która farba najmniej niszczy włosy-z farb trwale koloryzujących, co byście mi polecił - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-05, 11:44   #1
pysiaczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436

która farba najmniej niszczy włosy-z farb trwale koloryzujących, co byście mi polecił


Teraz mam brązowe włoski, farbowane chyba z 2 miesiące temu, normalnie jestem szatynką, wszyscy mówią, że najlepiej wyglądam w jasnym brązie, takim złotym, nie chcę jednak niszczyć włosów bo nie mam ich ani dużo ani nie są grube, proszę co byście mi poleciły
pysiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 12:44   #2
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: która farba najmniej niszczy włosy-z farb trwale koloryzujących, co byście mi polecił

Wogóle nie niszczy a nawet odzywia Majirel...od 2 miesiecy nie farbuje niczym innym i jestem zadowolona jak nigdy Polecam
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 15:08   #3
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: która farba najmniej niszczy włosy-z farb trwale koloryzujących, co byście mi polecił

Cytat:
Napisane przez pysiaczka Pokaż wiadomość
Teraz mam brązowe włoski, farbowane chyba z 2 miesiące temu, normalnie jestem szatynką, wszyscy mówią, że najlepiej wyglądam w jasnym brązie, takim złotym, nie chcę jednak niszczyć włosów bo nie mam ich ani dużo ani nie są grube, proszę co byście mi poleciły

Najlepiej abyś poszukała w KWC- trudno tu cokolwiek doradzić , bo w dużej mierze to kwestia indywidualna. Dla mnie chyba najlpesza pod tym wzgledem była Poly Color Brillance, wspominana tutaj Majirel także.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 15:20   #4
pysiaczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Dot.: która farba najmniej niszczy włosy-z farb trwale koloryzujących, co byście mi p

A ta farba Majirel ile kosztuje jedno opakowanie, co wchodzi w jego skład i gdzie można ją kupić???Dzięki dziewczyny
pysiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.