ćwiczenia.. a jaka dieta? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-25, 12:39   #1
lusia444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Unhappy

ćwiczenia.. a jaka dieta?


moim życiowym utrapieniem jest brzuch.. Nogi mam bardzo szczupłe, za to te boczki, brzuch... wszystko wylewa się, gdy siadam ;. Naprawdę mi to przeszkadza, dlatego postanowiłam wziąć się za siebie.. Mój trening wygląda następująco:
- 6 min orbitreku (na rozgrzewkę)
- 15 min Tiffany Rothe na boczki
- 20 min mel b treningu całego ciała

czasami dokładam jeszcze brzuch.. Czy wiecie co mogę dalej zrobić? Nie wiem czy powinnam robić bardziej ćwiczenia cardio, czy też na wyrobienie mięśni ( m.in. mel b 10 min brzuch) staram się robić wszystko dokładnie, naprawdę bardzo się pocę! Serce bardzo szybko mi bije, a pot leje się strumieniami. Staram się ćwiczenia robić codziennie.. robię już 3 tygodnie, a rezultatów kompletnie żadnych, jedynie talia troszkę mi się poprawiła, a brzuch jak jest, tak jest... najgorsza jest ta oponka.. Myślę, że dużo do powiedzenia ma też tutaj mój ciągły ból jelit i problemy z wypróżnianiem odkąd tylko pamiętam.. bo przecież niewypróżniane jedzenie zamienia się w tłuszcz. Co mogę zrobić, aby z niego schudnąć, co jeść, aby schudnąć i poprawić swoje trawienie? jak ćwiczyć? cardio?
lusia444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 14:06   #2
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomości: 1 119
Dot.: ćwiczenia.. a jaka dieta?

Cytat:
Napisane przez lusia444 Pokaż wiadomość
moim życiowym utrapieniem jest brzuch.. Nogi mam bardzo szczupłe, za to te boczki, brzuch... wszystko wylewa się, gdy siadam ;. Naprawdę mi to przeszkadza, dlatego postanowiłam wziąć się za siebie.. Mój trening wygląda następująco:
- 6 min orbitreku (na rozgrzewkę)
- 15 min Tiffany Rothe na boczki
- 20 min mel b treningu całego ciała

czasami dokładam jeszcze brzuch.. Czy wiecie co mogę dalej zrobić? Nie wiem czy powinnam robić bardziej ćwiczenia cardio, czy też na wyrobienie mięśni ( m.in. mel b 10 min brzuch) staram się robić wszystko dokładnie, naprawdę bardzo się pocę! Serce bardzo szybko mi bije, a pot leje się strumieniami. Staram się ćwiczenia robić codziennie.. robię już 3 tygodnie, a rezultatów kompletnie żadnych, jedynie talia troszkę mi się poprawiła, a brzuch jak jest, tak jest... najgorsza jest ta oponka.. Myślę, że dużo do powiedzenia ma też tutaj mój ciągły ból jelit i problemy z wypróżnianiem odkąd tylko pamiętam.. bo przecież niewypróżniane jedzenie zamienia się w tłuszcz. Co mogę zrobić, aby z niego schudnąć, co jeść, aby schudnąć i poprawić swoje trawienie? jak ćwiczyć? cardio?

Radze zaczac od lektury paru watkow:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=199694
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342994
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=666690

A potem chetnie podpowiemy
Erena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 18:24   #3
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: ćwiczenia.. a jaka dieta?

Cytat:
Napisane przez lusia444 Pokaż wiadomość
(...) bo przecież niewypróżniane jedzenie zamienia się w tłuszcz. (...)
__________________
Człowiek niewiele wie, zanim umrze. Åsa Larsson, "Aż gniew twój przeminie"
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 18:55   #4
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomości: 1 119
Dot.: ćwiczenia.. a jaka dieta?

nolose, też nie uważałaś na biologii i chemii, że nie wiedziałaś? To jesteśmy we dwie

A tak na poważnie - poczekamy na odzew, zobaczymy czy u autorki to po prostu brak wiedzy czy kiepsko zakrojona prowokacja.
Erena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.