Guerlain-kolorówka - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-03, 11:51   #4861
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ja to powinnam na Ciebie nakrzyczeć, zła kobieto, bo mnie zaraziłaś pastelami i teraz chcę więcej i więcej, na zapas i na zapas i będę za chwilę miała 5 pudełek. No ja nie wiem jak tak można
5 pudełek pasteli czy ogólem 5 opakowań meteorytów?
Ja mam 8 czy 9 pudełek meteorytów,4 posłałam w świat i chyba zaczynam powoli żałować tej decyzji.No i tak marzą mi się prasowań ce jakieś
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:00   #4862
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
5 pudełek pasteli czy ogólem 5 opakowań meteorytów?
Ja mam 8 czy 9 pudełek meteorytów,4 posłałam w świat i chyba zaczynam powoli żałować tej decyzji.No i tak marzą mi się prasowań ce jakieś
5 pudełek pasteli... na razie mam jedne i 2 lecą z Singapuru
poza tym mam jeszcze 5 innych i GR też do mnie lecą - to jakaś mania chyba

a prasowańca też chcę - chyba sobie zakupię tego klasycznego, którego wklejałam kilka postów wyżej
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:03   #4863
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

klasyczny tez super

jaaaaaaaa... ile Wy macie tych pudelek...
a ja jeszcze nie mam zadnych kulek
az mi glupio
obiecuje poprawe
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:07   #4864
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
klasyczny tez super

jaaaaaaaa... ile Wy macie tych pudelek...
a ja jeszcze nie mam zadnych kulek
az mi glupio
obiecuje poprawe
ja właśnie nigdy nie używałam prasowańców, ale za okazyjną cenę to chyba sobie zamówię, a jak mi się nie spodoba to poślę w świat.

no wiesz? tak bez kulek? jestem rozczarowana
mi się teraz marzą Winter Radiance

a tak całkiem offtopowo (tzn. nie całkiem, bo ciągle o Guerlain) - używałyście może Terracotty 00? wygląda ... zachęcająco
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:12   #4865
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
5 pudełek pasteli... na razie mam jedne i 2 lecą z Singapuru
Ja mam tylko dwa pudełka pasteli,bo jedno żeś wyciągnęła ode mnie,i kto tu jest zły.
Muszę kliknąć jeszcze jedno,bo coś czuję,że wkrótce się ona skończą i nie będzie gdzie kupić

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
mi się teraz marzą Winter Radiance

Ja mam,ja mam i nie oddam
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:13   #4866
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

http://www.allegro.pl/item795759652_...p_diamond.html

Ja ciagle mysle nad tym
On daje chlodny odcien?
I czy daje taka mokra poswiate?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:15   #4867
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Guerlain-kolorówka

calkiem mokrej nie. tylko blyszczaca lekko.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 12:17   #4868
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item795759652_...p_diamond.html

Ja ciagle mysle nad tym
On daje chlodny odcien?
I czy daje taka mokra poswiate?
On daje cieplejszy odcień,dla mnie to najładniejszy shimmer od Diora
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:19   #4869
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

a terracoty nie uzywalam.. kupilam EL bronze goddess, ktory jest taaaaaaaaaki duzy, a ja chce go juz skonczyc, zeby innych rzeczy uzywac tez


terracota pewnie bedzie nastepna w kolejce, bo zadna firma nie urzekla mnie jak Guerlain

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ja właśnie nigdy nie używałam prasowańców, ale za okazyjną cenę to chyba sobie zamówię, a jak mi się nie spodoba to poślę w świat.

no wiesz? tak bez kulek? jestem rozczarowana
mi się teraz marzą Winter Radiance

a tak całkiem offtopowo (tzn. nie całkiem, bo ciągle o Guerlain) - używałyście może Terracotty 00? wygląda ... zachęcająco
a ja chce takich zwyklych zwyczajnych mythic mialam kupic w zeszlym miesiacu, ale niespodziewanie motyle wyszly
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:20   #4870
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

A jest jakis Shimmer Diora ktory daja chlodny odcien rozu? Taki zimny?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:23   #4871
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Ja mam tylko dwa pudełka pasteli,bo jedno żeś wyciągnęła ode mnie,i kto tu jest zły.
Muszę kliknąć jeszcze jedno,bo coś czuję,że wkrótce się ona skończą i nie będzie gdzie kupić

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------




Ja mam,ja mam i nie oddam
daj daj daj
dam Ci gwiazdkę z nieba

Ja używam tej jasnej terracotty 01 i to jedyny bronzer, który nie sprawia, że wyglądam jakbym była brudna
i teraz znalazłam tą 00 w b. okazyjnej cenie, to chyba też przygarnę

A tak offtopowo, to shimmer diora to chyba jedna z niewielu rzeczy na twarz, którą lubię, a i tak wcale nie tak bardzo...

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość


a ja chce takich zwyklych zwyczajnych mythic mialam kupic w zeszlym miesiacu, ale niespodziewanie motyle wyszly
mój pierwszy kosmetyk Guerlain. diabelskie kulki
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 12:26   #4872
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
A jest jakis Shimmer Diora ktory daja chlodny odcien rozu? Taki zimny?
Rose Diamond jest najchłodnieszy

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
daj daj daj
dam Ci gwiazdkę z nieba
Chciałabyś
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:35   #4873
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

No to ja juz nie wiem

Szukam jakiegos rozu ktory ta zimna poswiate na licu. Moze byc mokra, ale niekoniecznie,. Taki satynowy efekt bądź moikry, ale koniecznie zimny. Dla mnie tylko ziumne odcienie.
Zna ktoras cos ciekawego?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:35   #4874
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: Guerlain-kolorówka

dziewczyny jako że niejednymi meteorytami się maziałyście poradźcie mi proszę> Jestem biednym studenciakiem i na razie nie mogę sobie pozwolić na wszystko co chce, ale na meteorytyki odłożyłam specjalną kasę tylko teraz nie wiem co zrobić. Najpierw chciałam mythick, poczytałam Was i odpisałyście którejś wizażance ze może przyróżowiać skórę-tego nie chce. Wiec pomyślałam więc o beige chick, ale na jakimś blogu znalazłam info że przybrązawia blade twarze. Zachwycacie się pastelami, myślę ok, pastele, ale jak na złość na all nie ma. I potem była mowa o tej limitowance z azji, ze wygląd jak Cate blanchett. Super. A kolegę mam akurat na wymiw Chinach wiec zaraz wystosowałam do niego maila czy mi na swięta kupi i przywiezie a on mi na to "ok tylko podaj chińska nazwę" nie wiem gdzie mam szukać tej chińskiej nazwy i boje się że koniec końców mi zwykłe kupi. Pytam więc Was: Które kulki wybrać na początek do b.jasnej cery neutralnej w kierunku ciepłej z pajączkami na twarzy? I jeszcze bym sobie marzyła żeby mi ktoś pokazał pól twarzy w tych "polecanych" kulkach a pól bez(w makijażu ale bez kulek) bo ponoć na zdjęciach właśnie najlepiej wychodzi kulek moc.

Edytowane przez AimiA
Czas edycji: 2009-11-03 o 12:46
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:39   #4875
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez AimiA Pokaż wiadomość
dziewczyny jako że niejednymi meteorytami się maziałyście poradźcie mi prosze> JEstem biednym studenciakiem i narazie nie moge sobie pozwolić na wszystko co chce, ale na meteorytyki odłożyłam specjalną kasę tylko teraz nie wiem co zrobić. Najpierw chciałam mythick, poczytałam Was i odpisałyście którejś wizażance ze może przyróżowiać skórę-tego nie chce. Wiec pomyślałam więc o beige chick, ale na jakimś blogu znalazłam info że przybrązawia blade twarze. Zachwycacie się pastelami, myślę ok, pastele, ale jak na złość na all nie ma. I potem była mowa o tej limitowance z azji, ze wygląd jak Cate blanchett msyle sobie super. A kolege mam w chinach wiec zaraz wystosowąłm do niego maila czy mi na swieta kupi i przywiezie a on mi na to "ok tylko podaj chińska nazwę" nie wiem gdzie mam szukać tej chińskiej nazwy i boje sie że koniec konców mi zwykłe kupi. Pytam więc Was: Które kulki wybrac przynajmniej na początek do b.jasnej cery neutralnej w kierunku ciepłej z pajączkami na twarzy? I jeszcze bym sobie marzyła żeby mi ktos pokazał pól twarzy w tych "polecanych" kulkach a pól bez(w makijażu ale bez kulek) bo ponoć na zdjęciach właśnie najlepiej wychodzi kulek moc.
a może wypróbuj zestaw miniaturek na początek?

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Chciałabyś
chciałabym bardzo

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
No to ja juz nie wiem

Szukam jakiegos rozu ktory ta zimna poswiate na licu. Moze byc mokra, ale niekoniecznie,. Taki satynowy efekt bądź moikry, ale koniecznie zimny. Dla mnie tylko ziumne odcienie.
Zna ktoras cos ciekawego?
a biała czekoladka burżujka?
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:41   #4876
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez AimiA Pokaż wiadomość
dziewczyny jako że niejednymi meteorytami się maziałyście poradźcie mi prosze> JEstem biednym studenciakiem i narazie nie moge sobie pozwolić na wszystko co chce, ale na meteorytyki odłożyłam specjalną kasę tylko teraz nie wiem co zrobić. Najpierw chciałam mythick, poczytałam Was i odpisałyście którejś wizażance ze może przyróżowiać skórę-tego nie chce. Wiec pomyślałam więc o beige chick, ale na jakimś blogu znalazłam info że przybrązawia blade twarze. Zachwycacie się pastelami, myślę ok, pastele, ale jak na złość na all nie ma. I potem była mowa o tej limitowance z azji, ze wygląd jak Cate blanchett msyle sobie super. A kolege mam w chinach wiec zaraz wystosowąłm do niego maila czy mi na swieta kupi i przywiezie a on mi na to "ok tylko podaj chińska nazwę" nie wiem gdzie mam szukać tej chińskiej nazwy i boje sie że koniec konców mi zwykłe kupi. Pytam więc Was: Które kulki wybrac przynajmniej na początek do b.jasnej cery neutralnej w kierunku ciepłej z pajączkami na twarzy? I jeszcze bym sobie marzyła żeby mi ktos pokazał pól twarzy w tych "polecanych" kulkach a pól bez(w makijażu ale bez kulek) bo ponoć na zdjęciach właśnie najlepiej wychodzi kulek moc.
Hmmm, Pastele są na Allegro, a limitowanka z Azji to właśnie Pastele

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
No to ja juz nie wiem

Szukam jakiegos rozu ktory ta zimna poswiate na licu. Moze byc mokra, ale niekoniecznie,. Taki satynowy efekt bądź moikry, ale koniecznie zimny. Dla mnie tylko ziumne odcienie.
Zna ktoras cos ciekawego?
Imperiale
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:42   #4877
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
No to ja juz nie wiem

Szukam jakiegos rozu ktory ta zimna poswiate na licu. Moze byc mokra, ale niekoniecznie,. Taki satynowy efekt bądź moikry, ale koniecznie zimny. Dla mnie tylko ziumne odcienie.
Zna ktoras cos ciekawego?
To może szachownica Clinique In The Pink,bardzo zimny róż,ale trudno dostępna,niestety
Albo róż Chanel w kolorze Narcisse
Ewentualnie postaraj się o paletę Dior Diorglam w kolorze 01,w połączeniu z różem da prawdziwie mroźne policzki

Cytat:
Napisane przez AimiA Pokaż wiadomość
dziewczyny jako że niejednymi meteorytami się maziałyście poradźcie mi prosze> JEstem biednym studenciakiem i narazie nie moge sobie pozwolić na wszystko co chce, ale na meteorytyki odłożyłam specjalną kasę tylko teraz nie wiem co zrobić. Najpierw chciałam mythick, poczytałam Was i odpisałyście którejś wizażance ze może przyróżowiać skórę-tego nie chce. Wiec pomyślałam więc o beige chick, ale na jakimś blogu znalazłam info że przybrązawia blade twarze. Zachwycacie się pastelami, myślę ok, pastele, ale jak na złość na all nie ma. I potem była mowa o tej limitowance z azji, ze wygląd jak Cate blanchett msyle sobie super. A kolege mam w chinach wiec zaraz wystosowąłm do niego maila czy mi na swieta kupi i przywiezie a on mi na to "ok tylko podaj chińska nazwę" nie wiem gdzie mam szukać tej chińskiej nazwy i boje sie że koniec konców mi zwykłe kupi. Pytam więc Was: Które kulki wybrac przynajmniej na początek do b.jasnej cery neutralnej w kierunku ciepłej z pajączkami na twarzy? I jeszcze bym sobie marzyła żeby mi ktos pokazał pól twarzy w tych "polecanych" kulkach a pól bez(w makijażu ale bez kulek) bo ponoć na zdjęciach właśnie najlepiej wychodzi kulek moc.
Pastele są przecież na Allegro
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:43   #4878
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: Guerlain-kolorówka

dziewczyny jako że niejednymi meteorytami się maziałyście poradźcie mi proszę. Na meteorytyki odłożyłam specjalnie kasę tylko teraz nie wiem co zrobić. Najpierw chciałam mythick, poczytałam Was i odpisałyście którejś wizażance ze może przyróżowiać skórę-tego nie chce. Pomyślałam więc o beige chick, ale na jakimś blogu znalazłam info że przybrązawia blade twarze. Zachwycacie się pastelami, myślę ok, pastele, ale jak na złość na all nie ma. I potem była mowa o tej limitowance z azji, ze wygląd jak Cate blanchett. Super. A kolegę mam akurat na wymianie w Chinach wiec zaraz wystosowałam do niego maila czy mi na Święta kupi i przywiezie a on mi na to "ok tylko podaj chińska nazwę" nie wiem gdzie mam szukać tej chińskiej nazwy i boje się że koniec końców mi zwykłe kupi. Pytam więc Was: Które kulki wybrać na początek do b.jasnej cery neutralnej w kierunku ciepłej z pajączkami na twarzy? I jeszcze bym sobie marzyła żeby mi ktoś pokazał pól twarzy w tych "polecanych" kulkach a pól bez(w makijażu ale bez kulek) bo ponoć na zdjęciach właśnie najlepiej wychodzi kulek moc.
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:44   #4879
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez AimiA Pokaż wiadomość
dziewczyny jako że niejednymi meteorytami się maziałyście poradźcie mi prosze> JEstem biednym studenciakiem i narazie nie moge sobie pozwolić na wszystko co chce, ale na meteorytyki odłożyłam specjalną kasę tylko teraz nie wiem co zrobić. Najpierw chciałam mythick, poczytałam Was i odpisałyście którejś wizażance ze może przyróżowiać skórę-tego nie chce. Wiec pomyślałam więc o beige chick, ale na jakimś blogu znalazłam info że przybrązawia blade twarze. Zachwycacie się pastelami, myślę ok, pastele, ale jak na złość na all nie ma. I potem była mowa o tej limitowance z azji, ze wygląd jak Cate blanchett msyle sobie super. A kolege mam w chinach wiec zaraz wystosowąłm do niego maila czy mi na swieta kupi i przywiezie a on mi na to "ok tylko podaj chińska nazwę" nie wiem gdzie mam szukać tej chińskiej nazwy i boje sie że koniec konców mi zwykłe kupi. Pytam więc Was: Które kulki wybrac przynajmniej na początek do b.jasnej cery neutralnej w kierunku ciepłej z pajączkami na twarzy? I jeszcze bym sobie marzyła żeby mi ktos pokazał pól twarzy w tych "polecanych" kulkach a pól bez(w makijażu ale bez kulek) bo ponoć na zdjęciach właśnie najlepiej wychodzi kulek moc.
na zdjęciach własnie nie widać meteorytów tylko na żywo
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 12:45   #4880
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
a terracoty nie uzywalam.. kupilam EL bronze goddess, ktory jest taaaaaaaaaki duzy, a ja chce go juz skonczyc, zeby innych rzeczy uzywac tez
Też mam mega wielki ogromny bronzer EL - podwójny i mam już pół roku i jakieś tam zużycie widać ale na pewno do następnych wakacji starczy

A jedyny bronzer jaki w życiu zużyłam i jednocześnie mój pierwszy górnopółkowy kosmetyk to mozaika terracoty dla blondynek, oczywiście Guerlain Do dziś mam puderniczkę
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:46   #4881
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
No to ja juz nie wiem

Szukam jakiegos rozu ktory ta zimna poswiate na licu. Moze byc mokra, ale niekoniecznie,. Taki satynowy efekt bądź moikry, ale koniecznie zimny. Dla mnie tylko ziumne odcienie.
Zna ktoras cos ciekawego?
Poszukaj kochana w różach Diora, tych dwuczęściowych (jedna część matowa, druga rozświetlająca). Ja jestem posiadaczką koloru english rose (przybrudzony róż), ale wiem że w przypadku różu Diora paleta kolorów jest bardzo szeroka, więc może znajdziesz coś dla siebie
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:48   #4882
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
To może szachownica Clinique In The Pink,bardzo zimny róż,ale trudno dostępna,niestety
Albo róż Chanel w kolorze Narcisse
Ewentualnie postaraj się o paletę Dior Diorglam w kolorze 01,w połączeniu z różem da prawdziwie mroźne policzki
http://cgi.ebay.co.uk/NIB-Clinique-S...item230374a137
o tej piszesz? strasznie mi się podoba
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:49   #4883
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez AimiA Pokaż wiadomość
Najpierw chciałam mythick, poczytałam Was i odpisałyście którejś wizażance ze może przyróżowiać skórę-tego nie chce..
Aimia, zawsze możesz z mythiców wyjąć różowe kulaski, przełożyć gdzieś i mieć nieróżowiące kulki + delikatny róż. Ale jednak lepiej chyba zacząć od limitowanek, efekt jest bardziej spektakularny.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:49   #4884
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez AimiA Pokaż wiadomość
dziewczyny jako że niejednymi meteorytami się maziałyście poradźcie mi proszę> Jestem biednym studenciakiem i na razie nie mogę sobie pozwolić na wszystko co chce, ale na meteorytyki odłożyłam specjalną kasę tylko teraz nie wiem co zrobić. Najpierw chciałam mythick, poczytałam Was i odpisałyście którejś wizażance ze może przyróżowiać skórę-tego nie chce. Wiec pomyślałam więc o beige chick, ale na jakimś blogu znalazłam info że przybrązawia blade twarze. Zachwycacie się pastelami, myślę ok, pastele, ale jak na złość na all nie ma. I potem była mowa o tej limitowance z azji, ze wygląd jak Cate blanchett. Super. A kolegę mam akurat na wymiw Chinach wiec zaraz wystosowałam do niego maila czy mi na swięta kupi i przywiezie a on mi na to "ok tylko podaj chińska nazwę" nie wiem gdzie mam szukać tej chińskiej nazwy i boje się że koniec końców mi zwykłe kupi. Pytam więc Was: Które kulki wybrać na początek do b.jasnej cery neutralnej w kierunku ciepłej z pajączkami na twarzy? I jeszcze bym sobie marzyła żeby mi ktoś pokazał pól twarzy w tych "polecanych" kulkach a pól bez(w makijażu ale bez kulek) bo ponoć na zdjęciach właśnie najlepiej wychodzi kulek moc.
ta limitowanka z azji to wlasnie pastele
ale byla na lato i nie wiem czy jeszcze jest
wiele bladych dziewczyn lubi mythic, najwyzej wyjmiesz rozowe kulki
a jak juz bedziesz miala kupowac, ktores z klasycznych, to nie kupuj w drogerii!! tylko na allegro albo truskawie bo sephora i douglas zdzieraja z nas strasznie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:55   #4885
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
http://cgi.ebay.co.uk/NIB-Clinique-S...item230374a137
o tej piszesz? strasznie mi się podoba
Dokładnie tak
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:58   #4886
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Dokładnie tak
chyba ją kliknę
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 13:00   #4887
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ta limitowanka z azji to wlasnie pastele
ale byla na lato i nie wiem czy jeszcze jest
wiele bladych dziewczyn lubi mythic, najwyzej wyjmiesz rozowe kulki
a jak juz bedziesz miala kupowac, ktores z klasycznych, to nie kupuj w drogerii!! tylko na allegro albo truskawie bo sephora i douglas zdzieraja z nas strasznie
To ja jako nie-bladzioch i nie-opalona (takie coś pomiędzy) wypowiem się o mythic jak nałożę za dużo to troszkę jakby pobielają, ale problem znika jeżeli pomacha się dłużej pędzlem, wówczas dają taki półtransparentny rozświetlający efekt, a całe to rozbielenie znika
Różowe kulki wyjęłam bo odcień mojej cery jest ciepły, nie chciałam prosiaczkowatości na mojej twarzy. Bez różowych kulek mythic jest naprawdę godne polecenia, jednakże trzeba liczyć się z tym że wyjęcie różowych kulek wiąże się ze zmniejszoną ilością kulek w kartoniku, czyli po prostu na krócej starczają
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 13:01   #4888
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Ale sliczna ta szachownica Clinique
Ile to wychodzi na zl?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 13:04   #4889
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ale sliczna ta szachownica Clinique
Ile to wychodzi na zl?
około 135 według moich obliczeń
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 13:07   #4890
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

na szczescie mnie nie kusi. podobnie jak imperiale..
to na co by wydac ta kase

ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.