Mężczyzna przerywa pieszczoty przed orgazmem. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-07, 18:35   #1
alice3999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Red face

Mężczyzna przerywa pieszczoty przed orgazmem.


Witam wszystkich. Od pewnego czasu jestem w związku, mam 20 lat, on jest w moim wieku, ja już nie jestem dziewicą, on natomiast dalej jest prawiczkiem. Myślę jednak, że nie jest to dla niego problemem ponieważ mieliśmy rozmowy na ten temat, byłam w długim związku, zrobiłam to z miłości i tak dalej, zaakceptował to. Wiedziałam natomiast że może przez to czuć się mniej komfortowo, bo to mężczyźni lubią być "bardziej doświadczeni". Póki co nie zdecydowaliśmy się jeszcze na seks, planujemy w niedalekiej przyszłości, ograniczamy się na razie do pieszczot dłońmi. Prawdopodobnie z okazji iż jest prawiczkiem, wystarczy kilka minut ruchów ręką bym mogła go finalnie zaspokoić, jednakże on zawsze przerywa przed końcem. Nie mamy pełnej wygody i luzu, mieszka z rodzicami a ja ze współlokatorką, jednakże z uwagi na nasze malutkie mieszkanko i jej ciągłe uczenie się na studia, staram się ograniczać przesiadywanie u mnie do minimum szczerze mówiąc. On natomiast ma spore mieszkanie, pokój rodziców stosunkowo daleko, a pukają zawsze, myślę że to naturalne jeżeli ma się dojrzałego syna. Sądziłam że może to być powodem, dla którego nie chce dojść, jednakże pozwala mi się dotykać, zsunąć delikatnie spodnie, czyli nie do końca obawia się, że ktoś nam przeszkodzi, a mimo to po paru minutach każe mi skończyć. Pytałam się dlaczego, wyjaśnił to wytryskiem (lecz nie nazwał zjawiska bezpośrednio), ciągnęłam temat że przecież mi to nie przeszkadza, że może wziąć chusteczki, ale nie odpowiedział więc skończyłam pieszczoty, nie chciałam być nachalna. powtarza się to za każdym razem, nie będę chłopaka namawiać do wytrysku, pytałam też czy na pewno wszystko robię okej, czy go nie boli, mówi że jest dobrze, w sumie nie muszę być nie wiadomo jaką profesjonalistką bo póki co bardzo łatwo go podniecić samym dotykiem, to widać i czuć rzeczywiście. Czy spotkaliście się kiedyś z takim zjawiskiem? Myślałam że jeżeli mężczyzna nie dojdzie, to czuję frustrację, a może nawet i ból, dlaczego się tego boi? Wstydzi? Naprawdę nie pojmuję tego, bo jestem człowiekiem który o wszystkim mówi otwarcie, "nic co ludzkie nie jest mi obce", chciałabym by mu także było przyjemnie ponieważ potrafimy całować się przez godzinę, podczas gdy tylko on mnie pieści, ja robię to przez parę minut i muszę skończyć, nie mogę nawet doprowadzić go do całkowitej przyjemności, a rozmowy na ten temat są nieskuteczne, chłopak ewidentnie nie chce rozmowy... nie rozumiem po prostu, jak można nie chcieć tego przeżyć?
alice3999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 19:07   #2
izoolka
Raczkowanie
 
Avatar izoolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Bielska Białej
Wiadomości: 263
Dot.: Mężczyzna przerywa pieszczoty przed orgazmem.

Dziwna sytuacja może chłopak jest zawstydzony tą całą sytuacją ? Zauważyłaś czy się krępuje? Daje jakieś oznaki ? A jak go zaspokajasz to jest wyluzowany ? Czy raczej spięty? Może ze względu na to, że jest prawiczkiem ?
izoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 10:43   #3
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Mężczyzna przerywa pieszczoty przed orgazmem.

Może po prostu nie wie gdzie skończy? Nie wie czy połkniesz czy ma się spuścić na podłogę a może na chusteczkę lub na biust. Pierwszy raz zrobi to przy Tobie i może być skrępowany. Nie wiem. Zaproponuj scenariusz końca?
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 14:11   #4
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Mężczyzna przerywa pieszczoty przed orgazmem.

Facet "po" może czuć się opadnięty na siłach i zmęczony a takie zabawy bez kończenia działają jak dobra kawa.

Albo się wstydzi.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 18:55   #5
Kredusia
Raczkowanie
 
Avatar Kredusia
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 247
Dot.: Mężczyzna przerywa pieszczoty przed orgazmem.

Wydaje mi się że się wstydzi. Najlepiej poruszyć z nim tę sprawę na spokojnie, przy herbacie jak będziecie sami i zapewnić że zależy ci żeby było mu dobrze, żeby miał orgazm etc. Zaproponowanie scenariuszu końca też jest dobrą metodą na ośmielenie.
Kredusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 21:39   #6
evolution93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 12
Dot.: Mężczyzna przerywa pieszczoty przed orgazmem.

A moze nie kreci go to.. Moze trzeba inaczej do tego sie dobrac.. Ja nie lubie kiedy na sile dziewczyna chce mnie rozladowac... To takie bez zadnych emocji...
evolution93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-09 22:39:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.