
Raczkowanie
 
Avatar monkawiz
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 79
GG do monkawiz Send a message via Skype™ to monkawiz
Dot.: dobry fryzjer w bytomiu

Z tego co wiem są fryzjerki stałe wieloletnie Kasia Sabina Blanka doszedł Pan Marcin.. świetny stylista. Osobiście polecam Pana Marcina. Pozdrawiam
__________________
Pozdrawiam
Monkawiz
monkawiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 19:07   #70
misia23bytom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w bytomiu

Dziękuje bardzo ale o nim to znów słyszałam ,ze jest przemądrzały i przereklamowany ale dziekuje za rade .Pozdrawiam
misia23bytom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 23:28   #71
Maadzialenaa
Zadomowienie
 
Avatar Maadzialenaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: dobry fryzjer w bytomiu

Cytat:
Napisane przez monkawiz Pokaż wiadomość
Z tego co wiem są fryzjerki stałe wieloletnie Kasia Sabina Blanka doszedł Pan Marcin.. świetny stylista. Osobiście polecam Pana Marcina. Pozdrawiam
Czy mogłabyś coś więcej napisać o Panu Marcinie?
__________________
"Człowiek spędza życie tylko w dwóch miejscach: w łóżku i we własnych butach"


Maadzialenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 13:40   #72
misia23bytom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w bytomiu

Cześc wszystkim mimo tego co słyszałam o Marcinie to skusiłam sie jednak. Nie wiem bo zrobił mi dokładnie to samo co mojej kolezance, boba i do tego tak szybko mi wykonał usługe a potem zaraz gdzies poszedł , mimo ze fryzura wyglada spoko to czułam sie jakby zrobił mnie na odwal bo mu sie spieszyło. Jak dzwoniłam zeby sie umówic to tez go wiecznie nie było tylko jakas dziewczyna mnie zapisała. A tak wogołe to jest tam fajna, luzna atmosfera
misia23bytom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 14:44   #73
agusia75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Question Dot.: dobry fryzjer w bytomiu

Czy ktoś z Was ma może namiary na pana Marcina- byłego fryzjera z salonu Emilie (byłe Art Deco) w Bytomiu? Tam już nie pracuje i nie mogę Go znaleźc. Wielkie dzięki za pomoc
agusia75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 17:19   #74
be_cia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 34
Dot.: dobry fryzjer w bytomiu

wiatm, czy ktoś wie może gdzie mogę znaleźć teraz pana Marcina ze studia fryzur na moniuszki? już tam nie pracuje, a to jak narazie jedyny fryzjer do którego mam zaufanie.
be_cia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 16:30   #75
agaciorex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w bytomiu

Witam wszytskie Panie serdecznie
Jesli chodzi o P.Marcina z Moniuszki slyszalam ze wyjechal. A jesli chodzi o dobrego ftyzjera polecam Art-Deco P.Sabina,mloda sympatyczna kobitka bylam u niej kilka razy i zawsze bylam zadowolona a przyznam sie szczerze ze frtyzjerow unikalam jak ognia,kiedys mialam wlosy do pasa wiec wolalam nie ryzykowac. Pozniej chcialam sprobowac "styliste" wiec sie wybralam do Wyzej wymienionego P.Tomka. Niestety nie bylam zadowolona w stu procentach,strzyzenie trwalo dosc szybko,ale czas spedzony na fotelu nie,ze wzgledu na to ze biegal miedzy jedna klientka a mna. Ale nie mialabym do tego zadnych zastrzezen gdyby nie to ze przez to ze sie spieszyl ciagnal mnie za wlosy i choc pewnie i na to moglabym przymknac oko gdyby fryzura byla taka jaka sie spodziewalam. Niestety nie podobalo mi sie. Po dwoch miesiacach wrocilam do P.Sabiny i teraz nie moge przestac gapic sie w lustro w domu Fryzura jest taka jaka sobie wymarzylam Byc moze sekret tkwi w tym ze kazdy musi znalezc sobie wlasnego fryzera a ja juz znalazlam
agaciorex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 09:25   #76
Black Casshmere
Rozeznanie
 
Avatar Black Casshmere
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 652
Dot.: dobry fryzjer w bytomiu

A ja szukam i szukam
umówiłam się do Pana Dudy z Rudy Śląskiej, ale to na 02.07.
Potrzebuję dobrego fryzjera do trudnych włosów.
Może macie kogoś wartego uwagi?
Pozdrawiam
Black Casshmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 19:32   #77
tysiowatax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Question Dobry fryzjer - Bytom ?

Jutro rano muszę złożyć wizytę u fryzjera...

Zastanawiałam się nad salonem "lola" na ulicy Żeromskiego...Co o tym myślicie i jakie są tam ceny ?

A może jakieś inne salony?Jeśli tak to jakie,gdzie i ceny .

Wizażystki,prosze was o pomoc !

Z góry dziękuuuuję
tysiowatax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 13:06   #78
Shaitana
Przyczajenie
 
Avatar Shaitana
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 20
Dot.: dobry fryzjer w bytomiu

A ja byłam w retro kilka razy i muszę powiedzieć, że od stycznia odkąd poszłam z propozycją własną nie zajrzałam. Pani Lidia rzeczywiście idealnie koloryzuje, niestety jeśli chodzi o obcięcie - byłam przecinkiem w trakcie przyjmowana innej klientki więc nie zastanawiając się długo ucięła mi włosy nie patrząc, że za krótko i że nie będzie mi pasowało. Zrobiła krótką, okropnie krzywą grzywkę. Wcześniej byłam bardzo zadowolona, niestety po ostatnim potraktowaniu straciłam zaufanie. Miałam włosy za ramiona a zostałam ze strzępkami.W efekcie przez ostatnie 6 miesięcy raz z duszą na ramieniu poszłam podciąć zniszczone końcówki i podcinam grzywkę. A chcialam zapuszczać, dodam tak na końcu. Być może Pani Lidia miała zły dzień, ale trochę się boję tam iść mimo że chcę podciąc tylko końce i zapuszczać.
Shaitana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 12:16   #79
ellemelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer - Bytom ?

Nie wiem jakie ceny Cię interesują,ale ja po wielu próbach z innymi fryzjerami zawsze wracam do jednego fryzjera mimo długich terminów, lepiej poczekać niż przeżyć szok na fotelu. Mam na myśli fryzjera na ulicy Moniuszki w Bytomiu.(koło apteki, restauracji pod czaplą itd) Ceny są różne zalezy od długośc włosów i tego co robisz. Ja zawsze obcinam i farbuję. Włosy mam troche za ramiona i płacę ok.280zł.
ellemelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-17, 13:39   #80
yehonala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer-bytom Pan Tomek :)

BYłam w tym salonie ale nie u Pana Tomka tylko u jego pracownika p. Bartka, za pierwszym razem sciał mnie dobrze natomiast za drugim nie byłam zadowolona, fryzura źle dobrana i kompletnie nie układa się.
yehonala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 19:24   #81
juliux
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8
Dot.: dobry fryzjer w bytomiu

A o salonie Matrix na Krakowskiej ktoś coś wie? to chyba jakoś połączone jest z tym retro...tyle że na innej ulicy, mają wspólną stronę internetową...w każdym razie jest tam ktoś wart polecenia?
juliux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 10:34   #82
be_cia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 34
Dot.: fryzjer-bytom Pan Tomek :)

ja niestety też nie polecam p.Bartka, byłam u niego pierwszy i ostatni raz. chcąc podciąć tylko końcówki ściął mi dużo więcej włosów, przy czym był bardzo niedelikatny, może to skutek tego że się spieszył, ale bardzo się przez to zawiodłam na tym salonie...
be_cia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 10:56   #83
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: fryzjer-bytom Pan Tomek :)

Cytat:
Napisane przez be_cia Pokaż wiadomość
ja niestety też nie polecam p.Bartka, byłam u niego pierwszy i ostatni raz. chcąc podciąć tylko końcówki ściął mi dużo więcej włosów, przy czym był bardzo niedelikatny, może to skutek tego że się spieszył, ale bardzo się przez to zawiodłam na tym salonie...
Mnie też kiedyś obcinał.
Czułam się jak strzyżona owca. Bez żadnego wyczucia, nie mówiąc już o jakiejś rozmowie, uśmiechu.

Odwalił swoje ( w 25 min ) i ... następny proszę.
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 21:37   #84
be_cia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 34
Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

witam mam wielki problem co do zaufania fryzjerom, ale mam nadzieje że mi pomożecie znaleźć fryzjera godnego mego zaufania. byłam bardzo zadowolona jak wychodziłam od pana Marcina na Moniuszki, ale jak wiadomo już tam nie pracuje, ponoć wyjechał, nie wiem czy to sprawdzona informacja, może któraś z was mi ją potwierdzi. na Moniuszki już raczej nie wrócę po tym jak potraktował mnie pan Bartek. ale że moje włosy wołają o pomstę do nieba, pilnie szukam fryzjera godnego pana Marcina i mojego zaufania. zapuszczam włosy które są już dość długie dlatego nie chciałabym ich stracić i dlatego właśnie poszukuje fryzjera dla którego 1cm będzie oznaczał tyle samo co dla mnie a nie 5 razy tyle. błagam pomóżcie.
be_cia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 16:06   #85
misia23bytom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

hej, jak masz problem ze fryzjer za duzo ci scina włosow , to idz do sabiny na krakowska, tam jest taki salon na rogu, zawsze pyta i konsultuje to co bedzie robic z klientkaoklaski:
misia23bytom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 08:29   #86
kARINI00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

super salon Caree Bytom Miechowice UL.DALEKA27A mega zaskoczeniem było dla mnie to że Pani szefowa zawsze taka uśmiechnięta ...nie ma chyba złych dni ...pomoże doradzi ...a do tego świetnie sie zna na swojej pracy obcinamy się całą rodziną i jesteśmy zadowoleni bardzo koloryzację robie co 2 miesiące i tylko na odrost czasem mi tylko odswierza fajne takie farby co sie nie zmywają a do tego wszystkiego jakie masaze głowy!!!!! a do tego masujący fotel przy myciu REWELKA!!!!
ps. co bardzo wazne ...maja fantastyczne podejscie do dzieci MEGA

pozsdrawiam
kARINI00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 22:04   #87
marann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

Cześć dziewczyny!
Szukam dobrego fryzjera w Bytomiu, Chorzowie lub Katowicach (mogą być też miasta ościenne). Chciałabym zrobić trwałą ondulację (lekkie fale) Proszę o pomoc!
marann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 16:40   #88
misia23bytom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

fryzjer na wrocławskiej, chyba sie EUPHORIA czy jakos tak nazywa. MASAKRA,co tam za ludzie pracuja, zero podejscia do klientów, robią sie tacy wielce a tak na serio ty prymitywy. Ale ceny są OK
misia23bytom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 14:52   #89
aga123xxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
odradzam fyzjera tomka małka z bytomia z salonu przy ul.moniuszki

Witam,

Byłam rok temu u tego fryzjera - zapłaciłam 270zł i po wyjsciu miałam wg niego wygladac olsniewająco, a wyszłam z łzami w oczach i 10 lat starsza.
Rano o 7 kolejnego dania wstałam i udałam sie do innego fryjzjera, ktory mógłby mi naprawic to co on spierd... bo raczej nie bylabym sie w stanie nikomu pokazac.
Po weekendzie do niego zadzwonilam iz chce złozyc reklamację bo jestem niezadowolona z jego uslugi- nie tylko stracilam kase ale moje wlosy przeszły w ciagu 24 h dwukrotnie farbowanie- tak mu powiedziałam po czym on nieuprzejmie oznajmił, iz swoich praw mam sie domagac w Urzedzie Ochrony Konsumenta, bo on nie zamierza rozpatrywac mojej reklamacji.
Dla mnie to najwiekszy dran i nieprofesjonalny fryzjer. Dlatego odradzam wszystkim ktore chca byc piekne wierzac iz PLACAC DUZO MAJĄ GWARANCJE NAJWYZSZEJ JAKOSCI. To nieprawda- za 70zł od zwyklego fryzjera wyszłam zadowolona, a od niego za cenę 4xwieksza niestety NIE.

p.s. Od dwoch dodatkowych osob rowniez usłyszałam słowa krytyki pod jego adresem wiec wiem juz na pewno jakie salony omijac z daleka!!!!


Cytat:
Napisane przez an-si:) Pokaż wiadomość
hey
bylyscie u Tomka?
slyszalam o nim duzo dobrego, czy wart jest swojej ceny?
pomyslowy?
dobrze scina?
jesli nie on to jakie fryzjer w bytomiu ktory potrafi doradzic?
aga123xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 13:49   #90
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

Kobietki ale dawno nikt tu niczego nie napisał
Zapisałam się na wizytę w salonie Retro na ul. Piekarskiej w Bytomiu, w zasadzie głównie dlatego, że mam blisko i ceny nie wydają mi się bardzo straszne, w zasadzie nie chcę niczego nadzwyczajnego , jedynie podciąć włoski i może poproszę o zrobienie grzywki. Myślicie, że to dobry wybór?
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-07 15:19:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.