Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-25, 09:13   #2191
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy zamawiałyście ze strony mineralcosmetics.pl? Wrażenia?
Jak długo czekałyście na przesyłkę od zamówienia?
Mają tam system płatności payu?
Mam ochote od nich zamówić parę rzeczy
Zamawiałam na tej stronie, było ok. Ceny mają bardzo dobre i można kupić produkty rożnych producentów.
Na przesyłkę czekałam tydzień (przelew w piątek i przesyłka doszła w piątek). Płaciłam przelewem, PayU chyba nie mają.
Kupowałam w czasie jakiejś procentowej promocji i nie dorzucili żadnych gratisów.

Jeszcze mi sie przypomniało, ze prosiłam o numer listu poleconego i nie dostałam.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2015-05-25 o 09:15 Powód: Dopisek
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 10:08   #2192
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy zużywacie jeden podkład mineralny od początku pudełka do końca bez przerwy?

Ciekawi mnie to, ponieważ zauważyłam, że jeśli zbyt długo używam jednego rodzaju podkładu, to skóra przestaje z nim współpracować i staje się coraz bardziej kapryśna. Jeśli co kilka dni zmieniam podkład, to ten efekt nie jest tak zauważalny. Obecnie używam 2-3 podkładów jednocześnie (AM, Amilie i różne próbki).
Podobny problem mam z maskami do włosów, stosowane zbyt często nie przynoszą tak dobrych rezultatów, jak używane z przerwami.
Niestety ja mam to samo co Ty. Jedyny wyjatek stanowil podklad Lucy Minerals, ktory im dluzej go stosowalam, tym bardziej poprawial mi stan cery i lepiej mi sie go nosilo.

Myslalam, ze to samo bede miala z Uoga , ale niestety przyszly cieplejsze dni i podklad juz sie tak nie trzyma, do tego brzydko schodzi. Ale na jesien, zime,wiosne, wczesne lato bedzie idealny.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość
A co myślicie o tych podkładach / pudrach?
Nie sa to typowe minerały, nie przeszkadza mi to, potrzebuje po prostu czegoś na zmianę.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...e-harmony.html

http://www.makeupalley.com/product/s.../Lumene/Powder


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moim zdaniem jako alternatywa ten puder moze byc ok. Z tego co widze nie ma talku, parafin, silikonow. No tylko te parabeny, ale ja w stosunku do nich nie jestem az tak ortodoksyjna Ja teraz tez jak sie zrobilo cieplej to przerzucilam sie na Iwostina Sensitia Kolo mineralow to nawet nie stalo, ale po takiej przerwie przyjemnie mi sie go uzywa. No i ma 30 SPF

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy zamawiałyście ze strony mineralcosmetics.pl? Wrażenia?
Jak długo czekałyście na przesyłkę od zamówienia?
Mają tam system płatności payu?
Mam ochote od nich zamówić parę rzeczy
Tak, kiedys, kiedys tam zamawialam. Swojego czasu mieli dosc konkretna promocje na kosmetyki Lily Lolo tj. na cienie, roze. Przesylka zawsze przychodzila szybko, kosmetyki nie byly rozsypane, pudelka ladne, zadbane, zadnej ryski. Ja osobiscie polecam, tymbardziej ze czesto maja promocje. Choc widze, ze asortyment troche im sie przykroil.

Natomiast odradzalabym w tym miejscu zakupy w sklepie kosmetyki-mineralne. Kiedys zlozylam u nich dosc konkretne zamowienie, pedzel przyszedl w pogniecionym,plastikowym pudelku (nawet nie zadbali o to by go jakos rozprostowac) , podklady byly porozsypywane (zle zabezpieczenie), jeden z cieni byl otwarty i wyprobowany. To przewazylo, ze juz nigdy tam nie kupilam. Strasznie nie lubie placic za rzeczy, ktore ktos sobie otwiera, sprawdza kolory , macza palcami.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2015-05-25 o 09:53
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 13:03   #2193
mnsn
Przyczajenie
 
Avatar mnsn
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 22
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość

Dziewczyny czy zamawiałyście ze strony mineralcosmetics.pl? Wrażenia?
Jak długo czekałyście na przesyłkę od zamówienia?
Mają tam system płatności payu?
Mam ochote od nich zamówić parę rzeczy
Zamawiałam trzy razy i zawsze byłam zadowolona. Przesyłki docierały zawsze tak szybko że ostatnim razem nawet nie wybierałam listu poleconego priorytetowego tylko zwykły polecony i jak złożyłam zamówienie w niedzielę to w środę miałam już awizo.

Na kosmetyki-mineralne też zamawiałam i u mnie było wszystko ok. Wielkim plusem dla mnie była możliwość odebrania w paczkomacie.
mnsn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 17:34   #2194
Elle88dw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 459
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Hej,
Dopiero zaczynam swoją przygodę z minerałami i kompletnie się pogubiłam Zamówiłam kilka próbek AM, ale chwilę po nałożeniu znów się świecę. Powinna na to pomóc baza? (czytałam dobre o opinie o pudrze bambusowym z BU). Ale czym w takim razie najlepiej ją nakładać?
Elle88dw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 19:54   #2195
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dzięki dziewczyny.
Zamawiałam na kosmetyki-mineralne i nie było problemu, chociaż zamówiłam tylko próbki.
Cytat:
Napisane przez Elle88dw Pokaż wiadomość
Hej,
Dopiero zaczynam swoją przygodę z minerałami i kompletnie się pogubiłam Zamówiłam kilka próbek AM, ale chwilę po nałożeniu znów się świecę. Powinna na to pomóc baza? (czytałam dobre o opinie o pudrze bambusowym z BU). Ale czym w takim razie najlepiej ją nakładać?
Trzeba próbować na różne sposoby. Jak nie kryjąca to matująca formuła.
Wiele zależy od kremu. Bazy pod minerały są różne od pudru bambusowego, krzemionki po dry-flo i bazy pod minerały typowe różnych firm np. Amilie, Lily lolo i innych firm
Możesz też zastosować bazę na minerały, czy tam bambusa, dry flo.
Po prostu próbuj.
Być może też akurat Tobie nie podchodzą AM.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 19:55   #2196
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Bambusowego nie miałam, ale sprawdzają się u mnie pudry z krzemionką, np. Amilie Angel Dust.
Teraz planuję sobie samą krzemionkę kupić, taniej i chyba skuteczniej będzie.

A nakładam pod podkład i na ... cienką wartwą, pędzlem tak samo jak podkład.. kolistymi ruchami
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 20:08   #2197
Elle88dw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 459
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dzięki za odzew Faktycznie, o matującej nie pomyślałam. Tzn. mam ale jest zdecydowanie za jasna więc nie noszę. Dokupię próbki
Ten puder bambusowy zawiera 90% krzemionki
Polecacie jakieś kremy?
Elle88dw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-25, 20:38   #2198
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Sylveco ma fajną serię lekkich kremów, dziewczyny bardzo chwalą i często widziałam, że z minerałami używają.
Ja teraz kończę Bandi:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wilzajacy.html
Ale po nim biorę się za Sylveco, składy super są

Nie wiedziałam, że tam aż tyle krzemionki jest. Muszę kupić

Edytowane przez jessica855
Czas edycji: 2015-05-25 o 20:42
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 20:51   #2199
Elle88dw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 459
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Właśnie też wyszukałam pozytywne opinie o Sylveco, a Ty teraz to potwierdzasz Chyba zdecyduję się na wersję nagietkową
Elle88dw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 08:05   #2200
Palala
Raczkowanie
 
Avatar Palala
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 154
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

hej
Czy mogę liczyć na waszą pomoc? Od paru lat używam MEOW Flawless Feline, ale nuży mnie to ciągłe zamawianie podkładu z usa, długie oczekiwanie na przesyłkę, w związku z tym, czy mogłybyście polecić podkłady, które są podobne do odcienia 0-Inquisitive Siamese?
Palala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 09:52   #2201
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny, a czy ktoras z Was testowala baze pod makijaz z Ery Minerals? Bo przyznam, ze ma naprawde pozytywne opinie, a ja latem mam problem z utrzymaniem makijazu mineralnego, a nie chcialabym z niego rezygnowac, bo przerzucilam sie na tydzien na plynny podklad i juz mam krostki czerwone i cera jakas taka "nie taka".

Ale tak mysle, ze taka baza bylaby fajnym ratunkiem dla podkladow mineralnych, ktore nie utrzymuja sie zbyt dlugo, a np sa trafione kolorystycznie (ja tak mam z LL Warm Peach i Earthnicity Porcelain)

Choc zainpirowalyscie mnie I dzisiaj pod podklad mineralny nalozylam puder Jadwigi do cery tlustej i mieszanej, mam jeszcze puder ze zlotem z BU i finiszujacy z Lucy Minerals
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-01, 14:26   #2202
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Nie miałam ale macalam i tez mnie kusi. Mówię o tej matujacej. Ktoś chwalił tez bazę z Neauty, chyba Cay. Mnie się dobrze maluje po pudrze aloesowym z MAD.

Ktos pytał o bambuwa- dla mnie to najlepszy puder matujący!

Dziewczyny, znacie jakieś mineralne produkty, które nadają się do konturowania?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 18:12   #2203
BezSzans
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 273
Question Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Witajcie. Szukam zamiennika Fairly Light / Beige 3N (w nowym nazewnictwie) z Everyday Minerals. Niestety muszę zrezygnować z ich stosowania, ponieważ z czasem formuła i dostępność się pogorszyły (gdzie te czasy, gdy za grosze wspólnie tu zamawiane były kolejne słoiczki)... Zrezygnowano z formuły Intensive (potem IT), matte formuła jest bardzo płaska, coś się stało z formułą, że puder odskakuje od pędzla jak dwie takie same strony magnesów, co chwile są problemy z dostępnością ich od polskich odsprzedawców itd. Czas na zmianę!

Ciężko się przerzucić na coś innego, ostatnio wybór padł po czytaniu recenzji na KWC na BB Cream od Maybelline, ale to nie to. Zatem proszę was o pomoc w doborze firmy, kryteria: łatwa dostępność, istnienie zamiennika kolorystycznego, dobre opinie, porównywalna cena. Proszę o pomoc!
__________________

BezSzans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 20:33   #2204
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Nie pomogę ci z kolorem, ale w obecnej chwili warto chyba wypróbować polskie marki Annabelle, Amilie i Neauty, Pixie.
Annabelle jest naprawdę fajne zarówno w formule kryjącej, jak i matującej (o ile znajdziesz kolor) i dostępne cenowo. Chyba to najpopularniejszy podkład mineralny w obecnej chwili.
Amilie i Neauty w podobnej cenie, Pixie jest najdroższe.
Trochę się spóźniłaś, bo z okazji Dnia Kobiet i Dnia matki było dużo promocji. Warto kupić próbki w sklepach, które maja wielu producentów w ofercie.

Cytat:
Napisane przez BezSzans Pokaż wiadomość
Witajcie. Szukam zamiennika Fairly Light / Beige 3N (w nowym nazewnictwie) z Everyday Minerals. Niestety muszę zrezygnować z ich stosowania, ponieważ z czasem formuła i dostępność się pogorszyły (gdzie te czasy, gdy za grosze wspólnie tu zamawiane były kolejne słoiczki)... Zrezygnowano z formuły Intensive (potem IT), matte formuła jest bardzo płaska, coś się stało z formułą, że puder odskakuje od pędzla jak dwie takie same strony magnesów, co chwile są problemy z dostępnością ich od polskich odsprzedawców itd. Czas na zmianę!

Ciężko się przerzucić na coś innego, ostatnio wybór padł po czytaniu recenzji na KWC na BB Cream od Maybelline, ale to nie to. Zatem proszę was o pomoc w doborze firmy, kryteria: łatwa dostępność, istnienie zamiennika kolorystycznego, dobre opinie, porównywalna cena. Proszę o pomoc!

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2015-06-03 o 20:45
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 11:48   #2205
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cześć.
Ja szukam podkładu o pół tonu - ton jaśniejszego niż Golden Fairest Anabelle Minerals. Co możecie polecić o podobnym poziomie krycia?
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 16:16   #2206
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Sunny Fairest od AM )
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 18:25   #2207
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Sunny Fairest od AM )
Dostałam w gratisie próbkę rozświetlającego w tym odcieniu. Jest w sprzedaży matujacy w tym odcieniu? W sklepie internetowym nie widziałam.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 09:54   #2208
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Odcienie Sunny są już w pełnym wymiarze we wszystkich 3 formułach. Sunny fairest zamówiłam.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 12:19   #2209
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Odcienie Sunny są już w pełnym wymiarze we wszystkich 3 formułach. Sunny fairest zamówiłam.

Ja nie widzę na stronie tych sunny

EDIT: widzę dopiero jak listę na dziale "próbki" rozwinę. Na obrazkach go nie ma.



Czy ten rozświetlający coś kryje..? Matujący zbytnio mnie matuje, a kryjącego nie chcę..

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2015-06-05 o 12:21
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-05, 13:10   #2210
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;51645922]Ja nie widzę na stronie tych sunny

EDIT: widzę dopiero jak listę na dziale "próbki" rozwinę. Na obrazkach go nie ma.



Czy ten rozświetlający coś kryje..? Matujący zbytnio mnie matuje, a kryjącego nie chcę..[/QUOTE]

Jest w nowościach na głównej, albo można wpisać w okienko wyszukiwania "sunny". W pojemności 10g już wykupione to co chciałam w ciemno brać, ciekawe kiedy uzupełnią. Może jednak zacznę jak należy, od próbek
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 13:14   #2211
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Jest w nowościach na głównej, albo można wpisać w okienko wyszukiwania "sunny". W pojemności 10g już wykupione to co chciałam w ciemno brać, ciekawe kiedy uzupełnią. Może jednak zacznę jak należy, od próbek
10g nie było nawet dostępne.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 17:46   #2212
BezSzans
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 273
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Nie pomogę ci z kolorem, ale w obecnej chwili warto chyba wypróbować polskie marki Annabelle, Amilie i Neauty, Pixie.
Annabelle jest naprawdę fajne zarówno w formule kryjącej, jak i matującej (o ile znajdziesz kolor) i dostępne cenowo. Chyba to najpopularniejszy podkład mineralny w obecnej chwili.
Amilie i Neauty w podobnej cenie, Pixie jest najdroższe.
Trochę się spóźniłaś, bo z okazji Dnia Kobiet i Dnia matki było dużo promocji. Warto kupić próbki w sklepach, które maja wielu producentów w ofercie.
Super, dziękuję. Annabelle ma chyba sklep w Warszawie, więc się do nich wybiorę, by dobrać kolor.
__________________

BezSzans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 19:22   #2213
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;51645922]Ja nie widzę na stronie tych sunny

EDIT: widzę dopiero jak listę na dziale "próbki" rozwinę. Na obrazkach go nie ma.



Czy ten rozświetlający coś kryje..? Matujący zbytnio mnie matuje, a kryjącego nie chcę..[/QUOTE]

Jutro wypróbuję to dam znać.

Dziewczyny znacie sposób na podkreślanie porów? Wszystkie minerały mi to robią. I do tego podkreślają zmarchy (?) na brodzie, których w wersji saute nie widzę
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 19:36   #2214
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Jutro wypróbuję to dam znać.

Dziewczyny znacie sposób na podkreślanie porów? Wszystkie minerały mi to robią. I do tego podkreślają zmarchy (?) na brodzie, których w wersji saute nie widzę
Próbowałaś może spsikiwać makijaż wodą termalną? Jakiego podkładu używasz? Może jest za suchy - u mnie z tego względu nie sprawdzało się Amilie.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 19:52   #2215
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Próbowałaś może spsikiwać makijaż wodą termalną? Jakiego podkładu używasz? Może jest za suchy - u mnie z tego względu nie sprawdzało się Amilie.
Nie mam wody termalnej. Teraz mam Annabelle Minerals matujący. Pod spód daję lekki krem. Próbowałam dozować na sam krem lub krem lub puder sypki matujący z Pupy. Efekt podobny. Postanowiłam wrócić do minerałów po ponad rocznej przerwie i nieudanym użytku tradycyjnych podkładów. Annabelle nie ciastoli mi się na nosie, ani między brwiamo jak tradycyjne. Wcześniej próbowałam Lily Lolo (kiepskie krycie), Blusche (g*wno jakich mało, nie ma ich już w sprzedaży, Amilie (na mnie się nie trzymał, ścierał się i słabo krył - w starej formule go miałam) i Bare Faced Beauty (zbyt suchy).
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.


Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2015-06-05 o 19:57
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 19:54   #2216
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Nie mam wody termalnej. Teraz mam Annabelle Minerals matujący.
A masz jakiś hydrolat? Możesz z wodą mineralną spróbować.
Miałam AM matujący i był w porządku pod tym względem .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 19:59   #2217
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A masz jakiś hydrolat? Możesz z wodą mineralną spróbować.
Miałam AM matujący i był w porządku pod tym względem .
Mam tylko wodę szungitową do włosów i zwykły tonik. Woda termalna Avene i hydrolaty w domu rodzinnym zostały.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 10:59   #2218
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Natomiast odradzalabym w tym miejscu zakupy w sklepie kosmetyki-mineralne. Kiedys zlozylam u nich dosc konkretne zamowienie, pedzel przyszedl w pogniecionym,plastikowym pudelku (nawet nie zadbali o to by go jakos rozprostowac) , podklady byly porozsypywane (zle zabezpieczenie), jeden z cieni byl otwarty i wyprobowany. To przewazylo, ze juz nigdy tam nie kupilam. Strasznie nie lubie placic za rzeczy, ktore ktos sobie otwiera, sprawdza kolory , macza palcami.
otwierane cienie bym reklamowana, ale jeśli całość przyszła w kopercie, nie w pudełku, to nic dziwnego, że opakowanie na pędzel się pogniotlo
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 12:04   #2219
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
otwierane cienie bym reklamowana, ale jeśli całość przyszła w kopercie, nie w pudełku, to nic dziwnego, że opakowanie na pędzel się pogniotlo
Gdyby cienie byly prezentem to na bank bym je reklamowala, a ze byly dla mnie i praktycznie mineraly nie maja terminu waznosci to juz nie chcialo mi sie z nimi uzerac.

Co do opakowania pedzla to juz bylo wygniecione w moomencie jego wysylki , a nie splaszczone w trakcie transportu.

Nie ukrywam, ze inne firmy w ktorych sklada sie zamowienia rozpieszczaja. I jak widze takie niechlujne podejscie no to pozostaje we mnie pewien niesmak. Lubie dbalosc o szczegoly bo to dla mnie jest oznaka podejscia do klienta.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 12:19   #2220
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Większość nie ma terminu, ale jak ktoś zapaskudzi je paluchem... Zresztą trudno je wtedy nazwać pełnowartościowym produktem. Nie dziwię się, że się zraziłaś, ja na szczęście nie miałam podobnych przygód.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-06 10:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.