Długie włosy, twarz owalna+moje zdjęcie-> Jaka fryzura?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-26, 15:54   #1
Micodin
Przyczajenie
 
Avatar Micodin
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Question

Długie włosy, twarz owalna+moje zdjęcie-> Jaka fryzura??


Mam długie, proste, brązowe włosy za łopatki. Chcę coś zmienić w swojej fryzurze, jakoś ją podciąć, tyle, że nie wiem jaka będzie mi pasować. Żebym w niej nie wyglądała jak stara babka i mogła je jakoś upiąć (chyba, że będzie to tak wyrąbista fryzura, że nie będę chciała jej upinać ). Myślę, że mam twarz owalną. Poniżej jest moje zdjęcie, proszę o szczere doradzenie

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia DSC_0943.jpg (72,7 KB, 237 załadowań)
Micodin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 19:09   #2
magdalena_95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Ciechanów
Wiadomości: 13
Dot.: Długie włosy, twarz owalna+moje zdjęcie-> Jaka fryzura??

Hmm. masz bardzo ładne rysy twarzy i bardzo Ci ładnie w takim upięciu . Dlatego na Twoim miejscu nie decydowalabym się na jakieś radykalne cięcie, odradzam grzywkę, czy to prostą, czy na bok. Może po prostu je skrócić do połowy łopatek, pocieniować delikatnie(tak, byś mogła je wszystkie zebrać i spiąć) i zrobić przedziałek na bok, ewentualnie na samym środku (chociaż taki nie wszystkim pasuje). Proste rozwiązania czasami są najlepsze .
magdalena_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 21:52   #3
justwoman
Przyczajenie
 
Avatar justwoman
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Długie włosy, twarz owalna+moje zdjęcie-> Jaka fryzura??

Dokładnie, to samo pomyślałam! A co powiesz na coś a'la Alba: http://www.we-dwoje.pl/dr;jekyll;i;m...kul,22020.html (zdjęcie jest pod koniec artykułu) Strasznie mi się coś takiego podoba, ale trzeba je ładnie ułożyć, w sensie nie mogą przylegać do buzi, bo wtedy jest troszkę nudno...

Ja z kolei jestem blondynką, włosy dłuuugie proste za łokcie i przyznam, że moja fryzura, a właściwie jej brak już mnie znudził. Mam 22 lata, ale nigdy w życiu nie farbowałam włosów i strasznie mnie kusi taka fryzurka jak Jessica, tylko kurcze nie wiem czy będę potrafiła ją tak układać. Wrzuciłam swoje zdjęcie, było ono zrobione 8 miesięcy temu, teraz ciągle wiążę włosy, bo mnie męczą, więc nie mam aktualnych zdjęć... Co myślicie - zaryzykować i ściąć włosy za ramiona i je trochę przyciemnić? Chciałabym coś zmienić. A może macie też dla mnie jakieś inne propozycje?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 180624_194211377275197_100000590084087_676253_7594153_n.jpg (7,4 KB, 102 załadowań)

Edytowane przez justwoman
Czas edycji: 2011-08-27 o 21:55
justwoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 12:13   #4
milkcream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Długie włosy, twarz owalna+moje zdjęcie-> Jaka fryzura??

@micodin: ja skróciłabym je z przodu, robiąc wręcz grzywkę, ale tylko po to by zaczesać ją do tyłu i na boki. Przykład: http://akson.sgh.waw.pl/~jh28460/mr.jpg Takie niesforne kosmyki. Nie zakrywaj na pewno czoła!
Reszta włosów... może do ramion skrócić?
milkcream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 16:32   #5
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Długie włosy, twarz owalna+moje zdjęcie-> Jaka fryzura??

Cytat:
Napisane przez justwoman Pokaż wiadomość
Dokładnie, to samo pomyślałam! A co powiesz na coś a'la Alba: http://www.we-dwoje.pl/dr;jekyll;i;m...kul,22020.html (zdjęcie jest pod koniec artykułu) Strasznie mi się coś takiego podoba, ale trzeba je ładnie ułożyć, w sensie nie mogą przylegać do buzi, bo wtedy jest troszkę nudno...

Ja z kolei jestem blondynką, włosy dłuuugie proste za łokcie i przyznam, że moja fryzura, a właściwie jej brak już mnie znudził. Mam 22 lata, ale nigdy w życiu nie farbowałam włosów i strasznie mnie kusi taka fryzurka jak Jessica, tylko kurcze nie wiem czy będę potrafiła ją tak układać. Wrzuciłam swoje zdjęcie, było ono zrobione 8 miesięcy temu, teraz ciągle wiążę włosy, bo mnie męczą, więc nie mam aktualnych zdjęć... Co myślicie - zaryzykować i ściąć włosy za ramiona i je trochę przyciemnić? Chciałabym coś zmienić. A może macie też dla mnie jakieś inne propozycje?
Żeby taką uzyskać musiałabyś ją prawdopodobnie podrasowywać lokówką lub pasma wywijać prostownicą prostownicą, chyba, że masz bardzo podatne włosy i pianka wystarczy
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.