zelixa-skutki uboczne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-19, 14:59   #1
xxcherry90xx
Zakorzenienie
 
Avatar xxcherry90xx
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 736

zelixa-skutki uboczne


widzę ze dawno nikt nie pisał na ten temat wiec postanowiłam zacząć...wzięłam już 3 tabletki dzień po dniu ale postanowiłam 4 wziąć z jednym dniem opóźnienia ..nie wiem czy można tak brać jak myślicie? nie chce brać co dziennie bo skutki uboczne sa dla mnie straszne....nie wiem czy to dlatego ze początek brania ale po 2 tabletkach na dłuższym szybszym "spacerku" dostałam zadyszki i ciężko mi było złapać oddech musiałam się uspokoić poleżeć bo miałam przez to zawroty głowy i było mi niedobrze ( wiadomo sa dni w których czujemy sie lepiej i w których nie) ale to mnie zaniepokoiło i nie wiem czy to z powodu tabletek..oczywiście ból głowy suchość w ustach i czasem mam dziwne uczucie jakby docierało do mnie wszystko w opóźnionym tępię...siostra tez je bierze i skarży się tylko na ból głowy a na moje dolegliwości uważa ze za dużo czytam o skutkach i sobie wmawiam...oczywiście przyspieszone bicie serca i a mnie i siostrę ostatnio nie wiem ale pieką i bolą nas oczy....

nie chce z nich rezygnować bo na mnie działają...

doradźcie dziewczynki
xxcherry90xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 17:38   #2
Ewakuacja69
Rozeznanie
 
Avatar Ewakuacja69
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 664
Dot.: zelixa-skutki uboczne

skad wiesz, ze dzialaja, skoro dopiero 3 dni przyjmujesz?
jak wystepuja skutki uboczne - odstawic tabletki.
__________________
tyle rzeczy do sfotografowania, a tak mało czasu...

-15kg!
Ewakuacja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 19:06   #3
xxcherry90xx
Zakorzenienie
 
Avatar xxcherry90xx
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 736
Dot.: zelixa-skutki uboczne

skad? bo moglam nie jesc nawet od rana do wieczora....
xxcherry90xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 20:26   #4
enex
Zakorzenienie
 
Avatar enex
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11 419
Dot.: zelixa-skutki uboczne

Cytat:
Napisane przez xxcherry90xx Pokaż wiadomość
skad? bo moglam nie jesc nawet od rana do wieczora....

Skąd masz zelixę? Bo coś mi zawania, że nielegalnie...

Przy wadze 58kg na 163cm wzrostu nie masz żadnego powodu jej brać. Z powodu takich jak ty ją wycofali ze sprzedaży.
__________________
10kg mniej do lata...
62-...-58-57-56...52

Edytowane przez enex
Czas edycji: 2010-04-20 o 20:29
enex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 00:40   #5
Ewakuacja69
Rozeznanie
 
Avatar Ewakuacja69
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 664
Dot.: zelixa-skutki uboczne

Cytat:
Napisane przez xxcherry90xx Pokaż wiadomość
skad? bo moglam nie jesc nawet od rana do wieczora....
noo.... spiewtny wyznacznik. a jak juz zaczniesz normalnie jesc to jojo murowane. przeciez nie bedziesz brac tego g**** i nie bedizesz sie glodzic przez cale zycie!
__________________
tyle rzeczy do sfotografowania, a tak mało czasu...

-15kg!
Ewakuacja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 10:59   #6
xxcherry90xx
Zakorzenienie
 
Avatar xxcherry90xx
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 736
Dot.: zelixa-skutki uboczne

koleżance został jeden listek nie chciała już brać..moja siostra bierze i dużo schudła dlatego myślałam ze będzie dobrze....

no wiem ze nie będę się głodzić bo to nie cały czas tak działa bo teraz normalnie jestem głodna choć nie obżeram sie jak kiedyś...po drugie martwię się tym ze wieczorem jestem juz kompletnie zmęczona a tak naprawdę nie robiłam nic...
xxcherry90xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 12:20   #7
misiulkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 37
Dot.: zelixa-skutki uboczne

znacie jakieś inne tabletki które chamują apetyt????????
bo przecież o zelixi trzeba będzie zapomnieć.
A tak wogóle to nie ma co sobie wlewać bo Z nie działa na każdego..
__________________
misiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 16:47   #8
xxcherry90xx
Zakorzenienie
 
Avatar xxcherry90xx
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 736
Dot.: zelixa-skutki uboczne

dzisiaj rozmawialam z pania farmaceutka to powiedziala ze wszystkie podobne rowniez wycofane dlatego nie wiem czy cos takiego dostaniesz ;P
xxcherry90xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 22:15   #9
emanuela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: zelixa-skutki uboczne

to prawda - decyzją GIF na terenie naszego kraju zostały wstrzymane wszystkie odpowiedniki Meridii, a samam Meridia jest już nawet wycofana z obrotu aptecznego. Pozostałe na razie leżą i czekają...
Ale z tego co słyszałam "krążą" po internecie jakieś oferty sprzedaży w/w preparatów.
Ja sama wypróbowałam ten LEK, i co prawda w tydzień zrzuciłam 1,5 kg (myslę,że głównie wody), ale byłam mocno pobudzona, poddenerwowana i w miarę upływu czasu i kolejnych połknietych tabletek miałam coraz wieksze problemy ze snem. Ale faktycznie - wogóle nie odczuwa sie głodu i konsekwencji niejedzenia. Zostało mi jeszcze ze 12 tabletek, ale raczej do nich nie wróce.
emanuela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 23:33   #10
xxcherry90xx
Zakorzenienie
 
Avatar xxcherry90xx
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 736
Dot.: zelixa-skutki uboczne

mi z jednego listka zostały 3 i tez rzuciłam jakieś 4 dni temu czuje się o niebo lepiej . wcześniej nie miałam siły na nic do tego ból głowy co dziennie , zawroty ,nie chciało mi się spać, poddenerwowanie, nie mogłam złapać do końca oddechu,wyskoczyły krostki, do tego co wieczor bylo mi tak goraco tylko w okolicy twarzy i to ciśnienie.... po jakimś czasie czułam tez głód masakrycznie się czułam i nie polecam !!!!!!!!
xxcherry90xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 13:29   #11
Atenka128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 13
Dot.: zelixa-skutki uboczne

hej
jestem tu nowa ale temat zeli nie jest mi obcy, sama bralam wczesniej nie mialam skutkow ubocznych i dla mnie byla rewelka, niestety teraz nie mozna dostac chocby sie przydala, moze ktos z Was ma do odsprzedania? a jeszcze mam pytanko czesto ogladam reklame ALLI - nowy ponoc specyfik na odchudzanie, czy ktos z Was wie cos na ten temat? pozdrawiam
Atenka128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 19:07   #12
Atenka128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 13
Dot.: zelixa-skutki uboczne

chyba nikt nie odpowie a szkoda, brak zelixe brak perspektyw na zrzucenie 10 kg, a do konca czerwca juz calkiem nie dlugo, jestem zrozpaczona, masakra, jakies cudowne sposoby moze ktoras z was pomoze?
Atenka128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 13:47   #13
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: zelixa-skutki uboczne

Cytat:
Napisane przez Atenka128 Pokaż wiadomość
chyba nikt nie odpowie a szkoda, brak zelixe brak perspektyw na zrzucenie 10 kg, a do konca czerwca juz calkiem nie dlugo, jestem zrozpaczona, masakra, jakies cudowne sposoby moze ktoras z was pomoze?
ja znam cudowny sposób... tylko wiesz, nie jest dla leni, które nażrą się chemii, cały dzień nie jedzą, chudną 10kg w miesiąc i później mają jojo ;]

- zbilansowana dieta;
- ćwiczenia siłowe z aerobami na zmianę z HIIT;
- dużo wody i zielonej herbaty.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 16:10   #14
Atenka128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 13
Dot.: zelixa-skutki uboczne

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
ja znam cudowny sposób... tylko wiesz, nie jest dla leni, które nażrą się chemii, cały dzień nie jedzą, chudną 10kg w miesiąc i później mają jojo ;]

- zbilansowana dieta;
- ćwiczenia siłowe z aerobami na zmianę z HIIT;
- dużo wody i zielonej herbaty.
widzisz, akurat leniem moze i jestem, ruchu mi nie brak, zielona herbate wprost uwielbiam a woda u mnie idzie litrami, po prostu moj organizm ma bardzo slaby przemiane a moja zmora sa szerokie biodra co za tym idzie uda i pupa, ponadto uwielbiam slodycze, ktore i tak prawie do 0 teraz ograniczylam, a zelka pomogla mi zeszczuplec, mniej ich jadlam zwyczajnie coz przykro mi, ze tak mnie latwo osadzilas
Atenka128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 16:20   #15
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: zelixa-skutki uboczne

Cytat:
Napisane przez Atenka128 Pokaż wiadomość
widzisz, akurat leniem moze i jestem, ruchu mi nie brak, zielona herbate wprost uwielbiam a woda u mnie idzie litrami, po prostu moj organizm ma bardzo slaby przemiane a moja zmora sa szerokie biodra co za tym idzie uda i pupa, ponadto uwielbiam slodycze, ktore i tak prawie do 0 teraz ograniczylam, a zelka pomogla mi zeszczuplec, mniej ich jadlam zwyczajnie coz przykro mi, ze tak mnie latwo osadzilas
Ale przecież odpowiednią dietą i odpowiednimi ćwiczeniami (które wymieniłam) przemianę materii można przyspieszyć. Więc tak, jesteś leniem, bo wolisz się najeść proszków niż poczytać forum i dowiedzieć się co zrobić, żeby zdrowo schudnąć.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 14:23   #16
agresk7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 62
Dot.: zelixa-skutki uboczne

Hej. Ja biotrę Zelixę od 3 dni , schudłam już 2kg, ale to nie jest tak, że nic nie jem- otóż jem, ale połowe mniej niż dotychczas.
Co do skutków ubocznych, to mam suchość w ustach i lekkie trudności z oddychaniem (muszę od czasu do czasu brać głębsze oddechy, bo czuje ucisk z prawej strony klatki piersiowej) ale to pewnie nie tylko od Zelixy,pewnie trochę ze stresu, że ją biorę a tyle się o niej naczytałam ... A i od kąd zaczełąm brać zelixe, to w nocy jest jest bardzoooo zimno, czy to też może być jeden ze skutków ubocznych??
Zamierzam stosować Zelixe ze dwa m-ce, a potem żeby znowu nie przytyć myślałąm żeby brać tabletki o nazwie "hoodia" - podobno również powodują, że nie chce się dużo jeść.Słyszeliście coś może o tych tabletach,albo któraś z Was je stosowała?
agresk7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 09:14   #17
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: zelixa-skutki uboczne

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
ja znam cudowny sposób... tylko wiesz, nie jest dla leni, które nażrą się chemii, cały dzień nie jedzą, chudną 10kg w miesiąc i później mają jojo ;]

- zbilansowana dieta;
- ćwiczenia siłowe z aerobami na zmianę z HIIT;
- dużo wody i zielonej herbaty.
Nie kazdy kto to bierze jest niecwiczacym niejedzacym caly dzien leniem.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 11:05   #18
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: zelixa-skutki uboczne

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Nie kazdy kto to bierze jest niecwiczacym niejedzacym caly dzien leniem.
Szpiegu ja to wiem, bo kojarzę chociażby Twoje problemy zdrowotne, które opisywałaś. Ale zauważ, że dziewczyna której odpisałam ma do zrzucenia 10 kg, czyli tak naprawdę niewiele. Stąd mój osąd, że jest leniem, bo pewnie rozwaliła sobie metabolizm głodówkami, nie zna się na zdrowych dietach i nie wie jak to zrzucić. Gdyby miała problem zdrowotny, to by poszła do lekarza i chudła pod jego opieką z odpowiednio przez niego dobranymi środkami. Sama zresztą napisała, że jak brała zelixe to jadła mniej słodyczy i chudła więc jak dla mnie ona idzie na łatwiznę i przy okazji robi sobie krzywdę niepotrzebnie.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 13:11   #19
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: zelixa-skutki uboczne

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Szpiegu ja to wiem, bo kojarzę chociażby Twoje problemy zdrowotne, które opisywałaś. Ale zauważ, że dziewczyna której odpisałam ma do zrzucenia 10 kg, czyli tak naprawdę niewiele. Stąd mój osąd, że jest leniem, bo pewnie rozwaliła sobie metabolizm głodówkami, nie zna się na zdrowych dietach i nie wie jak to zrzucić. Gdyby miała problem zdrowotny, to by poszła do lekarza i chudła pod jego opieką z odpowiednio przez niego dobranymi środkami. Sama zresztą napisała, że jak brała zelixe to jadła mniej słodyczy i chudła więc jak dla mnie ona idzie na łatwiznę i przy okazji robi sobie krzywdę niepotrzebnie.
Wiem, ale kurde... za kazdym razem jak czytam jakie to zlo... mysle o moich -16kg i o tym ile jeszcze przede mna... Czuje sie jakbym nie wiem co zlego robila....
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-09, 23:19   #20
xxcherry90xx
Zakorzenienie
 
Avatar xxcherry90xx
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 736
Dot.: zelixa-skutki uboczne

Cytat:
Napisane przez agresk7 Pokaż wiadomość
Hej. Ja biotrę Zelixę od 3 dni , schudłam już 2kg, ale to nie jest tak, że nic nie jem- otóż jem, ale połowe mniej niż dotychczas.
Co do skutków ubocznych, to mam suchość w ustach i lekkie trudności z oddychaniem (muszę od czasu do czasu brać głębsze oddechy, bo czuje ucisk z prawej strony klatki piersiowej) ale to pewnie nie tylko od Zelixy,pewnie trochę ze stresu, że ją biorę a tyle się o niej naczytałam ... A i od kąd zaczełąm brać zelixe, to w nocy jest jest bardzoooo zimno, czy to też może być jeden ze skutków ubocznych??
Zamierzam stosować Zelixe ze dwa m-ce, a potem żeby znowu nie przytyć myślałąm żeby brać tabletki o nazwie "hoodia" - podobno również powodują, że nie chce się dużo jeść.Słyszeliście coś może o tych tabletach,albo któraś z Was je stosowała?

te głębsze oddechy co musisz brać...to skutek właśnie zelixy jak czytałaś tez miałam taki problem i zadyszki takie łapałam oczywiście o głębszych oddechach nie było mowy ,chyba ze na powietrzu to było strasznie irytujące chcesz wziąć duży oddech a nie możesz..teraz nie mam już problemu...moja siostra tez to bierze i powiem ci ze możne i schudła ale czuje głód i ja się z niej śmieje bo już jej się kończą i panikuje ze nie będzie miała już tych tabletek (chyba ze sobie załatwi ) a jak nie to przytyje i to sporo bo ona je 2 razy dziennie ale np tuczące jedzenie
__________________
wymianka : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1259580
xxcherry90xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 15:51   #21
agresk7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 62
Dot.: zelixa-skutki uboczne

Hej dziewczyny.
Zrezygnowałam jednak z Zelixy-coraz gorzej się po niej czułam, serce jak oszalełe mi kołatało momentami,szczególnie w nocy...
Zostało mi kilkanaście tabletek, jak któraś byłaby chętna informacją o cenie, to piszcie na mail : agusia6.11@o2.pl
Pozdrawiam, Was kochane !!
agresk7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 20:46   #22
sylwuska1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: zelixa-skutki uboczne

Cytat:
Napisane przez Atenka128 Pokaż wiadomość
a jeszcze mam pytanko czesto ogladam reklame ALLI - nowy ponoc specyfik na odchudzanie, czy ktos z Was wie cos na ten temat? pozdrawiam
Alli to to samo co Xenical tyle ze ma o połowę mniejszą dawkę orlistatu. Brałam i jedno i drugie i odradzam, jedyne co osiągnełam to stan zapalny ... no wiecie jakiej części ciała

A tak w ogóle witam serdecznie wszystkie forumowiczki bo jestem świerzakiem. Życzę wszystkim powodzenia w walce ze zbędnymi kilogramami
sylwuska1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 11:57   #23
xxcherry90xx
Zakorzenienie
 
Avatar xxcherry90xx
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 736
Dot.: zelixa-skutki uboczne

no to dobrze ze mowisz;P Sylwuska;p a witamy witamy;p

no dobra wiem ze to oddzielny watek ale co myślicie o Linea?
__________________
wymianka : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1259580
xxcherry90xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 12:11   #24
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: zelixa-skutki uboczne

Ja brałam zelixe i to było straszne. Okej, działała, schudłam ale jakim kosztem. Miałam ciągle sucho w ustach, serce waliło mi jak oszalałe, nie mogłam spać, szybko się męczyłam... Wolę chudnąć 2 razy dłużej niż łykać coś co tak na mnie działa... Co ciekawe moja znajoma też brała zelixe i nie miała żadnych skutków ubocznych...

Byw, witam, jestem nowa xD
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 15:04   #25
Atenka128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 13
Dot.: zelixa-skutki uboczne

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Ja brałam zelixe i to było straszne. Okej, działała, schudłam ale jakim kosztem. Miałam ciągle sucho w ustach, serce waliło mi jak oszalałe, nie mogłam spać, szybko się męczyłam... Wolę chudnąć 2 razy dłużej niż łykać coś co tak na mnie działa... Co ciekawe moja znajoma też brała zelixe i nie miała żadnych skutków ubocznych...

Byw, witam, jestem nowa xD
hej
ja tez bralam i nic mi sie nie dzialo, ale zapasy wyczerpane, a ty masz moze jakis dostep? prosze o odp. i pozdrawiam
Atenka128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 19:00   #26
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: zelixa-skutki uboczne

Cytat:
Napisane przez Atenka128 Pokaż wiadomość
hej
ja tez bralam i nic mi sie nie dzialo, ale zapasy wyczerpane, a ty masz moze jakis dostep? prosze o odp. i pozdrawiam
Nie, nie mam dostępu... z tego co wiem to u nas też już wyprzedane wszystko
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 12:43   #27
Atenka128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 13
Dot.: zelixa-skutki uboczne

dziekuje za odp. szkoda jakos trzeba wymyslec cos innego, pozdrawiam Was dziewczyny
Atenka128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 17:59   #28
kroliq27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: zelixa-skutki uboczne

jeśli masz te kilka tabletek to napisz proszę , chętnie odkupię
adelin1706@wp.pl
kroliq27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 21:46   #29
Edyta31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 15
Dot.: zelixa-skutki uboczne

Witam
Ja tez brałam Zelixe,najpierw 10 mg,za drugim razem 15mg.Schudlam,nie było efektu jo-jo (ale to pewnie dzieki temu,ze uwazalam na to co jem). Skutki uboczne były na poczatku : suchosc w ustach,wzmozone pragnienie,uczucie raz goraca,raz zimna,troche kołatanie serca,niechec do jedzenia(to mnie martwilo najmniej i ogromna dawka energii oraz poprawa samopoczucia . Przez miesiac brania Zelixy 10mg waga nawet nie drgnela,dopiero po tym czasie był spadek 2.5 kg (bez cwiczen i diet-po prostu mniej jadlam i uwazalam co jem). Po miesiacu zaczal mnie bolec zoladek wiec odstawilam lek. Jednak po jakims czasie wrocilam do Zeli ale do 15mg. Tym razem waga szybciej jechala w dol,nie było takich skutkow ubocznych ,czulam sie swietnie a po miesiacu zgubilam 5 kg I tym razem bralam tabletki tylko przez okres ok 1.5 msc. Teraz jestem po ciazy i chetnie pozbyłabym sie tego co mi zostalo...cwicze tyle ile moge (przy dziecku jest niestety mało wolnego czasu...) i uwazam na to co jem,ale efekty słabe. I przyznam szczerze,ze teraz tez sięgnelabym po Zele. Zostało mi troche tabletek,ale za mało, Jak komus zostala Zelixa 15 mg to chetnie odkupie,bo na necie niby jest,ale boje sie,ze to jakas chinszczyzna...
Edyta31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.