Pokój w stylu New York.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-14, 14:57   #1
lolgirl
Raczkowanie
 
Avatar lolgirl
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 95

Pokój w stylu New York..


Mam do Was drogie wizażanki prośbę. Tzn chcę zapytać o pomysły inspiracje na dodatki lub tym podobne, aby mój pokoik nabrał stylu new york/glamour. Pokoik nie potrzebuje remontu, bo mieszkam w nim ok. roku.. Ściany są w kolorze czerwona pomarańcza. Pomarańczowy wpadający w czerwony, niezbyt rażący odcień. Mebelki nowe z BRW z systemu vis'a'vis. Dywanik w odcieniu rudo-brązowym. No niby generalnie jest wszystko ładnie pięknie w nim ale brakuje tego stylu.. Tej duszyczki wnętrza. Marzy mi się pokoik z dodatkami w stylu New York. Jestem totalnie zakochana w tym mieście więc dodatki w tym stylu były by dla mnie marzeniem po prostu. Zdjęć pokoiku poszukam na kompie później i postaram sie wstawić. Nie mam zdjęć teraźniejszych pokoju z meblami tymi co teraz mam ale zestawienie mebli i zdjęcie dywaniku też potem wrzucę.. Hmm.. Więc czekam na propozycje i pomysły.. ;D
lolgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 12:24   #2
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Pokój w stylu New York..

hm, szkoda, że jeszcze nie wkleiłas zdjęć. a może już się uporałaś z tym problemem?

fajnym dodakiem będą grafiki/zdjęcia Nowego Jorku. ja swoje plakaty z widokami na Manhattan kupiłam w Empiku [ok. 20zł/szt.]. oprawiłam je w antyramy [w Obi można kupić naprawdę tanie]. bardzo ładnie wyglądają.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 13:15   #3
Ladricz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Dot.: Pokój w stylu New York..

Poza plakatów pocztówek w antyramach i jakies figurki statuły wolności to niewiem...może jakiś dywan by się znalazł z jakimś motywem NY
Ladricz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 17:15   #4
Labula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 74
Dot.: Pokój w stylu New York..

Mi się bardzo podobają duże tapety na części ściany, np. widok NY nocą...
Labula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 08:12   #5
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Pokój w stylu New York..

Mysle, ze kolor pomaranczowy do NY nie bardzo pasuje. Wszelkie grafiki zwiazane z NY sa czarno - biale. Styl indriustralny (w stylu loftow). Cegla, chropowata sciana, metal. I na kolorach czarny-bialy-szary-stalowy bym sie skupila. Na jednej bialej scianie mozna wymalowac napisy czcionka Times New Roman roznych rozmiarow po angielsku, jak z NY Timesa. Na przeciwnej scianie grafiki w antyramach. Meble troche przemyslowe w wygladzie, wzorowane na projektach Wrighta.
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 13:27   #6
klaudia913
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Pokój w stylu New York..

Ja na twoim miejscu szczeliłabym jakąś super fototapete ny one wcale nie musza byc czarno biale ja tez mam zamiar se zrobic pokuj w stylu ny ja tez napewno se powiesze taki obrazek 3d w antyramieZałącznik 3356107
on jest super
klaudia913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 10:42   #7
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: Pokój w stylu New York..

Cytat:
Napisane przez klaudia913 Pokaż wiadomość
Ja na twoim miejscu szczeliłabym jakąś super fototapete ny one wcale nie musza byc czarno biale ja tez mam zamiar se zrobic pokuj w stylu ny ja tez napewno se powiesze taki obrazek 3d w antyramieZałącznik 3356107
on jest super
Fajny plakat, zwłaszcza ten kontrast pomiędzy czarno-białym NY i żółtymi taksówkami. Też jestem szczęśliwą posiadaczką antyram w pokoju - w jednej mam plakat ulubionej bohaterki tv, a w drugiej - wizualizację z cad decora mojego ulubionego projektu wnętrza.
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 12:20   #8
doradcaIKEA_Warszawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 12
Dot.: Pokój w stylu New York..

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Mysle, ze kolor pomaranczowy do NY nie bardzo pasuje. Wszelkie grafiki zwiazane z NY sa czarno - biale. Styl indriustralny (w stylu loftow). Cegla, chropowata sciana, metal. I na kolorach czarny-bialy-szary-stalowy bym sie skupila. Na jednej bialej scianie mozna wymalowac napisy czcionka Times New Roman roznych rozmiarow po angielsku, jak z NY Timesa. Na przeciwnej scianie grafiki w antyramach. Meble troche przemyslowe w wygladzie, wzorowane na projektach Wrighta.
Widać zacięcie i znajomoś tematu bardzo ciekawe pomysły osobiście dodałbym do kolorów jakieś przełamanie. To rozwiązanie z Taksowkami podsuwa pewne rozwiązanie... A co powiecie, na czerwoną(względnie bordową) skórzana kanapę???
doradcaIKEA_Warszawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.